XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 333 utakmica za dan
Subota, 22 Avgust 2015

Fudbal

Spartak
Subotica
0 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
Rad
Beograd
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Borac
Čačak
1 : 3
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Mladost
Lučani
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Inđija
Inđija
BSK Borča
Borča
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Bežanija
Beograd
2 : 0
Loznica
Loznica
Dinamo
Vranje
0 : 1
Sloboda
Užice
Proleter
Novi Sad
0 : 0
Napredak
Kruševac
Čelik
Zenica
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Rudar
Prijedor
2 : 1
Travnik
Travnik
Borac
Banja Luka
0 : 1
Olimpic
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Sloboda
Tuzla
Vitez
Vitez
1 : 1
Mladost
Doboj - Kakanj
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 2
Vlasenica
Vlasenica
Mladost
Velika Obarska
2 : 1
Tekstilac
Derventa
Borac
Šamac
2 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Sloboda (NG)
Novi Grad
4 : 1
Leotar
Trebinje
Kozara
Gradiška
4 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Sutjeska
Foča
1 : 0
Drina HE
Višegrad
Željezničar
Doboj
1 : 1
Sloga (T)
Trn
Ljubić
Prnjavor
2 : 2
Liješće
Liješće
Proleter
Teslić
1 : 2
Modriča
Modriča
BSK
Banja Luka
0 : 3
Sloga (S)
Srbac
Rudar
Ugljevik
0 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Napredak
Donji Šepak
3 : 0
Radnički (K)
Karakaj
Famos
Vojkovići
1 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
Jedinstvo (Bč)
Brčko
0 : 3
Podrinje
Janja
Željezničar
Banja Luka
5 : 0
FSA
Prijedor
Dubrave
Dubrave
4 : 0
Lijevče
Nova Topola
Karanovac
Karanovac
5 : 1
Budućnost
Banja Luka
Progres
Kneževo
3 : 0
Gomjenica
Prijedor
OFK Pridjel
Pridjel
2 : 0
Polet 1926
Brod
Sloga
Dugo Polje
2 : 0
Ozren
Paklenica
Naša krila
Kostajnica
4 : 4
Skugrić
Skugrić
Posavina
Miloševac
0 : 1
Rudanka
Rudanka
Vranjak
Vranjak
5 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
Trebava
Osječani
4 : 0
Budućnost
Gornja Slatina
Bratstvo
Bratunac
1 : 1
OFK Šekovići
Šekovići
Partizan
Donja Trnova
0 : 2
Lokanj
Lokanj
Berek 1975
Prijedor
4 : 0
Knežopoljac
Knežica
Mrakovica
Kozaruša
0 : 2
Slaven
Dobrljin
Omladinac
Draksenić
2 : 1
Kozara
Donji Orlovci
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 0
Bratstvo
Kozarac
Brzi
Busnovi
2 : 0
Radnik Urije
Prijedor
Mladost (B)
Bajinci
3 : 1
Milan
Kosjerovo
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 4
Bratstvo
Kozinci
Mladi Krajišnik
Kukulje
1 : 2
Tamaris
Mrčevci
Kladari
Gornji Kladari
0 : 0
Kozara
Turjak
Torpedo
Cerovljani
2 : 2
Borac (Š)
Šibovska
Biseri
Čatrnja
1 : 0
Ratar
Stara Topola
Gomionica
Bronzani Majdan
6 : 0
Sloga-Nektar
Potkozarje
Krajina
Banja Luka
2 : 1
Vrbas
Banja Luka
Borac
Istočni Drvar
6 : 0
Rekreativo
Banja Luka
Mladost
Zalužani
0 : 3
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Gorica
Šipovo
2 : 0
Džaja
Banja Luka
Šnjegotina
Šnjegotina
1 : 2
Čelinac
Čelinac
Sveti Jovan
Donji Brezik
2 : 2
Omladinac
Potočari
Mladost (T)
Trnjaci
2 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
Grčica
Brčko
2 : 1
Jugović
Brčko
Mladost (S)
Sandići
4 : 1
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Mladost 2003
Popovo Polje
4 : 2
Mladost (L)
Lončari
Gredice
Gredice 1
3 : 1
Obilić
Krepšić
Slijepčevići
Slijepčevići
0 : 2
OFK Krbeti
Krbeti
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 0
Sloga 94
Bijeljina
SFK Akademac UIS
Bijeljina
1 : 2
Semberija
Popovi
Međaši
Međaši
1 : 5
Balatun
Balatun
Novo doba
Čardačine
2 : 1
Priboj
Priboj
Jedinstvo
Suvo Polje
1 : 4
Drina
Amajlije
BSK Ledinci
Batković
0 : 1
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Sloga
Gornje Crnjelovo
4 : 0
Majevica
Donje Zabrđe
Omladinac
Brestovčina
8 : 1
Stevan Dukić
Rogolji
OFK Laminci
Laminci
8 : 0
Jablanica
Jablanica
Polet
Elezagići
4 : 1
Bratstvo
Orahova
Vilusi
Vilusi
3 : 0
Romanovci
Romanovci
Borac
Mašići
3 : 0
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Obradovac
Obradovac
1 : 2
Kalemi
Trebovljani
Borac (K)
Kotorsko
4 : 3
Zadrugar
Sijekovac
Borac 1975
Osinja
0 : 2
Borac (L)
Lužani
Vučijak
Majevac
0 : 2
Hajduk
Kožuhe
BSK
Bušletić
3 : 2
27. Juli
Kalenderovci
Radnički
Brodsko Polje
3 : 0
OFK Zborište
Zborište
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Car Konstantin
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Dunav
Prahovo
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Sloga (D)
Despotovac
0 : 0
Timok
Zaječar
Sinđelić
Niš
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Bor
Bor
0 : 0
Ozren
Sokobanja
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Radan
Lebane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Vršac
Vršac
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Cement
Beočin
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Sloga
Temerin
Dunav
Stari Banovci
3 : 1
Odžaci
Odžaci
IMR
Rakovica
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
GSP Polet
Beograd
2 : 2
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
BASK
Beograd
Mačva
Šabac
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 4
FAP
Priboj
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Karađorđe
Topola
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Kosanica
Kuršumlija
SFS Borac
Paraćin
0 : 3
Juhor
Obrež
FUD
Brus
3 : 2
Levač
Rekovac
Brodoremont
Kladovo
3 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
Svrljig
Svrljig
0 : 0
Rtanj
Boljevac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Lužnica
Babušnica
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 0
Jablanica
Medveđa
Budućnost (O)
Orašje
0 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Sloga
Plandište
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (K)
Kovin
1 : 1
Vršac United
Vršac
ŽAK
Sombor
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Sloga (Č)
Čonoplja
4 : 2
Tisa (A)
Adorjan
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Bečej 1918
Bečej
6 : 0
Subotica
Subotica
Bratstvo 1946
Prigrevica
7 : 2
Bačka (P)
Pačir
Veternik
Veternik
5 : 2
Jugović
Kać
ŽSK
Žabalj
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Slavija
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
4 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Sremac
Vojka
2 : 0
Sloga
Erdevik
Balkan
Mirijevo
3 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Morava
Velika Plana
Sloga
Batočina
1 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Provo
Provo
Radnički (V)
Valjevo
3 : 2
Budućnost
Arilje
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
Spartak 1924
Ljig
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Dragačevo
Guča
Ovčar
Markovica
0 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Arsenal
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Omladinac (NS)
Novo Selo
0 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 2
OFK Batinac
Batinac
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Polet
Samarinovac
1 : 2
NS Tatko
Stara Božurna
Trbunje
Trbunje
4 : 0
Omladinac
Podina
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
0 : 2
Rasovača
Rasovača
Doljevac
Doljevac
2 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Čubra
Čubra
Zlot
Zlot
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Midžor
Kalna
2 : 1
Grlište
Grlište
Mladost (S)
Sumrakovac
1 : 4
Osnić
Osnić
BSK
Bogovina
6 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Rgotina
Rgotina
1 : 0
Trebič
Sokobanja
Samolica
Samoljica
3 : 3
Vihor
Žbevac
Biljači
Biljača
1 : 2
Levosoje Talenat
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
3 : 3
Ternoci
Trnovac
Crvena zastava
Hum
1 : 1
Radnički
Trupale
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 2
Vrtište
Vrtište
Rudar
Jelašnica
3 : 0
Mladost
Lalinac
Aluminjum
Niš
0 : 3
OFK Niš
Niš
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 1
Palilulac
Niš
Vulkan
Brenica
1 : 2
Proleter
Mezgraja
Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 3
Mramor
Mramor
Morava
Krušce
2 : 1
Budućnost
Prva Kutina
BAK
Bela Crkva
0 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Polet
Nakovo
4 : 2
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Bilećanin
Sečanj
2 : 1
Napredak
Čestereg
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Roham
Nova Crnja
3 : 1
Banat
Čenta
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
Naftagas
Elemir
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Krajina
Krajišnik
3 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
4 : 2
Begej
Žitište
Polet
Karavukovo
2 : 0
Kordun
Kljajićevo
Graničar (G)
Gakovo
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Hajduk
Stapar
2 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Mladost
Kruščić
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Preporod
Novi Žednik
0 : 2
Njegoš
Lovćenac
Potisje
Kanjiža
3 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Jadran
Feketić
4 : 1
Sloga
Ostojićevo
Tornjoš
Tornjoš
2 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
Partizan
Vitojevci
4 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
Sloven
Ruma
Jedinstvo
Gospođinci
4 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Titel
Titel
4 : 0
Napredak
Nadalj
Tvrdjava
Bač
2 : 2
Proleter
Ravno Selo
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Miletić
Mošorin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Kulpin
Kulpin
Hajduk
Čurug
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Budućnost
Mladenovo
0 : 4
Borac
Šajkaš
Proleter
Banoštor
1 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Mladost
Novi Sad
1 : 1
Susek
Susek
Železničar
Novi Sad
1 : 0
TSK
Temerin
Index
Novi Sad
1 : 0
Sofeks
Futog
OFK Futog
Futog
2 : 1
Vinogradar
Ledinci
OFK Sirig
Sirig
3 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Napredak
Medoševac
2 : 0
Budućnost
Zvečka
Šumadija
Šopić
2 : 1
Polet
Grabovac
Pionir
Besni Fok
0 : 1
Borac
Progar
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
13. maj
Zemun
Milutinac
Zemun
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Avala 1939
Beli Potok
3 : 1
Vinča
Vinča
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Đerdap
Golubac
1 : 0
Borac
Veliko Laole
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Perućac
Perućac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
4 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Mačva 2005
Bogatić
3 : 4
Radnički Šabački
Šabac
Jadar
Stupnica
2 : 4
BMR Petlovača
Petlovača
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 0
Kolubara
Jabučje
Polet
Popučke
0 : 0
Tulari
Tulari
Mladost
Dračić
1 : 0
Trlić
Trlić
Joševa
Joševa
0 : 1
OFK Divci
Divci
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 1
ZSK
Valjevo
Banjani
Banjani
5 : 0
Kačer
Belanovica
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Maršić
Maršić
0 : 1
Sloboda
Grbice
Ćava
Grošnica
2 : 0
Borac
Drenovac
Mladost
Pajazitovo
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 2
Budućnost
Resnik
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
0 : 0
Partizan
Cerovac
Šumadinac
Kragujevac
3 : 4
Sušica
Kragujevac
Radnički
Kovači
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
1 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Rudar (P)
Plazane
4 : 0
Istok 63
Plana
Borac
Bivolje
1 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Tempo
Mozgovo
3 : 0
Napredak 2012
Krušje
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 3
Gredetin
Gredetin
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
Polet (V)
Voluja
1 : 3
Napredak (B)
Bubušinac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 2
Desine
Desine
Rade Milošević
Dubočka
5 : 0
Napredak
Toponica
Mladost (DB)
Donja Borina
1 : 0
Stolice
Krupanj
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 1
Zastava
Kragujevac
Partizan
Vrba
1 : 1
Grdica
Grdica
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
6 : 2
Heroj
Busilovac
Vinogradar
Riljac
5 : 1
Morava
Medvedja
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 0
Topoljak
Grabovac
Stragari
Stragari (Trstenik)
3 : 1
Stevka Božurevka
Božurevac
Mladost
Mala Drenova
0 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Jugovići
Bogdanje
1 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Vitanovac 08
Vitanovac
3 : 1
Štitari
Štitari
Zdravinje
Zdravinje
4 : 0
Modrica
Modrica
Jablanica
Jablanica
7 : 4
Polet
Kobilje
Zmajevac
Belasica
2 : 1
Lipovac
Lipovac
Polet
Šavrane
8 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Mudrakovac
Mudrakovac
4 : 2
Grkljane
Grkljane
Dedina
Dedina
3 : 1
Padež
Padež
Gaglovo
Gaglovo
3 : 0
Meševo
Meševo
Konjuh
Konjuh
1 : 2
Vratare
Vratare
Kruševica
Kruševica
2 : 5
Pasjak 2013
Pasjak
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
6 : 0
Srnje
Srnje
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
22.08.2015
17:00
Dušan Ristić
Kukljin
Trešnjica
Tvrdići
1 : 1
Sečica
Seča reka
Pobeda
Milićevo Selo
4 : 1
Bakionica
Bakionica
Gorobilje
Gorobilje
3 : 1
Duškovci
Duškovci
Glumač
Glumač
1 : 1
Ježevica
Ježevica
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 2
Lazarica
Prilipac
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 1
Lauš
Lopaš
Borac
Srednja Dobrinja
0 : 3
Omladinac
Zdravčići
Iskra
Danilovgrad
0 : 4
Budućnost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
2 : 1
Grbalj
Radanovići
Sutjeska
Nikšić
0 : 2
Dečić
Tuzi
Lovćen
Cetinje
3 : 1
Mornar
Bar
Zeta
Golubovci
1 : 0
Mladost
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 3
Bokelj
Kotor
Mačva
Šabac
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Modriča
Modriča
1 : 1
Mladost
Nević Polje
Gradina
Srebrenik
1 : 2
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
Radnik Bumerang
Bijeljina
0 : 4
SFK 2000
Sarajevo
Banjaluka
Banjaluka
5 : 0
Mostar
Mostar
Partizan
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 2
Zrinjski
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Čelik
Zenica
Travnik
Travnik
3 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
Drina
Zvornik
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
1 : 1
Borac
Banja Luka
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Radnik
Bijeljina
Mladost
Donji Kakanj
0 : 0
Vitez
Vitez
Velež
Mostar
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Morava
Velika Plana
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
6 : 0
Polet
Ljubić
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloga (P)
Požega
5 : 1
Sloboda (U)
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Mladost
Lučani
1 : 4
FAP
Priboj
Kom
Podgorica
0 : 1
Lovćen
Cetinje
Cetinje
Cetinje
1 : 12
Mornar
Bar
Ibar
Rožaje
2 : 4
Grbalj
Radanovići
Bratstvo
Cijevna
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Berane
Berane
0 : 4
Mladost
Podgorica
Partizan
Beograd
10 : 0
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
3 : 3
Teleoptik
Zemun
OFK Hajduk
Novi Sad
3 : 1
Brodarac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 1
Spartak
Subotica
AF Đokić
Velika Plana
0 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 0
AF Duljaj
Topola
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 2
Obilić
Živica
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Čelik
Zenica
Travnik
Travnik
1 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
Drina
Zvornik
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
1 : 1
Borac
Banja Luka
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Radnik
Bijeljina
Mladost
Donji Kakanj
0 : 2
Vitez
Vitez
Velež
Mostar
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Bane
Raška
2 : 1
Tutin
Tutin
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
slobodan tim
22.08.2015
10:00
Apolon
Kraljevo
Kosmet
Leposavić
0 : 1
Sloga
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Presing
Požarevac
6 : 1
AF Duljaj
Topola
Petlić 2006
Smederevo
4 : 0
Obilić
Živica
Plana
Velika Plana
1 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Cepelin 026
Smederevo
0 : 1
OŠ Karađorđe 2009
Rača
Bačinac
Bačinac
0 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi