XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 406 utakmica za dan
Subota, 7 Septembar 2019

Fudbal

Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Tutin
Tutin
1 : 0
Borac 1926
Čačak
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Loznica
Loznica
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mačva 1929
Bogatić
1 : 2
Sušica
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Železničar
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Hajduk 1912
Kula
1 : 4
Radnički 1912
Sombor
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Rembas
Resavica
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 2
Budućnost
Popovac
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Jedinstvo
Bošnjace
1 : 3
Radan
Lebane
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 0
Sremčica
Sremčica
BSK Borča
Borča
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
VGSK
Veliko Gradište
3 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Karađorđe
Topola
3 : 0
OFK Napredak
Markovac
Radnički Šabački
Šabac
2 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Spartak
Ljig
1 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Omladinac
Novo Selo
0 : 1
Apolon 2018
Kovači
Real
Podunavci
1 : 1
Gruža
Gruža
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 4
Šumadija
Toponica
FAP
Priboj
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
Radnički
Sombor
2 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Sloga
Čonoplja
4 : 0
Bajša
Bajša
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 0
Tavankut
Tavankut
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Mladost (T)
Turija
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 1
Tisa
Adorjan
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 1
Podunavac
Belegiš
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Borac
Šajkaš
Sloga (T)
Temerin
4 : 1
Sremac
Vojka
Sloga (E)
Erdevik
4 : 0
Jadran
Golubinci
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 3
Krajina
Krajišnik
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 1
Naftagas
Elemir
Sloga
Leskovac
2 : 1
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Morava
Vladičin Han
2 : 3
Polet 1980
Laplje Selo
Pusta Reka
Bojnik
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Budućnost
Orašje
2 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 1
Jastrebac
Blace
Pčinja
Trgovište
5 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Bor 1919
Bor
1 : 0
OFK Slatina
Bor
Rtanj
Boljevac
3 : 1
BSK
Bogovina
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Timok 1919
Zaječar
0 : 0
Kablovi
Zaječar
Blagotin
Poljna
0 : 5
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Sloga
Despotovac
5 : 0
Juhor
Obrež
Svrljig
Svrljig
1 : 4
Vrtište
Vrtište
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 2
Orljane
Orljane
Napredak
Medoševac
2 : 2
BSK 1926
Baćevac
Milutinac
Zemun
3 : 1
BASK
Beograd
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Rubribreza
Rubribreza
3 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Radnik (Ub)
Ub
1 : 0
Banjani
Banjani
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
3 : 0
Duško
Klenje
Ovčar
Markovica
3 : 0
Spartak
Trnava
Polet
Karavukovo
5 : 0
Maglić
Bački Maglić
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Obilić (NK)
Novi Kneževac
1 : 2
Napredak
Nadalj
Njegoš
Lovćenac
5 : 1
Iskra
Kucura
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Srbobran
Srbobran
5 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Rudar
Vrdnik
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
Radnički
Šid
1 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Slavija
Novi Sad
Delija
Mokrin
2 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Partizan (U)
Uljma
2 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Poreč
Donji milanovac
3 : 2
Urovica
Urovica
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 4
Sloga
Kobišnica
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 0
Branik
Štubik
Zlot
Zlot
4 : 1
BSK
Bukovče
Radnički 1946
Lubnica
8 : 0
PRO Rudar
Podvis
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Hajduk
Rujevica
4 : 3
Omladinac
Grezna
Čitluk
Čitluk
1 : 3
Šanac
Šanac
Mladost
Čibutkovica
3 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Vinča
Vinča (Grocka)
6 : 0
Zaklopača
Zaklopača
Padina
Padina
1 : 2
Napredak 2012
Krušje
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 0
Pobeda
Rusna
Napredak
Izvor
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Senjak
Pirot
4 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Borac (D)
Drenovac
0 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
Rajac
Kadina Luka
7 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Lukavac
Lukavac
1 : 3
Mladost
Latković
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Rudar 1945
Radljevo
3 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 2
Šarbane
Šarbane
Kalenić
Kalenić
0 : 1
Joševa
Joševa
Progorelica
Progorelica
5 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Mlada krila
Metikoši
4 : 1
Stubal
Stubal
Partizan
Kupusina
1 : 4
Borac
Bački Gračac
Železničar
Novi Sad
0 : 0
Obilić
Vilovo
Vinogradar
Ledinci
1 : 4
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Dunav
Banatska Palanka
5 : 0
Polet
Izbište
OFK Brza
Brza
1 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Navalin
Navalin
3 : 1
Gradac
Konopnica
Omladinac
Pojate
2 : 3
Sloga (L)
Lozna
Vinogradar
Riljac
3 : 1
Borac
Gornji Katun
Kopaonik
Brus
2 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Rudar (P)
Plazane
2 : 4
OFK Juhor 2016
Potočac
Šumadija
Trešnjevica
4 : 1
Istok 63
Plana
Mladost
Tečić
3 : 3
GFK Tabane
Jagodina
Partizan
Glogovac
3 : 2
Vinorača
Vinorača
Sloboda
Šuljkovac
1 : 1
Sloga
Voljavče
Trstenica
Trstenica
1 : 5
Belo Polje
Belo Polje
AFK
Ada
1 : 2
Potisje
Kanjiža
Tornjoš
Tornjoš
7 : 0
Šampion
Orom
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 1
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Cer
Petkovica
1 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Gučevo 1929
Banja Koviljača
3 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 3
Hajduk
Ribarica
Orlovi
Bačka Palanka
1 : 2
Bačka 1945
Bačka Palanka
Terekves
Hetin
1 : 7
Vojvodina
Bašaid
Napredak (BT)
Banatska Topola
2 : 2
Bega
Novi Itebej
1. Oktobar
Srpski Itebej
8 : 2
Roham
Nova Crnja
Proleter
Međa
8 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Rade Milošević
Dubočka
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Polet S.D.
Suvi Do
0 : 2
Krilaš
Ćovdin
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Vojlovica 2018
Vojlovica
Bukovica
Bukovica
1 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Makrešane
Makrešane
8 : 2
Borac
Bivolje
Napredak
Jošanica
3 : 1
Sloga
Žučkovac
Mladost
Resnik
07.09.2019
17:00
Palilulac
Šarbanovac
Rtanj
Vrmdža
2 : 1
Jedinstvo
Mužinac
OFK Sloga
Dobrujevac
8 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Rutevac
Rutevac
0 : 4
Jastrebac
Tešica
Petka
Petka
2 : 0
OFK Radnički
Dren
Sloboda
Stubica
3 : 1
OFK Burovo
Burovo
Borac
Arapovac
2 : 3
Mladost
Baroševac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
7 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Šumadija
Brdjani
1 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Stella Rossa
Gornji MIlanovac
4 : 3
Omladinac
Kalimanići
Ozremica
Beršići
6 : 3
Velereč 94
Velereč
Šilopaj
Šilopaj
0 : 5
Brezak
Pranjani
Rongo Siti
Pirot
1 : 4
Pobeda
Držina
Sloboda
Rasnica
5 : 1
Nišavac
Staničenje
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
3 : 2
Graničar
Riđica
Rastina 1918
Rastina
1 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
Dinamo
Sonta
3 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Sport
Bezdan
2 : 0
Telečka
Telečka
KSK Konak 1926
Konak
1 : 2
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
Sloga
Jarkovac
2 : 2
Partizan
Tomaševac
Borac
Zrenjanin
3 : 4
Proleter
Neuzina
Brgule
Brgule
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Sparta
Kaona
2 : 1
Hajduk
Debrc
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
2 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
Napredak (U)
Uzveće
4 : 0
Radnik
Glogovac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
8 : 1
Napredak
Bogojevce
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 2
Mladost
Donja Lokošnica
Veternica
Leskovac
0 : 3
Turekovac
Turekovac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
5 : 1
Polet
Kobilje
Lomnica
Velika Lomnica
5 : 1
Grkljane
Grkljane
Zmajevac
Belasica
2 : 0
Vratare
Vratare
GFK Strelište
Jagodina
5 : 1
Omladinac
Bunar
Radnik
Pankovo
2 : 4
Napredak
Trnovče
Melnica
Melnica
1 : 2
Burovac
Burovac
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 1
BSK
Bošnjak
Dobrnje
Dobrnje
1 : 3
Soko
Krvije
Rudar 1947
Stamnica
2 : 3
Vukan
Ždrelo
Zmaj
Noćaj
5 : 0
Planinac
Ležimir
Srem (SR)
Sremska Rača
5 : 0
Graničar
Kuzmin
Borac (R)
Radenković
1 : 3
Poletarac
Laćarak
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 4
Borac (VR)
Veliki Radinci
Dobrica
Dobrica
2 : 2
Gaj
Veliki Gaj
Mladost
Velika Greda
2 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Naša Krajina
Kupinik
2 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Sloga (M)
Margita
3 : 0
Janošik
Janošik
Dunav
Ostrovo
5 : 5
Moravac 1933
Dragovac
Dunavac
Petka
4 : 0
Proleter 1932
Požarevac
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Kozara
Gradiška
Krupa
Krupa na Vrbasu
7 : 3
Podrinje
Janja
Tekstilac
Derventa
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 0
Jedinstvo
Brčko
Mašinac Trejs PZP
Niš
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Požarevac
Požarevac
Spartak DOO
Subotica
0 : 4
TSC
Kanjiža
Rad
Beograd
2 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Mačva
Šabac
2 : 3
Radnički 2012
Niš
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Loznica
Loznica
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloga (P)
Požega
4 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Karađorđe
Topola
2 : 4
Radnički (V)
Valjevo
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Smederevo 1924
Smederevo
07.09.2019
13:30
Javor
Ivanjica
Mačva
Šabac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 7
Radnički 1923
Kragujevac
Sloboda (U)
Užice
2 : 1
Borac 1926
Čačak
Inđija
Inđija
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Real
Niš
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Jagodina Tabane
Jagodina
11 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
Radnik
Surdulica
4 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Kabel
Novi Sad
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Tekstilac
Odžaci
2 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 1
Radnički 1912
Sombor
Dolina
Padina
11 : 2
Borac
Sakule
Jugoslavija
Jabuka
07.09.2019
Omladinac 1927
Opovo
Sloga
Banatsko Novo Selo
07.09.2019
Polet
Idvor
Mundial
Pančevo
1 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dunav
Banatska Palanka
07.09.2019
Borac
Starčevo
Vulturul
Grebenac
11 : 3
Strela
Ivanovo
Partizan
Gaj
4 : 1
Dolovo
Dolovo
Mladost
Omoljica
5 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Takovo
Gornji Milanovac
07.09.2019
16:00
Korićani
Kragujevac
Tutin
Tutin
0 : 5
BIP
Čačak
Senta
Senta
1 : 1
Tavankut
Tavankut
RSK
Rabrovo
11 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac 1932
Ralja
0 : 4
Mladi radnik 1926
Požarevac
Morava
Velika Plana
5 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
6 : 0
Zvižd
Kučevo
Polet
Trnovče
1 : 8
Sušica
Kragujevac
Mačva 2
Šabac
3 : 0
Mačva 1929
Bogatic
Šabac
Šabac
8 : 0
Mladost
Dračić
OFK Divci
Divci
3 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Brezovica
Brezovica
0 : 14
Savacijum
Šabac
DIF
Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Bežanija
Beograd
3 : 5
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 2
Brodarac 2
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
1 : 4
Mladenovac
Mladenovac
Jedinstvo
Surčin
2 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Poštar 1930
Beograd
6 : 1
Prva Iskra
Barič
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 2
GSP Polet
Beograd
Torlak
Beograd
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Palilulac
Beograd
1 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Lestane
Lestane
3 : 1
Sremčica
Sremčica
Dunav
Veliko Selo
1 : 6
Sopot
Sopot
Real Niš
Niš
2 : 3
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Kiker
Kraljevo
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 7
Mladost (L)
Lučani
Loznica
Loznica
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Apolon
Kraljevo
3 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Javor
Ivanjica
Savacijum
Šabac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Sloboda (U)
Užice
0 : 2
Borac 1926
Čačak
Sinđelić
Beograd
1 : 1
OLE
Zemun
Voždovac
Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
BSK Borča
Borča
IMT
Beograd
2 : 4
Studenski grad
Novi Beograd
Trajal
Kruševac
1 : 5
Napredak
Kruševac
Bor 1919
Bor
3 : 1
Dinamo
Vranje
GFK Dubočic
Leskovac
4 : 0
Timok 1919
Zaječar
Radnički 2
Niš
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Spartak ŽK
Subotica
3 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Inđija
Inđija
8 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
12 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
RSK
Rabrovo
0 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
Karađorđe
Topola
5 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Partizan 1945
Darosava
1 : 1
Napredak
Markovac
Radnički 1923
Kragujevac
10 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Radnički
Kovin
7 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Voja Gačić
Pančevo
5 : 1
Proleter
Mramorak
Dinamo 1945
Pančevo
7 : 1
Borac
Pločica
Mladost
Vojlovica
2 : 4
Omladinac
Deliblato
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Srbobran
Srbobran
AFK
Ada
1 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Zvezda
Konatice
9 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Urovci
Urovci
7 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
Partizan
Drazevac
9 : 0
Buducnost
Zvecka
Rvati
Obrenovac
0 : 3
Rojkovac
Obrenovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
07.09.2019
Jedinstvo 2017
Tutin
Bane 1931
Raška
07.09.2019
Rudar
Baljevac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
07.09.2019
Tutin
Tutin
OFK Ras
Novi Pazar
07.09.2019
Mokra Gora
Zubin Potok
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 5
SFS Borac
Paraćin
OFK Lugomir
Rakitovo
9 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Mali Bor
Bor
4 : 1
Temnić 1924
Varvarin
OFK Sinđelić
Niš
4 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
7 : 0
Blizna
Rudna Glava
Sloga
Despotovac
2 : 3
Lider MGM
Leskovac
Morava (R)
Ribare
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
BIP
Čačak
5 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Jošanica
Novi Pazar
4 : 1
Zlatibor
Čajetina
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 1
FAP
Priboj
Sloga
Kraljevo
5 : 1
Čačak 94
Čačak
Crnokosa
Kosjerić
1 : 10
Sloboda (Č)
Čačak
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Sunrise
Šabac
Drina
Ljubovija
8 : 0
Rađevac
Krupanj
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Ribnica
Mionica
Jadar 07
Loznica
1 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Sloga
Bogosavac
1 : 5
Šabac
Šabac
Mačva 2
Šabac
9 : 0
Senjak
Valjevo
Mačva 1929
Bogatić
1 : 2
Pčelinjo
Loznica
Apolon 2018
Kraljevo
2 : 1
Apolon 4
Kragujevac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Bane 1931
Raška
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Železničar
Pančevo
Voja Gačić
Pančevo
4 : 2
Coerver junior FA
Vršac
Petar Puača
Novi Sad
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
GFK Sloven
Ruma
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
TSC
Bačka Topola
11 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Ševac
Kusić
0 : 9
Mladost
Velika Greda
Hajdučica
Hajdučica
0 : 7
BAK
Bela Crkva
Crvena zvezda
Pavliš
07.09.2019
Kristal 2018
Vršac
Budućnost
Alibunar
7 : 0
OFK Plandište
Plandište
Borac
Sakule
3 : 1
Radnički
Baranda
Dolina
Padina
07.09.2019
BSK
Bavanište
Vojvodina
Crepaja
07.09.2019
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Tempo
Sefkerin
0 : 3
Unirea
Uzdin
Dinamo 1945
Pančevo
12 : 1
Kolonija
Kovin
Voja Gačić
Pančevo
10 : 2
Mladost
Omoljica
Omladinac 1927
Opovo
4 : 1
Borac
Starčevo
Spartak 1911
Debeljača
2 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Radnički 1905
Bajmok
0 : 5
Spartak '06
Subotica
Budućnost
Mala Krsna
15 : 0
Sloboda
Lipe
Sloga
Miloševac
07.09.2019
10:00
Udarnik
Lozovik
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
10 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 19
Mladi radnik 1940
Radinac
Podunavac
Udovice
0 : 12
Osipaonica
Osipaonica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
07.09.2019
Senta
Senta
Jedinstvo
Martonoš
07.09.2019
Tisa
Adorjan
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Sun Rise
Šabac
Drina
Ljubovija
1 : 0
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Šabac
Šabac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 7
Javor Matis
Ivanjica
Sloga (P)
Požega
5 : 1
GFK Sloboda
Užice
Gaučosi
Čačak
3 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Kinder
Čačak
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 8
Borac 1926
Čačak
Šumadija
Aranđelovac
0 : 2
Plana
Velika Plana
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
AF Duljaj
Topola
Železničar
Požarevac
6 : 0
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
Soko 2015
Saraoci
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Tutin
Tutin
07.09.2019
OFK Ras
Novi Pazar
Koštam Polje
Delimeđe
07.09.2019
Jedinstvo 2017
Tutin
AF AS Novi Pazar - B
Novi Pazar
07.09.2019
Rudar
Kosovska Mitrovica
Sport Club 99 B
Novi Pazar
07.09.2019
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Trayal Knez Lazar
Kruševac
1 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički
Niš
1 : 4
OFK Radnički
Niš
Kopernikus Železničar
Niš
3 : 1
Real
Niš
Dunav
Prahovo
4 : 0
Šampion 2014
Leskovac
Lider MGM
Leskovac
2 : 2
Jagodina Tabane
Jagodina
SFS Borac
Paraćin
5 : 1
Timok 1919
Zaječar
Trstenik PTT
Trstenik
3 : 1
Radnicki 2
Nis
Timočanin
Knjaževac
4 : 3
Duel Juniors
Kruševac
Temnić 1924 - Car Lazar
Varvarin
5 : 0
Morava
Ćuprija
Djerdap
Hajduk Veljko
6 : 1
SFS Borac
Paraćin
ProSoccer
Kruševac
6 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Junior
Jagodina
3 : 0
Kopaonik
Brus
Trio
Paraćin
0 : 3
Radnički
Svilajnac
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
Mali Bor
Bor
Radnik
Surdulica
5 : 0
Sloga
Leskovac
Vučje
Vučje
3 : 0
Ternoci
Veliki Trnovac
Lugina
Preševo
2 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Vlasina
Vlasotince
5 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
6 : 0
Dinamo
Vranje
Kraljica Marija
Novo Selo
1 : 8
Karađorđe
Topola
Vašarište
Kragujevac
2 : 3
Plana
Velika Plana
Radnički 1923
Kragujevac
12 : 0
Požarevac
Požarevac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 2
Napredak junior 2018
Kruševac
Jagodina
Jagodina
0 : 10
Radnički 2012
Niš
Topličanin
Prokuplje
4 : 2
Jedinstvo 2014
Pirot
Levač
Rekovac
4 : 0
Ozren
Sokobanja
Mašinac
Niš
20 : 0
Morava
Žitkovac
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Preševo
Preševo
Vojvodina
Novi Sad
07.09.2019
Spartak D.O.O
Subotica
Polet
Sivac
07.09.2019
Spartak
Subotica
Bačka
Bačka Palanka
4 : 2
Stajićevo 2017
Stajićevo
Voša AS
Novi Sad
3 : 0
Mladost
Srbobran
Nova Kolonija
Kovin
5 : 0
Voja Gačić
Pančevo
TSC
Kanjiža
0 : 3
Banat
Vršac
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Spartak
Subotica
Subotica '07
Subotica
4 : 2
Subotica '08
Subotica
AFK
Ada
4 : 3
CFK
Vrbas
TSC
Bačka Topola
15 : 0
Bečej 1918
Bečej
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Sport Club 99
Novi Pazar
07.09.2019
OFK Ras
Novi Pazar
KMF Raška
Raška
07.09.2019
Bane 1931
Raška
OFK Vlada Dimitrijević
Raska
07.09.2019
Jošanica
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
National
Novi Pazar
Sport Club 99 B
Novi Pazar
07.09.2019
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
07.09.2019
Jedinstvo 2017
Tutin
Rudar (B)
Baljevac
07.09.2019
Kolašin
Zubin Potok
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
07.09.2019
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica

Rukomet

Motor Zaporozhye
Zaporožija
32 : 31
Vardar
Skoplje
Telekom Veszprem
Vesprem
36 : 28
PPD Zagreb
Zagreb

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
17 : 28
Rad Mozzart
Beograd