XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 537 utakmica za dan
Nedelja, 1 Septembar 2019

Fudbal

Mladost
Lučani
3 : 3
Javor Matis
Ivanjica
Čukarički
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Inđija
Inđija
1 : 2
Proleter
Novi Sad
Partizan
Beograd
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Napredak
Kruševac
4 : 0
Rad
Beograd
Sušica
Kragujevac
4 : 5
Loznica
Loznica
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
RSK
Rabrovo
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
Tutin
Tutin
Borac 1926
Čačak
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Železničar
Pančevo
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Jedinstvo
Bošnjace
Radan
Lebane
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
Budućnost
Popovac
3 : 0
Rembas
Resavica
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Sloboda
Lipe
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Morava
Velika Plana
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Rudar
Stamnica
OFK Napredak
Markovac
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Polet
Trnovče
Borac 1932
Ralja
4 : 3
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
Sloga
Bogosavac
Mladost (D)
Dračić
0 : 2
Borac
Lešnica
Brezovica
Brezovica
2 : 5
Rađevac
Krupanj
Drina
Ljubovija
1 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Polet
Ratina
Šumadija
Toponica
3 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Korićani
Korićani
0 : 3
Real
Podunavci
Apolon 2018
Kovači
2 : 2
Radnik
Ušće
Zvečan
Zvečan
1 : 0
Bane 1931
Raška
GFK Sloboda
Užice
3 : 0
FAP
Priboj
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 2
Polet (T)
Trbušani
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Prijevor
Prijevor
0 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Tisa
Adorjan
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Tavankut
Tavankut
2 : 4
Sloga
Čonoplja
Bajša
Bajša
5 : 0
Radnički
Sombor
Tekstilac
Odžaci
1 : 3
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Jadran
Golubinci
1 : 2
Hajduk (D)
Divoš
Sremac
Vojka
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Borac
Šajkaš
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
ŽAK
Kikinda
1 : 3
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Borac (St)
Starčevo
4 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Naftagas
Elemir
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 6
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jastrebac
Blace
2 : 2
Budućnost
Orašje
Akademija 10
Prokuplje
1 : 1
Čekmin
Čekmin
Jablanica
Medveđa
0 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 1
Morava
Vladičin Han
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 1
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Lužnica
Babušnica
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Rtanj
Boljevac
OFK Slatina
Bor
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 0
OFK 019
Zaječar
Juhor
Obrež
1 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 1
Blagotin
Poljna
Radnički (S)
Svilajnac
8 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Bukovik
Razanj
2 : 3
Rudar
Jelašnica
Morava
Žitkovac
3 : 1
Malošište
Malošište
OFK Niš
Niš
4 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Orljane
Orljane
2 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 5
Pukovac
Pukovac
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 0
Moravica
Subotinac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 2
Svrljig
Svrljig
Vrtište
Vrtište
2 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Budućnost
Zvečka
4 : 0
Dunav
Veliko Selo
Leštane
Leštane
3 : 0
Milutinac
Zemun
Torlak
Beograd
2 : 3
Napredak
Medoševac
BSK 1926
Baćevac
3 : 1
Mladost
Cvetovac
Komgrap
Beograd
0 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Borac (K)
Klenovnik
4 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Napredak Simićevo
Simićevo
0 : 0
Integral
Batuša
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 3
Železničar
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
1 : 3
Obilić
Živica
Sloga (B)
Burovac
1 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Železničar Kusadak
Kusadak
3 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Obilić
Staro Selo
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 2
Cerovac 2013
Cerovac
Pobeda
Golobok
3 : 3
Sloga (M)
Miloševac
Omladinac
Seone
0 : 3
Podunavac
Udovice
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 0
ZSK
Valjevo
Sovljak
Sovljak
1 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Iskra
Donja Bukovica
3 : 7
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Trlić
Trlić
2 : 2
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
1 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Kolubara 2
Valjevo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Sloga
Lipnički Šor
1 : 1
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Duško
Klenje
0 : 3
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Vidojevica
Lešnica
3 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladi borac
Dublje
2 : 0
Drina
Badovinci
Majur
Majur
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ribnica
Jovac
4 : 1
Napredak
Gračac
Gruža
Vitanovac
0 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Proleter
Pečenog
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Granit
Jošanička banja
1 : 3
Mladost
Vrdila
Omladinac (Z)
Zablaće
0 : 1
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 2
Ovčar
Markovica
Spartak
Trnava
0 : 4
Zadrugar
Donja Trepča
Slatina
Slatina
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Ozrem
Ozrem
Mladost (A)
Atenica
2 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Dedinje Junajted
Guča
1 : 3
Mladost (P)
Preljina
Slavija
Pivnice
5 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
Omladinac
Bukovac
0 : 5
Vojvodina
Tovariševo
Rusin
Ruski Krstur
7 : 2
Polet
Karavukovo
Maglić
Bački Maglić
2 : 2
Budućnost (P)
Parage
Tvrđava
Bač
7 : 0
Kulpin
Kulpin
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Obilić (Z)
Zmajevo
Senta
Senta
2 : 2
Srbobran
Srbobran
Iskra
Kucura
3 : 1
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Jadran
Feketić
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
Železničar
Inđija
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Borac (K)
Klenak
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Borac (M)
Martinci
Napredak
Popinci
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
Index
Novi Sad
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 2
OFK Sirig
Sirig
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Bačka (Đ)
Đurđevo
TSK
Temerin
4 : 1
Bačka (B)
Begeč
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 2
Veternik
Veternik
Hajduk
Čurug
4 : 4
Fruškogorski partizan
Bukovac
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 0
Delija
Mokrin
Lehel
Mužlja
3 : 0
Tamiš
Farkaždin
Jedinstvo (B)
Bočar
2 : 0
2. Oktobar
Kumane
Rusanda
Melenci
0 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Mladost BD
Banatski Despotovac
1 : 1
Potisje
Knićanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 6
OFK Klek
Klek
Crvena zvezda
Rusko Selo
2 : 1
Polet
Nakovo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 5
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Polet (Id)
Idvor
Partizan (G)
Gaj
4 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Radnički (B)
Baranda
3 : 3
Strela
Ivanovo
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Hajdučica
Hajdučica
0 : 2
Radnički (K)
Kovin
Real
Donja Jajina
1 : 2
Vučje
Vučje
Jedinstvo
Grdelica
2 : 1
Sloga
Lipovica
Mladost 1959
Vinarce
4 : 0
Progres
Ladovica
OFK Morava
Leskovac
1 : 3
Šumadija
Razgojna
BSK
Belanovce
2 : 0
Umac
Miroševce
Mladi borac
Živkovo
5 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Moravac
Pečenjevce
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Polet
Stajkovce
3 : 1
Železničar
Brestovac
Polet
Jabukovac
4 : 3
Ključ
Podvrška
Blizna
Blizna
4 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
Branik
Štubik
4 : 0
Radnički
Klokočevac
Krivelj
Krivelj
1 : 9
Rudna Glava
Rudna Glava
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Urovica
Urovica
2 : 2
Polom
Leskovo
Sebečevac
Sebečevac
1 : 0
Vinogradar
Zleginje
FUD
Brus
1 : 1
Gradina
Pejovac
Trudbenik
Stalać
0 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 3
13. April
Lomnica
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 1
Kupci
Kupci
Šanac
Šanac
2 : 0
Žabare
Žabare
Bratstvo
Međureč
2 : 1
Partizan (M)
Majur
Juhor
Glavinci
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Javor
Sladaja
3 : 3
Dragocvet
Dragocvet
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 4
Mladost (K)
Koncarevo
Moravac 2015
Krušar
0 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Hajduk
Čepure
5 : 1
Kolare
Kolare
Morava (R)
Ribare
3 : 2
OFK Batinac
Batinac
Resavac
Subotica
5 : 0
Mladost (D)
Dublje
Napredak (D)
Drenovac
2 : 1
Orlovi
Jasenovo
Posavina
Stubline
3 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Rojkovac
Obrenovac
1 : 1
Mladost
Čibutkovica
OFK Borac
Arnajevo
2 : 0
Budućnost
Dudovica
Strelac
Mislođin
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Borac (L)
Lazarevac
3 : 0
Barajevo
Barajevo
Zvezda
Konatice
1 : 2
Lisović
Lisović
Radnički
Rudovci
5 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Boleč
Grocka
3 : 1
Kosmajac
Koraćica
Dunavac
Grocka
4 : 0
Vinča
Vinča (Grocka)
Zaklopača
Zaklopača
2 : 6
Šumadija 1962
Jagnjilo
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
2 : 1
Kosmaj
Ralja
Šepšin
Šepšin
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Velika Krsna
Velika Krsna
4 : 1
OFK Student
Mladenovac
Zuce 2019
Zuce
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Rasovača
Rasovača
4 : 3
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Pobeda
Rusna
5 : 0
Palilula
Aleksinac
Naisus 1977
Rožina
5 : 2
Baličevac
Baličevac
Doljevac
Doljevac
4 : 2
Padina
Padina
Elid
Donji Dušnik
3 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Mladost (B)
Batušinac
0 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 2
Sloga
Korman
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Borac
Pajsijevići
Vinča
Vinča (Topola)
1 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Marjan
Knić
Banja
Banja
2 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Omladinac (DR)
Donja Rača
1 : 3
Mladost MG
Saranovo
BSK
Belosavci
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Sloga
Milatovac
Padež
Petrovac
2 : 2
Napredak
Izvor
Spartak
Pirot
3 : 1
Zadrugar
Krupac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 2
Dragoš
Pirot
Željuša
Željuša
0 : 4
Senjak
Pirot
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Borac (P)
Progar
0 : 5
011
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Srem
Jakovo
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Hajduk
Beograd
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Jedinstvo (P)
Petrovac
1 : 5
Sloboda (G)
Grbice
Šumadija 1934
Drača
1 : 5
Borac (D)
Drenovac
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Kolonija
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
3 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 3
Maršić
Maršić
Kutlovo
Kutlovo
1 : 3
Srbija
Ilićevo
Mladost (DK)
Donji Komren
7 : 2
Morava
Krušce
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 2
Crvena zastava
Hum
Delijski Vis
Niš
7 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Omladinac
Gornji Komren
0 : 1
Palilulac
Niš
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Mladost (L)
Lalinac
0 : 6
Radnički 1936
Trupale
Rakac Stave
Stave
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
OFK Senjak
Valjevo
2 : 1
Popadić
Popadić
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 1
Lukavac
Lukavac
Mladost
Latković
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Joks Junajted
Mionica
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Dračić 2018
Dračić
2 : 4
Rajac
Kadina Luka
Jadar 2013
Valjevo
2 : 2
Tešnjar
Valjevo
Komanice
Komanice
4 : 2
Polet
Popučke
Kolubara (J)
Jabučje
1 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Čučuge
Čučuge
1 : 0
Kalenić
Kalenić
Joševa
Joševa
0 : 3
Pambukovica
Pambukovica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
Šarbane
Šarbane
2 : 1
Rudar 1945
Radljevo
Mladost (V)
Vračević
1 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
Miločajac
Miločaj
2 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mineral 2015
Rudno
5 : 0
Lazac
Lazac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
4 : 2
Borac (A)
Adrani
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Mladost 1981
Štulac
4 : 1
Stubal
Stubal
Polet
Sivac
4 : 0
Mladost
Kruščić
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 1
Kula
Kula
Lipar
Lipar
1 : 2
Partizan
Kupusina
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 2
Stanišić 1920
Stanišić
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 4
Omladinac
Deronje
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Fruška Gora
Ruma
5 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Sloga (Č)
Čalma
1 : 5
Trgovački
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Manđelos
4 : 0
Sloboda
Šašinci
Graničar 1924
Adaševci
1 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
OFK Bikić
Bikić Do
7 : 2
Sremac
Berkasovo
Obilić
Vilovo
0 : 2
Moskva
Budisava
Proleter
Banoštor
3 : 0
Čenej
Čenej
Miletić
Mošorin
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
Jedinstvo (G)
Gospođinci
4 : 0
Hajduk
Gardinovci
Susek
Susek
11 : 0
Sloga
Lok
Dinamo
Budisava
0 : 1
Borac
Rakovac
Titel
Titel
1 : 2
Železničar
Novi Sad
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Bilećanin
Sečanj
1 : 2
Naftagas
Boka
Jedinstvo 2014
Ečka
2 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
Zlatica
Zlatica
0 : 4
MSK
Mihajlovo
ASK
Aradac
6 : 0
Mladost
Belo Blato
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 2
Banat (D)
Dupljaja
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 1
Ratar
Kruščica
Vulturul
Grebenac
9 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 5
Dunav
Banatska Palanka
Polet
Izbište
0 : 3
Ševac
Kusić
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Gradac
Konopnica
0 : 4
Milanovo
Milanovo
Mladost (B)
Batulovce
2 : 4
Bratstvo
Bratmilovce
Marjan MB
Mala Biljanica
4 : 0
OFK Brza
Brza
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 2
Badince
Badince
Sloga (D)
Dašnica
3 : 2
Polet 57
Milutovac
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Garevina
Garevina
Mladi radnik
Bačina
0 : 3
Mladost
Toljevac
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 2
Omladinac
Pojate
Sloga (L)
Lozna
4 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Radnički
Tekija
5 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
1 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Istok 63
Plana
2 : 0
Napredak (St)
Stubica
OFK Juhor 2016
Potočac
5 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Sloboda
Šuljkovac
1 : 0
Mladost
Tečić
Sloga
Voljavče
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Ursule
Ursule
2 : 6
Partizan
Glogovac
Vinorača
Vinorača
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Mladost
Gložane
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Jedinstvo
Dren
Borac
Ušće
7 : 1
Trstenica
Trstenica
Belo Polje
Belo Polje
1 : 6
Krtinska
Krtinska
Sloga
Ratari
3 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Proleter
Jasenak
0 : 1
Skela
Skela
Ljubinić
Ljubinić
2 : 3
Polet
Grabovac
Pobednik
Piroman
2 : 5
Partizan
Draževac
Veliki Borak
Veliki Borak
4 : 2
OFK Guncati
Guncati
Beljina
Beljina
1 : 4
Vranić
Vranić
Zmaj 1953
Zemun
1 : 1
Busije
Busije
13. maj
Zemun
1 : 2
BUSK
Beograd
Dedinje
Beograd
0 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 0
DIF
Beograd
Umka
Umka
1 : 1
Sparta Železnik
Beograd
Mladi proleter
Beograd
4 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 1
Sremac Deč
Deč
Polet
Novi Karlovci
3 : 5
Sremac (Dob)
Dobrinci
Šumar
Ogar
1 : 3
OFK Brestač
Brestač
Krušedol
Krušedol
2 : 1
ČSK
Čortanovci
Mladost
Buđanovci
1 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Radnički
Irig
2 : 0
Graničar
Obrež
Hajduk
Podlokanj
1 : 1
Tisa
Padej
Tromedja
Majdan
1 : 5
Tornjoš
Tornjoš
Šampion
Orom
0 : 3
AFK
Ada
Slavija
Banatsko Aranđelovo
6 : 0
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
0 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Graničar
Đala
0 : 4
Jadran
Sanad
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 3
Gorki
Glušci
Omladinac (BO)
Bogatic
1 : 6
Milicionar
Bogatić
Premijer
Badovinci
3 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
0 : 1
Cer
Petkovica
Napredak
Mačvanski Belotić
4 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
4 : 1
Lipolist
Lipolist
OFK Rogača
Rogača
3 : 1
Popović
Popovići
Stojnik
Stojnik
3 : 0
Sibnica
Sibnica
Vis
Parcani
5 : 1
Vojvoda
Dučina
Mladost
Guberevac
0 : 2
Mali Požarevac
Mali Požarevac
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 5
Mladost
Mala Ivanča
Prva Iskra
Runjani
0 : 3
Sloga
Straža
Jezero
Amajić
2 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 0
Borac
Kozjak
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 3
Šipurske livade
Šabac
Mrovska
Mrovska
5 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Rankovac
Nakučani
Trešnjevka
Trbusac
3 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
PSK
Provo
4 : 0
Cerić
Miokus
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Sloga
Krnić
PKB (PS)
Padinska skela
1 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
OFK Crvenka
Borča
1 : 1
Boka Seniors
Beograd
Minel
Ripanj
5 : 2
Pinosava
Pinosava
Pionir
Besni Fok
0 : 5
Poštar 1930
Beograd
Palilulac
Krnjača
2 : 1
Resnik
Resnik
Proleter
Karađorđevo
1 : 6
Naša Zvezda
Silbaš
Mladost
Mali Bač
0 : 1
Bačka
Despotovo
Soko
Nova Gajdobra
0 : 2
Krivanj
Selenča
Sloga
Plavna
0 : 0
Orlovi
Bačka Palanka
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 2
Neštin
Neštin
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Mladi radnik (D)
Dragušica
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
1 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Kruševica 1980
Kneževac
3 : 4
Jedinstvo (O)
Oplanić
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 3
Karađorđe (V)
Vučić
Mladost (R)
Rašković
6 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Manastirica
Manastirica
Omladinac (B)
Busur
5 : 1
Borac (V)
Vukovac
Radnički (K)
Knežica
1 : 3
Napredak 1936
Veliko Crniće
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Napredak (P)
Poljana
3 : 2
Dizel
Bare
Stig 1955
Beranje
0 : 3
Mlava (B)
Bratinac
Žika Marković Uča
Miljević
0 : 0
Vihor
Маljurevac
Mladost (B)
Biskuplje
5 : 0
Desine
Desine
Barič
Barič
2 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Kopljari
Kopljari
0 : 0
B 2000
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
0 : 0
Sloga
Zagorica
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Mladost
Jelenac
Mladi rudar
Bukovik
3 : 4
Radoje Domanović
Ovsište
Vrbica
Aranđelovac
5 : 0
Borac
Kloka
Orlovac 1932
Mrčajevci
9 : 1
Čačak 94
Čačak
Prijatelji
Čačak
7 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Morava
Katrga
2 : 2
Vujan
Prislonica
Budućnost
Stančići
1 : 3
Planinac
Vujetinci
Malba
Žaočani
0 : 2
Lugovi
Čačak
Kej
Čačak
0 : 0
Mršinci
Mršinci
Divostin
Kragujevac
6 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
Košutnjak
Kragujevac
1 : 4
Dobrača
Dobrača
Ćava
Grošnica
01.09.2019
17:00
Jadran
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 2
Slavija
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 6
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
3 : 1
Lokomotiva
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 2
Bikovo
Bikovo
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Palić
Palić
Slavia
Kovačica
0 : 2
Mundial
Pančevo
Unirea
Uzdin
6 : 0
Tempo
Sefkerin
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vojlovica 2018
Vojlovica
4 : 0
Pobeda
Samoš
BSK
Bavanište
2 : 4
Mladost
Vojlovica
Omladinac
Deliblato
2 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
6 : 2
Kolonija
Kovin
Budućnost
Banatski Brestovac
4 : 2
Borac
Pločica
Kapidžija
Kapidžija
1 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Zdravinje
Zdravinje
4 : 2
Parunovac
Parunovac
Rasina
Vitanovac
1 : 0
Polet
Šavrane
Modrica
Modrica
4 : 2
Konjuh
Konjuh
Telečka
Telečka
1 : 1
Dinamo
Sonta
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 0
Panonija
Lalić
Bratstvo 2019
Prigrevica
2 : 0
Graničar
Riđica
Borac
Zrenjanin
3 : 1
KSK Konak 1926
Konak
Proleter
Neuzina
9 : 0
Sloga
Jarkovac
Partizan
Tomaševac
0 : 2
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
Studen Vitez
Studenica
3 : 2
BSK 2014
Bukovica
Koštam Polje
Delimeđe
2 : 4
Sloga Obrva
Obrva
Partizan (V)
Vrba
0 : 8
Mladost 1925
Oplanići
Magnohrom
Kraljevo
1 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
Morava (M)
Mrsać
0 : 3
Zgodačica
Godačica
Železničar
Klačevica
2 : 2
Razvitak
Mirilovac
Polet
Zabrega
1 : 3
Budućnost
Lebina
Heroj
Busilovac
4 : 2
BSK Buljane
Buljane
Jedinstvo
Ratari
0 : 3
ISK Izvor
Izvor
Omladinski
Paraćin
0 : 4
Sloga
Donje Vidovo
Omladinac (K)
Kalinovac
4 : 1
Jedinstvo (M)
Milorci
Kolubara (LP)
Liso Polje
2 : 0
Dokmir
Dokmir
Murgaš 2012
Murgaš
5 : 2
Vukona
Vukona
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 2
Brgule
Brgule
Gunjevac
Gunjevac
2 : 0
OFK Takovo
Takovo
Budućnost 1995
Slatina
0 : 3
Vrelo
Vrelo
OFK Bingula
Bingula
1 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Bačinci
Bačinci
0 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
Sinđelić
Gibarac
1 : 5
Napredak
Vašica
Omladinac
Batrovci
3 : 0
Borac
Ilinci
Graničar
Jamena
3 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Petrovac 74
Kujavica
6 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Sloga 1949
Matijevac
3 : 1
Sparta
Kaona
Hajduk
Debrc
3 : 1
Polet
Jalovik
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Verko
Suvo Selo
6 : 1
Torpedo
Lojanice
Radnik 2013
Šišince
1 : 4
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
01.09.2019
11:00
Veternica
Leskovac
Turekovac
Turekovac
2 : 1
Jašunja
Jašunja
Rudar 1973
Rudare
5 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Polet
Kobilje
5 : 4
Kruševica
Kruševica
Dvorane
Dvorane
4 : 2
Mladost 2015
Mala Reka
Mladost VPD
Kruševac
2 : 1
Padež
Padež
Dedina
Dedina
0 : 4
Zmajevac
Belasica
Vratare
Vratare
2 : 1
Lomnica
Velika Lomnica
Grkljane
Grkljane
1 : 4
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Crni Vrh
Deonica
2 : 3
Dobra Voda
Dobra Voda
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 0
Belica
Belica
Trnava
Trnava
4 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 1
GFK Strelište
Jagodina
Omladinac
Bunar
0 : 0
Mladost
Bukovče
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
3 : 3
Napredak
Staro Lanište
Borac
Veliko Laole
4 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Soko
Krvije
0 : 4
Zabrđe 1936
Zabrđe
BSK
Bošnjak
5 : 0
Melnica
Melnica
Borac
Banja Luka
3 : 1
Čelik
Zenica
Bokelj
Kotor
1 : 1
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
Ibar
Rožaje
3 : 1
Jezero
Plav
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 0
Arsenal
Tivat
Lovćen
Cetinje
1 : 1
Mornar
Bar
Drezga
Piperi
0 : 1
Dečić
Tuzi
Everton
Liverpool
3 : 2
Wolverhampton
Wolverhampton
Arsenal
London
2 : 2
Tottenham
London
Valencia
Valencia
2 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
Atlético Madrid
Madrid
3 : 2
Eibar
Eibar
Espanyol
Barcelona
0 : 3
Granada
Granada
Villarreal
Villarreal
2 : 2
Real Madrid
Madrid
Werder Bremen
Bremen
3 : 2
Augsburg
Augsburg
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 1
Fortuna
Düsseldorf
Lazio
Roma
1 : 1
Roma
Roma
Atalanta
Bergamo
2 : 3
Torino
Torino
Cagliari
Cagliari
1 : 2
Internazionale
Milano
Genoa
Genova
2 : 1
Fiorentina
Firenze
Lecce
Lecce
0 : 1
Verona
Verona
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
4 : 1
Sampdoria
Genova
Udinese
Udine
1 : 3
Parma
Parma
Reims
Reims
2 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Rennes
Rennes
1 : 2
Nice
Nice
Strasbourg
Strasbourg
2 : 2
Monaco
Monaco
Olympique Marseille
Marseille
1 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Internacional
Beograd
1 : 2
Grafičar
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Radnički 1912
Sombor
8 : 0
Tekstilac
Odžaci
Bačka 1901
Subotica
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Hajduk 1912
Kula
3 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Radnički (N)
Niš
5 : 0
OFK Vršac
Vršac
Borac
Novi Sad
0 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Radnički (S)
Sombor
0 : 4
Petrika
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Hajduk 1912
Kula
1 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
2 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 7
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Bajša
Bajša
OLE
Zemun
2 : 1
IMT
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Internacional
Beograd
5 : 0
Sinđelić
Beograd
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Kiker
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Vršac
Vršac
7 : 1
Voja Gačić
Pančevo
Coerver junior FA
Vršac
0 : 14
Mladost (L)
Lukićevo
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 0
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 0
Index
Novi sad
Petrika
Novi Sad
11 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Bačka
Bačka Palanka
6 : 1
Bečej 1918
Bečej
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Arena Su
Subotica
Spartak ŽK
Subotica
8 : 0
GDM 021
Novi Sad
ODR
Petrovaradin
1 : 0
CFK
Vrbas
Tavankut
Tavankut
2 : 11
Bajša
Bajša
Preporod
Novi Žednik
0 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Mačva 1929
Bogatić
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Zadrugar
Lajkovac
2 : 7
Drina
Ljubovija
Borac 1926
Čačak
4 : 1
FAP
Priboj
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Gaučosi
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 5
Sloga (P)
Požega
GFK Sloboda
Užice
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Petlić SD 2006
Smederevo
5 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
0 : 7
Smederevo 1924
Smederevo
AF Duljaj
Topola
6 : 1
Šumadija
Aranđelovac
RSK
Rabrovo
4 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Sloga 036
Kraljevo
13 : 0
Požega
Požega
ŽFK Požarevac
Požarevac
2 : 1
Vašarište
Kragujevac
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 3
Kolibri
Kuršumlija
Morava
Žitkovac
1 : 2
Levač
Rekovac
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Topličanin
Prokuplje
Radnički 2012
Niš
2 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac