XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 793 utakmica za dan
Nedelja, 13 Oktobar 2019

Fudbal

Dinamo
Vranje
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Zemun
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 1
Trayal
Kruševac
RSK
Rabrovo
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Borac
Sakule
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Budućnost
Popovac
2 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
Rembas
Resavica
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 2
Zvezdara
Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 0
Zvižd
Kučevo
OFK Napredak
Markovac
3 : 2
Sloga 1924
Batočina
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Sloboda
Lipe
Borac 1932
Ralja
6 : 1
Partizan 1945
Darosava
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
5 : 0
Udarnik
Lozovik
Polet
Trnovče
0 : 1
Rudar
Stamnica
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Ribnica
Mionica
Drina
Ljubovija
0 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 2
Sloga
Bogosavac
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 5
Rađevac
Krupanj
Korićani
Korićani
4 : 0
Polet
Ratina
Apolon 2018
Kovači
0 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Zvečan
Zvečan
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Budućnost
Resnik
2 : 1
Real
Podunavci
Radnik
Ušće
4 : 0
Omladinac
Novo Selo
Prijevor
Prijevor
6 : 2
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Lunjevica
Lunjevica
4 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Bačka
Pačir
Tavankut
Tavankut
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Bajša
Bajša
2 : 1
Tisa
Adorjan
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Sremac
Vojka
1 : 1
Jugović
Kać
Borac
Šajkaš
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 0
ŽAK
Kikinda
Mladost (O)
Omoljica
5 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Banat (Č)
Čenta
1 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Bobište
Bobište
2 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Morava
Vladičin Han
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 2
Jablanica
Medveđa
Jastrebac
Blace
4 : 3
Akademija 10
Prokuplje
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
OFK Slatina
Bor
2 : 4
Kablovi
Zaječar
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
OFK 019
Zaječar
2 : 3
Rtanj
Boljevac
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Juhor
Obrež
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Sloga
Despotovac
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Orljane
Orljane
6 : 1
Rudar
Jelašnica
Zemljoradnik
Balajnac
7 : 1
OFK Niš
Niš
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 0
Morava
Žitkovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 3
Bukovik
Razanj
Vrtište
Vrtište
2 : 3
Malošište
Malošište
Mladost (M)
Medoševac
5 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Moravica
Subotinac
4 : 0
Pukovac
Pukovac
Torlak
Beograd
1 : 1
Šumadija
Šopić
BSK 1926
Baćevac
5 : 0
Budućnost
Zvečka
Komgrap
Beograd
0 : 5
BSK Batajnica
Batajnica
Mladost
Cvetovac
0 : 2
Prva Iskra
Barič
Sirakovo
Sirakovo
1 : 0
Železničar
Požarevac
Rudar (Kr)
Krepoljin
3 : 2
Obilić
Živica
Integral
Batuša
6 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Borac (K)
Klenovnik
3 : 1
Sloga (B)
Burovac
Napredak Simićevo
Simićevo
2 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 7
Obilić
Staro Selo
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 1
SASK
Saraorci
Pobeda
Golobok
1 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Podunavac
Udovice
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Sloga (M)
Miloševac
0 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
Cerovac 2013
Cerovac
1 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Trlić
Trlić
2 : 0
ZSK
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
OFK Osečina
Osečina
3 : 1
Tulari
Tulari
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
Duško
Klenje
Mladi borac
Dublje
0 : 1
Sloga
Lipnički Šor
Majur
Majur
4 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 0
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 3
Karađorđe
Mišar
Drina
Badovinci
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Proleter
Pečenog
2 : 0
Rudar
Baljevac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Borac (V)
Vraneši
Napredak
Gračac
0 : 0
Mladost
Vrdila
Karađorđe
Ribnica
6 : 2
Granit
Jošanička banja
Ribnica
Jovac
0 : 3
Tavnik
Tavnik
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Slatina
Slatina
3 : 2
Napredak
Svračkovci
Mladost (A)
Atenica
1 : 6
Jedinstvo (P)
Puhovo
Dedinje Junajted
Guča
2 : 6
Ovčar
Markovica
Mladost (P)
Preljina
3 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Rudar
Bresnica
1 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 5
Ozrem
Ozrem
Rusin
Ruski Krstur
5 : 0
Omladinac
Bukovac
Maglić
Bački Maglić
0 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Kulpin
Kulpin
1 : 4
Vojvodina
Tovariševo
Borac 46
Obrovac
3 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Polet
Karavukovo
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
Iskra
Kucura
1 : 3
Senta
Senta
Jadran
Feketić
4 : 3
Srbobran
Srbobran
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 1
Đurđin
Đurđin
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Napredak
Popinci
1 : 0
Partizan
Vitojevci
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Radnički
Šid
Hajduk (B)
Beška
4 : 1
Železničar
Inđija
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 2
Borac (M)
Martinci
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 3
TSK
Temerin
Hajduk
Čurug
1 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 0
OFK Sirig
Sirig
ŽSK
Žabalj
5 : 1
Bačka (B)
Begeč
Veternik
Veternik
3 : 0
Tatra
Kisač
Rusanda
Melenci
4 : 2
Delija
Mokrin
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 2
Jedinstvo
Bočar
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 12
Lehel
Mužlja
Crvena zvezda
Rusko Selo
1 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Borac
Aleksandrovo
6 : 0
2. Oktobar
Kumane
Polet
Nakovo
1 : 2
Omladinac FAM
Botoš
OFK Klek
Klek
1 : 1
Potisje
Knićanin
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Dolina
Padina
Partizan (G)
Gaj
0 : 2
BAK
Bela Crkva
Radnički (B)
Baranda
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 1
Partizan (U)
Uljma
Hajdučica
Hajdučica
1 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Polet (Id)
Idvor
Strela
Ivanovo
3 : 0
Spartak 1911
Debeljača
OFK Morava
Leskovac
1 : 4
Vučje
Vučje
BSK
Belanovce
3 : 2
Mladost 1959
Vinarce
Mladi borac
Živkovo
1 : 2
Jedinstvo
Grdelica
Moravac
Pečenjevce
2 : 0
Real
Donja Jajina
Polet
Stajkovce
0 : 1
Sloga
Lipovica
Železničar
Brestovac
2 : 0
Progres
Ladovica
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Šumadija
Razgojna
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 3
Umac
Miroševce
Blizna
Blizna
6 : 1
Ključ
Podvrška
Branik
Štubik
3 : 2
BSK
Bukovče
Sloga
Kobišnica
6 : 0
Polet
Jabukovac
Urovica
Urovica
2 : 2
Zlot
Zlot
Polom
Leskovo
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
OFK Rtanj
Boljevac
1 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Sloga (M)
Minićevo
1 : 3
Omladinac
Grezna
PRO Rudar
Podvis
0 : 4
Ozren
Sokobanja
Trebič
Sokobanja
5 : 1
Kosovo
Zvezdan
Trudbenik
Stalać
0 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
FUD
Brus
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Šanac
Šanac
0 : 1
Vinogradar
Zleginje
Žabare
Žabare
2 : 6
Gradina
Pejovac
Kupci
Kupci
1 : 1
13. April
Lomnica
Bratstvo
Međureč
2 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
Moravac 2015
Krušar
3 : 2
Javor
Sladaja
Hajduk
Čepure
3 : 3
Juhor
Glavinci
Morava (R)
Ribare
2 : 1
Partizan (M)
Majur
Resavac
Subotica
4 : 1
Mladost (J)
Jovac
Napredak (D)
Drenovac
4 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Orlovi
Jasenovo
3 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (D)
Dublje
0 : 3
OFK Bratstvo
Medveđa
OFK Batinac
Batinac
2 : 1
Kolare
Kolare
Posavina
Stubline
5 : 1
Strelac
Mislođin
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Radnički
Rudovci
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 3
Mladost
Čibutkovica
Lisović
Lisović
4 : 0
Budućnost
Dudovica
Barajevo
Barajevo
0 : 4
Duboko
Mala Moštanica
Boleč
Grocka
2 : 2
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Šepšin
Šepšin
0 : 4
Zaklopača
Zaklopača
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 3
Dunavac
Grocka
Zuce 2019
Zuce
4 : 0
Kosmajac
Koraćica
OFK Student
Mladenovac
3 : 5
Šumadija 1962
Jagnjilo
Rabrovac
Rabrovac
1 : 3
Kosmaj
Ralja
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 2
Rasovača
Rasovača
Radnički 1924
Kočane
2 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Baličevac
Baličevac
3 : 2
Moravac (Č)
Čečina
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Pobeda
Rusna
2 : 5
Mladost (B)
Batušinac
Naisus 1977
Rožina
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Marjan
Knić
1 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
Plaskovac
Plaskovac
0 : 4
Sloga
Milatovac
Borac
Pajsijevići
3 : 3
Trnava
Donja Trnava
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 3
Jasenica
Božurnja
Lokomotiva
Lapovo
0 : 0
BSK
Belosavci
Banja
Banja
1 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 0
Napredak
Izvor
Željuša
Željuša
1 : 1
Spartak
Pirot
Dragoš
Pirot
3 : 0
Zadrugar
Krupac
Višesava
Bajina Bašta
5 : 3
Bakionica
Bakionica
Kotroman
Mokra Gora
3 : 7
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
0 : 1
Ariljska rampa
Požega
Ježevica
Ježevica
1 : 3
Lazarica
Prilipac
Omladinac
Zdravčići
5 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Prvi partizan
Užice
1 : 2
Savinac
Visibaba
Sečica
Seča reka
1 : 2
Čajetina
Čajetina
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Šumadinac
Bečmen
1 : 2
Rakovica
Beogra
Poštar Zvezdara
Beograd
5 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Hajduk
Beograd
5 : 3
011
Beograd
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Srem
Jakovo
2 : 1
Institut
Zemun Polje
Zastava
Kragujevac
1 : 0
Šumadija 1934
Drača
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo (P)
Petrovac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Maršić
Maršić
3 : 4
Borac (D)
Drenovac
Šumadinac KG
Kragujevac
3 : 3
Kolonija
Kragujevac
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 1
Delijski Vis
Niš
Omladinac
Gornji Komren
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Aluminjum
Niš
Mladost (L)
Lalinac
3 : 1
Morava
Krušce
Radnički 1936
Trupale
5 : 1
Proleter
Donja Vrežina
Čegar 2013
Kamenica
2 : 2
Crvena zastava
Hum
Palilulac
Niš
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Čelik
Belo polje
5 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Pavlovac
Pavlovac
5 : 0
Levosoje
Levosoje
Lugina
Preševo
2 : 2
OFK Alakince
Alakince
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Vihor
Žbevac
4 : 2
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Čaglavica
Čaglavica
2 : 3
Radnički
Velika Hoča
Dundjerski
Voljčinac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Jastreb
Blace
Jug Bogdan
Đakus
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Mladost
Latković
2 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Joks Junajted
Mionica
2 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Dračić 2018
Dračić
4 : 3
OFK Senjak
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
Rakac Stave
Stave
Komanice
Komanice
2 : 1
Popadić
Popadić
Polet
Popučke
5 : 1
Lukavac
Lukavac
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Rajac
Kadina Luka
3 : 4
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Joševa
Joševa
Mladost (V)
Vračević
1 : 0
Kolubara (J)
Jabučje
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 2
Kalenić
Kalenić
Polet (T)
Takovo
4 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Borac (A)
Adrani
1 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Lazac
Lazac
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
Miločajac
Miločaj
3 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
Mineral 2015
Rudno
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 0
Progorelica
Progorelica
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Mladost 1981
Štulac
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 6
Lipar
Lipar
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 1
Polet
Sivac
Dunav
Bački Monoštor
5 : 3
Kula
Kula
Jedinstvo
Ribarevo
4 : 4
Partizan
Kupusina
Omladinac
Deronje
6 : 1
Terekveš
Svilojevo
Hajduk
Stapar
1 : 2
Stanišić 1920
Stanišić
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Fruškogorac
Manđelos
Graničar 1924
Adaševci
3 : 2
Jednota
Šid
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Sremac
Berkasovo
2 : 2
BSK
Bešenovo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 2
Trgovački
Sremska Mitrovica
Sloga (V)
Voganj
0 : 1
Sloboda
Šašinci
Obilić
Vilovo
0 : 3
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Susek
Susek
1 : 1
Proleter
Banoštor
Dinamo
Budisava
6 : 2
Moskva
Budisava
Titel
Titel
4 : 0
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
1 : 0
Hajduk
Gardinovci
Zlatica
Zlatica
1 : 4
Bilećanin
Sečanj
ASK
Aradac
4 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Mladost
Belo Blato
2 : 3
Tisa 1933
Taraš
MSK
Mihajlovo
0 : 0
Zadrugar
Lazarevo
OFK Stajićevo
Stajićevo
4 : 0
Naftagas
Boka
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 3
Vulturul
Grebenac
Polet
Izbište
2 : 6
Borac (VG)
Vračev Gaj
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 2
Banat (D)
Dupljaja
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
2 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Mladost (B)
Batulovce
5 : 3
Todorovce
Todorovce
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 1
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 2
Gradac
Konopnica
Lemind 1953
Leskovac
1 : 5
Plantaža
Donje Stopanje
Donja Lomnica
Donja Lomnica
1 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Badince
Badince
4 : 4
OFK Brza
Brza
Borac
Gornji Katun
0 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Sloga (L)
Lozna
2 : 0
Polet 57
Milutovac
Omladinac
Pojate
1 : 0
Garevina
Garevina
Rubin
Donji Stupanj
1 : 3
Mladost
Toljevac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
7 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 0
Budućnost
Miliva
OFK Juhor 2016
Potočac
5 : 2
Radnički
Tekija
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Rudar (P)
Plazane
3 : 0
Napredak (St)
Stubica
Vinorača
Vinorača
1 : 0
Mladost
Tečić
Mladost
Gložane
1 : 2
Sloga
Voljavče
GFK Tabane
Jagodina
3 : 2
Partizan
Glogovac
Šumadinac
Dragovo
3 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Osaonica
Bagrdan
0 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Sloga
Ratari
3 : 3
Jedinstvo
Dren
Proleter
Jasenak
0 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Ljubinić
Ljubinić
1 : 5
Borac
Ušće
Pobednik
Piroman
1 : 1
Rvati
Obrenovac
Partizan
Draževac
5 : 2
Trstenica
Trstenica
Polet
Grabovac
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Rušanj
Rušanj
1 : 4
Beljina
Beljina
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 2
Vranić
Vranić
Sparta Železnik
Beograd
2 : 1
Busije
Busije
DIF
Beograd
2 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 0
BUSK
Novi Beograd
Rekreativo 011
Beograd
3 : 1
13. maj
Zemun
Umka
Umka
2 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Mladi proleter
Beograd
2 : 3
Zmaj 1953
Zemun
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Šumar
Ogar
Krušedol
Krušedol
5 : 2
Polet
Novi Karlovci
Mladost
Buđanovci
1 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Radnički
Irig
3 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Graničar
Obrež
5 : 3
Sremac Deč
Deč
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 2
Sremac (Dob)
Dobrinci
ČSK
Čortanovci
3 : 1
OFK Brestač
Brestač
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 1
Šampion
Orom
Bačka
Mol
7 : 0
Tromedja
Majdan
Graničar
Đala
1 : 2
Hajduk
Podlokanj
Jadran
Sanad
1 : 4
Tornjoš
Tornjoš
Jedinstvo
Srpski Krstur
3 : 3
AFK
Ada
Čoka
Čoka
3 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 2
Premijer
Badovinci
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
5 : 3
OFK Šabac
Šabac
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 2
Omladinac (BO)
Bogatic
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
4 : 2
Gorki
Glušci
Lipolist
Lipolist
3 : 1
Milicionar
Bogatić
OFK Rogača
Rogača
3 : 3
Vis
Parcani
Mladost G.
Guberevac
1 : 5
Stojnik
Stojnik
Rudar 2012
Babe
1 : 5
Djurinci
Đurinci
Mladost M.I.
Mala Ivanča
10 : 1
Sibnica
Sibnica
Mali Požarevac
Mali Požarevac
2 : 1
Vojvoda
Dučina
Hajduk
Ribarica
2 : 3
Prva Iskra
Runjani
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 0
Rudar
Brasina
Borac
Kozjak
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Antimon
Zajača
4 : 2
Sloga
Straža
PSK
Provo
5 : 0
Radnički
Koceljeva
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Mrovska
Mrovska
OFK Jelen
Jelenča
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Sloga
Krnić
4 : 1
Rankovac
Nakučani
Cerić
Miokus
2 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
PKB (PS)
Padinska skela
4 : 0
Minel
Ripanj
Pionir
Besni Fok
1 : 2
OFK Crvenka
Borča
Palilulac
Krnjača
1 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 0
Boka Seniors
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
3 : 4
Pinosava
Pinosava
Proleter
Karađorđevo
2 : 1
Sloga
Plavna
Bačka 1945
Bačka Palanka
3 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Neštin
Neštin
2 : 1
Bačka
Despotovo
Budućnost
Gložan
2 : 2
Krivanj
Selenča
Borac
Vizić
0 : 4
Orlovi
Bačka Palanka
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 1
Mladi radnik (D)
Dragušica
Kruševica 1980
Kneževac
5 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 2
Feniks
Rača
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 0
Omladinac (B)
Busur
Radnički (K)
Knežica
2 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Jasenovac
Krepoljin
5 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Krilaš
Ćovdin
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Borac (V)
Vukovac
Napredak (P)
Poljana
0 : 0
Sloga (M)
Mustapić
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Barič
Barič
3 : 2
Dizel
Bare
Baštovan 2015
Carevac
0 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 5
Vihor
Маljurevac
Mladi rudar
Bukovik
3 : 0
B 2000
Aranđelovac
Vrbica
Aranđelovac
1 : 0
Kopljari
Kopljari
Borac
Kloka
1 : 3
Sloga
Zagorica
Budućnost
Blaznava
1 : 3
Mladost
Jelenac
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Budućnost
Stančići
3 : 6
Prijatelji
Čačak
Malba
Žaočani
0 : 3
Orlovac 1932
Mrčajevci
Kej
Čačak
1 : 2
Rakova
Rakova
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Mršinci
Mršinci
Lugovi
Čačak
1 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Vujan
Prislonica
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
3 : 0
Divostin
Kragujevac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
7 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
0 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
Jadran
Kragujevac
0 : 2
Dobrača
Dobrača
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 4
Žednik
Stari Žednik
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Palić
Palić
3 : 0
Solid
Subotica
Bikovo
Bikovo
1 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 3
Lokomotiva
Subotica
Vojlovica 2018
Vojlovica
0 : 3
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
2 : 3
Unirea
Uzdin
Omladinac 1927
Opovo
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Budućnost
Banatski Brestovac
0 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac
Pločica
3 : 1
Omladinac
Deliblato
Dolovo
Dolovo
4 : 2
BSK
Bavanište
Kapidžija
Kapidžija
3 : 2
Naupare
Naupare
Zdravinje
Zdravinje
13.10.2019
15:00
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Rasina
Vitanovac
5 : 1
Borac
Bivolje
Modrica
Modrica
1 : 3
Makrešane
Makrešane
Čarapan
Kruševac
1 : 4
Globoder
Globoder
Konjuh
Konjuh
7 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Polet
Šavrane
1 : 2
Parunovac
Parunovac
Mladost (R)
Radičević
4 : 1
Pobeda
Pobeda
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 7
Tomislavci
Tomislavci
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Slemen
Milušinac
0 : 1
Palilulac
Šarbanovac
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Umčari
Umčari
Podunavac
Ritopek
4 : 4
Hajduk
Kamendol
Budućnost
Mala Krsna
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
4 : 2
Jezava
Smederevo
Skobalj
Skobalj
7 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
1 : 2
Proleter 1947
Vranovo
Lunjevac
Lunjevac
3 : 2
Landol
Landol
Vučak
Vučak
3 : 2
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
1 : 5
Petlić SD 026
Smederevo
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Jasenica
Kruševo
1 : 4
AF Đokić
Velika Plana
Omladinac
Rakinac
4 : 1
Karadjordje
Radovanje
Škriljac
Bradarac
2 : 3
Polet (R)
Radevac
Tempo
Mozgovo
3 : 3
Borac
Trnjane
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 0
Rutevac
Rutevac
Udarnik
Baničina
3 : 0
Budućnost 1948
Ratari
Beli Orlovi
Pridvorice
4 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
Šumadija
Azanja
3 : 1
Bačinac
Bačinac
Čegar 1946
Donji Matejevac
1 : 2
Planinac 1933
Prva Kutina
Spartak
Sićevo
3 : 2
Supovac
Supovac
Rujnik
Rujnik
3 : 0
Durlan Siti
Niš
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 5
Omladinac
Rajkovac
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
5 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Sloga
Granice
1 : 0
Markovac
Markovac
Dubona
Dubona
5 : 0
Borac
Amerić
Kovačevac 1956
Kovačevac
0 : 2
Napredak
Međulužje
Mladi Borac
Županjac
2 : 1
Sloboda
Stubica
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 1
Polet
Mirosaljci
Bistrica
Bistrica
5 : 2
Šumadinac
Kruševica
Knjaz
Srednja Dobrinja
1 : 0
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Glumač
Glumač
2 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
1 : 6
Duškovci
Duškovci
Trešnjica
Tvrdići
0 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 4
Omladinac
Kalimanići
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
1 : 2
Velereč 94
Velereč
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 2
Brezak
Pranjani
Šumadija
Brdjani
1 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Stella Rossa
Gornji MIlanovac
2 : 2
Ozremica
Beršići
Omladinac
Vajuga
2 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Kladušnica
Kladušnica
1 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Rongo Siti
Pirot
3 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Jerma
Sukovo
0 : 3
Lokomotiva
Belo Polje
Miloševo
Miloševo
4 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
OFK Sikole
Sikole
1 : 2
Mladost
Karbulovo
Vrelo
Šarkamen
1 : 0
Rečka
Rečka
Lovac
Mali Izvor
3 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Grkinja
Grkinja
0 : 2
Toplica
Šarlinac
10. februar
Šajinovac
1 : 3
Marina Kutina
Marina Kutina
Klisura
Klisura
13.10.2019
14:30
Mekiš
Mekiš
Taskovići
Taskovići
1 : 0
Knežica
Knežica
Arbanasce
Arbanasce
5 : 0
Sloga
Jovanovac
Bratstvo 2019
Prigrevica
5 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Graničar
Riđica
2 : 2
Telečka
Telečka
Rastina 1918
Rastina
6 : 1
Sport
Bezdan
Panonija
Lalić
4 : 1
Dinamo
Sonta
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
2 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Partizan
Tomaševac
3 : 1
Sloga
Jarkovac
Proleter
Neuzina
8 : 3
Borac
Zrenjanin
Magnohrom
Kraljevo
4 : 1
BSK 2014
Bukovica
Morava (M)
Mrsać
1 : 2
Partizan (V)
Vrba
Budućnost (S)
Samaila
1 : 2
Studen Vitez
Studenica
Šumadija
Šumarice
0 : 2
Sloga Obrva
Obrva
Omladinac
Drakčići
1 : 3
Mladost 1925
Oplanići
Zgodačica
Godačica
4 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Železničar
Klačevica
2 : 0
Heroj
Busilovac
Jedinstvo
Ratari
6 : 1
Polet
Zabrega
Omladinski
Paraćin
3 : 0
Radnik
Davidovac
Sloga
Donje Vidovo
3 : 1
Budućnost
Lebina
ISK Izvor
Izvor
0 : 1
BSK Buljane
Buljane
OFK Stublenica
Stublenica
4 : 1
Kolubara (LP)
Liso Polje
Gunjevac
Gunjevac
1 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
Budućnost 1995
Slatina
2 : 0
Sloga (V)
Vrhovine
OFK Takovo
Takovo
4 : 4
Dokmir
Dokmir
Omladinac
Batrovci
13 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Graničar
Jamena
3 : 1
Sinđelić
Gibarac
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
3 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Borac
Ilinci
6 : 1
OFK Bingula
Bingula
Napredak
Vašica
0 : 4
Erdevik 2017
Erdevik
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Verko
Suvo Selo
2 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 4
Sparta
Kaona
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 2
Polet
Jalovik
Mladost (O)
Očage
1 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 0
Radnik
Glogovac
Seljak (C)
Cvetojevac
2 : 1
Hajduk 1936
Jovanovac
Partizan (C)
Cerovac
1 : 0
Kremenac
Rogojevac
Rudar 1973
Rudare
2 : 3
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Polet
Kobilje
1 : 4
Dedina
Dedina
Vratare
Vratare
1 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Grkljane
Grkljane
3 : 0
Dvorane
Dvorane
Omladinac
Bunar
1 : 5
Trnava
Trnava
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
Napredak
Staro Lanište
2 : 2
Crni Vrh
Deonica
Mladost
Bukovče
2 : 3
Belica
Belica
Zadrugar
Lopatanj
0 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Bujačić
Bujačić
0 : 2
Beloševac
Beloševac
Kotešica
Kotešica
6 : 0
Sloga Gorić
Gorić
Omladinac
Valjevo
4 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
BSK
Bošnjak
0 : 6
Borac
Veliko Laole
Planinac
Ležimir
1 : 0
Poletarac
Laćarak
Sremac
Jarak
3 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Zmaj
Noćaj
9 : 2
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Srem (SR)
Sremska Rača
2 : 2
Borac (R)
Radenković
Kameni
Ašanja
3 : 0
Mladost 1935
Prhovo
Lovac
Karlovčić
0 : 0
Sloven
Sibač
Hajduk 1932
Šimanovci
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Mladost
Slatina
1 : 3
OFK Varna
Varna
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Metlić
Metlić
1 : 2
Bojić
Bojić
Jedinstvo
Mala Vranjska
4 : 4
Pocerina
Jevremovac
Sopot
Požarevac
2 : 2
Proleter 1932
Požarevac
Moravac 1933
Dragovac
2 : 4
Sloga 1932
Ćirikovac
Morava 1932
Prugovo
1 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Metalac
Požarevac
2 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 2
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Sloga (D)
Drmno
0 : 4
Napredak (B)
Bubušinac
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 3
Beli Orao
Bradarac
Proleter
Šabac
4 : 0
Culjković
Culjković
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
0 : 2
Partizan
Drenovac
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
1 : 0
Maskar
Maskar
Krćevac 04
Krćevac
1 : 1
Junkovac
Junkovac
Jarmenovci
Jarmenovci
2 : 0
Budućnost MI
Donja Trnava
Kalipolje
Žabare
1 : 0
ZT Gorovič
Gorovič
Korman
Korman (Šabac)
2 : 2
Borac BTG
Batalage
Galeb
Cerovac
3 : 4
Mladost
Svileuva
Jedinstvo (K)
Kraljevci
0 : 5
Jedinstvo (P)
Platičevo
Jedinstvo (R)
Ruma
4 : 3
Fruškogorac
Mali Radinci
Graničar
Grabovci
1 : 2
Borac
Stejanovci
Car Uroš
Jazak
2 : 3
Vojvodina
Neradin
Sloga (M)
Maradik
3 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
Fruškogorac
Krčedin
8 : 0
Borac
Jarkovci
Planinac
Rivica
5 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Hajduk
Šušara
3 : 0
Banat
Vršac
Vršac
Vršac
2 : 2
Omladinac
Zagajica
Kačer
Belanovica
6 : 2
Tolić
Tolić
Proleter
Latković
0 : 16
Babajić
Babajić
Borac
Rajković
6 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Stig (MC)
Malo Crniće
4 : 2
BSK 1924
Boževac
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 2
Dunavac 1929
Kisiljevo
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 6
Sloga-Top
Topolovnik
Ram
Ram
2 : 1
Pek
Kusiće
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Kumane
Kumane
Resava
Bukovac
1 : 7
Planinac
Panjevac
Vinogradar
Crkvenac
4 : 4
Jasenovo
Jasenovo
Crnča
Crnča
1 : 1
Selanac
Selanac
Azbukovica
Crnča
4 : 0
Čobanče
Čitluk
Velika Morava
Selo Varvarin
3 : 0
Temnić 1924 - 2
Varvarin
Parcane
Parcane
3 : 0
OFK Orašje
Orašje
Kiseljak
Orašje
1 : 4
Gradac
Pločnik
Sloga (J)
Jošanica
6 : 1
Homoljac
Žagubica
Vukovac 98
Vukovac
0 : 4
Zvezda
Izvarica
Mlava (R)
Ribare
3 : 0
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Mladost
Mala Drenova
3 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Omladinac
Ugljarevo
6 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 4
Stara Čaršija
Osaonica
OFK Vinci
Vinci
2 : 7
Polet
Bikinje
Mladost
Radoševac
3 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
Beli Orlovi
Brestovac
3 : 5
Čestin
Čestin
Misača
Misača
2 : 0
Tulež
Tulež
Gorski Car
Garaši
4 : 2
Ranilović
Ranilović
Bokelj
Kotor
5 : 1
Drezga
Piperi
Lovćen
Cetinje
1 : 1
Dečić
Tuzi
Otrant Olympic
Ulcinj
0 : 0
Mornar
Bar
Ibar
Rožaje
2 : 0
Arsenal
Tivat
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
3 : 0
Jezero
Plav
Polimlje
Murino
13.10.2019
Brskovo
Mojkovac
OFK Borac
Bijelo Polje
4 : 0
Pljevlja 97
Pljevlja
Berane
Berane
2 : 1
Komovi
Andrijevica
Crvena zvezda
Beograd
7 : 3
Zemun
Zemun
TSC
Kanjiža
3 : 0
Crvena zvezda B 2018
Beograd
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 0
Napredak Junior 2018
Kruševac
Spartak DOO
Subotica
5 : 1
Radnički 2012
Niš
Kolubara
Lazarevac
8 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Jedinstvo 2014
Pirot
9 : 0
Topličanin
Prokuplje
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
0 : 2
Petar Puača
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Sinđelić
Niš
2 : 2
Bor 1919
Bor
Moravac Orion
Mrštane
4 : 5
Trstenik PPT
Trstenik
Topličanin
Prokuplje
0 : 2
Radnik
Surdulica
Real
Niš
5 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Hajduk 1912
Kula
3 : 2
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 4
Radnički 1912
Sombor
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
7 : 0
Tekstilac
Odžaci
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Kabel
Novi Sad
Korićani
Kragujevac
2 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
BIP
Čačak
8 : 1
Tutin
Tutin
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 1
Zvižd
Kučevo
Morava
Velika Plana
3 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladost
Dračić
3 : 15
Mačva 2
Šabac
Mačva 1929
Bogatic
10 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Šabac
Šabac
1 : 0
Savacijum
Šabac
OFK Divci
Divci
3 : 5
Brezovica
Brezovica
Rad
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Zemun
Zemun
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac
Beograd
4 : 0
Real Niš
Niš
Apolon 4
Kragujevac
5 : 0
OFK Vršac
Vršac
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Hajduk 1912
Kula
3 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Proleter
Novi Sad
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 1
Petrika
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
9 : 0
Kabel
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 5
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Petar Puača
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
1 : 8
Dinamo 1945
Pančevo
Polet
Izbište
0 : 1
Budućnost
Alibunar
Dobrica
Dobrica
0 : 8
Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 10
Coerver junior
Vršac
Partizan
Uljma
3 : 1
Sloga
Plandište
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 2
Sloga
Despotovac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Bubamara
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Kosmet
Leposavić
Kiker
Kraljevo
0 : 1
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Internacional
Beograd
0 : 9
Čukarički
Beograd
Radnički (K)
Kovin
5 : 2
Voja Gačić
Pančevo
ODR
Petrovaradin
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
CFK
Vrbas
1 : 5
TSC
Bačka Topola
GDM 021
Novi Sad
7 : 0
Bečej 1918
Bečej
Radnički 1912
Sombor
6 : 0
Arena Su
Subotica
Preporod
Novi Žednik
1 : 5
CFK
Vrbas
Spartak '06
Subotica
11 : 2
Tavankut
Tavankut
Bačka
Mol
4 : 1
Senta
Senta
Kevi
Kevi
6 : 1
Tisa
Adorjan
Kraljevo Hajduk
Jarčujak
0 : 7
Radnik
Ušće
Sloga
Kraljevo
3 : 7
Apolon
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
1 : 4
Mineral 2015
Rudno
Zadrugar
Lajkovac
1 : 12
Savacijum
Šabac
Zlatibor
Čajetina
5 : 0
Čačak 94
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 6
Borac 1926
Čačak
GFK Sloboda
Užice
3 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 3
Kinder
Čačak
Plana
Velika Plana
2 : 4
Mladi radnik 1926
Požarevac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 0
Soko 2015
Saraoci
Bačinac
Bačinac
8 : 2
Železničar
Požarevac
Cepelin 026
Smederevo
0 : 7
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Banja
Palilula
12 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Morava
Žitkovac
4 : 0
Ozren
Sokobanja
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Bečej 1918
Bečej
Mladost (B)
Baroševac
1 : 4
Srećno stopalo
Lajkovac
Budućnost
Dudovica
6 : 0
Borac (L)
Lazarevac
OFK Osečina
Osečina
0 : 4
Budućnost Krušik 1
Valjevo
Jedinstvo
Ub
4 : 0
Senjak 1
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
0 : 6
Radnički
Valjevo
Senjak 2
Valjevo
6 : 1
Železničar
Lajkovac
Budućnost Krušik 2
Valjevo
13.10.2019
10:00
Vojvode
Mionica
Kolubara 1
Lazarevac
3 : 0
Sloboda
Stubica
ŽFK Borac
Lazarevac
4 : 0
Turbina
Vreoci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 0
Kalimero
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 2
Akademija fudbala
Lazarevac
Šumadija
Šopić
0 : 10
Omladinac
Ljig
Železničar
Lajkovac
6 : 0
Napredak
Medoševac
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 3
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Omladinac
Ljig
0 : 3
Real 1
Lazarevac
Kalimero 1
Lazarevac
5 : 0
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Mladost (C)
Cvetovac
8 : 0
Kalimero 2
Lazarevac

Košarka

OKK Beograd
Beograd
78 : 85
Vršac
Vršac
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
81 : 71
Napredak
Aleksinac
Vojvodina
Novi Sad
94 : 120
Zlatibor
Čajetina
Dynamic
Beograd
74 : 94
Borac
Čačak
Beovuk 72
Beograd
92 : 83
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Jagodina
Jagodina
96 : 69
Loznica
Loznica
Star Beočin
Novi Ledinci
83 : 87
Nova Pazova
Nova Pazova
Železničar
Inđija
73 : 61
Omladinac
Novi Banovci
Vrbas
Vrbas
79 : 57
Stara Pazova
Stara Pazova
Mladost Veternik
Veternik
58 : 78
Srem
Sremska Mitrovica
Sloboda (NS)
Novi Sad
95 : 84
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Beko
Beograd
109 : 56
LA Basket
Beograd
Eko Sport
Beograd
69 : 77
Barajevo
Barajevo
Topličanin
Prokuplje
87 : 81
Radnik
Surdulica
Bor RTB
Bor
83 : 74
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Prva Petoletka
Trstenik
80 : 64
Bane
Raška
Šumadija 2017
Aranđelovac
83 : 76
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Kruševac
Kruševac
71 : 76
Sloga (B)
Batočina
Sloga (D)
Despotovac
78 : 63
Paraćin
Paraćin
Joker
Sombor
94 : 34
OKK Spartak
Subotica
Futog
Futog
64 : 58
Apatin
Apatin
Dinamo
Pančevo
60 : 53
Kris Kros
Pančevo
Pink
Šimanovci
0 : 20
Šimanovci
Šimanovci
Jadran
Golubinci
88 : 57
Ru koš
Ruma
Astra
Beograd
77 : 62
Umka Džez
Umka
Barajevo Bambi
Barajevo
57 : 86
Rivers BM
Beograd
Pobednik 011
Beograd
85 : 66
AS Basket
Beograd
ABBA
Barič
87 : 56
Zvezdara
Beograd
BASK
Beograd
92 : 102
Sava BTC
Beograd
Hisar
Leskovac
62 : 72
Radan
Lebane
Pusta Reka
Bojnik
63 : 76
Kuršumlija
Kuršumlija
Mladost
Zaječar
82 : 80
Zicer
Bor
Zone Boys
Blace
68 : 54
Hajduk Veljko
Negotin
Cedevita Olimpija
Ljubljana
79 : 70
Cibona
Zagreb
Crvena zvezda MTS
Beograd
81 : 89
Budućnost VOLI
Podgorica
Novosadska ŽKA
Novi Sad
55 : 59
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (B)
Beograd
65 : 66
Radnički 2016
Kragujevac
Ljubovija
Ljubovija
38 : 64
Karaburma
Beograd
Gimnazijalac
Pirot
86 : 38
Dubočica
Leskovac
Sloga
Plandište
80 : 83
Kikinda
Kikinda

Odbojka

Đerdap
Kladovo
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Viner
Bor
1 : 3
Knjaževac
Knjaževac

Rukomet

Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
33 : 25
Dolovo
Dolovo
Crvena Zvezda
Mokrin
31 : 24
Apatin
Apatin
Mladost
Bački Jarak
33 : 25
Nova Pazova
Nova Pazova
Sinđelić
Beograd
25 : 24
PKB
Padinska Skela
Crvena zvezda 2
Beograd
24 : 32
Metalac
Valjevo
Ub
Ub
26 : 27
Rekreativo
Beograd
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
34 : 26
Partizan 2
Beograd
Sloga
Kraljevo
26 : 34
Mladost
Čačak
Zaječar 1949
Zaječar
29 : 29
Radnički (Ć)
Ćuprija
Vlasotince
Vlasotince
45 : 24
Paraćin
Paraćin
Aleksinac
Aleksinac
35 : 25
Hajduk Veljko 2
Negotin
Bor
Bor
28 : 29
BSK Heba
Bujanovac
Knjaz 1957
Knjaževac
32 : 36
Mladost Vranje
Vranje
Budućnost
Alibunar
46 : 25
Radnički
Jaša Tomić
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
33 : 27
ORK Pančevo
Pančevo
Sombor
Sombor
28 : 28
Naftagas
Elemir
Slavija
Novi Sad
32 : 24
Metalac
Futog
Rudar 2
Kostolac
33 : 23
Palanka
Smederevska Palanka
Osipaonica
Osipaonica
22 : 27
Umčari
Umčari
Lazarevac
Lazarevac
24 : 24
Smederevo 2
Smederevo
Jedinstvo 1974
Krnjevo
37 : 20
Udarnik
Lozovik
Beograd
Beograd
42 : 14
Barič
Barič
Gučevo
Banja Koviljača
19 : 18
Mačva 2
Bogatić
Graničar
Gakovo
22 : 20
Kljajićevo
Kljajićevo
Obilić
Novi Kneževac
23 : 29
Senta
Senta
Borac
Bački Gračac
21 : 23
Grafičar
Bezdan
Putinci
Putinci
31 : 16
Titel
Titel
Hajduk
Čurug
29 : 25
Radnički
Novi Sad
LSK
Laćarak
11 : 29
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Vladimirovac
Vladimirovac
22 : 30
Radnicki
Kovin
Zrenjanin
Zrenjanin
39 : 19
Jedinstvo
Bočar
Crepaja
Crepaja
36 : 19
RK Unirea
Uzdin
SC Voždovac 2012
Beograd
25 : 29
Mačva (B)
Bogatić
Smederevo
Smederevo
29 : 28
Sivac 69
Sivac
Lavovi BP
Bačka Palanka
30 : 26
Kolubara
Lazarevac
Zlatar
Nova Varoš
34 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
Železničar
Inđija
37 : 27
Mladost NP
Nova Pazova
Pančevo
Pančevo
26 : 33
Kučevo
Kučevo
Beograd
Beograd
26 : 37
Radnički 1964
Kragujevac
Mladi radnik
Radinac
30 : 29
ORK Beograd
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
28 : 27
Topličanin
Prokuplje
Kikinda
Kikinda
38 : 22
Junior
Beograd
Sloven
Ruma
24 : 20
Mokrin
Mokrin
Radnički
Bajmok
17 : 27
Petrovaradin
Petrovaradin
Jadran
Feketić
37 : 21
Temerin
Temerin
Radnički (O)
Obrenovac
24 : 27
Kosmaj
Ralja
Metalac 2015
Valjevo
39 : 31
ORK Loznica
Loznica
Radnički 1964 - 2
Kragujevac
31 : 20
Metalac (K)
Kraljevo
Radnički (S)
Svilajnac
30 : 16
Radan
Lebane
Hajduk Veljko
Negotin
23 : 41
Pirot
Pirot
Trijumf
Srbobran
26 : 4
Gradnulica
Zrenjanin
Laki
Crvenka
30 : 24
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
28 : 27
Ravangrad
Sombor

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
10 : 6
Valjevo
Valjevo
Singidunum
Beograd
19 : 11
ŽAK
Kikinda
NBG Vukovi
Novi Beograd
16 : 8
Dorćol
Beograd

Futsal

Kalča
Niš
7 : 3
Vranje
Vranje
RB
Valjevo
5 : 4
SAS
Zrenjanin
Leteći Holandjanin
Vrbas
3 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 6
Flash
Valjevo
PP 192
Prijepolje
5 : 1
Zlatibor
Čajetina

Ragbi 13

Radnički
Niš
18 : 42
Partizan
Beograd

Hokej

Mladost
Zagreb
6 : 4
Vojvodina
Novi sad
True Celje
Celje
2 : 5
Crvena zvezda
Beograd