XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 804 utakmica za dan
Nedelja, 6 Oktobar 2019

Fudbal

Inđija
Inđija
0 : 2
Mladost
Lučani
Partizan
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Dunav
Stari Banovci
0 : 4
Bratstvo 1946
Prigrevica
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
Rembas
Resavica
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Budućnost
Popovac
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
Jagodina Tabane
Jagodina
Car Konstantin
Niš
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Radan
Lebane
1 : 0
Dunav
Prahovo
Zvezdara
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Zvižd
Kučevo
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Rudar
Stamnica
3 : 6
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Udarnik
Lozovik
2 : 3
Borac 1932
Ralja
Partizan 1945
Darosava
0 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloboda
Lipe
0 : 0
OFK Napredak
Markovac
Morava
Velika Plana
0 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Rađevac
Krupanj
4 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Borac
Lešnica
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
OFK Divci
Divci
2 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Sloga
Bogosavac
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Brezovica
Brezovica
Polet
Ratina
3 : 0
Radnik
Ušće
Real
Podunavci
1 : 1
Bane 1931
Raška
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Zvečan
Zvečan
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 4
Gruža
Gruža
Šumadija
Toponica
2 : 1
Korićani
Korićani
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
Jasen
Brodarevo
Polet (T)
Trbušani
1 : 3
Budućnost
Arilje
Zlatar
Nova Varoš
0 : 3
Sevojno
Sevojno
Polimlje
Prijepolje
0 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Bačka
Pačir
3 : 3
Radnički
Sombor
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Tisa
Adorjan
0 : 1
Tavankut
Tavankut
Jugović
Kać
1 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Hajduk (D)
Divoš
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Jadran
Golubinci
0 : 1
Borac
Šajkaš
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 2
Banat (Č)
Čenta
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Borac (St)
Starčevo
0 : 1
Krajina
Krajišnik
Akademija 10
Prokuplje
3 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
5 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 2
Brodoremont
Kladovo
Lužnica
Babušnica
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Kablovi
Zaječar
4 : 1
BSK
Bogovina
Meševo
Meševo
0 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Mačkovac
Mačkovac
2 : 2
Blagotin
Poljna
Levač
Rekovac
0 : 3
Bošnjane
Bošnjane
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Juhor
Obrež
0 : 6
Župa
Aleksandrovac
Rudar
Jelašnica
1 : 4
Moravica
Subotinac
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Svrljig
Svrljig
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Malošište
Malošište
6 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Bukovik
Razanj
3 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Morava
Žitkovac
4 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
OFK Niš
Niš
1 : 1
Orljane
Orljane
Dunav
Veliko Selo
0 : 3
Napredak
Medoševac
Vrčin
Vrčin
6 : 0
Mladost
Cvetovac
Prva Iskra
Barič
0 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 0
BSK 1926
Baćevac
Budućnost
Zvečka
0 : 0
Torlak
Beograd
Leštane
Leštane
1 : 1
BASK
Beograd
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 3
Đerdap
Golubac
Sloga (L)
Lučica
0 : 0
Napredak Simićevo
Simićevo
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Integral
Batuša
Borac (Ž)
Žabari
3 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
Obilić
Živica
2 : 0
Železničar
Požarevac
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 0
Podunavac
Udovice
Osipaonica
Osipaonica
5 : 0
Omladinac
Seone
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
SASK
Saraorci
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Obilić
Staro Selo
0 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
ZSK
Valjevo
1 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Tulari
Tulari
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 4
Kolubara 2
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 0
Banjani
Banjani
Sovljak
Sovljak
3 : 4
OFK Brđanac
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
2 : 0
Trlić
Trlić
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 2
Drina
Badovinci
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Karađorđe
Mišar
0 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Mladi borac
Dublje
Sloga
Lipnički Šor
1 : 2
Vidojevica
Lešnica
Duško
Klenje
4 : 2
Sinđelić
Lipnica
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
1 : 2
Gruža
Vitanovac
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Karađorđe
Ribnica
Granit
Jošanička banja
3 : 4
Napredak
Gračac
Borac (V)
Vraneši
0 : 1
Proleter
Pečenog
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Ozrem
Ozrem
2 : 1
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 1
Mladost (P)
Preljina
Zadrugar
Donja Trepča
6 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 0
Mladost (A)
Atenica
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Budućnost (M)
Mladenovo
5 : 0
Budućnost (P)
Parage
Hercegovac
Gajdobra
10 : 1
Kulpin
Kulpin
BSK
Bački Brestovac
5 : 1
ŽAK
Sombor
Slavija
Pivnice
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Omladinac
Bukovac
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Jadran
Feketić
Obilić (Z)
Zmajevo
1 : 0
Iskra
Kucura
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Rudar
Vrdnik
Borac (K)
Klenak
4 : 0
Hajduk (B)
Beška
Železničar
Inđija
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
Napredak
Popinci
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Tatra
Kisač
0 : 1
ŽSK
Žabalj
Bačka (B)
Begeč
0 : 4
Fruškogorski partizan
Bukovac
Bačka (Đ)
Đurđevo
3 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
OFK Sirig
Sirig
1 : 1
Slavija
Novi Sad
Index
Novi Sad
9 : 0
Hajduk
Čurug
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
5 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
TSK
Temerin
3 : 0
OFK Futog
Futog
Potisje
Knićanin
3 : 2
Polet
Nakovo
Omladinac FAM
Botoš
5 : 2
Borac
Aleksandrovo
2. Oktobar
Kumane
2 : 5
Mladost (L)
Lukićevo
Tamiš
Farkaždin
0 : 1
Crvena zvezda
Rusko Selo
Vojvodina
Novo Miloševo
4 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Lehel
Mužlja
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Jedinstvo
Bočar
0 : 1
Rusanda
Melenci
Dolina
Padina
0 : 3
Strela
Ivanovo
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Polet (Id)
Idvor
0 : 2
Radnički (K)
Kovin
Potporanj
Potporanj
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Vučje
Vučje
9 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Umac
Miroševce
0 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Šumadija
Razgojna
2 : 2
Železničar
Brestovac
Progres
Ladovica
0 : 0
Polet
Stajkovce
Sloga
Lipovica
1 : 5
Moravac
Pečenjevce
Real
Donja Jajina
3 : 1
Mladi borac
Živkovo
Jedinstvo
Grdelica
3 : 0
BSK
Belanovce
Ključ
Podvrška
1 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
Radnički
Klokočevac
0 : 2
Poreč
Donji milanovac
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 1
Urovica
Urovica
Polet
Jabukovac
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Osnić
Osnić
3 : 0
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 6
Radnički 1946
Lubnica
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
PRO Rudar
Podvis
Omladinac
Grezna
2 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
Graničar
Veliki Izvor
2 : 0
Midžor
Kalna
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 1
Kupci
Kupci
13. April
Lomnica
7 : 2
Čitluk
Čitluk
Sloga (M)
Majdevo
1 : 0
Žabare
Žabare
Gradina
Pejovac
3 : 0
Šanac
Šanac
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
Varvarin
Varvarin
Mladost
Donji Katun
2 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Sebečevac
Sebečevac
5 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
FUD
Brus
6 : 2
Trudbenik
Stalać
OFK Batinac
Batinac
1 : 1
Bratstvo
Međureč
Kolare
Kolare
2 : 0
Mladost (D)
Dublje
OFK Bratstvo
Medveđa
0 : 2
Orlovi
Jasenovo
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 3
Napredak (D)
Drenovac
Dragocvet
Dragocvet
3 : 2
Resavac
Subotica
Mladost (J)
Jovac
5 : 0
Morava (R)
Ribare
Partizan (M)
Majur
3 : 0
Hajduk
Čepure
Juhor
Glavinci
0 : 1
Moravac 2015
Krušar
Javor
Sladaja
5 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
Barajevo
Barajevo
1 : 3
Posavina
Stubline
Duboko
Mala Moštanica
2 : 1
Lisović
Lisović
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Zvezda
Konatice
Rojkovac
Obrenovac
0 : 2
Borac (L)
Lazarevac
OFK Borac
Arnajevo
2 : 2
Strelac
Mislođin
Rabrovac
Rabrovac
0 : 2
Boleč
Grocka
Kosmaj
Ralja
4 : 0
OFK Student
Mladenovac
Kosmajac
Koraćica
2 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Dunavac
Grocka
3 : 0
Šepšin
Šepšin
Zaklopača
Zaklopača
0 : 2
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Rasovača
Rasovača
1 : 2
Doljevac
Doljevac
Elid
Donji Dušnik
1 : 3
Pobeda
Rusna
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Palilula
Aleksinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
4 : 0
Baličevac
Baličevac
Moravac (Č)
Čečina
2 : 3
Padina
Padina
Sloga
Korman
0 : 4
Radnički 1924
Kočane
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Banja
Banja
Omladinac (DR)
Donja Rača
0 : 1
Lokomotiva
Lapovo
BSK
Belosavci
0 : 3
Vinča
Vinča (Topola)
Jasenica
Božurnja
2 : 2
Borac
Pajsijevići
Trnava
Donja Trnava
5 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Sloga
Milatovac
2 : 0
Marjan
Knić
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 2
Mladost MG
Saranovo
Mladost
Poljska Ržana
0 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Padež
Petrovac
2 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Spartak
Pirot
2 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Bakionica
Bakionica
0 : 2
Sečica
Seča reka
Čajetina
Čajetina
2 : 1
Prvi partizan
Užice
Savinac
Visibaba
2 : 0
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
2 : 3
Ježevica
Ježevica
Lazarica
Prilipac
3 : 2
Polet
Rasna
Ariljska rampa
Požega
4 : 0
Kotroman
Mokra Gora
Perućac
Perućac
1 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Srem
Jakovo
5 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Hajduk
Beograd
011
Beograd
2 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
5 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Borac (P)
Progar
3 : 1
Šumadinac
Bečmen
Šumadinac KG
Kragujevac
2 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Maršić
Maršić
Borac (D)
Drenovac
4 : 0
Srbija
Ilićevo
Sloboda (G)
Grbice
3 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Jedinstvo (P)
Petrovac
1 : 0
Zastava
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
1 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
Palilulac
Niš
0 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 7
Čegar 2013
Kamenica
Crvena zastava
Hum
0 : 0
Radnički 1936
Trupale
Proleter
Donja Vrežina
2 : 4
Mladost (L)
Lalinac
Morava
Krušce
4 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 4
Delijski Vis
Niš
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 5
Ternoci
Trnovac
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 7
Lugina
Aliđerce
OFK Alakince
Alakince
3 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Čelik
Belo polje
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Jastreb
Blace
2 : 1
Dundjerski
Voljčinac
Kaćuša
Kuršumlija
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 0
Rajac
Kadina Luka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 3
Tešnjar
Valjevo
Ribnikar
Pecka
1 : 2
Polet
Popučke
Popadić
Popadić
4 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Rakac Stave
Stave
0 : 2
Dračić 2018
Dračić
OFK Senjak
Valjevo
0 : 0
Joks Junajted
Mionica
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 6
Mladost
Latković
Pambukovica
Pambukovica
0 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
Kolubara (J)
Jabučje
1 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Šarbane
Šarbane
Joševa
Joševa
2 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost 1981
Štulac
0 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Zvezda
Čukojevac
3 : 0
Borac (A)
Adrani
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Mladost
Kruščić
3 : 1
Hajduk
Stapar
Stanišić 1920
Stanišić
2 : 3
Omladinac
Deronje
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Kula
Kula
4 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Polet
Sivac
3 : 2
Lider
Odžaci
Zadrugar
Srpski Miletić
7 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Lipar
Lipar
3 : 1
Borac
Bački Gračac
Sloga (V)
Voganj
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
Sloboda
Šašinci
1 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Trgovački
Sremska Mitrovica
0 : 2
Sremac
Berkasovo
BSK
Bešenovo
3 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Sloga (Č)
Čalma
1 : 2
Fruškogorac
Manđelos
Sloga
Lok
0 : 7
Obilić
Vilovo
Hajduk
Gardinovci
0 : 2
Železničar
Novi Sad
Čenej
Čenej
1 : 0
Dinamo
Budisava
Moskva
Budisava
0 : 3
Susek
Susek
Proleter
Banoštor
15 : 0
Slanobarac
Slana Bara
Miletić
Mošorin
1 : 5
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Naftagas
Boka
0 : 4
MSK
Mihajlovo
Zadrugar
Lazarevo
9 : 0
Mladost
Belo Blato
Tisa 1933
Taraš
0 : 1
ASK
Aradac
OFK Gradnulica
Zrenjanin
5 : 0
Zlatica
Zlatica
Bilećanin
Sečanj
0 : 2
Jedinstvo 2014
Ečka
Banat (I)
Ilandža
3 : 0
Ševac
Kusić
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Ratar
Kruščica
5 : 3
Partizan (K)
Kajtasovo
Banat (D)
Dupljaja
0 : 0
Polet
Izbište
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Todorovce
Todorovce
3 : 4
Badince
Badince
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Radnički (P)
Pertate
Milanovo
Milanovo
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Gradac
Konopnica
1 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
14. Oktobar
Izbenica
2 : 4
Rubin
Donji Stupanj
Mladost
Toljevac
7 : 0
Omladinac
Pojate
Garevina
Garevina
0 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Vinogradar
Riljac
3 : 1
Sloga (L)
Lozna
Sloga (D)
Dašnica
3 : 2
Mladi radnik
Bačina
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 3
Rudar (P)
Plazane
Napredak (St)
Stubica
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Šumadija
Trešnjevica
1 : 1
Beljanica
Strmosten
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
4 : 3
Šumadinac
Dragovo
Šantarovac
Šantarovac
2 : 1
GFK Tabane
Jagodina
Partizan
Glogovac
3 : 0
Zenit
Oparić
Sloga
Voljavče
2 : 1
Budućnost
Đurinac
Ursule
Ursule
1 : 4
Vinorača
Vinorača
Jedinstvo
Dren
4 : 0
Skela
Skela
Krtinska
Krtinska
6 : 2
Partizan
Draževac
Trstenica
Trstenica
0 : 0
Pobednik
Piroman
Rvati
Obrenovac
5 : 2
Ljubinić
Ljubinić
Borac
Ušće
5 : 0
Proleter
Jasenak
Belo Polje
Belo Polje
8 : 3
Sloga
Ratari
Vranić
Vranić
2 : 2
Beljina
Beljina
13. maj
Zemun
6 : 1
Dedinje
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
Mladi proleter
Beograd
Busije
Busije
1 : 2
Umka
Umka
BUSK
Novi Beograd
2 : 0
Sparta Železnik
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 4
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Zmaj 1953
Zemun
0 : 3
Rekreativo 011
Beograd
ČSK
Čortanovci
1 : 1
Napredak
Žarkovac
OFK Brestač
Brestač
5 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Sremac (Dob)
Dobrinci
3 : 2
Graničar
Obrež
Sremac Deč
Deč
0 : 1
Radnički
Irig
Dunav
Novi Slankamen
6 : 0
Mladost
Buđanovci
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 0
Krušedol
Krušedol
Polet
Novi Karlovci
4 : 1
Šumar
Ogar
Tisa
Padej
5 : 1
Čoka
Čoka
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Hajduk
Podlokanj
1 : 0
Bačka
Mol
Tromedja
Majdan
6 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Šampion
Orom
1 : 5
Potisje
Kanjiža
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
0 : 1
Lipolist
Lipolist
Gorki
Glušci
1 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Omladinac (BO)
Bogatic
1 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Mali Požarevac
Mali Požarevac
2 : 1
OFK Rogača
Rogača
Vojvoda
Dučina
0 : 2
Mladost M.I.
Mala Ivanča
Sibnica
Sibnica
1 : 3
Rudar 2012
Babe
Popović
Popovići
5 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Stojnik
Stojnik
0 : 0
Vis
Parcani
Sloga
Straža
1 : 1
Borac
Kozjak
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Rudar
Brasina
3 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
7. Juli
Bela Crkva
3 : 1
Hajduk
Ribarica
Prva Iskra
Runjani
5 : 3
Jezero
Amajić
Cerić
Miokus
6 : 4
Pričinović
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Sloga
Krnić
Rankovac
Nakučani
4 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Šipurske livade
Šabac
0 : 2
Dobrava
Vukošić
Mrovska
Mrovska
2 : 4
PSK
Provo
Radnički
Koceljeva
1 : 3
Trešnjevka
Trbusac
Sveti Stefan
Slanci
0 : 3
PKB (PS)
Padinska skela
Pinosava
Pinosava
0 : 4
Poštar 1930
Beograd
Boka Seniors
Beograd
1 : 2
Palilulac
Krnjača
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 2
Pionir
Besni Fok
OFK Crvenka
Borča
4 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 4
Minel
Ripanj
Borac
Vizić
4 : 2
Proleter
Karađorđevo
Krivanj
Selenča
3 : 0
Neštin
Neštin
Bačka
Despotovo
3 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Mladost
Mali Bač
2 : 4
Bačka 1945
Bačka Palanka
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Sloga
Plavna
Mladi radnik (D)
Dragušica
1 : 2
Jedinstvo (O)
Oplanić
Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
BSK
Borač
0 : 3
Mladost (R)
Rašković
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
1 : 3
Sloga (Z)
Zabojnica
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Borac (V)
Vukovac
5 : 2
Polet S.D.
Suvi Do
Manastirica
Manastirica
3 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Zadrugar 1947
Tabanovac
1 : 4
Krilaš
Ćovdin
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Mladost (R)
Ranovac
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Desine
Desine
1 : 4
Napredak (P)
Poljana
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Mlava (B)
Bratinac
3 : 0
Barič
Barič
Dizel
Bare
1 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
Stig 1955
Beranje
2 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 0
Sloga (M)
Mustapić
B 2000
Aranđelovac
2 : 0
Šamot
Aranđelovac
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 1
Budućnost
Blaznava
Mladost
Jelenac
3 : 1
Borac
Kloka
Sloga
Zagorica
2 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
2 : 0
Venčani
Venčani
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Vujan
Prislonica
1 : 0
Lugovi
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Mršinci
Mršinci
Čačak 94
Čačak
1 : 5
Kej
Čačak
Rakova
Rakova
4 : 0
Malba
Žaočani
Orlovac 1932
Mrčajevci
4 : 0
Budućnost
Stančići
Prijatelji
Čačak
0 : 1
Morava
Katrga
Dobrača
Dobrača
2 : 4
Slavija
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 9
21. oktobar
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
1 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Košutnjak
Kragujevac
0 : 1
Ćava
Grošnica
Lokomotiva
Subotica
2 : 0
Bikovo
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 0
Palić
Palić
Solid
Subotica
1 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Žednik
Stari Žednik
3 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Mundial
Pančevo
3 : 2
Omladinac 1927
Opovo
Tempo
Sefkerin
2 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Slavia
Kovačica
0 : 0
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
4 : 1
Vojlovica 2018
Vojlovica
Jedinstvo
Dubovac
3 : 1
Dolovo
Dolovo
BSK
Bavanište
5 : 0
Borac
Pločica
Omladinac
Deliblato
0 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 0
Proleter
Mramorak
Naupare
Naupare
2 : 1
Polet
Šavrane
Parunovac
Parunovac
5 : 0
Konjuh
Konjuh
Mudrakovac
Mudrakovac
6 : 0
Čarapan
Kruševac
Globoder
Globoder
0 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Mladost Radost
Srbobran
8 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tomislavci
Tomislavci
1 : 0
Mladost (R)
Radičević
Pobeda
Pobeda
1 : 4
Sloboda
Stara Moravica
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Slavija
Novo Orahovo
Sloga
Žučkovac
2 : 0
Slemen
Milušinac
Palilulac
Šarbanovac
8 : 0
Jedinstvo
Mužinac
Hajduk
Kamendol
0 : 1
Pudarci
Pudarci
Umčari
Umčari
4 : 1
Podunavac
Ritopek
Proleter 1947
Vranovo
0 : 2
Skobalj
Skobalj
OFK Slavija
Smederevo
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Jezava
Smederevo
2 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Vrbovac
Vrbovac
2 : 1
Zeppelin 026
Smederevo
Landol
Landol
4 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Drugovac
Drugovac
0 : 0
Badljevica
Badljevica
7. Juli
Vodanj
7 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Mladost 1948
Donja Livadica
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Karadjordje
Radovanje
9 : 2
Jasenica
Kruševo
AF Đokić
Velika Plana
1 : 8
Jedinstvo
Krnjevo
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Polet (V)
Vitoševac
2 : 5
OFK Sloga
Dobrujevac
Borac
Trnjane
0 : 1
Škriljac
Bradarac
Polet (R)
Radevac
0 : 1
Jastrebac
Tešica
Šumadija
Azanja
3 : 2
Udarnik
Baničina
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Palanka
Smederevska Palanka
1 : 2
Budućnost 1948
Ratari
Sloga 1948
Malča
0 : 3
Čegar 1946
Donji Matejevac
Jasenovik 2018
Jasenovik
06.10.2019
15:00
Rujnik
Rujnik
Durlan Siti
Niš
06.10.2019
15:00
Spartak
Sićevo
Supovac
Supovac
1 : 1
Planinac 1933
Prva Kutina
Kovačevac 1956
Kovačevac
4 : 4
Selo Mladenovac
Mladenovac
Napredak
Međulužje
1 : 1
Dubona
Dubona
Borac
Amerić
2 : 4
Sloga
Granice
Markovac
Markovac
2 : 1
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Ivanča
Velika Ivanča
4 : 2
Omladinac
Rajkovac
Vreoci
Vreoci
2 : 1
BSK
Brajkovac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
4 : 1
OFK Radnički
Dren
OFK Burovo
Burovo
0 : 5
Sloga
Lukavica
Bistrica
Bistrica
0 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Šumadinac
Kruševica
1 : 3
Borac
Arapovac
Polet
Mirosaljci
1 : 3
Mladost
Baroševac
Trešnjica
Tvrdići
3 : 1
Knjaz
Srednja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
4 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Duškovci
Duškovci
1 : 4
Napredak
Gornja Dobrinja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 5
Glumač
Glumač
Gorobilje
Gorobilje
0 : 3
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Stella Rossa
Gornji MIlanovac
7 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Ozremica
Beršići
2 : 1
Šumadija
Brdjani
Šilopaj
Šilopaj
2 : 6
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Brezak
Pranjani
5 : 0
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Velereč 94
Velereč
10 : 0
Omladinac
Kalimanići
Egeta
Brza Palanka
1 : 4
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
2 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Milutinovac
Milutinovac
0 : 5
Kladušnica
Kladušnica
Pontes
Kostol
8 : 1
Omladinac
Vajuga
Jerma
Sukovo
1 : 2
Pobeda
Držina
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 4
Sloboda
Rasnica
Vrelo
Šarkamen
1 : 1
Miloševo
Miloševo
Rečka
Rečka
0 : 3
OFK Sikole
Sikole
Mladost
Karbulovo
4 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Borac
Vražogrnac
06.10.2019
15:30
Lovac
Mali Izvor
Toplica
Šarlinac
0 : 3
Taskovići
Taskovići
Knežica
Knežica
06.10.2019
15:00
Klisura
Klisura
Mekiš
Mekiš
3 : 2
10. februar
Šajinovac
Marina Kutina
Marina Kutina
2 : 0
Grkinja
Grkinja
Balajnac
Balajnac
1 : 10
Arbanasce
Arbanasce
Sloga
Jovanovac
5 : 0
Lepaja 2018
Lepaja
BSK 2014
Bukovica
1 : 1
Zgodačica
Godačica
Stara Čaršija
Kraljevo
4 : 0
Omladinac
Drakčići
Mladost 1925
Oplanići
3 : 0
Šumadija
Šumarice
Sloga Obrva
Obrva
5 : 2
Budućnost (S)
Samaila
Studen Vitez
Studenica
5 : 2
Milakovac 2018
Milakovac
Koštam Polje
Delimeđe
6 : 0
Morava (M)
Mrsać
Partizan (V)
Vrba
2 : 4
Magnohrom
Kraljevo
ISK Izvor
Izvor
2 : 2
Železničar
Klačevica
BSK Buljane
Buljane
3 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Budućnost
Lebina
0 : 0
Borac 1950
Bošnjane
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 1
Popovac
Popovac
Razvitak
Mirilovac
4 : 1
Omladinski
Paraćin
Polet
Zabrega
7 : 1
Heroj
Busilovac
Vukona
Vukona
1 : 1
OFK Takovo
Takovo
Dokmir
Dokmir
0 : 2
Vrelo
Vrelo
Jedinstvo (M)
Milorci
0 : 6
Budućnost 1995
Slatina
Sloga (V)
Vrhovine
3 : 4
Gunjevac
Gunjevac
Omladinac (K)
Kalinovac
3 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Kolubara (LP)
Liso Polje
2 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 7
Napredak
Vašica
Erdevik 2017
Erdevik
4 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bingula
Bingula
1 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 0
Graničar
Jamena
Sinđelić
Gibarac
1 : 1
Omladinac
Batrovci
Polet
Jalovik
2 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Petrovac 74
Kujavica
5 : 0
Belpos
Belotić
Sloga 1949
Matijevac
2 : 1
Hajduk
Debrc
Radnik
Glogovac
1 : 1
Mladost (O)
Očage
Stojan Lazarac
Sovljak
3 : 0
Bair
Bogatić
Kremenac
Rogojevac
0 : 5
Bukorovac
Kragujevac
Partizan (C)
Cerovac
3 : 1
Hajduk 1936
Jovanovac
Jašunja
Jašunja
4 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Turekovac
Turekovac
2 : 1
Rudar 1973
Rudare
Padež
Padež
3 : 0
Lomnica
Velika Lomnica
Mladost 2015
Mala Reka
0 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Kruševica
Kruševica
3 : 4
Grkljane
Grkljane
Dvorane
Dvorane
2 : 0
Vratare
Vratare
Mladost VPD
Kruševac
1 : 2
Dedina
Dedina
Dobra Voda
Dobra Voda
2 : 1
GFK Strelište
Jagodina
Belica
Belica
5 : 1
Napredak
Staro Lanište
Crni Vrh
Deonica
4 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 2
Omladinac
Bunar
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
4 : 3
Kotešica
Kotešica
Sloga Gorić
Gorić
0 : 0
Bujačić
Bujačić
Beloševac
Beloševac
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Mali korak
Oglađenovac
2 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Dobrnje
Dobrnje
6 : 0
Melnica
Melnica
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 2
Napredak
Trnovče
Borac
Veliko Laole
0 : 2
Soko
Krvije
Kupinovo
Kupinovo
3 : 0
Lovac
Karlovčić
Sloven
Sibač
0 : 1
Kameni
Ašanja
Mladost 1935
Prhovo
0 : 3
Vitez
Subotište
OFK Varna
Varna
4 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Pocerina
Jevremovac
5 : 0
Metlić
Metlić
Dumača
Pocerski Metković
2 : 4
Mladost
Slatina
BSK 1931
Brežane
4 : 1
Dunav
Ostrovo
Batovac
Batovac
4 : 2
Morava 1932
Prugovo
Sloga 1932
Ćirikovac
3 : 0
Proleter 1932
Požarevac
Beli Orao
Bradarac
3 : 7
Sloga (D)
Drmno
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Zemljoradnik 1932
Trnjane
4 : 0
Metalac
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
4 : 0
Sloga 1936
Kasidol
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 4
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
Partizan
Drenovac
5 : 2
Proleter
Šabac
Culjković
Culjković
3 : 1
Napredak
Ševarice
Maskar
Maskar
4 : 1
Šumadinac
Šume
Mladost
Rajkovac
2 : 2
Kalipolje
Žabare
Budućnost MI
Donja Trnava
1 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Rudar
Donje Crniljevo
0 : 2
Galeb
Cerovac
Mladost
Svileuva
1 : 1
Sava
Mrđenovac
Borac BTG
Batalage
3 : 4
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Borac
Stejanovci
06.10.2019
Jedinstvo (R)
Ruma
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 2
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 0
Polet
Nikinci
Planinac
Rivica
10 : 0
Car Uroš
Jazak
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 7
Fruškogorac
Krčedin
Borac
Jarkovci
0 : 3
Sloga (M)
Maradik
Sloga (K)
Krnješevci
0 : 6
Vojvodina
Neradin
Vinogradar
Gudurica
0 : 1
Vršac
Vršac
Omladinac
Zagajica
3 : 1
Hajduk
Šušara
Banat
Vršac
2 : 3
Vitorul
Straža
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
13 : 3
Proleter
Latković
Babajić
Babajić
4 : 1
Kačer
Belanovica
Tolić
Tolić
1 : 6
Toplica
Donja Toplica
BSK 1924
Boževac
0 : 3
Napredak 1927
Toponica
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Mladi Borac
Majilovac
6 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Kumane
Kumane
4 : 2
Ram
Ram
Pek
Kusiće
5 : 1
Stiški Kurjak
Kurjače
Sloga-Top
Topolovnik
4 : 0
Dunavac 1929
Kisiljevo
Sinđelić
Vojnik
5 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
Jasenovo
Jasenovo
6 : 0
Resava
Bukovac
Selanac
Selanac
4 : 1
Čobanče
Čitluk
Crnča
Crnča
0 : 7
Azbukovica
Crnča
Gradac
Pločnik
4 : 2
Parcane
Parcane
OFK Orašje
Orašje
1 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Homoljac
Žagubica
1 : 4
Best Sige
Sige
Borjak 2013
Okruglica
3 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Stevka Božurevka
Božurevac
06.10.2019
Mladost
Mala Drenova
Mrčkovac
Mrčkovac
6 : 1
OFK Vinci
Vinci
Polet
Bikinje
0 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
Čestin
Čestin
4 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Ranilović
Ranilović
0 : 2
Misača
Misača
Gorski Car
Garaši
7 : 0
Tulež
Tulež
Oniks
Lozovik
4 : 2
Jagodina
Jagodina
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 2
Velež
Mostar
Borac
Banja Luka
3 : 0
Željezničar
Sarajevo
OFK Titograd
Podgorica
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
Jezero
Plav
0 : 0
Bokelj
Kotor
Arsenal
Tivat
0 : 1
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
Mornar
Bar
1 : 0
Ibar
Rožaje
Dečić
Tuzi
2 : 1
Otrant Olympic
Ulcinj
Drezga
Piperi
0 : 4
Lovćen
Cetinje
Petnjica
Petnjica
2 : 0
Brskovo
Mojkovac
Polimlje
Murino
0 : 4
Komovi
Andrijevica
OFK Borac
Bijelo Polje
8 : 0
Gusinje
Gusinje
Manchester City
Manchester
0 : 2
Wolverhampton
Wolverhampton
Arsenal
London
1 : 0
Bournemouth
Bournemouth
Southampton
Southampton
1 : 4
Chelsea
London
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
1 : 0
Manchester United
Manchester
Barcelona
Barcelona
4 : 0
Sevilla
Sevilla
Celta de Vigo
Vigo
1 : 0
Athletic Club
Bilbao
Mallorca
Palma de Mallorca
2 : 0
Espanyol
Barcelona
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
Real Valladolid
Valladolid
0 : 0
Atlético Madrid
Madrid
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
5 : 1
Augsburg
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 0
Union Berlin
Berlin
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 2
Werder Bremen
Bremen
Atalanta
Bergamo
3 : 1
Lecce
Lecce
Bologna
Bologna
2 : 2
Lazio
Roma
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Udinese
Udine
Internazionale
Milano
1 : 2
Juventus
Torino
Roma
Roma
1 : 1
Cagliari
Cagliari
Torino
Torino
0 : 0
Napoli
Napoli
Rennes
Rennes
0 : 1
Reims
Reims
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 2
Nîmes
Nîmes
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 0
Olympique Lyonnais
Lyon
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
TSC
Kanjiža
Majdanpek
Majdanpek
1 : 2
Rad
Beograd
Napredak Junior 2018
Kruševac
1 : 2
Crvena zvezda B 2018
Beograd
Požega
Požega
0 : 5
Slatke male
Burovac
Una Fortuna
Kragujevac
1 : 0
Šabac
Šabac
Loznica
Loznica
0 : 0
Karađorđe
Topola
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Rad
Beograd
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Inđija
Inđija
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 2
Železničar
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Index
Novi Sad
Timok 1919
Zaječar
06.10.2019
Real
Niš
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
4 : 0
Topličanin
Prokuplje
Radnik
Surdulica
6 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
06.10.2019
Sinđelić
Niš
Bor 1919
Bor
1 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
Kabel
Novi Sad
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
2 : 2
Hajduk 1912
Kula
AFK
Ada
0 : 5
Tavankut
Tavankut
Tornjoš
Tornjoš
06.10.2019
10:00
Tisa
Adorjan
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
06.10.2019
10:00
Senta
Senta
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
6 : 1
Borac 1932
Ralja
Polet
Trnovče
1 : 6
RSK
Rabrovo
Brezovica
Brezovica
0 : 3
Šabac
Šabac
Savacijum
Šabac
2 : 1
Mačva 1929
Bogatic
Radnički Šabački
Šabac
5 : 11
Mladost
Dračić
Real Niš
Niš
2 : 1
Zemun
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
0 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Lokomotiva
Beograd
1 : 4
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
2 : 3
BSK 1925
Beograd
BSK Borča
Borča
7 : 1
Bežanija
Beograd
Petrika
Novi Sad
5 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Borac
Novi Sad
1 : 4
Proleter
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 6
Hajduk 1912
Kula
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 0
OFK Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 1
Inđija
Inđija
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 4
Železničar
Pančevo
Partizan
Uljma
9 : 0
Polet
Izbište
Sloga
Plandište
5 : 1
Potporanj
Potporanj
Coerver junior
Vršac
06.10.2019
Dobrica
Dobrica
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Budućnost
Alibunar
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Čantavir
Čantavir
1 : 8
Srbobran
Srbobran
Radnički 1905
Bajmok
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Čačak 94
Čačak
1 : 0
FAP
Priboj
Jadar 07
Loznica
1 : 5
Sunrise
Šabac
Mačva 2
Šabac
6 : 1
Rađevac
Krupanj
Pčelinjo
Loznica
4 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Sport Klub 99
Novi Pazar
3 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Bubamara
Kraljevo
1 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 0
Internacional
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 5
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Voždovac
Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
6 : 0
Radnički (K)
Kovin
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 3
Železničar
Pančevo
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
5 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Index
Novi sad
0 : 12
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Arena Su
Subotica
2 : 3
GDM 021
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
0 : 0
CFK
Vrbas
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Crvenka
Crvenka
4 : 1
Radnički (S)
Sombor
Hajdučica
Hajdučica
4 : 1
Ratar
Kruščica
CFK
Vrbas
3 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Jedinstvo
Martonoš
0 : 17
Bačka
Mol
AFK
Ada
2 : 4
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Sloga
Ostojićevo
3 : 3
Kevi
Kevi
Morava (M)
Mrsać
0 : 1
Mataruge
Mataruge
Mineral 2015
Rudno
06.10.2019
11:00
Sloga
Kraljevo
Apolon
Kraljevo
4 : 2
Radnik
Ušće
Mačva
Šabac
0 : 0
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Mačva 1929
Bogatić
7 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Mladost
Lučani
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
FAP
Priboj
0 : 1
GFK Sloboda
Užice
Borac 1926
Čačak
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
OPK Rudar 1933
Kostolac
5 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Petlić SD 2006
Smederevo
4 : 2
Plana
Velika Plana
Pazar Juniors B
Novi Pazar
3 : 1
Granit
Jošanička Banja
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 5
Rudar
Kosovska Mitrovica
Radnik
Surdulica
12 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Lugina
Preševo
6 : 2
Vučje
Vučje
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Sloga
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Ternoci
Veliki Trnovac
GFK Dubočica
Leskovac
7 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Trudbenik
Beograd
1 : 4
Karioke
Beograd
Vrčin
Vrčin
3 : 8
Šumadinac
Bečmen
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 3
Kaluđerica
Kaluđerica
Radnički 1923
Kragujevac
10 : 0
Kraljica Marija
Novo Selo
Požega
Požega
0 : 5
Jedinstvo (Ub)
Ub
Loznica
Loznica
8 : 0
Požarevac
Požarevac
Rosulja 2014
Vlasotince
06.10.2019
Jedinstvo 2014
Pirot
Bečej 1918
Bečej
0 : 7
Spartak
Subotica
Budućnost
Dudovica
4 : 0
Akademija fudbala
Lazarevac
Borac (L)
Lazarevac
5 : 1
Mladost (B)
Baroševac
OFK Borac
Arnajevo
0 : 0
Šumadija
Šopić
Vojvode
Mionica
06.10.2019
10:00
Senjak 2
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Tešnjar
Valjevo
Radnički
Valjevo
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Senjak 1
Valjevo
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Budućnost Krušik 1
Valjevo
3 : 0
Omladinac
Ljig
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Kolubara 1
Lazarevac
Napredak
Medoševac
0 : 2
Šumadija
Šopić
Omladinac
Ljig
3 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Kalimero
Lazarevac
8 : 0
ŽFK Borac
Lazarevac
Turbina
Vreoci
0 : 2
Sloboda
Stubica
Kalimero 2
Lazarevac
4 : 9
Kalimero 1
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
0 : 2
Omladinac
Ljig
Real 1
Lazarevac
7 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Akademija fudbala 1
Lazarevac
4 : 1
Real 2
Lazarevac

Košarka

Zlatibor
Čajetina
105 : 82
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak
Subotica
72 : 58
Sveti Đorđe
Žitište
Svilajnac
Svilajnac
84 : 74
Jagodina
Jagodina
Sloboda (NS)
Novi Sad
80 : 79
Star Beočin
Novi Ledinci
Stara Pazova
Stara Pazova
75 : 82
Železničar
Inđija
Omladinac
Novi Banovci
64 : 86
Topola
Bačka Topola
Goč
Vrnjačka Banja
73 : 75
Prva Petoletka
Trstenik
Paraćin
Paraćin
92 : 81
Kruševac
Kruševac
Smederevo
Smederevo
119 : 103
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Hercegovac
Gajdobra
107 : 85
Bagljaš
Zrenjanin
I Came To Play
Novi Sad
78 : 50
Futog
Futog
Radnički
Kovin
85 : 76
Dinamo
Pančevo
BNS
Banatsko Novo Selo
50 : 60
Jedinstvo
Kačarevo
Radan
Lebane
83 : 61
Panteri
Vranje
Crvena zvezda MTS
Beograd
90 : 64
Koper Primorska
Kopar
Budućnost VOLI
Podgorica
93 : 80
Zadar
Zadar
Proleter
Zrenjanin
50 : 55
Student Radnički
Niš
Karaburma
Beograd
50 : 66
Spartak
Subotica
Radnički 2016
Kragujevac
58 : 55
Srbobran
Srbobran
Girl Basket
Beograd
92 : 54
Sloga
Plandište

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac

Rukomet

Dolovo
Dolovo
30 : 32
Jabuka
Jabuka
Nova Pazova
Nova Pazova
23 : 22
Potisje Pleteks
Ada
Partizan 2
Beograd
29 : 30
Ub
Ub
Rekreativo
Beograd
27 : 26
Crvena zvezda 2
Beograd
Metalac
Valjevo
28 : 32
Metaloplastika 2
Šabac
Rakovica
Rakovica
20 : 22
Sinđelić
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
38 : 22
Loznica
Loznica
Karađorđe
Topola
33 : 26
Župa 54
Aleksandrovac
Paraćin
Paraćin
22 : 31
Aleksinac
Aleksinac
Sombor
Sombor
32 : 38
Budućnost
Alibunar
ORK Pančevo
Pančevo
24 : 26
Hercegovac
Gajdobra
Mladost
Vršac
28 : 30
PIK Prigrevica
Prigrevica
Dalmatinac
Riđica
27 : 26
Slavija
Novi Sad
Metalac
Futog
44 : 22
Radnički
Novi Sad
Udarnik
Lozovik
5 : 20
Lazarevac
Lazarevac
Palanka
Smederevska Palanka
21 : 24
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Umčari
Umčari
24 : 27
Rudar 2
Kostolac
Crvena Zvezda 3
Beograd
12 : 17
Beograd
Beograd
Barič
Barič
9 : 32
Studentski grad
Beograd
Kljajićevo
Kljajićevo
20 : 27
Borac
Bački Gračac
Radnički
Novi Sad
34 : 23
Ruma
Ruma
Srem Sm
Sremska Mitrovica
30 : 23
Titel
Titel
RK Unirea
Uzdin
26 : 10
Hercegovina 2
Sečanj
Požarevac
Požarevac
0 : 10
Smederevo
Smederevo
Mačva (B)
Bogatić
27 : 24
Crvenka
Crvenka
Jagodina
Jagodina
29 : 31
Radnički 1964
Kragujevac
Žitorađa
Žitorađa
31 : 39
Zlatar
Nova Varoš
Hajduk Veljko
Negotin
32 : 25
Bela Palanka
Bela Palanka
HZRK Grude
Grude
28 : 23
Zaječar 1949
Zaječar
Vojvodina
Novi Sad
24 : 25
Voždovac 1955
Beograd
Jagodina
Jagodina
25 : 24
Naisa
Niš
Đerdap
Kladovo
14 : 35
Kikinda
Kikinda
ORK Beograd
Beograd
29 : 25
Beograd
Beograd
Petrovaradin
Petrovaradin
26 : 26
Mladost
Srpska Crnja
Proleter
Zrenjanin
20 : 22
Spartak
Debeljača
Srem
Sremska Mitrovica
43 : 29
Dolovo
Dolovo
Halas Jožef
Ada
30 : 23
Jadran
Feketić
ORK Loznica
Loznica
38 : 33
Radnički (O)
Obrenovac
Kosmaj
Ralja
34 : 32
Požarevac
Požarevac
Crvena zvezda
Beograd
41 : 35
Loznica grad
Loznica
Bekament Bukovička Banja - 2
Aranđelovac
30 : 14
Metalac AD
Gornji Milanovac
Bor - RTB 2
Bor
25 : 23
Radnički (S)
Svilajnac
Radan
Lebane
19 : 26
Remesiana
Bela Palanka
Naftagas
Elemir
25 : 20
Jabuka
Jabuka
LSK
Laćarak
10 : 22
Trijumf
Srbobran
Gradnulica
Zrenjanin
4 : 39
Železničar 2
Inđija
Ravangrad
Sombor
41 : 27
Partizan
Iđoš

Vaterpolo

Galeb
Makarska
14 : 7
VA Cattaro
Kotor

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Vinter sport
Niš
Hajduk
Kula
2 : 5
ŽAK Junior
Sombor
Novi Sad
Novi Sad
6 : 1
Fortuna
Futog

Hokej

Crvena zvezda
Beograd
3 : 4
Slavija Junior
Ljubljana
True Celje
Celje
3 : 6
Vojvodina
Novi sad