XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 556 utakmica za dan
Subota, 19 Oktobar 2019

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
3 : 2
TSC
Bačka Topola
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Radnik
Surdulica
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Napredak
Kruševac
Voždovac
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
Mladost
Lučani
1 : 0
Partizan
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Inđija
Inđija
Budućnost
Dobanovci
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
RFK Grafičar
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Borac 1926
Čačak
3 : 1
Sloga (P)
Požega
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Tutin
Tutin
2 : 0
Loznica
Loznica
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 4
RSK
Rabrovo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Bečej 1918
Bečej
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Železničar
Pančevo
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Jedinstvo
Bošnjace
1 : 4
Rembas
Resavica
Dunav
Prahovo
1 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
BSK Borča
Borča
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
IMT
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Sloga 1924
Batočina
3 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Spartak
Ljig
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Ribnica
Mionica
0 : 0
Drina
Ljubovija
Mladost (D)
Dračić
4 : 1
Brezovica
Brezovica
FAP
Priboj
3 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Crnokosa
Kosjerić
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
GFK Sloboda
Užice
2 : 2
Budućnost
Arilje
OFK Vrbas
Vrbas
7 : 0
Crvenka
Crvenka
OFK Mladost APA
Apatin
6 : 0
Tekstilac
Odžaci
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Bajša
Bajša
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Sloga (E)
Erdevik
3 : 0
Cement
Beočin
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 0
Banat (Č)
Čenta
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 0
Begej
Žitište
Naftagas
Elemir
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 0
Krajina
Krajišnik
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Morava
Vladičin Han
2 : 0
Budućnost
Orašje
Pusta Reka
Bojnik
5 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Rtanj
Boljevac
5 : 3
Brodoremont
Kladovo
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 1
OFK 019
Zaječar
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Đerdap
Kladovo
3 : 2
OFK Slatina
Bor
Sloga
Despotovac
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (P)
Paraćin
6 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Morava 1918
Ćuprija
0 : 2
Župa
Aleksandrovac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
4 : 1
Svrljig
Svrljig
Milutinac
Zemun
1 : 0
Mladost
Cvetovac
Šumadija
Šopić
1 : 1
BSK 1926
Baćevac
BASK
Beograd
2 : 1
Turbina
Vreoci
Rudar 2001
Kostolac
0 : 0
Đerdap
Golubac
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
2 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Sinđelić
Lipnica
3 : 1
Vidojevica
Lešnica
Mladi radnik 1925
Grdica
0 : 0
Mataruge
Mataruge
Mladost
Vrdila
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Rudar
Baljevac
3 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Ovčar
Markovica
5 : 0
Mladost (P)
Preljina
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Borac 46
Obrovac
Njegoš
Lovćenac
6 : 2
Preporod
Novi Žednik
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 1
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Srbobran
Srbobran
4 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Iskra
Kucura
Sloga
Ostojićevo
1 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Radnički
Šid
2 : 0
Hajduk (B)
Beška
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 2
Tatra
Kisač
OFK Futog
Futog
1 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Delija
Mokrin
2 : 1
Potisje
Knićanin
Partizan (U)
Uljma
0 : 2
Hajdučica
Hajdučica
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Zlot
Zlot
0 : 1
Polom
Leskovo
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 2
Sloga
Kobišnica
BSK
Bukovče
9 : 0
Krivelj
Krivelj
Ozren
Sokobanja
1 : 5
Trebič
Sokobanja
Hajduk
Rujevica
2 : 1
PRO Rudar
Podvis
Midžor
Kalna
3 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
Mladost
Čibutkovica
0 : 2
Lisović
Lisović
Vinča
Vinča (Grocka)
4 : 1
OFK Student
Mladenovac
Elid
Donji Dušnik
2 : 1
Doljevac
Doljevac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Napredak
Izvor
0 : 1
Zadrugar
Krupac
Mladost
Poljska Ržana
3 : 4
Dragoš
Pirot
Zvezda
Blato
0 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Rakovica
Beogra
4 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Aluminjum
Niš
3 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 1
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Rudar
Kosovska Mitrovica
9 : 1
Radnik
Prilužje
Radnik
Prilužje
19.10.2019
14:30
Ibar
Leposavić
Kopaonik
Lešak
19.10.2019
14:30
Trepča B
Kosovska Mitrovica
Rudar
Kosovska Mitrovica
19.10.2019
14:30
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
Čaglavica
Čaglavica
19.10.2019
Sitnica
Lepina
Lukavac
Lukavac
0 : 2
Tešnjar
Valjevo
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
6 : 1
Zvizdar 2012
Zvizdar
Kalenić
Kalenić
0 : 4
Polet (T)
Takovo
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 1
Mineral 2015
Rudno
Partizan
Kupusina
3 : 0
Omladinac
Deronje
Borac
Bački Gračac
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Jednota
Šid
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Vinogradar
Ledinci
2 : 1
Borac
Rakovac
Navalin
Navalin
8 : 1
Radnički (P)
Pertate
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
2 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
14. Oktobar
Izbenica
19.10.2019
15:00
Mladost
Toljevac
Kopaonik
Brus
2 : 0
Sloga (L)
Lozna
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Borac
Gornji Katun
8 : 1
Mladi radnik
Bačina
Šumadija
Trešnjevica
0 : 2
Rudar (P)
Plazane
Budućnost
Miliva
5 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
Mladost
Tečić
5 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Kupinovac
Kupinovac
0 : 1
GFK Tabane
Jagodina
Sloga
Voljavče
2 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
AFK
Ada
3 : 0
Čoka
Čoka
Tornjoš
Tornjoš
1 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Potisje
Kanjiža
6 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Milicionar
Bogatić
6 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
OFK Šabac
Šabac
5 : 4
Napredak
Mačvanski Belotić
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Orlovi
Bačka Palanka
0 : 0
Proleter
Karađorđevo
Proleter
Međa
5 : 3
Napredak (BT)
Banatska Topola
Omladinac
Ravni Topolovac
5 : 3
Terekves
Hetin
Roham
Nova Crnja
2 : 3
Napredak (Č)
Čestereg
Bega
Novi Itebej
0 : 4
Vojvodina
Bašaid
Feniks
Rača
0 : 2
Mladost (R)
Rašković
Bata Bulić
Bistrica
0 : 0
Krilaš
Ćovdin
Bratstvo 1975
Erdeč
19.10.2019
15:00
Jadran
Kragujevac
Proleter
Mramorak
3 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
Bukovica
Bukovica
2 : 3
Čarapan
Kruševac
Makrešane
Makrešane
3 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Borac
Bivolje
5 : 2
Modrica
Modrica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Napredak
Jošanica
1 : 2
Slemen
Milušinac
Mladost
Resnik
3 : 3
Jedinstvo
Mužinac
Jelica
Goračići
2 : 1
Prilike
Prilike
Voćar
Kotraža
6 : 2
Sloga
Kaona
Brezova
Brezova
3 : 1
Dragačevo
Guča
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 2
Bratstvo
Dljin
Zeppelin 026
Smederevo
0 : 4
Budućnost
Mala Krsna
Rutevac
Rutevac
1 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Jastrebac
Tešica
3 : 1
Škriljac
Bradarac
Strmovo
Strmovo
1 : 2
Bistrica
Bistrica
Mladost
Mali Suvodol
3 : 0
Jerma
Sukovo
Nišavac
Staničenje
6 : 2
Rongo Siti
Pirot
Kastrum
Gamzigrad
4 : 2
Borac
Vražogrnac
Šljivar
Šljivar
7 : 3
Lovac
Mali Izvor
Borac
Azbresnica
4 : 0
Arbanasce
Arbanasce
Sport
Bezdan
1 : 1
Panonija
Lalić
KSK Konak 1926
Konak
1 : 2
Proleter
Neuzina
Borac
Zrenjanin
2 : 1
Partizan
Tomaševac
Sloga
Jarkovac
0 : 5
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
Radnik
Davidovac
1 : 1
Popovac
Popovac
Sparta
Kaona
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
4 : 4
Jašunja
Jašunja
Veternica
Leskovac
0 : 5
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Trnava
Trnava
2 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Radnik
Pankovo
19.10.2019
Dobrnje
Dobrnje
Rudar 1947
Stamnica
2 : 2
Melnica
Melnica
Vukan
Ždrelo
4 : 2
Napredak
Trnovče
Soko
Krvije
3 : 0
BSK
Bošnjak
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 3
Srem (SR)
Sremska Rača
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 4
Zmaj
Noćaj
Poletarac
Laćarak
2 : 1
Sremac
Jarak
Graničar
Kuzmin
2 : 0
Planinac
Ležimir
Graničar
Miletićevo
19.10.2019
15:00
Naša Krajina
Kupinik
Sloga (M)
Margita
3 : 1
Mladost
Velika Greda
Janošik
Janošik
19.10.2019
15:00
Dobrica
Dobrica
Vladimirovac
Vladimirovac
19.10.2019
15:00
Gaj
Veliki Gaj
Bojić
Bojić
2 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
ZT Gorovič
Gorovič
0 : 3
Šumadinac
Šume
Junkovac
Junkovac
2 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
4 : 0
Korman
Korman (Šabac)
Mladost (G)
Gradilište
2 : 3
Mladost (B)
Brezjak
Luk
Voćnjak
3 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Jadar
Stupnica
0 : 4
Mladost (DB)
Donja Borina
Jelav
Jelav
2 : 1
Sloga
Korenita
Napredak 1927
Toponica
0 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Planinac
Panjevac
5 : 4
Vinogradar
Crkvenac
Nepričava
Nepričava
1 : 5
Ratkovac
Ratkovac
Proleter
Bajevac
3 : 0
Sloga
Bogovađa
Selište
Selište
6 : 4
Mlava (R)
Ribare
Mladost (K)
Krupaja
3 : 2
Laznica
Laznica
Grivac
Grivac
2 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Mladost
Pretoke
1 : 1
Čestin
Čestin
Borac
Borci
1 : 3
Šumadinac
Brzan
Šumadija
Sipić
19.10.2019
Mladost
Crni kao
Budućnost
Kočetin
4 : 0
Proleter
Četereže
BSK
Brzohode
2 : 3
Udarnik
Sibnica
Polet
Aleksandrovac
1 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
0 : 3
Radnik
Bijeljina
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 2
Borac
Banja Luka
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
Velež
Mostar
1 : 0
Zrinjski
Mostar
Tekstilac
Derventa
1 : 2
Kozara
Gradiška
Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 0
Jedinstvo
Brčko
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Podrinje
Janja
2 : 0
Alfa Modriča
Modriča
Zeta
Golubovci
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Kom
Podgorica
2 : 3
Budućnost
Podgorica
Podgorica
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Rudar
Pljevlja
3 : 1
OFK Titograd
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Sutjeska
Nikšić
Everton
Liverpool
2 : 0
West Ham
London
Bournemouth
Bournemouth
0 : 0
Norwich City
Norwich
Aston Villa
Birmingem
2 : 1
Brighton
Brighton, East Sussex
Chelsea
London
1 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Leicester City
Leicester
2 : 1
Burnley
Burnley
Tottenham
London
1 : 1
Watford
Watford
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 1
Southampton
Southampton
Crystal Palace
London
0 : 2
Manchester City
Manchester
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
RB Leipzig
Leipzig
1 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Werder Bremen
Bremen
1 : 1
Hertha BSC
Berlin
Fortuna
Düsseldorf
1 : 0
Mainz 05
Mainz
Augsburg
Augsburg
2 : 2
Bayern München
München
Köln
Köln
3 : 0
Paderborn
Paderborn
Union Berlin
Berlin
2 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Juventus
Torino
2 : 1
Bologna
Bologna
Lazio
Roma
3 : 3
Atalanta
Bergamo
Napoli
Napoli
2 : 0
Verona
Verona
Reims
Reims
1 : 0
Montpellier
Montpellier
Angers
Angers
0 : 1
Brest
Brest
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 0
Nantes
Nantes
Toulouse
Toulouse
2 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Nîmes
Nîmes
1 : 1
Amiens SC
Amiens
Olympique Lyonnais
Lyon
0 : 0
Dijon
Dijon
Mačva
Šabac
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Napredak Junior 2018
Kruševac
19.10.2019
Spartak DOO
Subotica
Crvena zvezda B 2018
Beograd
19.10.2019
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Požega
Požega
19.10.2019
14:00
Radnički 1923 (2)
Kragujevac
Una Fortuna
Kragujevac
19.10.2019
14:00
Slatke male
Burovac
Loznica
Loznica
7 : 1
Jedinstvo
Ub
Karađorđe
Topola
3 : 0
Šabac
Šabac
Topličanin
Prokuplje
1 : 5
Morava
Žitkovac
Jedinstvo 2014
Pirot
19.10.2019
Vučice
Vučje
Rad
Beograd
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Internacional
Beograd
5 : 0
Trajal
Kruševac
Šumadija 1903
Kragujevac
19.10.2019
13:30
Karađorđe
Topola
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 3
Loznica
Loznica
Mačva
Šabac
9 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloboda (U)
Užice
5 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Borac 1926
Čačak
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Javor
Ivanjica
Index
Novi Sad
0 : 2
Železničar
Pančevo
Kopernikus Želežničar
Niš
19.10.2019
Sinđelić
Niš
Spartak ŽK
Subotica
5 : 0
Kabel
Novi Sad
Tekstilac
Odžaci
19.10.2019
10:00
TSC
Bačka Topola
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 8
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Njerš Ištvan
Totovo Selo
19.10.2019
10:00
Proleter (NS)
Novi Sad
Mundial
Pančevo
19.10.2019
Borac
Sakule
Jedinstvo Stević
Kačarevo
19.10.2019
Sloga
Banatsko Novo Selo
Polet
Idvor
19.10.2019
Jugoslavija
Jabuka
Omladinac 1927
Opovo
19.10.2019
Dolina
Padina
Mladost
Omoljica
19.10.2019
Borac
Starčevo
Budućnost
Banatski Brestovac
19.10.2019
Partizan
Gaj
Dolovo
Dolovo
19.10.2019
Vulturul
Grebenac
Strela
Ivanovo
19.10.2019
Dunav
Banatska Palanka
Tutin
Tutin
19.10.2019
Korićani
Kragujevac
BIP
Čačak
19.10.2019
Takovo
Gornji Milanovac
Zlatibor
Čajetina
19.10.2019
Jedinstvo Putevi
Užice
Tisa
Adorjan
19.10.2019
11:00
Senta
Senta
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Apolon
Kraljevo
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloboda (U)
Užice
4 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Borac 1926
Čačak
6 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Javor
Ivanjica
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Voždovac
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 1
011
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
BSK 1925
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
19.10.2019
12:00
Kabel
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
19.10.2019
12:00
Proleter
Novi Sad
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Partizan 1945
Darosava
Rudar
Stamnica
1 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Napredak
Markovac
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Mladost
Vojlovica
19.10.2019
Jedinstvo
Dubovac
Omladinac
Deliblato
19.10.2019
Dinamo 1945
Pančevo
Borac
Pločica
19.10.2019
Voja Gačić
Pančevo
Proleter
Mramorak
19.10.2019
Radnički
Kovin
Obilić
Novi Kneževac
3 : 4
Bajša
Bajša
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Srbobran
Srbobran
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Sloga
Kraljevo
0 : 0
BIP
Čačak
Šabac
Šabac
5 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Jadar
Loznica
4 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Loznica B
Loznica
19.10.2019
15:00
Radnički
Klupci
Bane 1931
Raška
19.10.2019
11:00
Kiker
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK Ras
Novi Pazar
19.10.2019
11:00
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
5 : 4
Rad
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 5
OFK Vršac
Vršac
Voja Gačić
Pančevo
9 : 1
ŽAK
Kikinda
Coerver junior FA
Vršac
1 : 5
Radnički (K)
Kovin
Železničar
Pančevo
2 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Inđija
Inđija
8 : 0
Petar Puača
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
4 : 0
GDM 021
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 9
Spartak ŽK
Subotica
Budućnost
Alibunar
19.10.2019
Hajdučica
Hajdučica
OFK Plandište
Plandište
19.10.2019
Ševac
Kusić
Kristal 2018
Vršac
7 : 0
Banat
Ilandža
BAK
Bela Crkva
19.10.2019
Mladost
Velika Greda
Tempo
Sefkerin
19.10.2019
Dolina
Padina
Unirea
Uzdin
19.10.2019
Borac
Sakule
Stari Tamiš
Stari Tamiš
19.10.2019
Glogonj
Glogonj
BSK
Bavanište
19.10.2019
Radnički
Baranda
Spartak 1911
Debeljača
19.10.2019
Kolonija
Kovin
Sloga
Banatsko Novo Selo
19.10.2019
Omladinac 1927
Opovo
Borac
Starčevo
1 : 9
Voja Gačić
Pančevo
Mladost
Omoljica
19.10.2019
Dinamo 1945
Pančevo
CFK
Vrbas
3 : 0
Bajša
Bajša
Preporod
Novi Žednik
1 : 8
Spartak '06
Subotica
Budućnost
Mala Krsna
19.10.2019
10:00
Cerovac 2013
Cerovac
Podunavac
Udovice
1 : 3
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Osipaonica
Osipaonica
19.10.2019
10:00
Sloga
Miloševac
Mladi radnik 1940
Radinac
17 : 0
Sloboda
Lipe
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 3
Udarnik
Lozovik
Tisa
Adorjan
19.10.2019
09:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Železničar
Lajkovac
19.10.2019
10:00
Radnički
Valjevo
Savacijum
Šabac
2 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Senjak
Valjevo
5 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Šabac
Šabac
19.10.2019
10:00
Loznica
Loznica
Takovo
Gornji Milanovac
19.10.2019
10:00
Gaučosi
Čačak
Kinder
Čačak
19.10.2019
13:30
Sloga (P)
Požega
Sloboda (Č)
Čačak
19.10.2019
12:00
Metalac
Gornji Milanovac
Čačak 94
Čačak
19.10.2019
10:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
19.10.2019
11:00
Zlatibor
Čajetina
Soko 2015
Saraoci
19.10.2019
13:30
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Smederevo 1924
Smederevo
19.10.2019
10:00
Plana
Velika Plana
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
19.10.2019
10:00
Cepelin 026
Smederevo
Petlić SD 2006
Smederevo
19.10.2019
10:00
RSK
Rabrovo
Šumadija
Aranđelovac
19.10.2019
10:00
Železničar
Požarevac
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Ternoci
Veliki Trnovac
Rudar
Kosovska Mitrovica
19.10.2019
Kolašin
Zubin Potok
Radnik
Prilužje
19.10.2019
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
19.10.2019
Kosmet
Leposavić
Zvečan
Zvečan
19.10.2019
Kopaonik
Lešak
Heroj Polet
Jajinci
19.10.2019
14:00
Trudbenik
Beograd
PKB
Padinska Skela
4 : 1
Šumadinac
Bečmen
Kosmaj
Ralja
19.10.2019
15:00
Banja
Palilula
Savac
Šabac
19.10.2019
Radnički 1923
Kragujevac
Požega
Požega
0 : 4
Vašarište
Kragujevac
Šampion
Gornji Milanovac
1 : 3
Kraljica Marija
Novo Selo
Loznica
Loznica
5 : 0
Karađorđe
Topola
Sloga 036
Kraljevo
0 : 5
Plana
Velika Plana
Jedinstvo 2014
Pirot
19.10.2019
Morava
Žitkovac
Napredak junior 2018
Kruševac
19.10.2019
Rosulja 2014
Vlasotince
Lavice Dubočica
Leskovac
19.10.2019
13:30
Majdanpek
Majdanpek
Jagodina
Jagodina
19.10.2019
Mašinac
Niš
Topličanin
Prokuplje
19.10.2019
Levač
Rekovac
Voša AS
Novi Sad
19.10.2019
Spartak D.O.O
Subotica
Nova Kolonija
Kovin
1 : 6
Bačka
Bačka Palanka
TSC
Kanjiža
19.10.2019
Polet
Sivac
Banat
Vršac
19.10.2019
Vojvodina
Novi Sad
Voja Gačić
Pančevo
19.10.2019
Spartak
Subotica
Mladost
Srbobran
19.10.2019
Stajićevo 2017
Stajićevo
Arena SU
Subotica
2 : 0
Subotica '07
Subotica
CFK
Vrbas
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 6
Mladost (B)
Baroševac
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 5
Kolubara
Lazarevac
Šumadija
Šopić
1 : 1
Radnički
Rudovci
National
Novi Pazar
0 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
19.10.2019
Kosmet
Leposavić
Rudar
Kosovska Mitrovica
19.10.2019
Zvečan
Zvečan
Radnik
Prilužje
19.10.2019
Sočanica
Sočanica
Kolašin
Zubin Potok
19.10.2019
Kopaonik
Lešak
Radnički Stobex
Klupci
19.10.2019
11:00
Ženski FK
Loznica
Respekt
Loznica
19.10.2019
11:00
Rađ
Krupanj
Podrinje
Lozničko Polje
19.10.2019
11:00
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
2 : 3
Jadar 07
Loznica

Košarka

Borac
Čačak
86 : 81
Sloboda
Užice
Dunav
Stari Banovci
72 : 97
Dynamic
Beograd
Zlatibor
Čajetina
105 : 68
Metalac
Valjevo
Napredak
Aleksinac
112 : 94
Vojvodina
Novi Sad
Vršac
Vršac
77 : 89
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
BKK Radnički
Beograd
64 : 76
Pirot
Pirot
Zemun Fitofarmacija
Zemun
102 : 89
Fair Play
Niš
Spartak
Subotica
88 : 71
Konstantin
Niš
KKK Radnički
Kragujevac
90 : 82
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
97 : 94
Sveti Đorđe
Žitište
Sutjeska
Nikšić
73 : 56
All Star
Podgorica
Danilovgrad
Danilovgrad
70 : 64
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
Teodo
Tivat
19.10.2019
Ibar
Rozaje
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
72 : 61
Zeta
Podgorica
Klik
Arilje
84 : 72
Čačak 94
Čačak
Hajduk
Kula
76 : 71
Železničar
Inđija
Nova Pazova
Nova Pazova
86 : 62
Topola
Bačka Topola
Radnički (O)
Obrenovac
85 : 74
Eko Sport
Beograd
Borča
Beograd
43 : 84
Slodes
Beograd
OKK Junior
Niš
77 : 86
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Radnik
Surdulica
87 : 60
Marinos
Niš
Niš
Niš
114 : 62
Mladost Vesna
Bela Palanka
Jablanica
Medveđa
110 : 66
Rtanj
Boljevac
Železničar
Lajkovac
87 : 86
Šabac
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
106 : 79
Mladost 2014
Ub
Užice
Užice
90 : 89
Morava
Zablaće
Goč
Vrnjačka Banja
87 : 75
Okanik
Mataruška Banja
Sloga Elite
Kraljevo
90 : 64
Prva Petoletka
Trstenik
Stari Ras
Novi Pazar
20 : 0
Kopaonik
Brus
Basketball Stars
Futog
45 : 89
Joker
Sombor
Petrovgrad
Zrenjanin
64 : 97
Dunav 2014
Apatin
I Came To Play
Novi Sad
56 : 50
Bagljaš
Zrenjanin
Apatin
Apatin
54 : 108
Hercegovac
Gajdobra
Proleter
Ravno Selo
82 : 61
Futog
Futog
Akademik
Srbobran
53 : 76
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Virtus Basket
Pančevo
67 : 70
Dinamo
Pančevo
Šimanovci
Šimanovci
19.10.2019
18:30
Jadran
Golubinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
19.10.2019
17:30
Pink
Šimanovci
Umka Džez
Umka
69 : 77
Rivers BM
Beograd
Actavis Academy
Leskovac
80 : 93
Panteri
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
75 : 68
OKK Sokobanja
Sokobanja
Igokea
Aleksandrovac
90 : 95
Cedevita Olimpija
Ljubljana
Mornar
Bar
65 : 76
Partizan NIS
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
81 : 63
Student Radnički
Niš
Vrbas Medela
Vrbas
82 : 68
Proleter
Zrenjanin
Crvena zvezda
Beograd
92 : 91
Kraljevo
Kraljevo
Partizan
Beograd
68 : 78
Radivoj Korać
Beograd
Karaburma
Beograd
49 : 69
Duga
Šabac
Mileševka
Prijepolje
78 : 63
Radnički (B)
Beograd
Vršac
Vršac
69 : 66
Srbobran
Srbobran
Bagdala
Kruševac
41 : 40
Bor
Bor
Dubočica
Leskovac
43 : 68
Paraćin
Paraćin
Njegoš
Lovćenac
0 : 20
Sivac
Sivac
Kikinda
Kikinda
65 : 75
Stara Pazova
Stara Pazova

Odbojka

Partizan
Beograd
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 1
Niš
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Spartak (Su)
Subotica
Hajduk Veljko 2
Negotin
1 : 3
Viner
Bor
Knjaževac
Knjaževac
19.10.2019
Dunav Stars
Kladovo
Timok
Zaječar
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Botafogo
Novi Sad
19.10.2019
14:00
Stražilovo
Sremski Karlovci
Hajduk
Kula
19.10.2019
16:00
Vrbas
Vrbas
Vizura
Beograd
2 : 3
TENT
Obrenovac
Ub
Ub
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Viner
Bor
Timok
Zaječar
1 : 3
Ozren
Sokobanja
Blok Aut
Temerin
19.10.2019
17:00
Beočin
Beočin
Elan Volej
Srbobran
19.10.2019
16:00
Grbić
Bački Jarak
NS Volej Team
Novi Sad
19.10.2019
18:00
Novi Sad 2
Novi Sad
Hercegovina
Ravni Topolovac
19.10.2019
18:00
Vršac
Vršac
CVS
Sombor
19.10.2019
18:00
Goks IN
Odžaci
Merkur
Bačka Palanka
19.10.2019
16:00
Vrbas
Vrbas
Bum Volej
Prigrevica
19.10.2019
17:00
Spartak 2
Subotica

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
29 : 28
Železničar 1949
Niš
Obilić
Beograd
23 : 27
Dubočica 54
Leskovac
Kikinda
Kikinda
29 : 27
Proleter
Zrenjanin
Inđija
Inđija
24 : 23
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Dolovo
Dolovo
23 : 23
Crvena Zvezda
Mokrin
PKB
Padinska Skela
19.10.2019
18:00
Metaloplastika 2
Šabac
Loznica
Loznica
19.10.2019
18:00
Novi Beograd
Beograd
Karađorđe
Topola
19.10.2019
18:30
Šamot 65 2
Aranđelovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
19.10.2019
19:00
Kruševac
Kruševac
Bane
Raška
19.10.2019
19:00
Župa 54
Aleksandrovac
Jastrebac
Blace
19.10.2019
19:00
Knjaz 1957
Knjaževac
Paraćin
Paraćin
19.10.2019
17:00
Zaječar 1949
Zaječar
Hajduk Veljko 2
Negotin
20 : 37
Vlasotince
Vlasotince
BSK Heba
Bujanovac
27 : 30
Aleksinac
Aleksinac
Dalmatinac
Riđica
21 : 28
Hercegovac
Gajdobra
Metalac
Futog
28 : 35
PIK Prigrevica
Prigrevica
Radnički
Novi Sad
28 : 33
Slavija
Novi Sad
Smederevo 2
Smederevo
19.10.2019
20:00
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Umčari
Umčari
19.10.2019
17:00
Lazarevac
Lazarevac
Rudar 2
Kostolac
19.10.2019
19:00
Osipaonica
Osipaonica
Crvena Zvezda 3
Beograd
19.10.2019
17:30
Gučevo
Banja Koviljača
Barič
Barič
19.10.2019
17:00
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
BASK SOKO
Beograd
19.10.2019
16:30
Beograd
Beograd
Železničar 1949 - 2
Niš
19.10.2019
15:00
Nišava
Niš
Grafičar
Bezdan
19.10.2019
15:30
Graničar
Gakovo
Kljajićevo
Kljajićevo
19.10.2019
11:00
Obilić
Novi Kneževac
Sivac 69/2
Sivac
19.10.2019
18:00
Borac
Bački Gračac
Srbobran
Srbobran
19.10.2019
20:30
Putinci
Putinci
ŽSK
Žabalj
19.10.2019
19:30
Hajduk
Čurug
Titel
Titel
19.10.2019
16:00
LSK
Laćarak
RK Unirea
Uzdin
19.10.2019
15:00
Vladimirovac
Vladimirovac
Radnicki
Kovin
19.10.2019
18:00
Zrenjanin
Zrenjanin
Hercegovina 2
Sečanj
19.10.2019
11:00
Crepaja
Crepaja
Nexe
Našice
32 : 24
Vojvodina
Novi Sad
Morava
Velika Plana
32 : 20
Vrbas Petrol
Vrbas
Kolubara
Lazarevac
28 : 25
Jedinstvo
Novi Bečej
Priboj
Priboj
26 : 26
Vranje 1957
Vranje
Prva Petoletka
Trstenik
30 : 36
Zlatar
Nova Varoš
Kuršumlija
Kuršumlija
37 : 28
Bela Palanka
Bela Palanka
Vojvodina
Novi Sad
22 : 26
Železničar
Inđija
Mladost NP
Nova Pazova
23 : 26
Bekament BB
Aranđelovac
Vrbas
Vrbas
37 : 25
Voždovac 1955
Beograd
Zaječar 1949
Zaječar
26 : 30
Naisa
Niš
Kučevo
Kučevo
35 : 29
Đerdap
Kladovo
Junior
Beograd
26 : 34
Bor RTB
Bor
Topličanin
Prokuplje
27 : 26
Kikinda
Kikinda
ORK Beograd
Beograd
21 : 27
Sloga
Petrovac na Mlavi
Radnički 1964
Kragujevac
27 : 19
Mladi radnik
Radinac
Pančevo
Pančevo
37 : 26
Beograd
Beograd
Proleter
Zrenjanin
19.10.2019
17:00
Radnički
Bajmok
Halas Jožef
Ada
19.10.2019
18:00
Spartak
Debeljača
Mokrin
Mokrin
19.10.2019
19:30
Jadran
Feketić
Napredak 12
Kruševac
19.10.2019
12:00
Pazar 2003
Novi Pazar
Naisa 2
Niš
19.10.2019
12:30
Radnički (S)
Svilajnac
Žitorađa
Žitorađa
19.10.2019
19:00
Remesiana
Bela Palanka
Pirot
Pirot
19.10.2019
18:00
Vlasotince
Vlasotince
Prigrevica
Prigrevica
10 : 0
Senta
Senta
Dubočica
Leskovac
18 : 19
Aleksinac
Aleksinac

Vaterpolo

Medveščak
Zagreb
17 : 6
Triglav
Kranj
VA Cattaro
Kotor
3 : 17
KVK Radnički
Kragujevac
Nais
Niš
13 : 9
Galeb
Makarska
Solaris
Šibenik
15 : 8
OVK POŠK
Split
Bečej
Bečej
19.10.2019
Beograd
Beograd
Valjevo
Valjevo
10 : 10
Taš
Beograd
Novi Beograd 11. april
Beograd
16 : 5
Banjica
Beograd
Spartak Prozivka
Subotica
11 : 14
Stari Grad
Beograd
ŽAK
Kikinda
19.10.2019
Palilula
Beograd
Wind Sport
Pančevo
8 : 11
Rasina
Kruševac
Proleter
Zrenjanin
21 : 2
Mladost
Pančevo
Banja Luka
Banja Luka
19.10.2019
TENT
Obrenovac
Dorćol
Beograd
8 : 14
Valis
Valjevo
Singidunum
Beograd
19.10.2019
NBG Vukovi
Novi Beograd

Futsal

Vranje
Vranje
6 : 1
Zemun Samo pravo
Zemun
Vinter sport
Niš
5 : 2
Ekonomac
Kragujevac
Partenon
Smederevska Palanka
11 : 7
Oplenac
Topola
Intelektualac
Beograd
4 : 5
Futsal Bjankoneri
Beograd
Flash
Valjevo
19.10.2019
Karanovac
Kraljevo
Karađorđe 2015
Rača
11 : 5
Bezbednost 192
Valjevo
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 7
Seničani
Aranđelovac
Zlatibor
Čajetina
6 : 2
Sjenica
Sjenica
Kosjerić
Kosjerić
19.10.2019
18:30
Šljivići
Ivanjica
As
Bujanovac
9 : 3
Dolap
Prokuplje
Lindoret
Preševo
8 : 6
Zadrugar 2017
Žitorađa

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
3 : 2
Hidria Jesenice
Jesenice
Mladost
Zagreb
2 : 3
Triglav
Kranj
True Celje
Celje
3 : 2
Medveščak
Zagreb