XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 407 utakmica za dan
Subota, 28 Septembar 2019

Fudbal

Mokra Gora
Zubin Potok
28.09.2019
15:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Takovo
Gornji Milanovac
28.09.2019
15:00
Tutin
Tutin
Jedinstvo
Ub
28.09.2019
15:00
Borac 1926
Čačak
Loznica
Loznica
28.09.2019
15:00
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Mačva 1929
Bogatić
28.09.2019
15:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga (P)
Požega
28.09.2019
15:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Sloga (K)
Kraljevo
28.09.2019
15:00
Jošanica
Novi Pazar
Radnički 1912
Sombor
28.09.2019
15:30
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.09.2019
15:30
Bačka 1901
Subotica
1. Maj Ruma
Ruma
28.09.2019
15:30
Hajduk 1912
Kula
Bratstvo 1946
Prigrevica
28.09.2019
15:30
OFK Vršac
Vršac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
28.09.2019
15:30
Vojvodina 1928
Perlez
Dinamo 1945
Pančevo
28.09.2019
15:30
Bečej 1918
Bečej
Dunav
Prahovo
28.09.2019
15:30
Car Konstantin
Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
28.09.2019
15:30
SFS Borac
Paraćin
Jagodina Tabane
Jagodina
28.09.2019
15:30
Jedinstvo
Bošnjace
GFK Dubočica
Leskovac
28.09.2019
15:30
Vlasina
Vlasotince
Trstenik PPT
Trstenik
28.09.2019
15:30
OFK Sinđelić
Niš
Teleoptik
Zemun
28.09.2019
10:00
Brodarac
Novi Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
28.09.2019
11:00
Zvezdara
Beograd
OFK Beograd
Beograd
28.09.2019
15:30
Lokomotiva
Beograd
Mladi borac
Veliko Orašje
28.09.2019
15:00
Sloboda
Lipe
Ribnica
Mionica
28.09.2019
15:00
Železničar
Lajkovac
Zadrugar
Lajkovac
28.09.2019
15:00
OFK Divci
Divci
Radnički (V)
Valjevo
28.09.2019
15:00
Rađevac
Krupanj
Radnički Šabački
Šabac
28.09.2019
15:00
Radnički Stobeks
Klupci
Gruža
Gruža
28.09.2019
15:00
Vodojaža
Grošnica
Šumadija 1903
Kragujevac
28.09.2019
15:00
OFK Ras
Novi Pazar
Sloga (BB)
Bajina Bašta
28.09.2019
15:00
GFK Sloboda
Užice
Sevojno
Sevojno
28.09.2019
15:00
Polet (T)
Trbušani
Budućnost
Arilje
28.09.2019
15:00
Crnokosa
Kosjerić
ČSK Pivara
Čelarevo
28.09.2019
15:30
Bačka
Pačir
Krila Krajine
Bačka Palanka
28.09.2019
15:30
OFK Vrbas
Vrbas
Crvenka
Crvenka
28.09.2019
15:30
Radnički
Sombor
Crvena zvezda
Novi Sad
28.09.2019
15:30
Jugović
Kać
Mladost (BJ)
Bački Jarak
28.09.2019
15:30
Hajduk (D)
Divoš
Cement
Beočin
28.09.2019
15:30
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladost (NS)
Novi Sad
28.09.2019
15:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Naftagas
Elemir
28.09.2019
15:30
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Kikinda 1909
Kikinda
28.09.2019
15:30
Borac (St)
Starčevo
Krajina
Krajišnik
28.09.2019
15:30
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
28.09.2019
15:30
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Sloga
Plandište
28.09.2019
15:30
Radnički (S)
Sutjeska
Begej
Žitište
28.09.2019
15:30
Sloboda
Novi Kozarci
Sloga
Leskovac
28.09.2019
15:30
Pusta Reka
Bojnik
Budućnost
Orašje
28.09.2019
15:30
Vranjska Banja
Vranjska Banja
OFK Kosanica
Kuršumlija
28.09.2019
15:30
Jablanica
Medveđa
Pčinja
Trgovište
28.09.2019
15:30
Akademija 10
Prokuplje
Đerdap
Kladovo
28.09.2019
15:30
Jedinstvo (P)
Pirot
BSK
Bogovina
28.09.2019
15:30
Timok 1919
Zaječar
Balkanski
Dimitrovgrad
28.09.2019
15:30
Rtanj
Boljevac
Jedinstvo (P)
Paraćin
28.09.2019
15:30
Meševo
Meševo
Morava 1918
Ćuprija
28.09.2019
15:30
Juhor
Obrež
Blagotin
Poljna
28.09.2019
15:30
Jedinstvo 1936
Kruševac
Svrljig
Svrljig
28.09.2019
15:30
Moravica
Subotinac
BASK
Beograd
28.09.2019
10:00
Šumadija
Šopić
Turbina
Vreoci
28.09.2019
15:30
Budućnost
Zvečka
Studenski Grad
Novi Beograd
28.09.2019
15:30
Vrčin
Vrčin
Trgovački
Petrovac na Mlavi
28.09.2019
15:30
Sloga (B)
Burovac
Đerdap
Golubac
28.09.2019
15:30
Budućnost (V)
Vezičevo
OFK Brđanac
Valjevo
28.09.2019
15:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
Duško
Klenje
28.09.2019
15:00
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Sinđelić
Lipnica
28.09.2019
15:00
Sloga
Lipnički Šor
Parmenac
Parmenac
28.09.2019
16:00
Zadrugar
Donja Trepča
Kordun
Kljajićevo
28.09.2019
15:30
Radnički 1918
Ratkovo
ŽAK
Sombor
28.09.2019
15:30
Vojvodina
Tovariševo
Tvrđava
Bač
28.09.2019
15:30
Hercegovac
Gajdobra
Sloga
Ostojićevo
28.09.2019
15:30
Senta
Senta
Panonija IM Topola
Panonija
28.09.2019
15:30
Obilić (Z)
Zmajevo
Napredak
Nadalj
28.09.2019
15:30
Đurđin
Đurđin
Rudar
Vrdnik
28.09.2019
16:00
LSK Laćarak
Laćarak
OFK Futog
Futog
28.09.2019
15:30
Jedinstvo
Rumenka
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.09.2019
15:30
Index
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
28.09.2019
15:30
Bačka (Đ)
Đurđevo
Fruškogorski partizan
Bukovac
28.09.2019
15:30
Tatra
Kisač
Mladost (L)
Lukićevo
28.09.2019
15:30
Omladinac FAM
Botoš
BAK
Bela Crkva
28.09.2019
15:30
Dolina
Padina
Radnički (K)
Kovin
28.09.2019
15:30
Spartak 1911
Debeljača
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
28.09.2019
15:30
Strela
Ivanovo
BSK
Bukovče
28.09.2019
15:30
Ključ
Podvrška
Krivelj
Krivelj
28.09.2019
15:30
Zlot
Zlot
Poreč
Donji milanovac
28.09.2019
15:30
Rudna Glava
Rudna Glava
Midžor
Kalna
28.09.2019
15:30
Omladinac
Grezna
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
28.09.2019
15:30
Kosovo
Zvezdan
Radnički 1946
Lubnica
28.09.2019
15:30
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Varvarin
Varvarin
28.09.2019
15:30
Gradina
Pejovac
Čitluk
Čitluk
28.09.2019
15:30
Kupci
Kupci
Ropočevo
Ropočevo
28.09.2019
15:30
Kosmaj
Ralja
Padina
Padina
28.09.2019
15:30
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Pobeda
Rusna
28.09.2019
15:30
Napredak 2012
Krušje
Vladimir Durković
Berilovac
28.09.2019
15:30
Mladost
Poljska Ržana
Senjak
Pirot
28.09.2019
15:30
Dragoš
Pirot
Sloga (D)
Desimirovac
28.09.2019
16:00
Šumadija 1934
Drača
Mladost (S)
Suvojnica
28.09.2019
15:00
Ternoci
Trnovac
Crvena Jabuka
Ub
28.09.2019
15:00
Kalenić
Kalenić
Borac
Bački Gračac
28.09.2019
Zadrugar
Srpski Miletić
Lider
Odžaci
28.09.2019
Kula
Kula
Sloven
Ruma
28.09.2019
16:00
Obilić 1993
Kukujevci
Obilić
Vilovo
28.09.2019
15:30
Miletić
Mošorin
Jedinstvo (G)
Gospođinci
28.09.2019
15:30
Proleter
Banoštor
Slanobarac
Slana Bara
28.09.2019
15:30
Moskva
Budisava
Susek
Susek
28.09.2019
15:30
Čenej
Čenej
Dinamo
Budisava
28.09.2019
15:30
Vinogradar
Ledinci
Titel
Titel
28.09.2019
15:30
Hajduk
Gardinovci
Borac
Rakovac
28.09.2019
15:30
Sloga
Lok
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
28.09.2019
15:30
Todorovce
Todorovce
Jedinstvo (Š)
Šišava
28.09.2019
15:30
Plantaža
Donje Stopanje
Radnički (P)
Pertate
28.09.2019
15:30
Bratstvo
Bratmilovce
Stari Trstenik
Stari Trstenik
28.09.2019
15:30
14. Oktobar
Izbenica
Borac
Gornji Katun
28.09.2019
15:30
Sloga (D)
Dašnica
Sloga (L)
Lozna
28.09.2019
15:30
Garevina
Garevina
Rudar (St)
Stenjevac
28.09.2019
15:00
Šumadija
Trešnjevica
Beljanica
Strmosten
28.09.2019
15:00
Napredak (St)
Stubica
Budućnost
Đurinac
28.09.2019
15:00
Sloboda
Šuljkovac
Sinđelić 1934
Vojska
28.09.2019
15:00
Partizan
Glogovac
Zenit
Oparić
28.09.2019
15:00
Šantarovac
Šantarovac
Vranić
Vranić
28.09.2019
Veliki Borak
Veliki Borak
OFK Guncati
Guncati
28.09.2019
Rušanj
Rušanj
Bežanija
Novi Beograd
28.09.2019
13. maj
Zemun
Velika Moštanica
Velika Moštanica
28.09.2019
DIF
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
28.09.2019
Šećeranac Ada
Beograd
Umka
Umka
28.09.2019
BUSK
Beograd
Mladi proleter
Beograd
28.09.2019
Busije
Busije
Rekreativo 011
Beograd
28.09.2019
Novi Beograd
Novi Beograd
Dedinje
Beograd
28.09.2019
Zmaj 1953
Zemun
Potisje
Kanjiža
28.09.2019
15:30
Tromedja
Majdan
Torpedo 1924
Tabanović
28.09.2019
15:00
Cer
Petkovica
Velika Reka
Velika Reka
28.09.2019
15:00
Prva Iskra
Runjani
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
28.09.2019
15:00
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jevremovac
Jevremovac
28.09.2019
15:00
Rankovac
Nakučani
PKB (PS)
Padinska skela
28.09.2019
Lepušnica
Glogonjski rit
Minel
Ripanj
28.09.2019
OFK Crvenka
Borča
Avala 1939
Beli Potok
28.09.2019
Siti Sport Klub
Beograd
Pionir
Besni Fok
28.09.2019
Boka Seniors
Beograd
Resnik
Resnik
28.09.2019
Pinosava
Pinosava
Poštar 1930
Beograd
28.09.2019
Sveti Stefan
Slanci
Bačka 1945
Bačka Palanka
28.09.2019
15:30
Naša Zvezda
Silbaš
Bega
Novi Itebej
28.09.2019
15:30
Omladinac
Ravni Topolovac
Vojvodina
Bašaid
28.09.2019
15:30
Proleter
Međa
Napredak (Č)
Čestereg
28.09.2019
15:30
1. Oktobar
Srpski Itebej
Terekves
Hetin
28.09.2019
15:30
Napredak (BT)
Banatska Topola
Sloga (Z)
Zabojnica
28.09.2019
15:00
Feniks
Rača
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
28.09.2019
15:00
Udarnik
Trska
Rade Milošević
Dubočka
28.09.2019
15:30
Borac (V)
Vukovac
Polet S.D.
Suvi Do
28.09.2019
15:30
Napredak 1936
Veliko Crniće
Žitkovica 2017
Žitkovica
28.09.2019
15:30
Mlava (B)
Bratinac
Venčani
Venčani
28.09.2019
15:00
Kopljari
Kopljari
Kralj Petar I
Topola
28.09.2019
15:00
Sloga
Zagorica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
28.09.2019
15:30
Omladinac 1927
Opovo
Proleter
Mramorak
28.09.2019
15:30
Omladinac
Deliblato
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
28.09.2019
15:30
Naupare
Naupare
Gaglovo
Gaglovo
28.09.2019
15:30
Mudrakovac
Mudrakovac
Sloboda
Stara Moravica
28.09.2019
15:30
Tomislavci
Tomislavci
Mladost
Resnik
28.09.2019
16:00
Sloga
Žučkovac
Sokograd
Sokobanja
28.09.2019
16:00
Napredak
Jošanica
Brezova
Brezova
28.09.2019
Gorušica
Viča
Vrelo
Gornja Kravarica
28.09.2019
Bjelica
Milatovići
Bratstvo
Dljin
28.09.2019
Voćar
Kotraža
Dragačevo
Guča
28.09.2019
Jelica
Goračići
Sloga
Kaona
28.09.2019
Prilike
Prilike
Zeppelin 026
Smederevo
28.09.2019
15:30
Jezava
Smederevo
Badljevica
Badljevica
28.09.2019
15:30
Petlić SD 026
Smederevo
Jastrebac
Tešica
28.09.2019
15:30
Borac
Trnjane
OFK Sloga
Dobrujevac
28.09.2019
15:30
Rutevac
Rutevac
Jedinstvo
Bobovište
28.09.2019
15:30
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Čegar 1946
Donji Matejevac
28.09.2019
15:30
Supovac
Supovac
Planinac 1933
Prva Kutina
28.09.2019
15:30
Durlan Siti
Niš
Spartak
Sićevo
28.09.2019
15:30
Jasenovik 2018
Jasenovik
Rujnik
Rujnik
28.09.2019
15:30
Sloga 1948
Malča
BSK
Brajkovac
28.09.2019
15:30
Sloboda
Stubica
Petka
Petka
28.09.2019
15:30
Mladi Borac
Županjac
Mladi radnik
Junkovac
28.09.2019
15:30
Polet
Mirosaljci
Borac
Arapovac
28.09.2019
15:30
Bistrica
Bistrica
Nišavac
Staničenje
28.09.2019
Mladost
Mali Suvodol
Sloboda
Rasnica
28.09.2019
Jerma
Sukovo
Borac
Vražogrnac
28.09.2019
15:30
Kastrum
Gamzigrad
Lovac
Mali Izvor
28.09.2019
15:30
Šljivar
Šljivar
Dinamo 1923
Bački Breg
28.09.2019
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Bratstvo 2019
Prigrevica
28.09.2019
Sport
Bezdan
Graničar
Riđica
28.09.2019
Dinamo
Sonta
Rastina 1918
Rastina
28.09.2019
Panonija
Lalić
Partizan
Tomaševac
28.09.2019
15:30
KSK Konak 1926
Konak
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
28.09.2019
15:30
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
28.09.2019
15:30
Borac
Zrenjanin
Milakovac 2018
Milakovac
28.09.2019
16:00
Sloga Obrva
Obrva
Budućnost (S)
Samaila
28.09.2019
16:00
Mladost 1925
Oplanići
Popovac
Popovac
28.09.2019
15:00
Budućnost
Lebina
Borac 1950
Bošnjane
28.09.2019
15:00
BSK Buljane
Buljane
Vrelo
Vrelo
28.09.2019
Vukona
Vukona
Belpos
Belotić
28.09.2019
15:30
Jedinstvo 2014
Beljin
Mladost
Donja Lokošnica
28.09.2019
15:00
Radnik 2013
Šišince
Napredak
Bogojevce
28.09.2019
15:00
Veternica
Leskovac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
28.09.2019
15:00
Jašunja
Jašunja
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
28.09.2019
15:00
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
28.09.2019
15:30
Padež
Padež
Lomnica
Velika Lomnica
28.09.2019
15:30
Zmajevac
Belasica
Trnava
Trnava
28.09.2019
15:00
Dobra Voda
Dobra Voda
Mladost
Bukovče
28.09.2019
15:00
GFK Strelište
Jagodina
Soko
Krvije
28.09.2019
Vukan
Ždrelo
Burovac
Burovac
28.09.2019
Udarnik 2015
Ćovdin
Napredak
Trnovče
28.09.2019
Dobrnje
Dobrnje
Melnica
Melnica
28.09.2019
Zabrđe 1936
Zabrđe
Graničar
Kuzmin
28.09.2019
Borac (VR)
Veliki Radinci
Planinac
Ležimir
28.09.2019
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Sremac
Jarak
28.09.2019
Borac (R)
Radenković
Zmaj
Noćaj
28.09.2019
Srem (SR)
Sremska Rača
Solunac
Banatski Sokolac
28.09.2019
15:30
Graničar
Miletićevo
Vladimirovac
Vladimirovac
28.09.2019
15:30
Janošik
Janošik
Gaj
Veliki Gaj
28.09.2019
15:30
Sloga (M)
Margita
Dobrica
Dobrica
28.09.2019
15:30
Mladost
Velika Greda
Dunav
Ostrovo
28.09.2019
15:30
Dunavac
Petka
Metaloplastika
Šabac
28.09.2019
15:30
Petlovača
Petlovača
Junkovac
Junkovac
28.09.2019
15:00
Maskar
Maskar
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
28.09.2019
15:30
Žabar
Žabar
Jelav
Jelav
28.09.2019
15:00
Luk
Voćnjak
Sloga
Korenita
28.09.2019
15:00
Mladost (G)
Gradilište
Mladost (DB)
Donja Borina
28.09.2019
15:00
Granit
Radalj
TE Gučevo
Trbušnica
28.09.2019
15:00
Mladost (B)
Brezjak
Napredak 1927
Toponica
28.09.2019
15:30
Stig (MC)
Malo Crniće
Ratkovac
Ratkovac
28.09.2019
15:00
Nepričava
Nepričava
Sloga
Bogovađa
28.09.2019
15:00
Proleter
Bajevac
Borac
Banja Luka
28.09.2019
19:00
Velež
Mostar
Kozara
Gradiška
28.09.2019
16:00
Slavija
Istočno Sarajevo
Alfa Modriča
Modriča
28.09.2019
16:00
Jedinstvo
Brčko
Podrinje
Janja
28.09.2019
16:00
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Rudar Prijedor
Prijedor
28.09.2019
16:00
Tekstilac
Derventa
Zeta
Golubovci
28.09.2019
15:00
Kom
Podgorica
Podgorica
Podgorica
28.09.2019
15:00
OFK Petrovac
Petrovac
Rudar
Pljevlja
28.09.2019
15:00
Budućnost
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
28.09.2019
15:00
Grbalj
Radanovići
Sutjeska
Nikšić
28.09.2019
15:00
OFK Titograd
Podgorica
Sheffield United
Sheffield
28.09.2019
13:30
Liverpool
Liverpool
Bournemouth
Bournemouth
28.09.2019
16:00
West Ham
London
Aston Villa
Birmingem
28.09.2019
16:00
Burnley
Burnley
Chelsea
London
28.09.2019
16:00
Brighton
Brighton, East Sussex
Crystal Palace
London
28.09.2019
16:00
Norwich City
Norwich
Tottenham
London
28.09.2019
16:00
Southampton
Southampton
Wolverhampton
Wolverhampton
28.09.2019
16:00
Watford
Watford
Leicester City
Leicester
28.09.2019
18:30
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
RB Leipzig
Leipzig
28.09.2019
15:30
Schalke 04
Gelsenkirchen
Hoffenheim
Sinsheim
28.09.2019
15:30
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Mainz 05
Mainz
28.09.2019
15:30
Wolfsburg
Wolfsburg
Augsburg
Augsburg
28.09.2019
15:30
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Paderborn
Paderborn
28.09.2019
15:30
Bayern München
München
Borussia Dortmund
Dortmund
28.09.2019
18:30
Werder Bremen
Bremen
Nice
Nice
28.09.2019
00:00
Lille
Villeneuve d'Ascq
Bordeaux
Bordeaux
28.09.2019
00:00
PSG
Paris
Angers
Angers
28.09.2019
00:00
Amiens SC
Amiens
Monaco
Monaco
28.09.2019
00:00
Brest
Brest
Metz
Longeville-lès-Metz
28.09.2019
00:00
Toulouse
Toulouse
Olympique Lyonnais
Lyon
28.09.2019
00:00
Nantes
Nantes
Strasbourg
Strasbourg
28.09.2019
00:00
Montpellier
Montpellier
Olympique Marseille
Marseille
28.09.2019
00:00
Rennes
Rennes
Nîmes
Nîmes
28.09.2019
00:00
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Reims
Reims
28.09.2019
00:00
Dijon
Dijon
TSC
Kanjiža
28.09.2019
Napredak Junior 2018
Kruševac
Crvena zvezda B 2018
Beograd
28.09.2019
Radnički 2012
Niš
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
28.09.2019
Mačva
Šabac
Spartak DOO
Subotica
28.09.2019
Majdanpek
Majdanpek
Rad
Beograd
28.09.2019
Kolubara
Lazarevac
Loznica
Loznica
28.09.2019
14:30
Požega
Požega
Karađorđe
Topola
28.09.2019
14:30
Una Fortuna
Kragujevac
Šabac
Šabac
28.09.2019
14:30
Radnički 1923 (2)
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
28.09.2019
14:30
Slatke male
Burovac
Jagodina
Jagodina
28.09.2019
Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo 2014
Pirot
28.09.2019
Knjaževac 2015
Knjaževac
Vučice
Vučje
28.09.2019
Morava
Žitkovac
Levač
Rekovac
28.09.2019
Kolibri
Kuršumlija
Čukarički
Beograd
28.09.2019
00:09
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
28.09.2019
00:09
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
28.09.2019
00:09
TSC
Bačka Topola
Mladost (L)
Lučani
28.09.2019
00:09
Spartak ŽK
Subotica
Grafičar
Beograd
28.09.2019
00:09
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
28.09.2019
00:09
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
28.09.2019
00:09
Trajal
Kruševac
Brodarac
Novi Beograd
28.09.2019
00:09
Internacional
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
28.09.2019
13:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
28.09.2019
13:30
Borac 1926
Čačak
Javor
Ivanjica
28.09.2019
13:30
Sloboda (U)
Užice
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
28.09.2019
13:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radnički (V)
Valjevo
28.09.2019
13:30
Mačva
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
28.09.2019
13:30
Smederevo 1924
Smederevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
28.09.2019
13:30
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
28.09.2019
13:30
Karađorđe
Topola
Loznica
Loznica
28.09.2019
13:30
Sloga (P)
Požega
Kopernikus Želežničar
Niš
28.09.2019
Trstenik PPT
Trstenik
Dinamo
Vranje
28.09.2019
Timok 1919
Zaječar
Njerš Ištvan
Totovo Selo
28.09.2019
10:00
Spartak ŽK
Subotica
Borac
Sakule
28.09.2019
Polet
Idvor
Omladinac 1927
Opovo
28.09.2019
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolina
Padina
28.09.2019
Mundial
Pančevo
Jugoslavija
Jabuka
28.09.2019
Sloga
Banatsko Novo Selo
Borac
Starčevo
28.09.2019
Dolovo
Dolovo
Strela
Ivanovo
28.09.2019
Budućnost
Banatski Brestovac
Dunav
Banatska Palanka
28.09.2019
Mladost
Omoljica
Vulturul
Grebenac
28.09.2019
Partizan
Gaj
Korićani
Kragujevac
28.09.2019
Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
28.09.2019
Tutin
Tutin
Zlatibor
Čajetina
28.09.2019
BIP
Čačak
Tavankut
Tavankut
28.09.2019
10:00
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
Čukarički
Beograd
28.09.2019
00:08
Partizan
Beograd
Kiker
Kraljevo
28.09.2019
00:08
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
28.09.2019
00:08
Teleoptik
Zemun
Mačva
Šabac
28.09.2019
00:08
Spartak ŽK
Subotica
RFK Grafičar
Beograd
28.09.2019
00:08
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
28.09.2019
00:08
Real Niš
Niš
Zemun
Zemun
28.09.2019
00:08
OFK Vršac
Vršac
Brodarac
Beograd
28.09.2019
00:08
Apolon 4
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
28.09.2019
11:00
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
28.09.2019
11:00
Borac 1926
Čačak
Javor
Ivanjica
28.09.2019
11:00
Sloboda (U)
Užice
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
28.09.2019
11:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
28.09.2019
11:00
Savacijum
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
28.09.2019
11:00
Smederevo 1924
Smederevo
Mladost (L)
Lučani
28.09.2019
11:00
Apolon
Kraljevo
Loznica
Loznica
28.09.2019
11:00
Sloga (P)
Požega
Proleter 2006
Zrenjanin
28.09.2019
12:00
Spartak ŽK
Subotica
OPK Rudar 1933
Kostolac
28.09.2019
14:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladi borac
Veliko Orašje
28.09.2019
11:00
Rudar
Stamnica
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
28.09.2019
12:00
Sušica
Kragujevac
RSK
Rabrovo
28.09.2019
10:00
Radnički 1923
Kragujevac
Karađorđe
Topola
28.09.2019
11:00
Partizan 1945
Darosava
Jedinstvo
Dubovac
28.09.2019
Borac
Pločica
Proleter
Mramorak
28.09.2019
Omladinac
Deliblato
Radnički
Kovin
28.09.2019
Mladost
Vojlovica
Voja Gačić
Pančevo
28.09.2019
Dinamo 1945
Pančevo
Preporod
Novi Žednik
28.09.2019
10:30
Čantavir
Čantavir
Srbobran
Srbobran
28.09.2019
11:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Bačka 1901
Subotica
28.09.2019
10:00
AFK
Ada
Sloga (K)
Kraljevo
28.09.2019
11:00
Jošanica
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
28.09.2019
11:00
Bubamara
Kraljevo
Apolon 2018
Kraljevo
28.09.2019
13:00
Kiker
Kraljevo
OFK Vršac
Vršac
28.09.2019
10:00
Kikinda 1909
Kikinda
Železničar
Pančevo
28.09.2019
10:00
Coerver junior FA
Vršac
Radnički (Z)
Zrenjanin
28.09.2019
10:00
Voja Gačić
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
28.09.2019
10:00
Mladost (L)
Lukićevo
ŽAK
Kikinda
28.09.2019
10:00
Bečkerek 023
Zrenjanin
Radnički (Š)
Šid
28.09.2019
10:00
Index
Novi sad
Vojvodina
Novi Sad
28.09.2019
10:00
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
28.09.2019
10:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.09.2019
10:00
GFK Sloven
Ruma
Kabel
Novi Sad
28.09.2019
10:00
Crvenka
Crvenka
Radnički (S)
Sombor
28.09.2019
10:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
BAK
Bela Crkva
28.09.2019
OFK Plandište
Plandište
Mladost
Velika Greda
28.09.2019
Budućnost
Alibunar
Banat
Ilandža
28.09.2019
Crvena zvezda
Pavliš
Ševac
Kusić
28.09.2019
Hajdučica
Hajdučica
BSK
Bavanište
28.09.2019
Unirea
Uzdin
Radnički
Baranda
28.09.2019
Tempo
Sefkerin
Glogonj
Glogonj
28.09.2019
Vojvodina
Crepaja
Borac
Sakule
28.09.2019
Dolina
Padina
Kolonija
Kovin
28.09.2019
Borac
Starčevo
Mladost
Omoljica
28.09.2019
Sloga
Banatsko Novo Selo
Dinamo 1945
Pančevo
28.09.2019
Spartak 1911
Debeljača
Voja Gačić
Pančevo
28.09.2019
Omladinac 1927
Opovo
Vinogradar
Hajdukovo
28.09.2019
15:30
Spartak '07
Subotica
Mladi radnik 1940
Radinac
28.09.2019
12:30
Budućnost
Mala Krsna
Bresje Superior
Velika Plana
28.09.2019
10:00
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
28.09.2019
10:00
Podunavac
Udovice
Sloboda
Lipe
28.09.2019
12:00
Cerovac 2013
Cerovac
Sloga
Miloševac
28.09.2019
10:00
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Bačka
Mol
28.09.2019
10:00
Tisa
Adorjan
Senjak
Valjevo
28.09.2019
10:00
Železničar
Lajkovac
Šabac
Šabac
28.09.2019
10:00
Savacijum
Šabac
Loznica
Loznica
28.09.2019
10:00
Mačva 1929
Bogatić
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
28.09.2019
10:00
Jedinstvo
Ub
Sun Rise
Šabac
28.09.2019
10:00
Radnički
Valjevo
Čačak 94
Čačak
28.09.2019
10:00
Takovo
Gornji Milanovac
Budućnost
Arilje
28.09.2019
11:00
Borac 1926
Čačak
Metalac
Gornji Milanovac
28.09.2019
11:00
Kinder
Čačak
Javor Matis
Ivanjica
28.09.2019
10:00
Gaučosi
Čačak
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
28.09.2019
10:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
AF Duljaj
Topola
28.09.2019
14:30
Petlić SD 2006
Smederevo
Sloga 036
Kraljevo
28.09.2019
Savac
Šabac
Požarevac
Požarevac
28.09.2019
Mačva
Šabac
Plana
Velika Plana
28.09.2019
Šampion
Gornji Milanovac
Karađorđe
Topola
28.09.2019
Požega
Požega
Jedinstvo (Ub)
Ub
28.09.2019
Radnički 1923
Kragujevac
Kraljica Marija
Novo Selo
28.09.2019
Vašarište
Kragujevac
Preševo
Preševo
28.09.2019
Kolibri
Kuršumlija
Jedinstvo 2014
Pirot
28.09.2019
Majdanpek
Majdanpek
Napredak junior 2018
Kruševac
28.09.2019
Topličanin
Prokuplje
Lavice Dubočica
Leskovac
28.09.2019
Jagodina
Jagodina
Spartak D.O.O
Subotica
28.09.2019
Voja Gačić
Pančevo
Mladost
Srbobran
28.09.2019
Banat
Vršac
Stajićevo 2017
Stajićevo
28.09.2019
TSC
Kanjiža
Spartak
Subotica
28.09.2019
Nova Kolonija
Kovin
Vojvodina
Novi Sad
28.09.2019
Voša AS
Novi Sad
Polet
Sivac
28.09.2019
Bačka
Bačka Palanka
CFK
Vrbas
28.09.2019
11:00
Arena SU
Subotica
Subotica '08
Subotica
28.09.2019
11:00
Bečej 1918
Bečej
Bajša
Bajša
28.09.2019
14:00
Subotica '07
Subotica
Čantavir
Čantavir
28.09.2019
10:00
Radnički 1905
Bajmok

Rukomet

Tatran
Prešov
28.09.2019
17:15
Vojvodina
Novi Sad
Lavovi BP
Bačka Palanka
28.09.2019
Jedinstvo
Novi Bečej
Jugović
Kać
28.09.2019
Morava
Velika Plana
Smederevo
Smederevo
28.09.2019
Kolubara
Lazarevac
SC Voždovac 2012
Beograd
28.09.2019
Požarevac
Požarevac
Crvenka
Crvenka
28.09.2019
Sivac 69
Sivac
Vrbas Petrol
Vrbas
28.09.2019
Mačva (B)
Bogatić
Mokra Gora
Zubin Potok
28.09.2019
Topličanin
Prokuplje
Radnički
Kragujevac
28.09.2019
Priboj
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
28.09.2019
Jagodina
Jagodina
Bela Palanka
Bela Palanka
28.09.2019
Žitorađa
Žitorađa
Kuršumlija
Kuršumlija
28.09.2019
Hajduk Veljko
Negotin
Vranje 1957
Vranje
28.09.2019
Prva Petoletka
Trstenik

Futsal

Sopot
Sopot
28.09.2019
Bečej
Bečej