XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 786 utakmica za dan
Nedelja, 25 Septembar 2016

Fudbal

Napredak
Kruševac
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Borac
Čačak
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Partizan
Beograd
Mladost
Lučani
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Voždovac
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Radnik
Surdulica
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Inđija
Inđija
Jagodina
Jagodina
3 : 3
OFK Beograd
Beograd
Dinamo
Vranje
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Mačva
Šabac
1 : 0
BSK Borča
Borča
Sloboda
Užice
1 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Zemun
Zemun
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Radnički
Pirot
West Ham
London
0 : 3
Southampton
Southampton
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
Köln
Köln
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Torino
Torino
3 : 1
Roma
Roma
Genoa
Genova
1 : 1
Pescara
Pescara
Internazionale
Milano
1 : 1
Bologna
Bologna
Lazio
Roma
2 : 0
Empoli
Empoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 0
Udinese
Udine
Fiorentina
Firenze
0 : 0
Milan
Milano
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
3 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Nancy
Nancy-Tomblaine
0 : 1
Nice
Nice
Marseille
Marseille
2 : 1
Nantes
Nantes
Leganés
Leganés
1 : 2
Valencia
Valencia
Atlético Madrid
Madrid
1 : 0
La Coruña
La Coruña
Villarreal
Villarreal
3 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Espanyol
Barcelona
0 : 2
Celta Vigo
Vigo
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Budućnost
Podgorica
Berane
Berane
2 : 0
Jezero
Plav
Igalo
Herceg Novi
0 : 2
Mornar
Bar
Bratstvo
Cijevna
0 : 0
Kom
Podgorica
Čelik
Nikšić
2 : 1
Radnički
Berane
Cetinje
Cetinje
1 : 1
Otrant Olympic
Ulcinj
Petnjica
Petnjica
3 : 1
Fair Play
Bijelo Polje
Hajduk
Bar
2 : 0
Sloga (SB)
Stari Bar
Mogren
Budva
0 : 1
Sloga (R)
Radovići
Zabjelo
Podgorica
1 : 0
Crvena stijena
Podgorica
Ribnica
Podgorica
1 : 4
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Pukovac
Pukovac
1 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Dunav
Prahovo
Timok
Zaječar
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Car Konstantin
Niš
2 : 2
Radan
Lebane
Brodarac 1947
Novi Beograd
2 : 1
Žarkovo
Žarkovo
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Grafičar
Beograd
Prva Iskra
Barič
0 : 3
IMT
Novi Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Tisa (A)
Adorjan
1 : 1
Mladost (T)
Turija
Subotica
Subotica
0 : 1
Potisje
Kanjiža
Tekstilac
Odžaci
0 : 5
Budućnost (G)
Gložan
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Dolina
Padina
1 : 3
ŽAK
Kikinda
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 2
Veternik
Veternik
Index
Novi Sad
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
5 : 1
Hajduk (B)
Beška
Sofeks
Futog
1 : 0
Slavija
Novi Sad
Karađorđe
Ribnica
3 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Arsenal
Kragujevac
0 : 0
Bane
Raška
Ovčar
Markovica
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Homoljac
Žagubica
RSK
Rabrovo
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Proleter
Vranovo
2 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Borac (Ž)
Žabari
1 : 1
Gruža
Gruža
Borac 1932
Ralja
1 : 2
Zvižd
Kučevo
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Drina
Ljubovija
2 : 1
Provo
Provo
OFK Divci
Divci
2 : 3
Ribnica
Mionica
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 1
Malošište
Malošište
Moravica
Subotinac
3 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Bukovik
Razanj
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 3
OFK Kosanica
Kuršumlija
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Levač
Rekovac
2 : 1
Sloga
Ćićevac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
Juhor
Obrež
Rembas
Resavica
5 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Mladost (M)
Medoševac
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 1
Nebeski andjeli
Vranje
Hajduk
Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
Budućnost
Zvečka
3 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Turbina
Vreoci
2 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Vrčin
Vrčin
2 : 4
Srem
Jakovo
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Jadran (F)
Feketić
Jadran (S)
Sanad
0 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Napredak
Nadalj
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Bajša
Bajša
6 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Preporod
Novi Žednik
3 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter (Nj)
Njegoševo
5 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Hajduk Junior
Kula
3 : 1
ŽAK
Sombor
BSK
Bački Brestovac
1 : 0
Slavija
Pivnice
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Budućnost
Mladenovo
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Hercegovac
Gajdobra
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Stari Grad
Bačka Palanka
4 : 1
Lipar
Lipar
Terekveš
Svilojevo
5 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 1
BAK
Bela Crkva
Polet
Izbište
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
Strela
Ivanovo
4 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
Borac (St)
Starčevo
2 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Naftagas (B)
Boka
0 : 5
OFK Kikinda
Kikinda
Jedinstvo
Bočar
4 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Lehel
Mužlja
0 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Borac
Aleksandrovo
1 : 3
Begej
Žitište
Jadran
Golubinci
5 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Sloven
Ruma
Napredak
Popinci
0 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
FK Graničar 1924
Adaševci
0 : 4
Budućnost
Salaš Noćajski
Hajduk
Divoš
2 : 0
Borac
Klenak
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 3
Rudar
Vrdnik
TSK
Temerin
0 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Borac
Šajkaš
9 : 0
OFK Sirig
Sirig
Petrovaradin
Petrovaradin
9 : 0
Miletić
Mošorin
Tatra
Kisač
2 : 0
Titel
Titel
Proleter
Banoštor
4 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 0
Real
Podunavci
Polet
Ratina
5 : 1
Omladinac
Novo Selo
Radnik
Ušće
1 : 3
Granit
Jošanička banja
Stubal
Stubal
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Borac
Vraneši
3 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
2 : 3
Ribnica
Jovac
Proleter
Pečenog
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 2
Polet (T)
Trbušani
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 0
Spartak
Trnava
Brezak
Pranjani
2 : 1
Mladost (P)
Preljina
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Zadrugar
Gornja Trepca
5 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Podunavac
Udovice
4 : 0
Polet
Trnovče
7. Juli
Vodanj
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Pobeda
Golobok
1 : 1
Budućnost
Ratari
Sloboda
Lipe
4 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Sloga
Miloševac
2 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Šumadija
Azanja
2 : 0
SASK
Saraorci
Banja 1957
Banja
2 : 3
Omladinac
Donja Rača
Vinča
Vinča
4 : 1
OFK Šatornja
Donja Šatornja
Vitlina-Bokanja
Gorovič
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
Borac
Pajsijević
2 : 2
Junkovac
Junkovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
BSK
Belosavci
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
Radnik (S)
Salakovac
1 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Makce
Makce
1 : 5
Polet (SD)
Suvi Do
Rudar (S)
Stamnica
4 : 3
Đerdap
Golubac
Krilaš
Ćovdin
3 : 5
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 0
Borac (L)
Lešnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Antimon
Zajača
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Borac (V)
Vladimirci
0 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Jedinstvo
Štitar
2 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Sovljak
Sovljak
0 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 1
Trlić
Trlić
ZSK
Valjevo
0 : 2
Tešnjar
Valjevo
Joševa
Joševa
0 : 4
Kačer
Belanovica
Iskra
Donja Bukovica
3 : 0
Brezovica
Brezovica
Višesava
Bajina Bašta
0 : 3
Polet
Rasna
Savinac
Visibaba
0 : 0
Ježevica
Ježevica
Železničar
Požega
1 : 1
Perućac
Perućac
Lazarica
Prilipac
1 : 1
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo (K)
Kalenić
1 : 8
Budućnost
Arilje
Blizna
Blizna
3 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Čubra
Čubra
3 : 0
Zlot
Zlot
Krivelj
Krivelj
0 : 9
Sloga
Kobišnica
BSK
Bukovče
0 : 2
Radnički
Klokočevac
Slatina
Bor
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Polom
Leskovo
4 : 1
Deli Jovan
Sikole
Ključ
Podvrška
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Mladost 1976
Biljeg
3 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Mladost (Ba)
Batušinac
1 : 1
Morava (Ž)
Žitkovac
Naisus 1977
Rožina
0 : 3
Rasovača
Rasovača
Naša krila
Belotinac
5 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Omladinac
Grezna
4 : 1
Sloga
Minićevo
Malinik
Podgorac
1 : 2
Radnički (L)
Lubnica
Kablovi
Zaječar
1 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Vratarnica
Vratarnica
0 : 2
Osnić
Osnić
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Budućnost
Miliva
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Morava
Ribare
Dragocvet
Dragocvet
2 : 2
OFK Batinac
Batinac
Napredak (D)
Drenovac
3 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Partizan
Glogovac
1 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Mačkovac
Mačkovac
4 : 0
Naupare
Naupare
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Sloga
Dašnica
Mladi radnik
Bačina
0 : 6
13. April
Lomnica
Šanac
Šanac
4 : 1
Vinogradar
Zleginje
Kupci
Kupci
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Omladinac
Podina
6 : 0
Polet
Samarinovac
Borac
Držanovac
4 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 2
Crvena zastava
Hum
Rudar
Jelašnica
2 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
Vrtište
Vrtište
1 : 4
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Mladost
Lalinac
4 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Sloga 1948
Malča
0 : 2
Morava
Krušce
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Aluminijum
Niš
Mladost (PR)
Poljska Ržana
0 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Zvezda
Blato
Padež
Petrovac
1 : 0
Zadrugar
Krupac
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
0 : 5
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 2
Bobište
Bobište
Brza
OFK Brza
1 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
Mladi Borac
Živkovo
0 : 1
Čekmin
Čekmin
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 2
Sloga
Lipovica
Vučje
Vučje
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Polet
Stajkovce
4 : 1
Umac
Miroševce
Železničar
Brestovac
2 : 1
Progres
Ladovica
Jablanica
Medveđa
5 : 0
Radnički (P)
Pertate
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 3
Pavlovac
Pavlovac
Vihor
Žbevac
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Južna pruga
Vladičin Han
7 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Lugina
Preševo
3 : 0
Biljači
Biljača
Ternoci
Trnovac
5 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 1
Crnotince
Crnotince
Borac
Progar
4 : 1
Mladi proleter
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Banja
Višnjička Banja
0 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Lepušnica
Glogonjski Rit
3 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Komgrap
Beograd
2 : 2
Dunav
Veliko Selo
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
13. Maj Zemun
Zemun
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
Institut
Zemun Polje
Mladost (B)
Baroševac
2 : 0
Zabrežje
Zabrežje
BSK
Baćevac
0 : 3
Urovci
Urovci
Radnički
Rudovci
1 : 1
Šumadija
Šopić
Strelac
Mislođin
5 : 3
Rušanj
Rušanj
Polet
Grabovac
0 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Hajduk
Kamendol
Boleč
Grocka
1 : 0
Kosmaj
Ralja
Mladost
Begaljica
2 : 6
Dunavac
Grocka
Ropočevo
Ropočevo
3 : 3
Leštane
Leštane
Sloga (K)
Korman
6 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Rutevac 1908
Rutevac
4 : 1
Gredetin
Gredetin
Polet (R)
Radevac
3 : 0
Planinac 2015
Podgorac
Jedinstvo
Bobovište
4 : 0
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
OFK Draževac
Draževac
6 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Slemen
Milušinac
7 : 2
Rtanj
Vrmdža
Jedinstvo 1952
Mužinac
0 : 3
Bukovik
Vrbovac
Palilulac
Šarbanovac
4 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 0
BSK
Belanovce
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Lemind
Leskovac
Mladost (V)
Vinarce
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
Atletiko
Donja Jajina
0 : 4
Milanovo
Milanovo
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
3 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Šumadija
Razgojna
4 : 0
Navalin
Navalin
BUSK
Novi Beograd
4 : 0
Sparta Železnik
Železnik
Atakante
Beograd
2 : 0
011
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Busije
Zemun
0 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Petrovčić
Petrovčić
3 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Bikovo
Bikovo
2 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Palić
Palić
1 : 3
Žednik
Stari Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 0
Đurđin
Đurđin
Solid
Subotica
5 : 3
Lokomotiva
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Iskra
Kucura
4 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Budućnost
Savino Selo
8 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Pobeda
Pobeda
1 : 2
Obilić
Zmajevo
Tomislavci
Tomislavci
2 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost
Radičević
2 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Graničar
Đala
4 : 0
Čoka
Čoka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 2
Šampion
Orom
Hajduk
Podlokanj
7 : 0
Tromedja
Majdan
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Hajduk (S)
Stapar
2 : 3
Kula
Kula
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
Stanišić
Stanišić
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 3
Crvenka
Crvenka
Graničar (R)
Riđica
4 : 4
Radnički 1918
Ratkovo
Kulpin
Kulpin
4 : 3
Krivanj
Selenča
Maglić
Bački Maglić
4 : 1
Tvrdjava
Bač
Neštin
Neštin
1 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Budućnost
Parage
2 : 1
Borac
Obrovac
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 5
Potporanj
Potporanj
Ševac
Kusić
1 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Hajdučica
Hajdučica
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Dobrica
Dobrica
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 0
Radnički 1927
Vršac
Banat
Ilandža
1 : 5
Ratar
Kruščica
Omladinac 1927
Opovo
0 : 1
Radnički (B)
Baranda
Mladost
Vojlovica
2 : 0
Glogonj
Glogonj
Tempo
Sefkerin
2 : 2
Unirea
Uzdin
Spartak 1911
Debeljača
10 : 0
Pobeda
Samoš
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
8 : 3
Borac
Pločica
Kolonija
Kovin
0 : 2
Jedinstvo
Dubovac
Dolovo
Dolovo
0 : 2
Proleter
Mramorak
MSK
Mihajlovo
1 : 1
Rusanda
Melenci
ASK
Aradac
2 : 0
Potisje
Knićanin
OFK Klek
Klek
4 : 3
ŽFK Banat
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
0 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Omladinac
Botoš
4 : 1
Zadrugar
Lazarevo
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Terekves
Hetin
2 : 0
Borac (I)
Iđoš
Bega
Novi Itebej
1 : 7
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Roham
Nova Crnja
1 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Proleter
Međa
5 : 6
2. Oktobar
Kumane
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 2
Delija
Mokrin
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
Mladost
Buđanovci
OFK Brestač
Brestač
1 : 3
Fruškogorac
Manđelos
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Graničar (O)
Obrež
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jedinstvo (P)
Platičevo
2 : 3
Borac
Martinci
Hajduk
Višnjićevo
4 : 3
Obilić 1993
Kukujevci
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Sloga
Čalma
Obilić
Vilovo
1 : 3
Susek
Susek
Čenej
Čenej
2 : 1
Centar
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Borac
Rakovac
1 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Budućnost (K)
Konarevo
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
Metalac
Kraljevo
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Tavnik
Tavnik
1 : 4
Borac (A)
Adrani
Lazac
Lazac
1 : 0
Grdica
Grdica
Mladost (V)
Vrdila
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Napredak (G)
Gračac
8 : 1
Zvezda
Čukojevac
Lugovi
Čačak
2 : 2
Morava (K)
Katrga
Planinac
Vujetinci
3 : 4
Rudar
Bresnica
Vujan
Prislonica
1 : 3
Budućnost
Stančići
Rakova
Rakova
1 : 0
Malba
Žaočani
Morava (M)
Mojsinje
2 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Prijatelji
Čačak
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Gorušica
Viča
6 : 2
Bjelica
Milatovići
Voćar
Kotraža
2 : 0
Brezova
Brezova
Jelica
Goračići
2 : 3
Bratstvo
Dljin
Sloga
Kaona
3 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Prilike
Prilike
3 : 0
Gradina
Rti
Velereč 94
Velereč
0 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Ozremica
Beršići
2 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Šilopaj
Šilopaj
2 : 1
Omladinac
Kalimanići
Šumadija
Brdjani
2 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Vrbovac
Vrbovac
3 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Jezava
Smederevo
3 : 1
Skobalj
Skobalj
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Železničar
Smederevo
Vučak
Vučak
6 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Drugovac
Drugovac
3 : 4
Petrijevac
Petrijevo
Lunjevac
Lunjevac
0 : 0
Omladinac
Seone
Kolarac
Kolari
0 : 1
Landol
Landol
Udarnik
Baničina
1 : 0
Bačinac
Bačinac
Glavaš
Glibovac
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Jasenica
Kruševo
0 : 1
Obilić
Staro Selo
Kopljari
Kopljari
1 : 1
Ranilović
Ranilović
Jasenica
Božurnja
3 : 2
Šamot
Aranđelovac
B 2000
Aranđelovac
2 : 0
Sloga
Zagorica
Šumadinac (S)
Stojnik
0 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
Brezovac
Brezovac
0 : 0
Žabare
Žabare
Budućnost
Blaznava
0 : 7
Plaskovac
Plaskovac
Partizan
Darosava
3 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Sloga (M)
Milatovac
4 : 1
Udarnik
Trska
Marjan
Knić
1 : 3
Mladost MG
Saranovo
Bare
Bare
4 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 3
Omladinac (V)
Vučkovica
BSK
Borač
1 : 2
Karađorđe
Vučić
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 2
Pobeda (S)
Sepci
Mladost (R)
Rašković
2 : 0
Grivac
Grivac
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
6 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 3
BSK
Boževac
Integral
Batuša
8 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Napredak (S)
Simićevo
1 : 7
Radnički (K)
Knežica
Dragoš
Oreškovica
1 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Kurjače
Kurjače
0 : 2
Desine
Desine
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 3
Napredak (P)
Poljana
Železničar
Požarevac
5 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Dunavac (P)
Petka
1 : 2
Obilić
Živica
Radnički (P)
Požeženo
6 : 2
Dizel
Bare
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 2
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Proleter
Šabac
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Borac (Š)
Šabac
2 : 2
Gorki
Glušci
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 4
Cer
Petkovica
Duško
Klenje
2 : 1
Torpedo
Tabanović
Sloga (D)
Duvanište
0 : 4
Milicionar
Bogatić
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
4 : 3
Sloga (B)
Bogosavac
Omladinac
Slepčević
2 : 0
Drina
Badovinci
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Radnički (К)
Koceljeva
3 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Trešnjevka
Trbušac
3 : 1
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Šipurske Livade
Šabac
0 : 0
Karađorđe
Mišar
Cerić
Miokus
5 : 1
Varna 012
Varna
Torpedo
Lojanice
1 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Sloga (K)
Krnić
0 : 0
Rankovac
Nakučani
Stolice
Krupanj
0 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 4
Prva Iskra
Runjani
Vidojevica
Lešnica
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Borac (K)
Kozjak
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 2
Sloga (S)
Straža
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Kalenić
Kalenić
Proleter
Bajevac
1 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Kotešica
Kotešica
4 : 4
Liplje
Liplje
Popadić
Popadić
0 : 1
Ribnikar
Pecka
Borac
Rajković
1 : 2
Mladost
Valjevska Kamenica
Kolubara 2
Valjevo
1 : 4
Komanice
Komanice
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 3
Glumač
Glumač
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 5
Plavi Tok
Dražinovići
Sečica
Seča reka
3 : 2
Duškovci
Duškovci
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 7
Omladinac
Zdravčići
Trešnjica
Tvrdići
5 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Bakionica
Bakionica
2 : 1
Avijatičar
Vranjani
Gorobilje
Gorobilje
0 : 1
Lauš
Lopaš
Napredak
Korbovo
9 : 0
Omladinac
Vajuga
Lovćen
Petrovo selo
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Pontes
Kostol
1 : 2
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Egeta
Brza Palanka
3 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 2
Kladušnica
Kladušnica
Polet
Jabukovac
2 : 2
Graničar
Aleksandrovac
Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Slatina
Negotin
Ratar
Jasenica
2 : 7
Miloševo
Miloševo
Malajnica
Malajnica
2 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
Bukovica
Bukovica
4 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Žabare
Žabare
3 : 0
BSK
Bela Voda
Čarapan
Kruševac
2 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Budućnost
Kaonik
Sloga
Majdevo
4 : 1
Rasina
Vitanovac
Borac
Gornji Katun
3 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Rubin (DS)
Donji Stupanj
4 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Sloga
Lozna
3 : 1
Gradina
Pejovac
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Trudbenik
Stalać
4 : 3
Omladinac
Pojate
Pionir
Besni Fok
1 : 8
Crvenka
Borča
Dunavac
Dunavac
0 : 0
Podunavac
Ritopek
Sveti Stefan
Slanci
2 : 2
Pinosava
Pinosava
Minel
Ripanj
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Dedinje
Beograd
1 : 3
Mladost
Jabučki Rit
Vis
Parcani
1 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Stojnik
Stojnik
1 : 1
OFK Slatina
Slatina
Željuša
Željuša
0 : 4
Senjak
Pirot
Jerma
Sukovo
2 : 2
Pobeda
Držina
Rajko Mitić
Bela Palanka
9 : 1
Nišavac
Staničenje
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 0
Temac
Temska
Rongo Siti
Pirot
3 : 4
Sloboda
Rasnica
Mladost
Donji Komren
1 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Morava 1949
Čokot
3 : 1
Supovac
Supovac
Delijski Vis
Niš
3 : 4
Durlan Siti
Niš
Čegar 2013
Kamenica
2 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Radnički 1936
Trupale
4 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Grkinja
Grkinja
3 : 0
10. februar
Šajinovac
Klisura
Klisura
0 : 3
Moravac
Čečina
Šljivar
Šljivar
6 : 1
Kosovo
Zvezdan
Timok 1928
Trnavac
3 : 2
Kastrum
Gamzigrad
OFK Rtanj 2016
Boljevac
3 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
0 : 3
Baličevac 1974
Baličevac
Banaćanin
Aleksandrovo
3 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Padina 1989
Padina
2 : 0
Borac
Azbresnica
OFK Metalac
Sombor
2 : 1
Panonija
Lalić
Jedinstvo (R)
Ribarevo
3 : 0
KFK Kula
Kula
Sloga Trgošped
Mehovine
1 : 2
Verko
Suvo Selo
Hajduk
Debrc
0 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Provo 2015
Provo
1 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Petrovac 74
Kujavica
4 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Mrovska
Mrovska
1 : 4
Mladost (B)
Belotić
Mladost (Z)
Zvezd
4 : 0
Polet
Jalovik
Tisa 1933
Taraš
2 : 2
Partizan
Tomaševac
Borac
Zrenjanin
1 : 2
Sloga
Jarkovac
Proleter
Neuzina
1 : 1
Tamiš
Farkaždin
Mladost
Belo Blato
1 : 2
KSK Konak 1926
Konak
Borac
Ušće
3 : 0
Krtinska
Krtinska
Belo Polje
Belo Polje
3 : 1
Zvezda
Konatice
Duboko
Mala Moštanica
3 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Rekreativo
Zabrežje
2 : 4
Partizan
Draževac
Omladinac
Veliko Polje
5 : 0
Sloga
Ratari
Posavina
Stubline
3 : 1
Rvati
Obrenovac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
1 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Veliki Borak
Veliki Borak
5 : 2
Beljina
Beljina
Guncate
Guncati
0 : 7
Lisović
Lisović
Banat
Dupljaja
2 : 1
Hajduk
Šušara
Vitorul
Straža
3 : 0
Pobeda
Parta
Vinogradar
Gudurica
4 : 1
Omladinac
Zagajica
Doljane Meševo
Doljane
4 : 1
Polet (Š)
Šavrane
Zdravinje
Zdravinje
2 : 0
Grkljane
Grkljane
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
Štitari
Štitari
Zmajevac
Belasica
1 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Konjuh
Konjuh
4 : 2
Meševo
Meševo
Srnje
Srnje
2 : 3
Padež
Padež
Moravac (G)
Guberevac
2 : 3
Turekovac
Turekovac
Jašunja
Jašunja
0 : 2
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Rudar 1973
Rudare
3 : 3
Badince
Badince
Borac
Veliko Laole
4 : 1
Veliko Laole
Veliko Laole
Vukan
Ždrelo
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Udarnik 2015
Ćovdin
2 : 2
Brana Paunović 1933
Rašanac
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
2 : 2
Melnica
Melnica
Budućnost (D)
Dudovica
3 : 0
OFK Radnički
Dren
Sloboda
Stubica
3 : 2
Polet
Mirosaljci
BSK
Brajkovac
2 : 1
Bistrica
Bistrica
Mladi Borac
Županjac
1 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Toplica
Donja Toplica
3 : 4
Paštrić
Paštrić
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 0
Proleter
Latković
Babajić
Babajić
0 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Mladost
Latković
4 : 1
Orao
Poljanice
Tolić
Tolić
5 : 5
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Metalac
Požarevac
2 : 1
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Sloga (Du)
Dubravica
0 : 1
Sloga (L)
Lučica
Sopot
Požarevac
1 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Proleter 1932
Požarevac
1 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (Dr)
Drmno
2 : 3
Stig 1955
Beranje
Beli Orao
Bradarac
0 : 1
Vihor
Маljurevac
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 1
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Mlava (B)
Bratinac
2 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Morava
Rajkinac
2 : 0
Trnava
Trnava
Partizan
Majur
3 : 1
OFK Borac
Lovci
Mladost
Bukovče
7 : 1
Belica
Belica
Napredak
Staro Lanište
1 : 4
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Hajduk
Miloševo
0 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Zelenika
Vitance
2 : 4
Sindjelić
Vojnik
Resava
Bukovac
9 : 0
Mladi borac
Trucevac
Orlovi
Jasenovo
0 : 1
Mladi radnik
Grabovica
Omladinac
Ugljarevo
2 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Morava
Medvedja
7 : 0
Mladost
Mala Drenova
Rujišnik
Rujišnik
1 : 0
Topoljak
Grabovac
Jedinstvo
Milorci
2 : 2
OFK Takovo
Takovo
Brgule
Brgule
2 : 2
Vrelo
Vrelo
Vukona
Vukona
3 : 0
Kolubara
Liso Polje
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Zvizdar 2012
Zvizdar
2 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Dokmir
Dokmir
4 : 2
Sloga
Vrhovine
Polet
Zabrega
1 : 2
Heroj
Busilovac
Sloboda
Krežbinac
6 : 2
Radnik
Davidovac
Popovac
Popovac
3 : 1
Razvitak
Mirilovac
ISK Izvor
Izvor
2 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Jedinstvo
Ratari
4 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Napredak
Stubica
11 : 0
Vihor
Golubovac
Rudar
Brasina
4 : 0
Luk
Voćnjak
Sloga
Korenita
3 : 0
Granit
Radalj
Studenac
Gornja Koviljača
5 : 2
Hajduk
Ribarica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Šumadija
Šumarice
0 : 4
Jedinstvo
Godačica
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 3
Mladost 1981
Štulac
Zgodačica
Godačica
3 : 2
Miločajac
Miločaj
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 0
Kablar
Kraljevo
National AG
Novi Pazar
3 : 1
BSK 2014
Bukovica
Mineral 2015
Rudno
5 : 2
Omladinac
Drakčići
Morava
Mrsać
1 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Budućnost
Samaila
1 : 1
Progorelica
Progorelica
Radoje Domanović
Ovsište
5 : 0
Maskar
Maskar
Mladost (J)
Jelenac
1 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Jarmenovci
Jarmenovci
2 : 4
Kralj Petar I
Topola
Sloven
Sibač
2 : 5
Srem
Sremski Mihaljevci
Mladost
Prhovo
0 : 2
Šumar
Ogar
Vitez
Subotište
0 : 5
Lovac
Karlovčić
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
Hajduk
Šimanovci
Sremac
Deč
3 : 2
Kameni
Ašanja
Jedinstvo
Oplanić
3 : 0
Bečevica
Bečevica
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
6 : 2
Mladost(P)
Pretoke
Mladost
Mali Bač
2 : 2
Labudnjača
Vajska
Sloga
Plavna
3 : 0
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
Slavija
Bođani
0 : 4
Bačka
Despotovo
Borac
Vizić
4 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Premijer
Badovinci
5 : 0
Omladinac
Bogatić
Šumice
Glušci
3 : 1
Mladost
Očage
Pečanica
Pečanica
2 : 3
Sirakovo
Sirakovo
Kumane
Kumane
1 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Srednjevo
Srednjevo
4 : 1
Stiški Kurjak
Kurjače
Sloga-TOP
Topolovnik
4 : 0
Dunavac 1929
Kisiljevo
Baštovan 2015
Carevac
1 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Ram
Ram
3 : 3
Pek
Kusiće
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 6
Vojvodina
Neradin
Polet
Nikinci
4 : 0
Car Uroš
Jazak
Jedinstvo (R)
Ruma
2 : 1
Borac
Stejanovci
Planinac
Rivica
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
S.V.Radnički
Irig
4 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Graničar
Grabovci
3 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Sloga
Voganj
0 : 1
Sremac
Dobrinci
Jednota
Šid
4 : 2
OFK Bačinci
Bačinci
Napredak
Vašica
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Sinđelić
Gibarac
6 : 2
Sremac
Berkasovo
Jedinstvo
Ljuba
4 : 1
Graničar
Jamena
Borac
Ilinci
0 : 4
OFK Bingula
Bingula
Polet
Novi Karlovci
5 : 2
Fruškogorac
Krčedin
Krušedol
Krušedol
4 : 1
Dunav
Novi Slankamen
ČSK 1939
Čortanovci
0 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
Napredak
Šuljam
3 : 2
Planinac
Ležimir
OFK Bosut
Bosut
4 : 1
Poletarac
Laćarak
Grgurevci
Grgurevci
0 : 3
BSK
Bešenovo
Trgovački
Sremska Mitrovica
2 : 3
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloboda
Šašinci
8 : 0
Sloga
Zasavica
Noćaj
Noćaj
3 : 0
Sremac
Jarak
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 2
Mladost (S)
Slatina
Volujac
Volujac
0 : 3
Bojić
Bojić
Borac
Amerić
2 : 0
Sloga
Granice
Kosmajac
Koraćica
0 : 1
Napredak
Međulužje
Omladinac
Rajkovac
2 : 4
Šumadija 1962
Jagnjilo
Rabrovac
Rabrovac
0 : 1
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
OFK Student
Mladenovac
2 : 2
Šepšin
Šepšin
Mladost
Svileuva
1 : 4
Sava
Mrđenovac
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 3
Borac BTG
Batalage
Korman
Korman (Šabac)
4 : 1
Žabar
Žabar
Parcane
Parcane
2 : 2
OFK Orašje
Orašje
Udarnik
Sibnica
2 : 0
BSK
Brzohode
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Budućnost
Kočetin
5 : 0
Proleter
Četereže
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 0
Slavija 1915
Ćuprija
Polet
Senje
4 : 2
Budućnost
Vlaška
Dobricevo
Dobricevo
1 : 7
Sloga
Isakovo
OFK Braničevo
Braničevo
0 : 5
Barič
Barič
OFK Vinci
Vinci
3 : 4
Borac 2016
Donja Kruševica
Mladost 1970
Radoševac
1 : 5
Polet
Bikinje
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 3
Sloga 2016
Lužnice
Bukorovac
Kragujevac
1 : 1
Borac
Novi Milanovac
Pobeda 1926
Beloševac
9 : 1
Seljak 1928
Male Pčelice
Tulež
Tulež
1 : 1
Venčani
Venčani
Vrbica
Aranđelovac
5 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 2
Domaćin
Kovačevac
Sloboda
Šuljkovac
3 : 1
Lipar
Donji Račnik
Šumadinac
Kruševica
1 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Vreoci
Vreoci
2 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 4
Strmovo
Strmovo
Mačva
Šabac
2 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Jagodina
Jagodina
2 : 4
Rad
Beograd
Polet
Sivac
1 : 1
Trijumf
Kragujevac
Partizan
Beograd
4 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
3 : 3
Partizan
Cerovac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Loznica
Loznica
5 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Zemun
Zemun
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sindjelic
Beograd
6 : 1
Balkan
Beograd
Vršac
Vršac
3 : 0
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
5 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Veternik
Veternik
Inđija
Inđija
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (S)
Sombor
2 : 3
Bačka 1901
Subotica
Prva Iskra
Barič
7 : 1
Vrčin
Vrčin
Real Niš
Niš
1 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
5 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Zemun
Zemun
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Bane
Raška
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Apolon
Kraljevo
Radnički (V)
Valjevo
5 : 0
Drina
Ljubovija
Mačva 2005
Bogatić
1 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Mačva (Š)
Šabac
Vršac United
Vršac
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Železničar
Pančevo
1 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 3
Radnički (K)
Kovin
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 0
Vršac
Vršac
Borac
Novi Sad
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 4
Indeks
Novi sad
Vrbas
Vrbas
3 : 2
ŽAK junior
Sombor
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Cerovac 2013
Cereovac
1 : 6
Mladi borac
Veliko Orašje
1. Maj
Ruma
0 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Rudar
Vrdnik
6 : 0
Borac
Klenak
Proleter
Banatski Karlovac
6 : 2
Polet
Izbište
Radnički 1927
Vršac
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Slavia
Kovačica
4 : 2
Borac
Pločica
Zadrugar
Orasac
6 : 0
Prva Iskra
Baric
Crvena Zastava
Obrenovac
13 : 2
Posavina
Stubline
Beograd 1929
Beograd
4 : 1
Dorcol
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 1
Žarkovo
Beograd
OFK Balkan
Beograd
1 : 5
Vinca
Vinca
Graficar
Beograd
1 : 9
IMT
Beograd
Palilulac
Beograd
6 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Postar 1930
Beograd
1 : 0
OLE
Zemun
DIF
Beograd
0 : 1
Torlak
Beograd
Teleoptik MK
Zemun
0 : 1
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
Zemun MK
Zemun
2 : 2
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
Sinđelić MK
Beograd
0 : 2
BSK Borča MK
Borča
13. Maj MK
Zemun
2 : 0
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 0
Tutin
Tutin
AS
Novi Pazar
3 : 1
Bane
Raška
Kiker
Kraljevo
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 4
Apolon
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (V)
Valjevo
6 : 0
Drina
Ljubovija
Mačva 2005
Bogatić
0 : 6
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 4
Mačva (Š)
Šabac
Zemun
Zemun
0 : 3
Čukarički
Beograd
Vozdovac
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
011
Beograd
10 : 0
BSK
Borča
Partizan
Beograd
4 : 1
Rad
Beograd
FSFV
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 6
Indeks
Novi sad
Železničar
Pančevo
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Vršac
Vršac
Vrbas
Vrbas
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Bečej 1918
Bečej
0 : 2
CFK
Vrbas
Borac
Lešnica
0 : 14
Loznica
Loznica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 1
Spartak
Subotica
Vojvodina (S)
Seleuš
4 : 3
Slavia
Kovačica
Vladimirovac
Vladimirovac
14 : 1
Borac
Sakule
Spartak 1911
Debeljača
3 : 2
Dolina
Padina
Vulturul
Grebenac
2 : 8
Vršac united
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
0 : 4
Jedinstvo
Vlajkovac
Sloga
Plandište
10 : 1
Vojvodina
Crvena Crkva
Antimon
Zajača
1 : 12
Radnički Stobeks
Klupci
Podrinje
Lozničko Polje
12 : 0
Luk-Kompenzatori
Loznica
Belo Polje
Belo Polje
0 : 10
Obrenovac 1905
Obrenovac
Pobeda
Piroman
3 : 0
Posavina
Stubline
ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
RSK
Rabrovo
0 : 2
Rudar 2001
Kostolac
Šapine
Šapine
1 : 10
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Zuce
Beograd
2 : 5
13. Maj
Zemun
Hajduk
Beograd
3 : 1
Balkan
Beograd
Banja
Beograd
3 : 0
Postar 1930
Beograd
Beograd 1929
Beograd
10 : 1
Rakovica
Beograd
Kolubara
Lazarevac
5 : 1
BSK 1925
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
2 : 4
Nord Star
Beograd
Teleoptik MK
Zemun
2 : 0
Altina MK
Zemun
PKB MK
Padinska Skela
0 : 7
DIF MK
Beograd
BASK MK
Beograd
3 : 4
Voždovac B MK
Beograd
OFK Beograd B MK
Beograd
3 : 0
Prva Iskra MK
Barič
Kolubara MK
Lazarevac
0 : 1
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 3
Napredak MK
Medoševac
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Spartak
Subotica
Arena SU
Subotica
7 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Partizan
Drazevac
1 : 2
Duboko
Mala Mostanica
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 3
Tutin
Tutin
ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
OFK AS
Novi Pazar
1 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Budućnost Krušik
Valjevo
1 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Omladinac
Ljig
18 : 0
Polet
Popucke
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
4 : 0
Šampion
Valjevo
Jedinstvo
Ub
4 : 2
Ribnica
Mionica
Bane
Raška
4 : 0
Luna
Novi Pazar
Kolašin
Zubin Potok
7 : 0
Sočanica
Sočanica
Mineral
Rudno
2 : 7
KMF Raška
Raška
OFK Šabac
Šabac
10 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Senta
Senta
4 : 0
Bačka
Mol
Obilić
Novi Kneževac
2 : 2
AFK
Ada
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 1
Kevi
Kevi
Postar
Zvezdara
0 : 10
OLE
Borca
Sindjelic
Beograd
1 : 0
Balkan
Beograd
BSK 1926
Baćevac
3 : 2
DIF
Beograd
Dorcol
Beograd
5 : 0
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Lokomotiva B
Beograd
1 : 5
OFK Beograd B
Beograd
BSK 1925 B
Batajnica
0 : 3
Brodarac 1947
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
5 : 2
Zuce
Zuce

Rukomet

Morava
Velika Plana
27 : 20
Sloga
Požega
Topličanin
Prokuplje
27 : 37
Dubočica 54
Leskovac
Obilić
Beograd
25 : 22
Priboj
Priboj
Mladost
Vršac
21 : 26
Kikinda
Kikinda
Metalac
Valjevo
27 : 26
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Novi Beograd
Beograd
30 : 23
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Rekreativo
Beograd
28 : 31
Partizan 2
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
25 : 25
Studentski grad
Beograd
Jagodina
Jagodina
25 : 25
Aleksinac
Aleksinac
Planinka
Kuršumlija
35 : 21
Žitorađa
Žitorađa
Trepča
Kosovska Mitrovica
28 : 34
Mladost
Čačak
Napredak
Kruševac
27 : 35
Karađorđe
Topola
Prva Petoletka
Trstenik
29 : 19
Beli andjeo
Prijepolje
Metalac
Kraljevo
22 : 26
Lokomotiva
Lapovo
Arilje
Arilje
29 : 36
Župa 54
Aleksandrovac
Lazarevac
Lazarevac
26 : 21
Ub
Ub
Beograd
Beograd
33 : 33
Prva Iskra Barič
Barič
Metaloplastika 2
Šabac
30 : 24
Smederevo
Smederevo
Kljajićevo
Kljajićevo
20 : 35
Prigrevica
Prigrevica
Gaj
Gaj
25 : 33
Omladinac (I)
Ilandža
Voždovac 1955
Beograd
30 : 22
Mladi radnik
Radinac
Metalac
Kraljevo
28 : 33
Požarevac
Požarevac
Rudar
Kostolac
16 : 45
Loznica grad
Loznica
ORK Loznica
Loznica
48 : 34
Metalac 2015
Valjevo
Radnički
Obrenovac
32 : 21
Beograd
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
25 : 19
Knjaževac
Knjaževac
Radan
Lebane
24 : 21
Topličanin
Prokuplje
Dubočica
Leskovac
21 : 27
Naisa 2
Niš
Laki
Crvenka
24 : 21
Temerin
Temerin

Futsal

Jastrebac
Blace
3 : 1
Kalča
Niš

Hokej

Debreceni HK
Debrecin
1 : 9
MAC Budapest
Budimpesta
Hokej klub Beograd
Beograd
2 : 5
Dunaújvárosi Acélbikák
Dunaújváros
Dunarea Galati
Galati
2 : 3
Ferencvárosi TC
Ferencvaros