XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 377 utakmica za dan
Subota, 19 Maj 2018

Fudbal

Crvena Zvezda
Beograd
5 : 1
Voždovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Bežanija
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 3
Dinamo
Vranje
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Loznica
Loznica
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Železničar
Lajkovac
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Polet
Ljubić
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 2
Karađorđe
Topola
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Ozren
Sokobanja
2 : 2
Trajal
Kruševac
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Timok
Zaječar
1 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Dunav
Prahovo
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Odžaci
Odžaci
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Cement
Beočin
2 : 1
Borac (S)
Sakule
Omladinac (NB)
Novi Banovci
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (ZR)
Zrenjanin
8 : 1
Radnički (Š)
Šid
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Železničar
Pančevo
Sopot
Sopot
5 : 2
Prva Iskra
Barič
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
GSP Polet Dorćol
Beograd
5 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
IMT
Novi Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Gruža
Gruža
0 : 2
Homoljac
Žagubica
Rudar 2001
Kostolac
0 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Ribnica
Mionica
0 : 2
Borac
Lešnica
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Sovljak
Sovljak
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Sloga (L)
Leskovac
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Pčinja
Trgovište
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
BSK
Bogovina
1 : 4
Svrljig
Svrljig
OFK Topličanin
Prokuplje
7 : 0
Levač
Rekovac
Morava 1918
Ćuprija
2 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Sloga (D)
Despotovac
5 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
OFK Vršac
Vršac
7 : 1
Polet
Nakovo
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Begej
Žitište
1 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
4 : 2
Radnički (K)
Kovin
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 4
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga
Plandište
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 3
Sloga (T)
Temerin
OFK Slavija
Novi Sad
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Polet (K)
Karavukovo
2 : 3
Tekstilac
Odžaci
Mladost Apa
Apatin
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Srbobran
Srbobran
4 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Rakovica
Beograd
1 : 0
Napredak
Medoševac
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 3
Zvezdara
Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
6 : 0
Bilećanin
Sečanj
Naftagas (E)
Elemir
5 : 0
Naftagas (B)
Boka
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 3
OFK Batinac
Batinac
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Partizan (U)
Uljma
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 2
Sloven
Ruma
Rudar
Vrdnik
11 : 0
Jadran
Golubinci
Crvenka
Crvenka
0 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Vojvodina
Tovariševo
4 : 2
ŽAK
Sombor
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Napredak
Nadalj
Bajša
Bajša
0 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Obilić
Novi Kneževac
1 : 0
Senta
Senta
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 0
BSK
Bukovče
Zlot
Zlot
1 : 1
Polom
Leskovo
Poreč
Donji milanovac
4 : 1
Krivelj
Krivelj
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Sindjelić
Lipnica
2 : 3
Mladi Borac
Dublje
Jevremovac
Jevremovac
4 : 3
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Slatina
Slatina
0 : 5
Parmenac
Parmenac
Blagotin
Poljna
1 : 2
Juhor
Obrež
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Đerdap
Golubac
3 : 0
Železničar
Požarevac
Zvezda
Blato
2 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Senjak
Pirot
0 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Zadrugar
Krupac
Rudar
Baljevac
0 : 1
Granit
Jošanička banja
Crnokosa
Kosjerić
2 : 2
Omladinac
Zdravčići
Zlatar
Nova Varoš
4 : 1
Prvi partizan
Užice
Radnik
Ub
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 3
Banjani
Banjani
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Ćava
Grošnica
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 3
Mladost
Pajazitovo
Palilula
Aleksinac
8 : 7
Radnički 1947
Čapljinac
Palilulac
Niš
3 : 4
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Vinogradar
Ledinci
OFK Futog
Futog
0 : 3
TSK
Temerin
Omladinac
Stepanovićevo
5 : 2
Veternik
Veternik
Midžor
Kalna
5 : 2
Rudar (VČ)
Grljan
Kaćuša
Kuršumliija
0 : 3
Partizanski put
Grudaš
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
5 : 2
NS Tatko
Stara Bozurna
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 1
Ternoci
Trnovac
OFK Alakince
Alakince
2 : 4
BSK Bujanovac
Bujanovac
Morava
Parteš
0 : 3
Sloga
Ranilug
Brezovica
Štrpce
1 : 0
Gracko
Staro Gracko
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 1
Moravac
Krušar
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Omladinski
Paraćin
Dedinje
Beograd
0 : 3
Mladi Proleter
Beograd
Zaklopača
Zaklopača
1 : 3
Crvenka
Borča
OFK Šabac
Šabac
3 : 2
Sloga
Duvanište
Torpedo 1924
Tabanović
7 : 5
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Rubribreza
Rubribreza
4 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Crvena Jabuka
Ub
0 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
Kalenić
Kalenić
0 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Delija
Mokrin
10 : 0
Roham
Nova Crnja
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 2
Polet (R)
Radevac
Borac
Trnjane
2 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Jedinstvo (B)
Bobovište
0 : 2
Jastrebac
Tešica
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 0
OFK Draževac
Draževac
Škriljac
Bradarac
7 : 1
Gredetin
Gredetin
Rastina 1918
Rastina
1 : 7
Omladinac (D)
Deronje
Polet
Sivac
0 : 1
Kordun
Kljajićevo
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 4
Dizel
Bare
Polet (V)
Voluja
4 : 1
Desine
Desine
Jasenovac
Krepoljin
4 : 3
Rade Milošević
Dubočka
Čoka
Čoka
1 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tornjoš
Tornjoš
5 : 0
AFK
Ada
Sloboda
Stara Moravica
1 : 8
Vojvodina
Bačko Gradište
Nišavac
Staničenje
2 : 8
Napredak
Izvor
Mladost
Mali Suvodol
2 : 3
Jerma
Sukovo
Sloboda
Rasnica
6 : 0
Pobeda
Držina
Bjelica
Milatovići
6 : 1
Gradina
Rti
Sloga (B)
Batočina
7 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Omladinac (V)
Vučkovica
3 : 0
Veteran 2015
Popović
Kladušnica
Kladušnica
6 : 4
Pontes
Kostol
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
Jasenica
Kruševo
1 : 4
Bresje Superior
Velika Plana
Mladost
Resnik
6 : 1
Jedinstvo
Mužinac
Bukovik
Vrbovac
4 : 3
Rtanj
Vrmdža
Miloševo
Miloševo
0 : 3
Graničar
Aleksandrovac
Urovica
Urovica
1 : 2
Slatina
Slatina
Polet
Jabukovac
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
OFK Sikole
Sikole
5 : 4
Malajnica
Malajnica
Bukovica
Bukovica
5 : 1
Žabare
Žabare
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Konjuh
Konjuh
Kastrum
Gamzigrad
8 : 0
Nacional
Lukovo
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Grlište
Grlište
Badljevica
Badljevica
5 : 2
Kolarac
Kolari
KSK Konak 1926
Konak
0 : 5
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
1 : 0
Tisa 1933
Taraš
Borac
Zrenjanin
10 : 3
Partizan
Tomaševac
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 5
Mrovska
Mrovska
Sparta
Kaona
4 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Belpos
Belotić
5 : 3
Polet
Jalovik
Radnički
Tekija
11 : 2
Radnik
Davidovac
Sloboda
Donje Brijanje
5 : 0
Napredak
Bogojevce
Navalin
Navalin
6 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Nomanica
Nomanica
1 : 3
Atletiko
Donja Jajina
Todorovce
Todorovce
5 : 0
Veternica
Leskovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Zvizdar 2012
Zvizdar
4 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 1
Mladost
Bukovče
Viner DSV
Bukovac
3 : 0
Zelenika
Vitance
Resavac
Veliki Popović
0 : 4
Orlovi
Jasenovo
Beli Orao
Bradarac
4 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mladost
Velika Greda
3 : 0
Graničar
Miletićevo
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Crvena zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Naša Krajina
Kupinik
Usije
Usije
0 : 3
Polet
Bikinje
Vukan
Ždrelo
2 : 2
Napredak
Trnovče
Proleter
Jasenak
0 : 7
Pobednik
Piroman
Vukićevica
Vukićevica
3 : 4
Skela
Skela
Radnik
Pankovo
4 : 0
Burovac
Burovac
Soko
Krvije
5 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Mladost
Pretoke
1 : 2
Jedinstvo
Oplanić
Borac 1939
Ljuljaci
1 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Sloga
Zabojnica
5 : 1
Bečevica
Bečevica
Vinogradar
Riljac
2 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Omladinac
Odžaci
0 : 5
Mladost
Mala Drenova
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Rujišnik
Rujišnik
3 : 1
Topoljak
Grabovac
Sport
Bezdan
3 : 0
KFK Kula
Kula
Sloga
Isakovo
3 : 0
Budućnost
Vlaška
Goša
Vukmanovac
5 : 2
Dragovo
Dragovo
Prosvetar
Belušić
0 : 1
Povratak otpisanih
Rekovac
Blagotin
Belušić
4 : 0
Polet
Sekurič
Pobeda 1953
Osanica
4 : 0
Borac
Vukovac
OFK Homolje
Žagubica
7 : 3
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Misača
Misača
1 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Obilić
Mrmoš
1 : 3
Župski biseri
Lacisled
Mladost
Raklja
19.05.2018
17:00
Baštovan
Subotica
Garevina
Garevina
7 : 2
Ratajac
Donje Rataje
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 0
Mladost
Slatina
PSS-192
Jagodina
3 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Rudar
Pljevlja
Kom
Podgorica
2 : 3
Budućnost
Podgorica
Mladost
Podgorica
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Dečić
Tuzi
Zeta
Golubovci
1 : 2
Grbalj
Radanovići
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Vitez
Vitez
1 : 2
GOŠK
Gabela
Borac
Banja Luka
2 : 0
Sloboda
Tuzla
Mladost
Kakanj
0 : 3
Čelik
Zenica
Tekstilac Kort
Derventa
1 : 2
Rudar
Prijedor
Podrinje
Janja
0 : 0
Drina
Zvornik
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Kozara
Gradiška
1 : 1
Napredak
Donji Šepak
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 1
Sloga
Doboj
Celta Vigo
Vigo
4 : 2
Levante
Valencia
Sevilla
Sevilla
1 : 0
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Málaga
Málaga
0 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
1 : 2
Girona
Girona
Leganés
Leganés
3 : 2
Real Betis
Sevilla
Villarreal
Villarreal
2 : 2
Real Madrid
Madrid
Juventus
Torino
2 : 1
Verona
Verona
Caen
Caen
0 : 0
PSG
Paris
Dijon
Dijon
2 : 1
Angers
Angers
Lyon
Lyon
3 : 2
Nice
Nice
Marseille
Marseille
2 : 1
Amiens SC
Amiens
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 4
Bordeaux
Bordeaux
Nantes
Nantes
1 : 0
Strasbourg
Strasbourg
Rennes
Rennes
1 : 1
Montpellier
Montpellier
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
5 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Toulouse
Toulouse
2 : 1
Guingamp
Guingamp
Troyes
Troyes
0 : 3
Monaco
Monaco
Čukarički
Beograd
5 : 1
Radnički (P)
Pirot
Napredak
Kruševac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
IM Rakovica
Rakovica
2 : 6
011
Beograd
Brodarac 2
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 2
Sindjelć
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Studentski Grad
Beograd
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Mladi radnik 1926
Požarevac
8 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 1
Karadjordje
Topola
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
6 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 3
Proleter 1947
Vranovo
Trudbenik
Trudbenik
3 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Zmaj 1953
Beograd
7 : 4
Žarkovo
Beograd
Vinča
Vinča
5 : 5
Balkan
Beograd
Poštar 1930
Beograd
1 : 2
Srem
Jakovo
Budućnost
Zvečka
3 : 0
Avala
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Minel
Beograd
3 : 3
Šumadinac
Bečmen
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Napredak
Markovac
IMT MO
Beograd
1 : 3
Brodarac MK
Beograd
Rad 2 MO
Beograd
9 : 0
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Borac MK
Lazarevac
3 : 0
Voždovac 2 MO
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Brodarac
Beograd
Kiker
Kraljevo
3 : 0
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Voždovac
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
TSC
Bačka Topola
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Spartak
Subotica
1 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 2
Internacional
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Borča
Borča
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Rad
Beograd
8 : 0
IMT
Beograd
Grafičar
Beograd
5 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Palilulac
Beograd
0 : 4
DIF
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 2
OLE
Zemun
Radnik
Smederevska Palanka
6 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Pobeda
Golobok
3 : 3
Morava
Velika Plana
Tutin
Tutin
1 : 0
Apolon
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 0
Sloga
Kraljevo
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Jošanica
Novi Pazar
AS
Novi Pazar
8 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Železničar (P)
Pančevo
2 : 1
OFK Vršac
Vršac
Inđija
Inđija
4 : 3
RFK NS 1921
Novi Sad
Hajduk Junior
Kula
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
Radnički NB MK
Novi Beograd
2 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 0
Rad MK
Beograd
Brodarac B MK
Novi Beograd
1 : 4
OFK Beograd B MK
Beograd
Voždovac B MK
Beograd
4 : 2
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Kosmaj MK
Ralja
3 : 2
Sremčica MK
Sremčica
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 0
Rad V MK
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Spartak
Subotica
0 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Rad
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
1 : 13
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
011
Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
Obilić
Staro Selo
2 : 5
Udarnik
Lozovik
Budućnost
Mala Krsna
2 : 2
Napredak
Markovac
Soko 2015
Saraoci
6 : 2
AF Djokić
Velika Plana
DIF
Beograd
6 : 0
Balkan
Beograd
Vinča
Beograd
1 : 0
Palilulac
Beograd
Beograd 1929
Beograd
1 : 8
Sopot
Sopot
Arena Su
Subotica
0 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Tavankut
Tavankut
6 : 3
Preporod
Novi Žednik
Banat (I)
Ilandža
4 : 9
Proleter
Banatski Karlovac
Belo Polje
Belo Polje
4 : 3
Duboko
Mala Mostanica
IMT
Beograd
1 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 0
Graficar
Beograd
Postar 1930
Beograd
0 : 2
Hajduk
Beograd
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Borac
Žabari
3 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
ŽAK
Kikinda
3 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Železničar (P)
Pančevo
6 : 2
OFK Vršac
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 3
Bečkerek 023
Zrenjanin
Hajduk Junior
Kula
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
CFK
Vrbas
Inđija
Inđija
3 : 1
RFK NS1921
Novi Sad
Index
Novi sad
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Čukarički MK
Beograd
5 : 0
011 MK
Beograd
Radnički (O) MK
Obrenovac
4 : 3
DIF MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 1
Voždovac MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 1
Zemun MK
Zemun
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
4 : 3
Internacional MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
0 : 2
Partizan MK
Beograd
Voždovac B
Beograd
3 : 2
Studentski Grad MK
Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 1
Radnički PDM MK
Mladenovac
Žarkovo MK
Žarkovo
1 : 0
Radnički NB
Novi Beograd
BASK MK
Beograd
3 : 1
Zemun B MK
Zemun
Trijumf MK
Sremčica
1 : 7
Crvena zvezda MML MK
Beograd
Jedinstvo MK
Surčin
0 : 2
Srem MK
Jakovo
Teleoptik
Zemun
4 : 2
OFK Beograd
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
2 : 2
Sindjelić
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
OLE
Borča
Arena SU
Subotica
8 : 1
Subotica
Subotica
IMT
Beograd
0 : 2
Crveni orao
Beograd
Bežanija
Beograd
6 : 3
Fer Plej 06
Beograd
Atakante
Beograd
2 : 2
Crvenka
Crvenka
Karioke
Beograd
1 : 0
Napredak
Medosevac
Lokomotiva
Beograd
6 : 0
Nord Star
Beograd
Kormoran
Beograd
0 : 5
Lokomotiva
Beograd
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
Vinča
Vinča
1 : 6
Boleč
Boleč
Varga
Beograd
4 : 1
Grafičar
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
9 : 0
Posavac Tisma
Boljevci
Zabrezje
Zabrezje
0 : 3
Radnički
Obrenovac
Sloga
Ratari
0 : 3
Posavina
Stubline
Zvezda
Konatice
4 : 1
Partizan
Drazevac

Rukomet

Mladost (V)
Vršac
31 : 32
Crvena zvezda
Mokrin
Sivac 69
Sivac
23 : 32
Jabuka
Jabuka
Mladost TSK
Bački Jarak
21 : 22
Apatin
Apatin
Smederevo
Smederevo
26 : 25
Metaloplastika 2
Šabac
Rekreativo
Beograd
25 : 21
PKB
Padinska Skela
Radnički
Ćuprija
25 : 29
Žitorađa
Žitorađa
Aleksinac
Aleksinac
53 : 31
Jastrebac
Blace
Rtanj
Boljevac
34 : 27
ORK Bor
Bor
PIK Prigrevica
Prigrevica
24 : 31
Radnički 1958
Šid
ORK Pančevo
Pančevo
36 : 33
Budućnost
Alibunar
Slavija
Novi Sad
36 : 20
Metalac
Futog
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
26 : 28
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Arif Knjaz 1957
Knjaževac
35 : 33
Rembas
Resavica
Mladost 1949
Zaječar
29 : 19
Majdanpek
Majdanpek
Radnički 1964
Kragujevac
29 : 21
Priboj
Priboj
Vranje 1957
Vranje
40 : 41
Novi Pazar
Novi Pazar
Zlatar
Nova Varoš
31 : 32
Topličanin
Prokuplje
Unirea
Uzdin
19 : 23
Crepaja
Crepaja
Dolovo
Dolovo
40 : 17
Glogonj
Glogonj
Beočin
Beočin
21 : 32
Vojka
Vojka
Topličanin
Prokuplje
36 : 21
Radnički
Svilajnac
Vranje
Vranje
24 : 28
Đerdap
Kladovo
Crvena Zvezda
Beograd
19.05.2018
14:00
Singidunum
Beograd

Vaterpolo

Nais
Niš
6 : 7
Šabac
Šabac
BVK Crvena zvezda
Beograd
18 : 4
Valjevo Gorenje
Valjevo
Vojvodina
Novi Sad
8 : 12
Partizan
Beograd

Futsal

FON
Beograd
4 : 5
Ekonomac
Kragujevac
Tango
Novi Sad
2 : 3
Bečej 2003
Bečej

Američki fudbal

Black Hornets
Jagodina
57 : 0
Mammoths Kikinda
Kikinda