XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 346 utakmica za dan
Subota, 6 Jun 2015

Fudbal

Car Konstantin
Niš
1 : 1
Sinđelić
Niš
Đerdap
Kladovo
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Timok
Zaječar
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
OFK Bor
Bor
4 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
PIK Prigrevica
Prigrevica
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Vršac
Vršac
3 : 1
Radnički (Š)
Šid
Tekstilac
Odžaci
2 : 4
Cement
Beočin
Senta
Senta
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Sloga
Temerin
Dolina
Padina
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Levač
Rekovac
Jedinstvo
Paraćin
4 : 1
Lugomir
Rakitovo
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 0
Brestovac 1946
Brestovac
Napredak
Aleksinac
3 : 1
BSK Bogovina
Bogovina
Rtanj
Boljevac
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 5
Dunav
Prahovo
Lužnica
Babušnica
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Sloga
Leskovac
4 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Nebeski andjeli
Vranje
4 : 2
Ropotovo
Ropotovo
ŽAK
Sombor
3 : 1
Polet
Sivac
Bačka (P)
Pačir
3 : 3
Mladost (T)
Turija
OFK Mladost APA
Apatin
0 : 2
Subotica
Subotica
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Jadran
Feketić
3 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Tisa
Adorjan
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
Srbobran
Srbobran
2 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički (S)
Sutjeska
4 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 5
Železničar
Pančevo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Sloga
Plandište
3 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Borac (Starčevo)
Starčevo
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 2
Vršac United
Vršac
Radnički (K)
Kovin
1 : 1
Borac (Sakule)
Sakule
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 3
PKB
Padinska skela
Jedinstvo
Surčin
0 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Baćevac
Baćevac
1 : 5
Sremčica
Sremčica
Vrčin
Vrčin
4 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
5 : 1
Železničar
Bara Venecija
Boleč
Grocka
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 4
Lokomotiva
Beograd
Ćava
Grošnica
2 : 3
Jedinstvo
Petrovac
Jadran
Kragujevac
4 : 1
Kolonija
Kragujevac
Perućac
Perućac
2 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Budućnost
Arilje
Polet
Rasna
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Prvi partizan
Užice
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Omladinac
Zdravčići
0 : 4
Železničar
Požega
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 5
Jedinstvo
Kalenić
GP Zlatibor
Užice
1 : 2
Jasen
Brodarevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Spartak 1924
Ljig
9 : 1
OFK Divci
Divci
Kačer
Belanovica
1 : 0
Trlić
Trlić
Sindjelić
Lipnica
4 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Vitlina-Bokanja
Gorovič
2 : 0
Šatornja
Šatornja
Glavaš
Glibovac
1 : 2
Udarnik
Lozovik
Kaćuša
Kuršumlija
3 : 0
Borac
Držanovac
Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Jastrebac
Blace
Polet
Samarinovac
3 : 1
Real
Jasenica (Žitorađa)
Trbunje
Trbunje
4 : 0
Partizanski put
Grudaš
Blagotin
Poljna
5 : 4
Sloga (Ć)
Ćićevac
Proleter
Ravno Selo
4 : 1
Obilić
Zmajevo
Susek
Susek
1 : 0
Proleter
Banoštor
OFK Futog
Futog
5 : 1
Dinamo
Budisava
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Veternik
Veternik
4 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Vinogradar
Ledinci
2 : 2
Sofeks
Futog
Mladost
Novi Sad
2 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
0 : 2
TSK
Temerin
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
Tatra
Kisač
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
2 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Bilećanin
Sečanj
4 : 2
Krajina
Krajišnik
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
1 : 2
Zmaj 1953
Zemun
BSK 1925
Batajnica
2 : 2
13. maj
Zemun
Komgrap
Beograd
1 : 1
Banja (VB)
Višnjička banja
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Resnik
Resnik
2 : 3
Poštar Zvezdara
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
Policajac
Beograd
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
1 : 0
Milutinac
Zemun
Malošište
Malošište
3 : 0
Naisus
Rožina
Borac (T)
Trnjane
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Aluminjum
Niš
1 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
OFK Niš
Niš
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Proleter (DV)
Donja Vrežina
3 : 0
Radnički 1936
Trupale
Palilulac
Niš
4 : 4
Mladost
Lalinac
Rgotina
Rgotina
2 : 3
Midžor
Kalna
Vratarnica
Vratarnica
0 : 2
ŠSK
Štipina
Rudar
Grljan
3 : 0
Polet
Jablanica
Malinik
Podgorac
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
Bukuroca
Bukurevac
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Čelik
Belo polje
3 : 3
OFK Alakince
Alakince
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Vranjska Banja
Vranjska Banja
5 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Vihor
Žbevac
2 : 0
Biljači
Biljača
Napredak
Staro Lanište
0 : 3
Blagotin
Belušić
Kupinovac
Kupinovac
0 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Mladost
Gložane
3 : 0
Juhor
Glavinci
Crni Vrh
Deonica
0 : 0
Kolare
Kolare
Resavac
Subotica
7 : 2
Ursule
Ursule
Vinorača
Vinorača
1 : 4
Partizan
Glogovac
Zenit
Oparić
2 : 0
Morava
Kočino Selo
Javor
Sladaja
1 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Mladost (S)
Sikirica
2 : 1
Rudar (S)
Stenjevac
Resavac
Veliki Popović
3 : 1
Rudar (P)
Plazane
Istok 63
Plana
2 : 3
Polet
Zabrega
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 2
Hajduk
Čepure
Moravac
Gornje Vidovo
0 : 2
Radnički
Tekija
OFK Batinac
Batinac
4 : 1
Napredak (St)
Stubica
Tavnik
Tavnik
5 : 4
Šumadija
Šumarice
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 4
Grdica
Grdica
Zvezda
Čukojevac
0 : 1
Real
Podunavci
Vrnjci
Vrnjci
2 : 7
Magnohrom
Kraljevo
Proleter
Pečenog
3 : 0
Morava (M)
Mrsać
Napredak
Gračac
6 : 2
Budućnost
Samaila
Partizan
Vrba
1 : 3
Stubal
Stubal
Čibukovac
Kraljevo
1 : 1
Morava (S)
Sirča
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 1
Polet
Stajkovce
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Budućnost
Zminjak
Radnički Šabački
Šabac
4 : 0
Proleter
Šabac
Kostrež
Ćićevac
0 : 5
Donji Kopaonik
Razbojna
Ratajac
Donje Rataje
1 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Omladinac
Stepanovićevo
7 : 0
Centar
Novi Sad
RFK NS 1921
Novi Sad
5 : 1
Železničar
Novi Sad
Borac
Rakovac
3 : 0
Sremac Beomal
Čerević
Bačka
Begeč
0 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 0
Jastrebac
Tešica
Kraljevo
Selo Kraljevo
2 : 2
Gredetin
Gredetin
Sloga
Zagorica
2 : 3
Kopljari
Kopljari
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 2
Tolić
Tolić
Orao
Poljanice
0 : 6
Mladost
Latković
Toplica
Donja Toplica
2 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Proleter
Latković
3 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Vojvode
Mionica
6 : 3
Paštrić
Paštrić
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
AZ Borac 2014
Azbresnica
06.06.2015
17:30
Supovac
Supovac
Ratkovac
Ratkovac
2 : 0
Nepričava
Nepričava
Mladost
Vračević
2 : 1
Lajkovac
Lajkovac
Jablanica
Jablanica
9 : 1
Omladinac
Kalimanići
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 5
Jerma
Sukovo
Mladost
Mali Suvodol
1 : 6
Zvezda
Blato
Sloboda
Rasnica
2 : 4
Lokomotiva
Belo Polje
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
3 : 0
Provalija
Pirot
Rongo Siti
Pirot
3 : 0
Pobeda
Držina
Lovac
Mali Izvor
3 : 6
Graničar
Veliki Izvor
Polet 1959
Nikoličevo
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Deli Jovan
Salaš
0 : 0
Šljivar
Šljivar
Timok
Trnavac
6 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Grlište
Grlište
3 : 0
Nacional
Lukovo
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 3
BSK
Borač
Zlatica
Zlatica
10 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
Mladost
Belo Blato
1 : 4
MSK
Mihajlovo
Sloga
Jarkovac
0 : 2
Jedinstvo
Ečka
Tamiš
Farkaždin
2 : 1
Proleter
Neuzina
Verko
Suvo Selo
0 : 5
Hajduk
Debrc
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 0
Žika 2013
Provo
Sinošević
Sinošević
3 : 5
Mladost (S)
Slatina
Grušić
Šabac
0 : 3
Rankovac
Nakučani
Bojić
Bojić
3 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Pocerina
Jevremovac
2 : 3
Šipurske livade
Šabac
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 4
ISK Izvor
Izvor
Radnik
Davidovac
3 : 0
Omladinski
Paraćin
Zlatica Taun
Donja Mutnica
3 : 1
Sloboda
Krežbinac
Napredak
Bogojevce
3 : 0
Vlasina 2014
Donje Krajince
Ofk Bratstvo
Zlokućane
0 : 5
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Badince
Badince
3 : 1
OFK Bobište
Bobište
Grdanica 024
Grdanica
0 : 3
Nomanica
Nomanica
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 3
Milanovo
Milanovo
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Veternica 1926
Leskovac
Barajevo
Barajevo
1 : 4
OFK Borac
Arnajevo
Kolonija
Jagodina
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
Mladost (G)
Gradilište
0 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Vidojevica
Lešnica
8 : 0
Luk
Voćnjak
Morava
Medvedja
3 : 0
Mladost
Mala Drenova
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 1
Jugovići
Bogdanje
Borjak 2013
Okruglica
5 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Stojnik
Stojnik
2 : 0
Sibnica
Sibnica
OFK Slatina
Slatina
1 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
2 : 3
Rad 1974
Merošina
Mladost 1976
Biljeg
3 : 1
Borac
Azbresnica
Napredak (Š)
Ševarice
0 : 3
Culjković
Culjković
Sloga
Bogosavac
1 : 4
Torpedo 1924
Tabanović
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
4 : 10
Omladinac 2013
Slepčević
Metaloplastika
Šabac
1 : 4
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Laznica
Laznica
1 : 5
Jasenovac
Krepoljin
Best
Sige
2 : 5
Borac
Vukovac
Zadrugar
Osanica
3 : 0
Mladost
Krupaja
OFK Homolje
Žagubica
4 : 5
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Vitanovac 08
Vitanovac
06.06.2015
17:30
Bukovica
Bukovica
Zmajevac
Belasica
06.06.2015
17:30
Štitari
Štitari
Trmčari
Trmčari
06.06.2015
17:30
Polet (K)
Kobilje
Zdravinje
Zdravinje
06.06.2015
17:30
Lipovac
Lipovac
Radnik
Salakovac
3 : 0
Stig (C)
Crljenac
Stig (MC)
Malo Crniće
8 : 1
Sloga
Veliko Selo
OFK Mladenovac
Mladenovac
8 : 2
OFK Student
Mladenovac
Krušar
Krušar
0 : 0
Mladost Virine
Virine
Supska
Supska
3 : 0
Polet
Senje
Napredak
Donji Šepak
8 : 2
Mladost
Gacko
Proleter
Teslić
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Kozara
Gradiška
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Sutjeska
Foča
0 : 0
Tekstilac
Derventa
Leotar
Trebinje
0 : 1
Podrinje
Janja
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
3 : 1
Drina HE
Višegrad
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 2
Vlasenica
Zvornik
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 5
FSA
Prijedor
Lauš
Banja Luka
2 : 1
Progres
Kneževo
Karanovac
Karanovac
3 : 0
Brdo
Hambarine
Sloga (T)
Trn
3 : 0
Dubrave
Dubrave
Mladost (S)
Seferovci
4 : 3
Mladost (KV)
Kotor Varoš
Ravan
Međeđa
5 : 3
Lijevče
Nova Topola
Budućnost
Banja Luka
7 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
Naprijed Horizont
Banja Luka
2 : 1
Sloga (S)
Srbac
Borac
Arapovac
7 : 0
Šumadinac
Kruševica
Sloga
Lukavica
3 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Strmovo
Strmovo
2 : 1
Petka
Petka
Skela
Skela
1 : 0
Tornado
Drazevac
Ljubinić
Ljubinić
2 : 1
Proleter
Jasenak
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
2 : 4
Rekreativo
Zabrežje
Sloga
Ratari
0 : 3
Partizan
Draževac
Partizan
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 1
Donji Srem
Pećinci
OFK Hajduk
Kula
6 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Kabel
Novi sad
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
2 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
ŽAK
Sombor
0 : 0
Vršac United
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Timočanin (K)
Knjaževac
1 : 5
Jedinstvo
Paraćin
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Timok
Zajecar
Borac
Bivolje
06.06.2015
Radnički (N) 2
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Palilulac
Niš
Buducnost
Konarevo
2 : 0
Goc
Vrnjacka Banja
Jedinstvo putevi
Uzice
3 : 1
Sloboda
Cacak
Žarkovo
Beograd
7 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Zemun
Zemun
BASK
Beograd
1 : 4
Internacional
Beograd
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Brodarac 2
Beograd
Sinđelić
Beograd
4 : 2
Policajac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 2
Bežanija
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 4
Sloga
Miloševac
Šumadija
Azanja
3 : 0
Pobeda
Golobok
Crvena zvezda
Beograd
9 : 0
Sloga
Leskovac
Radnički (S)
Sombor
0 : 5
TSC
Bačka Topola
Vršac
Vršac
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
3 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Mladost Bambi
Lukićevo
Kikinda
Kikinda
0 : 3
OFK Hajduk
Kula
Vrbas
Vrbas
3 : 2
Inđija
Inđija
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Indeks
Novi sad
0 : 0
Spartak
Subotica
Olimpia
Totovo Selo
5 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Banja
Beograd
3 : 0
Komgrap
Beograd
PKB
Padinska Skela
0 : 1
Brodarac1947
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Trudbenik
Beograd
Real Niš
Niš
2 : 1
Nacional
Niš
IM Rakovica
Beograd
5 : 0
Železnik Lasta
Železnik
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 19
Radnički (O)
Obrenovac
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Borac Ostružnica
Ostružnica
Heroj 1925
Beograd
3 : 0
Baćevac
Baćevac
Srem
Jakovo
1 : 9
IMT
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 3
Zmaj 1953
Beograd
GSP Polet
Beograd
6 : 1
Srem
Jakovo
BASK
Beograd
3 : 1
Boleč
Boleč
Brodarac 1947
Beograd
26 : 0
Grafičar
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Spartak
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 2
Indeks
Novi sad
OFK Hajduk
Kula
1 : 2
Vrbas
Vrbas
Mladost Bambi
Lukićevo
4 : 1
Kikinda
Kikinda
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Vršac
Vršac
Radnički (S)
Sombor
3 : 3
TSC
Bačka Topola
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 7
FK Vojvodina
Novi Sad
Kopernikus Železničar
Niš
06.06.2015
11:00
Radnički (P)
Pirot
Timočanin
Knjaževac
06.06.2015
11:00
Real
Niš
Kruševac
Kruševac
06.06.2015
11:00
Radnički (N)
Niš
Bor
Bor
06.06.2015
11:00
Sloga
Leskovac
Napredak
Kruševac
06.06.2015
11:00
Dinamo
Vranje
Red Star
Niš
06.06.2015
11:00
SFS Borac
Paraćin
Horgoš 1911
Horgoš
8 : 0
Šampion
Orom
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Vršac
Vršac
12 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Polet
Izbište
1 : 12
Radnički 1927
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
1 : 5
Sloga
Plandište
Dolina
Padina
3 : 3
Dinamo
Pančevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 9
Radnički (K)
Kovin
Budućnost
Ratari
3 : 0
Napredak
Markovac
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 6
Sloga
Miloševac
Železničar
Kusadak
3 : 0
Plana
Velika Plana
Šumadija
Azanja
1 : 2
Pobeda
Golobok
Sport Klub 1999
Novi Pazar
2 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Subotica
Subotica
8 : 4
Spartak
Subotica
Palilulac
Beograd
3 : 5
Internacional
Beograd
Beograd 1929
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Arena Su
Subotica
3 : 1
Subotica
Subotica
Spartak '03
Subotica
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Tavankut
Tavankut
0 : 2
Spartak '02
Subotica
Ribnica
Mionica
06.06.2015
Zeleznicar
Lajkovac
Radnicki
Valjevo
9 : 1
Sampion
Valjevo
Jedinstvo 1
Ub
3 : 0
Polet
Popucke
Budućnost-Krušik 1
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo 2
Ub
Omladinac
Ljig
0 : 1
Budućnost-Krušik 2
Valjevo
Tutin
Tutin
3 : 0
OFK Ras
Raška
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 2
OFK Ras
Raška
Bane
Raska
1 : 5
Tutin
Tutin
BASK
Beograd
4 : 0
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Voždovac
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 3
Zmaj 1953
Beograd
BSK 1925
Beograd
11 : 0
Sindjelić 2012
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 5
Brodarac
Beograd
Hajduk
Beograd
6 : 7
Zmajevi
Voždovac
Banja
Beograd
3 : 2
Atakante
Beograd
Poštar
Zvezdara
8 : 1
Zvezdara
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 1
Balkan
Beograd
Zemun B
Zemun
06.06.2015
011 B
Beograd
OFK Beograd B
Beograd
06.06.2015
Vrčin
Vrčin
Obrenovac 1905
Obrenovac
06.06.2015
Boleč
Bolečc
Vinča
Vinčca
06.06.2015
Sopot
Sopot
Kosmaj
Ralja
06.06.2015
Dunav VS
Veliko Selo

Košarka

Crvena zvezda
Beograd
109 : 80
Mega Basket
Beograd

Rukomet

Metalac
Futog
39 : 32
Hercegovina
Sečanj
Inđija
Inđija
30 : 28
Nova Pazova
Nova Pazova
Lavovi BP
Bačka Palanka
29 : 26
Jedinstvo
Novi Bečej
Mladost
Bački Jarak
28 : 36
Proleter
Zrenjanin
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
30 : 25
Apatin
Apatin
ŽSK
Žabalj
45 : 38
Vladimirovac
Vladimirovac
Zemun 1957
Beograd
36 : 27
Prva Iskra Barič
Barič
Kosmaj
Ralja
06.06.2015
Dorćol
Beograd
Umčari
Umčari
25 : 25
Metaloplastika 2
Šabac
Unirea
Uzdin
21 : 27
Omladinac (I)
Ilandža
Spartak
Debeljaca
20 : 40
Mladost (V)
Vrsac
Omladinac (D)
Deliblato
28 : 29
Mladost (O)
Omoljica
Topličanin
Prokuplje
21 : 28
Pančevo
Pančevo
Metalac
Kraljevo
19 : 44
Kučevo
Kučevo

Američki fudbal

Pirates Zemun
Zemun
34 : 0
Golden Bears Bor
Bor
Blue Dragons Beograd
Beograd
8 : 7
Mammoths Kikinda
Kikinda
Pastuvi Požarevac
Požarevac
32 : 42
Lavovi Vršac
Vršac