XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 801 utakmica za dan
Nedelja, 3 Novembar 2019

Fudbal

Inđija
Inđija
2 : 3
Javor Matis
Ivanjica
Mačva
Šabac
0 : 0
Čukarički
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Rad
Beograd
0 : 0
Mladost
Lučani
Radnik
Surdulica
2 : 2
Voždovac
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
RSK
Rabrovo
3 : 4
Jedinstvo
Ub
Dunav
Stari Banovci
3 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
SFS Borac
Paraćin
6 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Rembas
Resavica
Radan
Lebane
0 : 0
Budućnost
Popovac
Zvezdara
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Jedinstvo
Surčin
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Zvižd
Kučevo
1 : 2
Rudar
Stamnica
Udarnik
Lozovik
0 : 4
Karađorđe
Topola
Partizan 1945
Darosava
0 : 6
VGSK
Veliko Gradište
Sloboda
Lipe
3 : 0
Polet
Trnovče
Morava
Velika Plana
1 : 2
Borac 1932
Ralja
Pomoravlje
Vlaški Do
7 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Borac
Lešnica
OFK Divci
Divci
1 : 1
Rađevac
Krupanj
Sloga
Bogosavac
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Spartak
Ljig
6 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Brezovica
Brezovica
0 : 1
Drina
Ljubovija
Polet
Ratina
2 : 2
Real
Podunavci
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 3
Radnik
Ušće
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Budućnost
Resnik
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 3
Bane 1931
Raška
Šumadija
Toponica
2 : 1
Zvečan
Zvečan
Korićani
Korićani
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Polet (T)
Trbušani
0 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (Lj)
Ljubić
1 : 2
Budućnost
Arilje
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Sevojno
Sevojno
Bačka
Pačir
4 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 2
Radnički
Sombor
Tisa
Adorjan
2 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Tavankut
Tavankut
3 : 2
Bajša
Bajša
Jugović
Kać
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Hajduk (D)
Divoš
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jadran
Golubinci
1 : 8
Mladost (NS)
Novi Sad
Sremac
Vojka
1 : 0
Podunavac
Belegiš
Borac
Šajkaš
4 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
ŽAK
Kikinda
2 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Begej
Žitište
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
9 : 4
Morava
Vladičin Han
Jastrebac
Blace
2 : 0
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Akademija 10
Prokuplje
2 : 2
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 0
Rtanj
Boljevac
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Hajduk Veljko
Negotin
5 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Meševo
Meševo
4 : 2
Levač
Rekovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Juhor
Obrež
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Župa
Aleksandrovac
4 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Rudar
Jelašnica
0 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Malošište
Malošište
4 : 2
Moravica
Subotinac
Bukovik
Razanj
3 : 1
Svrljig
Svrljig
Morava
Žitkovac
1 : 3
Mladost (M)
Medoševac
OFK Niš
Niš
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Orljane
Orljane
4 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Prva Iskra
Barič
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 2
Napredak
Medoševac
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Mladost
Cvetovac
Leštane
Leštane
2 : 1
Komgrap
Beograd
Sloga (L)
Lučica
1 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Borac (Ž)
Žabari
2 : 0
Đerdap
Golubac
Omladinac (Š)
Šetonje
4 : 0
Napredak Simićevo
Simićevo
Obilić
Živica
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Železničar
Požarevac
1 : 0
Integral
Batuša
Sloga (L)
Lugavčina
4 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Železničar Kusadak
Kusadak
6 : 0
Sloga (M)
Miloševac
SASK
Saraorci
2 : 1
Podunavac
Udovice
Obilić
Staro Selo
5 : 1
Omladinac
Seone
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Pobeda
Golobok
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 8
Radnik
Smederevska Palanka
ZSK
Valjevo
3 : 1
Tulari
Tulari
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 2
Radnik (Ub)
Ub
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 4
Rubribreza
Rubribreza
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Iskra
Donja Bukovica
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Trlić
Trlić
2 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 1
Karađorđe
Mišar
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
4 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga
Lipnički Šor
2 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Duško
Klenje
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Vidojevica
Lešnica
2 : 1
Mladi borac
Dublje
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Borac (V)
Vraneši
1 : 2
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Napredak
Gračac
Proleter
Pečenog
4 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 2
Ozrem
Ozrem
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 2
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (P)
Puhovo
4 : 1
Mladost (P)
Preljina
Slatina
Slatina
0 : 1
Parmenac
Parmenac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Mladost (A)
Atenica
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
Slavija
Pivnice
1 : 1
Borac 46
Obrovac
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Omladinac
Bukovac
0 : 3
Tvrđava
Bač
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
Đurđin
Đurđin
1 : 2
Njegoš
Lovćenac
Obilić (Z)
Zmajevo
2 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
Borac (K)
Klenak
Železničar
Inđija
2 : 1
Borac (M)
Martinci
Ljukovo
Ljukovo
5 : 5
Rudar
Vrdnik
Donji Srem 2015
Pećinci
4 : 0
PSK Putinci
Putinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 3
Napredak
Popinci
Bačka (Đ)
Đurđevo
3 : 1
Tatra
Kisač
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Veternik
Veternik
Index
Novi Sad
3 : 0
ŽSK
Žabalj
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 4
Fruškogorski partizan
Bukovac
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
TSK
Temerin
1 : 1
Slavija
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2. Oktobar
Kumane
5 : 3
Potisje
Knićanin
Tamiš
Farkaždin
2 : 0
OFK Klek
Klek
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 0
Polet
Nakovo
Lehel
Mužlja
2 : 0
Borac
Aleksandrovo
Jedinstvo
Bočar
2 : 4
Mladost (L)
Lukićevo
Rusanda
Melenci
1 : 2
Crvena zvezda
Rusko Selo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
7 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Dolina
Padina
4 : 2
Polet (Id)
Idvor
Potporanj
Potporanj
1 : 4
Spartak 1911
Debeljača
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 2
Strela
Ivanovo
Jugoslavija
Jabuka
0 : 0
Radnički (K)
Kovin
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Vučje
Vučje
3 : 2
Šumadija
Razgojna
Progres
Ladovica
1 : 0
Umac
Miroševce
Sloga
Lipovica
7 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Real
Donja Jajina
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Jedinstvo
Grdelica
3 : 1
Železničar
Brestovac
Mladost 1959
Vinarce
1 : 0
Polet
Stajkovce
OFK Morava
Leskovac
2 : 0
Moravac
Pečenjevce
BSK
Belanovce
2 : 1
Mladi borac
Živkovo
Ključ
Podvrška
0 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 2
Radnički
Klokočevac
Polet
Jabukovac
1 : 4
Poreč
Donji milanovac
Blizna
Blizna
2 : 2
Sloga
Kobišnica
Branik
Štubik
16 : 0
Krivelj
Krivelj
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Omladinac
Grezna
3 : 1
Trebič
Sokobanja
Graničar
Veliki Izvor
2 : 0
PRO Rudar
Podvis
OFK Rtanj
Boljevac
5 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 5
Sloga (M)
Majdevo
Gradina
Pejovac
4 : 1
13. April
Lomnica
Vinogradar
Zleginje
2 : 1
Kupci
Kupci
Mladost
Donji Katun
1 : 0
Čitluk
Čitluk
Sebečevac
Sebečevac
0 : 0
Žabare
Žabare
FUD
Brus
1 : 0
Šanac
Šanac
Trudbenik
Stalać
0 : 1
Varvarin
Varvarin
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Bratstvo
Međureč
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 2
Kolare
Kolare
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
Mladost (J)
Jovac
0 : 1
Mladost (D)
Dublje
Partizan (M)
Majur
0 : 1
Orlovi
Jasenovo
Juhor
Glavinci
0 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Javor
Sladaja
6 : 0
Resavac
Subotica
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 0
Morava (R)
Ribare
Moravac 2015
Krušar
3 : 0
Hajduk
Čepure
Budućnost
Dudovica
2 : 5
Posavina
Stubline
Omladinac
Veliko Polje
5 : 1
Barajevo
Barajevo
Rojkovac
Obrenovac
0 : 1
Lisović
Lisović
OFK Borac
Arnajevo
2 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Strelac
Mislođin
1 : 0
Radnički
Rudovci
Borac (L)
Lazarevac
2 : 1
Zvezda
Konatice
Šumadija 1962
Jagnjilo
2 : 3
Boleč
Grocka
Kosmajac
Koraćica
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Dunavac
Grocka
4 : 3
OFK Student
Mladenovac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
0 : 3
Zuce 2019
Zuce
Šepšin
Šepšin
0 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Baličevac
Baličevac
3 : 2
Radnički 1924
Kočane
Palilula
Aleksinac
4 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
OFK Rutevac 1908
Rutevac
6 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Pobeda
Rusna
3 : 0
Sloga
Korman
Naisus 1977
Rožina
3 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Doljevac
Doljevac
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Elid
Donji Dušnik
0 : 0
Mladost (B)
Batušinac
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
BSK
Belosavci
Jasenica
Božurnja
5 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Banja
Banja
Sloga
Milatovac
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
Prvi srpski ustanak
Orašac
7 : 3
Borac
Pajsijevići
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Šumadinac (S)
Stojnik
0 : 1
Marjan
Knić
Spartak
Pirot
0 : 0
Senjak
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Željuša
Željuša
3 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Bakionica
Bakionica
4 : 2
Savinac
Visibaba
Jedinstvo
Kalenić
2 : 2
Čajetina
Čajetina
Lazarica
Prilipac
1 : 1
Sečica
Seča reka
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Prvi partizan
Užice
Perućac
Perućac
1 : 0
Omladinac
Zdravčići
Višesava
Bajina Bašta
1 : 0
Ježevica
Ježevica
Kotroman
Mokra Gora
1 : 4
Polet
Rasna
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Heroj Polet
Jajinci
3 : 1
Srem
Jakovo
Borac (P)
Progar
3 : 3
Balkan Mirijevo
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 4
Borac (O)
Ostružnica
Borac (D)
Drenovac
6 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Sloboda (G)
Grbice
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 2
Šumadinac KG
Kragujevac
Jedinstvo (P)
Petrovac
4 : 1
Maršić
Maršić
Šumadija 1934
Drača
1 : 8
Srbija
Ilićevo
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Zastava
Kragujevac
3 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Proleter
Donja Vrežina
1 : 4
Sloboda
Gornja Vrežina
Morava
Krušce
1 : 4
Palilulac
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 0
Radnički 1936
Trupale
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Omladinac
Gornji Komren
2 : 0
Vulkan 1963
Brenica
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 4
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Mineralac
Vranjska Banja
2 : 2
Vihor
Žbevac
Levosoje
Levosoje
0 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Pavlovac
Pavlovac
0 : 2
Lugina
Preševo
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 0
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Omladinac
Podina
2 : 0
Jastreb
Blace
Moravac
Vrbovac
6 : 1
Morava
Parteš
Žabari
Žabari (Valjevo)
6 : 0
Ribnikar
Pecka
Popadić
Popadić
0 : 1
Rajac
Kadina Luka
Rakac Stave
Stave
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
OFK Senjak
Valjevo
3 : 0
Polet
Popučke
Stari drugari
Kadina Luka
5 : 3
Komanice
Komanice
Mladost
Latković
1 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Joks Junajted
Mionica
5 : 3
Dračić 2018
Dračić
Kolubara (J)
Jabučje
1 : 2
Rudar 1945
Radljevo
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Polet (T)
Takovo
Joševa
Joševa
0 : 5
OFK Paljuvi
Paljuvi
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 0
Mladost (V)
Vračević
Šarbane
Šarbane
5 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Zvezda
Čukojevac
2 : 4
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Braća Vuković
Lađevci
1 : 1
Mineral 2015
Rudno
Stubal
Stubal
0 : 3
Lazac
Lazac
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Mladost
Kruščić
0 : 0
Terekveš
Svilojevo
Kula
Kula
1 : 4
Hajduk
Stapar
Polet
Sivac
1 : 5
Omladinac
Deronje
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Lipar
Lipar
6 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 2
Lider
Odžaci
Trgovački
Sremska Mitrovica
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
BSK
Bešenovo
4 : 1
Sloboda
Šašinci
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
Sloga (V)
Voganj
Sloga (Č)
Čalma
0 : 8
Sremac
Berkasovo
Fruškogorac
Manđelos
0 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Hajduk
Gardinovci
3 : 0
Obilić
Vilovo
Čenej
Čenej
3 : 0
Sloga
Lok
Moskva
Budisava
0 : 2
Borac
Rakovac
Proleter
Banoštor
1 : 1
Železničar
Novi Sad
Miletić
Mošorin
4 : 3
Titel
Titel
Jedinstvo (G)
Gospođinci
3 : 1
Dinamo
Budisava
Tisa 1933
Taraš
3 : 0
Naftagas
Boka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
5 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Bilećanin
Sečanj
2 : 5
MSK
Mihajlovo
Jedinstvo 2014
Ečka
4 : 1
Mladost
Belo Blato
Zlatica
Zlatica
1 : 4
ASK
Aradac
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Ratar
Kruščica
0 : 3
Banat (I)
Ilandža
Banat (D)
Dupljaja
4 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 1
Ševac
Kusić
Vulturul
Grebenac
3 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 2
Polet
Izbište
Todorovce
Todorovce
1 : 4
Bratstvo
Bratmilovce
Plantaža
Donje Stopanje
5 : 0
OFK Brza
Brza
Milanovo
Milanovo
5 : 1
Badince
Badince
Gradac
Konopnica
3 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Mladost (B)
Batulovce
2 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Vinogradar
Riljac
2 : 4
Mladost
Toljevac
Borac
Gornji Katun
3 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Mladi radnik
Bačina
3 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
Mladost (S)
Sikirica
1 : 0
Napredak (St)
Stubica
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 0
Rudar (P)
Plazane
Radnički
Tekija
4 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Budućnost
Miliva
6 : 3
Beljanica
Strmosten
Mladost
Tečić
0 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Partizan
Glogovac
6 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Sloga
Voljavče
2 : 2
GFK Tabane
Jagodina
Ursule
Ursule
2 : 1
Zenit
Oparić
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Krtinska
Krtinska
Rvati
Obrenovac
1 : 0
Skela
Skela
Borac
Ušće
1 : 1
Polet
Grabovac
Belo Polje
Belo Polje
0 : 3
Partizan
Draževac
Sloga
Ratari
0 : 5
Pobednik
Piroman
Proleter
Jasenak
2 : 2
Ljubinić
Ljubinić
BUSK
Novi Beograd
1 : 3
Bežanija
Novi Beograd
Busije
Busije
1 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
13. maj
Zemun
2 : 1
Sparta Železnik
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
1 : 4
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
DIF
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 0
Mladi proleter
Beograd
Dedinje
Beograd
0 : 1
Umka
Umka
Sremac (Dob)
Dobrinci
3 : 1
Napredak
Žarkovac
Sremac Deč
Deč
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Dunav
Novi Slankamen
0 : 3
ČSK
Čortanovci
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Polet
Novi Karlovci
3 : 1
Graničar
Obrež
Šumar
Ogar
5 : 2
Radnički
Irig
Krušedol
Krušedol
7 : 2
Mladost
Buđanovci
Tisa
Padej
0 : 5
AFK
Ada
Hajduk
Podlokanj
4 : 1
Čoka
Čoka
Tromedja
Majdan
0 : 4
Jedinstvo
Srpski Krstur
Šampion
Orom
1 : 0
Jadran
Sanad
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 7
Bačka
Mol
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
4 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Gorki
Glušci
2 : 1
Cer
Petkovica
Omladinac (BO)
Bogatic
4 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Premijer
Badovinci
2 : 1
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
1 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
Sibnica
Sibnica
0 : 3
OFK Rogača
Rogača
Djurinci
Đurinci
5 : 3
Vojvoda
Dučina
Popović
Popovići
1 : 0
Mali Požarevac
Mali Požarevac
Stojnik
Stojnik
5 : 0
Rudar 2012
Babe
Mladost G.
Guberevac
1 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Sloga
Straža
3 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
Rudar
Brasina
1 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
7. Juli
Bela Crkva
1 : 2
Antimon
Zajača
Prva Iskra
Runjani
1 : 4
Borac
Kozjak
Jezero
Amajić
1 : 5
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Hajduk
Ribarica
3 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Rankovac
Nakučani
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Šipurske livade
Šabac
3 : 0
Cerić
Miokus
Mrovska
Mrovska
3 : 2
Sloga
Krnić
Radnički
Koceljeva
1 : 3
OFK Jelen
Jelenča
Trešnjevka
Trbusac
2 : 0
Jevremovac
Jevremovac
PSK
Provo
8 : 1
Dobrava
Vukošić
OFK Crvenka
Borča
0 : 1
Poštar 1930
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
4 : 0
Resnik
Resnik
Minel
Ripanj
4 : 1
Palilulac
Krnjača
Krivanj
Selenča
1 : 1
Proleter
Karađorđevo
Bačka
Despotovo
2 : 0
Orlovi
Bačka Palanka
Naša Zvezda
Silbaš
5 : 0
Borac
Vizić
Mladost
Mali Bač
1 : 3
Budućnost
Gložan
Soko
Nova Gajdobra
3 : 0
Neštin
Neštin
Sloga
Plavna
0 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Mladi radnik (D)
Dragušica
2 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Jedinstvo (O)
Oplanić
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
3 : 1
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 2
Mladost (R)
Rašković
Kruševica 1980
Kneževac
3 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Manastirica
Manastirica
6 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Zadrugar 1947
Tabanovac
2 : 1
Borac (V)
Vukovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mladost (R)
Ranovac
1 : 3
Rade Milošević
Dubočka
Omladinac (B)
Busur
1 : 1
Krilaš
Ćovdin
Radnički (K)
Knežica
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Vihor
Маljurevac
4 : 2
Napredak (P)
Poljana
Dizel
Bare
3 : 0
Desine
Desine
Stig 1955
Beranje
4 : 3
Ljubičevo
Ljubičevo
Žika Marković Uča
Miljević
5 : 0
Baštovan 2015
Carevac
Sloga (M)
Mustapić
0 : 1
Barič
Barič
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
B 2000
Aranđelovac
2 : 0
Mladost
Jelenac
Sloga
Zagorica
4 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Šamot
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
4 : 1
Budućnost
Blaznava
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 2
Borac
Kloka
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Čačak 94
Čačak
2 : 2
Vujan
Prislonica
Rakova
Rakova
2 : 4
Planinac
Vujetinci
Orlovac 1932
Mrčajevci
1 : 0
Lugovi
Čačak
Prijatelji
Čačak
0 : 1
Mršinci
Mršinci
Morava
Katrga
5 : 2
Kej
Čačak
Budućnost
Stančići
4 : 1
Malba
Žaočani
Vinogradi DB
Kragujevac
4 : 6
Dobrača
Dobrača
Divostin
Kragujevac
3 : 0
Jadran
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
1 : 2
Slavija
Kragujevac
Ćava
Grošnica
1 : 2
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
OFK Žeželj
Donja Sabanta
0 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Solid
Subotica
3 : 14
Lokomotiva
Subotica
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Žednik
Stari Žednik
2 : 2
Bikovo
Bikovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
3 : 4
Palić
Palić
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Naupare
Naupare
4 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Globoder
Globoder
1 : 1
Parunovac
Parunovac
Kapidžija
Kapidžija
0 : 2
Modrica
Modrica
Zdravinje
Zdravinje
2 : 2
Rasina
Vitanovac
Pobeda
Pobeda
1 : 5
Mladost Radost
Srbobran
Budućnost
Savino Selo
2 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
Slavija
Novo Orahovo
3 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Gorušica
Viča
3 : 1
Jelica
Goračići
Brezova
Brezova
4 : 0
Sloga
Kaona
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 1
Radnički
Turica
Jezava
Smederevo
6 : 2
Proleter 1947
Vranovo
Vrbovac
Vrbovac
1 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Budućnost
Mala Krsna
6 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Landol
Landol
5 : 3
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
2 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Vučak
Vučak
1 : 3
Badljevica
Badljevica
Polet (V)
Vitoševac
7 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 1
Rutevac
Rutevac
Borac
Trnjane
1 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Polet (R)
Radevac
1 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Udarnik
Baničina
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 3
Bačinac
Bačinac
Budućnost 1948
Ratari
6 : 0
Šumadija
Azanja
Borac
Amerić
1 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Markovac
Markovac
2 : 0
Napredak
Međulužje
Ivanča
Velika Ivanča
4 : 1
Kovačevac 1956
Kovačevac
Omladinac
Rajkovac
0 : 0
Dubona
Dubona
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
4 : 1
Sloga
Granice
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 5
Sloboda
Stubica
OFK Burovo
Burovo
0 : 8
Mladi Borac
Županjac
Sloga
Lukavica
2 : 2
Petka
Petka
OFK Radnički
Dren
3 : 1
BSK
Brajkovac
Duškovci
Duškovci
1 : 5
Knjaz
Srednja Dobrinja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 5
Plavi Tok
Dražinovići
Gorobilje
Gorobilje
2 : 4
Trešnjica
Tvrdići
Avijatičar Vranjani
Vranjani
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Glumač
Glumač
4 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Šilopaj
Šilopaj
2 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Brezak
Pranjani
1 : 1
Ozremica
Beršići
Velereč 94
Velereč
6 : 4
Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Omladinac
Kalimanići
2 : 3
Šumadija
Brdjani
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Egeta
Brza Palanka
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Pontes
Kostol
4 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Lokomotiva
Novi Sip
4 : 1
Omladinac
Vajuga
Borac
Vražogrnac
0 : 3
Šljivar
Šljivar
Borac
Azbresnica
3 : 0
Balajnac
Balajnac
Lepaja 2018
Lepaja
0 : 3
Arbanasce
Arbanasce
BSK 2014
Bukovica
1 : 6
Mladost 1925
Oplanići
Sloga Obrva
Obrva
03.11.2019
14:00
Stara Čaršija
Kraljevo
Studen Vitez
Studenica
4 : 0
Zgodačica
Godačica
Koštam Polje
Delimeđe
3 : 0
Omladinac
Drakčići
Partizan (V)
Vrba
0 : 3
Šumadija
Šumarice
Magnohrom
Kraljevo
3 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Morava (M)
Mrsać
1 : 2
Milakovac 2018
Milakovac
Budućnost
Lebina
4 : 1
Železničar
Klačevica
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 1
BSK Buljane
Buljane
Razvitak
Mirilovac
3 : 1
ISK Izvor
Izvor
Polet
Zabrega
0 : 3
Borac 1950
Bošnjane
Heroj
Busilovac
2 : 1
Popovac
Popovac
Jedinstvo
Ratari
1 : 1
Omladinski
Paraćin
Jedinstvo (M)
Milorci
1 : 4
Vukona
Vukona
Sloga (V)
Vrhovine
1 : 5
Brgule
Brgule
Omladinac (K)
Kalinovac
4 : 1
OFK Takovo
Takovo
Kolubara (LP)
Liso Polje
2 : 0
Vrelo
Vrelo
Murgaš 2012
Murgaš
5 : 0
Budućnost 1995
Slatina
OFK Stublenica
Stublenica
4 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Jedinstvo 2014
Beljin
6 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Petrovac 74
Kujavica
5 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga 1949
Matijevac
4 : 1
Torpedo
Lojanice
Hajduk
Debrc
2 : 2
Verko
Suvo Selo
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
2 : 2
Mladost (O)
Očage
Seljak (C)
Cvetojevac
1 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
3 : 4
Hajduk 1936
Jovanovac
Radnik 2013
Šišince
2 : 7
Jašunja
Jašunja
Turekovac
Turekovac
2 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 0
Polet
Kobilje
Kruševica
Kruševica
2 : 5
Padež
Padež
Dvorane
Dvorane
2 : 3
Zmajevac
Belasica
Mladost VPD
Kruševac
0 : 1
Lomnica
Velika Lomnica
Dedina
Dedina
03.11.2019
13:30
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Vratare
Vratare
1 : 3
Grkljane
Grkljane
Dobra Voda
Dobra Voda
0 : 1
Belica
Belica
Crni Vrh
Deonica
3 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 1
GFK Strelište
Jagodina
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 3
Napredak
Staro Lanište
Beloševac
Beloševac
0 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Mali korak
Oglađenovac
2 : 1
Omladinac
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
2 : 4
Kotešica
Kotešica
Zadrugar
Lopatanj
4 : 5
Bujačić
Bujačić
Borac
Veliko Laole
3 : 0
Melnica
Melnica
BSK
Bošnjak
2 : 0
Burovac
Burovac
Batovac
Batovac
5 : 2
Sopot
Požarevac
Sloga 1932
Ćirikovac
0 : 3
Dunavac
Petka
Proleter 1932
Požarevac
3 : 1
Dunav
Ostrovo
Moravac 1933
Dragovac
0 : 3
Morava 1932
Prugovo
Zemljoradnik 1932
Trnjane
7 : 0
Beli Orao
Bradarac
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga 1936
Kasidol
3 : 0
Sloga (D)
Drmno
Metalac
Požarevac
1 : 3
Napredak 1934
Nabrđe
Partizan
Drenovac
2 : 0
Sloga
Duvanište
Culjković
Culjković
2 : 3
Petlovača
Petlovača
Napredak
Ševarice
3 : 0
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
Proleter
Šabac
2 : 2
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
Maskar
Maskar
4 : 1
ZT Gorovič
Gorovič
Budućnost MI
Donja Trnava
0 : 3
Mladost
Rajkovac
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
0 : 2
Kalipolje
Žabare
Krćevac 04
Krćevac
3 : 5
Jarmenovci
Jarmenovci
Borac
Stejanovci
1 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Graničar
Grabovci
5 : 1
Polet
Nikinci
Banat
Vršac
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
Vitorul
Straža
3 : 2
Pobeda
Parta
Hajduk
Šušara
0 : 2
Vršac
Vršac
BSK 1924
Boževac
0 : 3
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Stig (MC)
Malo Crniće
1 : 2
Napredak 1927
Toponica
Pek
Kusiće
4 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Sloga-Top
Topolovnik
3 : 0
Kumane
Kumane
Dunavac 1929
Kisiljevo
0 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Stiški Kurjak
Kurjače
2 : 1
Ram
Ram
Mladi Borac (S)
Sedlare
1 : 0
Sinđelić
Vojnik
Resava
Bukovac
1 : 9
Vinogradar
Crkvenac
Homoljac
Žagubica
0 : 1
Laznica
Laznica
Best Sige
Sige
1 : 7
Pobeda 1953
Osanica
Sloga (J)
Jošanica
5 : 1
Vukovac 98
Vukovac
Borac
Banja Luka
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Čelik
Zenica
Ibar
Rožaje
1 : 1
Bokelj
Kotor
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
3 : 0
Otrant Olympic
Ulcinj
Jezero
Plav
1 : 1
Lovćen
Cetinje
Mornar
Bar
0 : 2
Dečić
Tuzi
Orjen
Zelenika
1 : 1
Cetinje
Cetinje
Igalo
Herceg Novi
3 : 0
Sloga
Stari Bar
Petnjica
Petnjica
03.11.2019
Berane
Berane
Pljevlja 97
Pljevlja
03.11.2019
Komovi
Andrijevica
Brskovo
Mojkovac
03.11.2019
Gusinje
Gusinje
Crystal Palace
London
0 : 2
Leicester City
Leicester
Everton
Liverpool
1 : 1
Tottenham
London
Celta de Vigo
Vigo
0 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
Granada
Granada
1 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Leganés
Leganés
1 : 2
Eibar
Eibar
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
4 : 2
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Villarreal
Villarreal
0 : 0
Athletic Club
Bilbao
Real Valladolid
Valladolid
3 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
Fortuna
Düsseldorf
2 : 0
Köln
Köln
Augsburg
Augsburg
2 : 3
Schalke 04
Gelsenkirchen
Atalanta
Bergamo
0 : 2
Cagliari
Cagliari
Fiorentina
Firenze
1 : 1
Parma
Parma
Genoa
Genova
1 : 3
Udinese
Udine
Verona
Verona
2 : 1
Brescia
Brescia
Lecce
Lecce
2 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Milan
Milano
1 : 2
Lazio
Roma
Bordeaux
Bordeaux
2 : 0
Nantes
Nantes
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 0
Monaco
Monaco
Nice
Nice
2 : 0
Reims
Reims
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Sloga
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
Zemun
Zemun
Crvena zvezda B 2018
Beograd
5 : 0
Rad
Beograd
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 0
Spartak DOO
Subotica
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
8 : 2
TSC
Bačka Topola
Trajal
Kruševac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Petar Puača
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Inđija
Inđija
5 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Timok 1919
Zaječar
Radnik
Surdulica
3 : 1
Jagodina Tabane
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 3
Real
Niš
Bor 1919
Bor
4 : 1
Dinamo
Vranje
Sinđelić
Niš
4 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Kabel
Novi Sad
7 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 3
Bačka 1901
Subotica
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 1
Hajduk 1912
Kula
Tornjoš
Tornjoš
1 : 4
Senta
Senta
Radnički (N)
Niš
2 : 3
Partizan
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
OLE
Zemun
IMT
Beograd
0 : 8
OFK Beograd
Beograd
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Borac
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Bačka
Bačka Palanka
5 : 0
Bačka 1901
Subotica
Proleter
Novi Sad
5 : 2
Hajduk 1912
Kula
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
0 : 5
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
1 : 4
Index
Novi sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 7
Železničar
Pančevo
Coerver junior
Vršac
5 : 2
Sloga
Plandište
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Partizan
Uljma
Budućnost
Alibunar
03.11.2019
Potporanj
Potporanj
Dobrica
Dobrica
3 : 3
Jedinstvo
Vlajkovac
Radnički 1905
Bajmok
3 : 4
Bečej 1918
Bečej
Jošanica
Novi Pazar
1 : 3
Bane 1931
Raška
Bubamara
Kraljevo
0 : 7
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Rad
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
Partizan
Beograd
03.11.2019
Crvena zvezda
Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
10 : 0
OFK Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
5 : 1
ŽAK
Kikinda
Index
Novi sad
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Petrika
Novi Sad
4 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
0 : 5
Kabel
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
5 : 2
Radnički 1912
Sombor
Crvenka
Crvenka
4 : 1
GDM 021
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
ODR
Petrovaradin
CFK
Vrbas
4 : 6
Spartak '07
Subotica
Spartak '06
Subotica
4 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Mačva
Šabac
03.11.2019
10:00
Drina
Ljubovija
Mladost
Lučani
0 : 1
Gaučosi
Čačak
FAP
Priboj
1 : 4
Sloga (P)
Požega
Borac 1926
Čačak
3 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Zlatibor
Čajetina
2 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
OPK Rudar 1933
Kostolac
1 : 7
Smederevo 1924
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
1 : 11
RSK
Rabrovo
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 2
Bačinac
Bačinac
GFK Dubočica
Leskovac
9 : 0
Vučje
Vučje
Kolašin
Zubin Potok
3 : 0
Kopaonik
Lešak
Rudar
Kosovska Mitrovica
6 : 1
Radnik
Prilužje
PKB
Padinska Skela
4 : 0
Vrčin
Vrčin
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 3
Trudbenik
Beograd
Kosmaj
Ralja
1 : 2
Šumadinac
Bečmen
Boleč
Grocka
2 : 1
Barajevo
Barajevo
Šampion
Gornji Milanovac
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Mačva
Šabac
13 : 0
Vašarište
Kragujevac
Sloga 036
Kraljevo
0 : 3
Jedinstvo (Ub)
Ub
Požarevac
Požarevac
0 : 5
Plana
Velika Plana
Radnički 2012
Niš
12 : 0
Ozren
Sokobanja
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
Radnički 1905
Bajmok
OFK Borac
Arnajevo
1 : 7
Mladost (B)
Baroševac
Pazar Juniors B
Novi Pazar
4 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
Radnički
Valjevo
4 : 0
Vojvode
Mionica
Senjak 1
Valjevo
03.11.2019
10:00
Budućnost Krušik 2
Valjevo
Budućnost Krušik 1
Valjevo
0 : 2
Senjak 2
Valjevo
Omladinac
Ljig
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
0 : 7
Jedinstvo
Ub
Sočanica
Sočanica
2 : 5
Kolašin
Zubin Potok
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 8
Kolubara 1
Lazarevac
Omladinac
Ljig
1 : 2
Kolubara 1
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
5 : 0
Napredak
Medoševac
Kalimero
Lazarevac
0 : 8
Železničar
Lajkovac
Turbina
Vreoci
2 : 1
Šumadija
Šopić
Sloboda
Stubica
1 : 1
Kolubara 2
Lazarevac
ŽFK Borac
Lazarevac
2 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Real 1
Lazarevac
14 : 0
Kalimero 2
Lazarevac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
2 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Real 2
Lazarevac
0 : 2
Kalimero 1
Lazarevac
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 3
Omladinac
Ljig

Košarka

Borac
Čačak
90 : 64
Tamiš
Pančevo
Sutjeska
Nikšić
82 : 80
Studentski centar
Podgorica
Teodo
Tivat
100 : 55
Primorje 1945
Herceg Novi
Stara Pazova
Stara Pazova
87 : 83
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Omladinac
Novi Banovci
56 : 96
Sloboda (NS)
Novi Sad
Nova Pazova
Nova Pazova
89 : 90
Vrbas
Vrbas
LA Basket
Beograd
100 : 90
Barajevo
Barajevo
Beko
Beograd
86 : 65
Borac
Zemun
Torlak
Beograd
78 : 103
Slodes
Beograd
Student 014
Valjevo
100 : 81
Mix
Majur
Užice
Užice
64 : 81
Sloga
Požega
Basketball Stars
Futog
66 : 91
Sivac
Sivac
Petrovgrad
Zrenjanin
68 : 85
Srbobran
Srbobran
Kris Kros
Pančevo
78 : 72
Radnički
Kovin
Umka Džez
Umka
77 : 79
Viva
Beograd
Astra
Beograd
114 : 45
Barajevo Bambi
Barajevo
Ras
Beograd
98 : 75
Zvezdara
Beograd
AS Basket
Beograd
62 : 79
Sava BTC
Beograd
Veba Basket
Beograd
106 : 84
BASK
Beograd
Pobednik 011
Beograd
67 : 53
ABBA
Barič
Pusta Reka
Bojnik
67 : 79
Panteri
Vranje
Radan
Lebane
57 : 77
Vlasotince
Vlasotince
Zicer
Bor
58 : 50
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Zaječar
79 : 84
Trijumf
Niš
Zone Boys
Blace
89 : 60
OKK Sokobanja
Sokobanja
Mega Bemax
Beograd
57 : 94
Budućnost VOLI
Podgorica
Cibona
Zagreb
72 : 86
Crvena zvezda MTS
Beograd
Igokea
Aleksandrovac
79 : 71
Zadar
Zadar
Užice
Užice
43 : 66
Zvečan
Zvečan
Sistem 2000
Smederevska Palanka
76 : 75
Trstenik
Trstenik
Svrljig
Svrljig
73 : 70
Paraćin
Paraćin
Proleter
Zrenjanin
69 : 37
Delfin
Bačka Palanka
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
60 : 123
Stara Pazova
Stara Pazova
Srem
Sremska Mitrovica
72 : 56
Sloga
Plandište
Sloga
Kraljevo
64 : 81
Borac
Čačak
Konstantin
Niš
81 : 75
Vojvodina
Novi Sad
Sloboda (NS)
Novi Sad
66 : 73
Sloboda (U)
Užice
Partizan NIS
Beograd
92 : 65
Marinos
Niš
Crvena zvezda Kombank
Beograd
82 : 21
Gimnazijalac Tigar
Pirot
Novosadska ŽKA
Novi Sad
65 : 45
Radnički
Kragujevac
Duga
Šabac
29 : 103
Radivoj Korać
Beograd

Odbojka

Dubočica
Leskovac
3 : 1
Loznica
Loznica
Banat
Vršac
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
Tehničar (Kv)
Kraljevo
3 : 0
Lotus
Čačak
Gračac
Gračac
3 : 0
020
Tutin
Antena
Kruševac
1 : 3
Partizan Lipljan
Lipljan
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
Niš 2
Niš
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
Inđija
Inđija
3 : 1
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Sloven
Ruma
3 : 1
Mladost 1973
Omoljica
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 1
Srbijanka 014
Valjevo
Ruma
Ruma
3 : 2
Ivanjica
Ivanjica
Jedinstvo (Ue)
Užice
0 : 3
Inđija
Inđija
Valjevo
Valjevo
1 : 3
Sterija
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Partizan 2 Crno Bele 011
Beograd
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Stampedo
Niš
Kuršumlija
Kuršumlija
0 : 3
Desetka
Niš
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Bor
Bor
Milenijum
Niš
3 : 0
Panda
Vranje
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Lavice 07
Novi Sad
2 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Mladost (NP)
Nova Pazova
2 : 3
Futog West
Futog
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Futog
Futog
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Sloboda S
Čačak
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Timok
Zaječar
3 : 0
Viner
Bor
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Mladost 1979
Inđija
NS Tim
Novi Sad
1 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
Maks
Šid
1 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
Elan Volej
Srbobran
3 : 0
Beočin
Beočin
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Odbojka 013
Pančevo
KI 0230
Kikinda
1 : 3
Banat
Vršac
Vršac
Vršac
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Spartak 2
Subotica
3 : 0
Vrbas
Vrbas

Rukomet

Dinamo
Pančevo
26 : 22
Šamot 65
Arenđelovac
Kikinda
Kikinda
30 : 29
Dubočica 54
Leskovac
Nova Pazova
Nova Pazova
27 : 37
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Potisje Pleteks
Ada
27 : 26
Jabuka
Jabuka
Loznica
Loznica
12 : 32
Metaloplastika 2
Šabac
Novi Beograd
Beograd
23 : 27
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Lapovo
26 : 32
Mladost
Čačak
SRU Pobednik
Prijepolje
21 : 27
Metalac
Kraljevo
Župa 54
Aleksandrovac
28 : 28
Kruševac
Kruševac
Mladost Vranje
Vranje
21 : 26
Vlasotince
Vlasotince
Bor
Bor
27 : 32
Aleksinac
Aleksinac
ORK Pančevo
Pančevo
35 : 34
Budućnost
Alibunar
Metalac
Futog
27 : 25
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Dalmatinac
Riđica
43 : 27
Sombor
Sombor
Mladost
Vršac
33 : 27
Naftagas
Elemir
Slavija
Novi Sad
39 : 33
PIK Prigrevica
Prigrevica
Palanka
Smederevska Palanka
31 : 33
Smederevo 2
Smederevo
Rudar 2
Kostolac
29 : 22
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Barič
Barič
22 : 16
Mačva 2
Bogatić
Studentski grad
Beograd
23 : 16
Beograd
Beograd
Progres
Svrljig
18 : 26
Pirot
Pirot
Majdanpek
Majdanpek
35 : 22
Đerdap
Kladovo
Bela Palanka 2
Bela Palanka
20 : 27
Dubočica 54 2
Leskovac
Železničar 1949 - 2
Niš
32 : 36
Niška Banja
Niška Banja
SU Pazar
Novi Pazar
35 : 32
Užice
Užice
Mokra Gora 2
Zubin Potok
19 : 20
Arilje
Arilje
Beli andjeo
Prijepolje
27 : 23
Omladinac
Gornji Milanovac
Kljajićevo
Kljajićevo
27 : 27
Rusin
Ruski Krstur
Borac
Bački Gračac
03.11.2019
14:30
Graničar
Gakovo
Sivac 69/2
Sivac
37 : 26
Obilić
Novi Kneževac
Radnički
Novi Sad
24 : 25
Putinci
Putinci
ŽSK
Žabalj
35 : 27
Srbobran
Srbobran
LSK
Laćarak
13 : 35
Ruma
Ruma
Crepaja
Crepaja
27 : 18
Vladimirovac
Vladimirovac
Hercegovina 2
Sečanj
13 : 48
Zrenjanin
Zrenjanin
Radnički 1964
Kragujevac
10 : 0
Prva Petoletka
Trstenik
Priboj
Priboj
24 : 24
Jagodina
Jagodina
Zaječar 1949
Zaječar
30 : 31
Medicinar
Šabac
Kučevo
Kučevo
23 : 22
Junior
Beograd
Topličanin
Prokuplje
38 : 30
Đerdap
Kladovo
Radnički 1964
Kragujevac
28 : 19
Kikinda
Kikinda
Beograd
Beograd
24 : 28
Mladi radnik
Radinac
Temerin
Temerin
28 : 32
Mladost
Srpska Crnja
Srem
Sremska Mitrovica
33 : 26
Petrovaradin
Petrovaradin
Jadran
Feketić
34 : 29
Dolovo
Dolovo
SU ŽR Radnički
Beograd
44 : 22
Rudar
Kostolac
Metalac (K)
Kraljevo
33 : 26
Košutnjak
Čačak
Radnički 1964 - 2
Kragujevac
28 : 26
Metalac AD
Gornji Milanovac
Hajduk Veljko
Negotin
32 : 26
Vlasotince
Vlasotince
Laki
Crvenka
33 : 17
Obilić
Novi Kneževac
Deronje
Deronje
32 : 33
Ravangrad
Sombor
Senta
Senta
10 : 0
Apatin
Apatin
Mladost
Kuršumlija
41 : 15
Dubočica
Leskovac

Vaterpolo

Dorćol
Beograd
12 : 12
Mladost
Pančevo
Singidunum
Beograd
10 : 11
TENT
Obrenovac
NBG Vukovi
Novi Beograd
10 : 9
Valis
Valjevo

Futsal

Župski rubin
Prijepolje
2 : 4
Loznica Grad 2018
Loznica
Raška
Raška
8 : 4
Oplenac
Topola
BSK
Bujanovac
8 : 1
Miners
Majdanpek
Fortuna
Futog
3 : 7
Leteći Bajmočani
Bajmok
Oftal -C
Beograd
4 : 4
Futsal Bjankoneri
Beograd
Student
Beograd
4 : 3
Ekonomist
Beograd
Flash
Valjevo
6 : 2
Karađorđe 2015
Rača
Zlatibor
Čajetina
3 : 4
Kosjerić
Kosjerić
PP 192
Prijepolje
3 : 2
Sjenica
Sjenica
Niš 92
Niš
7 : 5
As
Bujanovac

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
6 : 0
Vojvodina
Novi sad

Ragbi 15

Partizan
Beograd
41 : 0
Rad Mozzart
Beograd