XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 570 utakmica za dan
Subota, 14 Novembar 2015

Fudbal

ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Dinamo
Vranje
Proleter
Novi Sad
3 : 1
Bežanija
Beograd
Napredak
Kruševac
3 : 1
BSK Borča
Borča
Loznica
Loznica
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Inđija
Inđija
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Drina HE
Višegrad
3 : 0
Vlasenica
Vlasenica
Sutjeska
Foča
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Kozara
Gradiška
1 : 1
Leotar
Trebinje
Sloboda (NG)
Novi Grad
6 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Borac
Šamac
1 : 1
Tekstilac
Derventa
Mladost
Velika Obarska
0 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Željezničar
Doboj
1 : 0
Borac
Kozarska Dubica
BSK
Banja Luka
1 : 0
Omarska
Omarska
Sloga (S)
Srbac
4 : 0
Proleter
Teslić
Modriča
Modriča
1 : 1
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Laktaši
Laktaši
6 : 1
Sloga (T)
Trn
Rudar
Ugljevik
2 : 2
Mladost (R)
Rogatica
Mladost (G)
Gacko
0 : 0
Famos
Vojkovići
Podrinje
Janja
3 : 0
Sloga Junajted
Bijeljina
Glasinac 2011
Sokolac
3 : 1
Napredak
Donji Šepak
Lokomotiva
Brčko
2 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Ilićka 01
Brčko
1 : 0
Radnički (K)
Karakaj
Željezničar
Banja Luka
8 : 0
Naprijed
Banja Luka
Progres
Kneževo
1 : 2
Karanovac
Karanovac
OFK Lauš
Banja Luka
2 : 0
FSA
Prijedor
Borac
Istočni Drvar
2 : 1
Džaja
Banja Luka
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 0
OFK Bor
Bor
Radan
Lebane
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Dunav
Prahovo
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Timok
Zaječar
3 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Odžaci
Odžaci
4 : 2
Borac (S)
Sakule
Sloga
Temerin
4 : 0
Železničar
Pančevo
Cement
Beočin
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
IMR
Rakovica
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
IMT
Beograd
4 : 1
GSP Polet
Beograd
BASK
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sopot
Sopot
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Karađorđe
Topola
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Mačva
Šabac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Jedinstvo
Ub
FAP
Priboj
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Kosanica
Kuršumlija
3 : 4
Kopaonik
Brus
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Rtanj
Boljevac
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Bukovik
Razanj
Morava
Vladičin Han
3 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Sloga (L)
Leskovac
0 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Bobište
Bobište
Vršac United
Vršac
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
5 : 0
Polet
Izbište
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga
Plandište
3 : 1
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Veternik
Veternik
6 : 2
Sremac
Vojka
Sloga
Erdevik
0 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Slavija
Novi Sad
1 : 0
Jugović
Kać
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surcin
Gruža
Gruža
2 : 1
Proleter
Vranovo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Rudar
Kostolac
Radnički 1926
Požarevac
2 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Basarac
Mišljenovac
3 : 2
Borac
Žabari
Morava
Velika Plana
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Spartak 1924
Ljig
Budućnost
Arilje
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Slavija (K)
Kragujevac
BSK
Buljane
0 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Blagotin
Poljna
0 : 0
Mladi radnik
Bačina
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Polet
Samarinovac
0 : 2
Kosovac
Prokuplje
Trbunje
Trbunje
3 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Morava
Žitkovac
2 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Polet
Vitoševac
0 : 2
Rasovača
Rasovača
Zlot
Zlot
4 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
BSK
Bogovina
3 : 2
Rudar
Grljan
Rgotina
Rgotina
5 : 0
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Vratarnica
Vratarnica
0 : 3
Mladost (S)
Sumrakovac
Borac
Barje Čiflik
1 : 3
Jedinstvo
Bela Palanka
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Spartak
Pirot
0 : 2
Padež
Petrovac
Zvezda
Blato
6 : 1
Napredak
Izvor
Samolica
Samoljica
0 : 4
Pčinja
Trgovište
Biljači
Biljača
0 : 2
OFK Alakince
Alakince
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Aluminjum
Niš
1 : 3
Proleter
Mezgraja
Vulkan
Brenica
7 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Partizan (U)
Uljma
5 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Polet
Nakovo
6 : 0
Krajina
Krajišnik
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Begej
Žitište
4 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Mladost
Banatski Despotovac
6 : 2
Roham
Nova Crnja
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Naftagas
Elemir
4 : 0
Bilećanin
Sečanj
Banat
Čenta
1 : 0
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Kikinda 1909
Kikinda
4 : 0
Napredak
Čestereg
Mladost
Kruščić
5 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Stanišić
Stanišić
1 : 2
Polet
Karavukovo
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Jadran
Feketić
Tornjoš
Tornjoš
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 0
Bajša
Bajša
Radnički 1905
Bajmok
5 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Obilić
Novi Kneževac
5 : 2
Preporod
Novi Žednik
Partizan
Vitojevci
0 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sloven
Ruma
3 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Hercegovac
Gajdobra
0 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Tvrdjava
Bač
7 : 3
Kulpin
Kulpin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 4
Borac
Šajkaš
Omladinac
Stepanovićevo
4 : 1
Susek
Susek
Mladost
Novi Sad
2 : 2
TSK
Temerin
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 2
Sofeks
Futog
Železničar
Novi Sad
2 : 1
Vinogradar
Ledinci
Index
Novi Sad
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Futog
Futog
3 : 1
Jedinstvo
Rumenka
OFK Sirig
Sirig
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Šumadija
Šopić
2 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 0
Strelac
Mislođin
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 0
Napredak
Medoševac
Policajac
Beograd
2 : 2
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Mladenovac
Mladenovac
4 : 1
Boleč
Grocka
Pinosava
Pinosava
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Sloboda
Lipe
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 3
Drina
Ljubovija
Sinđelić
Lipnica
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Banjani
Banjani
5 : 0
Kolubara
Jabučje
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tešnjar
Valjevo
2 : 2
Joševa
Joševa
Kačer
Belanovica
1 : 9
Sovljak
Sovljak
ZSK
Valjevo
1 : 2
Mladost
Dračić
OFK Divci
Divci
7 : 4
Polet
Popučke
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Trlić
Trlić
0 : 3
Tulari
Tulari
Srbija
Ilićevo
0 : 1
Pobeda
Beloševac
Jadran
Kragujevac
1 : 0
Ćava
Grošnica
Radnički
Kovači
1 : 1
Radnik
Ušće
Radnički
Tekija
1 : 6
Rudar (P)
Plazane
Supska
Supska
2 : 2
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Vinorača
Vinorača
4 : 0
Kolare
Kolare
Resavac
Subotica
3 : 0
Blagotin
Belušić
Varvarin
Varvarin
0 : 4
Omladinac
Pojate
Polet 57
Milutovac
3 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Polet
Radevac
0 : 3
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Tempo
Mozgovo
1 : 0
Sloga (K)
Korman
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 0
OFK Morava
Leskovac
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 1
Real
Donja Jajina
BSK
Belanovce
2 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 0
Morava
Gložane
Rastina 1918
Rastina
3 : 4
Partizan
Kupusina
Hajduk Junior
Kula
3 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Žitkovica
Žitkovica
3 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Meteor
Lapovo
2 : 1
Marjan
Knić
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 1
Sloga
Krnić
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 2
Radnički
Koceljeva
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 2
Vidojevica
Lešnica
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Milicionar
Bogatić
4 : 0
Duško
Klenje
Grdica
Grdica
3 : 1
Morava
Sirča
Partizan
Vrba
3 : 1
Budućnost
Samaila
Borac
Adrani
1 : 2
Jedinstvo
Dragosinjci
Mladost
Vrdila
7 : 1
Šumadija
Šumarice
Tavnik
Tavnik
4 : 3
Vrnjci
Vrnjci
Proleter
Pečenog
1 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
3 : 2
Lazac
Lazac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
6 : 2
Napredak
Gračac
Ozremica
Beršići
2 : 2
Mladost 09
Vraćevšnica
Sparta Grabovica
Grabovica
3 : 0
Omladinac
Kalimanići
Voćar
Kotraža
4 : 1
Sloga
Kaona
Bjelica
Milatovići
4 : 4
Jelica
Goračići
Baličevac
Baličevac
10 : 0
Padina
Padina
Rad
Merošina
3 : 2
Sloga
Jovanovac
Jugovići
Jug Bogdanovac
0 : 2
Banaćanin
Aleksandrovo
Napredak 1976
Jošanica
3 : 1
Mladost
Resnik
Hajduk
Rujevica
1 : 0
Sloga
Žučkovac
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 1
Bukovik
Vrbovac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
2 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
Radnik
Davidovac
4 : 2
Popovac
Popovac
Jugovići
Bogdanje
3 : 0
Morava
Medvedja
Sloboda 1948
Mijajlovac
2 : 3
Stragari
Stragari (Trstenik)
Topoljak
Grabovac
2 : 1
Vinogradar
Riljac
Mladost (J)
Jelenac
0 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Radnički
Požeženo
7 : 0
Ram
Ram
Pečanica
Pečanica
3 : 2
Kumane
Kumane
Dunavac
Kisiljevo
4 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Srednjevo
Srednjevo
2 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Mladi Borac
Majilovac
0 : 3
Pek
Kusiće
Budućnost
Vlaška
0 : 4
Sloga
Isakovo
Mladost
Raklja
14.11.2015
Ratajac
Donje Rataje
14.11.2015
Obilic
Mrmos
Baštovan
Subotica
14.11.2015
Zupski Biser
Laćisled
Mašinac
Niš
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 2
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Javor
Ivanjica
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Mladost
Lučani
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
FAP
Priboj
5 : 3
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Sloboda (U)
Užice
3 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Polet
Ljubić
BASK
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Bežanija
Beograd
1 : 2
Brodarac 2
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Slavija
Kovačica
2 : 5
Dolina
Padina
PKB
Padinska skela
2 : 0
GSP Polet
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 0
Prva Iskra
Baric
Balkan
Beograd
1 : 2
Vrcin
Vrcin
Srem
Jakovo
2 : 0
Turbina
Vreoci
Brodarac 1947
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
9 : 1
Sopot
Sopot
Grafičar
Beograd
1 : 0
Torlak
Beograd
Dunavac Grocka
Grocka
3 : 1
Banja
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
Buducnost
Dobanovci
Kom
Podgorica
2 : 1
Iskra
Danilovgrad
Cetinje
Cetinje
0 : 10
Budućnost
Podgorica
Ibar
Rožaje
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Bratstvo
Cijevna
1 : 6
Berane
Berane
Internacional MO
Beograd
2 : 0
Rad MO
Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
3 : 4
011 MO
Beograd
Brodarac
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
4 : 1
Real Niš
Niš
Petar Puača
Novi Sad
1 : 1
Indeks
Novi sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
5 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Sindjelić
Beograd
14 : 0
IM Rakovica
Beograd
Dominus
Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Radnički
Novi Beograd
Borča
Borča
0 : 1
Teleoptik
Zemun
BASK
Beograd
1 : 1
011
Beograd
Tutin
Tutin
5 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Trudbenik
Beograd
0 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Senjak
Valjevo
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Šampion
Valjevo
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Loznica
Loznica
2 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mačva
Šabac
Obilić
Živica
6 : 0
Petlić 2006
Smederevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
AF Duljaj
Topola
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
AF Đokić
Velika Plana
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Vinca
Vinca
3 : 2
Dorćol
Beograd
Sremcica
Sremcica
2 : 0
Beograd 1929
Beograd
Avala
Beograd
0 : 2
Zuce
Beograd
Graficar
Beograd
1 : 4
Hajduk
Beograd
Apolon 2010
Beograd
7 : 1
Pinosava
Pinosava
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Crvena zastava
Obrenovac
Zadrugar
Orasac
4 : 1
Budućnost
Zvecka
Donjošorac
Šabac
5 : 0
Radnički
Koceljeva
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Radnički Stobex
Klupci
7 : 0
Karađorđe
Mišar
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Indeks
Novi sad
Donji Srem
Pećinci
1 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
8 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
5 : 0
Bačka 1901
Subotica
Kiker
Kraljevo
4 : 0
Kosmet
Leposavić
Tutin
Tutin
2 : 1
Slavija
Kragujevac
Dominus
Beograd
0 : 10
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
0 : 0
Čukarički
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 0
FSFV
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 8
Studentski Grad
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Sindjelić
Beograd
Loznica
Loznica
3 : 0
Donjošorac
Šabac
Drina
Ljubovija
1 : 2
OFK Osečina
Osečina
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Mačva
Šabac
Presing
Požarevac
2 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Bačinac
Bačinac
2 : 3
Cepelin 026
Smederevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Plana
Velika Plana
OŠ Karađorđe 2009
Rača
0 : 9
Petlić 2006
Smederevo
Zvižd
Kučevo
1 : 3
AF Duljaj
Topola
Obilić
Živica
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
13.maj
Zemun
1 : 1
Vranić
Vranić
Srem J.
Jakovo
5 : 0
OFK Zabrežje
Obrenovac
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 3
BAK
Bela Crkva
Polet
Izbište
0 : 5
Vršac
Vršac
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 1
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 1
Karlsdorf
Ban.Karlovac
Pionir
Beograd
2 : 5
Dorćol
Beograd
Sremčica
Sremcica
1 : 1
Palilulac
Beograd
Trudbenik
Beograd
1 : 1
Beograd 1929
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 2
Torlak
Beograd
Polet
Idvor
0 : 10
Petar Urošev
Pančevo
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Borac
Sakule
Mladost (V)
Vojlovica
4 : 1
Slavija
Kovačica
Prva Iskra
Baric
1 : 0
Budućnost
Zvecka
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 9
Rađevac
Krupanj
Mašinac
Niš
5 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 4
Jedinstvo 2014
Pirot
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
14.11.2015
10:00
Akademija RAĐ
Krupanj
Donjošorac
Šabac
14.11.2015
10:00
Radnički (K)
Koceljeva
Rađevac
Krupanj
4 : 4
Mačva 2005
Bogatić
Mačva (Š)
Šabac
14.11.2015
10:00
POFK Savacium
Šabac
OFK Šabac
Šabac
14.11.2015
10:00
OFK Atletiko
Šabac
Voždovac
Beograd
0 : 8
Partizan
Beograd
Sindjelić 2012
Beograd
7 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 4
Studentski Grad
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
6 : 0
Fer Plej 06
Beograd
Budućnost Krušik 1
Valjevo
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Bambi
Požarevac
1 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
Kolonija
Smederevska Palanka
4 : 2
Kostolac 2008
Kostolac
Plana
Velika Plana
1 : 0
Petlić
Smederevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
14.11.2015
Presing
Požarevac
Stari Grad
Golubac
14.11.2015
Đokić
Velika Plana
Bambi
Požarevac
4 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Kolonija
Smederevska Palanka
2 : 2
Kostolac 2008
Kostolac
Plana
Velika Plana
5 : 2
Petlić
Smederevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
14.11.2015
10:00
Presing
Požarevac
Stari Grad
Golubac
14.11.2015
10:00
Đokić
Velika Plana
Klub 11
Beograd
2 : 6
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Klub 11
Beograd
Rad
Banjica
2 : 0
011
Beograd
OLE
Beograd
0 : 2
Radnički
Novi Beograd
Dominus
Beograd
1 : 4
BSK
Borca
Fair Play 06
Beograd
3 : 5
OFK Beograd
Beograd
Forza
Beograd
3 : 2
Ada
Beograd

Košarka

Mega Leks
Beograd
76 : 72
Cibona
Zagreb
Krka
Novo Mesto
58 : 66
Sutjeska
Niksic
Budućnost VOLI
Podgorica
65 : 55
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Beovuk 72
Beograd
73 : 68
Smederevo
Smederevo
Tamiš
Pančevo
99 : 64
Jagodina
Jagodina
FMP
Železnik
80 : 65
Spartak
Subotica
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
70 : 71
Sloga
Kraljevo
Mladost
Smederevska Palanka
110 : 67
Beko
Beograd
Proleter
Zrenjanin
86 : 87
Napredak
Aleksinac
Plana
Velika Plana
79 : 60
Sloboda
Užice
Dunav
Stari Banovci
78 : 71
Vojvodina
Novi Sad
Zlatibor
Čajetina
86 : 87
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Sloboda
Tuzla
82 : 87
Kakanj
Kakanj
Bošnjak
Hadžići
66 : 65
Građanski
Bijeljina
Radnik BN Basket
Bijeljina
67 : 78
Spars
Sarajevo
Leotar Swisslion
Trebinje
76 : 47
Varda HE
Višegrad
Sutjeska
Foča
63 : 51
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
Student
Banja Luka
83 : 54
Drina Birač
Zvornik
Knjaževac
Knjaževac
85 : 82
Jablanica
Medveđa
Sokobanja
Sokobanja
94 : 91
OKK Junior
Niš
Rtanj
Boljevac
99 : 80
Mladost Vesna
Bela Palanka
Klik
Arilje
75 : 69
Šabac
Šabac
Student BB
Bajina Bašta
78 : 62
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Kolubara LA 2003
Lazarevac
89 : 59
Žarkovo
Beograd
Borac
Zemun
87 : 80
Torlak Aboca
Beograd
Astra
Beograd
80 : 83
BKK Radnički
Beograd
Zvezdara
Beograd
66 : 56
Zemun
Zemun
Topola
Bačka Topola
77 : 71
Stara Pazova
Stara Pazova
Crvenka
Crvenka
63 : 96
Sveti Đorđe
Žitište
Odžaci
Odžaci
72 : 90
Hajduk
Kula
Jedinstvo
Novi Becej
68 : 84
Futog Tehnomer
Futog
Loznica
Loznica
89 : 56
Mladost 2014
Ub
Student 014
Valjevo
63 : 81
M015
Šabac
Play Off
Užice
75 : 64
GM-032
Gornji Milanovac
Mileševac
Prijepolje
86 : 61
Ivanjica
Ivanjica
Feniks
Bačka Palanka
84 : 80
Star Beočin
Novi Ledinci
Sloboda NS
Novi Sad
85 : 75
Bagljaš
Zrenjanin
Sivac
Sivac
65 : 102
Budućnost
Novi Sad
SO Koš
Sombor
72 : 65
Velika Kikinda
Kikinda
Dunav 2014
Apatin
92 : 53
Vojvodina NM
Novo Mileševo
Jedinstvo
Kačarevo
64 : 88
Nova Pazova
Nova Pazova
Pink
Šimanovci
90 : 86
Jadran
Golubinci
Omladinac
Novi Banovci
90 : 42
BNS
Banatsko Novo Selo
Sloga (D)
Despotovac
20 : 0
Temnić
Varvarin
Studenica
Ušće
99 : 88
Požarevac
Požarevac
Kopaonik
Leposavić
64 : 91
Paraćin
Paraćin
Đerdap
Kladovo
69 : 50
Vukovi Merošina
Merošina
Vrbas Medela
Vrbas
106 : 77
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
20 : 0
Bor
Bor
Novosadska ŽKA
Novi Sad
57 : 60
Kraljevo
Kraljevo
Šumadija
Kragujevac
86 : 81
Radnički
Kragujevac
Student
Niš
49 : 69
Radivoj Korać
Beograd
Vršac
Vršac
64 : 52
Crvena zvezda
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
52 : 84
Karaburma
Beograd
Srbobran
Srbobran
74 : 53
Jedinstvo
Novi Bečej
Banat
Kikinda
54 : 60
Bežanija
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
51 : 100
Partizan
Beograd
Železničar
Lajkovac
61 : 51
Mileševac
Prijepolje
Užice
Užice
31 : 116
Ljubovija
Ljubovija
Actavis academy
Leskovac
71 : 53
Student 2
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
68 : 66
Radnik
Surdulica
Sloboda
Novi Grad
78 : 71
Impuls
Ilidža
Jedinstvo BHT
Tuzla
73 : 54
Željezničar
Sarajevo
Mladi Krajišnik
Banja Luka
46 : 61
Orlovi
Banja Luka

Odbojka

Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Inđija
Inđija
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 1
Železničar
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Bavanište
Bavanište
Partizan
Lipljan
1 : 3
Gračac
Gračac
Drina
Bajina Bašta
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
Užice
Užice
1 : 3
Antena
Kruševac
Futog
Futog
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Proleter
Zrenjanin
Mladost-Expans
Nova Pazova
3 : 1
Bečej
Bečej
Knez Lazar
Kruševac
2 : 3
Gračanica
Gračanica
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 2
Tehničar
Kraljevo
Morava
Vladičin Han
3 : 1
Radan
Lebane
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Mladost
Bosilegrad
Đerdap
Kladovo
14.11.2015
Knjaževac
Knjaževac
Stražilovo
Sremski Karlovci
2 : 3
Botafogo
Novi Sad
Dunav Voley 2
Novi Sad
1 : 3
Šid
Šid
Merkur
Bačka Palanka
3 : 1
Partizan
Bač
Sombor
Sombor
3 : 0
Vest
Šid
Mladost
Turija
3 : 0
Bečej 2
Bečej
Sloven
Ruma
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Obrenovac
Obrenovac
2 : 3
Roda
Beograd
Tempo
Ražljevo
0 : 3
Maglić
Foča
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Gradiška
Gradiška
Majevica
Lopare
0 : 3
Modriča Optima
Modriča
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Jedinstvo (U)
Užice
MD Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 2
Dinamo
Pančevo
Beograd
Beograd
3 : 1
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
FOK
Futog
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Srem Eaton Tempo
Sremska Mitrovica
2 : 3
Futog
Futog
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Student
Niš
Vršac
Vršac
0 : 3
Ruma
Ruma
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Borac
Čačak
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Trstenik
Trstenik
1 : 3
Tutin Dalas
Tutin
Ub
Ub
3 : 0
Sterija
Beograd
Zaslon
Šabac
3 : 2
Srbijanka 014
Valjevo
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Roda
Beograd
3 : 1
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Spartak
Ljig
Pirot
Pirot
1 : 3
Paraćin
Paraćin
Vranje
Vranje
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Desetka
Niš
Tajm
Užice
1 : 3
Priboj
Priboj
Bambi volej
Prjepolje
3 : 0
Stars
Požega
Mladost
Kruševac
3 : 0
Kraljevo
Kraljevo
Raška
Raška
0 : 3
Volej stars junior
Novi Pazar
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Pusta Reka
Bojnik
ŽOK Topličanin
Prokuplje
1 : 3
BSK
Bujanovac
Panda
Vranje
3 : 2
Leskovac 98 2
Leskovac
Timok
Zaječar
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Bor II
Bor
1 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
ŽOK 030
Bor
3 : 1
Ozren
Sokobanja
CVS
Sombor
3 : 1
Gox-IN
Bački Gračac
Hajduk
Kula
3 : 1
Elan Volej
Srbobran
Apatin
Apatin
3 : 2
Volejstars
Sombor
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 1
Banat
Vršac
Mladost
Nova Pazova
3 : 0
Jedinstvo 3
Stara Pazova
Eaton Srem Tempo 3
Sremska Mitrovica
1 : 3
Star
Novi Sad
Trijumf 2013
Šid
0 : 3
Lavovi 07
Novi Sad
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 1
VST
Novi Sad
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Futog vest
Futog
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
Partizan
Bač
Karadjordje
Topola
3 : 0
Jagodina 2
Jagodina
Fortuna plus
Aranđelovac
3 : 1
Smeč SV
Svilajnac
Ravno
Ćuprija
0 : 3
Smeč 5
Kragujevac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Obilić
Beograd
Blok-aut
Beograd
3 : 0
Volleyland
Beograd
Avala
Beograd
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Zvezda NP
Beograd
0 : 3
Pionir
Beograd
Ribnica
Mionica
3 : 1
Tamnava Voćar
Koceljeva
Dalko
Aleksinac
0 : 3
Aleksinac
Aleksinac
Futog 2
Futog
3 : 2
Štrand Volej
Novi Sad
Smeč
Veternik
2 : 3
Libero
Bačko Gradište
Mačva
Noćaj
0 : 3
Sirmium
Sremska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
2 : 3
Mladost (NS)
Novi Sad
Plana
Velika Plana
0 : 3
Tehničar
Smederevo
Fenix Čukarički
Beograd
1 : 3
Resnik
Beograd
Kralj 2
Beograd
3 : 0
Spas
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
1 : 3
Imlek
Beograd
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Balkana
Mrkonjić Grad
Laktaši
Laktaši
0 : 3
Maglić
Foča
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
Stakorina
Čajniče
1 : 3
Jahorina
Pale

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
29 : 39
Tatran
Prešov
Borac M:TEL
Banja Luka
26 : 21
Maks Strumica
Skopje
Jugović
Kać
29 : 20
Železničar 1949
Niš
Rudar
Kostolac
21 : 22
Morava
Velika Plana
Sloga
Požega
22 : 20
Radnički
Kragujevac
Šamot 65
Arenđelovac
26 : 25
Mokra Gora
Zubin Potok
Metalac
Valjevo
28 : 32
Zlatar
Nova Varoš
Inđija
Inđija
26 : 20
Jedinstvo
Novi Bečej
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
37 : 32
Jabuka
Jabuka
Metalac
Futog
30 : 26
Hercegovina
Sečanj
Planinka PV
Kuršumlija
30 : 27
Bela Palanka
Bela Palanka
Vranje 1957
Vranje
31 : 23
Aleksinac
Aleksinac
Hajduk Veljko
Negotin
43 : 25
Rembas
Resavica
Prva Petoletka
Trstenik
42 : 34
Trepča
Kosovska Mitrovica
Metalac
Kraljevo
22 : 33
Novi Pazar
Novi Pazar
Priboj
Priboj
29 : 22
Župa 54
Aleksandrovac
Mladost
Čačak
26 : 31
Lokomotiva
Lapovo
Partizan 2
Beograd
14 : 16
Studentski grad
Beograd
Ub
Ub
26 : 27
Sloga
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
26 : 26
Novi Beograd
Beograd
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
40 : 14
Crvenka 2
Crvenka
Majdanpek
Majdanpek
28 : 28
Radnički
Ćuprija
Paraćin
Paraćin
43 : 36
Đerdap
Kladovo
Rudar
Majdanpek
27 : 34
Rtanj
Boljevac
Brestovac
Brestovac
34 : 40
Knjaževac
Knjaževac
Niška Banja
Niška Banja
28 : 31
Topličanin 2
Prokuplje
Bane
Raška
14.11.2015
19:00
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Partizan
Budisava
26 : 38
Sloga
Hrtkovci
Omladinac (D)
Deliblato
25 : 27
Crepaja
Crepaja
Vogošća
Vogošća
26 : 25
Maglaj
Maglaj
Izviđač
Ljubuški
39 : 26
Zrinjski
Mostar
Krajina
Cazin
26 : 23
Sloga
Doboj
Konjuh
Živinice
25 : 20
Čelik
Zenica
Bosna
Visoko
28 : 27
Igman
Ilidža
Derventa
Derventa
33 : 27
Gradačac
Gradačac
Kotor Varoš
Kotor Varoš
29 : 34
Leotar
Trebinje
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
32 : 39
Hercegovina
Nevesinje
Golić Šarić
Banja Luka
35 : 28
Drina
Zvornik
Radnički
Kragujevac
38 : 22
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
Medicinar
Šabac
37 : 29
Sloga
Petrovac na Mlavi
Pančevo
Pančevo
30 : 26
Metalac
Kraljevo
Avala
Vrčin
32 : 35
Voždovac 1955
Beograd
Mačva
šabac
28 : 35
ORK Beograd
Beograd
Jadran
Feketić
28 : 25
Laki
Crvenka
Župa
Aleksandrovac
32 : 33
Metalac AD
Gornji Milanovac
Sočanica
Sočanica
21 : 30
Prijepolje
Prijepolje
Naisa 2
Niš
31 : 27
Rtanj
Boljevac
Mokrin
Mokrin
31 : 19
Apatin
Apatin
Dolovo
Dolovo
30 : 27
Mladost
Srpska Crnja
Partizan
Iđoš
45 : 23
Senta
Senta
Morava Han
Vladičin Han
20 : 22
Niška Banja
Niška Banja
Izviđač
Ljubuški
20 : 26
Mira
Prijedor
Grude
Grude
43 : 21
Katarina
Mostar
Krivaja
Zavidovići
31 : 24
Jedinstvo
Tuzla
Bihać
Bihać
26 : 23
Ilidža
Ilidža
Rogatica
Rogatica
25 : 29
Lokomotiva
Mostar
Doboj
Doboj
23 : 29
Leotar
Trebinje

Vaterpolo

Primorac
Kotor
11 : 7
Nais
Niš
Medveščak
Zagreb
2 : 9
Jadran ST
Split
Stari Grad
Beograd
23 : 6
ŽAK
Kikinda
Šabac
Šabac
10 : 3
Zemun
Zemun
Beograd
Beograd
8 : 10
Banjica
Beograd
Taš
Beograd
8 : 10
Dunav
Novi Sad
Bečej
Bečej
7 : 12
Singidunum
Beograd
Partizan 2
Beograd
11 : 10
Rasina
Kruševac
Banja Luka
Banja Luka
11 : 11
Valis 93
Valjevo

Futsal

Apa Futsal
Apatin
5 : 8
Viking
Ruma
Kikinda
Kikinda
2 : 3
Telep
Novi Sad
Fontana
Čačak
5 : 8
Partenon
Smederevska Palanka
Ivanjica
Ivanjica
9 : 6
Raška
Raška
Dolap
Prokuplje
1 : 8
Timok
Zaječar
Pirot
Pirot
7 : 1
As
Bujanovac
Jastrebac
Blace
3 : 1
Prokuplje
Prokuplje
92
Užice
7 : 8
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Kareli
Ub
2 : 1
Flach
Valjevo
Aleksinac
Aleksinac
6 : 3
Babušnica 2011
Babušnica
Miners
Majdanpek
8 : 2
Gurgusovac
Knjaževac
Rota
Bujanovac
3 : 3
Akademac
Niš
Seljak
Livno
2 : 5
Tango
Istočno Sarajevo
Sofić Konjic
Buturović Polje
10 : 7
Kaskada
Gračanica
Mostar SG
Mostar
3 : 1
Kaskada
Gračanica
Brotnjo Premier SK
Čitluk
4 : 5
Sofić Konjic
Buturović Polje
Tango
Istočno Sarajevo
5 : 1
Jošavka
Čelinac
Leotar
Trebinje
4 : 5
Seljak
Livno
Zrinjski
Mostar
5 : 2
Bosna Kompred
Tuzla
Ljubić
Prnjavor
9 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Sokrates
Banjaluka
8 : 4
Ljubinje
Ljubinje
Hercegovac
Bileća
2 : 2
Jahorina
Pale
Klanac
Brčko
4 : 6
Salines
Tuzla
Vega Mix
Živinice
6 : 2
Bubamara
Cazin