XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 219 utakmica za dan
Subota, 2 Jun 2018

Fudbal

Loznica
Loznica
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Karađorđe
Topola
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Bratstvo 1946
Prigrevica
5 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Bečej 1918
Bečej
4 : 1
Borac (S)
Sakule
Odžaci
Odžaci
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Cement
Beočin
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
Omladinac (NB)
Novi Banovci
2 : 3
Dunav
Stari Banovci
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 1
Železničar
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
4 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sopot
Sopot
1 : 3
BASK
Beograd
Prva Iskra
Barič
0 : 1
BSK Borča
Borča
Jedinstvo
Surčin
4 : 1
Žarkovo
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Grafičar
Beograd
3 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
GSP Polet Dorćol
Beograd
3 : 0
IMT
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
Ribnica
Mionica
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Borac
Lešnica
3 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
OFK Vršac
Vršac
3 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Polet
Nakovo
2 : 4
Radnički (S)
Sutjeska
Kikinda 1909
Kikinda
8 : 1
Radnički (K)
Kovin
Begej
Žitište
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 7
Vojvodina 1928
Perlez
Sloga
Plandište
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 5
Leštane
Leštane
Stanišić
Stanišić
6 : 1
Hajduk Junior
Kula
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Polom
Leskovo
Zlot
Zlot
3 : 0
Radnički
Klokočevac
Borac (P)
Progar
5 : 0
Avala
Beli Potok
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Zmaj
Zemun
Institut
Zemun Polje
4 : 3
Sinđelić
Ugrinovci
Studenski Grad
Novi Beograd
8 : 3
PKB (PS)
Padinska Skela
Komgrap
Beograd
4 : 0
Borac (O)
Ostružnica
13. Maj
Zemun
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Poštar Zvezdara
Krnjača
1 : 0
Šumadinac
Bečmen
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Trnava
Donja Trnava
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Parmenac
Parmenac
3 : 4
Zadrugar
Donja Trepča
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
6 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Polet (SD)
Suvi Do
4 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
Đerdap
Golubac
2 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Zvezda
Blato
1 : 3
Zadrugar
Krupac
Senjak
Pirot
3 : 4
Dragoš
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Borac
Barje Čiflik
Rajko Mitić
Bela Palanka
2 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Crnokosa
Kosjerić
6 : 1
Prvi partizan
Užice
Zlatar
Nova Varoš
7 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Radnik
Ub
0 : 1
Banjani
Banjani
Šumadija 1934
Drača
4 : 2
Ćava
Grošnica
Vulkan 1963
Brenica
6 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Kaćuša
Kuršumliija
02.06.2018
17:30
Trbunje
Trbunje
Mladost (B)
Bosilegrad
5 : 2
OFK Alakince
Alakince
Grdica
Grdica
0 : 0
Lasta
Vitkovac
Mlada krila
Metikoši
2 : 4
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
7. Juli
Bela Crkva
1 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Antimon
Zajača
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Stolice
Krupanj
3 : 6
Mladost (BR)
Brezjak
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
Sloga (ST)
Straža
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
4 : 0
Rudar
Brasina
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
6 : 0
Jadar
Stupnica
Dedinje
Beograd
2 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Zaklopača
Zaklopača
2 : 4
Poštar
Beograd
Provo 2015
Provo
4 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
5 : 6
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Karađorđe
Mišar
1 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 5
Šipurske livade
Šabac
Dobrava
Vukošić
2 : 2
Radnički
Koceljeva
Pocerina
Jevremovac
1 : 4
Vlašić
Donje Crniljevo
Rubribreza
Rubribreza
5 : 1
Čučuge
Čučuge
Crvena Jabuka
Ub
1 : 3
Kalenić
Kalenić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Delija
Mokrin
3 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Žitkovica 2017
Žitkovica
2 : 1
Stig 1955
Beranje
Polet (V)
Voluja
3 : 0
Radnički (P)
Požeženo
Jasenovac
Krepoljin
4 : 1
Manastirica
Manastirica
Vis
Parcani
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
Čoka
Čoka
0 : 2
Tisa
Padej
Sloboda
Stara Moravica
0 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Željuša
Željuša
3 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Nišavac
Staničenje
1 : 3
Pobeda
Držina
Mladost
Mali Suvodol
1 : 1
Sloboda
Rasnica
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Bratstvo
Dljin
Sloga (B)
Batočina
3 : 0
Udarnik Trska 1947
Trska
Mladost
Resnik
3 : 5
Napredak
Jošanica
Bukovik
Vrbovac
1 : 7
Slemen
Milušinac
Padina
Padina
4 : 1
Baličevac
Baličevac
Borac
Azbresnica
0 : 0
Koprijan
Gradište
Sloga
Jovanovac
4 : 3
Jugovići
Jug Bogdanovac
Kastrum
Gamzigrad
2 : 3
Polet 1959
Nikoličevo
Šljivar
Šljivar
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Nacional
Lukovo
0 : 4
Lovac
Mali Izvor
Slatina
Slatina
3 : 0
Urovica
Urovica
Graničar
Aleksandrovac
4 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 3
Torpedo
Lojanice
Sparta
Kaona
5 : 4
Polet
Jalovik
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Navalin
Navalin
3 : 1
Jašunja
Jašunja
Todorovce
Todorovce
3 : 1
Rudar 1973
Rudare
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 0
Atletiko
Donja Jajina
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Zvizdar 2012
Zvizdar
5 : 2
Jedinstvo
Milorci
BSK 2014
Bukovica
1 : 6
Progorelica
Progorelica
Omladinac (D)
Drakčići
6 : 2
Budućnost (S)
Samaila
Morava (M)
Mrsać
3 : 0
Koštam Polje
Delimeđe
Studen Vitez
Studenica
3 : 2
Bane 1931
Raška
Zvezda
Čukojevac
2 : 3
Miločajac
Miločaj
Mladost (DB)
Donja Borina
1 : 3
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Usije
Usije
0 : 3
Borac 2016
Donja Kruševica
Grivac
Grivac
0 : 3
Kotlenik
Selo Leskovac
Mladost
Pretoke
3 : 2
Bečevica
Bečevica
Borac 1939
Ljuljaci
1 : 2
Mladi Radnik
Dragušica
Omladinac
Ugljarevo
3 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Vinogradar
Riljac
2 : 2
Mladost
Mala Drenova
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Omladinac
Odžaci
4 : 2
Topoljak
Grabovac
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 0
Rujišnik
Rujišnik
OFK Homolje
Žagubica
0 : 5
Vrelo 1971
Milanovac
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 1
Borac
Vukovac
Misača
Misača
6 : 0
Tulež
Tulež
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 5
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Modrica
Modrica
6 : 0
Vratare
Vratare
Podrinje
Janja
3 : 2
Tekstilac Kort
Derventa
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Rudar
Prijedor
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 1
Drina
Zvornik
Kozara
Gradiška
5 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 0
Sutjeska
Foča
Sloga
Doboj
3 : 0
Napredak
Donji Šepak
Spartak
Subotica
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Partizan
Beograd
3 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
5 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
3 : 3
Rad
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
2 : 8
Voždovac
Beograd
Bežanija
Beograd
6 : 1
011
Beograd
Brodarac 2
Beograd
2 : 0
IMT
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 6
Sindjelć
Beograd
Kolubara
Lazarevac
6 : 4
Siti Sport Klub
Beograd
Trudbenik
Trudbenik
4 : 2
Žarkovo
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
6 : 0
Balkan
Beograd
Vinča
Vinča
2 : 4
Srem
Jakovo
Udarnik
Lozovik
8 : 2
Vrbovac
Vrbovac
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Hajduk junior
Kula
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Voždovac MK
Beograd
5 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Spartak
Subotica
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički
Beograd
7 : 2
Brodarac
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Zemun
Zemun
Kiker
Kraljevo
3 : 0
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Teleoptik
Zemun
TSC
Bačka Topola
0 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
BSK 1925
Beograd
6 : 0
011
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Beograd 1929
Beograd
1 : 14
Žarkovo
Beograd
Poštar 1930
Beograd
3 : 2
Balkan
Beograd
BASK
Beograd
4 : 4
Mladenovac
Mladenovac
Omladinac
Veliko Polje
0 : 12
DIF
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 1
OLE
Zemun
Palilulac
Beograd
4 : 1
GSP Polet
Beograd
Njerš Ištvan
Totovo Selo
6 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 1
Jošanica
Novi Pazar
AS
Novi Pazar
2 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Cer
Jadranska Lešnica
8 : 1
Borac
Lešnica
Železničar (P)
Pančevo
1 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
6 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Radnički NB MK
Novi Beograd
1 : 2
BSK Borča MK
Borča
Crvena zvezda MK
Beograd
2 : 1
011 MK
Beograd
IMT
Novi Beograd
5 : 4
Zemun MK
Zemun
Voždovac B MK
Beograd
3 : 1
Rad B MK
Beograd
Bežanija MK
Novi Beograd
0 : 4
Leštane MK
Leštane
Kosmaj MK
Ralja
3 : 2
Jedinstvo MK
Dren
Radnički (S)
Sombor
1 : 4
Petar Puača
Novi Sad
BSK 1925
Beograd
0 : 8
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
011
Beograd
BASK
Beograd
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Studentski Grad
Beograd
1 : 2
Sinđelić
Beograd
Internacional
Beograd
9 : 0
Lola
Beograd
Obilić
Staro Selo
0 : 9
Napredak
Markovac
Osipaonica
Osipaonica
6 : 3
AF Djokić
Velika Plana
Budućnost
Mala Krsna
4 : 2
Sloboda
Lipe
Soko 2015
Saraoci
7 : 1
Proleter
Vranovo
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
DIF
Beograd
Bačka 1901
Subotica
7 : 2
Preporod
Novi Žednik
Dolina
Padina
4 : 0
Vojvodina (C)
Crepaja
Železničar (P)
Pančevo
2 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Arena SU
Subotica
Index
Novi sad
0 : 1
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Čukarički MK
Beograd
6 : 1
Voždovac MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 3
Partizan MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 2
BSK Borča MK
Borča
Brodarac MK-B
Novi Beograd
5 : 0
PKB MK
Padinska Skela
Voždovac B
Beograd
0 : 0
Radnički PDM MK
Mladenovac
Žarkovo MK
Žarkovo
2 : 1
Zemun B MK
Zemun
Rakovica MK
Rakovica
6 : 2
Ole MK
Zemun
Rad
Banjica
0 : 5
Čukarički
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Sindjelić
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
OLE
Borča
Subotica
Subotica
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Spartak '06
Subotica
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Sindjelic 2012
Beograd
IMT
Beograd
5 : 0
Srem
Jakovo
Beograd 1929
Beograd
3 : 2
Palilulac
Beograd
Torlak
Beograd
6 : 4
Atakante
Beograd
Banja
Beograd
2 : 2
IM Rakovica
Rakovica

Rukomet

Rusin
Ruski Krstur
26 : 30
Grafičar
Bezdan
Vladimirovac
Vladimirovac
24 : 27
Dolovo
Dolovo

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
13 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
4 : 9
Šabac
Šabac
Valjevo Gorenje
Valjevo
11 : 10
Zemun Bosal
Zemun
Nais
Niš
10 : 7
KVK Radnički
Kragujevac

Američki fudbal

Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
29 : 0
Celtis Sombor
Sombor