XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 554 utakmica za dan
Subota, 5 Novembar 2016

Fudbal

OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 3
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Mladost
Lučani
Rad
Beograd
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 0
Inđija
Inđija
Mačva
Šabac
2 : 1
Dinamo
Vranje
Sloboda
Užice
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Zemun
Zemun
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
Proleter
Novi Sad
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 0
BSK Borča
Borča
Chelsea
London
5 : 0
Everton
Liverpool
Bournemouth
Bournemouth
1 : 2
Sunderland
Sunderland
Burnley
Burnley
3 : 2
Crystal Palace
London
Manchester City
Manchester
1 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
West Ham
London
1 : 1
Stoke
Stoke-on-Trent
Bayern
München
1 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Bayer Leverkusen
Leverkusen
3 : 2
Darmstadt 98
Darmstadt
Hamburger SV
Hamburg
2 : 5
Borussia Dortmund
Dortmund
Ingolstadt
Ingolstadt
0 : 2
Augsburg
Augsburg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
0 : 3
Wolfsburg
Wolfsburg
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 0
Köln
Köln
Torino
Torino
5 : 1
Cagliari
Cagliari
Napoli
Napoli
1 : 1
Lazio
Roma
Monaco
Monaco
6 : 0
Nancy
Nancy-Tomblaine
Bordeaux
Bordeaux
2 : 1
Lorient
Lorient
Lyon
Lyon
2 : 1
Bastia
Furiani
Dijon
Dijon
3 : 3
Guingamp
Guingamp
Angers
Angers
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Nantes
Nantes
1 : 1
Toulouse
Toulouse
Granada
Granada
1 : 1
La Coruña
La Coruña
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 0
Atlético Madrid
Madrid
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
1 : 0
Eibar
Eibar
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
Grbalj
Radanovići
Budućnost
Podgorica
5 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Dečić
Tuzi
2 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Lovćen
Cetinje
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Mladost
Podgorica
Zeta
Golubovci
1 : 0
Bokelj
Kotor
OFK Borac
Bijelo Polje
4 : 0
Polimlje
Murino
Gorštak
Kolašin
2 : 0
Crvena stijena
Podgorica
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 1
Vršac
Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 3
Sloga
Temerin
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Radnički (Š)
Šid
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
Šapine
Šapine
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
FAP
Priboj
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
Pukovac
Pukovac
Timok
Zaječar
2 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Dunav
Prahovo
Ozren
Sokobanja
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Rakovica
Rakovica
1 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Sopot
Sopot
IMT
Novi Beograd
4 : 1
Grafičar
Beograd
Radnički (S)
Sombor
1 : 4
Bečej 1918
Bečej
Potisje
Kanjiža
2 : 3
Sloga (Č)
Čonoplja
Sloga
Plandište
2 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (S)
Sutjeska
4 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Vršac united
Vršac
3 : 0
ŽAK
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
5 : 0
Slavia
Kovačica
Sremac Vojka
Vojka
2 : 0
Kabel
Novi Sad
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 0
Sloga
Erdevik
Slavija
Novi Sad
1 : 1
Veternik
Veternik
Ovčar
Markovica
4 : 3
Sušica
Kragujevac
Radnički (K)
Kovači
2 : 0
Arsenal
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Karađorđe
Ribnica
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Gruža
Gruža
2 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Sevojno
Sevojno
0 : 4
Radnički Stobex
Klupci
Radnički Gorenje
Valjevo
4 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Ribnica
Mionica
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Svrljig
Svrljig
6 : 1
Malošište
Malošište
Brodoremont
Kladovo
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Rtanj
Boljevac
1 : 1
BSK
Bogovina
OFK Bor
Bor
0 : 2
Đerdap
Kladovo
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Kopaonik
Brus
3 : 2
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Pusta reka
Bojnik
3 : 2
Pčinja
Trgovište
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Nebeski andjeli
Vranje
2 : 2
Lužnica
Babušnica
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Jedinstvo
Surčin
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 0
Avala
Beli Potok
Milutinac
Zemun
1 : 1
Hajduk
Beograd
Proleter (RS)
Ravno Selo
8 : 2
Jadran (S)
Sanad
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
ŽAK
Sombor
6 : 0
Polet (S)
Sivac
Partizan (U)
Uljma
0 : 0
BAK
Bela Crkva
Bilećanin
Sečanj
5 : 2
Naftagas (E)
Elemir
Krajina
Krajišnik
0 : 1
Jedinstvo
Bočar
Begej
Žitište
3 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Rudar
Vrdnik
0 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
OFK Futog
Futog
1 : 7
Borac
Šajkaš
Jugović
Kać
1 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 2
OFK Sirig
Sirig
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
Miletić
Mošorin
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Partizan
Cerovac
0 : 9
Vodojaža
Grošnica
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 4
Šumadija 1934
Drača
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Ćava
Grošnica
Srbija
Ilićevo
6 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Borac
Drenovac
2 : 3
Budućnost
Resnik
Mladost
Pajazitovo
2 : 0
Sloboda
Grbice
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Sloga D
Desimirovac
Kolonija
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Parmenac
Parmenac
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Lunjevica
Lunjevica
2 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
8 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Đerdap
Golubac
3 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Mačva 2005
Bogatić
1 : 4
Borac (L)
Lešnica
Radnik
Ub
1 : 1
ZSK
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
5 : 2
Trlić
Trlić
Banjani
Banjani
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Crnokosa
Kosjerić
1 : 0
Savinac
Visibaba
Čajetina
Gostilje
2 : 2
Prvi partizan
Užice
Budućnost
Arilje
0 : 2
Ariljska rampa
Požega
Poreč
Donji milanovac
1 : 0
Radnički
Klokočevac
Midžor
Kalna
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Rudar (G)
Grljan
0 : 3
Malinik
Podgorac
Rgotina
Rgotina
0 : 2
Sloga
Minićevo
OFK Tekstilac
Paraćin
5 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Blagotin
Poljna
4 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 1
Polet
Samarinovac
Vulkan
Brenica
4 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Palilulac
Niš
1 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Aluminijum
Niš
2 : 1
Morava
Krušce
Spartak
Pirot
0 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 1
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Jedinstvo (Š)
Šišava
5 : 1
Radnički (P)
Pertate
OFK Alakince
Alakince
2 : 1
Lugina
Preševo
Brezovica
Štrpce
1 : 3
Polet
Laplje Selo
Gracko
Staro Gracko
2 : 0
Sitnica
Lepina
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 1
Napredak
Medoševac
Šumadija
Šopić
5 : 1
Barajevo
Barajevo
Vinča
Vinča
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Hajduk
Kamendol
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
4 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Rudar Stenjevac
Stenjevac
4 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Zenit
Oparić
0 : 1
Ursule
Ursule
Jastrebac
Tešica
3 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Polet (R)
Radevac
0 : 0
Borac
Trnjane
Jedinstvo
Bobovište
1 : 1
Sloga (K)
Korman
OFK Draževac
Draževac
3 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Napredak 1976
Jošanica
0 : 1
Bukovik
Vrbovac
Jedinstvo 1952
Mužinac
0 : 7
Mladost
Resnik
Hajduk
Rujevica
3 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Sloga
Ostojićevo
0 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tornjoš
Tornjoš
3 : 1
Tromedja
Majdan
Crvenka
Crvenka
8 : 0
Kordun
Kljajićevo
Stanišić
Stanišić
2 : 0
Kula
Kula
Delija
Mokrin
3 : 2
Terekves
Hetin
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Centar
Novi Sad
Popovići
Popovići
2 : 3
Metalac
Kraljevo
Grdica
Grdica
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Erdoglija
Kragujevac
4 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Maršić
Maršić
1 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Zastava
Kragujevac
2 : 1
Azbest
Stragari
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Korićani
Korićani
Divostin
Kragujevac
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
Seljak
Cvetojevac
0 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Rade Milošević
Dubočka
0 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 2
Napredak (P)
Poljana
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Azbukovica
Crnča
0 : 4
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Mladost
Vračević
Rudar
Radljevo
1 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Budućnost
Kaonik
2 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 0
BSK
Bela Voda
Varvarin
Varvarin
4 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Heroj Polet
Jajinci
1 : 2
Crvenka
Borča
Sloboda
Rasnica
3 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Nišavac
Staničenje
3 : 0
Pobeda
Držina
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Deli Jovan
Salaš
Kastrum
Gamzigrad
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
4 : 1
Nomanica
Nomanica
Moravac (P)
Pečenjevce
4 : 3
Veternica
Leskovac
Soko
Krvije
4 : 0
B.S.K.
Bošnjak
Burovac
Burovac
2 : 1
Radnik
Pankovo
Manastirica
Manastirica
2 : 0
Brana Paunović 1933
Rašanac
Omladinac B
Šetonje
2 : 2
Melnica
Melnica
Napredak
Trnovče
5 : 0
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 2
Budućnost (D)
Dudovica
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 0
Rujišnik
Rujišnik
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
1 : 0
Popovac
Popovac
TE Gučevo
Trbušnica
5 : 2
Mladost (G)
Gradilište
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Bane 1931
Raška
5 : 0
BSK 2014
Bukovica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 3
Omladinac
Drakčići
Borac
Kloka
4 : 0
Maskar
Maskar
Sloga
Zabojnica
1 : 1
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
Mladost(P)
Pretoke
3 : 3
Bečevica
Bečevica
Maovi MH
Maovi
0 : 1
Mladost (S)
Slatina
Metaloplastika
Šabac
2 : 0
Partizan
Drenovac
Napredak
Ševarice
0 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 3
Culjković
Culjković
Vinogradar
Crkvenac
3 : 0
Sinđelić
Grabovac
Budućnost
Đurinac
3 : 2
Mladi Radnik
Bobovo
Ratkovac
Ratkovac
3 : 0
Nepričava
Nepričava
Sloga
Bogovađa
2 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Oniks
Lozovik
2 : 4
Lipar
Donji Račnik
Rojkovac
Obrenovac
4 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Trstenica
Trstenica
7 : 0
Roma
Iverić
Skela
Skela
2 : 0
Proleter
Jasenak
Munja
Baric
0 : 3
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Obilić
Beograd
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Mašinac Trejs PZP
Niš
7 : 0
Napredak
Kruševac
Levač
Rekovac
0 : 3
Radnički 2012
Niš
Majdanpek
Majdanpek
8 : 1
Krstarica
Prokuplje
Partizan
Beograd
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Savacijum
Šabac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
4 : 1
Šapine
Šapine
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Mihajlovac
Mihajlovac
Morava
Velika Plana
0 : 0
Karadjordje
Topola
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 3
Radnički 1926
Požarevac
Zemun
Zemun
2 : 0
IM Rakovica
Rakovica
IM Rakovica
Rakovica
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
BASK
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Begej
Žitište
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Indeks
Novi Sad
2 : 0
Veternik
Veternik
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka
Bačka Palanka
2 : 0
Hajduk junior
Kula
Stari Tamiš
Stari Tamiš
5 : 2
Budućnost
Alibunar
Borac (Sa)
Sakule
1 : 3
Polet
Idvor
Strela
Ivanovo
3 : 5
Borac (St)
Starčevo
Omladinac 1927
Opovo
0 : 4
Jugoslavija
Jabuka
Dolina
Padina
5 : 3
Glogonj
Glogonj
Trudbenik
Trudbenik
0 : 4
PKB
Padinska skela
Vrčin
Vrčin
6 : 2
Budućnost
Dobanovci
Lokomotiva MK
Beograd
4 : 0
Radnički MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 0
Voždovac MK
Beograd
Partizan
Beograd
9 : 1
Real Niš
Niš
Čukarički
Beograd
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Brodarac
Beograd
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Bane
Raška
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Apolon 4
Kragujevac
2 : 1
Apolon
Kraljevo
Loznica
Loznica
4 : 0
Donjošorac Sunrise
Šabac
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Senjak
Valjevo
Savacium
Šabac
6 : 1
Drina
Ljubovija
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
7 : 0
Šapine
Šapine
Radnički 1926
Požarevac
2 : 4
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
5 : 2
Karadjordje
Topola
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 6
Vršac
Vršac
Železničar
Pančevo
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Borac
Novi Sad
2 : 0
Indeks
Novi sad
Inđija
Inđija
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
TSC
Bačka Topola
4 : 1
ŽAK junior
Sombor
Spartak
Subotica
11 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Šumadija
Azanja
3 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Polet
Trnovče
1 : 7
Bresje Superior
Velia Plana
Pobeda
Golobok
2 : 0
Budućnost
Ratari
Podunavac
Udovice
5 : 0
7.juli
Vodanj
Jedinstvo
Platičevo
5 : 2
Mladost
Buđanovci
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
1. Maj
Ruma
Napredak
Žarkovac
4 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Borac
Klenak
4 : 5
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Mladost (V)
Vojlovica
7 : 1
Borac
Pločica
Radnički
Baranda
3 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Rvati
Obrenovac
0 : 3
Zadrugar
Orasac
Jedinstvo
Dren
1 : 2
Polet
Grabovac
Posavina
Stubline
2 : 3
Prva Iskra
Baric
Graficar
Beograd
1 : 2
Beograd 1929
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 2
Dorcol
Beograd
Studentski grad MK
Novi Beograd
0 : 1
BSK Borča MK
Borča
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
3 : 1
011 MK
Beograd
Kosmet
Leposavić
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
AS
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
1 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Bane
Raška
OFK Osečina
Osečina
0 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Loznica
Loznica
2 : 4
Donjošorac Sunrise
Šabac
Jedinstvo
Ub
4 : 0
Ribnica
Mionica
Savacijum
Šabac
7 : 0
Drina
Ljubovija
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
7 : 0
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
AF Duljaj
Topola
2 : 2
Plana
Velika Plana
AF Djokić
Velika Plana
0 : 4
Zvižd
Kučevo
Morava
Velika Plana
2 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Petlić 2006
Smederevo
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Presing
Požarevac
4 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 5
Cepelin 026
Smederevo
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 0
Indeks
Novi sad
Inđija
Inđija
1 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 2
Vršac
Vršac
Železničar
Pančevo
9 : 1
Radnički (K)
Kovin
TSC
Bačka Topola
13 : 0
Bačka 1901
Subotica
Proleter
Ravno Selo
0 : 12
Spartak
Subotica
Kolonija
Kovin
13 : 1
Omladinac
Deliblato
Vojvodina (S)
Seleuš
13 : 1
Borac
Sakule
Belo Polje
Belo Polje
2 : 1
Posavina
Stubline
Buducnost
Zvecka
0 : 5
Obrenovac 1905
Obrenovac
BASK
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Dominus
Beograd
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Sindjelic
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
1 : 2
Sopot
Sopot
Brodarac MK
Novi Beograd
5 : 1
Studenski grad MK
Novi Beograd
BSK Borča MK
Borča
1 : 1
Altina MK
Zemun
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
0 : 1
Teleoptik MK
Zemun
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
3 : 0
Dunavac MK
Grocka
Ole MK
Zemun
3 : 1
Boleč MK
Boleč
Vrčin MK
Vrčin
3 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Sinđelić MK
Ugrinovci
5 : 2
Tempo MK
Beograd
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
2 : 1
Borac MK
Progar
Bežanija MK
Novi Beograd
0 : 1
Zemun MK
Zemun
Forza MK
Beograd
0 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
Dušanovac MK
Beograd
2 : 1
Olimpik MK
Beograd
Mungosi MK
Zemun
9 : 1
Fer Plej 06 MK
Zemun
Jagodina
Jagodina
6 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
BSK 1925
Beograd
2 : 1
Brodarac 1947
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Loznica I
Loznica
0 : 1
Pčelinjo
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 2
Loznica II
Loznica
Jadar 07
Loznica
5 : 0
Sloga
Korenita
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Bajša
Bajša
1 : 3
Arena SU
Subotica
Subotica
Subotica
1 : 0
Spartak
Subotica
Pobeda
Piroman
1 : 3
Zadrugar
Orasac
Posavina
Stubline
2 : 6
Omladinac
Veliko Polje
Rađevac
Krupanj
6 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Donjošorac
Šabac
6 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Tamnava 2016
Koceljeva
05.11.2016
10:00
Radnički (K)
Koceljeva
POFK Čivija
Šabac
0 : 10
Mačva
Šabac
Zvezdara
Beograd
1 : 6
Postar
Zvezdara
Lepusnica
Lepusnica
0 : 6
IMT B
Novi Beograd
Rakovica
Rakovica
0 : 6
Lokomotiva
Beograd
Trijumf
Beograd
6 : 2
Rusanj
Rusanj
Radnicki NB
Novi Beograd
6 : 0
Lokomotiva V
Beograd
Zemun B
Zemun
4 : 0
Torlak
Beograd
Kovilovo
Beograd
2 : 4
Rekreativo
Beograd

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
95 : 79
Cibona
Zagreb
Mega Leks
Beograd
95 : 96
Krka
Novo Mesto
Dynamic BG
Beograd
66 : 62
Mladost Admiral
Zemun
Konstantin
Niš
61 : 63
Dunav
Stari Banovci
Borac
Čačak
89 : 91
Tamiš
Pančevo
Napredak Rubin
Kruševac
85 : 76
Beovuk 72
Beograd
Sloga
Kraljevo
105 : 84
Smederevo 1953
Smederevo
Futog Tupanjac MD
Futog
81 : 78
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
101 : 91
Mladost
Smederevska Palanka
Napredak Bosphorus
Aleksinac
101 : 84
Jagodina
Jagodina
Sloboda
Užice
101 : 78
Rtanj
Boljevac
Pirot
Pirot
77 : 80
Zlatibor
Čajetina
Proleter Naftagas
Zrenjanin
95 : 92
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički 1950
Kragujevac
80 : 78
Plana
Velika Plana
Dunav 2014
Apatin
92 : 76
Stara Pazova
Stara Pazova
Nova Pazova
Nova Pazova
83 : 73
Jedinstvo
Novi Becej
Crvenka
Crvenka
87 : 91
Radnički
Kovin
Prva Petoletka
Trstenik
73 : 60
Šabac
Šabac
Zlatar
Nova Varoš
100 : 62
Polet
Ratina
Niš
Niš
67 : 88
Sokobanja
Sokobanja
Jastrebac
Aleksinac
73 : 91
OKK Junior
Niš
Vitez
Beograd
76 : 74
Slodes
Beograd
LA Basket
Beograd
80 : 71
Torlak
Beograd
BKK Radnički
Beograd
67 : 53
Ras
Beograd
Zemun
Zemun
94 : 80
Borča
Beograd
Odžaci
Odžaci
71 : 56
Sivac
Sivac
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
55 : 71
Petrovgrad
Zrenjanin
Mladost Veternik
Veternik
95 : 71
Bagljaš
Zrenjanin
Budućnost
Novi Sad
83 : 58
Kadet
Novi Sad
Jadran
Golubinci
83 : 63
Šimanovci
Šimanovci
BNS
Banatsko Novo Selo
76 : 68
Lokomotiva 2016
Pećinci
Omladinac
Novi Banovci
112 : 38
Pink
Šimanovci
Radnički VA
Valjevo
110 : 58
Vladimirci
Vladimirci
Užice
Užice
69 : 79
Morava
Zablaće
Napredak Junior
Kruševac
63 : 80
Svilajnac
Svilajnac
Torlak 2
Beograd
60 : 80
Vizura Shark
Beograd
Mladost Vesna
Bela Palanka
94 : 50
Pusta Reka
Bojnik
Bor RTB
Bor
100 : 58
Đerdap
Kladovo
Kraljevo
Kraljevo
20 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Radivoj Korać
Beograd
77 : 63
Vrbas Medela
Vrbas
Šabac
Šabac
87 : 65
Šumadija
Kragujevac
Spartak
Subotica
62 : 56
Student
Niš
Zvečan
Zvečan
74 : 56
Mileševac
Prijepolje
Play Off
Užice
42 : 58
Prijepolje
Prijepolje
ČA basket
Čačak
40 : 86
Ljubovija
Ljubovija
Zvečan
Zvečan
20 : 0
Užice
Užice
Duga
Šabac
92 : 41
Mileševac
Prijepolje
Topličanin 2012
Prokuplje
57 : 74
Gimnazijalac
Pirot
Bor
Bor
114 : 23
Bagdala
Kruševac
Palanka 2012
Smederevska Palanka
60 : 52
Student 2
Niš
MIX
Šabac
88 : 92
Železničar
Lajkovac
Mladost 014
Ub
20 : 0
Kolubara LA 2013
Lazarevac
M-015
Šabac
67 : 47
Železničar
Lajkovac
Inter koš
Šabac
20 : 0
Mladost
Ub
LA Basket
Lazarevac
20 : 0
Koceljeva
Koceljeva
OKK Šabac
Šabac
20 : 0
Mionica
Mionica
Student 014
Valjevo
20 : 0
Železničar
Lajkovac
MIX 1
Šabac
20 : 0
MIX 2
Šabac
LA Basket
Lazarevac
20 : 0
MIX 2
Šabac
Rađevac
Krupanj
19 : 35
Mionica
Mionica
Student 014
Valjevo
4 : 32
Železničar
Lajkovac
MIX 1
Šabac
20 : 0
Inter koš
Šabac
Mladost 014
Ub
20 : 0
Osečina
Osečina
Rađevac
Krupanj
10 : 64
Mionica
Mionica
Student
Valjevo
20 : 0
MIX
Šabac

Odbojka

Partizan
Beograd
1 : 3
Ribnica
Kraljevo
Niš IGM Mladost
Niš
3 : 1
Spartak (LJ)
Ljig
Smederevo Carina
Smederevo
2 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Spartak (S)
Subotica
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
Borac
Starčevo
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Železničar
Beograd
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
1 : 3
Timok
Zaječar
Napredak 037
Kruševac
3 : 2
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Dubočica
Leskovac
1 : 3
Bečej
Bečej
Bavanište
Bavanište
3 : 0
Užice
Užice
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Karađorđe
Topola
Stig
Kurjače
0 : 3
Loznica
Loznica
Arilje
Arilje
3 : 0
Lotus
Čačak
Gračac
Gračac
3 : 0
Putevi
Ivanjica
Mladost-Expans
Nova Pazova
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Sombor
Sombor
3 : 1
Botafogo
Novi Sad
Vranje
Vranje
3 : 0
Mladost
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Tehničar
Kraljevo
1 : 3
Partizan 2012
Vraneši
Rudar
Baljevac
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Partizan
Bač
3 : 1
Sloven
Ruma
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Vest
Šid
0 : 3
Maglić 1953
Maglić
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Vojvodina 3
Novi Sad
Stražilovo
Sremski Karlovci
2 : 3
Inđija
Inđija
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Novi Sad 2
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
3 : 0
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
TENT
Obrenovac
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Klek Srbijašume
Klek
3 : 1
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Leskovac 98
Leskovac
1 : 3
Roda
Beograd
Sterija
Beograd
3 : 0
Borac (Č)
Čačak
Ub
Ub
3 : 0
Tutin
Tutin
Student
Niš
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Zaslon
Šabac
3 : 1
Srbijanka 014
Valjevo
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Ribnica
Mionica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Leposavić
Leposavić
3 : 2
Trstenik
Trstenik
Pirot
Pirot
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 1
Desetka
Niš
Paraćin
Paraćin
3 : 0
Radan
Lebane
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 1
Elan Volej
Srbobran
Vršac
Vršac
0 : 3
Ruma
Ruma
Futog vest
Futog
1 : 3
Apatin
Apatin
Mladost 2000
Kruševac
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Ušće
Ušće
1 : 3
Sportisimo
Vrnjačka Banja
Gimnazijalac 2
Kraljevo
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
Kraljevo
Kraljevo
3 : 0
Kopaonik
Brus
Mokra Gora 2
Zubin Potok
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Koteks
Novi Pazar
0 : 3
Volej stars junior
Novi Pazar
Bane
Raška
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Zvečan
Zvečan
3 : 0
Raška
Raška
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 0
Beočin Metal
Beočin
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 1
Libero
Bačko Gradište
Slavija
Novi Sad
0 : 3
NS Tim
Novi Sad
Star
Novi Sad
0 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Grbić
Temerin
3 : 0
NS Volej tim
Novi Sad
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 2
Inđija
Inđija
Žitište
Žitište
3 : 0
Mladost 2
Nova Pazova
Banat
Vršac
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Bečej
Bečej
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Blok aut
Temerin
3 : 1
Maks
Šid
Gox-IN
Bački Gračac
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
CVS
Sombor
1 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Hajduk
Kula
0 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
Viner
Bor
3 : 1
Ozren
Sokobanja
ŽOK 030
Bor
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sirmium
Sremska Mitrovica
Mitrovica
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Čalma

Rukomet

Mokra Gora
Zubin Potok
25 : 23
Inđija
Inđija
Proleter
Zrenjanin
23 : 20
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo
Novi Bečej
34 : 25
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Vrbas
Vrbas
29 : 25
Hercegovina
Sečanj
Crvenka
Crvenka
24 : 14
Mladost
Vršac
Novi Beograd
Beograd
29 : 24
Sloga
Petrovac na Mlavi
PKB
Padinska Skela
24 : 27
Rekreativo
Beograd
BSK Heba
Bujanovac
26 : 29
Vlasotince
Vlasotince
Planinka
Kuršumlija
27 : 20
Hajduk Veljko
Negotin
Žitorađa
Žitorađa
33 : 30
ORK Bor
Bor
Prva Petoletka
Trstenik
26 : 26
Radnički 2
Kragujevac
Župa 54
Aleksandrovac
39 : 24
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Lokomotiva
Lapovo
29 : 28
Mladost
Čačak
Vladimirovac
Vladimirovac
43 : 31
Dalmatinac
Riđica
Metaloplastika 2
Šabac
30 : 31
BASK Soko
Beograd
Smederevo
Smederevo
30 : 15
Gučevo
Banja Koviljača
Prva Iskra Barič
Barič
33 : 29
Dorćol
Beograd
Ub
Ub
29 : 33
Palanka
Smederevska Palanka
Rudar
Majdanpek
26 : 28
Paraćin
Paraćin
Knjaževac
Knjaževac
13 : 35
Rtanj
Boljevac
Mladost 1949
Zaječar
26 : 18
Bor 2
Bor
Rembas
Resavica
40 : 20
Majdanpek
Majdanpek
Pobednik
Prijepolje
36 : 23
Užice
Užice
Vojput 2
Subotica
33 : 29
Somborelektro
Sombor
Kljajićevo
Kljajićevo
11 : 17
Grafičar
Bezdan
Obilić
Novi Kneževac
30 : 23
Jedinstvo
Bočar
Vojka
Vojka
29 : 31
Nova Pazova
Nova Pazova
Medicinar
Šabac
35 : 25
Bor RTB
Bor
Radnički KG
Kragujevac
24 : 17
Kikinda
Kikinda
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
29 : 30
Jagodina
Jagodina
Sloga
Petrovac na Mlavi
31 : 25
Železničar
Inđija
Župa
Aleksandrovac
18 : 25
Vrbas
Vrbas
Loznica grad
Loznica
32 : 31
ORK Beograd
Beograd
Kučevo
Kučevo
35 : 35
Radnički
Obrenovac
Naisa 2
Niš
31 : 27
Jastrebac
Blace
Mladost
Zaječar
18 : 19
Knjaževac
Knjaževac
Ravangrad
Sombor
17 : 21
Spartak
Debeljača
Apatin
Apatin
28 : 34
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo
Kačarevo
29 : 21
Klenak 09
Klenak
Vranje
Vranje
27 : 17
Hajduk Veljko
Negotin
Obilić
Novi Kneževac
21 : 18
Naftagas
Elemir

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
11 : 11
Mornar BS
Split
Jug CO
Dubrovnik
11 : 5
HAVK Mladost
Zagreb
Primorje EB
Rijeka
7 : 7
Jadran Carine
Herceg Novi
Zadar 1952
Zadar
13 : 17
VA Cattaro
Kotor
Šabac
Šabac
6 : 5
Medveščak
Zagreb
OVK POŠK
Split
10 : 9
Primorac
Kotor
BVK Crvena zvezda
Beograd
15 : 6
Solaris
Šibenik
Vojvodina
Novi Sad
22 : 5
Taš 2000
Beograd
Senta
Senta
10 : 4
Novi Beograd 011
Novi Beograd

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
5 : 5
Smederevo
Smederevo
Bečej 2003
Bečej
7 : 2
Kraljevićevo
Kačarevo
Ivanjica
Ivanjica
5 : 1
Kragujevac 2011
Kragujevac
Mašinac
Kragujevac
4 : 6
RB
Valjevo
Srpska BGD
Beograd
1 : 1
Ekonomist
Beograd
Dolap
Prokuplje
4 : 6
As
Bujanovac

Hokej

Mladost
Zagreb
4 : 1
Playboy Slavija
Ljubljana