XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 856 utakmica za dan
Nedelja, 9 April 2017

Fudbal

Borac
Čačak
0 : 1
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Čukarički
Beograd
1 : 1
Mladost
Lučani
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Radnički (N)
Niš
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Zemun
Zemun
4 : 0
Radnički
Pirot
Sloboda
Užice
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Bežanija
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Everton
Liverpool
4 : 2
Leicester
Leicester
Sunderland
Sunderland
0 : 3
Manchester Utd
Manchester
Hertha BSC
Berlin
2 : 0
Augsburg
Augsburg
Ingolstadt
Ingolstadt
3 : 2
Darmstadt 98
Darmstadt
Sampdoria
Genova
2 : 2
Fiorentina
Firenze
Udinese
Udine
3 : 0
Genoa
Genova
Crotone
Crotone
2 : 1
Internazionale
Milano
Lazio
Roma
0 : 3
Napoli
Napoli
Milan
Milano
4 : 0
Palermo
Palermo
Bologna
Bologna
0 : 3
Roma
Roma
Cagliari
Cagliari
2 : 3
Torino
Torino
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Nantes
Nantes
PSG
Paris
4 : 0
Guingamp
Guingamp
Toulouse
Toulouse
0 : 0
Marseille
Marseille
Celta Vigo
Vigo
0 : 2
Eibar
Eibar
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
4 : 1
Betis
Sevilla
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 1
Leganés
Leganés
Granada
Granada
1 : 3
Valencia
Valencia
Berane
Berane
0 : 0
Jezero
Plav
Cetinje
Cetinje
0 : 3
Otrant Olympic
Ulcinj
Radnički
Berane
2 : 6
Kom
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Ibar
Rožaje
Čelik
Nikšić
1 : 2
Bratstvo
Cijevna
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 7
Brskovo
Mojkovac
Petnjica
Petnjica
1 : 1
OFK Borac
Bijelo Polje
Ribnica
Podgorica
1 : 1
Zabjelo
Podgorica
Crvena stijena
Podgorica
0 : 2
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
Železničar
Pančevo
3 : 0
Borac (S)
Sakule
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Temnić 1924
Varvarin
2 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Radan
Lebane
0 : 0
Timok
Zaječar
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Žarkovo
Žarkovo
1 : 0
BASK
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 2
Prva Iskra
Barič
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Dorćol
Beograd
Mladost (T)
Turija
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 3
Tavankut
Tavankut
Budućnost (G)
Gložan
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Tekstilac
Odžaci
2 : 3
Subotica
Subotica
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Slavia
Kovačica
0 : 3
Vojvodina 1928
Perlez
Polet (N)
Nakovo
2 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Kabel
Novi Sad
3 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
ŽSK
Žabalj
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
Sremac Vojka
Vojka
Borac
Novi Sad
2 : 3
Index
Novi Sad
Sofeks
Futog
0 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Ovčar
Markovica
0 : 0
Tutin
Tutin
Karađorđe
Ribnica
1 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Borac 1932
Ralja
0 : 2
Šumadija (T)
Toponica
Proleter
Vranovo
4 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
RSK
Rabrovo
2 : 1
Zvižd
Kučevo
Morava
Velika Plana
0 : 0
Gruža
Gruža
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Napredak
Markovac
OFK Divci
Divci
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Drina
Ljubovija
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Ribnica
Mionica
OFK Osečina
Osečina
0 : 0
Radjevac
Krupanj
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Provo
Provo
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Malošište
Malošište
0 : 1
BSK
Bogovina
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 2
Napredak
Aleksinac
Bukovik
Razanj
0 : 0
Svrljig
Svrljig
Timočanin
Knjaževac
4 : 2
Moravica
Subotinac
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 2
Morava 1918
Ćuprija
Trajal
Kruševac
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Sloga
Ćićevac
3 : 3
Kopaonik
Brus
Juhor
Obrež
2 : 4
Župa
Aleksandrovac
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 2
Levač
Rekovac
Rembas
Resavica
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Budućnost (P)
Popovac
5 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Ropotovo
Ropotovo
0 : 3
Mladost (M)
Medoševac
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Jedinstvo
Surčin
Turbina
Vreoci
1 : 2
Borac (L)
Lazarevac
Budućnost
Zvečka
1 : 2
Torlak
Kumodraž
Hajduk
Beograd
1 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Preporod
Novi Žednik
0 : 3
Njegoš
Lovćenac
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 0
Krivaja
Krivaja
Senta
Senta
6 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Bajša
Bajša
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Napredak
Nadalj
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Jadran (F)
Feketić
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Hajduk Junior
Kula
5 : 1
Polet (S)
Sivac
Terekveš
Svilojevo
5 : 0
OFK Šikara
Sombor
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Lipar
Lipar
Budućnost
Mladenovo
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
BSK
Bački Brestovac
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
BAK
Bela Crkva
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 5
Mladost (O)
Omoljica
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 0
Polet
Izbište
Vojvodina (C)
Crepaja
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Strela
Ivanovo
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 1
Naftagas (B)
Boka
Banat
Čenta
2 : 2
Naftagas (E)
Elemir
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 1
Lehel
Mužlja
Borac
Aleksandrovo
6 : 2
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Hrtkovci
Hrtkovci
7 : 4
Sloven
Ruma
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Jadran
Golubinci
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac
Klenak
1 : 0
Napredak
Popinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 2
Hajduk
Divoš
Vinogradar
Ledinci
3 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Miletić
Mošorin
0 : 2
TSK
Temerin
Bačka
Đurđevo
1 : 2
Borac
Šajkaš
Titel
Titel
0 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
Mataruge
Mataruge
2 : 2
Real
Podunavci
Borac
Vraneši
0 : 5
Proleter
Pečenog
Stubal
Stubal
1 : 4
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
2 : 1
Ribnica
Jovac
Polet
Ratina
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Granit
Jošanička banja
Budućnost
Resnik
2 : 1
Partizan
Cerovac
Sloboda
Grbice
3 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
1 : 2
Ćava
Grošnica
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
Šumadija 1934
Drača
Kolonija
Kragujevac
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
Mladost
Pajazitovo
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Borac
Drenovac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
Polet (T)
Trbušani
0 : 0
Spartak
Trnava
Mladost (P)
Preljina
2 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Prijevor
Prijevor
1 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće
Ozrem PMH
Ozrem
0 : 6
Parmenac
Parmenac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
4 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Zadrugar
Gornja Trepca
2 : 1
Napredak
Svračkovci
Omladinac
Rakinac
0 : 3
SASK
Saraorci
Sloga
Miloševac
0 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloboda
Lipe
2 : 1
Cerovac 2013
Cerovac
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Pobeda
Golobok
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
7. Juli
Vodanj
2 : 1
Budućnost
Ratari
Polet
Trnovče
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
Borac
Pajsijević
5 : 0
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 1
BSK
Belosavci
Proleter 1976
Jelovik
7 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Vinča
Vinča
2 : 0
Junkovac
Junkovac
Banja 1957
Banja
2 : 2
Trnava
Donja Trnava
Rudar (Kr)
Krepoljin
0 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 2
Rudar 2001
Kostolac
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 1
Radnik (S)
Salakovac
Krilaš
Ćovdin
1 : 4
Rudar (S)
Stamnica
Borac (L)
Lešnica
3 : 1
Antimon
Zajača
Jevremovac
Jevremovac
2 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Majur
Majur
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Mladi Borac
Dublje
Jedinstvo
Štitar
5 : 2
Borac (V)
Vladimirci
Iskra
Donja Bukovica
5 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Joševa
Joševa
0 : 4
Brezovica
Brezovica
ZSK
Valjevo
0 : 0
Mladost
Dračić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 3
Tulari
Tulari
Sovljak
Sovljak
0 : 0
Kačer
Belanovica
Trlić
Trlić
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
Ariljska rampa
Požega
0 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Ježevica
Ježevica
1 : 2
Polet
Rasna
Perućac
Perućac
1 : 3
Prvi partizan
Užice
Jasen
Brodarevo
2 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
3 : 0
Savinac
Visibaba
Jedinstvo (K)
Kalenić
3 : 2
Železničar
Požega
Branik
Štubik
3 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Čubra
Čubra
Radnički
Klokočevac
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Deli Jovan
Sikole
7 : 1
BSK
Bukovče
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 2
Slatina
Bor
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 3
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 1
Radnički 1924
Kočane
Morava (Ž)
Žitkovac
3 : 1
Mladost 1976
Biljeg
Rasovača
Rasovača
5 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Orljane
Orljane
1 : 1
Mladost (Ba)
Batušinac
Radnički 1947
Čapljinac
4 : 2
Naisus 1977
Rožina
Naša krila
Belotinac
7 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
Radnički (L)
Lubnica
6 : 1
Omladinac
Grezna
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 0
Sloga
Minićevo
Graničar
Veliki Izvor
2 : 4
Malinik
Podgorac
OFK Grlište
Grlište
1 : 2
Kablovi
Zaječar
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
1 : 3
Trebič
Sokobanja
ŠSK
Štipina
5 : 1
Midžor
Kalna
Osnić
Osnić
2 : 1
Rudar (G)
Grljan
Vratarnica
Vratarnica
0 : 2
Rgotina
Rgotina
Budućnost
Miliva
3 : 2
Juhor
Glavinci
Morava
Ribare
3 : 3
Bratstvo
Međureč
Resavac
Subotica
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Batinac
Batinac
1 : 2
Mladost (J)
Jovac
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 3
Dragocvet
Dragocvet
Partizan
Glogovac
3 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Šanac
Šanac
4 : 1
Kupci
Kupci
Mladi radnik
Bačina
1 : 4
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Parunovac
Parunovac
4 : 2
Vinogradar
Zleginje
FUD
Brus
1 : 3
13. April
Lomnica
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Sloga
Dašnica
Jastreb
Blace
0 : 3
Dobrič
Pejkovac
Jastrebac
Blace
3 : 1
Trbunje
Trbunje
Vulkan
Brenica
2 : 3
Crvena zastava
Hum
Sloga 1948
Malča
5 : 2
Palilulac
Niš
Mladost
Lalinac
1 : 1
OFK Niš
Niš
Vrtište
Vrtište
1 : 0
Aluminijum
Niš
Rudar
Jelašnica
3 : 1
Morava
Krušce
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Zadrugar
Krupac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
3 : 0
Zvezda
Blato
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Železničar
Brestovac
4 : 2
Radnički (P)
Pertate
Polet
Stajkovce
2 : 1
Progres
Ladovica
Vučje
Vučje
1 : 1
Umac
Miroševce
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladi Borac
Živkovo
2 : 5
Sloga
Lipovica
Brza
OFK Brza
4 : 1
Čekmin
Čekmin
Kumarevo 65
Kumarevo
4 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
4 : 1
Bobište
Bobište
Čelik
Belo polje
3 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Ternoci
Trnovac
7 : 2
Crnotince
Crnotince
Lugina
Preševo
2 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Vihor
Žbevac
7 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 0
Levosoje
Levosoje
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
4 : 6
Glama
Koretište
Morava
Parteš
2 : 3
Mineralac
Klokot
Ugljare
Ugljare
2 : 0
Gračanica
Gračanica
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Čaglavica
Čaglavica
Borac
Progar
1 : 3
Šumadinac
Bečmen
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 0
Institut
Zemun Polje
Komgrap
Beograd
1 : 3
13. Maj Zemun
Zemun
Lepušnica
Glogonjski Rit
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
Banja
Višnjička Banja
1 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Brodarac
Novi Beograd
4 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Mladi proleter
Beograd
1 : 4
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Mladost (B)
Baroševac
1 : 1
Polet
Grabovac
Strelac
Mislođin
0 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
Radnički
Rudovci
3 : 0
Rušanj
Rušanj
BSK
Baćevac
3 : 0
Barajevo
Barajevo
Selo Mladenovac
Mladenovac
4 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Ropočevo
Ropočevo
1 : 1
Pudarci
Pudarci
Mladost
Begaljica
3 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Dunavac
Grocka
Hajduk
Kamendol
2 : 0
Kosmaj
Ralja
Supska
Supska
3 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Istok 63
Plana
4 : 2
Šumadija
Trešnjevica
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Omladinski
Paraćin
0 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Javor
Sladaja
0 : 0
Zemljoradnik
Striža
Sloga
Voljavče
3 : 4
Šumadinac
Dragovo
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Vinorača
Vinorača
Osaonica
Bagrdan
4 : 0
Ursule
Ursule
Mladost (D)
Dublje
5 : 1
Morava
Kočino Selo
Mladi radnik
Novo Lanište
3 : 1
Zenit
Oparić
Mladost (G)
Gložane
4 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 4
Kolare
Kolare
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 9
Polet (V)
Vitoševac
Napredak 2012
Krušje
2 : 2
Borac
Trnjane
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 1
Polet (R)
Radevac
Sloga
Žučkovac
3 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 5
Hajduk
Rujevica
Bukovik
Vrbovac
2 : 1
Slemen
Milušinac
Rtanj
Vrmdža
2 : 0
Pobeda
Trubarevac
Gradac
Konopnica
4 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Šumadija
Razgojna
4 : 0
Real
Donja Jajina
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
9 : 1
Napredak
Bogojevce
Atletiko
Donja Jajina
2 : 3
Mladost (B)
Batulovce
Mladost (V)
Vinarce
3 : 0
Milanovo
Milanovo
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
Sušica 2012
Kukulovce
5 : 1
Lemind
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
0 : 3
BSK
Belanovce
BUSK
Novi Beograd
3 : 0
Petrovčić
Petrovčić
Busije
Zemun
4 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Rekreativo 011
Beograd
2 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Atakante
Beograd
1 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Bratstvo
Ljutovo
1 : 1
Žednik
Stari Žednik
Đurđin
Đurđin
3 : 0
Bikovo
Bikovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 4
Palić
Palić
Lokomotiva
Subotica
1 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
3 : 1
Solid
Subotica
Iskra
Kucura
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Pobeda
Pobeda
2 : 1
Mladost
Radičević
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost Radost
Srbobran
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
AFK
Ada
2 : 0
Čoka
Čoka
Šampion
Orom
6 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Tromedja
Majdan
7 : 3
Graničar
Đala
Tisa
Padej
1 : 4
Hajduk
Podlokanj
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
Graničar (R)
Riđica
2 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Hajduk (S)
Stapar
0 : 2
Stanišić
Stanišić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 1
Kula
Kula
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Krivanj
Selenča
3 : 2
Maglić
Bački Maglić
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 0
Tvrdjava
Bač
Borac
Obrovac
1 : 2
Neštin
Neštin
Budućnost
Parage
0 : 3
Vojvodina
Tovariševo
Banat
Ilandža
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Ratar
Kruščica
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Radnički 1927
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Dobrica
Dobrica
Ševac
Kusić
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 2
Potporanj
Potporanj
Tempo
Sefkerin
5 : 0
Pobeda
Samoš
Mladost
Vojlovica
1 : 0
Unirea
Uzdin
Omladinac 1927
Opovo
2 : 1
Glogonj
Glogonj
Polet
Idvor
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Kolonija
Kovin
0 : 7
Proleter
Mramorak
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
8 : 2
Jedinstvo
Dubovac
BSK Bavanište
Bavanište
6 : 1
Borac
Pločica
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Omladinac
Botoš
4 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
0 : 1
Zadrugar
Lazarevo
OFK Klek
Klek
0 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
ASK
Aradac
4 : 3
ŽFK Banat
Zrenjanin
MSK
Mihajlovo
1 : 1
Potisje
Knićanin
Jedinstvo
Ečka
0 : 2
Rusanda
Melenci
Borac (I)
Iđoš
2 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 3
Terekves
Hetin
Napredak (Č)
Čestereg
2 : 2
Bega
Novi Itebej
2. Oktobar
Kumane
7 : 0
Roham
Nova Crnja
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 1
Proleter
Međa
Mladost
Buđanovci
1 : 0
Fruškogorac
Manđelos
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 2
PSK Putinci
Putinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 1
OFK Brestač
Brestač
Borac
Martinci
3 : 1
Graničar (O)
Obrež
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 8
Železničar
Inđija
Sloga
Čalma
5 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Susek
Susek
1 : 4
Železničar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Borac
Rakovac
1 : 1
Moskva
Budisava
Mladost (V)
Vrdila
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Lazac
Lazac
1 : 1
Napredak (G)
Gračac
Popovići
Popovići
1 : 3
Zvezda
Čukojevac
Tavnik
Tavnik
4 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Metalac
Kraljevo
3 : 3
Grdica
Grdica
Partizan
Vrba
0 : 5
Gruža
Vitanovac
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 0
Borac (A)
Adrani
Maršić
Maršić
2 : 3
Zastava
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 3
Divostin
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 2
Seljak
Cvetojevac
Azbest
Stragari
4 : 6
21. oktobar
Kragujevac
Korićani
Korićani
6 : 0
Kremenac
Rogojevac
Lugovi
Čačak
3 : 0
Prijatelji
Čačak
Morava (M)
Mojsinje
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Kej
Čačak
1 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Vujan
Prislonica
1 : 2
Malba
Žaočani
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Budućnost
Stančići
Morava (K)
Katrga
1 : 0
Rudar
Bresnica
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 5
Voćar
Kotraža
Jedinstvo
Puhovo
6 : 0
Jelica
Goračići
Gradina
Rti
1 : 3
Sloga
Kaona
Prilike
Prilike
3 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 1
Sparta
Grabovica
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Velereč 94
Velereč
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 2
Ozremica
Beršići
Šumadija
Brdjani
4 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Budućnost
Mala Krsna
0 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Jezava
Smederevo
3 : 0
Vučak
Vučak
OFK Slavija
Smederevo
7 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Železničar
Smederevo
Drugovac
Drugovac
4 : 1
Kolarac
Kolari
Badljevica
Badljevica
1 : 3
Landol
Landol
Petrijevac
Petrijevo
1 : 2
Omladinac
Seone
Udarnik
Baničina
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Ranilović
Ranilović
2 : 2
Šamot
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
1 : 2
Kopljari
Kopljari
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 0
Jasenica
Božurnja
Žabare
Žabare
0 : 3
B 2000
Aranđelovac
Plaskovac
Plaskovac
4 : 3
Šumadinac (S)
Stojnik
Mladi rudar
Bukovik
1 : 1
Brezovac
Brezovac
Partizan
Darosava
14 : 0
Budućnost
Blaznava
Udarnik
Trska
4 : 2
Mladost MG
Saranovo
Kotlenik
Selo Leskovac
2 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Karađorđe
Vučić
0 : 3
Bare
Bare
Pobeda (S)
Sepci
1 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Grivac
Grivac
1 : 3
BSK
Borač
Mladost (R)
Rašković
4 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
0 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Integral
Batuša
3 : 2
Dragoš
Oreškovica
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 3
BSK
Boževac
Bata Bulić
Bistrica
1 : 4
Zadrugar (T)
Tabanovac
Kurjače
Kurjače
2 : 1
Radnički (P)
Požeženo
Dunavac (P)
Petka
5 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Železničar
Požarevac
2 : 3
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 0
Obilić
Živica
Desine
Desine
4 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Napredak (P)
Poljana
0 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Gorki
Glušci
6 : 0
Proleter
Šabac
Cer
Petkovica
4 : 5
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Sloga (B)
Bogosavac
1 : 2
Duško
Klenje
Omladinac
Slepčević
3 : 3
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
5 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Karađorđe
Mišar
4 : 2
Radnički (К)
Koceljeva
Varna 012
Varna
0 : 3
Trešnjevka
Trbušac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 2
Šipurske Livade
Šabac
Rankovac
Nakučani
1 : 6
Cerić
Miokus
Dobrava
Vukošić
2 : 3
Torpedo
Lojanice
7. Juli
Bela Crkva
2 : 3
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 2
Stolice
Krupanj
Prva Iskra
Runjani
3 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Borac (K)
Kozjak
2 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Sloga (S)
Straža
1 : 4
Vidojevica
Lešnica
Cerova
Cerova
0 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 4
Polet (T)
Takovo
Polet
Popučke
1 : 2
Liplje
Liplje
Mladost
Valjevska Kamenica
3 : 5
Kotešica
Kotešica
Komanice
Komanice
1 : 1
Popadić
Popadić
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Borac
Rajković
Jadar 2013
Valjevo
4 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Bakionica
Bakionica
2 : 1
Glumač
Glumač
Trešnjica
Tvrdići
4 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 3
Lauš
Lopaš
Sečica
Seča reka
1 : 3
Avijatičar
Vranjani
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 2
Duškovci
Duškovci
Napredak
Korbovo
1 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Egeta
Brza Palanka
3 : 2
Omladinac
Vajuga
Pontes
Kostol
4 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Lovćen
Petrovo selo
10 : 2
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
7 : 3
Milutinovac
Milutinovac
Kovilovo
Kovilovo
0 : 1
Urovica
Urovica
Polet
Jabukovac
1 : 2
Slatina
Negotin
Rečka
Rečka
2 : 2
Graničar
Aleksandrovac
Čarapan
Kruševac
2 : 6
Sloga
Majdevo
Žabare
Žabare
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Borac
Bivolje
3 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Bukovica
Bukovica
7 : 0
BSK
Bela Voda
Dedina
Dedina
3 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Kapidžija
Kapidžija
0 : 4
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Polet 57
Milutovac
1 : 1
Varvarin
Varvarin
Sloga
Lozna
1 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Rubin (DS)
Donji Stupanj
5 : 0
Omladinac
Pojate
Borac
Gornji Katun
6 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Minel
Ripanj
3 : 1
Mladost
Jabučki Rit
Sveti Stefan
Slanci
3 : 4
Heroj Polet
Jajinci
Dunavac
Dunavac
0 : 1
Pinosava
Pinosava
Pionir
Besni Fok
3 : 1
Podunavac
Ritopek
Poštar
Beograd
2 : 1
Crvenka
Borča
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 2
Vis
Parcani
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Stojnik
Stojnik
OFK Rogača
Rogača
5 : 0
Popović
Popovići
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
4 : 2
Sloboda
Rasnica
Željuša
Željuša
7 : 1
Pobeda
Držina
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 3
Lokomotiva
Belo Polje
Omladinac
Gornji Komren
3 : 3
Sečanica
Sečanica
Durlan Siti
Niš
0 : 0
Supovac
Supovac
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 2
Mladost
Donji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 2
Morava 1949
Čokot
Čegar 2013
Kamenica
5 : 2
Delijski Vis
Niš
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 2
Knežica
Knežica
Elid
Donji Dušnik
3 : 0
Toplica
Šarlinac
10. februar
Šajinovac
2 : 8
Moravac
Čečina
Dinamo 1923
Bački Breg
6 : 1
Telečka
Telečka
Panonija
Lalić
2 : 0
Sport
Bezdan
KFK Kula
Kula
3 : 0
OFK Metalac
Sombor
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 2
Partizan
Kupusina
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 3
Mrovska
Mrovska
Petrovac 74
Kujavica
2 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Polet
Jalovik
Provo 2015
Provo
3 : 5
Mladost (B)
Belotić
Hajduk
Debrc
10 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Verko
Suvo Selo
0 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Dragojevac
Dragojevac
5 : 2
Jedinstvo 2014
Beljin
Tisa 1933
Taraš
1 : 1
Proleter
Neuzina
Borac
Zrenjanin
3 : 1
Mladost
Belo Blato
Partizan
Tomaševac
2 : 5
KSK Konak 1926
Konak
Sloga
Jarkovac
0 : 0
Tamiš
Farkaždin
Krtinska
Krtinska
1 : 3
Borac
Ušće
Zvezda
Konatice
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Ljubinić
Ljubinić
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Partizan
Draževac
0 : 1
Rekreativo
Zabrežje
Sloga
Ratari
0 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Posavina
Stubline
OFK Povlen
Brezovice
5 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Sloga Gorić
Gorić
0 : 2
Rakac Stave
Stave
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Beloševac
Beloševac
Mladi radnik
Valjevo
3 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Paune
Paune
0 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Bujačić
Bujačić
2 : 0
Gradac Pričević
Valjevo
Dupljaj 2016
Dupljaj
1 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Doljane Meševo
Doljane
3 : 4
Mudrakovac
Mudrakovac
Zdravinje
Zdravinje
7 : 0
Polet (K)
Kobilje
Polet (Š)
Šavrane
2 : 3
Zmajevac
Belasica
Grkljane
Grkljane
7 : 4
Mladost 2015
Mala Reka
Kruševica
Kruševica
2 : 2
Srnje
Srnje
Konjuh
Konjuh
7 : 0
Vratare
Vratare
Globoder
Globoder
2 : 1
Pasjak 2013
Pasjak
Meševo
Meševo
1 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Rudar 1973
Rudare
1 : 1
Nomanica
Nomanica
B.S.K.
Bošnjak
1 : 2
Borac
Veliko Laole
Melnica
Melnica
1 : 0
Vukan
Ždrelo
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
7 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
OFK Radnički
Dren
1 : 0
Sloga
Lukavica
Rudar
Zeoke
1 : 3
Budućnost (D)
Dudovica
Polet
Mirosaljci
2 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Bistrica
Bistrica
3 : 0
Borac (A)
Arapovac
Mladi Borac
Županjac
4 : 2
BSK
Brajkovac
Proleter
Latković
0 : 14
Toplica
Donja Toplica
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 3
Paštrić
Paštrić
Orao
Poljanice
1 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 2
Babajić
Babajić
Tolić
Tolić
2 : 7
Mladost
Latković
Sloga (L)
Lučica
1 : 2
Dunav
Ostrovo
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 3
Metalac
Požarevac
Proleter 1932
Požarevac
4 : 1
Sopot
Požarevac
Vihor
Маljurevac
5 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Zemljoradnik 1932
Trnjane
2 : 4
Sloga (Dr)
Drmno
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
4 : 0
Beli Orao
Bradarac
Mlava (B)
Bratinac
0 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Morava
Rajkinac
1 : 5
Hajduk
Miloševo
Napredak
Staro Lanište
3 : 1
Omladinac
Bunar
Mladost
Bukovče
0 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Partizan
Majur
1 : 3
Belica
Belica
Trnava
Trnava
3 : 1
OFK Borac
Lovci
Resava
Bukovac
6 : 0
Mladi radnik
Grabovica
Zelenika
Vitance
1 : 1
Mladi borac
Trucevac
Resavac
Veliki Popović
1 : 4
Beljanica
Strmosten
Janošik
Janošik
0 : 0
Graničar
Miletićevo
Topoljak
Grabovac
4 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Vinogradar
Riljac
0 : 1
Rujišnik
Rujišnik
OFK Takovo
Takovo
1 : 2
Vrelo
Vrelo
Omladinac
Kalinovac
5 : 1
Jedinstvo
Milorci
Kolubara
Liso Polje
3 : 0
Brgule
Brgule
Pambukovica
Pambukovica
3 : 2
Murgaš 2012
Murgaš
Sloga
Vrhovine
1 : 2
Čučuge
Čučuge
Dokmir
Dokmir
2 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Napredak
Stubica
1 : 0
Heroj
Busilovac
Budućnost
Lebina
2 : 4
Mladost
Gornja Mutnica
ISK Izvor
Izvor
1 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
Popovac
Popovac
1 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Sloboda
Krežbinac
2 : 1
Razvitak
Mirilovac
Polet
Zabrega
4 : 3
Radnik
Davidovac
Sloga
Korenita
1 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
Rudar
Brasina
3 : 0
Hajduk
Ribarica
Mladost (B)
Brezjak
3 : 0
Jelav
Jelav
Vrnjci
Vrnjci
3 : 4
Jedinstvo
Godačica
Mladost 1981
Štulac
1 : 2
Lasta
Vitkovac
Miločajac
Miločaj
5 : 1
Šumadija
Šumarice
Kablar
Kraljevo
0 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 2
Zgodačica
Godačica
BSK 2014
Bukovica
0 : 2
Omladinac
Drakčići
Studen Vitez
Studenica
1 : 2
Mineral 2015
Rudno
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Morava
Mrsać
Budućnost
Samaila
1 : 3
Bane 1931
Raška
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 2
Mladost (R)
Rajkovac
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 1
Borac
Kloka
Krćevac 04
Krćevac
6 : 0
Maskar
Maskar
Sloven
Sibač
0 : 4
Donji Srem
Pećinci
Vitez
Subotište
1 : 6
Sremac
Deč
Mladost
Prhovo
2 : 1
Kameni
Ašanja
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 0
Hajduk
Šimanovci
Šumar
Ogar
1 : 1
Lovac
Karlovčić
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
0 : 4
Partizan
Bumbarevo Brdo
Jedinstvo
Oplanić
3 : 0
Mladost(P)
Pretoke
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 1
Proleter
Karađorđevo
Bačka
Despotovo
3 : 0
Mladost
Mali Bač
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 2
Sloga
Plavna
Borac
Vizić
8 : 1
Slavija
Bođani
Mladost
Očage
3 : 1
Radnik
Glogovac
Stojan Lazarac
Sovljak
0 : 3
Šumice
Glušci
Pečanica
Pečanica
3 : 2
Ram
Ram
Baštovan 2015
Carevac
3 : 0
Pek
Kusiće
Sloga-TOP
Topolovnik
6 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Srednjevo
Srednjevo
1 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Kumane
Kumane
2 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Sirakovo
Sirakovo
4 : 2
Mladi Borac
Majilovac
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 5
Graničar
Grabovci
S.V.Radnički
Irig
4 : 1
Sloga
Voganj
Planinac
Rivica
1 : 2
Sremac
Dobrinci
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet
Nikinci
4 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Vojvodina
Neradin
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
Car Uroš
Jazak
6 : 0
Borac
Stejanovci
Jednota
Šid
2 : 2
Borac
Ilinci
Jedinstvo
Ljuba
5 : 1
Omladinac
Batrovci
Napredak
Vašica
3 : 0
OFK Bingula
Bingula
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 1
Graničar
Jamena
OFK Bikić
Bikić Do
8 : 2
Sremac
Berkasovo
ČSK 1939
Čortanovci
1 : 5
Borac (J)
Jarkovci
Krušedol
Krušedol
0 : 2
Sloga (K)
Krnješevci
Polet
Novi Karlovci
7 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Sloga (M)
Maradik
4 : 2
Fruškogorac
Krčedin
Volujac
Volujac
2 : 1
Mladost (S)
Slatina
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 4
Maovi MH
Maovi
Sloga
Granice
4 : 0
Borac
Amerić
Napredak
Međulužje
1 : 1
Kosmajac
Koraćica
Šumadija 1962
Jagnjilo
8 : 0
Omladinac
Rajkovac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Šepšin
Šepšin
2 : 2
OFK Student
Mladenovac
Korman
Korman (Šabac)
2 : 0
Borac BTG
Batalage
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 6
Sava
Mrđenovac
Mladost
Svileuva
1 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
OFK Orašje
Orašje
1 : 2
Parcane
Parcane
Grabovica
Gornja Bukovica
09.04.2017
16:30
Čobanče
Čitluk
Crnča
Crnča
0 : 0
Selanac
Selanac
Vrhpolje
Vrhpolje
6 : 2
Sloga DB
Donja Bukovica
Električar
Šuvajić
1 : 2
Mrčkovac
Mrčkovac
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
Polet
Bikinje
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Mladost 1970
Radoševac
5 : 0
OFK Vinci
Vinci
Mladost
Crni kao
1 : 0
Karađorđe
Viševac
Mladost
Bošnjane
09.04.2017
15:30
Badnjevac
Badnjevac
Sloga
Bogovađa
1 : 8
Ratkovac
Ratkovac
Sloboda
Šuljkovac
6 : 0
Oniks
Lozovik
Rojkovac
Obrenovac
5 : 1
Skela
Skela
Roma
Iverić
1 : 2
Munja
Baric
Lazarevac
Lazarevac
4 : 4
Proleter
Vrbovno
Strmovo
Strmovo
2 : 3
Vreoci
Vreoci
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 4
Mladi Radnik
Junkovac
Radnički 1919
Zrenjanin
2 : 3
Metalmania
Kanjiža
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Mačva
Šabac
2 : 6
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
TSC
Bačka Topola
3 : 2
Inđija
Inđija
Indeks
Novi Sad
0 : 4
Proleter
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Veternik
Veternik
Radnički (NP)
Nova Pazova
4 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Begej
Žitište
0 : 3
Vršac
Vršac
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
ČSK Pivara
Čelarevo
6 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
09.04.2017
10:00
Radnički Stobex
Klupci
Loznica
Loznica
09.04.2017
10:00
Savacijum
Šabac
IMT
Beograd
1 : 4
BSK Borča
Borča
Balkan
Beograd
9 : 0
Žarkovo
Beograd
Sindjelic
Beograd
3 : 3
BASK
Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 2
011
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 3
Vinča
Vinča
Lokomotiva MK
Beograd
9 : 1
Studenski Grad MK
Novi Beograd
Zuce MK
Zuce
2 : 3
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
TSC
Bačka Topola
Spartak
Subotica
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Vršac
Vršac
8 : 3
Vršac United
Vršac
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Hajduk junior
Kula
Apolon
Kraljevo
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
OFK Šabac
Šabac
2 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
Mačva (Š)
Šabac
4 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Internacional
Beograd
3 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
Mladi borac
Veliko Orašje
09.04.2017
10:00
Bresje Superior
Velia Plana
Rudar
Vrdnik
3 : 0
Napredak
Žarkovac
1. Maj
Ruma
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Partizan
Vitojevci
4 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 7
Bačka 1901
Subotica
Polet
Izbište
3 : 1
Ševac
Kusić
Prva Iskra
Baric
6 : 0
Zadrugar
Orasac
Graficar
Beograd
1 : 1
Hajduk
Beograd
OFK Balkan
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Avala 1939
Beograd
1 : 3
Vinca
Vinca
Beograd 1929
Beograd
3 : 2
Žarkovo
Beograd
OLE
Zemun
5 : 0
Palilulac
Beograd
Torlak
Beograd
1 : 2
Postar 1930
Beograd
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
2 : 3
Rad MK
Beograd-Voždovac
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 1
Teleoptik MK
Zemun
011 MK
Beograd
4 : 0
BASK MK
Beograd-Čukarica
Studentski grad MK
Novi Beograd
0 : 0
Zemun MK
Zemun
Novi Beograd MK
Novi Beograd
2 : 1
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
Petar Puača
Novi Sad
4 : 1
Železničar
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
CFK
Vrbas
Spartak
Subotica
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 1
Novi Sad 1921
Novi Sad
Kikinda 1909
Kikinda
6 : 2
Radnički (K)
Kovin
Vršac
Vršac
3 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
2 : 12
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Hajduk junior
Kula
Bane
Raška
0 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
4 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
3 : 2
AS
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 5
Kiker
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
5 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Omladinac 2014
Ljig
4 : 2
Ribnica
Mionica
OFK Šabac
Šabac
5 : 2
Donjošorac Sunrise
Šabac
Mačva (Š)
Šabac
3 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Zemun
Zemun
6 : 0
FSFV
Beograd
011
Beograd
3 : 4
Rad
Beograd
Vozdovac
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Kolonija
Kovin
7 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Partizan
Uljma
2 : 0
Vršac united
Vršac
Sloga
Plandište
2 : 0
Banat
Vršac
Pobeda
Piroman
2 : 1
Posavina
Stubline
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 5
OFK National AG
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 1
ND 2011
Novi Pazar
Lola
Beograd
4 : 2
Buducnost
Dobanovci
Institut
Zemun
4 : 1
Graficar
Beograd
Zuce
Beograd
5 : 2
GSP Polet
Beograd
Dorcol
Beograd
2 : 0
13. Maj
Zemun
Banja
Beograd
4 : 0
Rakovica
Beograd
Hajduk
Beograd
5 : 4
Postar 1930
Beograd
Radnički
Obrenovac
2 : 2
Radnički NB
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Internacional
Beograd
Sindjelic
Beograd
2 : 1
Bežanija
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 1
Seceranac Ada
Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
0 : 3
Čukarički MK
Beograd
Partizan MK
Beograd
3 : 2
Crvena zvezda MK
Beograd
Petlić MK
Smederevo
2 : 7
Ada MK
Beograd
Boleč MK
Boleč
4 : 0
Sinđelić MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
0 : 6
Lokomotiva MK
Beograd
Morava
Žitkovac
0 : 2
Lavice Dubočica
Leskovac
Krstarica
Prokuplje
1 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Jagodina
Jagodina
9 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Bačka 1901
Subotica
0 : 6
TSC
Bačka Topola
Spartak
Subotica
6 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Partizan
Drazevac
0 : 4
Zabrezje
Zabrezje
Jedinstvo
Dren
6 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Skela
Skela
3 : 1
Zadrugar
Orasac
Buducnost
Zvecka
11 : 0
Sloga
Ratari
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 9
OFK National AG
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Sočanica
Sočanica
Sloga
Ostojićevo
1 : 2
Senta
Senta
Horgoš 1911
Horgoš
5 : 1
Potisje
Kanjiža
Kevi
Kevi
0 : 6
Njerš Ištvan
Totovo selo
Atakante
Beograd
6 : 0
Zvezdara
Beograd
Sindjelic
Beograd
8 : 0
Lepusnica
Lepusnica
IMT B
Novi Beograd
5 : 12
OLE
Borca
Radnicki NB
Novi Beograd
3 : 2
BSK 1925 B
Batajnica
Torlak
Beograd
2 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
3 : 10
Zemun B
Zemun

Košarka

Smederevo 1953
Smederevo
78 : 98
Dynamic BG
Beograd
Kris Kros
Pančevo
95 : 85
Topola
Bačka Topola
Jedinstvo
Novi Becej
98 : 75
Stara Pazova
Stara Pazova
Crvenka
Crvenka
83 : 87
Sveti Đorđe
Žitište
Mileševac
Prijepolje
70 : 88
Zlatar
Nova Varoš
Železničar
Čačak
110 : 63
Priboj
Priboj
Mladost
Zaječar
93 : 72
Radan
Lebane
Vlasotince
Vlasotince
61 : 94
Jablanica
Medveđa
Žitko Basket
Beograd
76 : 97
Zemun
Zemun
Tisa
Bečej
89 : 83
Sivac
Sivac
Mladost Veternik
Veternik
75 : 80
Sloboda NS
Novi Sad
Jadran
Golubinci
106 : 70
Jedinstvo
Kačarevo
Paraćin
Paraćin
112 : 71
Basket
Vrnjačka Banja
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
72 : 60
Bane
Raška
Stragari
Stragari
74 : 63
Trepča
Kosovska Mitrovica
Cerak
Beograd
67 : 104
BASK
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
56 : 62
Bor
Bor
Duga
Šabac
75 : 56
Radnički 2016
Kragujevac
Gimnazijalac
Pirot
77 : 64
Loznica
Loznica
Beočin
Beočin
70 : 65
Proleter
Zrenjanin
Srbobran
Srbobran
71 : 76
Radnički
Beograd

Odbojka

Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 2
FAP Livnica
Prijepolje
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 0
Bečej
Bečej
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Loznica
Loznica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Rudar
Kostolac
Gračac
Gračac
1 : 3
Knez Lazar
Kruševac
Arilje
Arilje
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Lotus
Čačak
0 : 3
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Partizan
Lipljan
3 : 1
Putevi
Ivanjica
Banat
Vršac
3 : 0
Šid
Šid
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Desetka
Niš
3 : 1
Mladost
Vranje
Borac
Paraćin
3 : 0
Vranje
Vranje
Pirot
Pirot
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Beograd
Beograd
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Leskovac 98
Leskovac
3 : 1
FOK
Futog
Žabalj Volej
Žabalj
0 : 3
Millennium
Niš
Sterija
Beograd
1 : 3
Ub
Ub
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Student
Niš
Borac (Č)
Čačak
2 : 3
Spartak (LJ)
Ljig
Ekonomac
Kraljevo
3 : 2
Bambi volej
Prijepolje
Desetka
Niš
3 : 0
Stampedo
Niš
Ruma
Ruma
3 : 1
Panonija
Bačka Palanka
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Zaslon
Šabac
Tehničar
Smederevo
3 : 1
Ribnica
Mionica
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Fortuna plus
Aranđelovac
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac

Rukomet

Inđija
Inđija
23 : 23
Mokra Gora
Zubin Potok
Srem Sm
Sremska Mitrovica
23 : 24
ŽSK
Žabalj
Vrbas
Vrbas
36 : 26
Mladost
Vršac
Sivac
Sivac
31 : 33
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Novi Beograd
Beograd
37 : 28
Metalac
Valjevo
Jedinstvo 1974
Krnjevo
19 : 22
Rekreativo
Beograd
Studentski grad
Beograd
21 : 27
Mačva
Bogatić
Hisar
Leskovac
22 : 38
Planinka
Kuršumlija
Vlasotince
Vlasotince
28 : 23
Jagodina
Jagodina
ORK Bor
Bor
25 : 31
BSK Heba
Bujanovac
Mladost
Čačak
27 : 25
Arilje
Arilje
Beli andjeo
Prijepolje
22 : 20
Lokomotiva
Lapovo
Vladimirovac
Vladimirovac
26 : 22
Slavija
Novi Sad
Putinci
Putinci
25 : 27
Dolovo
Dolovo
Metaloplastika 2
Šabac
40 : 31
Prva Iskra Barič
Barič
Beograd
Beograd
34 : 31
Ub
Ub
Smederevo
Smederevo
25 : 20
Lazarevac
Lazarevac
Progres
Svrljig
41 : 25
Morava
Vladičin Han
Morava 84
Vladičin Han
26 : 30
Pirot
Pirot
Zlatar 2
Nova Varoš
30 : 22
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Sjenica
Sjenica
37 : 23
Užice
Užice
Sloga
Kraljevo
30 : 28
Omladinac
Gornji Milanovac
Prigrevica
Prigrevica
29 : 29
Somborelektro
Sombor
Vojput 2
Subotica
37 : 25
Sombor
Sombor
Unirea
Uzdin
24 : 19
Omladinac (D)
Deliblato
Omladinac (I)
Ilandža
31 : 16
Gaj
Gaj
Nova Pazova
Nova Pazova
39 : 27
Hajduk
Čurug
Radnički
Novi Sad
36 : 16
Ruma
Ruma
Župa
Aleksandrovac
22 : 31
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
24 : 29
Pančevo
Pančevo
Metalac
Kraljevo
20 : 30
Mladi radnik
Radinac
Mladost (NP)
Nova Pazova
23 : 20
Voždovac 1955
Beograd
Petrovac
Petrovac na Mlavi
19 : 15
ORK Loznica
Loznica
Metalac 2015
Valjevo
24 : 32
Radnički
Obrenovac
Topličanin
Prokuplje
27 : 21
Mladost
Zaječar
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
37 : 14
Metalac AD
Gornji Milanovac
Napredak 12
Kruševac
44 : 12
Košutnjak
Čačak
Čačak
Čačak
24 : 39
Prijepolje
Prijepolje
Halas Jožef
Ada
19 : 18
Spartak
Debeljača
Srem
Sremska Mitrovica
46 : 14
Radnički
Bajmok
Partizan
Iđoš
22 : 30
Sloven
Ruma
Mokrin
Mokrin
33 : 17
Apatin
Apatin
Niška Banja
Niška Banja
19 : 22
Vlasotince
Vlasotince

Futsal

Forum
Vršac
11 : 0
Srbobran
Srbobran
Hajduk
Kula
3 : 4
International
Novi Sad
Viking
Ruma
10 : 1
Apa Futsal
Apatin
Kraljevićevo
Kačarevo
4 : 3
Bečej 2003
Bečej
Partenon
Smederevska Palanka
0 : 5
Mašinac
Kragujevac
Raška
Raška
2 : 4
RB
Valjevo
Intelektualac
Beograd
3 : 4
Srpska BGD
Beograd
Banjica
Beograd
2 : 5
Gročanski
Beograd
Zlatar 033
Nova Varoš
3 : 0
Bezbednost 192
Valjevo
92
Užice
0 : 3
Kosjerić
Kosjerić
Indians 2013
Inđija
5 : 0
Kikinda
Kikinda
As
Bujanovac
3 : 8
Zufo
Bujanovac

Ragbi 13

Car Dušan Silni
Paraćin
8 : 60
Soko
Vranje
Morava Gepardi
Leskovac
10 : 50
Radnički (NB)
Beograd

Američki fudbal

Celtis Sombor
Sombor
6 : 32
Blue Dragons Beograd
Beograd
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
46 : 27
Panthers Pančevo
Pančevo
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
28 : 0
Hawks Obrenovac
Obrenovac
Smederevo Bedemi
Smederevo
28 : 8
Imperatori Niš
Niš