XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 466 utakmica za dan
Subota, 23 Septembar 2017

Fudbal

TSC
Bačka Topola
4 : 0
Bežanija
Beograd
FAP
Priboj
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Tutin
Tutin
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Rtanj
Boljevac
1 : 1
Radan
Lebane
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Timok
Zaječar
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Borac (S)
Sakule
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Bečej 1918
Bečej
Radnički (ZR)
Zrenjanin
3 : 2
Odžaci
Odžaci
Omladinac (NB)
Novi Banovci
2 : 2
Cement
Beočin
Sopot
Sopot
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
IMT
Novi Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Prva Iskra
Barič
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Grafičar
Beograd
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Sušica
Kragujevac
LFK Mladost
Lučani
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Rudar 2001
Kostolac
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sovljak
Sovljak
1 : 4
Drina
Ljubovija
Sevojno
Sevojno
0 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Ribnica
Mionica
1 : 0
Budućnost
Arilje
Spartak
Ljig
3 : 3
Polimlje
Prijepolje
Radnički Gorenje
Valjevo
2 : 1
OFK Divci
Divci
Budućnost (O)
Orašje
2 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Pusta Reka
Bojnik
4 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Lužnica
Babušnica
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Pčinja
Trgovište
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
OFK Topličanin
Prokuplje
8 : 0
Bošnjane
Bošnjane
SFS Borac
Paraćin
8 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 0
Kopaonik
Brus
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Begej
Žitište
Hajduk (D)
Divoš
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
OFK Slavija
Novi Sad
2 : 4
Borac (Š)
Šajkaš
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
Rakovica
Beograd
1 : 2
Borac
Lazarevac
Balkan
Mirijevo
1 : 1
Napredak
Medoševac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 2
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 3
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
Naftagas (B)
Boka
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Partizan
Vitojevci
Rudar
Vrdnik
4 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
1. Maj Ruma
Ruma
4 : 0
Napredak (P)
Popinci
Mladost (K)
Kruščić
1 : 2
ŽAK
Sombor
Stanišić
Stanišić
5 : 0
Crvenka
Crvenka
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Obilić
Novi Kneževac
4 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 0
Branik
Štubik
Krivelj
Krivelj
2 : 3
Polom
Leskovo
Poreč
Donji milanovac
1 : 0
Ključ
Podvrška
Zlot
Zlot
3 : 0
Blizna
Blizna
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 1
13. Maj
Zemun
Avala
Beli Potok
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Jevremovac
Jevremovac
1 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Sindjelić
Lipnica
2 : 0
Vidojevica
Lešnica
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
0 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 4
Rudar (S)
Stamnica
Vladimir Durković
Berilovac
4 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Senjak
Pirot
3 : 2
Zvezda
Blato
Omladinac
Novo Selo
3 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Vrelo Sport
Vrelo
8 : 0
Ribnikar
Pecka
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
6 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Ćava
Grošnica
1 : 4
Vodojaža
Grošnica
Naisus 1977
Rožina
3 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Jedinstvo GVD
Grejač
1 : 3
Orljane
Orljane
Vulkan 1963
Brenica
4 : 2
Palilulac
Niš
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
TSK
Temerin
ŽSK
Žabalj
8 : 1
Vinogradar
Ledinci
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 0
OFK Futog
Futog
Midžor
Kalna
3 : 1
Kosovo
Zvezdan
Trbunje
Trbunje
23.09.2017
Spartak
Gornja Trnava
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Biljači
Biljača
Mineralac
Klokot
3 : 0
Oskar
Pasjane
Ropotovo
Ropotovo
3 : 0
Izmornik
Pančelo - Tomance
Rudar (St)
Stenjevac
4 : 3
Pomoravlje
Ostrikovac
Tamiš
Farkaždin
3 : 0
Jedinstvo
Ečka
ASK
Aradac
0 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
2 : 2
OFK Klek
Klek
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
MSK
Mihajlovo
1 : 5
Radnički 1911
Jaša Tomić
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 0
Potisje
Knićanin
Atakante
Rakovica
2 : 1
Dedinje
Beograd
011
Beograd
1 : 2
Busije
Zemun
Ajaks
Beograd
5 : 0
Sparta Železnik
Beograd
Zaklopača
Zaklopača
0 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
OFK Šabac
Šabac
3 : 1
Gorki
Glušci
Milicionar
Bogatić
3 : 0
Proleter
Šabac
Torpedo 1924
Tabanović
4 : 4
Cer
Petkovica
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
ŠFU Derbi 2016
Vlase
0 : 6
Lemind 1953
Leskovac
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Rudar
Radljevo
0 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Jastrebac
Tešica
2 : 2
Polet (R)
Radevac
OFK Draževac
Draževac
0 : 4
Napredak 2012
Krušje
Rastina 1918
Rastina
2 : 1
Partizan
Kupusina
Polet (V)
Voluja
1 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Mladost (R)
Ranovac
2 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Centar
Novi Sad
1 : 0
Titel
Titel
Hajduk
Podlokanj
4 : 0
Tisa
Padej
Rongo Siti
Pirot
0 : 2
Temac
Temska
Napredak
Izvor
8 : 1
Sloboda
Rasnica
Jerma
Sukovo
0 : 2
Pobeda
Držina
Kulpin
Kulpin
5 : 0
Borac 46
Obrovac
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
Naša Zvezda
Silbaš
0 : 1
Neštin
Neštin
Borac
Vizić
2 : 0
Bačka
Despotovo
Krivanj
Selenča
2 : 1
Sloga
Plavna
Sloga (B)
Batočina
3 : 0
Marjan
Knić
Velereč 94
Velereč
3 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Krtinska
Krtinska
3 : 2
Polet
Grabovac
Petka
Petka
2 : 3
Sloboda
Stubica
Mladost (Č)
Čibutkovica
5 : 2
Vreoci
Vreoci
AF Đokić
Velika Plana
0 : 2
Plana
Velika Plana
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Hajduk
Rujevica
0 : 2
Bukovik
Vrbovac
Jedinstvo
Mužinac
0 : 2
Rtanj
Vrmdža
OFK Sikole
Sikole
2 : 5
Miloševo
Miloševo
Kapidžija
Kapidžija
2 : 0
Žabare
Žabare
Lovac
Mali Izvor
0 : 3
Polet 1959
Nikoličevo
Mladost
Belo Blato
5 : 0
Sloga
Jarkovac
Proleter
Neuzina
4 : 4
Borac
Zrenjanin
Tisa 1933
Taraš
5 : 0
Partizan
Tomaševac
Belpos
Belotić
0 : 7
Mrovska
Mrovska
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 3
Hajduk
Debrc
Navalin
Navalin
3 : 2
Jašunja
Jašunja
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 3
Mladost (K)
Kutles
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Nomanica
Nomanica
0 : 3
Badince
Badince
Todorovce
Todorovce
3 : 0
Veternica
Leskovac
Turekovac
Turekovac
5 : 0
Rudar 1973
Rudare
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 2
Koštam Polje
Delimeđe
Dobra Voda
Dobra Voda
0 : 0
Osaonica
Bagrdan
Dunav
Ostrovo
2 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
1 : 6
Sloga (Du)
Dubravica
OFK Građanski
Požarevac
0 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 0
Sloga
Korenita
Jelav
Jelav
1 : 0
Hajduk
Ribarica
Mladost (DB)
Donja Borina
3 : 0
Granit
Radalj
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Luk
Voćnjak
Jadar 1961
Gornji Dobrić
7 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Mladost
Velika Greda
1 : 2
Sloga
Margita
Naša Krajina
Kupinik
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Crvena zvezda
Novi Kozjak
0 : 1
Graničar
Miletićevo
Usije
Usije
1 : 5
Barič
Barič
Borac
Kloka
3 : 0
Maskar
Maskar
Vukan
Ždrelo
2 : 3
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
Napredak
Trnovče
1 : 1
Melnica
Melnica
Pobednik
Piroman
3 : 0
Skela
Skela
Mladi radnik
Junkovac
4 : 2
Šumadinac
Kruševica
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Dragoš
Oreškovica
4 : 4
Burovac
Burovac
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Borac BTG
Batalage
3 : 0
Sava
Mrđenovac
Mladost
Pretoke
1 : 5
Sloga
Zabojnica
Grivac
Grivac
23.09.2017
Beli Orlovi
Jedinstvo
Oplanić
3 : 2
Mladi Radnik
Dragušica
Kotlenik
Selo Leskovac
2 : 4
Bečevica
Bečevica
Azbukovica
Crnča
4 : 1
Sloga DB
Donja Bukovica
Crnča
Crnča
1 : 4
Selanac
Selanac
Čobanče
Čitluk
0 : 4
Jezero
Amajić
Borjak 2013
Okruglica
1 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Vinogradar
Riljac
1 : 2
Omladinac
Odžaci
Omladinac
Ugljarevo
3 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
Mladost
Mala Drenova
1 : 2
Rujišnik
Rujišnik
Stevka Božurevka
Božurevac
2 : 0
Topoljak
Grabovac
Mladost
Vračević
4 : 1
Kolubara
Jabučje
Kumane
Kumane
0 : 3
Sloga Top
Topolovnik
Partizan
Drenovac
2 : 0
Napredak
Ševarice
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
8 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
6 : 1
Culjković
Culjković
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Metaloplastika
Šabac
Zviždić
Kučevo
3 : 2
Neresnica
Neresnica
Radenka
Radenka
3 : 1
Pobeda
Ševica
Dragovo
Dragovo
1 : 4
Blagotin
Belušić
Prosvetar
Belušić
1 : 3
Šumadija
Prevešt
Goša
Vukmanovac
5 : 5
Levač 2
Rekovac
Povratak otpisanih
Rekovac
3 : 0
Polet
Sekurič
Šumadija
Sipić
3 : 0
Feniks
Rača
Padež
Padež
5 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Berane
Berane
1 : 3
Mornar
Bar
Gorštak
Kolašin
0 : 4
Crvena stijena
Podgorica
Polimlje
Murino
4 : 1
Napredak
Berane
Fair Play
Bijelo Polje
2 : 4
Komovi
Andrijevica
Arsenal
Tivat
7 : 0
Hajduk
Bar
Radnik
Bijeljina
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Mladost
Kakanj
Čelik
Zenica
2 : 0
GOŠK
Gabela
Napredak
Donji Šepak
2 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Željezničar
Banja Luka
1 : 0
Sutjeska
Foča
Kozara
Gradiška
0 : 1
Drina
Zvornik
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Sloga
Doboj
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
West Ham
London
2 : 3
Tottenham
London
Burnley
Burnley
0 : 0
Huddersfield
Huddersfield
Everton
Liverpool
2 : 1
Bournemouth
Bournemouth
Manchester City
Manchester
5 : 0
Crystal Palace
London
Southampton
Southampton
0 : 1
Manchester Utd
Manchester
Stoke
Stoke-on-Trent
0 : 4
Chelsea
London
Swansea
Swansea
1 : 2
Watford
Watford
Leicester
Leicester
2 : 3
Liverpool
Liverpool
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 2
Real Madrid
Madrid
Málaga
Málaga
3 : 3
Athletic Club
Bilbao
Atlético Madrid
Madrid
2 : 0
Sevilla
Sevilla
Girona
Girona
0 : 3
Barcelona
Barcelona
RB Leipzig
Leipzig
2 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
Werder
Bremen
0 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Mainz 05
Mainz
1 : 0
Hertha BSC
Berlin
Stuttgart
Stuttgart
0 : 0
Augsburg
Augsburg
Borussia Dortmund
Dortmund
6 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Juventus
Torino
4 : 0
Torino
Torino
Roma
Roma
3 : 1
Udinese
Udine
SPAL
Ferrara
2 : 3
Napoli
Napoli
Bordeaux
Bordeaux
3 : 1
Guingamp
Guingamp
Caen
Caen
1 : 0
Amiens SC
Amiens
Lyon
Lyon
3 : 3
Dijon
Dijon
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 1
Troyes
Troyes
Montpellier
Montpellier
0 : 0
PSG
Paris
Napredak
Kruševac
2 : 7
Požarevac
Požarevac
Sloga Radnički
Zemun
1 : 1
Rad
Beograd
Polet
Sivac
3 : 3
Radnički 2012
Niš
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Internacional
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Inđija
Inđija
3 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Grafičar
Beograd
9 : 0
Kolubara
Lazarevac
Brodarac 2
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Bežanija
Beograd
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Sindjelć
Beograd
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 2
Karadjordje
Topola
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
DIF
Beograd
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Poštar 1930
Beograd
1 : 2
Trudbenik
Trudbenik
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Vinča
Vinča
0 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 1
Posavina
Stubline
Šumadinac
Bečmen
2 : 4
Palilulac
Beograd
Minel
Beograd
12 : 0
Budućnost
Zvečka
Beograd 1929
Beograd
3 : 1
GSP Polet
Beograd
ŽAK junior
Sombor
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Radnički (S)
Sombor
1 : 4
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dolina
Padina
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Borac (Sa)
Sakule
2 : 8
Spartak
Debeljača
Omladinac 1927
Opovo
3 : 5
Tempo
Sefkerin
Glogonj
Glogonj
0 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolovo
Dolovo
4 : 6
Partizan (G)
Gaj
BSK
Bavanište
0 : 1
Strela
Ivanovo
Mladost (O)
Omoljica
5 : 1
Ševac
Kusić
Polet
Grabovac
0 : 7
Zabrežje
Zabrežje
Železničar
Pančevo
1 : 6
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Polet
Trnovče
6 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Podunavac
Udovice
5 : 0
SASK
Saraorci
Rad MK
Beograd
2 : 1
Internacional MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
4 : 1
Radnički MK
Novi Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
2 : 1
Zemun MK
Zemun
Voždovac 2 MO
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Jagodina
Jagodina
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Voždovac
Beograd
2 : 0
Brodarac
Beograd
Kiker
Kraljevo
0 : 7
Partizan
Beograd
011
Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Rad
Beograd
5 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Borča
Borča
0 : 0
BSK 1925
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Žarkovo
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
1 : 3
BASK
Beograd
Šumadija
Azanja
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Zmaj 1953
Beograd
4 : 0
Rakovica
Rakovica
Prva Iskra
Barič
1 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Apolon
Kraljevo
0 : 1
AS
Novi Pazar
Bane
Raška
2 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Inđija
Inđija
6 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Hajduk junior
Kula
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Spartak
Subotica
Jugoslavija
Jabuka
6 : 0
Kolonija
Kovin
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
6 : 0
Radnički (B)
Baranda
Banat
Vršac
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Crvena zvezda
Pavliš
7 : 2
Vojvodina
Seleuš
Rvati
Obrenovac
8 : 1
Polet
Grabovac
Strelac
Mislodjin
7 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Mladost
Donji Dobrić
0 : 6
Cer
Jadranska Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Borac
Lešnica
3 : 4
Rudar
Brasina
Loznica
Loznica
2 : 2
Jadar
Stupnica
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 2
Železničar
Pančevo
Partizan
Vitojevci
9 : 0
Rudar
Vrdnik
Fruška Gora
Ruma
4 : 3
Borac
Klenak
1. Maj
Ruma
3 : 6
Radnički
Irig
Napredak
Žarkovac
23.09.2017
16:30
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo
Platičevo
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 4
Mladost
Buđanovci
Potisje
Kanjiža
13 : 1
Tisa
Adorjan
AFK
Ada
0 : 4
Senta
Senta
Rad MK
Beograd
6 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
Čukarički MK
Beograd
4 : 1
Voždovac MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
5 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
011 MK
Beograd
2 : 0
Nord Star MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 2
OFK Beograd B MK
Beograd
Rad B MK
Beograd
23.09.2017
13:00
Kolubara MK
Lazarevac
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
23.09.2017
13:00
Jedinstvo MK
Dren
Sremčica MK
Sremčica
7 : 0
Rad V MK
Beograd
Petlić
Smederevo
3 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Rad
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
BSK 1925
Beograd
OLE
Zemun
0 : 5
BSK
Borča
Sinđelić
Beograd
1 : 5
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lola
Beograd
1 : 3
BASK
Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 4
Dominus
Beograd
Sloboda
Lipe
5 : 1
Napredak
Markovac
Soko 2015
Saraoci
7 : 1
Udarnik
Lozovik
Budućnost
Mala Krsna
4 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Osipaonica
Osipaonica
14 : 0
Obilić
Staro Selo
DIF
Beograd
6 : 0
Palilulac
Beograd
Boleč
Bolec
3 : 0
Vinča
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
3 : 1
Prva Iskra
Baric
Rakovica
Beograd
3 : 1
Ada
Beograd
Napredak (M)
Medoševac
7 : 1
Borac
Ostruznica
Milutinac
Beograd
12 : 0
Komgrap
Beograd
Spartak
Subotica
32 : 0
Preporod
Novi Žednik
Njerš Ištvan
Totovo Selo
15 : 0
Bačka 1901
Subotica
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Arsenal
Kragujevac
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
OFK National AG
Novi Pazar
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
OFK AS 2003
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
1 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
0 : 4
Apolon
Kraljevo
Bane
Raška
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
3 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Inđija
Inđija
4 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Hajduk junior
Kula
2 : 3
Bečej 1918
Bečej
TSC
Bačka Topola
0 : 4
Spartak
Subotica
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 7
Coerver junior FA
Vršac
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
Borac (Sa)
Sakule
4 : 4
BAK
Bela Crkva
Mladost
Velika Greda
9 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Sloga
Plandište
9 : 1
Banat (I)
Ilandža
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Pčelinjo
Loznica
15 : 0
Sinđelić
Lipnica
Sloga
Korenita
5 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Vidojevica
Lešnica
2 : 15
Jedinstvo
Mali Zvornik
Antimon
Zajača
4 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Loznica
Loznica
0 : 3
Jadar 07 1
Loznica
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 3
Jadar 07 2
Loznica
Postar 1930
Beograd
0 : 9
Borac
Progar
Bečkerek 023
Zrenjanin
5 : 2
Železničar
Pančevo
Senta
Senta
11 : 1
Tisa
Adorjan
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 0
Potisje
Kanjiža
AFK
Ada
2 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Sloga
Ostojićevo
8 : 5
Bačka
Mol
Tornjoš
Tornjoš
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Internacional MK
Beograd
5 : 0
011 MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 1
Čukarički MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 2
Radnički (O) MK
Obrenovac
Voždovac B
Beograd
0 : 0
Rad MK
Beograd
Brodarac MK-B
Novi Beograd
2 : 2
Olimpik MK
Beograd
Vrčin MK
Vrčin
3 : 1
OFK Beograd B MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
1 : 1
Radnički PDM MK
Mladenovac
Zemun B MK
Zemun
7 : 1
Petlić MK
Smederevo
Crvena zvezda MML MK
Beograd
3 : 4
Srem MK
Jakovo
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Krstarica
Prokuplje
Lavice Dubočica
Leskovac
6 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Sloga Radnički
Beograd
23.09.2017
Leštane
Leštane
Obilić
Beograd
23.09.2017
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
OLE
Borča
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 1
Rad
Banjica
BSK Borča
Borča
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Obilić
Novi Kneževac
1 : 10
Bajša
Bajša
Olimpik
Beograd
16 : 0
Sindjelic 2012
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
4 : 4
Dominus
Beograd
Budućnost
Dobanovci
2 : 2
Jedinstvo
Surčin
Hajduk
Beograd
7 : 1
Zvezdara
Beograd
Crvenka
Crvenka
0 : 8
Balkan
Beograd
Atakante
Beograd
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
Velika Moštanica
Velika Moštanica
0 : 6
Nord Star
Beograd
Munja Barič
Barič
0 : 0
Napredak
Medosevac
Heroj Polet
Beograd
0 : 9
Lokomotiva
Beograd
Vinča
Vinča
0 : 13
Zemun
Zemun
Forza
Beograd
4 : 8
DIF
Beograd
Ada
Beograd
3 : 3
OFK Beograd
Beograd
OFK AS
Novi Pazar
5 : 0
Kolašin
Zubin Potok
Sport Klub 99
Novi Pazar
23.09.2017
Pazar Juniors
Novi Pazar
ND 2011
Novi Pazar
23.09.2017
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
OFK Ras
Novi Pazar
5 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
OFK National AG
Novi Pazar
6 : 1
Kosmet
Leposavić
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 3
OFK National AG
Novi Pazar
Kolašin
Zubin Potok
4 : 2
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Zabrezje
Zabrezje
7 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
Radnički
Obrenovac
8 : 0
Rvati
Obrenovac
Urovci
Urovci
4 : 0
Posavac Tisma
Boljevci
Sloga
Ratari
1 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Zvezda
Konatice
2 : 13
Skela
Skela
Posavina
Stubline
0 : 2
Krtinska
Krtinska
Radnički
Obrenovac
9 : 0
Krtinska
Krtinska
Duboko
Mala Mostanica
0 : 3
Skela
Skela
Posavina
Stubline
1 : 0
Buducnost
Zvecka
Omladinac
Ljig
23.09.2017
10:00
ŽSK
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
2 : 5
Železničar
Lajkovac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Jedinstvo
Ub
8 : 0
Ribnica
Mionica
Podrinje
Lozničko Polje
7 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Loznica 2
Loznica
11 : 2
Sloga
Korenita
Jedinstvo
Mali Zvornik
0 : 5
Loznica 1
Loznica
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 9
Pčelinjo
Loznica

Rukomet

Sloga (P)
Požega
30 : 24
Šamot 65
Arenđelovac
Spartak Vojput
Subotica
26 : 26
Požarevac
Požarevac
Obilić
Beograd
29 : 29
Železničar 1949
Niš
Jugović
Kać
22 : 26
Crvena zvezda
Beograd
Metaloplastika
Šabac
29 : 26
Mokra Gora
Zubin Potok
Partizan
Beograd
24 : 24
Rudar
Kostolac
Crvena zvezda
Mokrin
37 : 22
Srem SM
Sremska Mitrovica
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
32 : 34
Hercegovina
Sečanj
Radnički 1958
Šid
32 : 27
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
ORK Pančevo
Pančevo
29 : 23
Radnički (JT)
Jaša Tomić
PIK Prigrevica
Prigrevica
39 : 19
Zrenjanin
Zrenjanin
Loznica
Loznica
28 : 20
Morava
Velika Plana
Crvenka
Crvenka
27 : 23
Vrbas Petrol
Vrbas
Kikinda Grindex
Kikinda
27 : 22
Mačva
Bogatić
Inđija
Inđija
18 : 20
Proleter
Zrenjanin
Vranje 1957
Vranje
37 : 32
Hajduk Veljko
Negotin
Zlatar
Nova Varoš
21 : 26
Novi Pazar
Novi Pazar
Naftagas
Elemir
47 : 17
Obilić
Novi Kneževac
Vojka
Vojka
18 : 14
Ruma
Ruma
Voždovac 1955
Beograd
23 : 33
Medicinar
Šabac
Bor RTB
Bor
0 : 10
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Mladost (NP)
Nova Pazova
20 : 20
Jagodina
Jagodina
Kikinda
Kikinda
17 : 24
Naisa
Niš
Pirot
Pirot
32 : 29
Zaječar 1949
Zaječar
Pančevo
Pančevo
23 : 33
Minaqua
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
22 : 19
Proleter
Zrenjanin
Mladost
Srpska Crnja
24 : 26
Temerin
Temerin