XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 832 utakmica za dan
Nedelja, 23 April 2017

Fudbal

Radnički (N)
Niš
3 : 0
Voždovac
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Radnički
Pirot
1 : 1
Inđija
Inđija
Proleter
Novi Sad
4 : 1
Kolubara
Lazarevac
Burnley
Burnley
0 : 2
Manchester Utd
Manchester
Liverpool
Liverpool
1 : 2
Crystal Palace
London
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Udinese
Udine
2 : 1
Cagliari
Cagliari
Sampdoria
Genova
1 : 2
Crotone
Crotone
Milan
Milano
1 : 2
Empoli
Empoli
Juventus
Torino
4 : 0
Genoa
Genova
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 2
Napoli
Napoli
Lazio
Roma
6 : 2
Palermo
Palermo
Chievo
Verona
1 : 3
Torino
Torino
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Rennes
Rennes
Lyon
Lyon
1 : 2
Monaco
Monaco
Toulouse
Toulouse
1 : 1
Nice
Nice
Celta Vigo
Vigo
0 : 1
Betis
Sevilla
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
1 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Real Madrid
Madrid
2 : 3
Barcelona
Barcelona
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 0
La Coruña
La Coruña
Mornar
Bar
2 : 0
Otrant Olympic
Ulcinj
Berane
Berane
1 : 3
Kom
Podgorica
Cetinje
Cetinje
1 : 2
Ibar
Rožaje
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Čelik
Nikšić
Brskovo
Mojkovac
6 : 0
Petnjica
Petnjica
Pljevlja 97
Pljevlja
4 : 1
Komovi
Andrijevica
Gusinje
Gusinje
0 : 1
OFK Borac
Bijelo Polje
Ribnica
Podgorica
1 : 1
Drezga
Piperi
Dunav
Stari Banovci
5 : 3
Sloga
Temerin
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
Radan
Lebane
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Car Konstantin
Niš
0 : 4
OFK Sinđelić
Niš
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Temnić 1924
Varvarin
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Tabane 1970
Jagodina
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Dorćol
Beograd
0 : 0
IMT
Novi Beograd
Prva Iskra
Barič
0 : 1
Grafičar
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Sopot
Sopot
Rakovica
Rakovica
0 : 2
Žarkovo
Žarkovo
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Subotica
Subotica
0 : 5
Zadrugar
Srpski Miletić
Tisa (A)
Adorjan
0 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Mladost APA
Apatin
Polet (N)
Nakovo
1 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Dolina
Padina
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Sofeks
Futog
1 : 1
Borac
Novi Sad
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
0 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Index
Novi Sad
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Sremac Vojka
Vojka
2 : 0
Veternik
Veternik
Hajduk (Č)
Čurug
6 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Sloga
Kraljevo
Bane
Raška
4 : 2
Arsenal
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Radnički (K)
Kovači
Dragačevo
Guča
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Miokovci
Miokovci
2 : 1
Slavija
Kragujevac
Šumadija (T)
Toponica
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Napredak
Markovac
0 : 0
Morava
Velika Plana
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Borac 1932
Ralja
Radnički Stobex
Klupci
7 : 0
OFK Osečina
Osečina
Provo
Provo
1 : 0
Drina
Ljubovija
Radjevac
Krupanj
0 : 0
Spartak 1924
Ljig
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Rtanj
Boljevac
5 : 0
Timočanin
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
7 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Moravica
Subotinac
6 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Napredak
Aleksinac
0 : 3
BSK
Bogovina
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Rembas
Resavica
3 : 2
Juhor
Obrež
Bošnjane
Bošnjane
2 : 0
Sloga
Ćićevac
Levač
Rekovac
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Trajal
Kruševac
Kopaonik
Brus
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 2
Lužnica
Babušnica
Mladost (M)
Medoševac
0 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Srem
Jakovo
1 : 3
Jedinstvo
Surčin
Vrčin
Vrčin
1 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Turbina
Vreoci
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Budućnost
Zvečka
0 : 2
Hajduk
Beograd
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Preporod
Novi Žednik
4 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Senta
Senta
3 : 0
Čantavir
Čantavir
Napredak
Nadalj
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Jadran (S)
Sanad
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Jadran (F)
Feketić
4 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
BSK
Bački Brestovac
4 : 3
Hajduk Junior
Kula
Slavija
Pivnice
0 : 1
Budućnost
Mladenovo
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Rusin
Ruski Krstur
2 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
Lipar
Lipar
2 : 2
Polet (S)
Sivac
Partizan (G)
Gaj
2 : 6
Mladost (O)
Omoljica
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
Polet
Izbište
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina (C)
Crepaja
0 : 1
Strela
Ivanovo
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 3
Borac (St)
Starčevo
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 4
Jedinstvo
Bočar
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Banat
Čenta
4 : 2
Bilećanin
Sečanj
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 1
Krajina
Krajišnik
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Jadran
Golubinci
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 2
FK Graničar 1924
Adaševci
Borac
Klenak
0 : 3
Hajduk
Divoš
Vinogradar
Ledinci
0 : 2
Mladost
Novi Sad
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 3
TSK
Temerin
Miletić
Mošorin
1 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
Bačka
Đurđevo
3 : 0
OFK Futog
Futog
Titel
Titel
0 : 9
Tatra
Kisač
Real
Podunavci
3 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Radnik
Ušće
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Stubal
Stubal
Magnohrom
Kraljevo
3 : 2
Borac
Vraneši
Ribnica
Jovac
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Borac
Drenovac
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
6 : 1
Kolonija
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 7
Sloga D
Desimirovac
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
Sloboda
Grbice
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Budućnost
Resnik
Ćava
Grošnica
1 : 4
Šumadinac
Kragujevac
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Spartak
Trnava
2 : 3
Omladinac (Z)
Zablaće
Mladost (P)
Preljina
3 : 2
Brezak
Pranjani
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
LFK Mladost
Lučani
3 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Zadrugar
Gornja Trepca
Šumadija
Azanja
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Sloga
Miloševac
3 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Sloboda
Lipe
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 0
Budućnost
Ratari
Pobeda
Golobok
0 : 1
Udarnik
Lozovik
7. Juli
Vodanj
2 : 2
Polet
Trnovče
OFK Šatornja
Donja Šatornja
2 : 0
Vinča
Vinča
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Junkovac
Junkovac
4 : 5
Borac
Pajsijević
BSK
Belosavci
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Rudar (Kr)
Krepoljin
4 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 1
Radnik (S)
Salakovac
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Borac (L)
Lešnica
4 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Antimon
Zajača
0 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jevremovac
Jevremovac
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 1
Mladi Borac
Dublje
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Jedinstvo
Štitar
Trlić
Trlić
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tešnjar
Valjevo
0 : 0
ZSK
Valjevo
Kačer
Belanovica
2 : 2
Joševa
Joševa
Tulari
Tulari
3 : 0
Radnik
Ub
Mladost
Dračić
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Brezovica
Brezovica
4 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Polet
Rasna
3 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Ariljska rampa
Požega
3 : 0
Prvi partizan
Užice
Ježevica
Ježevica
4 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Savinac
Visibaba
Budućnost
Arilje
4 : 1
Lazarica
Prilipac
Jedinstvo (K)
Kalenić
3 : 3
Čajetina
Gostilje
Branik
Štubik
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Sloga
Kobišnica
6 : 0
Krivelj
Krivelj
Radnički
Klokočevac
6 : 0
BSK
Bukovče
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 4
Ključ
Podvrška
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 1
Mladost 1976
Biljeg
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
5 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Morava (Ž)
Žitkovac
1 : 4
Mladost (Ba)
Batušinac
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Naisus 1977
Rožina
Orljane
Orljane
4 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 4
Naša krila
Belotinac
Sloga
Minićevo
0 : 2
Omladinac
Grezna
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 1
Kablovi
Zaječar
Graničar
Veliki Izvor
3 : 1
Trebič
Sokobanja
OFK Grlište
Grlište
2 : 0
Midžor
Kalna
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
0 : 5
Rudar (G)
Grljan
ŠSK
Štipina
6 : 1
Rgotina
Rgotina
Osnić
Osnić
2 : 0
Vratarnica
Vratarnica
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 0
Hajduk
Čepure
Napredak (D)
Drenovac
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Resavac
Subotica
Mladost (J)
Jovac
0 : 1
Budućnost
Miliva
Bratstvo
Međureč
1 : 4
Juhor
Glavinci
Naupare
Naupare
3 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Čitluk
Čitluk
3 : 2
FUD
Brus
Sloga
Dašnica
0 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
13. April
Lomnica
7 : 0
Mladi radnik
Bačina
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Šanac
Šanac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 1
Kupci
Kupci
Jastreb
Blace
2 : 1
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Mladost 1982
Donji Drenovac
6 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Polet
Samarinovac
1 : 2
Omladinac
Podina
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 0
Borac
Držanovac
Vulkan
Brenica
2 : 1
Palilulac
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 3
OFK Niš
Niš
Sloga 1948
Malča
2 : 2
Aluminijum
Niš
Mladost
Lalinac
1 : 0
Morava
Krušce
Vrtište
Vrtište
1 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Rudar
Jelašnica
3 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
Zadrugar
Krupac
2 : 1
Padež
Petrovac
Borac
Barje Čiflik
1 : 1
Spartak
Pirot
Napredak
Izvor
3 : 6
Tanasko Rajić
Pirot
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
1 : 3
Brza
OFK Brza
Bobište
Bobište
3 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Vučje
Vučje
Sloga
Lipovica
4 : 1
Polet
Stajkovce
Zloćudovo
Zloćudovo
6 : 0
Železničar
Brestovac
Umac
Miroševce
0 : 4
Jablanica
Medveđa
Progres
Ladovica
3 : 1
Radnički (P)
Pertate
Čelik
Belo polje
2 : 0
Crnotince
Crnotince
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Ternoci
Trnovac
6 : 2
Biljači
Biljača
Južna pruga
Vladičin Han
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Vihor
Žbevac
0 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Oskar
Pasjane
0 : 3
Glama
Koretište
Sloga
Ranilug
3 : 2
Mineralac
Klokot
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 1
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
Gračanica
Gračanica
1 : 2
Polet
Laplje Selo
Borac
Progar
4 : 0
Institut
Zemun Polje
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
13. Maj Zemun
Zemun
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 1
Dunav
Veliko Selo
Komgrap
Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Lepušnica
Glogonjski Rit
3 : 4
Zmaj 1953
Zemun
Banja
Višnjička Banja
2 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Mladost (B)
Baroševac
0 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
Polet
Grabovac
5 : 1
Rušanj
Rušanj
Strelac
Mislođin
2 : 0
Šumadija
Šopić
Radnički
Rudovci
6 : 0
Barajevo
Barajevo
BSK
Baćevac
3 : 2
Napredak
Medoševac
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Pudarci
Pudarci
Ropočevo
Ropočevo
3 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 2
Kosmaj
Ralja
Boleč
Grocka
2 : 1
Hajduk
Kamendol
Javor
Sladaja
0 : 3
Supska
Supska
Omladinac
Šaludovac
4 : 0
Omladinski
Paraćin
Zemljoradnik
Striža
4 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
Moravac 2015
Krušar
1 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladost (S)
Sikirica
3 : 2
Istok 63
Plana
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Mladost (G)
Gložane
2 : 1
Sloga
Voljavče
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 4
Mladi radnik
Novo Lanište
Mladost (K)
Končarevo
4 : 1
Osaonica
Bagrdan
Morava
Kočino Selo
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
Ursule
Ursule
5 : 1
Šumadinac
Dragovo
Pobeda 1976
Jakovlje
4 : 8
Sloga (K)
Korman
Polet (V)
Vitoševac
2 : 1
Borac
Trnjane
Gredetin
Gredetin
1 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Sloga
Žučkovac
0 : 2
Napredak 1976
Jošanica
Jedinstvo 1952
Mužinac
1 : 1
Rtanj
Vrmdža
Slemen
Milušinac
3 : 0
Pobeda
Trubarevac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
BSK
Belanovce
2 : 1
Mladost (V)
Vinarce
Lemind
Leskovac
1 : 0
Atletiko
Donja Jajina
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
Milanovo
Milanovo
1 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Mladost (B)
Batulovce
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Napredak
Bogojevce
3 : 2
Gradac
Konopnica
Navalin
Navalin
1 : 1
Real
Donja Jajina
BUSK
Novi Beograd
2 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Busije
Zemun
0 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Rekreativo 011
Beograd
2 : 4
011
Beograd
Atakante
Beograd
1 : 1
Sparta Železnik
Železnik
Bratstvo
Ljutovo
0 : 4
Bikovo
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
3 : 1
Palić
Palić
Đurđin
Đurđin
3 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Iskra
Kucura
5 : 1
Mladost
Radičević
Tomislavci
Tomislavci
1 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Pobeda
Pobeda
0 : 6
Vojvodina
Bačko Gradište
Budućnost
Savino Selo
3 : 2
Obilić
Zmajevo
Mladost Radost
Srbobran
7 : 1
Sloboda
Stara Moravica
AFK
Ada
8 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Čoka
Čoka
6 : 0
Graničar
Đala
Šampion
Orom
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tromedja
Majdan
5 : 6
Hajduk
Podlokanj
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Graničar (R)
Riđica
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 5
Stanišić
Stanišić
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Kula
Kula
Hajduk (S)
Stapar
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Soko
Nova Gajdobra
0 : 6
Vojvodina
Tovariševo
Krivanj
Selenča
5 : 4
Kulpin
Kulpin
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Neštin
Neštin
Borac
Obrovac
4 : 2
Budućnost
Parage
Ratar
Kruščica
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Banat
Ilandža
3 : 0
Radnički 1927
Vršac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 0
Dobrica
Dobrica
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 5
Dunav
Banatska Palanka
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Ševac
Kusić
0 : 2
Potporanj
Potporanj
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Spartak 1911
Debeljača
3 : 1
Unirea
Uzdin
Tempo
Sefkerin
0 : 6
Glogonj
Glogonj
Mladost
Vojlovica
0 : 1
Radnički (B)
Baranda
Omladinac 1927
Opovo
0 : 4
Polet
Idvor
Dolovo
Dolovo
7 : 5
Jedinstvo
Dubovac
Kolonija
Kovin
5 : 3
Borac
Pločica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Omladinac
Botoš
0 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Zlatica
Zlatica
3 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
3 : 2
Potisje
Knićanin
ASK
Aradac
1 : 1
Rusanda
Melenci
MSK
Mihajlovo
2 : 0
Jedinstvo
Ečka
Borac (I)
Iđoš
4 : 2
Terekves
Hetin
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 0
Bega
Novi Itebej
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 3
Roham
Nova Crnja
Napredak (Č)
Čestereg
4 : 3
Napredak (BT)
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
4 : 3
Proleter
Međa
Mladost
Buđanovci
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
Fruškogorac
Manđelos
5 : 0
OFK Brestač
Brestač
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Graničar (O)
Obrež
Borac
Martinci
9 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Sloga
Čalma
5 : 2
Napredak
Žarkovac
Bačka
Begeč
0 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Susek
Susek
3 : 1
Obilić
Vilovo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 1
Borac
Rakovac
Mlada krila
Metikoši
0 : 2
Budućnost (K)
Konarevo
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 0
Metalac
Kraljevo
Borac (A)
Adrani
6 : 0
Tavnik
Tavnik
Gruža
Vitanovac
1 : 3
Popovići
Popovići
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Napredak (G)
Gračac
Maršić
Maršić
1 : 0
Divostin
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 0
Kremenac
Rogojevac
Azbest
Stragari
1 : 5
Korićani
Korićani
Lugovi
Čačak
0 : 3
Čačak 94
Čačak
Prijatelji
Čačak
6 : 5
Gavrilo Princip
Vranići
Kej
Čačak
0 : 4
Malba
Žaočani
Rakova
Rakova
1 : 6
Budućnost
Stančići
Vujan
Prislonica
1 : 5
Rudar
Bresnica
Planinac
Vujetinci
5 : 2
Morava (K)
Katrga
Brezova
Brezova
2 : 4
Voćar
Kotraža
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 3
Sloga
Kaona
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Gradina
Rti
1 : 5
Prilike
Prilike
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 1
Velereč 94
Velereč
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
4 : 4
Ozremica
Beršići
Omladinac
Kalimanići
2 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 6
Šumadija
Brdjani
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
Glavaš
Glibovac
4 : 1
Bačinac
Bačinac
Ranilović
Ranilović
1 : 2
Kopljari
Kopljari
Šamot
Aranđelovac
3 : 4
Jasenica
Božurnja
Sloga
Zagorica
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Šumadinac (N)
Natalinci
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Žabare
Žabare
3 : 4
Brezovac
Brezovac
Plaskovac
Plaskovac
7 : 1
Budućnost
Blaznava
Mladi rudar
Bukovik
1 : 1
Partizan
Darosava
Udarnik
Trska
3 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Marjan
Knić
Kotlenik
Selo Leskovac
2 : 4
Bare
Bare
Karađorđe
Vučić
1 : 3
BSK
Borač
Pobeda (S)
Sepci
1 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Grivac
Grivac
1 : 2
Mladost (R)
Rašković
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
4 : 3
Dragoš
Oreškovica
Napredak (S)
Simićevo
3 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Integral
Batuša
7 : 2
Radnički (K)
Knežica
Stig (MC)
Malo Crniće
4 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Kurjače
Kurjače
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Radnički (P)
Požeženo
2 : 3
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Dunavac (P)
Petka
2 : 1
Dizel
Bare
Železničar
Požarevac
7 : 2
Obilić
Živica
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Desine
Desine
1 : 0
Napredak (P)
Poljana
Napredak
Mačvanski Belotić
4 : 0
Proleter
Šabac
Gorki
Glušci
6 : 0
Borac (Š)
Šabac
Cer
Petkovica
1 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Sloga (B)
Bogosavac
4 : 3
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
OFK Jelen
Jelenča
4 : 2
Radnički (К)
Koceljeva
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 0
Trešnjevka
Trbušac
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Šipurske Livade
Šabac
Varna 012
Varna
0 : 3
Cerić
Miokus
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
6 : 1
Torpedo
Lojanice
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Sloga (K)
Krnić
Dobrava
Vukošić
4 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
7. Juli
Bela Crkva
1 : 1
Stolice
Krupanj
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Prva Iskra
Runjani
5 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Borac (K)
Kozjak
4 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Sloga (S)
Straža
0 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
Cerova
Cerova
2 : 3
Azbukovica
Crnča
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Proleter
Bajevac
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 3
Rudar
Radljevo
Liplje
Liplje
4 : 5
Kotešica
Kotešica
Ribnikar
Pecka
3 : 0
Popadić
Popadić
Mladost
Valjevska Kamenica
4 : 1
Borac
Rajković
Komanice
Komanice
2 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
5 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Gorobilje
Gorobilje
3 : 3
Glumač
Glumač
Bakionica
Bakionica
1 : 4
Lauš
Lopaš
Trešnjica
Tvrdići
0 : 3
Avijatičar
Vranjani
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 7
Borac
Srednja Dobrinja
Sečica
Seča reka
2 : 5
Omladinac
Zdravčići
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 2
Duškovci
Duškovci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Napredak
Korbovo
2 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 2
Omladinac
Vajuga
Egeta
Brza Palanka
5 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Lovćen
Petrovo selo
2 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Pontes
Kostol
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Malajnica
Malajnica
0 : 4
Miloševo
Miloševo
Ratar
Jasenica
1 : 5
Urovica
Urovica
Kovilovo
Kovilovo
1 : 3
Graničar
Aleksandrovac
Polet
Jabukovac
5 : 2
Rečka
Rečka
Sebečevac
Sebečevac
3 : 4
Dedina
Dedina
Kapidžija
Kapidžija
2 : 5
Bukovica
Bukovica
BSK
Bela Voda
1 : 2
Žabare
Žabare
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 2
Čarapan
Kruševac
Budućnost
Kaonik
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
14. Oktobar
Izbenica
3 : 2
Borac
Gornji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 6
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Gradina
Pejovac
3 : 0
Sloga
Lozna
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 1
Polet 57
Milutovac
Omladinac
Pojate
4 : 3
Trudbenik
Stalać
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 0
Varvarin
Varvarin
Minel
Ripanj
3 : 1
Pinosava
Pinosava
Sveti Stefan
Slanci
2 : 0
Podunavac
Ritopek
Dunavac
Dunavac
2 : 1
Crvenka
Borča
Pionir
Besni Fok
2 : 2
Poštar
Beograd
Mladost (G)
Guberevac
4 : 2
Vojvoda
Dučina
OFK Slatina
Slatina
6 : 0
Popović
Popovići
Rudar 2012
Babe
1 : 6
OFK Rogača
Rogača
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Pobeda
Držina
3 : 4
Jerma
Sukovo
Temac
Temska
3 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
Supovac
Supovac
Sečanica
Sečanica
4 : 0
Mladost
Donji Komren
Durlan Siti
Niš
1 : 3
Morava 1949
Čokot
Radnički 1936
Trupale
6 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Marina Kutina
Marina Kutina
4 : 3
Mekiš
Mekiš
Klisura
Klisura
0 : 3
Toplica
Šarlinac
Grkinja
Grkinja
0 : 3
Moravac
Čečina
Elid
Donji Dušnik
6 : 1
10. februar
Šajinovac
Jezava
Smederevo
3 : 0
Landol
Landol
Vrbovac
Vrbovac
0 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Budućnost
Mala Krsna
5 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Železničar
Smederevo
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Vučak
Vučak
0 : 3
OFK Slavija
Smederevo
Drugovac
Drugovac
2 : 1
Kolarac
Kolari
Petrijevac
Petrijevo
2 : 3
Badljevica
Badljevica
Dinamo (S)
Sonta
1 : 2
Sport
Bezdan
Dinamo 1923
Bački Breg
4 : 0
Rastina 1918
Rastina
Panonija
Lalić
2 : 2
OFK Metalac
Sombor
KFK Kula
Kula
0 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Sloga Trgošped
Mehovine
1 : 3
Mladost (Z)
Zvezd
Mrovska
Mrovska
4 : 2
Polet
Jalovik
Petrovac 74
Kujavica
1 : 3
Mladost (B)
Belotić
Skupljen 2013
Skupljen
7 : 2
Sloga (R)
Ridjake
Provo 2015
Provo
4 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Hajduk
Debrc
1 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Verko
Suvo Selo
1 : 3
Dragojevac
Dragojevac
Tisa 1933
Taraš
3 : 2
Mladost
Belo Blato
Proleter
Neuzina
1 : 1
KSK Konak 1926
Konak
Borac
Zrenjanin
1 : 6
Tamiš
Farkaždin
Partizan
Tomaševac
2 : 4
Sloga
Jarkovac
Krtinska
Krtinska
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Borac
Ušće
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Zvezda
Konatice
5 : 0
Rekreativo
Zabrežje
Ljubinić
Ljubinić
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Sloga
Ratari
1 : 3
Posavina
Stubline
Jedinstvo
Dren
0 : 0
Rvati
Obrenovac
OFK Povlen
Brezovice
2 : 1
Rakac Stave
Stave
Dupljaj
Dupljaj
1 : 4
Beloševac
Beloševac
Sloga Gorić
Gorić
0 : 4
Mali korak
Oglađenovac
Lukavac
Lukavac
0 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mladi radnik
Valjevo
7 : 1
Gradac Pričević
Valjevo
Paune
Paune
2 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Bujačić
Bujačić
2 : 0
Dupljaj 2016
Dupljaj
Beljina
Beljina
0 : 4
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Lisović
Lisović
0 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Guncate
Guncati
0 : 5
Veliki Borak
Veliki Borak
Vitorul
Straža
4 : 0
Omladinac
Zagajica
Banat
Dupljaja
2 : 0
Pobeda
Parta
Karaš
Jasenovo
3 : 1
Hajduk
Šušara
Doljane Meševo
Doljane
8 : 3
Polet (K)
Kobilje
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 0
Zmajevac
Belasica
Zdravinje
Zdravinje
7 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Grkljane
Grkljane
3 : 1
Štitari
Štitari
Kruševica
Kruševica
3 : 0
Vratare
Vratare
Srnje
Srnje
4 : 1
Pasjak 2013
Pasjak
Konjuh
Konjuh
1 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Meševo
Meševo
2 : 1
Padež
Padež
Badince
Badince
4 : 0
Nomanica
Nomanica
Rudar 1973
Rudare
1 : 2
Todorovce
Todorovce
Moravac (G)
Guberevac
3 : 0
Mladost
Kutles
Omladinac (B)
Busur
4 : 1
Burovac
Burovac
B.S.K.
Bošnjak
2 : 0
Radnik
Pankovo
Melnica
Melnica
1 : 1
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
OFK Radnički
Dren
0 : 0
Budućnost (D)
Dudovica
Sloga
Lukavica
5 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Rudar
Zeoke
7 : 1
Borac (A)
Arapovac
Polet
Mirosaljci
1 : 0
Sloboda
Stubica
Bistrica
Bistrica
2 : 3
BSK
Brajkovac
Paštrić
Paštrić
2 : 3
Toplica
Donja Toplica
Proleter
Latković
0 : 20
Stari drugari
Kadina Luka
Gornji Mušić
Gornji Mušić
1 : 4
Babajić
Babajić
Orao
Poljanice
0 : 3
Mladost
Latković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 3
Tolić
Tolić
Sloga (L)
Lučica
5 : 1
Sloga (Du)
Dubravica
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 2
Sopot
Požarevac
Stig 1955
Beranje
6 : 1
Sloga (Dr)
Drmno
Vihor
Маljurevac
6 : 2
Beli Orao
Bradarac
Zemljoradnik 1932
Trnjane
0 : 4
Napredak (B)
Bubušinac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
1 : 4
Mlava (B)
Bratinac
Morava
Rajkinac
2 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Napredak
Staro Lanište
4 : 1
Belica
Belica
Mladost
Bukovče
5 : 0
OFK Borac
Lovci
Partizan
Majur
4 : 0
Trnava
Trnava
Orlovi
Jasenovo
4 : 2
Mladi borac
Trucevac
Resava
Bukovac
0 : 0
Sindjelić
Vojnik
Zelenika
Vitance
0 : 5
Beljanica
Strmosten
Janošik
Janošik
0 : 0
Sloga
Margita
Topoljak
Grabovac
3 : 1
Rujišnik
Rujišnik
OFK Takovo
Takovo
3 : 4
Jedinstvo
Milorci
Vrelo
Vrelo
3 : 0
Brgule
Brgule
Kolubara
Liso Polje
7 : 1
Vukona
Vukona
Šarbane
Šarbane
2 : 3
Čučuge
Čučuge
Pambukovica
Pambukovica
2 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
Sloga
Vrhovine
1 : 3
Dokmir
Dokmir
Vihor
Golubovac
1 : 4
Heroj
Busilovac
Napredak
Stubica
4 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
Budućnost
Lebina
5 : 4
OFK Juhor 2016
Potočac
Jedinstvo
Ratari
2 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
ISK Izvor
Izvor
2 : 1
Razvitak
Mirilovac
Popovac
Popovac
2 : 0
Radnik
Davidovac
Sloboda
Krežbinac
7 : 1
Polet
Zabrega
Studenac
Gornja Koviljača
6 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Sloga
Korenita
3 : 0
Jelav
Jelav
Rudar
Brasina
8 : 1
Granit
Radalj
Mladost (B)
Brezjak
4 : 0
Luk
Voćnjak
Vrnjci
Vrnjci
2 : 2
Lasta
Vitkovac
Jedinstvo
Godačica
4 : 1
Šumadija
Šumarice
Mladost 1981
Štulac
1 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Miločajac
Miločaj
2 : 2
Zgodačica
Godačica
Kablar
Kraljevo
1 : 4
Stara Čaršija
Kraljevo
BSK 2014
Bukovica
2 : 3
National AG
Novi Pazar
Omladinac
Drakčići
1 : 5
Mineral 2015
Rudno
Studen Vitez
Studenica
1 : 4
Bane 1931
Raška
Progorelica
Progorelica
4 : 1
Budućnost
Samaila
Jarmenovci
Jarmenovci
4 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Mladost (J)
Jelenac
1 : 2
Borac
Kloka
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 3
Maskar
Maskar
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Sloven
Sibač
2 : 3
Sremac
Deč
Donji Srem
Pećinci
4 : 2
Kameni
Ašanja
Vitez
Subotište
0 : 4
Hajduk
Šimanovci
Mladost
Prhovo
1 : 4
Lovac
Karlovčić
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 6
Šumar
Ogar
Jedinstvo
Oplanić
4 : 1
Mladi Radnik
D ušica
Labudnjača
Vajska
2 : 1
Mladost
Mali Bač
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 6
Sloga
Plavna
Bačka
Despotovo
0 : 0
Slavija
Bođani
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 3
Borac
Vizić
Mladost
Očage
2 : 2
Šumice
Glušci
Pečanica
Pečanica
2 : 1
Pek
Kusiće
Ram
Ram
5 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Baštovan 2015
Carevac
0 : 3
Dunavac 1929
Kisiljevo
Sloga-TOP
Topolovnik
5 : 4
Stiški Kurjak
Kurjače
Srednjevo
Srednjevo
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Kumane
Kumane
2 : 4
Sirakovo
Sirakovo
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 1
Sloga
Voganj
Graničar
Grabovci
0 : 1
Sremac
Dobrinci
S.V.Radnički
Irig
2 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Planinac
Rivica
5 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 0
Fruška Gora
Ruma
Polet
Nikinci
5 : 0
Borac
Stejanovci
Vojvodina
Neradin
3 : 1
Car Uroš
Jazak
Jednota
Šid
5 : 3
Omladinac
Batrovci
Jedinstvo
Ljuba
2 : 3
OFK Bingula
Bingula
Sinđelić
Gibarac
1 : 0
Graničar
Jamena
Napredak
Vašica
3 : 0
Sremac
Berkasovo
OFK Bačinci
Bačinci
5 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Fruškogorac
Krčedin
0 : 6
Polet
Novi Karlovci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 3
Krušedol
Krušedol
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 0
ČSK 1939
Čortanovci
Pocerina
Jevremovac
2 : 0
Mladost (S)
Slatina
Metlić
Metlić
1 : 1
Maovi MH
Maovi
Volujac
Volujac
6 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 2
Kosmajac
Koraćica
Sloga
Granice
3 : 3
Omladinac
Rajkovac
Napredak
Međulužje
4 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 0
OFK Student
Mladenovac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
3 : 0
Šepšin
Šepšin
Žabar
Žabar
2 : 3
Sava
Mrđenovac
Korman
Korman (Šabac)
3 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Jedinstvo
Mala Vranjska
3 : 0
Mladost
Svileuva
OFK Šabac
Šabac
6 : 2
Partizan
Drenovac
Pobeda
Ševica
0 : 3
Neresnica
Neresnica
Radenka
Radenka
1 : 2
Sloga
Mustapić
Mladost
Toljevac
6 : 0
Parcane
Parcane
OFK Orašje
Orašje
0 : 9
OFK Marenovo
Marenovo
Budućnost
Kočetin
2 : 0
Mladost
Svinjarevo
Udarnik
Sibnica
5 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Polet
Aleksandrovac
0 : 2
BSK
Brzohode
Barič
Barič
6 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
Električar
Šuvajić
1 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Borac 2016
Donja Kruševica
0 : 0
OFK Vinci
Vinci
Polet
Bikinje
2 : 1
Mladost 1970
Radoševac
Mladost
Crni kao
4 : 2
Mladost
Bošnjane
Lipar
Donji Račnik
3 : 3
Oniks
Lozovik
Roma
Iverić
2 : 2
Tornado
Drazevac
Proleter
Jasenak
1 : 4
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
20. Oktobar
Trbušnica
4 : 2
Šumadinac
Kruševica
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Vreoci
Vreoci
Strmovo
Strmovo
6 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Sloga Radnički
Zemun
0 : 6
Spartak
Subotica
Požarevac
Požarevac
5 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Mačva
Šabac
0 : 1
Trijumf
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Rad
Beograd
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Jagodina
Jagodina
2 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 1
Mačva
Šabac
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Inđija
Inđija
5 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 6
Železničar
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Vršac
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Bačka 1901
Subotica
4 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
5 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički Šabački
Šabac
23.04.2017
11:00
Železničar
Lajkovac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
23.04.2017
10:00
Loznica
Loznica
Šapine
Šapine
2 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
Internacional
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
Žarkovo
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 4
Sindjelic
Beograd
Grafičar
Beograd
7 : 0
Vrčin
Vrčin
Prva Iskra
Barič
2 : 6
Budućnost
Dobanovci
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Seceranac Ada
Beograd
Zemun MK
Zemun
6 : 1
Brodarac MK
Beograd
Zuce MK
Zuce
5 : 1
Zemun B MK
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Moravac Orion
Mrštane
0 : 2
Zemun
Zemun
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Brodarac
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
Real Niš
Niš
2 : 0
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Kiker
Kraljevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Železničar
Pančevo
3 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
Vršac United
Vršac
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Tutin
Tutin
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK Šabac
Šabac
2 : 1
Loznica
Loznica
Mačva (Š)
Šabac
7 : 0
Železničar
Lajkovac
Lokomotiva
Beograd
1 : 4
Teleoptik
Zemun
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 7
Voždovac
Beograd
011
Beograd
4 : 0
PKB
Padinska Skela
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Cerovac 2013
Cereovac
Rudar
Vrdnik
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1. Maj
Ruma
3 : 1
Partizan
Vitojevci
Slavia
Kovačica
0 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Prva Iskra
Baric
5 : 2
Buducnost
Zvecka
Loznica
Loznica
10 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Graficar
Beograd
5 : 2
Vinca
Vinca
Avala 1939
Beograd
0 : 6
Žarkovo
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 1
Bežanija
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
0 : 5
Palilulac
Beograd
OLE
Zemun
0 : 1
Postar 1930
Beograd
Torlak
Beograd
2 : 3
DIF
Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 3
Brodarac MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
4 : 1
Teleoptik MK
Zemun
BSK Borča MK
Borča
0 : 2
Sinđelić MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
1 : 3
Zemun MK
Zemun
Voždovac MK
Beograd
0 : 3
IMT MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
4 : 0
011 MK
Beograd
13. Maj MK
Zemun
3 : 0
Zmaj 1953 MK
Zemun
Srem MK
Jakovo
4 : 0
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
Novi Beograd MK
Novi Beograd
1 : 1
Rad MK
Beograd
DIF MK
Beograd
1 : 0
011 V MK
Beograd
Vršac
Vršac
5 : 0
Radnički (K)
Kovin
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 2
Bečkerek 023
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Vrbas
Vrbas
AS
Novi Pazar
3 : 0
Tutin
Tutin
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Radnički (V)
Valjevo
6 : 0
Ribnica
Mionica
Zemun
Zemun
7 : 0
Teleoptik
Zemun
Borac
Lešnica
0 : 3
Sloga
Korenita
Slavia
Kovačica
4 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
Stenli
Glogonj
14 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
Dolina
Padina
4 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 7
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Partizan
Uljma
0 : 3
BAK
Bela Crkva
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 10
Banat
Vršac
Vojvodina
Crvena Crkva
1 : 17
Sloga
Plandište
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 5
Jedinstvo
Mali Zvornik
Antimon
Zajača
4 : 1
Luk-Kompenzatori
Loznica
Jadar 07 I
Loznica
2 : 5
Radnički Stobeks
Klupci
Pobeda
Piroman
0 : 10
Obrenovac 1905
Obrenovac
Posavina
Stubline
3 : 5
Polet
Grabovac
Sport Klub 99
Novi Pazar
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Rudar 2001
Kostolac
10 : 1
Sloga (L)
Lučica
Rudar (S)
Stamnica
0 : 4
Radnički 1926
Požarevac
Banja
Beograd
4 : 4
Balkan
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 0
Obilic
Beograd
BASK
Beograd
4 : 5
Internacional
Beograd
Radnički
Obrenovac
2 : 2
Studentski Grad
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Beograd 1929 MK
Beograd
1 : 2
Vrčin MK
Vrčin
Petlić MK
Smederevo
0 : 2
Boleč MK
Boleč
Kolubara MK
Lazarevac
12 : 0
Prva Iskra MK
Barič
Fer Plej 06 MK
Zemun
1 : 2
Radnički NB
Novi Beograd
Zemun MK
Zemun
2 : 5
Mungosi MK
Zemun
Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 3
Jedinstvo 2014
Pirot
Krstarica
Prokuplje
0 : 4
Jagodina
Jagodina
Zemun
Zemun
2 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Rad
Banjica
1 : 0
Vozdovac
Beograd
Jadar 07
Loznica
9 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga
Korenita
1 : 13
Pčelinjo
Loznica
Arena SU
Subotica
3 : 0
Spartak
Subotica
Partizan
Drazevac
0 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Jedinstvo
Dren
7 : 0
Sloga
Ratari
Skela
Skela
2 : 2
Pobeda
Piroman
Buducnost
Zvecka
5 : 0
Posavina
Stubline
Sport Klub 99
Novi Pazar
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Bane
Raška
3 : 5
Rudar
Kosovska Mitrovica
Obilić
Novi Kneževac
6 : 0
Kevi
Kevi
Njerš Ištvan
Totovo selo
1 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
AFK
Ada
1 : 2
Bačka
Mol
Dominus
Beograd
7 : 0
Lola
Beograd
Ada
Beograd
13 : 3
Studentski Grad
Novi Beograd
Banja
Beograd
1 : 2
Lepusnica
Lepusnica
Mladi Proleter
Beograd
0 : 1
Sopot
Sopot
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 1
OFK Beograd B
Beograd
Lokomotiva B
Beograd
2 : 2
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Radnicki NB
Novi Beograd
1 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Lokomotiva V
Beograd
1 : 8
IMT
Beograd
BSK 1925 B
Batajnica
1 : 2
Forza
Beograd
Torlak
Beograd
3 : 0
Zemun B
Zemun

Košarka

FMP
Železnik
90 : 70
Mega Leks
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
93 : 82
Plana
Velika Plana
Kris Kros
Pančevo
88 : 73
Stara Pazova
Stara Pazova
Crvenka
Crvenka
81 : 87
Sloven
Ruma
Akademik
Srbobran
87 : 83
Dunav 2014
Apatin
Ub
Ub
90 : 94
Zekas 75
Rača
Niš
Niš
78 : 72
Jastrebac
Aleksinac
Mladost
Zaječar
83 : 95
OKK Junior
Niš
Tisa
Bečej
0 : 20
SO Koš
Sombor
Star
Novi Sad
94 : 100
Sloboda NS
Novi Sad
Zvezdara
Beograd
76 : 80
Cerak
Beograd
Novi Beograd 7
Beograd
81 : 80
Vitez BGD 011
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
20 : 0
Radnički 2016
Kragujevac
Stara Pazova
Stara Pazova
60 : 76
Radnički
Beograd

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Banat
Vršac
2 : 3
Borac
Paraćin
Loznica
Loznica
3 : 0
Knez Lazar
Kruševac
Zlatibor
Čajetina
0 : 3
Kralj
Beograd
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 2
Bor
Bor

Rukomet

Vranje 1957
Vranje
21 : 20
Obilić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
35 : 31
Zlatar
Nova Varoš
Hercegovina
Sečanj
31 : 23
Vrbas
Vrbas
ŽSK
Žabalj
27 : 25
Crvena Zvezda
Mokrin
Metalac
Valjevo
22 : 16
Studentski grad
Beograd
Mačva
Bogatić
39 : 32
Partizan 2
Beograd
Radnički
Obrenovac
24 : 31
Loznica
Loznica
Beli andjeo
Prijepolje
23 : 26
Radnički 2
Kragujevac
Arilje
Arilje
28 : 31
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Dolovo
Dolovo
23 : 25
Mladost
Bački Jarak
Slavija
Novi Sad
30 : 24
Budućnost
Alibunar
Palanka
Smederevska Palanka
25 : 40
Beograd
Beograd
Ub
Ub
22 : 30
Metaloplastika 2
Šabac
Morava 84
Vladičin Han
29 : 34
Radan
Lebane
Pirot
Pirot
42 : 36
Morava
Vladičin Han
Šamot 65 2
Aranđelovac
40 : 28
Sloga
Kraljevo
Omladinac
Gornji Milanovac
31 : 23
Sjenica
Sjenica
Užice
Užice
31 : 42
Pobednik
Prijepolje
Omladinac (I)
Ilandža
26 : 34
Unirea
Uzdin
Gaj
Gaj
24 : 33
Crepaja
Crepaja
Glogonj
Glogonj
19 : 30
Omladinac (D)
Deliblato
Junior
Beograd
24 : 28
Radnički
Kragujevac
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
21 : 25
Mladost (NP)
Nova Pazova
Radnički
Obrenovac
28 : 28
Loznica grad
Loznica
ORK Loznica
Loznica
27 : 40
Kučevo
Kučevo
Rudar
Kostolac
18 : 28
Mačva
Šabac
Dubočica
Leskovac
20 : 27
Jastrebac
Blace
Radan
Lebane
29 : 27
Radnički
Svilajnac
Naisa 2
Niš
44 : 29
Knjaževac
Knjaževac
Temerin
Temerin
39 : 21
Partizan
Iđoš
Spartak
Debeljača
26 : 18
Ravangrad
Sombor
Jedinstvo
Kačarevo
20 : 36
Mokrin
Mokrin
Sonta
Sonta
33 : 26
Mladost
Opovo
Senta
Senta
11 : 22
Gradnulica
Zrenjanin

Futsal

Kraljevićevo
Kačarevo
5 : 5
Forum
Vršac
Niš 92
Niš
4 : 9
Put-inženjering
Niš
Fontana
Čačak
4 : 7
Mašinac
Kragujevac
Ekonomac 2
Kragujevac
9 : 4
RB
Valjevo
Partenon
Smederevska Palanka
8 : 8
Kragujevac 2011
Kragujevac
Raška
Raška
5 : 3
Olimp
Vrnjačka Banja
Zlatar 033
Nova Varoš
3 : 0
Flach
Valjevo
Indians 2013
Inđija
11 : 3
Sombor
Sombor
Kikinda
Kikinda
1 : 7
Tisa
Novi Bečej
Leskovac
Leskovac
5 : 2
Prokuplje
Prokuplje
Bele crkve
Kuršumlija
3 : 0
Rota
Bujanovac

Američki fudbal

Vukovi Beograd
Beograd
42 : 6
Celtis Sombor
Sombor
Panthers Pančevo
Pančevo
12 : 13
Indians Inđija
Inđija
Blue Dragons Beograd
Beograd
13 : 6
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
Golden Bears Bor
Bor
9 : 18
Black Hornets
Jagodina
Mammoths Kikinda
Kikinda
41 : 0
Pastuvi Požarevac
Požarevac
Knights Klek
Klek
12 : 6
Sharks Šabac
Šabac