XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 409 utakmica za dan
Subota, 6 Maj 2017

Fudbal

Voždovac
Beograd
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 4
Čukarički
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Bournemouth
Bournemouth
2 : 2
Stoke
Stoke-on-Trent
Burnley
Burnley
2 : 2
WBA
West Bromwich
Hull
Hull
0 : 2
Sunderland
Sunderland
Leicester
Leicester
3 : 0
Watford
Watford
Manchester City
Manchester
5 : 0
Crystal Palace
London
Swansea
Swansea
1 : 0
Everton
Liverpool
Bayern
München
1 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Augsburg
Augsburg
Hertha BSC
Berlin
1 : 4
RB Leipzig
Leipzig
Ingolstadt
Ingolstadt
1 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
Napoli
Napoli
3 : 1
Cagliari
Cagliari
Juventus
Torino
1 : 1
Torino
Torino
Nancy
Nancy-Tomblaine
0 : 3
Monaco
Monaco
Lorient
Lorient
1 : 1
Angers
Angers
Lille
Villeneuve d'Ascq
0 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
PSG
Paris
5 : 0
Bastia
Furiani
Toulouse
Toulouse
0 : 1
Caen
Caen
Guingamp
Guingamp
4 : 0
Dijon
Dijon
Atlético Madrid
Madrid
1 : 0
Eibar
Eibar
Sporting Gijón
Gijón
1 : 0
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
Barcelona
4 : 1
Villarreal
Villarreal
Granada
Granada
0 : 4
Real Madrid
Madrid
Zeta
Golubovci
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Dečić
Tuzi
0 : 0
Mladost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Budućnost
Podgorica
Grbalj
Radanovići
0 : 3
Lovćen
Cetinje
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 3
Bokelj
Kotor
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Iskra
Danilovgrad
Ribnica
Podgorica
0 : 7
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 1
Radnički (Š)
Šid
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Sloga
Temerin
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Sloga (P)
Požega
5 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
FAP
Priboj
3 : 3
Loznica
Loznica
Šapine
Šapine
1 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Dunav
Prahovo
Timok
Zaječar
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Rakovica
Rakovica
1 : 2
BASK
Beograd
Brodarac 1947
Novi Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Potisje
Kanjiža
0 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Mladost APA
Apatin
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 3
Bečej 1918
Bečej
Vršac united
Vršac
3 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 0
Slavia
Kovačica
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 2
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga
Plandište
4 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Slavija
Novi Sad
1 : 3
Hajduk (B)
Beška
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Arsenal
Kragujevac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 2
Morava
Velika Plana
Šumadija (A)
Aranđelovac
7 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Radnički 1926
Požarevac
6 : 0
Borac 1932
Ralja
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
OFK Bor
Bor
1 : 3
Bukovik
Razanj
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Svrljig
Svrljig
1 : 3
Šarbanovac
Šarbanovac
Kopaonik
Brus
4 : 0
Morava 1918
Ćuprija
OFK Topličanin
Prokuplje
4 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Budućnost (O)
Orašje
1 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Pusta reka
Bojnik
1 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Milutinac
Zemun
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 2
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Lokomotiva
Beograd
6 : 0
Hajduk
Beograd
Avala
Beli Potok
3 : 2
Budućnost
Zvečka
Obilić
Novi Kneževac
1 : 3
Senta
Senta
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 3
Njegoš
Lovćenac
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Vulturul
Grebenac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Strela
Ivanovo
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 2
Jedinstvo
Bočar
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Krajina
Krajišnik
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 2
Begej
Žitište
Sloven
Ruma
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Partizan
Vitojevci
2 : 0
FK Graničar 1924
Adaševci
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Hajduk
Divoš
Omladinac
Stepanovićevo
5 : 1
Vinogradar
Ledinci
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 1
Titel
Titel
Jugović
Kać
5 : 0
Bačka
Đurđevo
OFK Futog
Futog
1 : 4
Jedinstvo
Gospođinci
Omladinac
Novo Selo
3 : 1
Radnik
Ušće
Magnohrom
Kraljevo
3 : 2
Proleter
Pečenog
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 2
Budućnost
Resnik
Slatina
Slatina
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Podunavac
Udovice
1 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Sindjelić
Lipnica
2 : 1
Majur
Majur
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
Borac (V)
Vladimirci
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 4
Mladost 1976
Biljeg
Palilula
Aleksinac
3 : 4
Doljevac 1971
Doljevac
Napredak (D)
Drenovac
15 : 1
Morava
Ribare
Veterani Jastrebac
Blace
1 : 8
Jastrebac
Blace
Palilulac
Niš
2 : 1
Crvena zastava
Hum
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Padež
Petrovac
Zvezda
Blato
5 : 2
Spartak
Pirot
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 3
Polet
Stajkovce
Glama
Koretište
4 : 0
Morava
Parteš
Sloga
Ranilug
4 : 0
Izmornik
Pančelo - Tomance
Brezovica
Štrpce
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Sitnica
Lepina
3 : 0
Ugljare
Ugljare
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 3
Šumadija
Šopić
Vinča
Vinča
0 : 0
Kosmaj
Ralja
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
2 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
Radnički (T)
Tekija
1 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Zenit
Oparić
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
Sloga (K)
Korman
4 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Napredak 1976
Jošanica
0 : 3
Jedinstvo 1952
Mužinac
Bukovik
Vrbovac
1 : 1
Sloga
Žučkovac
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 4
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tornjoš
Tornjoš
1 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Železničar
Novi Sad
3 : 1
Obilić
Vilovo
Centar
Novi Sad
2 : 1
Moskva
Budisava
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 1
Borac
Rakovac
Grdica
Grdica
1 : 1
Napredak (G)
Gračac
Bjelica
Milatovići
0 : 3
Voćar
Kotraža
Sparta
Grabovica
1 : 6
Ozremica
Beršići
Omladinac (V)
Vučkovica
6 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Polet (V)
Voluja
5 : 4
Napredak (P)
Poljana
Torpedo
Tabanović
2 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 2
Vidojevica
Lešnica
Jadar (S)
Stupnica
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Mladost
Vračević
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 6
Crvena Jabuka
Ub
Kalenić
Kalenić
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Rubribreza
Rubribreza
3 : 3
Polet (T)
Takovo
Vrelo Sport
Vrelo
11 : 0
Proleter
Bajevac
OFK Sikole
Sikole
2 : 1
Rečka
Rečka
Rasina
Vitanovac
2 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Varvarin
Varvarin
5 : 0
Gradina
Pejovac
Minel
Ripanj
0 : 0
Crvenka
Borča
Senjak
Pirot
1 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
Nišavac
Staničenje
1 : 2
Rongo Siti
Pirot
Mekiš
Mekiš
1 : 2
Toplica
Šarlinac
Knežica
Knežica
0 : 4
Moravac
Čečina
Kosovo
Zvezdan
1 : 4
Šljivar
Šljivar
Kastrum
Gamzigrad
1 : 2
Timok 1928
Trnavac
Koprijan 1975
Gradište
1 : 4
Banaćanin
Aleksandrovo
Todorovce
Todorovce
0 : 1
Nomanica
Nomanica
Moravac (P)
Pečenjevce
1 : 0
Turekovac
Turekovac
Soko
Krvije
1 : 4
Borac
Veliko Laole
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 5
Radnik
Pankovo
Manastirica
Manastirica
10 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Brana Paunović 1933
Rašanac
2 : 2
Melnica
Melnica
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
6 : 2
Sopot
Požarevac
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Resava
Bukovac
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Naša Krajina
Kupinik
2 : 2
Sloga
Margita
Mladost
Velika Greda
1 : 1
Janošik
Janošik
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 0
Morava
Medvedja
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Mladost
Mala Drenova
4 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Radnik
Davidovac
3 : 0
Budućnost
Lebina
Razvitak
Mirilovac
0 : 7
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
Mladost (G)
Gradilište
5 : 1
Granit
Radalj
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 1
Budućnost
Samaila
Kralj Petar I
Topola
1 : 0
Borac
Kloka
Sloga
Zabojnica
5 : 4
Bečevica
Bečevica
Kotlenik
Guncati
4 : 4
Mladi Radnik
D ušica
Omladinac
Bogatić
5 : 3
Bair
Bogatić
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
Neresnica
Neresnica
0 : 1
BSK 2015
Velika Bresnica
Sloga
Mustapić
3 : 0
Zviždic
Kučevo
Radenka
Radenka
3 : 0
Pobeda
Ševica
Ušće
Stalać
9 : 1
Kostrež
Ćićevac
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 3
OFK Orašje
Orašje
Jasenovac
Krepoljin
8 : 3
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Vrelo 1971
Milanovac
0 : 3
Pobeda 1953
Osanica
Maovi MH
Maovi
4 : 1
Bojić
Bojić
Pocerina
Jevremovac
3 : 1
Metlić
Metlić
Domaćin
Kovačevac
2 : 1
Oniks
Lozovik
Munja
Baric
5 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Trstenica
Trstenica
2 : 1
Tornado
Drazevac
Rojkovac
Obrenovac
5 : 2
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Petka
Petka
4 : 2
Strmovo
Strmovo
Spartak
Subotica
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
7 : 0
Jagodina
Jagodina
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
Krstarica
Prokuplje
3 : 4
Radnički 2012
Niš
Karađorđe
Topola
3 : 0
Sloga 036
Kraljevo
Radnički (V)
Valjevo
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
3 : 0
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 3
Rad
Beograd
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
5 : 2
Begej
Žitište
Partizan
Cerovac
2 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Budućnost (K)
Konarevo
Karadjordje
Topola
6 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 1
Morava
Velika Plana
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
10 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Šapine
Šapine
5 : 6
Homoljac
Žagubica
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Sindjelic
Beograd
1 : 5
Internacional
Beograd
BASK
Beograd
3 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Žarkovo
Beograd
1 : 7
Brodarac 2
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Budućnost
Alibunar
1 : 6
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Polet
Idvor
2 : 1
Borac (Sa)
Sakule
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Glogonj
Glogonj
5 : 3
Dolina
Padina
Osipaonica
Osipaonica
4 : 1
Udarnik
Lozovik
Trudbenik
Trudbenik
1 : 10
Budućnost
Dobanovci
Omladinac
Veliko Polje
1 : 6
BSK 1925
Beograd
Sremcica
Sremcica
0 : 5
Vinča
Vinča
Postar 1930
Beograd
1 : 1
Seceranac Ada
Beograd
DIF
Beograd
4 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
Sinđelić MK
Beograd
7 : 1
Studenski Grad MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
9 : 0
BASK MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
4 : 2
Voždovac MK
Beograd
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
3 : 0
Palilulac MK
Beograd
IMT MK
Novi Beograd
4 : 0
Šumadinac MK
Bečmen
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Brodarac
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički
Beograd
10 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
Partizan
Beograd
3 : 2
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Kiker
Kraljevo
Spartak
Subotica
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Novi Sad 1921
Novi Sad
Indeks
Novi sad
3 : 1
Inđija
Inđija
Hajduk junior
Kula
5 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
ŽAK junior
Sombor
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Apolon 4
Kragujevac
4 : 0
Nacional AG
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Tutin
Tutin
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Bane
Raška
Jošanica
Novi Pazar
4 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Savacium
Šabac
06.05.2017
12:00
OFK Šabac
Šabac
Jedinstvo
Ub
06.05.2017
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Loznica
Loznica
5 : 2
Drina
Ljubovija
Donjošorac Sunrise
Šabac
06.05.2017
12:00
Radnički (V)
Valjevo
Mladenovac
Mladenovac
0 : 6
011
Beograd
Internacional
Beograd
3 : 0
PKB
Padinska Skela
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Radnicki (NB)
Novi Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Budućnost
Ratari
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Bačka 1901
Subotica
7 : 0
Subotica
Subotica
Borac
Pločica
0 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Radnički
Baranda
Tempo
Sefkerin
1 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Polet
Grabovac
3 : 1
Strelac
Mislodjin
Posavina
Stubline
2 : 3
Jedinstvo
Dren
Mladost
Borina
2 : 7
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo
Mali Zvornik
6 : 0
Borac
Lešnica
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
0 : 1
Rad MK
Beograd-Voždovac
Crvena zvezda MK
Beograd
6 : 0
Studentski grad MK
Novi Beograd
Sinđelić MK
Beograd
1 : 4
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
Brodarac MK
Beograd
1 : 7
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
2 : 0
BSK Borča MK
Borča
Rad MK
Beograd
9 : 0
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
3 : 1
IMT MK
Novi Beograd
Zemun MK-V
Zemun
3 : 0
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
13. Maj MK
Zemun
4 : 0
011 V MK
Beograd
Srem MK
Jakovo
2 : 0
Rad MK
Beograd
Spartak
Subotica
2 : 0
Železničar
Pančevo
CFK
Vrbas
1 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Novi Sad 1921
Novi Sad
Indeks
Novi sad
0 : 0
Inđija
Inđija
TSC
Bačka Topola
15 : 0
Vrbas
Vrbas
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Apolon
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
3 : 0
AS
Novi Pazar
OFK Osečina
Osečina
2 : 3
OFK Šabac
Šabac
Savacijum
Šabac
4 : 2
Omladinac 2014
Ljig
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Drina
Ljubovija
Železničar
Lajkovac
5 : 1
Ribnica
Mionica
Loznica
Loznica
3 : 4
Radnički (V)
Valjevo
Presing
Požarevac
4 : 1
Cepelin 026
Smederevo
011
Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Vozdovac
Beograd
Osipaonica
Osipaonica
10 : 0
Udarnik
Lozovik
SASK
Saraorci
14 : 1
Sloboda
Lipe
Borac 1932
Ralja
1 : 9
Sloga
Miloševac
Vidojevica
Lešnica
1 : 20
Jadar 07 II
Loznica
Arena Su
Subotica
1 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Omladinac
Deliblato
5 : 3
Kolonija
Kovin
Borac
Sakule
3 : 4
Spartak 1911
Debeljača
Stenli
Glogonj
3 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Hajdučica
Hajdučica
2 : 2
Vulturul
Grebenac
Partizan
Uljma
0 : 5
Sloga
Plandište
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 5
Vojvodina
Crvena Crkva
Belo Polje
Belo Polje
9 : 0
Pobeda
Piroman
Buducnost
Zvecka
12 : 0
Posavina
Stubline
Obrenovac 1905
Obrenovac
10 : 2
Polet
Grabovac
Sloga (L)
Lučica
0 : 3
Rudar (S)
Stamnica
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
3 : 0
Šapine
Šapine
IMT
Beograd
6 : 3
Graficar
Beograd
Buducnost
Dobanovci
3 : 0
GSP Polet
Beograd
Lola
Beograd
8 : 1
Dorcol
Beograd
Institut
Zemun
3 : 1
Zuce
Beograd
Rakovica
Beograd
3 : 3
Balkan
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 0
Obilic
Beograd
Banja
Beograd
0 : 4
OLE
Zemun
Hajduk
Beograd
5 : 3
Palilulac
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
Studentski Grad
Beograd
Vinca
Beograd
2 : 0
Seceranac Ada
Beograd
Trijumf
Sremčica
0 : 2
Sremcica
Sremcica
Čukarički MK
Beograd
8 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 1
Voždovac MK
Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 1
Teleoptik MK
Zemun
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
4 : 1
Sinđelić MK
Beograd
Kosmaj MK
Ralja
1 : 0
Boleč MK
Boleč
Dunavac MK
Grocka
9 : 0
Petlić MK
Smederevo
Napredak MK
Medoševac
5 : 2
Prva Iskra MK
Barič
Sinđelić MK
Ugrinovci
7 : 0
Forza MK
Beograd
Borac MK
Progar
0 : 3
Bežanija MK
Novi Beograd
Tempo MK
Beograd
0 : 3
Olimpik MK
Beograd
Fer Plej 06 MK
Zemun
2 : 2
Zemun MK
Zemun
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 2
Lavice Dubočica
Leskovac
Čukarički
Beograd
6 : 0
BSK 1925
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Rad
Banjica
Jedinstvo
Mali Zvornik
0 : 5
Jadar 07
Loznica
Sloga
Korenita
1 : 9
Loznica I
Loznica
Loznica II
Loznica
7 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 17
Pčelinjo
Loznica
Bačka 1901
Subotica
0 : 7
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
0 : 6
TSC
Bačka Topola
Urovci
Urovci
7 : 2
Duboko
Mala Mostanica
Zabrezje
Zabrezje
6 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 1
Zvezda
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
8 : 1
Sloga
Ratari
Ribnica
Mionica
0 : 4
OFK Senjak
Valjevo
Jedinstvo
Ub
9 : 0
Šampion
Valjevo
Radnički
Valjevo
4 : 0
Železničar
Lajkovac
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Polet
Popucke
Omladinac
Ljig
0 : 2
Budućnost Krušik
Valjevo
Potisje
Kanjiža
4 : 1
Bačka
Mol
Sinjdjelic
Ugrinovci
3 : 1
Jedinstvo
Surcin
Ada
Beograd
7 : 0
Buducnost
Dobanovci
Dominus
Beograd
1 : 0
Olimpik
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 5
Studentski Grad
Novi Beograd
Bezanija
Beograd
1 : 0
Lola
Beograd
Hajduk
Beograd
4 : 0
Lepusnica
Lepusnica
Zvezdara
Beograd
0 : 5
Balkan
Beograd
Banja
Beograd
0 : 13
OLE
Borca
Atakante
Beograd
7 : 1
IMT B
Novi Beograd
Sindjelic
Beograd
3 : 1
Postar
Zvezdara
Trijumf
Beograd
2 : 2
Rakovica
Rakovica
DIF
Beograd
3 : 2
Karioke
Beograd
BSK 1926
Baćevac
3 : 0
Komgrap
Beograd
Borac
Ostruznica
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Sopot
Sopot
0 : 3
OFK Beograd B
Beograd
Vinca
Vinca
3 : 7
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Radnicki NB
Novi Beograd
2 : 2
Forza
Beograd
Milutinac
Zemun
10 : 0
Torlak
Beograd
Lokomotiva V
Beograd
3 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
3 : 6
Zemun B
Zemun
BSK 1925 B
Batajnica
1 : 3
IMT
Beograd
Radnički Stobeks 07
Klupci
0 : 1
Loznica 06
Loznica
Sloga
Korenita
1 : 4
Gučevo 2016
Banja Koviljača
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
0 : 1
Jadar
Loznica
Pčelinjo
Loznica
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Loznica 07
Loznica
0 : 0
Radnički Stobeks 06
Klupci
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 0
Borac
Kozjak
Posavina
Stubline
1 : 9
Skela
Skela
Duboko
Mala Mostanica
0 : 3
Pobeda
Piroman
Radnicki
Obrenovac
1 : 1
Feniks
Zabrezje

Košarka

Partizan NIS
Beograd
93 : 87
Borac
Čačak
Mega Leks
Beograd
75 : 86
Dynamic BG
Beograd
Vršac
Vršac
76 : 94
Crvena zvezda mts
Beograd

Rukomet

Studentski grad
Beograd
27 : 20
Loznica
Loznica
Žitorađa
Žitorađa
32 : 19
Hisar
Leskovac
Planinka
Kuršumlija
45 : 20
Jagodina
Jagodina
Radnički
Ćuprija
41 : 21
Jastrebac
Blace
Župa 54
Aleksandrovac
46 : 22
Trepča
Kosovska Mitrovica
BASK Soko
Beograd
36 : 21
Lazarevac
Lazarevac
Dorćol
Beograd
26 : 45
Metaloplastika 2
Šabac
Palanka
Smederevska Palanka
24 : 26
Smederevo
Smederevo
Majdanpek
Majdanpek
31 : 26
Rudar
Majdanpek
ORK Beograd
Beograd
33 : 25
Loznica grad
Loznica
Grand Zvezda
Beograd
19 : 32
Mačva
Šabac
Mladost
Zaječar
31 : 29
Jastrebac
Blace
Naisa 2
Niš
34 : 28
Žitorađa
Žitorađa
Dubočica
Leskovac
28 : 22
Radnički
Svilajnac
Pirot
Pirot
29 : 22
Radan
Lebane
Rtanj
Boljevac
22 : 25
Đerdap
Kladovo
Prijepolje
Prijepolje
34 : 17
Sočanica
Sočanica
Hajduk Veljko
Negotin
21 : 25
Jagodina 2
Jagodina
Vranje
Vranje
20 : 26
Vlasotince
Vlasotince
Dubočica 2
Dubočica
20 : 20
Morava Han
Vladičin Han

Američki fudbal

Knights Klek
Klek
30 : 0
Bečej GTC Vianor Vidre
Bečej

Ragbi 15

RK Vukovi
Crna Gora
55 : 19
Rad Mozzart
Beograd