XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 652 utakmica za dan
Subota, 26 Septembar 2015

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Spartak
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnik
Surdulica
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Loznica
Loznica
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Dinamo
Vranje
Olimpic
Sarajevo
0 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
Drina
Zvornik
1 : 2
Velež
Mostar
Čelik
Zenica
1 : 0
Borac
Banja Luka
Rudar
Prijedor
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Vlasenica
Vlasenica
2 : 1
Leotar
Trebinje
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Drina HE
Višegrad
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
Sutjeska
Foča
Mladost
Velika Obarska
2 : 0
Kozara
Gradiška
Borac
Šamac
1 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Modriča
Modriča
5 : 0
Župa
Milosavci
Laktaši
Laktaši
0 : 0
Sloga (S)
Srbac
Sloga (D)
Doboj
5 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Podrinje
Janja
3 : 0
Rudar
Ugljevik
Lokomotiva
Brčko
2 : 2
Mladost (G)
Gacko
Ilićka 01
Brčko
0 : 3
Jedinstvo (Br)
Brodac
Napredak
Donji Šepak
1 : 0
Famos
Vojkovići
OFK Lauš
Banja Luka
3 : 0
Gomjenica
Prijedor
Lijevče
Nova Topola
3 : 0
Naprijed
Banja Luka
FSA
Prijedor
1 : 0
Karanovac
Karanovac
OFK Brdo
Hambarine
0 : 1
Mladost
Kotor Varoš
Polet 1926
Brod
3 : 0
Trebava
Osječani
OFK Pridjel
Pridjel
2 : 0
Posavina
Miloševac
Bratstvo
Bratunac
2 : 3
Birač
Derventa
Milan
Kosjerovo
2 : 0
Borac (M)
Maglajani
Borac
Istočni Drvar
6 : 2
Mladost
Zalužani
Sloga 94
Bijeljina
1 : 3
Drina
Amajlije
Crvena zemlja
Nova Ves
4 : 3
Bratstvo
Povelič
Biseri
Lišnja
3 : 0
Crni vrh
Jaružani
Studenac
Kobaš
2 : 5
Vrbas
Prijebljezi
Sloga 73
Ždreban
1 : 1
Partizan
Koprivna
Trebavac
Vranjak
2 : 2
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Mladost
Botajica
1 : 1
Vučijak
Gnionica
Crvena zvijezda
Donji Žabar
1 : 0
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Borac
Ražljevo
6 : 0
Budućnost Red Star
Vučilovac
Zadrugar
Bukvik
2 : 0
Jedinstvo
Koretaši
Čelik
Grbavica
1 : 0
Sloboda
Mrtvica
Ljeljenča
Ljeljenča
1 : 2
Stević Jovan
Vršani
Jedinstvo
Donja Čađavica
0 : 2
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
Obarska
Velika Obarska
3 : 1
Omladinac
Gornja Čađavica
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
1 : 0
Panteri
Zagoni
Koridor 2011
Bijeljina
1 : 1
Sloboda
Donji Dragaljevac
Proleter
Gornji Dragaljevac
2 : 5
Građanski
Bijeljina
Brodac
Brodac
3 : 0
Modran
Modran
Kolektiv
Međaši
8 : 0
Drina
Batar
Bjeloševac
Bjeloševac
3 : 0
Sloga
Dazdarevo
VSK
Velino Selo
0 : 3
OFK Janja 2009
Janja
Tavna
Banjica
0 : 0
Mladost
Patkovača
OFK Batković
Batković
6 : 0
Glogovac
Glogovac
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
4 : 1
Buk
Gornja Bukovica
Polet
Mala Obarska
1 : 1
Kovačići 08
Kovačići
Sloga
Donja Bukovica
3 : 3
Mladen Perić
Glogovac
Borac
Trnjaci
5 : 0
Napredak
Dijelovi
Čengić
Čengić
2 : 3
Ljeskovac
Ljeskovac
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Radan
Lebane
Timok
Zaječar
2 : 2
Temnić 1924
Varvarin
Tabane 1970
Jagodina
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Sinđelić
Niš
Dunav
Prahovo
3 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Cement
Beočin
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
Vršac
Vršac
1 : 1
Borac (S)
Sakule
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Železničar
Pančevo
IMT
Beograd
2 : 1
Turbina
Vreoci
BASK
Beograd
0 : 1
Dorćol
Beograd
Sopot
Sopot
3 : 2
Brodarac 1947
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
GSP Polet
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
FAP
Priboj
2 : 2
Zvižd
Kučevo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Mačva
Šabac
0 : 1
Karađorđe
Topola
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Kosanica
Kuršumlija
5 : 0
Župa
Aleksandrovac
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Lužnica
Babušnica
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 0
ŽAK
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Sloga
Plandište
3 : 1
Vršac United
Vršac
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Srbobran
Srbobran
1 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
Polet (S)
Sivac
1 : 3
Bečej 1918
Bečej
ŽAK
Sombor
1 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Slavija
Novi Sad
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 2
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
Jugović
Kać
0 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Radnički 1926
Požarevac
4 : 3
Napredak
Markovac
Morava
Velika Plana
1 : 2
RSK
Rabrovo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 1
Rudar
Kostolac
Budućnost
Arilje
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Ovčar
Markovica
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Topličanin
Prokuplje
11 : 0
Polet
Samarinovac
Malošište
Malošište
6 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Morava
Žitkovac
3 : 1
Radnički 1924
Kočane
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
1 : 1
Koprijan 1975
Gradište
Poreč
Donji milanovac
3 : 1
Blizna
Blizna
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 1
Sloga
Kobišnica
Rudar
Grljan
2 : 2
Vratarnica
Vratarnica
Midžor
Kalna
3 : 1
Polet
Jablanica
Mladost (S)
Sumrakovac
2 : 3
ŠSK
Štipina
Spartak
Pirot
1 : 1
Borac
Barje Čiflik
Zvezda
Blato
3 : 0
Zadrugar
Krupac
Levosoje Talenat
Levosoje
0 : 3
OFK Alakince
Alakince
Corrotica
Crnotince
0 : 3
Pavlovac
Pavlovac
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 0
Železničar
Brestovac
Aluminjum
Niš
4 : 0
Radnički
Trupale
Vulkan
Brenica
0 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
8 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 3
Polet
Nakovo
Naftagas
Elemir
1 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Banat
Čenta
1 : 1
Begej
Žitište
Kikinda 1909
Kikinda
4 : 4
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Napredak
Čestereg
0 : 0
Krajina
Krajišnik
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Bilećanin
Sečanj
4 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 1
Roham
Nova Crnja
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 3
Graničar (G)
Gakovo
Njegoš
Lovćenac
1 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Radnički 1905
Bajmok
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
Obilić
Novi Kneževac
4 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Krivaja
Krivaja
0 : 0
Jadran
Feketić
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Potisje
Kanjiža
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Sloven
Ruma
0 : 0
Napredak (P)
Popinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Sofeks
Futog
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Proleter
Banoštor
0 : 1
OFK Futog
Futog
Mladost
Novi Sad
1 : 2
Index
Novi Sad
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 0
Železničar
Novi Sad
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
5 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Napredak
Medoševac
3 : 0
Radnički
Rudovci
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
Milutinac
Zemun
Pinosava
Pinosava
4 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Avala 1939
Beli Potok
6 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Železničar
Požarevac
Đerdap
Golubac
3 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Šumadinac
Brzan
1 : 1
Karađorđe
Rača
Jasen
Brodarevo
2 : 2
Prvi partizan
Užice
Soko
Bajina Bašta
0 : 3
Polet
Rasna
Čajetina
Gostilje
4 : 3
Ariljska rampa
Požega
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Mačva 2005
Bogatić
1 : 0
Antimon
Zajača
Jadar
Stupnica
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Jadran
Kragujevac
3 : 0
Partizan
Cerovac
Budućnost
Resnik
2 : 3
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Borac
Drenovac
1 : 1
Srbija
Ilićevo
Sloboda
Grbice
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Kolonija
Kragujevac
2 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Maršić
Maršić
2 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Ćava
Grošnica
0 : 0
Mladost
Pajazitovo
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Maršić
Maršić
Šumadinac
Kragujevac
1 : 4
Borac
Drenovac
Radnički
Kovači
3 : 1
Polet
Ratina
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Ugljare
Ugljare
2 : 4
Čaglavica
Čaglavica
Majdan
Majdan
1 : 2
Slatina
Slatina
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Miokovci
Miokovci
1 : 2
Omladinac
Zablace
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
3 : 2
Mladost
Preljina
Omladinski
Paraćin
3 : 0
Radnički
Tekija
Supska
Supska
0 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 0
Rudar (P)
Plazane
Varvarin
Varvarin
0 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Sokolovi
Velika Kruševica
4 : 2
Borac
Bivolje
BSK
Bela Voda
6 : 0
Bukovica
Bukovica
Čarapan
Kruševac
0 : 6
Sloga
Majdevo
Kupci
Kupci
9 : 0
Dvorane
Dvorane
Rasina
Vitanovac
1 : 2
Žabare
Žabare
Budućnost
Kaonik
1 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 7
Sebečevac
Sebečevac
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 1
Polet
Radevac
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 4
Borac
Trnjane
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 1
Napredak 2012
Krušje
Feniks 2012
Beli Breg
5 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 2
Marina Kutina
Marina Kutina
Klisura
Klisura
1 : 2
4. Juli
Mekiš
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Nacional
Lukovo
1 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
Kastrum
Gamzigrad
2 : 5
Deli Jovan
Salaš
Rongo Siti
Pirot
4 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Mladost
Mali Suvodol
1 : 1
Dragoš
Pirot
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
3 : 3
Temac
Temska
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Proleter
Mramorak
3 : 1
Omladinac
Deliblato
Stari Tamiš
Stari Tamiš
6 : 0
Tempo
Sefkerin
Pobeda
Samoš
2 : 4
Omladinac
Opovo
Spartak
Debeljača
1 : 1
Glogonj
Glogonj
Polet
Idvor
1 : 0
Unirea
Uzdin
Delija
Mokrin
2 : 2
Napredak
Banatska Topola
Rastina 1918
Rastina
8 : 2
Telečka
Telečka
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 0
Lokomotiva
Subotica
Dušan Silni
Subotica
7 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Centar
Novi Sad
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Sveti Stefan
Slanci
2 : 0
Crvenka
Borča
Heroj Polet
Jajinci
1 : 0
Sparta
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 1
Šumadinac
Bečmen
Žitkovica
Žitkovica
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Rudar
Stamnica
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
OFK Jelen
Jelenča
2 : 1
Dobrava
Vukošić
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 2
Sloga (S)
Straža
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Majur
Majur
5 : 1
Mladi Borac
Dublje
Rubribreza
Rubribreza
3 : 0
Proleter
Bajevac
Sparta Grabovica
Grabovica
2 : 4
Šumadija
Brdjani
Lunjevac
Lunjevac
1 : 6
Podunavac
Udovice
Drugovac
Drugovac
2 : 1
Omladinac
Seone
Kolarac
Kolari
0 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
Badljevica
Badljevica
2 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Čoka
Čoka
3 : 2
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Šarbanovac 2
Šarbanovac
26.09.2015
15:30
Slatina 2
Slatina
Brestovac
Borski Brestovac
5 : 0
Nemetali 2
Donja Bela Reka
OFK Mladost
Begaljica
2 : 1
Podunavac
Ritopek
Partizan
Kaludjerica
2 : 2
Hajduk
Kamendol
Čegar 2013
Kamenica
3 : 2
Mladost
Donji Komren
Morava
Čokot
2 : 1
Supovac
Supovac
AZ Borac 2014
Azbresnica
6 : 0
Durlan siti
Niš
Proleter DV
Donja Vrežina
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Moravac 1948
Gornje Međurovo
1 : 3
Čegar 1946
Donji Matejevac
Delijski Vis
Niš
1 : 4
Sloga 1948
Malča
Rad
Merošina
2 : 2
Baličevac
Baličevac
Borac
Azbresnica
3 : 0
Arbanasce
Arbanasce
Jugovići
Jug Bogdanovac
3 : 0
Padina
Padina
Banaćanin
Aleksandrovo
0 : 7
Naisus
Rožina
Hajduk
Rujevica
1 : 3
Palilulac
Šarbanovac
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 1
Mladost
Resnik
Bukovik
Vrbovac
2 : 0
Rtanj
Vrmdža
Beljina
Beljina
2 : 3
Guncate
Guncati
Velika Mostanica
Velika Mostanica
0 : 1
Barajevo
Barajevo
Lisović
Lisović
2 : 0
Rušanj
Rušanj
Sloboda
Stubica
1 : 1
Polet
Mirosaljci
Mladost (MI)
Mala Ivanča
0 : 1
OFK Slatina
Slatina
Stojnik
Stojnik
1 : 6
Popović
Popović
Vis
Parcani
4 : 1
Sibnica
Sibnica
Planinac
Panjevac
1 : 4
Zelenika
Vitance
Beljanica
Strmosten
2 : 2
Sindjelić
Vojnik
Bresje
Bresje
2 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Vinogradar
Crkvenac
9 : 0
Jedinstvo
Troponje
Sindjelić
Grabovac
3 : 7
Mladi Radnik
Bobovo
Topoljak
Grabovac
1 : 1
Jugovići
Bogdanje
Ušće
Stalać
3 : 1
Borac
Gornji Katun
OFK Marenovo
Marenovo
3 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Kostrež
Ćićevac
3 : 2
Mladost
Toljevac
Radnik 2013
Šišince
2 : 3
Badince
Badince
Todorovce
Todorovce
0 : 4
Atletiko
Donja Jajina
Pomoravlje
Manojlovce
5 : 1
Nomanica
Nomanica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
5 : 1
Veternica
Leskovac
Moravac
Pečenjevce
2 : 0
Turekovac
Turekovac
Jedinstvo
Donja Lokošnica
3 : 2
Mladost
Kutles
Dobrica
Dobrica
6 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Gaj
Veliki Gaj
2 : 3
Janošik
Janošik
Mladost
Velika Greda
0 : 5
Graničar
Miletićevo
Sloga
Margita
3 : 2
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Mladost (R)
Ranovac
3 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Omladinac B
Šetonje
1 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Manastirica
Manastirica
3 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Vukan
Ždrelo
0 : 3
Mladost (L)
Leskovac
Bečevica
Bečevica
0 : 6
Omladinac
Vučkovica
Kotlenik
Guncati
0 : 1
Mladost
Pretoke
Jedinstvo
Oplanic
3 : 2
Partizan
Bumbarevo Brdo
Kralj Petar I
Topola
4 : 2
Borac
Kloka
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 5
Polet
Jalovik
OFK Varna
Varna
8 : 0
Bojić
Bojić
Maovi MH
Maovi
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Rudar
Brasina
4 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Prva Iskra
Runjani
3 : 0
Sloga
Korenita
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 0
Hajduk
Ribarica
Mladost (B)
Brezjak
3 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladost (G)
Gradilište
0 : 6
Luk
Voćnjak
Granit
Radalj
2 : 1
Jelav
Jelav
Tolisavac - VT
Tolisavac
2 : 0
Bratstvo
Krupanj
DB Junajted
Donje Brezovice
0 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 1
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Napredak (BP)
Banovo Polje
3 : 0
Premijer
Badovinci
Šumice
Glusci
2 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
4 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Culjković
Culjković
5 : 1
Letnjikovac
Letnjikovac
Sloga
Bogosavac
3 : 0
Metaloplastika
Šabac
Ratkovac
Ratkovac
2 : 1
Nepričava
Nepričava
Mladost
Vračević
2 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Kalenić
Kalenić
0 : 0
Dokmir
Dokmir
Vrelo Sport
Vrelo
7 : 0
Brgule
Brgule
Bane 1931
Raška
3 : 0
Musina reka
Musina reka
Mlada krila
Metikoši
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
OFK Selište
Selište
1 : 3
OFK Homolje
Žagubica
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
1 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Borac
Vukovac
0 : 3
Best
Sige
Budućnost
Kočetin
1 : 0
Udarnik
Sibnica
Mladost
Svinjarevo
1 : 0
BSK
Brzohode
Proleter
Četereže
3 : 6
Pomoravlje
Vlaški Do
Dunavac
Kisiljevo
1 : 1
Radnički
Požeženo
Srednjevo
Srednjevo
1 : 1
Sloga
Topolovnik
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Ram
Ram
Pek
Kusiće
2 : 1
Kumane
Kumane
Sirakovo
Sirakovo
5 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Homolje
Bukovska
0 : 3
Pobeda
Ševica
Neresnica
Neresnica
2 : 3
Budućnost Sena
Sena
Radenka
Radenka
4 : 1
Sloga
Mustapić
Lipovac
Lipovac
5 : 3
Vitanovac 08
Vitanovac
Polet
Kobilje
4 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Modrica
Modrica
1 : 2
Grkljane
Grkljane
Mladost VPD
Krusevac
5 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Štitari
Štitari
3 : 1
Polet
Šavrane
Zdravinje
Zdravinje
3 : 0
Jablanica
Jablanica
Padež
Padež
4 : 1
Pasjak 2013
Pasjak
Vratare
Vratare
3 : 1
Srnje
Srnje
Meševo
Meševo
26.09.2015
15:30
Dušan Ristić
Kukljin
Dedina
Dedina
3 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Gaglovo
Gaglovo
1 : 2
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Konjuh
Konjuh
1 : 1
Kruševica
Kruševica
Sloga
Isakovo
1 : 4
Slavija 1915
Ćuprija
Glumač
Glumač
2 : 0
Sečica
Seča reka
Avijatičar Vranjani
Vranjani
3 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Borac
Srednja Dobrinja
5 : 0
Bakionica
Bakionica
Omladinac
Zdravčići
5 : 1
Duškovci
Duškovci
Lauš
Lopaš
2 : 5
Ježevica
Ježevica
Lazarica
Prilipac
4 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Sloga
Ratari
5 : 1
Zadrugar
Orašac
Rekreativo
Zabrežje
5 : 0
Baljevac
Baljevac
Skela
Skela
1 : 3
Draževac-Tornado
Drazevac
Proleter
Jasenak
4 : 0
Roma-Iverić
Dren
Petka
Petka
0 : 0
Lazarevac
Lazarevac
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 2
Mladost
Bukovče
Lipar
Donji Račnik
1 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Mornar
Bar
Dečić
Tuzi
2 : 2
Mladost
Podgorica
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Bokelj
Kotor
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Rudar
Pljevlja
1 : 0
Zeta
Golubovci
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Lovćen
Cetinje
Mašinac
Niš
0 : 3
Spartak
Subotica
Napredak
Kruševac
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Kolibri
Kuršumlija
2 : 2
Trijumf
Kragujevac
Karađorđe
Topola
3 : 0
Una Fortuna 04
Lužnice
Sloga 036
Kraljevo
2 : 3
Šabac
Šabac
Rad
Beograd
0 : 1
Sremice
Sremska Mitrovica
Radnički 2012
Niš
26.09.2015
Majdanpek
Majdanpek
Levač
Rekovac
1 : 11
Knjaževac 2015
Knjaževac
Mladost
Nević Polje
1 : 1
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
Modriča
Modriča
0 : 2
SFK 2000
Sarajevo
Gradina
Srebrenik
5 : 0
Mostar
Mostar
Radnik Bumerang
Bijeljina
2 : 5
Banjaluka
Banjaluka
Čukarički
Beograd
4 : 1
Napredak
Kruševac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
6 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Čelik
Zenica
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Borac
Banja Luka
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Radnik
Bijeljina
Travnik
Travnik
1 : 1
Vitez
Vitez
Drina
Zvornik
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
3 : 0
Velež
Mostar
Sloboda
Tuzla
3 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 0
Veternik
Veternik
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Hajduk Junior
Kula
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Homoljac
Žagubica
0 : 2
Rudar
Kostolac
Železničar Kusadak
Kusadak
3 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Javor
Ivanjica
Sloboda (U)
Užice
7 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 1
FAP
Priboj
Polet
Ljubić
0 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 0
Sloga (P)
Požega
BASK
Beograd
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Brodarac 2
Beograd
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo
Surcin
2 : 7
Siti Sport Klub
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Bežanija
Beograd
4 : 1
Žarkovo
Beograd
Policajac
Beograd
2 : 4
BSK Borča
Borča
Dolina
Padina
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Slavija
Kovačica
0 : 4
Omladinac
Opovo
Borac (S)
Sakule
17 : 1
Unirea
Uzdin
Borac (S)
Starčevo
6 : 0
Borac (P)
Pločica
Partizan (U)
Uljma
4 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Partizan (G)
Gaj
BSK 1925
Beograd
2 : 2
Vrcin
Vrcin
Brodarac 1947
Beograd
0 : 1
Trudbenik
Trudbenik
IMT
Beograd
11 : 0
Zvezdara
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
2 : 2
Grafičar
Beograd
Banja
Beograd
0 : 2
Milenium
Beograd
011
Beograd
10 : 0
Sopot
Sopot
Seceranac Ada
Beograd
0 : 2
Dunavac Grocka
Grocka
Omladinac
Veliko Polje
0 : 3
Torlak
Beograd
Budućnost
Mala Krsna
2 : 4
7. Juli
Vodanj
Osipaonica
Osipaonica
5 : 0
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
8 : 1
Borac 1932
Ralja
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Budućnost
Ratari
26.09.2015
16:00
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Bresje Superior
Bresje
Udarnik
Lozovik
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Rad MO
Beograd
5 : 1
BSK Borča MO
Borča
Sinđelić MO
Beograd
1 : 3
Zemun MO
Zemun
BASK MO
Beograd
1 : 3
IMT MO
Beograd
011 MO
Beograd
3 : 0
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
5 : 0
Voždovac MO
Beograd
Internacional MO
Beograd
0 : 1
Lokomotiva MO
Beograd
Brodarac MO
Beograd
2 : 2
Bežanija MO
Beograd
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 0
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
6 : 0
Napredak
Kruševac
Spartak
Subotica
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Teleoptik
Zemun
Inđija
Inđija
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Indeks
Novi sad
1 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
TSC
Bačka Topola
0 : 3
Hajduk Junior
Kula
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Sindjelić
Beograd
Borča
Borča
3 : 1
Dominus
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 0
Internacional
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
4 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Bane
Raška
0 : 0
Kiker
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Tutin
Tutin
1 : 0
Sloga
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Nacional
Novi Pazar
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Žarkovo
Beograd
PKB
Padinska Skela
3 : 1
Brodarac 1947
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 2
GSP Polet
Beograd
Savacium
Šabac
3 : 4
Senjak
Valjevo
Radnički Šabački
Šabac
0 : 5
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
OFK Šabac
Šabac
Drina
Ljubovija
1 : 4
Loznica
Loznica
Petlić 2006
Smederevo
1 : 0
AF Duljaj
Topola
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
AF Đokić
Velika Plana
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Avala
Beograd
1 : 0
Pinosava
Pinosava
Borac
Ostruznica
1 : 1
Beograd 1929
Beograd
Dorćol
Beograd
7 : 0
Banja
Beograd
Jedinstvo
Surcin
1 : 6
Apolon 2010
Beograd
Dolina
Padina
14 : 3
Vojvodina
Crepaja
Polet
Izbište
0 : 6
Dinamo 1945
Pančevo
Tabane 1970
Jagodina
1 : 1
Mladi Radnik
Novo Lanište
Levač
Rekovac
2 : 4
Lugomir
Rakitovo
Morava
Ribare
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Radnički Stobex
Klupci
0 : 2
Donjošorac
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
1 : 3
Mačva 2005
Bogatić
POFK Savacium
Šabac
4 : 0
Karađorđe
Mišar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Čelik
Zenica
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Zrinjski
Mostar
0 : 2
Borac
Banja Luka
Sarajevo
Sarajevo
7 : 0
Radnik
Bijeljina
Travnik
Travnik
2 : 1
Vitez
Vitez
Drina
Zvornik
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
0 : 1
Velež
Mostar
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Mladost
Donji Kakanj
Mladost (R)
Rogatica
2 : 4
Stakorina
Čajniče
Romanija
Pale
2 : 5
Velež
Nevesinje
Inđija
Inđija
5 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Indeks
Novi sad
2 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
12 : 1
Donji Srem
Pećinci
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Hajduk Junior
Kula
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Apolon
Kraljevo
Tutin
Tutin
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Kosmet
Leposavić
Bane
Raška
26.09.2015
slobodan tim
011
Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
Studentski Grad
Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
Mladi radnik 1940
Radinac
8 : 0
Proleter
Vranovo
Budućnost
Mala Krsna
1 : 5
7. Juli
Vodanj
Osipaonica
Osipaonica
7 : 1
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
21 : 0
Borac 1932
Ralja
Pobeda
Golobok
3 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Napredak
Markovac
3 : 9
Akademija fudbala Djokić
Velika Plana
Sloga
Miloševac
2 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
2 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
12 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Donjošorac
Šabac
3 : 2
Jedinstvo
Ub
OFK Osečina
Osečina
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 4
OFK Šabac
Šabac
Drina
Ljubovija
0 : 2
Loznica
Loznica
OŠ Karađorđe 2009
Rača
1 : 2
Presing
Požarevac
Zvižd
Kučevo
1 : 3
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Obilić
Živica
7 : 2
Bačinac
Bačinac
Petlić 2006
Smederevo
4 : 1
Karađorđe (T)
Topola
BASK
Beograd
14 : 0
Borac P.
Progar
13.maj
Zemun
7 : 0
OFK Zabrežje
Obrenovac
Vranić
Vranić
10 : 0
Budućnost D.
Dobanovci
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 2
Srem J.
Jakovo
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Borac
Starčevo
BAK
Bela Crkva
2 : 0
BSK
Bavanište
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Spartak
Debeljača
8 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Ševac
Kusić
2 : 5
Vršac
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
0 : 6
Banat
Vršac
Subotica
Subotica
0 : 8
CFK
Vrbas
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
3 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
PKB PS
Padinska Skela
4 : 1
Palilulac
Beograd
Petar Urošev
Pančevo
11 : 0
Polet
Idvor
Borac
Sakule
3 : 1
Tempo
Sefkerin
Slavija
Kovačica
3 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 4
Čoka
Čoka
Sloga
Ostojićevo
4 : 12
Tisa
Adorjan
Bačka
Mol
10 : 1
AFK
Ada
Radnički
Obrenovac
1 : 1
Posavina
Stubline
Jedinstvo (Š)
Štitar
0 : 8
Rađevac
Krupanj
Mladost (R)
Rogatica
6 : 0
Stakorina
Čajniče
Romanija
Pale
2 : 1
Velež
Nevesinje
Rudo
Rudo
3 : 6
Han Pijesak
Han Pijesak
Institut MK
Zemun
2 : 1
Milutinac MK
Zemun
Zemun B
Zemun
1 : 0
Studentski Grad MK
Beograd
Radnički MK
Novi Beograd
0 : 0
Tempo
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 1
Požarevac
Požarevac
Užice
Užice
0 : 3
AS-07
Kalenić
Mašinac
Niš
13 : 0
Levač
Rekovac
Lavice Dubočica
Leskovac
9 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 3
Napredak
Kruševac
Jedinstvo 2014
Pirot
2 : 5
Radnički 2012
Niš
Kikinda
Kikinda
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Polet
Sivac
5 : 4
Stajićevo
Stajićevo
Spartak
Subotica
0 : 0
Sremice
Sremska Mitrovica
Mačva (Š)
Šabac
10 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
OFK Šabac
Šabac
26.09.2015
10:00
Radnički (K)
Koceljeva
OFK Atletiko
Šabac
26.09.2015
10:00
Mačva 2005
Bogatić
POFK Savacium
Šabac
26.09.2015
10:00
Karađorđe
Mišar
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
0 : 11
Rad
Banjica
Voždovac
Beograd
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Radnički Obrenovac
Obrenovac
3 : 2
Brodarac
Beograd
Dominus
Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
0 : 1
Sindjelić 2012
Beograd
BASK
Beograd
2 : 0
Sindjelić
Beograd
Ada
Beograd
6 : 0
OLE
Borča
Sremčica
Sremcica
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Sećeranac Ada
Beograd
0 : 0
Napredak
Medosevac
Brodarac 1947
Beograd
3 : 0
OFK Beograd (B)
Beograd
Atakante
Beograd
1 : 5
Petlić
Beograd
Spartak '04
Subotica
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Subotica '04
Subotica
2 : 1
Spartak '03
Subotica
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Kostolac 2008
Kostolac
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 0
Petlić
Smederevo
Bambi
Požarevac
26.09.2015
Presing
Požarevac
Kolonija
Smederevska Palanka
0 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
Đokić
Velika Plana
0 : 3
Plana
Velika Plana
Sloga
Ostojićevo
3 : 1
AFK
Ada
Tisa
Adorjan
1 : 3
Potisje
Kanjiža
Sloga
Ratari
0 : 6
Feniks
Zabrezje
Obrenovac 1905
Obrenovac
4 : 0
Radnički
Obrenovac
Duboko
Mala Mostanica
1 : 3
Posavina
Stubline
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 7
Kostolac 2008
Kostolac
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 11
Petlić
Smederevo
Bambi
Požarevac
26.09.2015
10:00
Presing
Požarevac
Kolonija
Smederevska Palanka
0 : 5
Sloga
Petrovac na Mlavi
Đokić
Velika Plana
0 : 9
Plana
Velika Plana
Teleoptik
Zemun
5 : 0
Rad
Banjica
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
BSK 1925
Beograd
BSK
Borca
3 : 1
011
Beograd
Radnički
Novi Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 3
Forza
Beograd

Odbojka

Gradiška
Gradiška
1 : 3
Jahorina
Pale
Maglić
Foča
3 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
Drina
Zvornik
3 : 0
Majevica
Lopare
Tempo
Ražljevo
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
HE Drini
Višegrad
3 : 0
Balkana
Mrkonjić Grad
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Jahorina
Pale
Maglić
Foča
3 : 0
Stakorina
Čajniče
Glasinac
Sokolac
2 : 3
Hercegovac
Bileća
Laktaši
Laktaši
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac

Rukomet

Nexe
Osijek
30 : 25
Borac M:TEL
Banja Luka
Jugović
Kać
25 : 24
Radnički
Kragujevac
Metaloplastika
Šabac
22 : 22
Crvena Zvezda
Beograd
Železničar 1949
Niš
28 : 28
Sloga
Požega
Rudar
Kostolac
26 : 24
Partizan
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
30 : 23
Dubočica 54
Leskovac
Dinamo
Pancevo
33 : 25
Zlatar
Nova Varoš
Kolubara
Lazarevac
24 : 23
Metalac
Valjevo
Šamot 65
Arenđelovac
26 : 22
Obilić
Beograd
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
25 : 22
Kikinda
Kikinda
Hercegovina
Sečanj
26 : 26
Jedinstvo
Novi Bečej
Vranje 1957
Vranje
30 : 28
BSK Heba
Bujanovac
Rembas
Resavica
27 : 34
Žitorađa
Žitorađa
Priboj
Priboj
32 : 23
Metalac
Kraljevo
Omladinac
Gornji Milanovac
22 : 27
Župa 54
Aleksandrovac
Bask
Beograd
26 : 24
Novi Beograd
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
25 : 27
Sindjelić
Beograd
Dorćol
Beograd
37 : 29
Smederevo
Smederevo
Metaloplastika 2
Šabac
39 : 25
Lazarevac
Lazarevac
Knjaževac
Knjaževac
30 : 37
Radnički
Ćuprija
Đerdap
Kladovo
27 : 20
Rudar
Majdanpek
Majdanpek
Majdanpek
28 : 27
Paraćin
Paraćin
Vojka
Vojka
34 : 38
Titel
Titel
Partizan
Budisava
41 : 23
Ruma
Ruma
Jabuka 2
Jabuka
21 : 24
Crepaja
Crepaja
Omladinac (D)
Deliblato
29 : 36
Dolovo
Dolovo
Borac
Bački Gračac
24 : 25
Dalmatinac
Riđica
Somborelektro
Sombor
30 : 28
Sonta
Sonta
Rusin
Ruski Krstur
32 : 36
Vojput 2
Subotica
Partizan
Iđoš
35 : 23
Gradnulica
Zrenjanin
Zrenjanin
Zrenjanin
32 : 26
Senta
Senta
Naftagas
Elemir
30 : 22
Obilić
Novi Kneževac
Morava 2
Velika Plana
23 : 27
Udarnik
Lozovik
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
26 : 14
Hercegovac
Bileća
Mladost
Banja Luka
27 : 26
Leotar
Trebinje
Kotor Varoš
Kotor Varoš
23 : 26
Golić Šarić
Banja Luka
Drina
Zvornik
34 : 30
Slavija
Istočno Sarajevo
Lokomotiva
Brčko
22 : 24
Hercegovina
Nevesinje
Izvor Bukovička Banja
Aranđelovac
37 : 21
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
Jagodina
Jagodina
21 : 25
Naisa
Niš
Sloga
Petrovac na Mlavi
25 : 25
Železničar
Inđija
Radnički
Kragujevac
33 : 23
Kučevo
Kučevo
Mladost
Nova Pazova
29 : 28
Požarevac
Požarevac
Pančevo
Pančevo
23 : 34
Junior
Beograd
Proleter SP
Zrenjanin
37 : 28
Topličanin
Prokuplje
Radnički BG
Beograd
31 : 25
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Loznica grad
Loznica
28 : 34
ORK Beograd
Beograd
Ravangrad
Sombor
30 : 20
Temerin
Temerin
Halas Jožef
Ada
30 : 17
Sloven
Ruma
Sočanica
Sočanica
19 : 24
Izvor Bukovička Banja 2
Aranđelovac
Prijepolje
Prijepolje
22 : 21
Metalac AD
Gornji Milanovac
Želja
Žabalj
17 : 12
Deronje
Deronje
Dolovo
Dolovo
36 : 18
Apatin
Apatin
Partizan
Iđoš
30 : 23
Naftagas
Elemir
Senta
Senta
16 : 27
Mladost
Srpska Crnja
Lehel
Mužlja
10 : 7
Obilić
Novi Kneževac

Futsal

Čelinac
Čelinac
6 : 1
Mostar SG
Mostar
Tango
Istočno Sarajevo
5 : 2
Brotnjo Premier SK
Čitluk
Leotar
Trebinje
6 : 0
Kaskada
Gračanica
Zrinjski
Mostar
3 : 1
Sofić Konjic
Buturović Polje
Bosna Kompred
Tuzla
4 : 5
Centar
Sarajevo
Seljak
Livno
12 : 1
Jošavka
Čelinac

Ragbi 13

Novi Gromovi
Novi Grad
30 : 20
Ratnici
Drvar