XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 503 utakmica za dan
Subota, 30 Septembar 2017

Fudbal

Mačva
Šabac
1 : 1
Bačka
Bačka Palanka
Borac
Čačak
3 : 1
Radnik
Surdulica
Javor Matis
Ivanjica
3 : 2
Rad
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
4 : 2
Radnički
Niš
Voždovac
Beograd
6 : 1
Zemun
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Inđija
Inđija
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Sloboda
Užice
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Loznica
Loznica
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Provo
Provo
Karađorđe
Topola
1 : 0
FAP
Priboj
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Pukovac
Pukovac
Dunav
Prahovo
0 : 1
Trajal
Kruševac
Timok
Zaječar
1 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Cement
Beočin
2 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Odžaci
Odžaci
2 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Bačka 1901
Subotica
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
4 : 0
Radnički (Š)
Šid
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Prva Iskra
Barič
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
BASK
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
2 : 0
IMT
Novi Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Slavija
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Ovčar
Markovica
Radnički (K)
Kovači
1 : 4
LFK Mladost
Lučani
Gruža
Gruža
2 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Šumadija
Toponica
Budućnost
Arilje
0 : 2
Spartak
Ljig
Drina
Ljubovija
2 : 2
Sevojno
Sevojno
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Borac
Lešnica
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Morava (VH)
Vladičin Han
0 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
8 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
OFK Niš
Niš
Svrljig
Svrljig
4 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Malošište
Malošište
BSK
Bogovina
2 : 1
Đerdap
Kladovo
Kopaonik
Brus
3 : 0
Jastrebac
Blace
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Levač
Rekovac
Morava 1918
Ćuprija
0 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
2 : 2
OFK Vršac
Vršac
Begej
Žitište
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Kikinda 1909
Kikinda
7 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 3
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga (E)
Erdevik
1 : 0
Kabel
Novi Sad
Mladost Apa
Apatin
2 : 0
Bačka (P)
Pačir
Polet (K)
Karavukovo
4 : 2
Mladost (T)
Turija
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Milutinac
Zemun
2 : 0
Srem
Jakovo
Napredak
Medoševac
0 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Leštane
Leštane
3 : 1
Sremčica
Sremčica
Krajina
Krajišnik
8 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Naftagas (E)
Elemir
5 : 3
Bilećanin
Sečanj
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Partizan (U)
Uljma
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Dunav
Banatska Palanka
1 : 3
Vulturul
Grebenac
Partizan
Vitojevci
3 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloven
Ruma
2 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Stanišić
Stanišić
6 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Vojvodina
Tovariševo
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Njegoš
Lovćenac
0 : 5
Bajša
Bajša
Radnički 1905
Bajmok
1 : 1
Senta
Senta
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 3
Zlot
Zlot
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Omladinac
Veliko Polje
7 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Vinča
Vinča
1 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Mačva 2005
Bogatić
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Lokomotiva
Lapovo
3 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Parmenac
Parmenac
2 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Slatina
Slatina
1 : 2
Prijevor
Prijevor
Blagotin
Poljna
4 : 2
Šanac
Šanac
Đerdap
Golubac
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
Polet (SD)
Suvi Do
4 : 1
Makce
Makce
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
4 : 3
Radnik
Salakovac
Zvezda
Blato
3 : 3
Padež
Petrovac
Rudar
Baljevac
3 : 2
Borac
Vraneši
Zlatar
Nova Varoš
5 : 0
Polet
Rasna
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Banjani
Banjani
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 3
Tulari
Tulari
Radnik
Ub
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
Orljane
Orljane
1 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Radnički 1924
Kočane
2 : 1
Moravac (Č)
Čečina
AZ Borac 2014
Azbresnica
0 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost (L)
Lalinac
5 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Palilulac
Niš
8 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
ŽSK
Žabalj
0 : 3
TSK
Temerin
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 1
Mladost
Novi Sad
OFK Futog
Futog
1 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
Polet
Samarinovac
2 : 2
NS Tatko
Stara Bozurna
Sloga
Ranilug
4 : 1
Rudar
Kosovska Kamenica
Izmornik
Pančelo - Tomance
1 : 2
Glama
Koretište
Morava
Parteš
1 : 0
Mineralac
Klokot
Oskar
Pasjane
0 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Ugljare
Ugljare
1 : 3
Gračanica
Gračanica
Čaglavica
Čaglavica
0 : 1
Brezovica
Štrpce
Sitnica
Lepina
1 : 1
Radnički
Velika Hoča
Mlada krila
Metikoši
3 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Grdica
Grdica
1 : 1
Partizan
Vrba
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 1
Javor
Sladaja
Zenit
Oparić
3 : 3
Morava (KS)
Kočino Selo
Jedinstvo
Ečka
1 : 0
Potisje
Knićanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
4 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Zadrugar
Lazarevo
2 : 0
MSK
Mihajlovo
OFK Klek
Klek
0 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Zlatica
Zlatica
Tamiš
Farkaždin
1 : 2
ASK
Aradac
Umčari
Umčari
0 : 7
PKB (K)
Kovilovo
Minel
Ripanj
1 : 1
Pinosava
Pinosava
Crvena Jabuka
Ub
0 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Rubribreza
Rubribreza
1 : 0
Joševa
Joševa
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Jugovići
Bogdanje
0 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Varvarin
Varvarin
3 : 2
Polet 57
Milutovac
Delija
Mokrin
3 : 0
Napredak Č
Čestereg
Polet (R)
Radevac
3 : 0
Polet (V)
Vitoševac
Napredak 2012
Krušje
3 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 0
OFK Draževac
Draževac
Polet
Sivac
5 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Polet (V)
Voluja
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
Jasenovac
Krepoljin
2 : 3
Integral
Batuša
Mladost (G)
Guberevac
0 : 3
Vis
Parcani
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Centar
Novi Sad
Tornjoš
Tornjoš
0 : 4
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Čoka
Čoka
1 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Eđšeg
Mali Iđoš
4 : 3
Sloboda
Stara Moravica
Sloboda
Rasnica
1 : 5
Jerma
Sukovo
Mladost
Mali Suvodol
3 : 4
Napredak
Izvor
Nišavac
Staničenje
2 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Sloga
Plavna
1 : 5
Kulpin
Kulpin
Bačka
Despotovo
0 : 4
Krivanj
Selenča
Neštin
Neštin
1 : 0
Borac
Vizić
Borac 46
Obrovac
3 : 2
Tvrdjava
Bač
Bjelica
Milatovići
6 : 2
Brezova
Brezova
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Sloga (B)
Batočina
4 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
Radnički PDM
Mladenovac
5 : 4
Sloga
Granice
Rojkovac
Obrenovac
0 : 1
Zvezda
Konatice
Cepelin 026
Smederevo
0 : 6
Sloga
Lugavčina
Badljevica
Badljevica
3 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Plana
Velika Plana
7 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Jasenica
Kruševo
3 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Napredak
Jošanica
6 : 0
Jedinstvo
Mužinac
Bukovik
Vrbovac
1 : 1
Sloga
Žučkovac
Mladost
Resnik
1 : 1
Hajduk
Rujevica
OFK Sikole
Sikole
1 : 2
Polet
Jabukovac
Borac
Bivolje
3 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Lovac
Mali Izvor
Borac
Zrenjanin
1 : 0
Tisa 1933
Taraš
Sloga
Jarkovac
2 : 2
Proleter
Neuzina
Mladost
Belo Blato
2 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Jedinstvo 2014
Beljin
2 : 1
Verko
Suvo Selo
Mrovska
Mrovska
5 : 0
Sloga (R)
Ridjake
Radnik
Davidovac
2 : 5
Budućnost
Lebina
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Veternica
Leskovac
3 : 0
Turekovac
Turekovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 0
Nomanica
Nomanica
Atletiko
Donja Jajina
0 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Bane 1931
Raška
1 : 4
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Planinac
Panjevac
0 : 4
Resavac
Veliki Popović
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Morava 1932
Prugovo
Sloga
Korenita
3 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Luk
Voćnjak
2 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Granit
Radalj
0 : 4
Studenac
Gornja Koviljača
Hajduk
Ribarica
3 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 3
Jelav
Jelav
Gaj
Veliki Gaj
2 : 3
Mladost
Velika Greda
Graničar
Miletićevo
5 : 1
Banat
Ilandža
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Sloga
Margita
2 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
1 : 2
Borac
Kloka
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 5
Napredak
Trnovče
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
0 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Brana Paunović
Rašanac
1 : 1
Vukan
Ždrelo
Vukićevica
Vukićevica
0 : 2
Pobednik
Piroman
Strmovo
Strmovo
6 : 2
Proleter
Vrbovno
Borac (A)
Arapovac
6 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Dobrnje
Dobrnje
2 : 2
Dragoš
Oreškovica
Soko
Krvije
9 : 1
Veliko Laole
Veliko Laole
Radnik
Pankovo
3 : 2
Borac
Veliko Laole
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 2
BSK
Bošnjak
OFK Jelen
Jelenča
1 : 0
Galeb
Cerovac
Mladi Radnik
Dragušica
2 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Sloga
Zabojnica
3 : 0
Grivac
Grivac
Borac 1939
Ljuljaci
3 : 0
Mladost
Pretoke
Jezero
Amajić
0 : 5
Azbukovica
Crnča
Selanac
Selanac
3 : 0
Čobanče
Čitluk
Sloga DB
Donja Bukovica
3 : 0
Crnča
Crnča
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Rujišnik
Rujišnik
4 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 3
Mladost
Mala Drenova
Omladinac
Odžaci
1 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Mladost
Vračević
7 : 2
Sloga
Bogovađa
Sport
Bezdan
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
Metaloplastika
Šabac
0 : 9
Partizan
Drenovac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Napredak
Ševarice
3 : 3
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Neresnica
Neresnica
0 : 3
Pobeda
Ševica
Zviždić
Kučevo
0 : 3
Radenka
Radenka
Polet
Sekurič
3 : 1
Dragovo
Dragovo
Levač 2
Rekovac
4 : 7
Povratak otpisanih
Rekovac
Šumadija
Prevešt
1 : 2
Goša
Vukmanovac
Blagotin
Belušić
3 : 2
Prosvetar
Belušić
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
2 : 4
Borac
Vukovac
Vrelo 1971
Milanovac
2 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Tulež
Tulež
1 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Misača
Misača
3 : 2
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
Modrica
Modrica
3 : 0
Polet (Š)
Šavrane
Gaglovo
Gaglovo
7 : 0
Kruševica
Kruševica
Zmajevac
Belasica
3 : 0
Štitari
Štitari
Lomnica
Lomnica
2 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Iskra
Danilovgrad
4 : 1
Dečić
Tuzi
Kom
Podgorica
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Mladost
Podgorica
2 : 1
Grbalj
Radanovići
Zeta
Golubovci
0 : 0
Rudar
Pljevlja
Čelik
Nikšić
0 : 2
Jezero
Plav
Brskovo
Mojkovac
2 : 1
Pljevlja 97
Pljevlja
OFK Petrovac 2
Petrovac
2 : 1
Hajduk
Bar
Vitez
Vitez
0 : 3
GOŠK
Gabela
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Sloboda
Mrkonjić Grad
3 : 2
Sloga
Doboj
Drina
Zvornik
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Sutjeska
Foča
4 : 1
Kozara
Gradiška
Podrinje
Janja
2 : 1
Željezničar
Banja Luka
Napredak
Donji Šepak
1 : 1
Tekstilac
Derventa
Huddersfield
Huddersfield
0 : 4
Tottenham
London
Bournemouth
Bournemouth
0 : 0
Leicester
Leicester
Manchester Utd
Manchester
4 : 0
Crystal Palace
London
Stoke
Stoke-on-Trent
2 : 1
Southampton
Southampton
WBA
West Bromwich
2 : 2
Watford
Watford
West Ham
London
1 : 0
Swansea
Swansea
Chelsea
London
0 : 1
Manchester City
Manchester
Leganés
Leganés
0 : 0
Atlético Madrid
Madrid
Sevilla
Sevilla
2 : 0
Málaga
Málaga
Levante
Valencia
0 : 2
Alavés
Vitoria-Gasteiz
La Coruña
La Coruña
2 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
2 : 1
Hannover 96
Hannover
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 1
Stuttgart
Stuttgart
Augsburg
Augsburg
1 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
Hamburger SV
Hamburg
0 : 0
Werder
Bremen
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 1
Mainz 05
Mainz
Genoa
Genova
0 : 1
Bologna
Bologna
Udinese
Udine
4 : 0
Sampdoria
Genova
Amiens SC
Amiens
3 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Dijon
Dijon
1 : 1
Strasbourg
Strasbourg
Guingamp
Guingamp
1 : 1
Toulouse
Toulouse
Nantes
Nantes
1 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
PSG
Paris
6 : 2
Bordeaux
Bordeaux
Rennes
Rennes
0 : 1
Caen
Caen
Sloga Radnički
Zemun
0 : 4
Požarevac
Požarevac
Vojvodina
Novi Sad
7 : 2
Napredak
Kruševac
Šumadija 1903
Kragujevac
8 : 0
Kanjiža
Kanjiža
Radnički 2012
Niš
3 : 1
Karađorđe
Topola
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Krstarica
Prokuplje
8 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Čukarički
Beograd
8 : 0
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
OFK Beograd
Beograd
Sindjelć
Beograd
1 : 0
011
Beograd
BASK
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 9
Šumadija (A)
Aranđelovac
Proleter 1947
Vranovo
3 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 13
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
Žarkovo
Beograd
0 : 1
BSK 1925
Beograd
Budućnost
Zvečka
0 : 4
Beograd 1929
Beograd
Palilulac
Beograd
6 : 1
Minel
Beograd
Avala
Beograd
1 : 2
Šumadinac
Bečmen
Posavina
Stubline
2 : 5
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 1
ŽAK junior
Sombor
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 3
Dolina
Padina
Tempo
Sefkerin
8 : 0
Glogonj
Glogonj
Spartak
Debeljača
4 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Borac (St)
Starčevo
8 : 1
Borac (Sa)
Sakule
Strela
Ivanovo
2 : 5
Mladost (O)
Omoljica
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
BSK
Bavanište
Zabrežje
Zabrežje
3 : 5
Prva Iskra
Barič
Jedinstvo
Dren
4 : 0
Polet
Grabovac
RFK N.S. 1921
Novi Sad
5 : 1
Železničar
Pančevo
Udarnik
Lozovik
3 : 3
Budućnost
Mala Krsna
Napredak
Markovac
6 : 0
Podunavac
Udovice
Zemun MK
Zemun
4 : 0
IMT MO
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
2 : 1
Rad MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
1 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
Brodarac
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Internacional
Beograd
0 : 3
BSK 1925
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
Sindjelić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Bežanija
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 3
OLE
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
DIF
Beograd
Pobeda
Golobok
3 : 0
Proleter
Vranovo
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 2
Cerovac
Cerovac
Rakovica
Rakovica
6 : 0
Budućnost
Dobanovci
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 7
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Sport Klub 99
Novi Pazar
4 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Kraljevo
AS
Novi Pazar
1 : 0
Bane
Raška
Šumadija 1903
Kragujevac
7 : 0
Tutin
Tutin
Radnički (Š)
Šid
0 : 6
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Indeks
Novi sad
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Spartak
Subotica
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
TSC
Bačka Topola
Kolonija
Kovin
2 : 0
Polet
Idvor
Vojvodina
Seleuš
0 : 10
Sloga
Plandište
Vulturul
Grebenac
4 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Cer
Jadranska Lešnica
6 : 3
Jadar
Stupnica
Rudar
Brasina
0 : 4
Loznica
Loznica
Radnički Stobeks
Klupci
11 : 1
Borac
Lešnica
Mladost
Donji Dobrić
2 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
OFK Vršac
Vršac
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
ŽAK
Kikinda
0 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Rudar
Vrdnik
4 : 2
Mladost
Buđanovci
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Radnički
Irig
30.09.2017
16:00
Napredak
Žarkovac
Borac
Klenak
1 : 1
1. Maj
Ruma
Partizan
Vitojevci
18 : 0
Fruška Gora
Ruma
Senta
Senta
23 : 1
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
0 : 6
AFK
Ada
Studenski grad MK
Novi Beograd
1 : 3
Zemun MK
Zemun
Sinđelić MK
Beograd
0 : 0
Brodarac MK
Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 0
Čukarički MK
Beograd
DIF MK
Beograd
0 : 1
011 MK
Beograd
Kolubara MK
Lazarevac
30.09.2017
11:00
Voždovac B MK
Beograd
Lola MK
Beograd
1 : 4
Zemun MK
Zemun
Nord Star MK
Beograd
4 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Jedinstvo MK
Dren
0 : 8
Sremčica MK
Sremčica
OLE MK
Zemun
30.09.2017
09:00
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Rakovica MK
Rakovica
0 : 4
Bežanija MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 3
Zemun MK
Zemun
Kosmaj MK
Ralja
2 : 2
Institut MK
Zemun Polje
Dominus
Beograd
3 : 1
OLE
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Lola
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
7 : 0
Sinđelić
Beograd
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
0 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Napredak
Markovac
3 : 0
Proleter
Vranovo
Palilulac
Beograd
1 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
Ada
Beograd
1 : 1
Napredak (M)
Medoševac
Spartak
Subotica
4 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Tavankut
Tavankut
14 : 0
Preporod
Novi Žednik
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
3 : 0
Bane
Raška
Sport Klub 99
Novi Pazar
3 : 0
Bubamara
Kraljevo
OFK AS 2003
Novi Pazar
3 : 0
Kosmet
Leposavić
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
OFK National AG
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Arsenal
Kragujevac
Indeks
Novi sad
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Arena Su
Subotica
0 : 1
Spartak
Subotica
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Coerver junior FA
Vršac
4 : 1
Borac (St)
Starčevo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 7
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Proleter
Mramorak
6 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
BSK
Bavanište
5 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Slavia
Kovačica
3 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 3
Dolina
Padina
Belo Polje
Belo Polje
7 : 0
Posavina
Stubline
Buducnost
Zvecka
1 : 6
Zadrugar
Orasac
Sinđelić
Lipnica
0 : 1
Jadar 07 2
Loznica
Jadar 07 1
Loznica
5 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 9
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
5 : 0
Antimon
Zajača
Podrinje
Lozničko Polje
7 : 2
Vidojevica
Lešnica
Pčelinjo
Loznica
7 : 0
Sloga
Korenita
Borac
Progar
4 : 0
13. Maj
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
11 : 0
Postar 1930
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 0
Hajduk
Beograd
OFK Vršac
Vršac
3 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
ŽAK
Kikinda
10 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (Zr)
Zrenjanin
7 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
Zvižd
Kučevo
19 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
011 MK
Beograd
0 : 4
OFK Beograd MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd
4 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
DIF MK
Beograd
1 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
Internacional MK
Beograd
2 : 0
Rad MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
3 : 0
PKB MK
Padinska Skela
Olimpik MK
Beograd
4 : 0
Vrčin MK
Vrčin
Milutinac MK
Zemun
2 : 1
Voždovac B
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
5 : 6
Žarkovo MK
Žarkovo
Jedinstvo MK
Surčin
2 : 3
BSK 1926 MK
Baćevac
Trijumf MK
Sremčica
0 : 1
BASK MK
Beograd
Jedinstvo 2014
Pirot
30.09.2017
Jagodina
Jagodina
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rad
Banjica
4 : 0
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
OLE
Borča
Brodarac 1947
Beograd
2 : 2
Sindjelić
Beograd
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Arena SU
Subotica
Bajša
Bajša
8 : 0
Bačka 1901
Subotica
IMT
Beograd
1 : 8
Olimpik
Beograd
Lola
Beograd
1 : 4
Budućnost
Dobanovci
Dominus
Beograd
5 : 2
Bežanija
Beograd
Sindjelic 2012
Beograd
0 : 2
Srem
Jakovo
Dunav
Veliko Selo
0 : 2
Torlak
Beograd
Balkan
Beograd
7 : 0
Atakante
Beograd
Zvezdara
Beograd
10 : 3
Crvenka
Crvenka
Lokomotiva
Beograd
6 : 0
Borac
Ostruznica
Napredak
Medosevac
3 : 0
Heroj Polet
Beograd
Nord Star
Beograd
1 : 1
Munja Barič
Barič
Dunavac
Grocka
1 : 9
Kormoran
Beograd
Zemun
Zemun
11 : 1
Vrčin
Vrčin
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Vinča
Vinča
Leštane
Leštane
0 : 3
Boleč
Boleč
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
Forza
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Ada
Beograd
GSP Polet
Beograd
11 : 0
Grafičar
Beograd
Kolašin
Zubin Potok
4 : 1
Kosmet
Leposavić
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
OFK National AG
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
3 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
OFK AS
Novi Pazar
2 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Rvati
Obrenovac
0 : 7
Urovci
Urovci
Obrenovac 1905
Obrenovac
2 : 9
Radnički
Obrenovac
Sloga
Ratari
4 : 1
Zvezda
Konatice
Skela
Skela
3 : 0
Posavina
Stubline
Krtinska
Krtinska
0 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 5
Radnički
Obrenovac
OFK Senjak
Valjevo
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Budućnost Krušik
Valjevo
1 : 1
Omladinac
Ljig
Loznica 1
Loznica
11 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga
Korenita
2 : 9
Jedinstvo
Mali Zvornik
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 9
Loznica 2
Loznica
Jadar 07
Loznica
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
87 : 85
Zadar
Zadar
Omladinac
Novi Banovci
91 : 69
Hajduk
Kula
Sveti Đorđe
Žitište
77 : 63
Radnički
Kovin
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
88 : 71
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
Šimanovci
Šimanovci
85 : 75
Pink
Šimanovci
Jedinstvo
Kačarevo
82 : 70
Opovo 99
Opovo
BNS
Banatsko Novo Selo
71 : 43
Lokomotiva 2016
Pećinci
Prijepolje
Prijepolje
59 : 71
Zvečan
Zvečan
Ljubovija
Ljubovija
66 : 57
Mileševka
Prijepolje
Užice
Užice
53 : 56
Lim
Priboj
Srbobran
Srbobran
125 : 44
Banovci Dunav
Banovci Dunav
Čelarevo
Čelarevo
113 : 35
Joker
Sombor
Topolčanka
Bačka Topola
54 : 73
Stara Pazova
Stara Pazova
Delfin
Bačka Palanka
20 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Proleter (NS)
Novi Sad
49 : 54
Sivac
Sivac

Rukomet

Šamot 65
Arenđelovac
23 : 24
Rudar
Kostolac
Železničar 1949
Niš
32 : 21
Jugović
Kać
Sloga (P)
Požega
24 : 21
Spartak Vojput
Subotica
Lavovi BP
Bačka Palanka
23 : 18
Apatin
Apatin
Mladost (V)
Vršac
26 : 36
Jabuka
Jabuka
Crvena zvezda
Mokrin
33 : 19
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Napredak
Kruševac
25 : 34
Mladost
Čačak
Prva Petoletka
Trstenik
33 : 22
Bane
Raška
Beograd
Beograd
27 : 28
PKB
Padinska Skela
Sloga
Petrovac na Mlavi
31 : 28
Radnički
Obrenovac
Smederevo
Smederevo
26 : 22
Novi Beograd
Beograd
SC Voždovac 2012
Beograd
33 : 28
BASK Soko
Beograd
ORK Bor
Bor
35 : 32
Radnički
Ćuprija
Radnički (JT)
Jaša Tomić
23 : 33
PIK Prigrevica
Prigrevica
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
24 : 26
ORK Pančevo
Pančevo
Udarnik
Lozovik
21 : 34
Morava 2
Velika Plana
Jedinstvo
Novi Bečej
27 : 28
Loznica
Loznica
Vrbas Petrol
Vrbas
24 : 28
Kikinda Grindex
Kikinda
Mačva
Bogatić
24 : 22
Inđija
Inđija
Proleter
Zrenjanin
22 : 21
Kolubara
Lazarevac
Radnički 1964
Kragujevac
26 : 22
Dubočica 54
Leskovac
Priboj
Priboj
29 : 26
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Karađorđe
Topola
31 : 39
Vranje 1957
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
31 : 26
Zlatar
Nova Varoš
Novi Pazar
Novi Pazar
37 : 32
Lokomotiva
Lapovo
Bela Palanka
Bela Palanka
30 : 29
Topličanin
Prokuplje
Unirea
Uzdin
28 : 28
Dolovo
Dolovo
Medicinar
Šabac
37 : 27
Junior
Beograd
Spartak
Debeljača
26 : 22
Jadran
Feketić
Temerin
Temerin
27 : 22
Deronje
Deronje
Petrovaradin
Petrovaradin
28 : 30
Mladost
Srpska Crnja
Košutnjak
Čačak
33 : 29
Metalac 2
Kraljevo
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
31 : 22
Prijepolje
Prijepolje
Župa
Aleksandrovac
22 : 17
Napredak 12
Kruševac
Dubočica
Leskovac
0 : 10
Naisa 2
Niš
Jabuka (Ž)
Jabuka
28 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Senta
Senta
20 : 22
Miletić
Mošorin

Futsal

Samo pravo
Beograd
4 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
Pirot
Pirot
1 : 0
International
Novi Sad
Sopot
Sopot
8 : 4
Forum
Vršac
Viking
Ruma
3 : 5
Ekonomist
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
10 : 2
Bečej 2003
Bečej