XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 483 utakmica za dan
Subota, 12 Oktobar 2019

Fudbal

Takovo
Gornji Milanovac
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Tutin
Tutin
Loznica
Loznica
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mačva 1929
Bogatić
1 : 1
Borac 1926
Čačak
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 0
Radnički 1912
Sombor
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
OFK Vršac
Vršac
Bečej 1918
Bečej
2 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Dunav
Prahovo
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Radan
Lebane
Jagodina Tabane
Jagodina
2 : 0
Car Konstantin
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
Trstenik PPT
Trstenik
5 : 1
Temnić 1924
Varvarin
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
GSP Polet Dorćol
Beograd
3 : 2
IMT
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Morava
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Karađorđe
Topola
Mladost (D)
Dračić
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Spartak
Ljig
Radnički (V)
Valjevo
3 : 0
OFK Divci
Divci
Radnički Šabački
Šabac
0 : 1
Borac
Lešnica
Gruža
Gruža
2 : 0
Šumadija
Toponica
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Bane 1931
Raška
5 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Sloga (S)
Sjenica
5 : 0
FAP
Priboj
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Sevojno
Sevojno
0 : 4
GFK Sloboda
Užice
Budućnost
Arilje
6 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Radnički
Sombor
2 : 6
Sloga
Čonoplja
Mladost (BJ)
Bački Jarak
6 : 2
Jadran
Golubinci
Cement
Beočin
1 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Mladost (NS)
Novi Sad
2 : 1
Sloga (T)
Temerin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Krajina
Krajišnik
0 : 2
Naftagas
Elemir
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
4 : 0
Borac (St)
Starčevo
Sloga
Plandište
2 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Begej
Žitište
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Sloga
Leskovac
4 : 0
Čekmin
Čekmin
Budućnost
Orašje
3 : 0
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
OFK Kosanica
Kuršumlija
5 : 2
Polet 1980
Laplje Selo
Pčinja
Trgovište
9 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
BSK
Bogovina
2 : 2
Đerdap
Kladovo
Balkanski
Dimitrovgrad
6 : 0
Lužnica
Babušnica
Brodoremont
Kladovo
2 : 1
Bor 1919
Bor
Morava 1918
Ćuprija
1 : 2
Meševo
Meševo
Blagotin
Poljna
3 : 0
Levač
Rekovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Svrljig
Svrljig
2 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
BASK
Beograd
5 : 1
Dunav
Veliko Selo
Turbina
Vreoci
0 : 1
Leštane
Leštane
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Milutinac
Zemun
Napredak
Medoševac
2 : 1
Vrčin
Vrčin
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Đerdap
Golubac
2 : 0
Sloga (L)
Lučica
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Rubribreza
Rubribreza
3 : 1
Radnik (Ub)
Ub
Sinđelić
Lipnica
3 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Parmenac
Parmenac
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Kordun
Kljajićevo
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
ŽAK
Sombor
0 : 6
Slavija
Pivnice
Tvrđava
Bač
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Napredak
Nadalj
2 : 2
Obilić (Z)
Zmajevo
Obilić (NK)
Novi Kneževac
0 : 5
Njegoš
Lovćenac
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Borac (K)
Klenak
OFK Futog
Futog
0 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Slavija
Novi Sad
1 : 1
Index
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Bačka (Đ)
Đurđevo
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
Radnički (K)
Kovin
4 : 1
Potporanj
Potporanj
Krivelj
Krivelj
0 : 5
Šarbanovac
Šarbanovac
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Radnički
Klokočevac
Midžor
Kalna
7 : 0
Osnić
Osnić
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Hajduk
Rujevica
Rudar Vrška Čuka
Grljan
0 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Varvarin
Varvarin
0 : 1
Mladost
Donji Katun
Čitluk
Čitluk
0 : 5
Sloga (M)
Majdevo
Zvezda
Konatice
3 : 0
Rojkovac
Obrenovac
Padina
Padina
1 : 0
Sloga
Korman
Palilula
Aleksinac
2 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Doljevac
Doljevac
3 : 1
Napredak 2012
Krušje
Mladost MG
Saranovo
4 : 2
ŽSK
Žirovnica
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 3
Zvezda
Blato
Gnjilan
Gnjilan
4 : 0
Padež
Petrovac
Senjak
Pirot
6 : 3
Mladost
Poljska Ržana
Borac (O)
Ostružnica
7 : 0
Borac (P)
Progar
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
Sitnica
Lepina
0 : 1
Gracko
Staro Gracko
Ugljare
Ugljare
1 : 9
Gračanica
Gračanica
Crvena Jabuka
Ub
12.10.2019
14:30
Čučuge
Čučuge
Rudar 1945
Radljevo
2 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 3
Stubal
Stubal
Borac
Bački Gračac
1 : 1
Mladost
Kruščić
Lider
Odžaci
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Sloven
Ruma
9 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Slanobarac
Slana Bara
2 : 6
Miletić
Mošorin
Železničar
Novi Sad
2 : 1
Vinogradar
Ledinci
Dunav
Banatska Palanka
3 : 2
Banat (I)
Ilandža
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 0
Navalin
Navalin
Radnički (P)
Pertate
1 : 1
Milanovo
Milanovo
Mladi radnik
Bačina
1 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 3
Sloga (D)
Dašnica
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 4
Kopaonik
Brus
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 3
Vinogradar
Riljac
Rudar (St)
Stenjevac
6 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Budućnost
Đurinac
4 : 0
Ursule
Ursule
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Zenit
Oparić
2 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Bežanija
Novi Beograd
2 : 1
Dedinje
Beograd
Potisje
Kanjiža
8 : 0
Tisa
Padej
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 0
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Cer
Petkovica
5 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Velika Reka
Velika Reka
4 : 1
Jezero
Amajić
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
3 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Gučevo 1929
Banja Koviljača
4 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Jevremovac
Jevremovac
0 : 0
Šipurske livade
Šabac
Avala 1939
Beli Potok
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Vojvodina
Bašaid
8 : 3
Roham
Nova Crnja
Napredak (Č)
Čestereg
5 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Terekves
Hetin
1 : 4
Proleter
Međa
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 2
1. Oktobar
Srpski Itebej
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
3 : 0
BSK
Borač
Rade Milošević
Dubočka
4 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
Polet S.D.
Suvi Do
2 : 7
Manastirica
Manastirica
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 0
Stig 1955
Beranje
Venčani
Venčani
6 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Slavia
Kovačica
Proleter
Mramorak
3 : 0
Mladost
Vojlovica
Gaglovo
Gaglovo
1 : 2
Bukovica
Bukovica
Sloboda
Stara Moravica
12.10.2019
15:00
Budućnost
Savino Selo
Sokograd
Sokobanja
3 : 1
Sloga
Žučkovac
Rtanj
Vrmdža
3 : 0
Mladost
Resnik
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 5
Gorušica
Viča
Bratstvo
Dljin
2 : 2
Brezova
Brezova
Dragačevo
Guča
4 : 2
Bjelica
Milatovići
Radnički
Turica
0 : 3
Voćar
Kotraža
Sloga
Kaona
3 : 2
Jelica
Goračići
Badljevica
Badljevica
0 : 1
7. Juli
Vodanj
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 1
Jastrebac
Tešica
OFK Sloga
Dobrujevac
5 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Jedinstvo
Bobovište
1 : 4
Polet (V)
Vitoševac
BSK
Brajkovac
3 : 8
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Petka
Petka
2 : 1
Vreoci
Vreoci
Mladi radnik
Junkovac
2 : 1
Mladost
Baroševac
Borac
Arapovac
5 : 1
Strmovo
Strmovo
Pobeda
Držina
6 : 2
Nišavac
Staničenje
Sloboda
Rasnica
1 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Šljivar
Šljivar
12.10.2019
15:00
Borac
Vražogrnac
Lepaja 2018
Lepaja
0 : 4
Borac
Azbresnica
Dobrič
Brest
8 : 0
Balajnac
Balajnac
Milakovac 2018
Milakovac
2 : 1
Koštam Polje
Delimeđe
Popovac
Popovac
0 : 3
Razvitak
Mirilovac
Borac 1950
Bošnjane
4 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Vrelo
Vrelo
3 : 1
Jedinstvo (M)
Milorci
Brgule
Brgule
2 : 1
Vukona
Vukona
Belpos
Belotić
0 : 4
Sloga 1949
Matijevac
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
2 : 0
Napredak (U)
Uzveće
Mladost
Donja Lokošnica
3 : 2
Turekovac
Turekovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 0
Veternica
Leskovac
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 1
Jašunja
Jašunja
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
2 : 1
Kruševica
Kruševica
Lomnica
Velika Lomnica
4 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Zmajevac
Belasica
2 : 2
Padež
Padež
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 4
Dobra Voda
Dobra Voda
GFK Strelište
Jagodina
4 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
Soko
Krvije
5 : 0
Radnik
Pankovo
Burovac
Burovac
2 : 0
Vukan
Ždrelo
Napredak
Trnovče
2 : 0
Rudar 1947
Stamnica
Melnica
Melnica
2 : 2
Udarnik 2015
Ćovdin
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 1
Graničar
Miletićevo
Gaj
Veliki Gaj
5 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Dobrica
Dobrica
0 : 2
Sloga (M)
Margita
Mladost
Velika Greda
5 : 3
Naša Krajina
Kupinik
Dunav
Ostrovo
1 : 2
Batovac
Batovac
Dunavac
Petka
7 : 0
BSK 1931
Brežane
Metaloplastika
Šabac
3 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Petlovača
Petlovača
2 : 1
Sloga
Duvanište
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 0
Rudar
Donje Crniljevo
Pobeda
Parta
4 : 0
Vinogradar
Gudurica
Sloga
Korenita
3 : 0
Jadar
Stupnica
Mladost (DB)
Donja Borina
5 : 1
Luk
Voćnjak
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Mladost (B)
Brezjak
6 : 2
Granit
Radalj
Napredak 1927
Toponica
3 : 0
Sloga 1945
Veliko Selo
Sloga
Bogovađa
2 : 3
Nepričava
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
1 : 0
Proleter
Bajevac
Pobeda 1953
Osanica
3 : 1
Mladost (K)
Krupaja
Laznica
Laznica
4 : 0
Selište
Selište
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
5 : 0
Vrelo 1971
Milanovac
Kotlenik
Selo Leskovac
4 : 0
Grivac
Grivac
Mladost
Pretoke
2 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Borac
Borci
0 : 3
Šumadija
Sipić
Šumadinac
Brzan
5 : 1
Mladost
Crni kao
Polet
Aleksandrovac
2 : 2
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
3 : 1
BSK
Brzohode
Udarnik
Sibnica
6 : 2
Proleter
Četereže
PSS-192
Jagodina
1 : 0
Oniks
Lozovik
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Lipar
Donji Račnik
Kozara
Gradiška
2 : 1
Alfa Modriča
Modriča
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Podrinje
Janja
Jedinstvo
Brčko
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
Mašinac Trejs PZP
Niš
1 : 0
Sloga
Zemun
Požarevac
Požarevac
1 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
0 : 2
Mačva
Šabac
Karađorđe
Topola
1 : 0
Požega
Požega
Šabac
Šabac
2 : 4
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Ub
4 : 0
Una Fortuna
Kragujevac
Slatke male
Burovac
12.10.2019
14:00
Radnički 1923 (2)
Kragujevac
Vučice
Vučje
12.10.2019
Jagodina
Jagodina
Levač
Rekovac
2 : 2
Knjaževac 2015
Knjaževac
Kolibri
Kuršumlija
3 : 0
Morava
Žitkovac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Javor
Ivanjica
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 1
Borac 1926
Čačak
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Sloboda (U)
Užice
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Mačva
Šabac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Loznica
Loznica
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (P)
Požega
4 : 2
Karađorđe
Topola
Index
Novi Sad
0 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Vranje
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Jagodina Tabane
Jagodina
12.10.2019
Timok 1919
Zaječar
Borac
Sakule
2 : 3
Omladinac 1927
Opovo
Dolina
Padina
9 : 0
Polet
Idvor
Jugoslavija
Jabuka
12.10.2019
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Sloga
Banatsko Novo Selo
12.10.2019
Mundial
Pančevo
Borac
Starčevo
5 : 2
Strela
Ivanovo
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Dolovo
Dolovo
Vulturul
Grebenac
1 : 8
Budućnost
Banatski Brestovac
Partizan
Gaj
4 : 0
Mladost
Omoljica
Tavankut
Tavankut
12.10.2019
10:00
Senta
Senta
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
12.10.2019
10:30
Tisa
Adorjan
Tornjoš
Tornjoš
5 : 0
AFK
Ada
RSK
Rabrovo
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Borac 1932
Ralja
7 : 3
Polet
Trnovče
Kiker
Kraljevo
1 : 1
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 3
Čukarički
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Javor
Ivanjica
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 4
Borac 1926
Čačak
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Sloboda (U)
Užice
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 2
Savacijum
Šabac
Mladost (L)
Lučani
4 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Apolon
Kraljevo
OLE
Zemun
2 : 1
Bežanija
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
011
Beograd
0 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Lokomotiva
Beograd
Index
Novi sad
0 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
8 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Inđija
Inđija
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
OPK Rudar 1933
Kostolac
5 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Napredak
Markovac
2 : 1
Rudar
Stamnica
Karađorđe
Topola
3 : 4
Sušica
Kragujevac
Partizan 1945
Darosava
1 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo
Dubovac
1 : 5
Proleter
Mramorak
Radnički
Kovin
5 : 2
Borac
Pločica
Voja Gačić
Pančevo
6 : 5
Omladinac
Deliblato
Dinamo 1945
Pančevo
9 : 0
Mladost
Vojlovica
Srbobran
Srbobran
1 : 5
Radnički 1905
Bajmok
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 1
Crnokosa
Kosjerić
BIP
Čačak
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
12.10.2019
11:00
Jošanica
Novi Pazar
Apolon 2018
Kraljevo
4 : 1
Bane 1931
Raška
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 3
Voždovac
Beograd
Rad
Beograd
3 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
OFK Vršac
Vršac
4 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
12.10.2019
10:00
Kikinda 1909
Kikinda
Dinamo 1945
Pančevo
12.10.2019
10:00
Coerver junior FA
Vršac
ŽAK
Kikinda
0 : 6
Mladost (L)
Lukićevo
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (Š)
Šid
1 : 3
Petrika
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
9 : 0
Inđija
Inđija
Petar Puača
Novi Sad
2 : 3
Index
Novi sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
GFK Sloven
Ruma
2 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Kabel
Novi Sad
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Ratar
Kruščica
0 : 7
BAK
Bela Crkva
Mladost
Velika Greda
1 : 1
Kristal 2018
Vršac
Banat
Ilandža
1 : 10
OFK Plandište
Plandište
Ševac
Kusić
0 : 4
Budućnost
Alibunar
Hajdučica
Hajdučica
1 : 4
Crvena zvezda
Pavliš
Radnički
Baranda
2 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Glogonj
Glogonj
4 : 1
Unirea
Uzdin
Borac
Sakule
5 : 0
Tempo
Sefkerin
Kolonija
Kovin
3 : 6
Mladost
Omoljica
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 2
Borac
Starčevo
Voja Gačić
Pančevo
15 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
Omladinac 1927
Opovo
2 : 8
Spartak 1911
Debeljača
Spartak '07
Subotica
1 : 7
Spartak '06
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
0 : 3
Bajša
Bajša
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 4
Budućnost
Mala Krsna
Udarnik
Lozovik
1 : 7
Mladi radnik 1940
Radinac
Sloboda
Lipe
0 : 13
Osipaonica
Osipaonica
Sloga
Miloševac
3 : 2
Podunavac
Udovice
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
12.10.2019
09:00
Cerovac 2013
Cerovac
Njerš Ištvan
Totovo Selo
12.10.2019
10:00
Sloga
Ostojićevo
Jedinstvo
Martonoš
4 : 5
AFK
Ada
Šabac
Šabac
5 : 1
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
5 : 2
Senjak
Valjevo
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Omladinac 2014
Ljig
1 : 2
Mačva
Šabac
Sun Rise
Šabac
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Drina
Ljubovija
5 : 0
Radnički
Valjevo
Budućnost
Arilje
5 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 0
FAP
Priboj
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Mladost
Lučani
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Gaučosi
Čačak
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
0 : 6
OPK Rudar 1933
Kostolac
RSK
Rabrovo
2 : 2
Petlić SD 2006
Smederevo
Granit
Jošanička Banja
1 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Karioke
Beograd
3 : 1
Boleč
Grocka
Kaluđerica
Kaluđerica
2 : 8
Kosmaj
Ralja
Barajevo
Barajevo
1 : 6
PKB
Padinska Skela
Požarevac
Požarevac
3 : 0
Sloga 036
Kraljevo
Plana
Velika Plana
3 : 0
Loznica
Loznica
Karađorđe
Topola
1 : 8
Mačva
Šabac
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 0
Šampion
Gornji Milanovac
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 1
Požega
Požega
Vašarište
Kragujevac
1 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
Kolibri
Kuršumlija
12.10.2019
Topličanin
Prokuplje
Levač
Rekovac
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Mašinac
Niš
10 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 2
Napredak junior 2018
Kruševac
Vučice
Vučje
0 : 1
Radnički 2012
Niš
Preševo
Preševo
12.10.2019
Jedinstvo 2014
Pirot
Spartak D.O.O
Subotica
12.10.2019
Mladost
Srbobran
Stajićevo 2017
Stajićevo
1 : 2
Voja Gačić
Pančevo
Spartak
Subotica
12.10.2019
Banat
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
12.10.2019
TSC
Kanjiža
Polet
Sivac
12.10.2019
Nova Kolonija
Kovin
Bačka
Bačka Palanka
5 : 2
Voša AS
Novi Sad
Subotica '08
Subotica
2 : 3
Arena SU
Subotica
Spartak
Subotica
5 : 0
CFK
Vrbas
Bajša
Bajša
2 : 8
TSC
Bačka Topola
Čantavir
Čantavir
3 : 5
AFK
Ada
Radnički 1905
Bajmok
3 : 5
Subotica '07
Subotica
Akademija fudbala
Lazarevac
6 : 0
Šumadija
Šopić
Radnički
Rudovci
2 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Sloboda
Stubica
11 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Ženski FK
Loznica
12.10.2019
11:00
Podrinje
Lozničko Polje
Jadar 07
Loznica
0 : 4
Respekt
Loznica
Rađ
Krupanj
12.10.2019
11:00
Radnički Stobex
Klupci
Loznica
Loznica
12.10.2019
11:00
Jedinstvo
Mali Zvornik

Košarka

Tamiš
Pančevo
84 : 75
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Metalac
Valjevo
99 : 95
Dunav
Stari Banovci
Sloboda
Užice
99 : 72
Mladost
Zemun
Pirot
Pirot
88 : 73
Železničar
Čačak
Sloga
Kraljevo
75 : 64
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Zdravlje Leskovac
Leskovac
95 : 97
Spartak
Subotica
Konstantin
Niš
70 : 89
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Fair Play
Niš
99 : 103
BKK Radnički
Beograd
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
81 : 91
Sutjeska
Nikšić
Ibar
Rozaje
81 : 66
Danilovgrad
Danilovgrad
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
63 : 76
Studentski centar
Podgorica
Primorje 1945
Herceg Novi
79 : 73
All Star
Podgorica
Zekas 75
Rača
103 : 109
Priboj
Priboj
Student BB
Bajina Bašta
73 : 56
Crnokosa
Kosjerić
Požarevac
Požarevac
68 : 78
Klik
Arilje
Napredak Junior
Kruševac
88 : 65
Zlatar
Nova Varoš
Torlak
Beograd
70 : 87
Borča
Beograd
Slodes
Beograd
97 : 70
Žarkovo
Beograd
Borac
Zemun
88 : 61
Radnički (O)
Obrenovac
Rtanj
Boljevac
83 : 76
Niš
Niš
Marinos
Niš
91 : 73
Morava
Vladičin Han
Kopaonik
Brus
0 : 20
Sloga Elite
Kraljevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
67 : 76
Goč
Vrnjačka Banja
Zicer 2014
Gruža
80 : 83
Smederevo
Smederevo
Kikinda
Kikinda
85 : 60
Petrovgrad
Zrenjanin
Dunav 2014
Apatin
76 : 51
Basketball Stars
Futog
Srbobran
Srbobran
100 : 78
Sivac
Sivac
Bagljaš
Zrenjanin
105 : 60
Akademik
Srbobran
Senta
Senta
36 : 59
Proleter
Ravno Selo
Hercegovac
Gajdobra
72 : 75
I Came To Play
Novi Sad
Radnički
Kovin
86 : 73
Virtus Basket
Pančevo
Mondo Basket
Batajnica
64 : 72
Mladenovac
Mladenovac
Cerak
Beograd
72 : 94
Viva
Beograd
Panteri
Vranje
67 : 70
Vlasotince
Vlasotince
OKK Sokobanja
Sokobanja
85 : 122
Trijumf
Niš
Koper Primorska
Kopar
68 : 56
Partizan NIS
Beograd
Mornar
Bar
92 : 78
Igokea
Aleksandrovac
Student Radnički
Niš
73 : 87
Partizan
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
69 : 75
021
Novi Sad
Kraljevo
Kraljevo
84 : 57
Vrbas Medela
Vrbas
Proleter
Zrenjanin
57 : 71
Radnički (K)
Kragujevac
Duga
Šabac
74 : 54
Vršac
Vršac
Srbobran
Srbobran
74 : 75
Mileševka
Prijepolje
Spartak
Subotica
42 : 88
Art Basket
Beograd
Svrljig
Svrljig
77 : 49
Bagdala
Kruševac
Student 2
Niš
72 : 76
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Proleter
Zrenjanin
70 : 89
Čelarevo
Čelarevo
Topolčanka
Bačka Topola
20 : 0
Njegoš
Lovćenac
Stara Pazova
Stara Pazova
94 : 58
Girl Basket
Beograd

Odbojka

Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Niš
Niš
3 : 0
Ribnica
Kraljevo
Radnički
Kragujevac
3 : 2
Partizan
Beograd
Timok
Zaječar
12.10.2019
Hajduk Veljko 2
Negotin
Ozren
Sokobanja
12.10.2019
Knjaževac
Knjaževac
Dunav Stars
Kladovo
12.10.2019
Viner
Bor
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Ub
Ub
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Pirot
Pirot

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
32 : 26
Obilić
Beograd
Dubočica 54
Leskovac
28 : 23
Rudar
Kostolac
Šamot 65
Arenđelovac
27 : 27
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
24 : 22
Železničar 1949
Niš
Radnički
Šid
33 : 30
Potisje Pleteks
Ada
Jabuka
Jabuka
23 : 29
Inđija
Inđija
Somborelektro
Sombor
29 : 34
Hercegovina
Sečanj
Novi Beograd
Beograd
31 : 34
Radnički (O)
Obrenovac
Metaloplastika 2
Šabac
33 : 27
Rakovica
Rakovica
Rtanj
Boljevac
20 : 30
Jastrebac
Blace
PIK Prigrevica
Prigrevica
34 : 24
Dalmatinac
Riđica
Studentski grad
Beograd
28 : 23
BASK SOKO
Beograd
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
22 : 15
Crvena Zvezda 3
Beograd
Ruma
Ruma
30 : 38
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo
Novi Bečej
33 : 27
Morava
Velika Plana
Vranje 1957
Vranje
25 : 33
Kuršumlija
Kuršumlija
Radnički 1964
Kragujevac
41 : 17
Žitorađa
Žitorađa
Mokra Gora
Zubin Potok
27 : 26
Jagodina
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
22 : 17
Priboj
Priboj
Naisa
Niš
31 : 24
Vrbas
Vrbas
Bekament BB
Aranđelovac
39 : 18
Zaječar 1949
Zaječar
Bor RTB
Bor
43 : 25
Đerdap
Kladovo
Mladost
Srpska Crnja
28 : 24
Proleter
Zrenjanin
Spartak
Debeljača
32 : 27
Srem
Sremska Mitrovica
Dolovo
Dolovo
21 : 32
Halas Jožef
Ada
SU ŽR Radnički
Beograd
29 : 27
Crvena zvezda
Beograd
Rudar
Kostolac
20 : 32
Medicinar 2
Šabac
Požarevac
Požarevac
16 : 28
SU Hazena
Beograd
Pazar 2003
Novi Pazar
14 : 35
Bekament Bukovička Banja - 2
Aranđelovac
Metalac AD
Gornji Milanovac
28 : 13
Napredak 12
Kruševac
Remesiana
Bela Palanka
29 : 20
Naisa 2
Niš
Jagodina 2
Jagodina
28 : 15
Rtanj
Boljevac
Ruma - 14 ALL
Ruma
33 : 14
Naftagas
Elemir

Vaterpolo

Primorac
Kotor
11 : 7
Budva
Budva
Jadran HN
Herceg Novi
6 : 15
HAVK Mladost
Zagreb
Šabac
Šabac
7 : 15
Jug CO
Dubrovnik
Jadran ST
Split
18 : 11
Partizan
Beograd
Solaris
Šibenik
14 : 10
Medveščak
Zagreb
OVK POŠK
Split
12 : 14
Nais
Niš
Galeb
Makarska
19 : 14
Zadar 1952
Zadar
Zemun
Zemun
15 : 12
VA Cattaro
Kotor
KVK Radnički
Kragujevac
22 : 9
Triglav
Kranj
Spartak Prozivka
Subotica
9 : 11
Bečej
Bečej
Taš
Beograd
6 : 14
Novi Beograd 11. april
Beograd
Banjica
Beograd
18 : 9
Beograd
Beograd
Valis
Valjevo
26 : 4
Banja Luka
Banja Luka
TENT
Obrenovac
4 : 5
Proleter
Zrenjanin
Rasina
Kruševac
10 : 8
Palilula
Beograd

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
9 : 4
Jastrebac
Blace
FON
Beograd
5 : 1
Nova Pazova
Nova Pazova
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
6 : 3
Sopot
Sopot
Raška
Raška
5 : 0
Zlatar 033
Nova Varoš
Šljivići
Ivanjica
2 : 5
Sjenica
Sjenica

Hokej

True Celje
Celje
2 : 8
Crvena zvezda
Beograd
Hidria Jesenice
Jesenice
5 : 0
Medveščak
Zagreb
Triglav
Kranj
2 : 3
Slavija Junior
Ljubljana