XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 164 utakmica za dan
Nedelja, 10 Decembar 2017

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
2 : 1
Partizan
Beograd
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Partizan
Cerovac
Mladost
Pajazitovo
2 : 2
Ćava
Grošnica
Zastava
Kragujevac
1 : 3
Sloboda
Grbice
Budućnost
Resnik
6 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Korićani
Korićani
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 8
Srbija
Ilićevo
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Borac (D)
Drenovac
Arbanasce
Arbanasce
3 : 1
Jugovići
Jug Bogdanovac
Sloga
Jovanovac
3 : 0
Koprijan
Gradište
Borac
Azbresnica
1 : 0
Baličevac
Baličevac
Padina
Padina
2 : 0
Banaćanin
Aleksandrovo
Budućnost
Podgorica
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
Dečić
Tuzi
1 : 2
Zeta
Golubovci
Grbalj
Radanovići
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Kom
Podgorica
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Vitez
Vitez
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Borac
Banja Luka
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
3 : 2
Radnik
Bijeljina
Mladost
Kakanj
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Liverpool
Liverpool
1 : 1
Everton
Liverpool
Manchester Utd
Manchester
1 : 2
Manchester City
Manchester
Southampton
Southampton
1 : 1
Arsenal
London
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
0 : 2
Málaga
Málaga
Levante
Valencia
1 : 2
Athletic Club
Bilbao
Villarreal
Villarreal
0 : 2
Barcelona
Barcelona
Real Betis
Sevilla
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Köln
Köln
3 : 4
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Hertha BSC
Berlin
Hannover 96
Hannover
2 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
Chievo
Verona
0 : 0
Roma
Roma
Milan
Milano
2 : 1
Bologna
Bologna
Napoli
Napoli
0 : 0
Fiorentina
Firenze
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 1
Crotone
Crotone
SPAL
Ferrara
2 : 2
Verona
Verona
Udinese
Udine
2 : 0
Benevento
Benevento
Amiens SC
Amiens
1 : 2
Lyon
Lyon
Marseille
Marseille
3 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Nantes
Nantes
1 : 2
Nice
Nice

Košarka

MZT Skopje Aerodrom
Skopje
69 : 72
Mornar
Bar
Mladost Admiral
Zemun
74 : 64
Sloga
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
92 : 53
Konstantin
Niš
Jagodina
Jagodina
67 : 77
Radnički 1950
Kragujevac
Student
Bajina Bašta
72 : 63
Napredak Junior
Kruševac
Sokobanja
Sokobanja
85 : 52
Radan
Lebane
Mladost Vesna
Bela Palanka
52 : 87
Niš
Niš
Bor RTB
Bor
113 : 91
Morava
Vladičin Han
Borac
Zemun
76 : 72
BKK Radnički
Beograd
BASK
Beograd
88 : 82
Radnički (O)
Obrenovac
Astra
Beograd
59 : 85
Torlak
Beograd
Crvenka
Crvenka
68 : 87
Petrovgrad
Zrenjanin
Spartak OKK
Subotica
55 : 72
Sloboda (NS)
Novi Sad
Bagljaš
Zrenjanin
75 : 92
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Star
Novi Sad
80 : 77
Budućnost (NS)
Novi Sad
Stara Pazova
Stara Pazova
82 : 92
Jadran
Golubinci
Lokomotiva 2016
Pećinci
64 : 95
Jedinstvo
Kačarevo
Železničar
Inđija
100 : 78
Šimanovci
Šimanovci
Opovo 99
Opovo
58 : 77
Dinamo
Pančevo
Šabac
Šabac
82 : 72
Vladimirci
Vladimirci
Mix
Majur
72 : 73
Student 014
Valjevo
Play off
Užice
88 : 77
Užice
Užice
Morava
Zablaće
68 : 84
Ivanjica
Ivanjica
GM-032
Gornji Milanovac
75 : 47
Sloga
Požega
Bane
Raška
84 : 70
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Stari Ras
Novi Pazar
86 : 94
Sloga Elite
Kraljevo
Actavis Academy
Leskovac
85 : 80
Hisar
Leskovac
Kuršumlija
Kuršumlija
55 : 74
Hajduk Veljko
Negotin
Đerdap
Kladovo
65 : 91
Pusta Reka
Bojnik
Mladost
Zaječar
50 : 80
Zicer
Bor
Cerak
Beograd
95 : 81
Barajevo
Barajevo
Borča 2
Beograd
80 : 60
Vizura
Beograd
Zvezdara
Beograd
98 : 94
Umka 2009
Beograd
Vitez
Beograd
77 : 71
Grocka
Grocka
Sava
Beograd
99 : 61
Veba Basket
Beograd
Šumadija
Kragujevac
47 : 82
Crvena zvezda
Beograd
Play Off Ultra
Sarajevo
68 : 76
Beroe
Stara Zagora

Odbojka

Klek Srbijašume
Klek
2 : 3
Železničar (Bg)
Beograd
Borac
Paraćin
1 : 3
Užice
Užice
Antena
Kruševac
1 : 3
Partizan
Lipljan
Bukovica Putevi
Ivanjica
3 : 0
Gračanica
Gračanica
Gračac
Gračac
3 : 2
Ribnica 2
Kraljevo
MOK Topličanin 97
Prokuplje
1 : 3
Desetka
Niš
Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Vranje
Vranje
Sombor
Sombor
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Maglić 1953
Maglić
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Šid
Šid
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Rudar
Kostolac
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Mladi Radnik 2
Požarevac
Ub
Ub
3 : 0
Futog
Futog
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Valjevo
Valjevo
Kraguj-Radnički
Kragujevac
1 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Borac (Ča)
Čačak
2 : 3
Spartak (Lj)
Ljig
Aleksinac
Aleksinac
0 : 3
Desetka
Niš
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Pirot
Pirot
Tutin
Tutin
3 : 0
Trstenik
Trstenik
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 3
Crnokosa Artos
Kosjerić
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Bambi volej
Prijepolje
Panonija
Bačka Palanka
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Elan Volej
Srbobran
Tehničar
Smederevo
2 : 3
Ribnica
Mionica
Lazarevac
Lazarevac
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
ŽOK Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
Merkur
Bačka Palanka
1 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
Avala
Beograd
3 : 0
Pionir
Beograd
Partizan 2
Beograd
3 : 2
Obilić
Beograd
21. maj
Beograd
0 : 3
Feniks Čukarički
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
0 : 3
Imlek
Padinska Skela
Beograd
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Sterija
Novi Beograd
3 : 2
Lucky Star
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Roda
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
AS
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 2
Volleyland
Rakovica
Partizan
Beograd
3 : 1
Kralj
Beograd
Lucky Star 2
Beograd
2 : 3
SPAS
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
0 : 3
Železnik 2012
Beograd
Feniks Čukarički
Beograd
0 : 3
Volleyland 2
Rakovica
Akademija Singidunum
Beograd
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd

Rukomet

Trepča
Kosovska Mitrovica
22 : 20
Prva Petoletka
Trstenik
BASK Soko
Beograd
26 : 30
Partizan 2
Beograd
Metaloplastika 2
Šabac
36 : 28
Smederevo
Smederevo
Hisar
Leskovac
30 : 35
Žitorađa
Žitorađa
Radnički
Ćuprija
35 : 28
Jastrebac
Blace
Aleksinac
Aleksinac
35 : 37
ORK Bor
Bor
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
36 : 30
Dalmatinac
Riđica
Titel
Titel
19 : 34
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
ORK Pančevo
Pančevo
42 : 26
Metalac
Futog
Mokra gora 2
Zubin Potok
10 : 0
Karađorđe 2
Topola
Jagodina 2
Jagodina
34 : 26
Đerdap
Kladovo
Topličanin
Prokuplje
43 : 15
Rtanj
Boljevac
Žitorađa
Žitorađa
40 : 20
Dubočica
Leskovac
VGSK
Veliko Gradište
20 : 21
Kolubara
Lazarevac
Singidunum
Beograd
27 : 30
Voždovac 1955 2
Voždovac

Vaterpolo

Beograd
Beograd
6 : 23
Banjica
Beograd

Futsal

Pirot
Pirot
1 : 1
Kalča
Niš
Deus
Sremska Mitrovica
9 : 8
Samo pravo
Beograd
Mićko trend
Beočin
7 : 7
Leteći Holandjanin
Vrbas
Srbobran
Srbobran
2 : 3
Tisa
Novi Bečej
Kraljevićevo
Kačarevo
7 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Bečej 2003
Bečej
3 : 1
Tango
Novi Sad
Zlatar 033
Nova Varoš
6 : 3
Partenon
Smederevska Palanka
Konjarnik
Beograd
5 : 7
Palež
Obrenovac

FFA

Radnički
Niš
0 : 6
Kopernikus Železničar A
Niš
Spartak B
Subotica
3 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Spartak A
Subotica
4 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Spartak A
Subotica
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Vinogradar
Hajdukovo
9 : 0
Dribling
Subotica
Spartak A
Subotica
1 : 1
Dribling
Subotica
Eđšeg
Mali Iđoš
4 : 0
Spartak B
Subotica
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 4
Spartak A
Subotica
Spartak B
Subotica
0 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Dribling
Subotica
2 : 4
Spartak B
Subotica
Aca Menta
Svrljig
3 : 10
Radnički beli
Niš
Soko
Niš
0 : 3
Radnički Crveni
Niš
Vitez zeleni
Niš
1 : 9
Nacional Milan
Niš
Vitez žuti
Niš
3 : 2
Vitez crveni
Niš
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Spartak B
Subotica
Palić
Subotica
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički beli
Niš
1 : 4
Nacional Milan beli
Niš
Vitez crveni
Niš
1 : 1
Nacional Milan
Niš