XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 617 utakmica za dan
Nedelja, 8 Septembar 2019

Fudbal

Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Zemun
Zemun
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
Dinamo
Vranje
0 : 0
Trayal
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 2
Sinđelić
Beograd
RSK
Rabrovo
0 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
Dunav
Stari Banovci
5 : 2
Borac
Sakule
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Jagodina Tabane
Jagodina
Temnić 1924
Varvarin
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Dunav
Prahovo
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Zvezdara
Beograd
5 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Zvižd
Kučevo
4 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Polet
Trnovče
0 : 2
Borac 1932
Ralja
Rudar
Stamnica
3 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Udarnik
Lozovik
0 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
Partizan 1945
Darosava
1 : 2
Morava
Velika Plana
Sloboda
Lipe
3 : 1
Sloga 1924
Batočina
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Rađevac
Krupanj
5 : 3
Drina
Ljubovija
Borac
Lešnica
1 : 1
Brezovica
Brezovica
OFK Divci
Divci
1 : 0
Mladost (D)
Dračić
Sloga
Bogosavac
1 : 0
Ribnica
Mionica
Polet
Ratina
3 : 0
Bane 1931
Raška
Budućnost
Resnik
4 : 3
Zvečan
Zvečan
Radnik
Ušće
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 3
Korićani
Korićani
Vodojaža
Grošnica
1 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Budućnost
Arilje
Lunjevica
Lunjevica
3 : 1
Sevojno
Sevojno
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Prijevor
Prijevor
Polet (T)
Trbušani
2 : 3
Sloga (S)
Sjenica
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Bačka
Pačir
0 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Jugović
Kać
0 : 2
Mladost (NS)
Novi Sad
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 3
Cement
Beočin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Hajduk (D)
Divoš
3 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Begej
Žitište
Mladost (O)
Omoljica
3 : 2
Sloga
Plandište
Banat (Č)
Čenta
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Borac (St)
Starčevo
Čekmin
Čekmin
6 : 0
Jablanica
Medveđa
Bobište
Bobište
0 : 4
Akademija 10
Prokuplje
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
OFK 019
Zaječar
1 : 4
Balkanski
Dimitrovgrad
Brodoremont
Kladovo
3 : 4
Tanasko Rajić
Pirot
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Meševo
Meševo
3 : 3
Bošnjane
Bošnjane
Mačkovac
Mačkovac
1 : 4
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Levač
Rekovac
0 : 1
Župa
Aleksandrovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 4
Morava 1918
Ćuprija
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Rudar
Jelašnica
0 : 5
Mladost (M)
Medoševac
Moravica
Subotinac
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Pukovac
Pukovac
1 : 4
Naša krila 1936
Belotinac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Malošište
Malošište
2 : 3
OFK Niš
Niš
Bukovik
Razanj
2 : 2
Morava
Žitkovac
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Mladost
Cvetovac
0 : 2
Komgrap
Beograd
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Torlak
Beograd
Prva Iskra
Barič
5 : 1
Turbina
Vreoci
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
Leštane
Leštane
Budućnost
Zvečka
2 : 1
Šumadija
Šopić
Sirakovo
Sirakovo
1 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 2
Sloga (B)
Burovac
Obilić
Živica
3 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Železničar
Požarevac
4 : 1
Sloga (L)
Lučica
Rudar (Kr)
Krepoljin
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Integral
Batuša
3 : 4
Đerdap
Golubac
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Napredak Simićevo
Simićevo
Sloga (L)
Lugavčina
2 : 0
Podunavac
Udovice
Sloga (M)
Miloševac
3 : 0
Omladinac
Seone
Cerovac 2013
Cerovac
1 : 0
Pobeda
Golobok
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 0
SASK
Saraorci
ZSK
Valjevo
0 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
0 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Trlić
Trlić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
6 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Dimitrije Tucović
Ćelije
5 : 1
Sovljak
Sovljak
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
5 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Drina
Badovinci
4 : 1
Majur
Majur
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Mladi borac
Dublje
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Vidojevica
Lešnica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 0
Sinđelić
Lipnica
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Mladost
Vrdila
Borac (V)
Vraneši
4 : 2
Granit
Jošanička banja
Rudar
Baljevac
1 : 4
Tavnik
Tavnik
Ibar
Mataruška Banja
1 : 3
Mladi radnik 1925
Grdica
Proleter
Pečenog
3 : 1
Budućnost
Konarevo
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 2
Mataruge
Mataruge
Napredak
Gračac
1 : 1
Gruža
Vitanovac
Karađorđe
Ribnica
3 : 0
Ribnica
Jovac
Napredak
Svračkovci
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
Rudar
Bresnica
2 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 6
Parmenac
Parmenac
Ozrem
Ozrem
0 : 0
Mladost (A)
Atenica
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 1
Slatina
Slatina
Omladinac (Z)
Zablaće
0 : 2
Jedinstvo (P)
Puhovo
Budućnost (M)
Mladenovo
11 : 1
Kulpin
Kulpin
Borac 46
Obrovac
4 : 2
Tvrđava
Bač
Budućnost (P)
Parage
5 : 0
ŽAK
Sombor
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Omladinac
Bukovac
Slavija
Pivnice
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 0
Jadran
Feketić
Đurđin
Đurđin
0 : 0
Sloga
Ostojićevo
Obilić (Z)
Zmajevo
0 : 2
Senta
Senta
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 1
Hajduk (B)
Beška
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Borac (M)
Martinci
1 : 0
Napredak
Popinci
Borac (K)
Klenak
1 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Železničar
Inđija
0 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Partizan
Vitojevci
ŽSK
Žabalj
5 : 1
Hajduk
Čurug
Veternik
Veternik
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Tatra
Kisač
2 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bačka (B)
Begeč
1 : 1
OFK Futog
Futog
Bačka (Đ)
Đurđevo
0 : 5
TSK
Temerin
OFK Sirig
Sirig
0 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Index
Novi Sad
6 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Polet
Nakovo
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
OFK Klek
Klek
1 : 0
Crvena zvezda
Rusko Selo
Potisje
Knićanin
15 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Omladinac FAM
Botoš
6 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2. Oktobar
Kumane
3 : 2
Rusanda
Melenci
Tamiš
Farkaždin
6 : 0
Jedinstvo
Bočar
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 2
Lehel
Mužlja
Dolina
Padina
0 : 2
Radnički (K)
Kovin
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Strela
Ivanovo
10 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Spartak 1911
Debeljača
2 : 2
Radnički (B)
Baranda
Polet (Id)
Idvor
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Vučje
Vučje
1 : 4
Železničar
Brestovac
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Polet
Stajkovce
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 3
Moravac
Pečenjevce
Umac
Miroševce
4 : 1
Mladi borac
Živkovo
Šumadija
Razgojna
3 : 1
BSK
Belanovce
Progres
Ladovica
0 : 0
OFK Morava
Leskovac
Sloga
Lipovica
1 : 1
Mladost 1959
Vinarce
Real
Donja Jajina
1 : 5
Jedinstvo
Grdelica
Ključ
Podvrška
1 : 1
Polom
Leskovo
Radnički
Klokočevac
9 : 1
Krivelj
Krivelj
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 4
Blizna
Blizna
Polet
Jabukovac
0 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Osnić
Osnić
2 : 3
Trebič
Sokobanja
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Kosovo
Zvezdan
1 : 0
Midžor
Kalna
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Žabare
Žabare
Kupci
Kupci
3 : 1
Varvarin
Varvarin
13. April
Lomnica
4 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga (M)
Majdevo
9 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Gradina
Pejovac
1 : 2
Trudbenik
Stalać
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
FUD
Brus
Mladost
Donji Katun
0 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Orlovi
Jasenovo
4 : 1
Bratstvo
Međureč
Mladost (D)
Dublje
2 : 3
Napredak (D)
Drenovac
OFK Batinac
Batinac
3 : 1
Resavac
Subotica
Kolare
Kolare
5 : 1
Morava (R)
Ribare
OFK Bratstvo
Medveđa
8 : 2
Hajduk
Čepure
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 1
Moravac 2015
Krušar
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
Mladost (J)
Jovac
6 : 0
Javor
Sladaja
Partizan (M)
Majur
5 : 3
Juhor
Glavinci
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 2
Posavina
Stubline
Lisović
Lisović
1 : 0
Radnički
Rudovci
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Zvezda
Konatice
Duboko
Mala Moštanica
1 : 3
Borac (L)
Lazarevac
Budućnost
Dudovica
0 : 1
Strelac
Mislođin
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Ropočevo
Ropočevo
0 : 4
Boleč
Grocka
OFK Student
Mladenovac
0 : 3
Zuce 2019
Zuce
Rabrovac
Rabrovac
0 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Kosmaj
Ralja
7 : 0
Šepšin
Šepšin
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 4
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Kosmajac
Koraćica
0 : 6
Dunavac
Grocka
Moravac (Č)
Čečina
1 : 1
Rasovača
Rasovača
Sloga
Korman
2 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnički 1947
Čapljinac
8 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Radnički 1924
Kočane
6 : 0
Elid
Donji Dušnik
Baličevac
Baličevac
4 : 1
Doljevac
Doljevac
Palilula
Aleksinac
3 : 6
Naisus 1977
Rožina
Sloga
Milatovac
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 1
Trnava
Donja Trnava
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Jasenica
Božurnja
Mladost MG
Saranovo
4 : 2
BSK
Belosavci
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
Marjan
Knić
1 : 1
Banja
Banja
Plaskovac
Plaskovac
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Borac
Pajsijevići
3 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
Dragoš
Pirot
3 : 4
Željuša
Željuša
Mladost
Poljska Ržana
3 : 2
Spartak
Pirot
Padež
Petrovac
5 : 2
Zvezda
Blato
Bakionica
Bakionica
2 : 0
Omladinac
Zdravčići
Prvi partizan
Užice
1 : 1
Ježevica
Ježevica
Sečica
Seča reka
1 : 1
Polet
Rasna
Čajetina
Čajetina
4 : 0
Kotroman
Mokra Gora
Savinac
Visibaba
2 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Jedinstvo
Kalenić
1 : 0
Perućac
Perućac
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Ariljska rampa
Požega
Hajduk
Beograd
8 : 2
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 3
Borac (O)
Ostružnica
Institut
Zemun Polje
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
011
Beograd
2 : 1
Rakovica
Beogra
Heroj Polet
Jajinci
1 : 0
Borac (P)
Progar
Srbija
Ilićevo
4 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Maršić
Maršić
1 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Šumadinac KG
Kragujevac
0 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Zastava
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
8 : 1
Šumadija 1934
Drača
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 1
Jedinstvo (P)
Petrovac
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Čegar 2013
Kamenica
2 : 3
Mladost (L)
Lalinac
Palilulac
Niš
0 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Crvena zastava
Hum
1 : 1
Delijski Vis
Niš
Proleter
Donja Vrežina
0 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Morava
Krušce
2 : 2
Aluminjum
Niš
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 5
Mladost (S)
Suvojnica
OFK Alakince
Alakince
6 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Levosoje
Levosoje
08.09.2019
16:00
Trešnjevka
Lopardince
Čelik
Belo polje
6 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Pavlovac
Pavlovac
1 : 5
Vihor
Žbevac
Lugina
Aliđerce
3 : 3
Ternoci
Trnovac
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 2
Polet
Popučke
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Komanice
Komanice
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Dračić 2018
Dračić
Ribnikar
Pecka
1 : 6
Joks Junajted
Mionica
Popadić
Popadić
1 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Rakac Stave
Stave
1 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Polet (T)
Takovo
4 : 0
Mladost (V)
Vračević
Pambukovica
Pambukovica
2 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Kolubara (J)
Jabučje
0 : 3
Čučuge
Čučuge
Mineral 2015
Rudno
2 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Miločajac
Miločaj
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 2
Lazac
Lazac
Mladost 1981
Štulac
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Zvezda
Čukojevac
4 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Mladost
Kruščić
3 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Omladinac
Deronje
9 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Hajduk
Stapar
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Stanišić 1920
Stanišić
5 : 2
Lider
Odžaci
Terekveš
Svilojevo
0 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Kula
Kula
2 : 0
Lipar
Lipar
Polet
Sivac
1 : 4
Zadrugar
Srpski Miletić
Sremac
Berkasovo
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Sloga (V)
Voganj
0 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Sloboda
Šašinci
2 : 2
Sloven
Ruma
Trgovački
Sremska Mitrovica
3 : 5
Fruškogorac
Manđelos
BSK
Bešenovo
3 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 3
Jednota
Šid
Borac
Rakovac
3 : 3
Titel
Titel
Sloga
Lok
0 : 4
Dinamo
Budisava
Hajduk
Gardinovci
7 : 1
Slanobarac
Slana Bara
Čenej
Čenej
2 : 2
Miletić
Mošorin
Moskva
Budisava
0 : 2
Proleter
Banoštor
MSK
Mihajlovo
1 : 1
ASK
Aradac
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 0
Zlatica
Zlatica
Naftagas
Boka
3 : 4
Jedinstvo 2014
Ečka
Zadrugar
Lazarevo
2 : 2
Bilećanin
Sečanj
Tisa 1933
Taraš
2 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Ševac
Kusić
3 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Banat (I)
Ilandža
3 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
0 : 0
Vulturul
Grebenac
Banat (D)
Dupljaja
1 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Todorovce
Todorovce
08.09.2019
16:00
Lemind 1953
Leskovac
Donja Lomnica
Donja Lomnica
4 : 0
Radnički (P)
Pertate
Badince
Badince
1 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Milanovo
Milanovo
4 : 1
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Rubin
Donji Stupanj
2 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Mladost
Toljevac
5 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Garevina
Garevina
3 : 1
Mladi radnik
Bačina
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Napredak (Sv)
Svojnovo
1 : 2
Beljanica
Strmosten
Pomoravlje
Ostrikovac
5 : 2
Rudar (St)
Stenjevac
Napredak (St)
Stubica
0 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladost (S)
Sikirica
0 : 3
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Radnički
Tekija
0 : 4
Budućnost
Miliva
Šumadinac
Dragovo
3 : 0
Zenit
Oparić
Osaonica
Bagrdan
2 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
4 : 1
Mladost
Gložane
Šantarovac
Šantarovac
4 : 2
Budućnost
Đurinac
Kupinovac
Kupinovac
0 : 0
Ursule
Ursule
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Partizan
Draževac
Polet
Grabovac
4 : 1
Pobednik
Piroman
Skela
Skela
7 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 3
Proleter
Jasenak
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Sloga
Ratari
Rvati
Obrenovac
3 : 2
Borac
Ušće
OFK Guncati
Guncati
1 : 2
Beljina
Beljina
Rušanj
Rušanj
1 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Sparta Železnik
Beograd
4 : 0
Bežanija
Novi Beograd
DIF
Beograd
4 : 0
Mladi proleter
Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
5 : 1
Umka
Umka
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 2
Rekreativo 011
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Busije
Busije
2 : 1
13. maj
Zemun
BUSK
Novi Beograd
4 : 1
Dedinje
Beograd
Graničar
Obrež
1 : 1
Napredak
Žarkovac
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Radnički
Irig
ČSK
Čortanovci
4 : 1
Mladost
Buđanovci
OFK Brestač
Brestač
5 : 0
Krušedol
Krušedol
Sremac (Dob)
Dobrinci
1 : 1
Šumar
Ogar
Sremac Deč
Deč
5 : 0
Polet
Novi Karlovci
Dunav
Novi Slankamen
2 : 5
Srem
Sremski Mihaljevci
Tisa
Padej
3 : 4
Jadran
Sanad
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 0
Graničar
Đala
Čoka
Čoka
0 : 4
Bačka
Mol
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Hajduk
Podlokanj
2 : 1
Tromedja
Majdan
Lipolist
Lipolist
4 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 2
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
1 : 1
Premijer
Badovinci
Milicionar
Bogatić
2 : 1
OFK Šabac
Šabac
Gorki
Glušci
6 : 0
Omladinac (BO)
Bogatic
Rudar 2012
Babe
1 : 3
OFK Rogača
Rogača
Mali Požarevac
Mali Požarevac
6 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Vojvoda
Dučina
3 : 2
Mladost G.
Guberevac
Sibnica
Sibnica
1 : 3
Vis
Parcani
Djurinci
Đurinci
2 : 2
Stojnik
Stojnik
Borac
Kozjak
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Antimon
Zajača
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Sloga
Straža
5 : 0
Jezero
Amajić
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 2
Prva Iskra
Runjani
Rudar
Brasina
3 : 1
7. Juli
Bela Crkva
OFK Jelen
Jelenča
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga
Krnić
2 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Cerić
Miokus
2 : 2
Dobrava
Vukošić
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
PSK
Provo
Rankovac
Nakučani
2 : 3
Trešnjevka
Trbusac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 1
Radnički
Koceljeva
Šipurske livade
Šabac
2 : 0
Mrovska
Mrovska
Resnik
Resnik
0 : 2
PKB (PS)
Padinska skela
Poštar 1930
Beograd
3 : 0
Palilulac
Krnjača
Sveti Stefan
Slanci
1 : 5
Pionir
Besni Fok
Pinosava
Pinosava
4 : 3
Avala 1939
Beli Potok
Boka Seniors
Beograd
0 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 1
OFK Crvenka
Borča
Neštin
Neštin
6 : 1
Proleter
Karađorđevo
Budućnost
Gložan
7 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Krivanj
Selenča
7 : 0
Sloga
Plavna
Bačka
Despotovo
5 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Naša Zvezda
Silbaš
5 : 0
Mladost
Mali Bač
Mladi radnik (D)
Dragušica
0 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
Jedinstvo (O)
Oplanić
4 : 2
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Udarnik
Trska
08.09.2019
16:00
Kruševica 1980
Kneževac
Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
BSK
Borač
3 : 2
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Feniks
Rača
Napredak 1936
Veliko Crniće
4 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Borac (V)
Vukovac
4 : 1
Radnički (K)
Knežica
Manastirica
Manastirica
3 : 2
Omladinac (B)
Busur
Zadrugar 1947
Tabanovac
1 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Baštovan 2015
Carevac
2 : 3
Napredak (P)
Poljana
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 2
Barič
Barič
Desine
Desine
2 : 3
Žitkovica 2017
Žitkovica
Vihor
Маljurevac
7 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Mlava (B)
Bratinac
3 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Dizel
Bare
4 : 0
Stig 1955
Beranje
B 2000
Aranđelovac
6 : 3
Borac
Kloka
Budućnost
Blaznava
0 : 3
Vrbica
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
5 : 0
Kralj Petar I
Topola
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 1
Venčani
Venčani
Mladost
Jelenac
2 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Sloga
Zagorica
2 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Kopljari
Kopljari
3 : 0
Brezovac
Brezovac
Lugovi
Čačak
1 : 2
Kej
Čačak
Planinac
Vujetinci
7 : 3
Malba
Žaočani
Vujan
Prislonica
4 : 1
Budućnost
Stančići
Gavrilo Princip
Vranići
2 : 4
Morava
Katrga
Čačak 94
Čačak
1 : 6
Prijatelji
Čačak
Rakova
Rakova
0 : 5
Orlovac 1932
Mrčajevci
Slavija
Kragujevac
1 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
2 : 5
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Dobrača
Dobrača
3 : 3
Ćava
Grošnica
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 4
Divostin
Kragujevac
Bikovo
Bikovo
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Elektrovojvodina
Subotica
6 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Lokomotiva
Subotica
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 1
Žednik
Stari Žednik
Solid
Subotica
5 : 1
Čantavir
Čantavir
Mundial
Pančevo
4 : 2
Pobeda
Samoš
Omladinac 1927
Opovo
3 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
Tempo
Sefkerin
0 : 4
Glogonj
Glogonj
Slavia
Kovačica
0 : 0
Unirea
Uzdin
Mladost
Vojlovica
6 : 1
Borac
Pločica
Dolovo
Dolovo
2 : 0
Budućnost
Banatski Brestovac
Jedinstvo
Dubovac
0 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
BSK
Bavanište
6 : 1
Omladinac
Deliblato
Naupare
Naupare
7 : 3
Čarapan
Kruševac
Konjuh
Konjuh
4 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Polet
Šavrane
0 : 1
Modrica
Modrica
Parunovac
Parunovac
2 : 0
Rasina
Vitanovac
Mudrakovac
Mudrakovac
5 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Globoder
Globoder
1 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Eđšeg
Mali Iđoš
9 : 1
Slavija
Novo Orahovo
Mladost Radost
Srbobran
0 : 2
Budućnost
Savino Selo
Tomislavci
Tomislavci
9 : 0
Pobeda
Pobeda
Sokograd
Sokobanja
2 : 2
Slemen
Milušinac
Prilike
Prilike
7 : 2
Bratstvo
Dljin
Sloga
Kaona
1 : 5
Dragačevo
Guča
Gorušica
Viča
3 : 0
Radnički
Turica
Jelica
Goračići
2 : 1
Brezova
Brezova
Voćar
Kotraža
6 : 2
Bjelica
Milatovići
Pudarci
Pudarci
2 : 2
Podunavac
Ritopek
Hajduk
Kamendol
1 : 3
Umčari
Umčari
Jedinstvo
Bobovište
5 : 1
Tempo
Mozgovo
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 2
Škriljac
Bradarac
Polet (V)
Vitoševac
1 : 4
Polet (R)
Radevac
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 5
Borac
Trnjane
Spartak
Sićevo
3 : 2
Čegar 1946
Donji Matejevac
Rujnik
Rujnik
2 : 6
Planinac 1933
Prva Kutina
Sloga 1948
Malča
4 : 0
Supovac
Supovac
Jasenovik 2018
Jasenovik
3 : 2
Durlan Siti
Niš
Dubona
Dubona
4 : 2
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Kovačevac 1956
Kovačevac
2 : 1
Omladinac
Rajkovac
Napredak
Međulužje
0 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Borac
Amerić
0 : 1
Markovac
Markovac
Mladi Borac
Županjac
1 : 1
Sloga
Lukavica
Vreoci
Vreoci
1 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
20. Oktobar
Trbušnica
4 : 3
Mladi radnik
Junkovac
Bistrica
Bistrica
3 : 3
Polet
Mirosaljci
Šumadinac
Kruševica
2 : 0
Strmovo
Strmovo
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 0
Knjaz
Srednja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
3 : 0
Glumač
Glumač
Trešnjica
Tvrdići
1 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Duškovci
Duškovci
5 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Jerma
Sukovo
5 : 5
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 3
Mladost
Mali Suvodol
BSK 2014
Bukovica
2 : 3
Šumadija
Šumarice
Omladinac
Drakčići
6 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Zgodačica
Godačica
0 : 0
Milakovac 2018
Milakovac
Stara Čaršija
Kraljevo
6 : 1
Morava (M)
Mrsać
Mladost 1925
Oplanići
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Sloga Obrva
Obrva
4 : 2
Partizan (V)
Vrba
Studen Vitez
Studenica
0 : 2
Koštam Polje
Delimeđe
Borac 1950
Bošnjane
3 : 2
Železničar
Klačevica
Sloga
Donje Vidovo
6 : 0
Popovac
Popovac
ISK Izvor
Izvor
1 : 2
Omladinski
Paraćin
BSK Buljane
Buljane
1 : 2
Jedinstvo
Ratari
Budućnost
Lebina
5 : 0
Heroj
Busilovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
3 : 0
Polet
Zabrega
Razvitak
Mirilovac
1 : 3
Radnik
Davidovac
OFK Takovo
Takovo
1 : 0
Budućnost 1995
Slatina
Vukona
Vukona
0 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Dokmir
Dokmir
0 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Jedinstvo (M)
Milorci
1 : 3
Kolubara (LP)
Liso Polje
Sloga (V)
Vrhovine
0 : 2
Omladinac (K)
Kalinovac
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 8
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Borac
Ilinci
0 : 1
Graničar
Jamena
Napredak
Vašica
3 : 1
Omladinac
Batrovci
Erdevik 2017
Erdevik
5 : 0
Sinđelić
Gibarac
OFK Bingula
Bingula
0 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 3
Verko
Suvo Selo
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Polet
Jalovik
5 : 0
Belpos
Belotić
Dragojevac
Dragojevac
0 : 5
Sloga 1949
Matijevac
Jedinstvo 2014
Beljin
2 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
5 : 0
Bair
Bogatić
Hajduk 1936
Jovanovac
0 : 4
Seljak (C)
Cvetojevac
Kremenac
Rogojevac
0 : 1
Partizan (C)
Cerovac
Jašunja
Jašunja
4 : 1
Rudar 1973
Rudare
Radnik 2013
Šišince
3 : 0
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Padež
Padež
5 : 2
Dedina
Dedina
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Kruševica
Kruševica
1 : 3
Dvorane
Dvorane
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 2
Napredak
Staro Lanište
Mladost
Bukovče
0 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Belica
Belica
4 : 6
Trnava
Trnava
Crni Vrh
Deonica
6 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Kotešica
Kotešica
13 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Omladinac
Valjevo
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Sloga Gorić
Gorić
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Udarnik 2015
Ćovdin
0 : 5
Borac
Veliko Laole
Lovac
Karlovčić
1 : 0
Vitez
Subotište
Hajduk 1932
Šimanovci
08.09.2019
17:00
Mladost 1935
Prhovo
Kupinovo
Kupinovo
08.09.2019
17:00
Sloven
Sibač
Morava 1932
Prugovo
4 : 1
Sopot
Požarevac
BSK
Brežane
3 : 0
Sloga 1932
Ćirikovac
Napredak
Batovac
4 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Sloga
Drmno
6 : 1
Metalac
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 0
Sloga
Kasidol
Beli Orao
Bradarac
0 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak
Bubušinac
5 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Jedinstvo (R)
Ruma
4 : 1
Polet
Nikinci
Graničar
Grabovci
0 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Borac
Stejanovci
2 : 3
Fruškogorac
Mali Radinci
Fruškogorac
Krčedin
3 : 2
Vojvodina
Neradin
Planinac
Rivica
5 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 5
Borac
Jarkovci
Proleter
Latković
1 : 13
Toplica
Donja Toplica
Borac
Rajković
4 : 2
Tolić
Tolić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 2
Babajić
Babajić
Bokelj
Kotor
1 : 2
Ibar
Rožaje
Otrant Olympic
Ulcinj
0 : 1
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
Lovćen
Cetinje
0 : 4
Jezero
Plav
Drezga
Piperi
2 : 2
Arsenal
Tivat
Dečić
Tuzi
2 : 0
Mornar
Bar
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Crvena zvezda B 2018
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
2 : 3
Napredak Junior 2018
Kruševac
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Index
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
6 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Sinđelić
Niš
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Bor 1919
Bor
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
5 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Hajduk 1912
Kula
BASK
Beograd
0 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
011
Beograd
IMT
Beograd
8 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Partizan
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Voždovac
Beograd
Internacional
Beograd
4 : 1
Sinđelić
Beograd
Rad
Beograd
8 : 1
Lokomotiva
Beograd
Brodarac
Beograd
0 : 0
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Grafičar
Beograd
Dunavac
Grocka
7 : 1
Borac
Ostružnica
DIF
Beograd
1 : 2
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Brodarac
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Mačva
Šabac
Spartak ŽK
Subotica
3 : 4
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
011
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
7 : 1
Bežanija
Beograd
Car Konstantin
Niš
1 : 6
Jagodina Tabane
Jagodina
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 0
Real 2
Niš
OFK Radnički
Niš
6 : 0
Timočanin
Knjaževac
Radnik
Surdulica
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Proleter
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Hajduk 1912
Kula
Petrika
Novi Sad
6 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Borac
Novi Sad
9 : 1
Radnički (S)
Sombor
Radnički (Zr)
Zrenjanin
6 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 3
Index
Novi sad
Petar Puača
Novi Sad
8 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Polet
Izbište
Potporanj
Potporanj
08.09.2019
Dobrica
Dobrica
Partizan
Uljma
6 : 1
Budućnost
Alibunar
Sloga
Plandište
08.09.2019
Proleter
Banatski Karlovac
Karaš
Jasenovo
08.09.2019
Coerver junior
Vršac
Bečej 1918
Bečej
7 : 2
Bačka 1901
Subotica
Bajša
Bajša
13 : 1
Preporod
Novi Žednik
Njerš Ištvan
Totovo Selo
12 : 0
Čantavir
Čantavir
Jošanica
Novi Pazar
2 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
08.09.2019
11:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Sport Klub 99
Novi Pazar
8 : 0
Bubamara
Kraljevo
Radnički (K)
Kovin
1 : 4
OFK Vršac
Vršac
Mladost (L)
Lukićevo
13 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 7
Petrika
Novi Sad
Index
Novi sad
0 : 3
Inđija
Inđija
CFK
Vrbas
0 : 3
Kabel
Novi Sad
GDM 021
Novi Sad
1 : 3
ODR
Petrovaradin
Radnički 1912
Sombor
0 : 10
Spartak ŽK
Subotica
Arena Su
Subotica
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Bajša
Bajša
6 : 0
Preporod
Novi Žednik
Kevi
Kevi
1 : 0
Bačka
Mol
Mataruge
Mataruge
08.09.2019
11:00
Radnik
Ušće
Radnički
Valjevo
7 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Mačva
Šabac
9 : 0
Senjak
Valjevo
Mačva 1929
Bogatić
4 : 1
Savacijum
Šabac
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Mladost
Lučani
6 : 0
Budućnost
Arilje
FAP
Priboj
2 : 0
Čačak 94
Čačak
OPK Rudar 1933
Kostolac
7 : 4
Bačinac
Bačinac
Cepelin 026
Smederevo
4 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 5
RSK
Rabrovo
Petlić SD 2006
Smederevo
0 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Savac
Šabac
08.09.2019
11:00
Jedinstvo (Ub)
Ub
Šampion
Gornji Milanovac
5 : 0
Sloga 036
Kraljevo
Mačva
Šabac
1 : 1
Loznica
Loznica
Rosulja 2014
Vlasotince
1 : 6
Vučice
Vučje
Mladost (B)
Baroševac
0 : 3
Sloboda
Stubica
Budućnost
Dudovica
3 : 0
Radnički
Rudovci
Borac (L)
Lazarevac
8 : 2
Šumadija
Šopić
Srećno stopalo
Lajkovac
7 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Šumadija
Šopić
0 : 9
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Železničar
Lajkovac
16 : 0
ŽFK Borac
Lazarevac
Napredak
Medoševac
1 : 9
Sloboda
Stubica
Omladinac
Ljig
9 : 0
Turbina
Vreoci
Akademija fudbala
Lazarevac
1 : 0
Kalimero
Lazarevac
Kalimero 1
Lazarevac
5 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 2
Real 2
Lazarevac
Kalimero 2
Lazarevac
0 : 13
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
0 : 6
Real 1
Lazarevac

Rukomet

Nexe
Našice
24 : 25
Tatran
Prešov

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
3 : 81
Partizan
Beograd