XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 601 utakmica za dan
Nedelja, 4 Jun 2017

Fudbal

Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Šapine
Šapine
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
FAP
Priboj
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 3
Sloga (P)
Požega
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
5 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Loznica
Loznica
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Timok
Zaječar
Pukovac
Pukovac
3 : 5
Trstenik PPT
Trstenik
Tabane 1970
Jagodina
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Temnić 1924
Varvarin
2 : 2
Ozren
Sokobanja
Dunav
Prahovo
3 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
BSK Batajnica
Batajnica
5 : 3
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Rakovica
Rakovica
4 : 4
Prva Iskra
Barič
Brodarac 1947
Novi Beograd
0 : 3
Dorćol
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
BASK
Beograd
1 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Teleoptik
Zemun
3 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Žarkovo
Žarkovo
3 : 1
IMT
Novi Beograd
Sopot
Sopot
1 : 2
Grafičar
Beograd
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Index
Novi Sad
Sremac Vojka
Vojka
3 : 6
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Borac
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Orlovac
Mrčajevci
2 : 3
Sušica
Kragujevac
Dragačevo
Guča
1 : 5
Takovo
Gornji Milanovac
Tutin
Tutin
2 : 0
Bane
Raška
Miokovci
Miokovci
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Slavija
Kragujevac
1 : 4
Sloga
Kraljevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 2
Arsenal
Kragujevac
Radnički (K)
Kovači
2 : 1
Ovčar
Markovica
Radnički 1926
Požarevac
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Gruža
Gruža
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
3 : 2
Napredak
Markovac
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Borac 1932
Ralja
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac (Ž)
Žabari
4 : 3
Morava
Velika Plana
Proleter
Vranovo
2 : 1
RSK
Rabrovo
Radjevac
Krupanj
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
1 : 3
Provo
Provo
Jedinstvo (Ub)
Ub
4 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Radnički Gorenje
Valjevo
4 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
4 : 0
OFK Osečina
Osečina
OFK Divci
Divci
3 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Spartak 1924
Ljig
2 : 1
Drina
Ljubovija
Malošište
Malošište
5 : 2
Moravica
Subotinac
Svrljig
Svrljig
2 : 4
Hajduk Veljko
Negotin
Napredak
Aleksinac
4 : 1
Brodoremont
Kladovo
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 0
OFK Bor
Bor
BSK
Bogovina
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Bukovik
Razanj
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 3
Bošnjane
Bošnjane
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 1
Rembas
Resavica
Morava 1918
Ćuprija
3 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
5 : 0
Juhor
Obrež
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 1
Sloga
Ćićevac
Trajal
Kruševac
5 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 2
Pusta reka
Bojnik
Mladost (M)
Medoševac
0 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Pčinja
Trgovište
4 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 2
Budućnost (O)
Orašje
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Nebeski andjeli
Vranje
Budućnost (P)
Popovac
3 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Lužnica
Babušnica
1 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Čantavir
Čantavir
0 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Krivaja
Krivaja
0 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Preporod
Novi Žednik
11 : 2
Jadran (S)
Sanad
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 0
Napredak
Nadalj
Senta
Senta
3 : 0
Bajša
Bajša
Hajduk Junior
Kula
4 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Lipar
Lipar
4 : 1
Slavija
Pivnice
Mladost (K)
Kruščić
3 : 0
ŽAK
Sombor
OFK Šikara
Sombor
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
Polet (S)
Sivac
1 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
Terekveš
Svilojevo
0 : 1
Budućnost
Mladenovo
Stari Grad
Bačka Palanka
4 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Vojvodina (S)
Seleuš
5 : 4
Partizan (G)
Gaj
Vojvodina (C)
Crepaja
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
BAK
Bela Crkva
Partizan (U)
Uljma
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Borac (St)
Starčevo
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Strela
Ivanovo
5 : 1
Polet
Izbište
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
5 : 0
Vulturul
Grebenac
Banat
Čenta
1 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Borac
Aleksandrovo
4 : 3
Naftagas (B)
Boka
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 0
Jedinstvo
Bočar
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
Partizan
Vitojevci
Borac
Klenak
3 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 5
Jadran
Golubinci
Hajduk
Divoš
5 : 1
Ljukovo
Ljukovo
FK Graničar 1924
Adaševci
2 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Napredak
Popinci
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Real
Podunavci
2 : 0
Radnik
Ušće
Polet
Ratina
3 : 1
Borac
Vraneši
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 0
Mataruge
Mataruge
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
4 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Kolonija
Kragujevac
1 : 1
Sloga D
Desimirovac
Mladost
Pajazitovo
1 : 2
Budućnost
Resnik
Borac
Drenovac
5 : 3
Šumadinac
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
0 : 2
Ćava
Grošnica
Kutlovo
Kutlovo
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
Ozrem PMH
Ozrem
5 : 5
Polet (T)
Trbušani
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 2
Prijevor
Prijevor
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
Zadrugar
Gornja Trepca
4 : 3
Spartak
Trnava
Napredak
Svračkovci
6 : 5
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Lunjevica
Lunjevica
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 1
Brezak
Pranjani
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 0
Budućnost
Ratari
SASK
Saraorci
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Šumadija
Azanja
5 : 4
Polet
Trnovče
Omladinac
Rakinac
0 : 3
7. Juli
Vodanj
Sloga
Miloševac
6 : 3
Pobeda
Golobok
Sloboda
Lipe
5 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Omladinac
Donja Rača
3 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Proleter 1976
Jelovik
2 : 3
Borac
Pajsijević
Banja 1957
Banja
3 : 5
Prvi srpski ustanak
Orašac
OFK Šatornja
Donja Šatornja
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
Trnava
Donja Trnava
4 : 2
BSK
Belosavci
Junkovac
Junkovac
5 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 4
Borac (K)
Klenovnik
Radnik (S)
Salakovac
3 : 3
Sloga (B)
Burovac
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Borac (L)
Lešnica
3 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 3
Mladi Borac
Dublje
Antimon
Zajača
0 : 3
Jedinstvo
Štitar
Jevremovac
Jevremovac
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Radnički Šabački
Šabac
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
ZSK
Valjevo
2 : 6
Radnik
Ub
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 6
OFK Jabučje
Jabučje
Sovljak
Sovljak
4 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Trlić
Trlić
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Banjani
Banjani
Kačer
Belanovica
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Tulari
Tulari
3 : 1
Mladost
Dračić
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Budućnost
Arilje
8 : 1
Ježevica
Ježevica
Jedinstvo (K)
Kalenić
2 : 1
Ariljska rampa
Požega
Lazarica
Prilipac
6 : 2
Prvi partizan
Užice
Železničar
Požega
1 : 5
Višesava
Bajina Bašta
Blizna
Blizna
0 : 0
Radnički
Klokočevac
Deli Jovan
Sikole
1 : 1
Branik
Štubik
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 7
Zlot
Zlot
Ključ
Podvrška
3 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Slatina
Bor
6 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bukovče
3 : 2
Krivelj
Krivelj
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
Rasovača
Rasovača
1 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Orljane
Orljane
1 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Radnički 1947
Čapljinac
7 : 5
Palilula
Aleksinac
Naša krila
Belotinac
6 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Naisus 1977
Rožina
1 : 0
Mladost 1976
Biljeg
Mladost (Ba)
Batušinac
2 : 3
Doljevac 1971
Doljevac
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Rudar (G)
Grljan
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Rgotina
Rgotina
Malinik
Podgorac
3 : 0
Vratarnica
Vratarnica
Sloga
Minićevo
1 : 4
Osnić
Osnić
Radnički (L)
Lubnica
3 : 0
ŠSK
Štipina
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 0
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
Graničar
Veliki Izvor
0 : 2
OFK Grlište
Grlište
Hajduk
Čepure
3 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladost (J)
Jovac
0 : 4
Dragocvet
Dragocvet
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 5
Napredak (D)
Drenovac
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Partizan
Glogovac
Juhor
Glavinci
3 : 3
Napredak (Z)
Zlatovo
Budućnost
Miliva
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
Morava
Ribare
3 : 5
Resavac
Subotica
13. April
Lomnica
4 : 1
Naupare
Naupare
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Sloga
Dašnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
6 : 0
Čitluk
Čitluk
Kupci
Kupci
4 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Blagotin
Poljna
2 : 2
FUD
Brus
Šanac
Šanac
3 : 0
Parunovac
Parunovac
Mladi radnik
Bačina
0 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Polet
Samarinovac
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Mladost 1982
Donji Drenovac
Vrtište
Vrtište
5 : 0
Sloga 1948
Malča
Proleter (M)
Mezgraja
5 : 4
Vulkan
Brenica
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 3
Palilulac
Niš
Budućnost
Prva Kutina
1 : 5
OFK Niš
Niš
Morava
Krušce
5 : 0
Aluminijum
Niš
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
0 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Mladi Borac
Živkovo
4 : 3
Vučje
Vučje
Brza
OFK Brza
2 : 1
Polet
Stajkovce
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 0
Železničar
Brestovac
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
0 : 7
Jablanica
Medveđa
Bobište
Bobište
5 : 0
Radnički (P)
Pertate
Čekmin
Čekmin
5 : 0
Umac
Miroševce
Sloga
Lipovica
2 : 4
Zloćudovo
Zloćudovo
Trešnjevka
Lopardince
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Crnotince
Crnotince
0 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Čelik
Belo polje
2 : 4
Južna pruga
Vladičin Han
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 5
OFK Alakince
Alakince
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Lugina
Preševo
Šumadinac
Bečmen
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Mladost (B)
Baroševac
4 : 2
Barajevo
Barajevo
Šumadija
Šopić
7 : 6
Urovci
Urovci
Rušanj
Rušanj
2 : 1
Napredak
Medoševac
Mladost (C)
Cvetovac
10 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Polet
Grabovac
1 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Strelac
Mislođin
1 : 1
BSK
Baćevac
Radnički
Rudovci
2 : 4
Burovo
Burovo
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 4
Dunavac
Grocka
Leštane
Leštane
7 : 0
Kosmaj
Ralja
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Hajduk
Kamendol
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Boleč
Grocka
Ropočevo
Ropočevo
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Vinča
Vinča
3 : 0
Mladost
Begaljica
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
0 : 2
Gredetin
Gredetin
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 4
Polet (V)
Vitoševac
OFK Draževac
Draževac
2 : 4
Sloga (K)
Korman
Jedinstvo 1952
Mužinac
1 : 8
Sloga
Žučkovac
Slemen
Milušinac
6 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 0
Atletiko
Donja Jajina
Mladost (V)
Vinarce
3 : 1
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Sušica 2012
Kukulovce
5 : 4
Šumadija
Razgojna
BSK
Belanovce
7 : 1
Real
Donja Jajina
Lemind
Leskovac
3 : 0
Navalin
Navalin
OFK Morava
Leskovac
5 : 1
Napredak
Bogojevce
Milanovo
Milanovo
1 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 3
Solid
Subotica
Palić
Palić
3 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Bikovo
Bikovo
10 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
1 : 4
Lokomotiva
Subotica
Đurđin
Đurđin
5 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Iskra
Kucura
5 : 0
Obilić
Zmajevo
Vojvodina
Bačko Gradište
15 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Mladost
Radičević
4 : 1
Budućnost
Savino Selo
Tomislavci
Tomislavci
6 : 0
Pobeda
Pobeda
AFK
Ada
4 : 0
Hajduk
Podlokanj
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 2
Sloga
Ostojićevo
Čoka
Čoka
0 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
Šampion
Orom
7 : 1
Tisa
Padej
Tromedja
Majdan
1 : 6
Tornjoš
Tornjoš
Dunav
Banatska Palanka
6 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Dobrica
Dobrica
5 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Radnički 1927
Vršac
0 : 3
Potporanj
Potporanj
Banat
Ilandža
2 : 4
Partizan (K)
Kajtasovo
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
4 : 2
Ševac
Kusić
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 3
Potisje
Knićanin
Zadrugar
Lazarevo
2 : 2
Rusanda
Melenci
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
Jedinstvo
Ečka
OFK Stajićevo
Stajićevo
8 : 1
MSK
Mihajlovo
Omladinac
Botoš
2 : 0
ASK
Aradac
Zlatica
Zlatica
6 : 2
OFK Klek
Klek
Borac (I)
Iđoš
5 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Roham
Nova Crnja
8 : 1
Proleter
Međa
Bega
Novi Itebej
0 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Terekves
Hetin
3 : 2
Delija
Mokrin
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 0
2. Oktobar
Kumane
Vojvodina (B)
Bašaid
5 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
Borac
Martinci
6 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 4
Jedinstvo (M)
Morović
Sloga
Čalma
2 : 1
Fruškogorac
Manđelos
Napredak
Žarkovac
3 : 4
PSK Putinci
Putinci
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
Železničar
Inđija
9 : 0
Graničar (O)
Obrež
Obilić
Vilovo
1 : 4
Jedinstvo
Rumenka
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 0
Moskva
Budisava
Železničar
Novi Sad
3 : 2
Borac
Rakovac
Bačka
Begeč
2 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Centar
Novi Sad
0 : 6
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Metalac
Kraljevo
2 : 2
Popovići
Popovići
Partizan
Vrba
2 : 1
Lazac
Lazac
Budućnost (K)
Konarevo
3 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
Borac (A)
Adrani
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
3 : 2
Grdica
Grdica
Erdoglija
Kragujevac
3 : 0
Seljak
Cvetojevac
Divostin
Kragujevac
5 : 7
21. oktobar
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
5 : 2
Kremenac
Rogojevac
Zastava
Kragujevac
1 : 1
Korićani
Korićani
Maršić
Maršić
1 : 3
Hajduk
Jovanovac
OFK Bagremar
Kragujevac
8 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Lugovi
Čačak
0 : 0
Malba
Žaočani
Gavrilo Princip
Vranići
3 : 3
Rudar
Bresnica
Čačak 94
Čačak
1 : 3
Morava (K)
Katrga
Prijatelji
Čačak
0 : 1
Planinac
Vujetinci
Morava (M)
Mojsinje
1 : 3
Vujan
Prislonica
Kej
Čačak
3 : 0
Rakova
Rakova
Jelica
Goračići
2 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Voćar
Kotraža
7 : 3
Prilike
Prilike
Gorušica
Viča
5 : 3
Gradina
Rti
Brezova
Brezova
1 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Velereč 94
Velereč
6 : 2
Mladost 09
Vraćevšnica
Takovski Ustanak
Takovo
4 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Bačinac
Bačinac
0 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Brezovac
Brezovac
Jasenica
Božurnja
9 : 1
Budućnost
Blaznava
Kopljari
Kopljari
2 : 1
Partizan
Darosava
Šamot
Aranđelovac
3 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Sloga
Zagorica
0 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Šumadinac (N)
Natalinci
6 : 0
Žabare
Žabare
Udarnik
Trska
3 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Bare
Bare
4 : 2
BSK
Borač
Marjan
Knić
2 : 6
Crvena zvezda
Miraševac
Sloga (M)
Milatovac
3 : 2
Mladost (R)
Rašković
Mladost MG
Saranovo
3 : 1
Grivac
Grivac
Kotlenik
Selo Leskovac
2 : 2
Pobeda (S)
Sepci
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
1 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
Radnički (K)
Knežica
0 : 0
BSK
Boževac
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Napredak (S)
Simićevo
5 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Kurjače
Kurjače
2 : 1
Obilić
Živica
Dizel
Bare
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 5
Napredak (P)
Poljana
Radnički (P)
Požeženo
3 : 2
Desine
Desine
Dunavac (P)
Petka
1 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
Železničar
Požarevac
5 : 4
Polet (V)
Voluja
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 2
Duško
Klenje
Budućnost (Z)
Zminjak
3 : 4
Sloga (D)
Duvanište
Borac (Š)
Šabac
2 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 3
Omladinac
Slepčević
Proleter
Šabac
4 : 1
Drina
Badovinci
Gorki
Glušci
7 : 1
Milicionar
Bogatić
Cer
Petkovica
8 : 3
Torpedo
Tabanović
Šipurske Livade
Šabac
8 : 1
Torpedo
Lojanice
Trešnjevka
Trbušac
4 : 3
Sloga (K)
Krnić
Radnički (К)
Koceljeva
1 : 8
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Mladost 2013
Jazovnik
5 : 6
Dobrava
Vukošić
OFK Jelen
Jelenča
3 : 0
Rankovac
Nakučani
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
3 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Varna 012
Varna
7. Juli
Bela Crkva
0 : 1
Vidojevica
Lešnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
6 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 0
Azbukovica
Crnča
Stolice
Krupanj
1 : 2
Cerova
Cerova
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
5 : 0
Sloga (S)
Straža
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 2
Borac (K)
Kozjak
Prva Iskra
Runjani
2 : 3
Jadar (S)
Stupnica
Gunjevac
Gunjevac
6 : 3
Proleter
Bajevac
Polet
Popučke
1 : 0
Borac
Rajković
Popadić
Popadić
3 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Kotešica
Kotešica
2 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Liplje
Liplje
3 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
Mladost
Valjevska Kamenica
3 : 1
Komanice
Komanice
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 5
Glumač
Glumač
Avijatičar
Vranjani
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
Lauš
Lopaš
6 : 2
Duškovci
Duškovci
Gorobilje
Gorobilje
0 : 3
Plavi Tok
Dražinovići
Bakionica
Bakionica
3 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
7 : 3
Napredak
Gornja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 7
Sečica
Seča reka
Urovica
Urovica
0 : 4
Graničar
Aleksandrovac
Miloševo
Miloševo
2 : 2
Rečka
Rečka
OFK Tamnič
Tamnič
4 : 1
Polet
Jabukovac
Malajnica
Malajnica
1 : 6
Kovilovo
Kovilovo
Ratar
Jasenica
2 : 2
OFK Sikole
Sikole
BSK
Bela Voda
4 : 5
Sebečevac
Sebečevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
6 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Budućnost
Kaonik
4 : 4
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Sloga
Majdevo
7 : 0
Dedina
Dedina
Čarapan
Kruševac
3 : 1
Borac
Bivolje
Gradina
Pejovac
6 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Rubin (Z)
Zalogovac
14 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Omladinac
Pojate
3 : 2
Mladost
Donji Katun
Donji Kopaonik
Razbojna
9 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Varvarin
Varvarin
1 : 0
Borac
Gornji Katun
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Jugovići
Bogdanje
Sloga
Lozna
3 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Pinosava
Pinosava
1 : 2
Crvenka
Borča
Heroj Polet
Jajinci
5 : 2
Poštar
Beograd
Mladost
Jabučki Rit
1 : 0
Pionir
Besni Fok
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 3
Rongo Siti
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 3
Sloboda
Rasnica
Pobeda
Držina
4 : 2
Nišavac
Staničenje
Morava 1949
Čokot
3 : 0
Delijski Vis
Niš
Mladost
Donji Komren
0 : 3
Čegar 2013
Kamenica
Supovac
Supovac
2 : 6
Radnički 1936
Trupale
Sečanica
Sečanica
1 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Durlan Siti
Niš
0 : 5
Čegar 1946
Donji Matejevac
Marina Kutina
Marina Kutina
1 : 4
Moravac
Čečina
Toplica
Šarlinac
5 : 1
10. februar
Šajinovac
Šljivar
Šljivar
3 : 0
Timok 1928
Trnavac
Lovac
Mali Izvor
1 : 2
OFK Rtanj 2016
Boljevac
Deli Jovan
Salaš
3 : 9
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Padina 1989
Padina
3 : 0
Banaćanin
Aleksandrovo
Koprijan 1975
Gradište
2 : 4
Dobrič 1974
Brest
Rastina 1918
Rastina
4 : 1
Partizan
Kupusina
Sport
Bezdan
1 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Telečka
Telečka
0 : 2
KFK Kula
Kula
Dinamo 1923
Bački Breg
5 : 1
Panonija
Lalić
Sloga Trgošped
Mehovine
5 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Mladost (B)
Belotić
5 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Polet
Jalovik
1 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 4
Dragojevac
Dragojevac
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Verko
Suvo Selo
Petrovac 74
Kujavica
3 : 2
Hajduk
Debrc
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 5
Provo 2015
Provo
Krtinska
Krtinska
1 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Duboko
Mala Moštanica
3 : 2
Posavina
Stubline
Belo Polje
Belo Polje
4 : 1
Rvati
Obrenovac
Borac
Ušće
4 : 1
Jedinstvo
Dren
Ljubinić
Ljubinić
3 : 1
Partizan
Draževac
OFK Povlen
Brezovice
3 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mali korak
Oglađenovac
5 : 4
Gradac Pričević
Valjevo
Beloševac
Beloševac
5 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Rakac Stave
Stave
4 : 2
Dupljaj 2016
Dupljaj
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
Bujačić
Bujačić
Sloga Gorić
Gorić
1 : 4
Paune
Paune
Lukavac
Lukavac
6 : 3
Mladi radnik
Valjevo
Pobeda
Parta
2 : 3
Karaš
Jasenovo
Omladinac
Zagajica
3 : 1
Banat
Dupljaja
Vinogradar
Gudurica
5 : 0
Vitorul
Straža
Mladost 2015
Mala Reka
7 : 3
Štitari
Štitari
Zmajevac
Belasica
7 : 4
Grkljane
Grkljane
Polet (K)
Kobilje
2 : 2
Polet (Š)
Šavrane
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Gaglovo
Gaglovo
3 : 1
Padež
Padež
Pasjak 2013
Pasjak
0 : 3
Meševo
Meševo
Vratare
Vratare
2 : 1
Globoder
Globoder
Srnje
Srnje
1 : 5
Konjuh
Konjuh
Moravac (G)
Guberevac
1 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Mladost
Kutles
7 : 1
Todorovce
Todorovce
OFK Radnički
Dren
4 : 3
Sloboda
Stubica
Borac (A)
Arapovac
0 : 1
BSK
Brajkovac
Mladost (Č)
Čibutkovica
3 : 4
Mladi Borac
Županjac
Budućnost (D)
Dudovica
11 : 1
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Sloga
Lukavica
3 : 0
Bistrica
Bistrica
Rudar
Zeoke
4 : 1
Polet
Mirosaljci
Morava
Rajkinac
5 : 1
Belica
Belica
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 2
OFK Borac
Lovci
Omladinac
Bunar
2 : 1
Trnava
Trnava
Šantarovac
Šantarovac
1 : 4
Partizan
Majur
Hajduk
Miloševo
0 : 4
Mladost
Bukovče
Zelenika
Vitance
2 : 0
Orlovi
Jasenovo
Resavac
Veliki Popović
3 : 0
Mladi borac
Trucevac
Rujišnik
Rujišnik
4 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Morava
Medvedja
5 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 2
Heroj
Busilovac
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 2
Razvitak
Mirilovac
Mladost
Gornja Mutnica
4 : 0
Polet
Zabrega
Vihor
Golubovac
1 : 1
Sloboda
Krežbinac
Napredak
Stubica
2 : 1
Popovac
Popovac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
2 : 1
ISK Izvor
Izvor
Budućnost
Lebina
5 : 4
Jedinstvo
Ratari
Hajduk
Ribarica
6 : 0
Granit
Radalj
Mladost (DB)
Donja Borina
0 : 2
Luk
Voćnjak
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Studenac
Gornja Koviljača
7 : 3
Rudar
Brasina
Vrnjci
Vrnjci
0 : 3
Zgodačica
Godačica
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
3 : 3
Kablar
Kraljevo
Lasta
Vitkovac
1 : 0
Miločajac
Miločaj
Morava
Mrsać
1 : 3
Budućnost
Samaila
Mineral 2015
Rudno
5 : 4
Progorelica
Progorelica
National AG
Novi Pazar
5 : 2
Studen Vitez
Studenica
Omladinac
Drakčići
2 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Krćevac 04
Krćevac
0 : 3
Mladost (R)
Rajkovac
Sloven
Sibač
2 : 2
Lovac
Karlovčić
Hajduk
Šimanovci
3 : 0
Šumar
Ogar
Kameni
Ašanja
3 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Sremac
Deč
3 : 0
Mladost
Prhovo
Donji Srem
Pećinci
6 : 0
Vitez
Subotište
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
0 : 3
Bečevica
Bečevica
Partizan
Bumbarevo Brdo
4 : 2
Jedinstvo
Oplanić
Pečanica
Pečanica
2 : 6
Stiški Kurjak
Kurjače
Dunavac 1929
Kisiljevo
2 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Mirko Tomić
Tribrode
2 : 5
Sirakovo
Sirakovo
Pek
Kusiće
3 : 0
Kumane
Kumane
Ram
Ram
2 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Baštovan 2015
Carevac
1 : 1
Sloga-TOP
Topolovnik
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 3
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 8
Fruška Gora
Ruma
Sremac
Dobrinci
5 : 2
Borac
Stejanovci
Sloga
Voganj
0 : 8
Car Uroš
Jazak
Graničar
Grabovci
2 : 0
Vojvodina
Neradin
S.V.Radnički
Irig
2 : 2
Polet
Nikinci
Planinac
Rivica
2 : 2
Jedinstvo (R)
Ruma
Jednota
Šid
2 : 2
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
6 : 2
Sremac
Berkasovo
Omladinac
Batrovci
1 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Borac
Ilinci
2 : 5
Napredak
Vašica
Jedinstvo
Ljuba
1 : 6
Sinđelić
Gibarac
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 1
Sloga
Granice
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
0 : 3
Ivanča
Velika Ivanča
Šepšin
Šepšin
6 : 1
Borac
Amerić
Rabrovac
Rabrovac
3 : 0
Omladinac
Rajkovac
Radenka
Radenka
3 : 0
BSK 2015
Velika Bresnica
Pobeda
Ševica
0 : 3
Sloga
Mustapić
Zviždic
Kučevo
0 : 0
Neresnica
Neresnica
Slavija 1915
Ćuprija
4 : 1
Dobricevo
Dobricevo
Polet
Senje
0 : 4
Sloga
Isakovo
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 0
Budućnost
Vlaška
OFK Braničevo
Braničevo
2 : 6
Polet
Bikinje
Mrčkovac
Mrčkovac
3 : 0
Borac 2016
Donja Kruševica
Barič
Barič
3 : 3
Električar
Šuvajić
Šumarice 2008
Kragujevac
3 : 2
Dobrača
Dobrača
Seljak 1928
Male Pčelice
5 : 0
Borac
Novi Milanovac
Pobeda 1926
Beloševac
4 : 2
Sloga 2016
Lužnice
Bratstvo 1975
Erdeč
8 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Sinđelić
Grabovac
0 : 3
Mladi Radnik
Bobovo
Budućnost
Đurinac
3 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Inđija
Inđija
6 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
TSC
Bačka Topola
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Hajduk
Novi Sad
4 : 0
Indeks
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Železničar
Pančevo
Jedinstvo
Stara Pazova
4 : 0
Begej
Žitište
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
BSK Borča
Borča
2 : 0
Studentski Grad
Beograd
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 2
Sloga
Plandište
Vrčin
Vrčin
1 : 3
Srem
Jakovo
Grafičar
Beograd
9 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Prva Iskra
Barič
1 : 12
Brodarac 1947
Beograd
011 MK
Beograd
2 : 4
Voždovac MK
Beograd
IMT MK
Novi Beograd
3 : 0
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 2
Novi Sad 1921
Novi Sad
Železničar
Pančevo
1 : 0
Vršac
Vršac
Hajduk junior
Kula
2 : 4
Vrbas
Vrbas
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnicki (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Kolubara
Lazarevac
5 : 2
Mladenovac
Mladenovac
BSK
Borča
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
PKB
Padinska Skela
Sloven
Ruma
6 : 1
1. Maj
Ruma
Hajduk
Beograd
0 : 1
Bežanija
Beograd
Graficar
Beograd
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
0 : 3
011 MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
6 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
1 : 1
BSK Borča MK
Borča
Zemun MK
Zemun
4 : 0
Brodarac MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 0
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
Internacional MK
Beograd
9 : 0
Leštane MK
Leštane
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 3
011 MK
Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
3 : 1
IMT MK
Novi Beograd
CFK
Vrbas
4 : 2
Železničar
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 5
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Novi Sad 1921
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 4
Kikinda 1909
Kikinda
Dinamo 1945
Pančevo
13 : 2
Vršac
Vršac
Hajduk junior
Kula
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
FSFV
Beograd
1 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Partizan
Beograd
5 : 0
011
Beograd
Arena Su
Subotica
1 : 0
Subotica
Subotica
Proleter
Ravno Selo
3 : 2
Spartak
Subotica
Omladinac
Deliblato
4 : 6
Borac
Starčevo
Kolonija
Kovin
2 : 5
Sloga
Banatsko Novo Selo
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Budućnost
Banatski Brestovac
Dolina
Padina
3 : 0
Borac
Sakule
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Vojvodina
Crvena Crkva
Banat
Vršac
4 : 1
BAK
Bela Crkva
Posavina
Stubline
0 : 8
Obrenovac 1905
Obrenovac
Pobeda
Piroman
1 : 3
Buducnost
Zvecka
Rudar 2001
Kostolac
3 : 0
Šapine
Šapine
Jedinstvo 1945
Vladimirci
14 : 1
Borac
Vladimirci
Hajduk
Debrc
04.06.2017
11:00
Provo
Provo
Internacional
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
1 : 2
Sindjelic
Beograd
BSK 1925
Beograd
3 : 2
Dominus
Beograd
Vrčin MK
Vrčin
3 : 2
Boleč MK
Boleč
Ole MK
Zemun
3 : 0
Petlić MK
Smederevo
Beograd 1929 MK
Beograd
2 : 5
Dunavac MK
Grocka
Borac MK
Progar
1 : 5
Mungosi MK
Zemun
Zemun MK
Zemun
5 : 1
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
Bežanija MK
Novi Beograd
0 : 7
Olimpik MK
Beograd
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Arena SU
Subotica
Sloga
Ostojićevo
0 : 3
Bačka
Mol
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 1
AFK
Ada
Kevi
Kevi
2 : 0
Senta
Senta
Njerš Ištvan
Totovo selo
5 : 3
Potisje
Kanjiža
Jedinstvo
Surcin
3 : 5
Ada
Beograd

Rukomet

Metalac
Valjevo
27 : 28
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Mačva
Bogatić
27 : 19
Rekreativo
Beograd
Radnički
Obrenovac
32 : 34
Sloga
Petrovac na Mlavi
Pirot
Pirot
29 : 37
Radan
Lebane
Morava 84
Vladičin Han
33 : 38
Progres
Svrljig
Beograd
Beograd
27 : 26
ORK Loznica
Loznica
Radnički
Obrenovac
25 : 21
Grand Zvezda
Beograd
Lehel
Mužlja
22 : 21
Sonta
Sonta
Naftagas
Elemir
27 : 15
Obilić
Novi Kneževac
Senta
Senta
35 : 20
Mladost
Opovo

Američki fudbal

Indians Inđija
Inđija
14 : 40
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
0 : 32
Angel Warriors Čačak
Čačak

Ragbi 15

RK Vojvodina/Petrovgrad
Zrenjanin/Novi Sad
77 : 5
RK Loznica
Loznica
GRK Vrsac
Vrsac
12 : 17
RK Dinamo 1954
Pancevo