XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 532 utakmica za dan
Subota, 26 Oktobar 2019

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
26.10.2019
18:00
Javor Matis
Ivanjica
Mačva
Šabac
26.10.2019
18:00
Mladost
Lučani
Rad
Beograd
26.10.2019
18:00
Radnički (N)
Niš
Radnik
Surdulica
26.10.2019
15:30
Crvena zvezda
Beograd
Smederevo 1924
Smederevo
26.10.2019
13:30
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
26.10.2019
13:30
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost
Dobanovci
26.10.2019
13:30
OFK Žarkovo
Beograd
Jedinstvo
Ub
26.10.2019
13:30
Takovo
Gornji Milanovac
Loznica
Loznica
26.10.2019
13:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Mačva 1929
Bogatić
26.10.2019
13:30
Tutin
Tutin
Sloga (P)
Požega
26.10.2019
13:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (K)
Kraljevo
26.10.2019
13:30
Borac 1926
Čačak
Trepča
Kosovska Mitrovica
26.10.2019
13:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
26.10.2019
14:00
Omladinac
Novi Banovci
1. Maj Ruma
Ruma
26.10.2019
14:00
Borac
Sakule
Bratstvo 1946
Prigrevica
26.10.2019
14:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
26.10.2019
14:00
Bačka 1901
Subotica
Dinamo 1945
Pančevo
26.10.2019
14:00
Hajduk 1912
Kula
Bečej 1918
Bečej
26.10.2019
14:00
Dunav
Stari Banovci
OFK Topličanin
Prokuplje
26.10.2019
14:00
Moravac Orion
Mrštane
Jagodina Tabane
Jagodina
26.10.2019
14:00
Dunav
Prahovo
GFK Dubočica
Leskovac
26.10.2019
14:00
Radan
Lebane
Trstenik PPT
Trstenik
26.10.2019
14:00
Jedinstvo
Bošnjace
OFK Sinđelić
Niš
26.10.2019
14:00
Vlasina
Vlasotince
Teleoptik
Zemun
26.10.2019
10:00
Radnički (O)
Obrenovac
GSP Polet Dorćol
Beograd
26.10.2019
11:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
OFK Beograd
Beograd
26.10.2019
13:30
Stepojevac Vaga
Stepojevac
BSK Borča
Borča
26.10.2019
13:30
Lokomotiva
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
26.10.2019
13:30
Radnički (NB)
Novi Beograd
Mladi borac
Veliko Orašje
26.10.2019
13:30
Zvižd
Kučevo
VGSK
Veliko Gradište
26.10.2019
13:30
Udarnik
Lozovik
Karađorđe
Topola
26.10.2019
13:30
Rudar
Stamnica
Zadrugar
Lajkovac
26.10.2019
13:30
Ribnica
Mionica
Radnički (V)
Valjevo
26.10.2019
13:30
Spartak
Ljig
Radnički Šabački
Šabac
26.10.2019
13:30
Sloga
Bogosavac
Gruža
Gruža
26.10.2019
13:30
Polet
Ratina
Šumadija 1903
Kragujevac
26.10.2019
13:30
Šumadija
Toponica
Omladinac
Novo Selo
26.10.2019
13:30
Real
Podunavci
Sloga (BB)
Bajina Bašta
26.10.2019
13:30
FAP
Priboj
Sevojno
Sevojno
26.10.2019
13:30
Polet (Lj)
Ljubić
Budućnost
Arilje
26.10.2019
13:30
Polimlje
Prijepolje
Krila Krajine
Bačka Palanka
26.10.2019
14:00
ČSK Pivara
Čelarevo
Crvenka
Crvenka
26.10.2019
14:00
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Radnički
Sombor
26.10.2019
14:00
OFK Vrbas
Vrbas
Sloga
Čonoplja
26.10.2019
14:00
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost (BJ)
Bački Jarak
26.10.2019
14:00
Sremac
Vojka
Cement
Beočin
26.10.2019
14:00
Jadran
Golubinci
Mladost (NS)
Novi Sad
26.10.2019
14:00
Sloga (E)
Erdevik
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
26.10.2019
14:00
Sloga (T)
Temerin
Krajina
Krajišnik
26.10.2019
14:00
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
26.10.2019
14:00
Kikinda 1909
Kikinda
Sloga
Plandište
26.10.2019
14:00
Borac (St)
Starčevo
Begej
Žitište
26.10.2019
14:00
ŽAK
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
26.10.2019
14:00
Radnički (S)
Sutjeska
Morava
Vladičin Han
26.10.2019
14:00
Pčinja
Trgovište
Pusta Reka
Bojnik
26.10.2019
14:00
OFK Kosanica
Kuršumlija
BSK
Bogovina
26.10.2019
15:00
Jedinstvo (P)
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
26.10.2019
15:00
Kablovi
Zaječar
Brodoremont
Kladovo
26.10.2019
15:00
Rajko Mitić
Bela Palanka
Bor 1919
Bor
26.10.2019
15:00
Rtanj
Boljevac
Blagotin
Poljna
26.10.2019
14:00
Kušiljevo
Kušiljevo
Jedinstvo 1936
Kruševac
26.10.2019
14:00
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Svrljig
Svrljig
26.10.2019
14:00
Malošište
Malošište
Turbina
Vreoci
26.10.2019
13:30
Dunav
Veliko Selo
Studenski Grad
Novi Beograd
26.10.2019
13:30
Budućnost
Zvečka
Napredak
Medoševac
26.10.2019
13:30
Milutinac
Zemun
Trgovački
Petrovac na Mlavi
26.10.2019
13:30
Železničar
Požarevac
Đerdap
Golubac
26.10.2019
13:30
Sloga (B)
Burovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
26.10.2019
13:30
Mladi radnik 1940
Radinac
OFK Brđanac
Valjevo
26.10.2019
13:30
ZSK
Valjevo
Rubribreza
Rubribreza
26.10.2019
13:30
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Radnik (Ub)
Ub
26.10.2019
13:30
Tulari
Tulari
ŽAK
Sombor
26.10.2019
14:00
Omladinac
Bukovac
Tvrđava
Bač
26.10.2019
14:00
Radnički 1918
Ratkovo
Polet
Karavukovo
26.10.2019
14:00
Hercegovac
Gajdobra
Napredak
Nadalj
26.10.2019
14:30
Radnički 1905
Bajmok
Obilić (NK)
Novi Kneževac
26.10.2019
14:30
Đurđin
Đurđin
Njegoš
Lovćenac
26.10.2019
14:30
Proleter (RS)
Ravno Selo
Rudar
Vrdnik
26.10.2019
14:00
Radnički
Šid
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
26.10.2019
14:00
OFK Futog
Futog
Slavija
Novi Sad
26.10.2019
14:00
Jedinstvo
Rumenka
Fruškogorski partizan
Bukovac
26.10.2019
14:00
Index
Novi Sad
Mladost (L)
Lukićevo
26.10.2019
14:00
Lehel
Mužlja
Radnički (K)
Kovin
26.10.2019
14:00
Partizan (U)
Uljma
Krivelj
Krivelj
26.10.2019
14:00
Blizna
Blizna
Poreč
Donji milanovac
26.10.2019
14:00
Zlot
Zlot
Rudna Glava
Rudna Glava
26.10.2019
14:00
Nemetali
Donja Bela Reka
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
26.10.2019
14:30
Graničar
Veliki Izvor
Radnički 1946
Lubnica
26.10.2019
14:30
Ozren
Sokobanja
Rudar Vrška Čuka
Grljan
26.10.2019
14:30
Kosovo
Zvezdan
Varvarin
Varvarin
26.10.2019
14:00
FUD
Brus
Čitluk
Čitluk
26.10.2019
14:00
Vinogradar
Zleginje
Padina
Padina
26.10.2019
13:30
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Napredak 2012
Krušje
26.10.2019
13:30
Elid
Donji Dušnik
Vladimir Durković
Berilovac
26.10.2019
14:00
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Senjak
Pirot
26.10.2019
14:00
Zvezda
Blato
Zadrugar
Krupac
26.10.2019
14:00
Mladost
Poljska Ržana
Sloga (D)
Desimirovac
26.10.2019
14:00
Zastava
Kragujevac
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
26.10.2019
13:30
Radnik
Prilužje
Trepča B
Kosovska Mitrovica
26.10.2019
13:30
Rudar
Kosovska Mitrovica
Ibar
Leposavić
26.10.2019
13:30
Kopaonik
Lešak
Sitnica
Lepina
26.10.2019
Radnički
Velika Hoča
Gračanica
Gračanica
26.10.2019
Gracko
Staro Gracko
Crvena Jabuka
Ub
26.10.2019
13:30
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Rudar 1945
Radljevo
26.10.2019
13:30
Kalenić
Kalenić
Zvizdar 2012
Zvizdar
26.10.2019
13:30
Pambukovica
Pambukovica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
26.10.2019
14:00
Jedinstvo (G)
Godačica
Lider
Odžaci
26.10.2019
14:00
Borac
Bački Gračac
Obilić
Vilovo
26.10.2019
14:00
Slanobarac
Slana Bara
Susek
Susek
26.10.2019
14:00
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Dinamo
Budisava
26.10.2019
14:00
Miletić
Mošorin
Titel
Titel
26.10.2019
14:00
Proleter
Banoštor
Železničar
Novi Sad
26.10.2019
14:00
Moskva
Budisava
Borac
Rakovac
26.10.2019
14:00
Čenej
Čenej
Sloga
Lok
26.10.2019
14:00
Vinogradar
Ledinci
Dunav
Banatska Palanka
26.10.2019
14:00
Ratar
Kruščica
Jedinstvo (Š)
Šišava
26.10.2019
14:00
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
Radnički (P)
Pertate
26.10.2019
14:00
Gradac
Konopnica
OFK Brza
Brza
26.10.2019
14:00
Bratstvo
Bratmilovce
Mladi radnik
Bačina
26.10.2019
14:00
14. Oktobar
Izbenica
Velika Drenova
Velika Drenova
26.10.2019
14:00
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladost
Toljevac
26.10.2019
14:00
Garevina
Garevina
Rudar (St)
Stenjevac
26.10.2019
13:30
Budućnost
Miliva
Beljanica
Strmosten
26.10.2019
13:30
Radnički
Tekija
Pomoravlje
Ostrikovac
26.10.2019
13:30
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Budućnost
Đurinac
26.10.2019
13:30
Mladost
Tečić
Sinđelić 1934
Vojska
26.10.2019
13:30
Ursule
Ursule
Zenit
Oparić
26.10.2019
13:30
Sloga
Voljavče
Vranić
Vranić
26.10.2019
Rušanj
Rušanj
Bežanija
Novi Beograd
26.10.2019
Rekreativo 011
Beograd
Umka
Umka
26.10.2019
13. maj
Zemun
Mladi proleter
Beograd
26.10.2019
Dedinje
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
26.10.2019
Zmaj 1953
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
26.10.2019
BUSK
Novi Beograd
DIF
Beograd
26.10.2019
Busije
Busije
Velika Moštanica
Velika Moštanica
26.10.2019
Novi Beograd
Novi Beograd
Torpedo 1924
Tabanović
26.10.2019
15:00
Gorki
Glušci
Cer
Petkovica
26.10.2019
15:00
Milicionar
Bogatić
Velika Reka
Velika Reka
26.10.2019
15:00
Hajduk
Ribarica
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
26.10.2019
15:00
Jezero
Amajić
Gučevo 1929
Banja Koviljača
26.10.2019
15:00
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Studenac
Gornja Koviljača
26.10.2019
15:00
Sloga
Straža
Jevremovac
Jevremovac
26.10.2019
15:00
Radnički
Koceljeva
PKB (PS)
Padinska skela
26.10.2019
Avala 1939
Beli Potok
Pionir
Besni Fok
26.10.2019
Minel
Ripanj
Palilulac
Krnjača
26.10.2019
Lepušnica
Glogonjski rit
Resnik
Resnik
26.10.2019
OFK Crvenka
Borča
Poštar 1930
Beograd
26.10.2019
Siti Sport Klub
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
26.10.2019
Boka Seniors
Beograd
Orlovi
Bačka Palanka
26.10.2019
13:30
Krivanj
Selenča
Napredak (Č)
Čestereg
26.10.2019
14:00
Bega
Novi Itebej
Terekves
Hetin
26.10.2019
14:00
Roham
Nova Crnja
Napredak (BT)
Banatska Topola
26.10.2019
14:00
Omladinac
Ravni Topolovac
1. Oktobar
Srpski Itebej
26.10.2019
14:00
Proleter
Međa
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
26.10.2019
13:30
Feniks
Rača
Rade Milošević
Dubočka
26.10.2019
13:30
Bata Bulić
Bistrica
Polet S.D.
Suvi Do
26.10.2019
13:30
Sloga 1952
Veliki Popovac
Žitkovica 2017
Žitkovica
26.10.2019
13:30
Sloga (M)
Mustapić
Venčani
Venčani
26.10.2019
13:30
B 2000
Aranđelovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
26.10.2019
14:00
Glogonj
Glogonj
Gaglovo
Gaglovo
26.10.2019
14:00
Borac
Bivolje
Rtanj
Vrmdža
26.10.2019
14:30
Sloga
Žučkovac
Slemen
Milušinac
26.10.2019
14:30
Mladost
Resnik
Dragačevo
Guča
26.10.2019
Vrelo
Gornja Kravarica
Badljevica
Badljevica
26.10.2019
14:30
Landol
Landol
Petlić SD 026
Smederevo
26.10.2019
13:00
Drugovac
Drugovac
OFK Sloga
Dobrujevac
26.10.2019
14:00
Polet (R)
Radevac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
26.10.2019
14:00
Vukašinovac
Vukašinovac
Rutevac
Rutevac
26.10.2019
14:00
Polet (V)
Vitoševac
Šljivar
Šljivar
26.10.2019
14:30
Kastrum
Gamzigrad
Lepaja 2018
Lepaja
26.10.2019
13:30
Jugovići
Jug Bogdanovac
Dobrič
Brest
26.10.2019
13:30
Borac
Azbresnica
GP Zlatibor
Užice
26.10.2019
Tara
Kremna
Kriva Reka
Kriva Reka
26.10.2019
Raketa
Užice
Zlatibor 2
Čajetina
26.10.2019
Kapedunum
Užice
Sloga
Jarkovac
26.10.2019
14:00
KSK Konak 1926
Konak
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
26.10.2019
14:00
Borac
Zrenjanin
Partizan
Tomaševac
26.10.2019
14:00
Proleter
Neuzina
Milakovac 2018
Milakovac
26.10.2019
14:00
Magnohrom
Kraljevo
Budućnost (S)
Samaila
26.10.2019
14:00
Partizan (V)
Vrba
Popovac
Popovac
26.10.2019
13:30
Polet
Zabrega
Borac 1950
Bošnjane
26.10.2019
13:30
Radnik
Davidovac
Vrelo
Vrelo
26.10.2019
Omladinac (K)
Kalinovac
Brgule
Brgule
26.10.2019
Jedinstvo (M)
Milorci
Mladost
Donja Lokošnica
26.10.2019
14:00
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Napredak
Bogojevce
26.10.2019
14:00
Rudar 1973
Rudare
ŠFU Derbi 2016
Vlase
26.10.2019
14:00
Radnik 2013
Šišince
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
26.10.2019
14:00
Mladost VPD
Kruševac
Lomnica
Velika Lomnica
26.10.2019
14:00
Dvorane
Dvorane
Zmajevac
Belasica
26.10.2019
14:00
Kruševica
Kruševica
Omladinac
Bunar
26.10.2019
14:00
Dobra Voda
Dobra Voda
GFK Strelište
Jagodina
26.10.2019
14:00
Crni Vrh
Deonica
Burovac
Burovac
26.10.2019
Soko
Krvije
Napredak
Trnovče
26.10.2019
Borac
Veliko Laole
Melnica
Melnica
26.10.2019
Vukan
Ždrelo
Zabrđe 1936
Zabrđe
26.10.2019
Rudar 1947
Stamnica
Dobrnje
Dobrnje
26.10.2019
Udarnik 2015
Ćovdin
Sremac
Jarak
26.10.2019
Graničar
Kuzmin
Zmaj
Noćaj
26.10.2019
Poletarac
Laćarak
Srem (SR)
Sremska Rača
26.10.2019
Borac (VR)
Veliki Radinci
Borac (R)
Radenković
26.10.2019
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Gaj
Veliki Gaj
26.10.2019
14:00
Graničar
Miletićevo
Dobrica
Dobrica
26.10.2019
14:00
Solunac
Banatski Sokolac
Mladost
Velika Greda
26.10.2019
14:00
Janošik
Janošik
Naša Krajina
Kupinik
26.10.2019
14:00
Sloga (M)
Margita
Dunav
Ostrovo
26.10.2019
13:30
Sloga 1932
Ćirikovac
Dunavac
Petka
26.10.2019
13:30
Mip Majdan
Požarevac
Metaloplastika
Šabac
26.10.2019
14:30
Culjković
Culjković
Petlovača
Petlovača
26.10.2019
14:30
Partizan
Drenovac
Sloga
Duvanište
26.10.2019
14:30
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Šumadinac
Šume
26.10.2019
13:30
Budućnost MI
Donja Trnava
Mladost (DB)
Donja Borina
26.10.2019
14:00
Jelav
Jelav
TE Gučevo
Trbušnica
26.10.2019
14:00
Jadar
Stupnica
Mladost (B)
Brezjak
26.10.2019
14:00
Luk
Voćnjak
Granit
Radalj
26.10.2019
14:00
Mladost (G)
Gradilište
Pobeda 1953
Osanica
26.10.2019
13:30
Homoljac
Žagubica
Laznica
Laznica
26.10.2019
13:30
Zvezda
Izvarica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
26.10.2019
13:30
Selište
Selište
Vrelo 1971
Milanovac
26.10.2019
13:30
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Kotlenik
Selo Leskovac
26.10.2019
Mladost
Pretoke
Mladost
Crni kao
26.10.2019
Borac
Borci
Šumadinac
Brzan
26.10.2019
Šumadija
Sipić
Jedinstvo
Oreovica
26.10.2019
13:30
Budućnost
Kočetin
Udarnik
Sibnica
26.10.2019
13:30
Polet
Aleksandrovac
Proleter
Četereže
26.10.2019
13:30
BSK
Brzohode
Radnik
Bijeljina
26.10.2019
14:30
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
26.10.2019
14:30
Sarajevo
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
26.10.2019
18:00
Željezničar
Sarajevo
Borac
Banja Luka
26.10.2019
17:00
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
Kozara
Gradiška
26.10.2019
14:30
Podrinje
Janja
Alfa Modriča
Modriča
26.10.2019
14:30
Rudar Prijedor
Prijedor
Slavija
Istočno Sarajevo
26.10.2019
14:30
Krupa
Krupa na Vrbasu
Željezničar Sport Team
Banja Luka
26.10.2019
14:30
Tekstilac
Derventa
Iskra
Danilovgrad
26.10.2019
13:30
Zeta
Golubovci
Sutjeska
Nikšić
26.10.2019
13:30
Rudar
Pljevlja
OFK Titograd
Podgorica
26.10.2019
13:30
Podgorica
Podgorica
Grbalj
Radanovići
26.10.2019
13:30
Kom
Podgorica
Budućnost
Podgorica
26.10.2019
13:30
OFK Petrovac
Petrovac
Manchester City
Manchester
26.10.2019
13:30
Aston Villa
Birmingem
Brighton
Brighton, East Sussex
26.10.2019
16:00
Everton
Liverpool
Watford
Watford
26.10.2019
16:00
Bournemouth
Bournemouth
West Ham
London
26.10.2019
16:00
Sheffield United
Sheffield
Burnley
Burnley
26.10.2019
18:30
Chelsea
London
Bayern München
München
26.10.2019
15:30
Union Berlin
Berlin
Bayer Leverkusen
Leverkusen
26.10.2019
18:30
Werder Bremen
Bremen
Hertha BSC
Berlin
26.10.2019
15:30
Hoffenheim
Sinsheim
Mainz 05
Mainz
26.10.2019
00:00
Köln
Köln
Freiburg
Freiburg im Breisgau
26.10.2019
15:30
RB Leipzig
Leipzig
Schalke 04
Gelsenkirchen
26.10.2019
15:30
Borussia Dortmund
Dortmund
Paderborn
Paderborn
26.10.2019
15:30
Fortuna
Düsseldorf
Genoa
Genova
26.10.2019
20:45
Brescia
Brescia
Internazionale
Milano
26.10.2019
18:00
Parma
Parma
Lecce
Lecce
26.10.2019
15:00
Juventus
Torino
Strasbourg
Strasbourg
26.10.2019
20:00
Nice
Nice
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
26.10.2019
00:00
Amiens SC
Amiens
Brest
Brest
26.10.2019
20:00
Dijon
Dijon
Olympique Lyonnais
Lyon
26.10.2019
20:00
Metz
Longeville-lès-Metz
Reims
Reims
26.10.2019
20:00
Nîmes
Nîmes
Montpellier
Montpellier
26.10.2019
20:00
Angers
Angers
Lille
Villeneuve d'Ascq
26.10.2019
17:30
Bordeaux
Bordeaux
TSC
Kanjiža
26.10.2019
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Spartak DOO
Subotica
26.10.2019
Crvena zvezda B 2018
Beograd
Rad
Beograd
26.10.2019
Napredak Junior 2018
Kruševac
Kolubara
Lazarevac
26.10.2019
Radnički 2012
Niš
Majdanpek
Majdanpek
26.10.2019
Mačva
Šabac
Šabac
Šabac
26.10.2019
13:30
Požega
Požega
Jedinstvo
Ub
26.10.2019
13:30
Karađorđe
Topola
Slatke male
Burovac
26.10.2019
13:30
Loznica
Loznica
Radnički 1923 (2)
Kragujevac
26.10.2019
13:30
Una Fortuna
Kragujevac
Vučice
Vučje
26.10.2019
Topličanin
Prokuplje
Levač
Rekovac
26.10.2019
Jedinstvo 2014
Pirot
Kolibri
Kuršumlija
26.10.2019
Jagodina
Jagodina
Morava
Žitkovac
26.10.2019
Knjaževac 2015
Knjaževac
Partizan
Beograd
26.10.2019
00:10
Trajal
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
26.10.2019
00:10
Internacional
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
26.10.2019
00:10
Brodarac
Novi Beograd
Spartak ŽK
Subotica
26.10.2019
00:10
Voždovac
Beograd
TSC
Bačka Topola
26.10.2019
00:10
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
26.10.2019
00:10
Grafičar
Beograd
Čukarički
Beograd
26.10.2019
00:10
Mladost (L)
Lučani
Napredak
Kruševac
26.10.2019
00:10
Radnički (N)
Niš
Javor
Ivanjica
26.10.2019
13:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
26.10.2019
13:30
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (V)
Valjevo
26.10.2019
13:30
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
26.10.2019
13:30
Borac 1926
Čačak
Jedinstvo (Ub)
Ub
26.10.2019
13:30
Sloboda (U)
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
26.10.2019
13:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Loznica
Loznica
26.10.2019
13:30
Mačva
Šabac
Sloga (P)
Požega
26.10.2019
13:30
Smederevo 1924
Smederevo
Karađorđe
Topola
26.10.2019
13:30
Sloboda (Č)
Čačak
Dinamo
Vranje
26.10.2019
Trstenik PPT
Trstenik
Jagodina Tabane
Jagodina
26.10.2019
Radnički (P)
Pirot
Korićani
Kragujevac
26.10.2019
Zlatibor
Čajetina
Jedinstvo Putevi
Užice
26.10.2019
BIP
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
26.10.2019
Tutin
Tutin
Tavankut
Tavankut
26.10.2019
10:00
Tisa
Adorjan
Senta
Senta
26.10.2019
11:00
AFK
Ada
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
26.10.2019
10:00
Tornjoš
Tornjoš
Javor
Ivanjica
26.10.2019
11:00
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
26.10.2019
11:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladi radnik 1926
Požarevac
26.10.2019
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
26.10.2019
11:00
Borac 1926
Čačak
Jedinstvo (Ub)
Ub
26.10.2019
11:00
Sloboda (U)
Užice
Mladost (L)
Lučani
26.10.2019
11:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Loznica
Loznica
26.10.2019
11:00
Savacijum
Šabac
Sloga (P)
Požega
26.10.2019
11:00
Smederevo 1924
Smederevo
OPK Rudar 1933
Kostolac
26.10.2019
13:30
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Napredak
Markovac
26.10.2019
11:00
Mladi borac
Veliko Orašje
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
26.10.2019
12:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
RSK
Rabrovo
26.10.2019
10:00
Rudar
Stamnica
Radnički 1923
Kragujevac
26.10.2019
11:00
Sušica
Kragujevac
Bačka 1901
Subotica
26.10.2019
10:00
Preporod
Novi Žednik
Obilić
Novi Kneževac
26.10.2019
11:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Sloga
Korenita
26.10.2019
15:00
Borac
Lešnica
Apolon 2018
Kraljevo
26.10.2019
13:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
26.10.2019
12:00
Bane 1931
Raška
Crvena zvezda
Beograd
26.10.2019
Voždovac
Beograd
Internacional
Beograd
26.10.2019
Zemun
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
26.10.2019
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
26.10.2019
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Vršac
Vršac
26.10.2019
10:00
Radnički (Z)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
26.10.2019
10:00
Železničar
Pančevo
ŽAK
Kikinda
26.10.2019
10:00
Coerver junior FA
Vršac
Bečkerek 023
Zrenjanin
26.10.2019
10:00
Voja Gačić
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
26.10.2019
10:00
Mladost (L)
Lukićevo
Petar Puača
Novi Sad
26.10.2019
10:00
Petrika
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
26.10.2019
10:00
Inđija
Inđija
GFK Sloven
Ruma
26.10.2019
10:00
Index
Novi sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
26.10.2019
10:00
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
26.10.2019
10:00
Spartak ŽK
Subotica
Banat
Ilandža
26.10.2019
BAK
Bela Crkva
Ševac
Kusić
26.10.2019
Kristal 2018
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
26.10.2019
OFK Plandište
Plandište
Crvena zvezda
Pavliš
26.10.2019
Budućnost
Alibunar
Glogonj
Glogonj
26.10.2019
BSK
Bavanište
Borac
Sakule
26.10.2019
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Dolina
Padina
26.10.2019
Unirea
Uzdin
Vojvodina
Crepaja
26.10.2019
Tempo
Sefkerin
Vinogradar
Hajdukovo
26.10.2019
14:30
Preporod
Novi Žednik
Radnički 1905
Bajmok
26.10.2019
12:00
TSC
Bačka Topola
Udarnik
Lozovik
26.10.2019
10:00
Budućnost
Mala Krsna
Sloboda
Lipe
26.10.2019
12:00
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga
Miloševac
26.10.2019
10:00
Mladi radnik 1940
Radinac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
26.10.2019
09:00
Osipaonica
Osipaonica
Cerovac 2013
Cerovac
26.10.2019
11:00
Podunavac
Udovice
Senta
Senta
26.10.2019
09:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Loznica
Loznica
26.10.2019
10:00
Železničar
Lajkovac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
26.10.2019
10:00
Senjak
Valjevo
Omladinac 2014
Ljig
26.10.2019
10:00
Savacijum
Šabac
Sun Rise
Šabac
26.10.2019
10:00
Mačva 1929
Bogatić
Drina
Ljubovija
26.10.2019
10:00
Jedinstvo
Ub
Metalac
Gornji Milanovac
26.10.2019
11:00
Borac 1926
Čačak
Javor Matis
Ivanjica
26.10.2019
10:00
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (P)
Požega
26.10.2019
10:00
Mladost
Lučani
Gaučosi
Čačak
26.10.2019
13:30
Kinder
Čačak
Železničar
Požarevac
26.10.2019
11:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik 1926
Požarevac
26.10.2019
10:00
Petlić SD 2006
Smederevo
AF Duljaj
Topola
26.10.2019
13:30
Soko 2015
Saraoci
Požarevac
Požarevac
26.10.2019
Savac
Šabac
Karađorđe
Topola
26.10.2019
Sloga 036
Kraljevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
26.10.2019
Loznica
Loznica
Kraljica Marija
Novo Selo
26.10.2019
Mačva
Šabac
Vašarište
Kragujevac
26.10.2019
Šampion
Gornji Milanovac
Radnički 1923
Kragujevac
26.10.2019
Požega
Požega
Kolibri
Kuršumlija
26.10.2019
Levač
Rekovac
Mašinac
Niš
26.10.2019
Topličanin
Prokuplje
Majdanpek
Majdanpek
26.10.2019
Jagodina
Jagodina
Vučice
Vučje
26.10.2019
Napredak junior 2018
Kruševac
Spartak D.O.O
Subotica
26.10.2019
Stajićevo 2017
Stajićevo
Spartak
Subotica
26.10.2019
Mladost
Srbobran
Vojvodina
Novi Sad
26.10.2019
Voja Gačić
Pančevo
Polet
Sivac
26.10.2019
Banat
Vršac
Bačka
Bačka Palanka
26.10.2019
TSC
Kanjiža
Voša AS
Novi Sad
26.10.2019
Nova Kolonija
Kovin
Bajša
Bajša
26.10.2019
14:00
CFK
Vrbas
Čantavir
Čantavir
26.10.2019
10:00
Bečej 1918
Bečej
Radnički 1905
Bajmok
26.10.2019
10:00
TSC
Bačka Topola
Subotica '07
Subotica
26.10.2019
11:00
AFK
Ada
Akademija fudbala
Lazarevac
26.10.2019
14:00
Radnički
Rudovci
Sloboda
Stubica
26.10.2019
12:00
Šumadija
Šopić
Kolubara
Lazarevac
26.10.2019
10:00
OFK Borac
Arnajevo
Mladost (B)
Baroševac
26.10.2019
11:00
Mladost (C)
Cvetovac
Ženski FK
Loznica
26.10.2019
11:00
Loznica
Loznica
Jadar 07
Loznica
26.10.2019
11:00
Podrinje
Lozničko Polje
Radnički Stobex
Klupci
26.10.2019
11:00
Respekt
Loznica
Rađ
Krupanj
26.10.2019
11:00
Jedinstvo
Mali Zvornik

Košarka

Tamiš
Pančevo
26.10.2019
OKK Beograd
Beograd
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
26.10.2019
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
26.10.2019
Vršac
Vršac
Metalac
Valjevo
26.10.2019
Napredak
Aleksinac
Dynamic
Beograd
26.10.2019
Zlatibor
Čajetina
Sloboda
Užice
26.10.2019
Dunav
Stari Banovci
Mladost
Zemun
26.10.2019
Borac
Čačak
Pirot
Pirot
26.10.2019
Sloga
Kraljevo
Beovuk 72
Beograd
26.10.2019
Železničar
Čačak
Sveti Đorđe
Žitište
26.10.2019
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Konstantin
Niš
26.10.2019
KKK Radnički
Kragujevac
Fair Play
Niš
26.10.2019
Spartak
Subotica
BKK Radnički
Beograd
26.10.2019
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Zeta
Podgorica
26.10.2019
Sutjeska
Nikšić
Ibar
Rozaje
26.10.2019
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
26.10.2019
Teodo
Tivat
Primorje 1945
Herceg Novi
26.10.2019
Danilovgrad
Danilovgrad
All Star
Podgorica
26.10.2019
Studentski centar
Podgorica
Zekas 75
Rača
26.10.2019
17:00
Student BB
Bajina Bašta
Požarevac
Požarevac
26.10.2019
17:00
Priboj
Priboj
Čačak 94
Čačak
26.10.2019
17:00
Crnokosa
Kosjerić
Jagodina
Jagodina
26.10.2019
17:00
Klik
Arilje
Radnički 1950
Kragujevac
26.10.2019
17:00
Plana
Velika Plana
Napredak Junior
Kruševac
26.10.2019
17:00
Loznica
Loznica
Zlatar
Nova Varoš
26.10.2019
17:00
Svilajnac
Svilajnac
Star Beočin
Novi Ledinci
26.10.2019
17:00
Topola
Bačka Topola
Železničar
Inđija
26.10.2019
17:00
Nova Pazova
Nova Pazova
Vrbas
Vrbas
26.10.2019
17:00
Hajduk
Kula
Mladost Veternik
Veternik
26.10.2019
17:00
Omladinac
Novi Banovci
Sloboda (NS)
Novi Sad
26.10.2019
17:00
Stara Pazova
Stara Pazova
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
26.10.2019
17:00
Srem
Sremska Mitrovica
Torlak
Beograd
26.10.2019
17:00
LA Basket
Beograd
Slodes
Beograd
26.10.2019
17:00
Beko
Beograd
Borac
Zemun
26.10.2019
17:00
Borča
Beograd
Eko Sport
Beograd
26.10.2019
17:00
Žarkovo
Beograd
Vizura
Beograd
26.10.2019
17:00
Radnički (O)
Obrenovac
Žitko Basket
Beograd
26.10.2019
17:00
Barajevo
Barajevo
Rtanj
Boljevac
26.10.2019
17:00
OKK Junior
Niš
Mladost Vesna
Bela Palanka
26.10.2019
17:00
Jablanica
Medveđa
Topličanin
Prokuplje
26.10.2019
17:00
Niš
Niš
Marinos
Niš
26.10.2019
17:00
Jastrebac
Aleksinac
Bor RTB
Bor
26.10.2019
17:00
Radnik
Surdulica
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
26.10.2019
17:00
Morava
Vladičin Han
Šabac
Šabac
26.10.2019
17:00
Student 014
Valjevo
Mix
Majur
26.10.2019
17:00
Osečina
Osečina
Mladost 2014
Ub
26.10.2019
17:00
M015
Šabac
Železničar
Lajkovac
26.10.2019
17:00
Radnički (V)
Valjevo
Mileševac
Prijepolje
26.10.2019
17:00
Morava
Zablaće
Mladost
Čačak
26.10.2019
17:00
Užice
Užice
Play off
Užice
26.10.2019
17:00
Ivanjica
Ivanjica
Okanik
Mataruška Banja
26.10.2019
17:00
Kopaonik
Brus
Prva Petoletka
Trstenik
26.10.2019
17:00
Stari Ras
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
26.10.2019
17:00
Sloga Elite
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
26.10.2019
17:00
Bane
Raška
Šumadija 2017
Aranđelovac
26.10.2019
17:00
Zicer 2014
Gruža
Kruševac
Kruševac
26.10.2019
17:00
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloga (D)
Despotovac
26.10.2019
17:00
Smederevo
Smederevo
Paraćin
Paraćin
26.10.2019
17:00
Sloga (B)
Batočina
Dunav 2014
Apatin
26.10.2019
17:00
Beočin
Beočin
Joker
Sombor
26.10.2019
17:00
Petrovgrad
Zrenjanin
Srbobran
Srbobran
26.10.2019
17:00
Basketball Stars
Futog
Sivac
Sivac
26.10.2019
17:00
OKK Spartak
Subotica
Bagljaš
Zrenjanin
26.10.2019
17:00
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Senta
Senta
26.10.2019
17:00
Akademik
Srbobran
Hercegovac
Gajdobra
26.10.2019
17:00
Proleter
Ravno Selo
I Came To Play
Novi Sad
26.10.2019
17:00
Apatin
Apatin
Dinamo
Pančevo
26.10.2019
17:00
Jedinstvo
Kačarevo
Virtus Basket
Pančevo
26.10.2019
17:00
BNS
Banatsko Novo Selo
Pink
Šimanovci
26.10.2019
17:00
Partizan
Šid
Jadran
Golubinci
26.10.2019
17:00
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Ru koš
Ruma
26.10.2019
17:00
Šimanovci
Šimanovci
Mondo Basket
Batajnica
26.10.2019
17:00
Umka Džez
Umka
Cerak
Beograd
26.10.2019
17:00
Astra
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
26.10.2019
17:00
Mladenovac
Mladenovac
Rivers BM
Beograd
26.10.2019
17:00
Viva
Beograd
Pobednik 011
Beograd
26.10.2019
17:00
Ras
Beograd
ABBA
Barič
26.10.2019
17:00
Veba Basket
Beograd
BASK
Beograd
26.10.2019
17:00
AS Basket
Beograd
Sava BTC
Beograd
26.10.2019
17:00
Zvezdara
Beograd
Vlasotince
Vlasotince
26.10.2019
17:00
Kuršumlija
Kuršumlija
Actavis Academy
Leskovac
26.10.2019
17:00
Pusta Reka
Bojnik
Panteri
Vranje
26.10.2019
17:00
Hisar
Leskovac
Zone Boys
Blace
26.10.2019
17:00
Zicer
Bor
OKK Sokobanja
Sokobanja
26.10.2019
17:00
Mladost
Zaječar
Trijumf
Niš
26.10.2019
17:00
Hajduk Veljko
Negotin
Student Radnički
Niš
26.10.2019
16:45
Radivoj Korać
Beograd
Novosadska ŽKA
Novi Sad
26.10.2019
18:00
Partizan
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
26.10.2019
00:00
021
Novi Sad
Proleter
Zrenjanin
26.10.2019
00:00
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
26.10.2019
00:00
Vrbas Medela
Vrbas
Duga
Šabac
26.10.2019
00:00
Srbobran
Srbobran
Radnički (B)
Beograd
26.10.2019
00:00
Vršac
Vršac
Spartak
Subotica
26.10.2019
00:00
Mileševka
Prijepolje
Ljubovija
Ljubovija
26.10.2019
00:00
Radnički 2016
Kragujevac
Karaburma
Beograd
26.10.2019
00:00
Art Basket
Beograd
Železničar
Lajkovac
26.10.2019
17:00
Užice
Užice
Play Off
Užice
26.10.2019
17:00
Sloga
Požega
Lim
Priboj
26.10.2019
17:00
Zvečan
Zvečan
Student 2
Niš
26.10.2019
17:00
Bagdala
Kruševac
Gimnazijalac
Pirot
26.10.2019
17:00
Svrljig
Svrljig
Paraćin
Paraćin
26.10.2019
17:00
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Trstenik
Trstenik
26.10.2019
17:00
Dubočica
Leskovac
Bor
Bor
26.10.2019
17:00
Hisar
Leskovac
Sivac
Sivac
26.10.2019
17:00
Proleter
Zrenjanin
Topolčanka
Bačka Topola
26.10.2019
17:00
Čelarevo
Čelarevo
Sloga
Plandište
26.10.2019
17:00
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Girl Basket
Beograd
26.10.2019
17:00
Kikinda
Kikinda

Odbojka

Ozren
Sokobanja
26.10.2019
Hajduk Veljko 2
Negotin
Dunav Stars
Kladovo
26.10.2019
Timok
Zaječar
Đerdap
Kladovo
26.10.2019
Timok
Zaječar
Viner
Bor
26.10.2019
Pirot
Pirot
Knjaževac
Knjaževac
26.10.2019
Hajduk Veljko
Negotin
Avala
Beograd
26.10.2019
Kolubara
Lazarevac
AS
Beograd
26.10.2019
Obrenovac
Obrenovac
Obilić
Beograd
26.10.2019
Blok Aut
Beograd
Dunav
Beograd
26.10.2019
Crnjanski
Beograd

Rukomet

Medicinar
Šabac
26.10.2019
Vrbas
Vrbas
Železničar
Inđija
26.10.2019
Jagodina
Jagodina
Mladost NP
Nova Pazova
26.10.2019
Vojvodina
Novi Sad
Voždovac 1955
Beograd
26.10.2019
Zaječar 1949
Zaječar
Bekament BB
Aranđelovac
26.10.2019
Naisa
Niš

Vaterpolo

Taš
Beograd
26.10.2019
Spartak Prozivka
Subotica
Stari Grad
Beograd
26.10.2019
Bečej
Bečej
Banjica
Beograd
26.10.2019
Valjevo
Valjevo
Beograd
Beograd
26.10.2019
Novi Beograd 11. april
Beograd
NBG Vukovi
Novi Beograd
26.10.2019
ŽAK
Kikinda
Valis
Valjevo
26.10.2019
Singidunum
Beograd
TENT
Obrenovac
26.10.2019
Dorćol
Beograd
Mladost
Pančevo
26.10.2019
Banja Luka
Banja Luka
Rasina
Kruševac
26.10.2019
Proleter
Zrenjanin
Palilula
Beograd
26.10.2019
Wind Sport
Pančevo

Futsal

SFU Leposavić
Leposavić
26.10.2019
Zlatar 033
Nova Varoš
Olimp
Vrnjačka Banja
26.10.2019
Raška
Raška
Oplenac
Topola
26.10.2019
Župski rubin
Prijepolje
Požarevac
Požarevac
26.10.2019
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
Miners
Majdanpek
26.10.2019
Bele crkve
Kuršumlija
Leskovac
Leskovac
26.10.2019
Prokuplje
Prokuplje
Pirot
Pirot
26.10.2019
Akademac
Niš
Aleksinac 2015
Aleksinac
26.10.2019
Pirgos
Pirot
Timok 2013
Zaječar
26.10.2019
BSK
Bujanovac
Seničani
Aranđelovac
26.10.2019
Flash
Valjevo
Bezbednost 192
Valjevo
26.10.2019
Aranđelovac
Aranđelovac
Karanovac
Kraljevo
26.10.2019
Karađorđe 2015
Rača
MB Namenska
Lučani
26.10.2019
Zlatibor
Čajetina
Šljivići
Ivanjica
26.10.2019
PP 192
Prijepolje
Sjenica
Sjenica
26.10.2019
Kosjerić
Kosjerić