XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 823 utakmica za dan
Nedelja, 3 Maj 2015

Fudbal

Radnički (N)
Niš
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
2 : 1
Borac
Čačak
Spartak
Subotica
0 : 1
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 4
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Mladost
Lučani
2 : 2
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Zvižd
Kučevo
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Polet
Ljubić
3 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Bane
Raška
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Senta
Senta
1 : 0
Vršac
Vršac
Dolina
Padina
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dunav
Stari Banovci
2 : 2
Radnički (Š)
Šid
Hajduk
Beograd
0 : 1
Srem
Jakovo
Žarkovo
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Rudar (Bresnica)
Bresnica
2 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Dragačevo
Guča
3 : 2
Omladinac
Novo Selo
Braća Vuković
Lađevci
3 : 1
Tutin
Tutin
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Polet
Trbušani
Napredak
Markovac
2 : 1
RSK
Rabrovo
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Sloboda
Lipe
Borac
Žabari
3 : 4
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Basarac
Mišljenovac
3 : 1
Gruža
Gruža
Šumadinac (B)
Brzan
4 : 3
Obilić
Živica
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 0
Železničar (P)
Požarevac
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
FAP
Priboj
Brezovica
Brezovica
0 : 1
Ribnica
Mionica
Sloga 1940
Bajina Bašta
3 : 0
Radjevac
Krupanj
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Sloga (S)
Sjenica
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Kosanica
Kuršumlija
4 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Trajal
Kruševac
Lugomir
Rakitovo
4 : 3
Juhor
Obrež
Dragocvet
Dragocvet
1 : 4
Levač
Rekovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 2
Napredak
Aleksinac
Bukovik
Ražanj
6 : 3
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Svrljig
Svrljig
Brodoremont
Kladovo
3 : 2
Rudar (P)
Podvis
Bobište
Bobište
3 : 1
Jablanica
Medveđa
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Vlasina
Vlasotince
6 : 2
Mladost
Medoševac
SFK Moravac
Predejane
1 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Ropotovo
Ropotovo
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Budućnost
Gložan
3 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
ŽSK
Žabalj
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Hajduk
Beška
Borac
Novi Sad
2 : 0
Index
Novi Sad
Tisa
Adorjan
4 : 0
Polet
Sivac
Preporod
Novi Žednik
0 : 2
TSC
Bačka Topola
OFK Odžaci
Odžaci
4 : 0
Tavankut
Tavankut
Borac (Sakule)
Sakule
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Lepušnica
Glogonjski rit
6 : 1
Vrčin
Vrčin
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 0
Baćevac
Baćevac
Boleč
Grocka
1 : 1
PKB
Padinska skela
Grafičar
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Železničar
Bara Venecija
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Radnički
Kovači
1 : 1
Ribnica
Jovac
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Budućnost
Konarevo
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Borac
Vraneši
4 : 1
Polet
Ratina
Radnik
Ušće
0 : 1
Gruža
Vitanovac
Kolonija
Kragujevac
2 : 2
Arsenal
Kragujevac
Korićani
Korićani
0 : 0
Maršić
Maršić
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Budućnost
Resnik
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Železničar
Požega
Crnokosa
Kosjerić
7 : 3
Jedinstvo
Kalenić
Ariljska rampa
Požega
6 : 0
Jasen
Brodarevo
Perućac
Perućac
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Čajetina
Gostilje
8 : 0
Omladinac
Zdravčići
Polet
Rasna
6 : 2
Prvi partizan
Užice
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Mladost
Dračić
Kolubara
Jabučje
1 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
OFK Divci
Divci
0 : 0
Trlić
Trlić
Tešnjar
Valjevo
2 : 5
Kačer
Belanovica
Joševa
Joševa
3 : 3
Spartak 1924
Ljig
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Antimon
Zajača
Borac (L)
Lešnica
3 : 2
Borac (V)
Vladimirci
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Hajduk Stanko
Crna Bara
5 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Drina
Ljubovija
3 : 0
Lipolist
Lipolist
Borac
Pajsijević
4 : 1
Junkovac
Junkovac
BSK
Belosavci
4 : 1
Karađorđe
Rača
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 1
Omladinac
Donja Rača
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 3
Šatornja
Šatornja
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 3
Sloga (B)
Burovac
Integral
Batuša
4 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 2
Makce
Makce
Šapine
Šapine
3 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Železničar (K)
Kusadak
5 : 1
Glavaš
Glibovac
Šumadija
Azanja
2 : 5
Osipaonica
Osipaonica
Železničar (S)
Smederevo
1 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Udarnik
Lozovik
4 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
7. Juli
Vodanj
1 : 3
Proleter
Vranovo
Jedinstvo (K)
Krnjevo
4 : 1
Vodice
Vodice
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Bratstvo
Međureč
1 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Sloga (V)
Voljavče
4 : 1
Mladost (D)
Dublje
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 2
Napredak (Z)
Zlatovo
Budućnost
Miliva
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Sloga (DV)
Donje Vidovo
1 : 2
Morava
Ribare
Mladost (J)
Jovac
1 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
BSK
Buljane
1 : 2
Morava 1918
Ćuprija
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
2 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 1
Borac
Držanovac
Partizanski put
Grudaš
2 : 1
Omladinac
Podina
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 9
Jastrebac
Blace
Naupare
Naupare
1 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Sloga (D)
Dašnica
1 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 2
Mladost
Makrešane
Čitluk
Čitluk
4 : 1
13. April
Lomnica
Šanac
Šanac
4 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Vinogradar
Zleginje
0 : 3
Mladi radnik
Bačina
Gradina
Pejovac
7 : 1
Trudbenik
Stalać
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 4
Omladinac
Pojate
Maglić
Bački Maglić
2 : 2
Hajduk
Čurug
Mladost Radost
Srbobran
1 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Budućnost
Mladenovo
1 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Borac
Šajkaš
2 : 1
Titel
Titel
Susek
Susek
0 : 2
Veternik
Veternik
Vinogradar
Ledinci
2 : 4
Šajkaš 1908
Kovilj
OFK Sirig
Sirig
0 : 1
Proleter
Banoštor
Tatra
Kisač
1 : 4
Jedinstvo
Rumenka
TSK
Temerin
0 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
Sremac Graničar 1924
Adaševci
1 : 2
1. Maj
Ruma
Napredak
Popinci
0 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Jadran
Golubinci
0 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 5
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 0
Partizan
Vitojevci
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Hajduk (D)
Divoš
Palić
Palić
1 : 5
Čoka
Čoka
Krivaja
Krivaja
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Kula
Kula
1 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Rusin
Ruski Krstur
4 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
Graničar (R)
Riđica
0 : 5
Lipar
Lipar
Terekveš
Svilojevo
4 : 1
Hajduk
Stapar
Dunav
Bački Monoštor
3 : 2
Mladost
Kruščić
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 3
Vojvodina
Crepaja
Hajdučica
Hajdučica
0 : 1
BAK
Bela Crkva
Radnički (B)
Baranda
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Mladost (O)
Omoljica
2 : 0
Polet
Izbište
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Slavija
Kovačica
3 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 7
Zadrugar
Lazarevo
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
Begej
Žitište
Vojvodina 1928
Perlez
5 : 0
Krajina
Krajišnik
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 3
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 0
Napredak
Čestereg
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 3
Borac
Aleksandrovo
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Policajac
Beograd
Banja (VB)
Višnjička banja
5 : 1
Milutinac
Zemun
13. maj
Zemun
4 : 2
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
Zmaj 1953
Zemun
3 : 4
Borac (O)
Ostružnica
BSK 1925
Batajnica
10 : 0
Resnik
Resnik
Mladost (B)
Baroševac
3 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Šumadija (Š)
Šopić
0 : 5
Mladost (Č)
Čibutkovica
Prva Iskra
Barič
4 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Rušanj
Rušanj
1 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Vranić
Vranić
1 : 4
Borac (L)
Lazarevac
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 2
Strelac
Mislođin
OFK Leštane
Leštane
2 : 0
Dunavac (G)
Grocka
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Pinosava
Pinosava
Heroj 1925
Jajinci
0 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Torlak
Beograd
Orljane
Orljane
2 : 3
Radnički 1924 (K)
Kočane
Koprijan 1975
Gradište
7 : 6
Malošište
Malošište
Morava
Žitkovac
1 : 0
Naisus
Rožina
Borac (T)
Trnjane
4 : 1
Knežica
Knežica
Mladost (B)
Batušinac
3 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 1
Palilula
Aleksinac
Umac
Miroševce
4 : 2
Čekmin
Čekmin
Mladi borac
Živkovo
4 : 2
Mladost
Vinarce
Progres
Ladovica
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
0 : 0
Sloga
Lipovica
Železničar
Brestovac
1 : 4
OFK Brza
Brza
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 2
Šumadija
Razgojna
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 2
Vučje
Vučje
Padež
Petrovac
2 : 1
Zadrugar
Krupac
Jedinstvo
Pirot
6 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Napredak
Izvor
3 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Ključ
Podvrška
4 : 1
Deli Jovan
Sikole
Poreč
Donji milanovac
1 : 0
Slatina (B)
Bor
Blizna
Blizna
2 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Branik
Štubik
0 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Krivelj
Krivelj
0 : 3
Šarbanovac
Šarbanovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Proleter (M)
Mezgraja
3 : 2
Vrtište
Vrtište
Mladost
Lalinac
3 : 1
Crvena zastava
Hum
Radnički 1936
Trupale
4 : 4
Rudar
Jelašnica
Sloga
Minićevo
0 : 4
Radnički
Lubnica
Svrljiška topla
Svrljiška topla
0 : 2
Rgotina
Rgotina
Trebič
Sokobanja
3 : 0
ŠSK
Štipina
Borac
Vražogrnac
0 : 5
Osnić
Osnić
Mladost
Sumrakovac
3 : 2
Polet
Jablanica
OFK 019 Zaječar
Zaječar
0 : 4
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Trešnjevka
Lopardince
0 : 1
Levosoje Talenat
Levosoje
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 2
Ternoci
Trnovac
Čelik
Belo polje
0 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Pavlovac
Pavlovac
0 : 2
Pčinja
Trgovište
Radnički
Velika Hoča
4 : 1
Čaglavica
Čaglavica
Sitnica
Lepina
3 : 2
Gračanica
Gračanica
Gracko
Staro Gracko
5 : 0
Ugljare
Ugljare
Polet
Laplje Selo
2 : 0
Brezovica
Štrpce
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Ševac
Kusić
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Potporanj
Potporanj
1 : 3
Partizan (U)
Uljma
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Ratar
Kruščica
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
3 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Dobrica
Dobrica
4 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 0
Borac (P)
Pločica
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
1 : 6
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Proleter
Mramorak
Strela
Ivanovo
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Kolonija
Kovin
3 : 3
Dolovo
Dolovo
Pobeda
Samoš
4 : 1
Unirea
Uzdin
Spartak 1911
Debeljača
5 : 1
Tempo
Sefkerin
Omladinac (O)
Opovo
2 : 4
Polet
Idvor
Resavac
Subotica
2 : 1
Mladost
Gložane
Zenit
Oparić
1 : 2
Blagotin
Belušić
Morava
Kočino Selo
8 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Partizan
Glogovac
7 : 2
Juhor
Glavinci
Ursule
Ursule
2 : 1
Kolare
Kolare
Javor
Sladaja
3 : 2
Istok 63
Plana
Napredak (Sv)
Svojnovo
10 : 1
Resavac
Veliki Popović
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 4
Mladost (S)
Sikirica
OFK Batinac
Batinac
5 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Napredak (St)
Stubica
1 : 2
Rudar (S)
Stenjevac
Hajduk
Čepure
6 : 1
Polet
Zabrega
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 3
Napredak
Žarkovac
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 0
Borac (M)
Martinci
ČSK 1939
Čortanovci
0 : 3
Železničar
Inđija
Fruška Gora
Ruma
5 : 8
Jedinstvo (M)
Morović
Noćaj
Noćaj
2 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
OFK Brestač
Brestač
4 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Sloga
Krnješevci
0 : 5
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 1
Borac (K)
Klenak
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 0
Dinamo
Sonta
OFK Šikara
Sombor
4 : 1
Rastina 1918
Rastina
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Omladinac
Botoš
Rusanda
Melenci
0 : 3
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
3 : 1
OFK Klek
Klek
Naftagas
Boka
3 : 4
Banat
Čenta
ASK
Aradac
1 : 3
Lehel
Mužlja
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 1
Borac
Zrenjanin
Šumadija
Šumarice
4 : 0
Budućnost
Samaila
Morava (M)
Mrsać
2 : 9
Stubal
Stubal
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Morava (S)
Sirča
Real
Podunavci
5 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
1 : 3
Napredak
Gračac
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 1
Proleter
Pečenog
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 2
Bačka
Đurđevo
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
2 : 1
Napredak
Nadalj
Hajduk
Gardinovci
1 : 1
Iskra
Kucura
Miletić
Mošorin
2 : 1
Obilić
Vilovo
Sloga
Lok
0 : 1
Mladost
Radičević
Budućnost
Savino Selo
0 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Navalin
Navalin
4 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Gradac
Konopnica
3 : 1
Mladost (B)
Batulovce
OFK Morava
Leskovac
4 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Moravac
Guberevac
0 : 5
Sloboda
Donje Brijanje
Polet
Stajkovce
5 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 0
Morava (G)
Gložane
Budućnost
Zminjak
4 : 1
Budućnost
Pocerski Dobrić
Cer
Petkovica
0 : 1
Majur
Majur
Radnik
Glogovac
2 : 3
Duško
Klenje
Sloga
Duvanište
1 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Drina
Badovinci
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Mladost (DB)
Donja Borina
5 : 2
Borac
Kozjak
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Sloga (S)
Straža
0 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Cerova
Cerova
0 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 2
Velika Reka
Velika Reka
7. Juli
Bela Crkva
0 : 1
Stolice
Krupanj
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Polet 57
Milutovac
4 : 3
Varvarin
Varvarin
14. Oktobar
Izbenica
4 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Župski biseri
Lacisled
2 : 0
Ratajac
Donje Rataje
Mladost (DK)
Donji Katun
7 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
8 : 0
Kostrež
Ćićevac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 2
Sloga
Lozna
Borac
Rakovac
2 : 0
Centar
Novi Sad
Bačka
Begeč
3 : 3
Železničar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 1
Sremac Beomal
Čerević
Napredak 2012
Krušje
0 : 3
Ratar
Gornja Peščanica
Kraljevo
Selo Kraljevo
1 : 0
Polet (V)
Vitoševac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
OFK Draževac
Draževac
0 : 3
Jastrebac
Tešica
Gredetin
Gredetin
3 : 1
Tempo
Mozgovo
2. Oktobar
Kumane
3 : 0
Napredak
Banatska Topola
Polet
Nakovo
4 : 1
Jedinstvo
Bočar
Jadar 2013
Valjevo
0 : 3
Komanice
Komanice
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 0
Borac
Rajković
Polet
Popučke
2 : 0
Beloševac
Beloševac
Iskra
Donja Bukovica
5 : 0
Gradac
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
5 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Ribnikar
Pecka
4 : 1
Liplje
Liplje
Proleter
Jelovik
5 : 2
Žabare
Žabare
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 1
Maskar
Maskar
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Jasenica
Božurnja
B 2000
Aranđelovac
0 : 1
Ranilović
Ranilović
Mladi rudar
Bukovik
0 : 2
Trnava
Donja Trnava
Sloga
Zagorica
5 : 0
Mladost
Jelenac
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 3
Borac
Veliko Laole
BSK 1924
Boževac
3 : 1
Rudar
Stamnica
Dragoš
Oreškovica
1 : 1
Budućnost
Vezičevo
Omladinac (B)
Busur
0 : 0
Mladost
Porodin
Polet
Aleksandrovac
0 : 3
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Borac 46
Obrovac
3 : 0
Slavija
Pivnice
Vajska
Vajska
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Bačka
Despotovo
1 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Mladost
Mali Bač
2 : 1
Neštin
Neštin
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Sloga (Ć)
Ćirikovac
5 : 1
Borac (K)
Klenovnik
OFK Braničevo
Braničevo
7 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Dizel
Bare
6 : 0
Vihor
Maljurevac
Dunavac
Kisiljevo
4 : 0
Sloga (D)
Drmno
Kurjače
Kurjače
3 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Premeća
Premeća
4 : 2
Prijatelji
Čačak
Morava (K)
Katrga
2 : 1
Lugovi
Čačak
Budućnost
Stančići
2 : 0
Kej
Čačak
Morava (M)
Mojsinje
4 : 0
Vujan
Prislonica
Zadrugar
Gornja Trepča
0 : 3
BIP
Čačak
Rakova
Rakova
1 : 1
Planinac
Vujetinci
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 0
Tisa B
Adorjan
Šampion
Orom
0 : 7
Tornjoš
Tornjoš
Tolić
Tolić
2 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Popadić
Popadić
3 : 3
Toplica
Donja Toplica
Botunje
Botunje
2 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
3 : 0
Azbest
Stragari
Hajduk
Jovanovac
3 : 3
Žeželj
Donja Sabanta
21. oktobar
Kragujevac
0 : 0
Šumadija 1934
Drača
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
Zastava
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 5
Terekves
Hetin
Proleter
Međa
4 : 5
Olimpija
Torda
Roham
Nova Crnja
2 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Stevan Nešticki
Leskovik
5 : 0
Sloga 1948 (M)
Malča
Čegar 2013 (K)
Kamenica
2 : 0
Morava 1949
Čokot
Delijski Vis
Niš
8 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 5
AZ Borac 2014
Azbresnica
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
0 : 2
Vulkan 1963
Brenica
Sečanica
Sečanica
0 : 1
Mramor 1927
Mramor
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 3
Borac (P)
Progar
Šumadinac (B)
Bečmen
0 : 0
Institut
Zemun Polje
OFK Petrovčić
Petrovčić
4 : 0
Obilić
Beograd
Posavac
Boljevci
4 : 2
BUSK
Beograd
Dedinje
Beograd
3 : 1
Sparta
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 4
OFK Crvenka
Borča
Sloga
Bogovađa
2 : 6
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Nepričava
Nepričava
1 : 4
Ratkovac
Ratkovac
Lajkovac
Lajkovac
3 : 3
Mladost
Vračević
Glumač
Glumač
3 : 2
Bakionica
Bakionica
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 6
Lazarica
Prilipac
Savinac 1933
Visibaba
2 : 1
Avijatičar
Vranjani
Sečica
Seča reka
0 : 0
Ježevica
Ježevica
Duškovci
Duškovci
1 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
Gorobilje
Gorobilje
5 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Ozrem PMH
Ozrem
4 : 1
Omladinac
Kalimanići
Šumadija
Brdjani
1 : 4
Šilopaj
Šilopaj
Brezak
Pranjani
0 : 0
Mladi rudar
Rudnik
Velereč 94
Velereč
0 : 1
Majdan
Majdan
Srbovo
Srbovo
5 : 2
Samarinovac
Samarinovac
Urovica
Urovica
3 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Polet
Jabukovac
3 : 0
Smedovac
Smedovac
Malajnica
Malajnica
4 : 4
OFK Sikole
Sikole
Miloševo
Miloševo
3 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
BSK 1934
Bukovče
Čubra
Čubra
3 : 2
Ratar
Jasenica
Partizan
Kaluđerica
0 : 1
Avala 1939
Beli Potok
Jerma
Sukovo
4 : 2
Provalija
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 2
Temac
Temska
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
0 : 3
Rongo Siti
Pirot
Sloboda
Rasnica
3 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Bikovo
Bikovo
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Bratstvo
Ljutovo
1 : 2
Žednik
Stari Žednik
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Čantavir
Čantavir
4 : 2
Udarnik
Višnjevac
Pontes
Kostol
0 : 3
Velika reka
Velika Kamenica
Koča Andjelković
Tekija
0 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 4
Kladušnica
Kladušnica
Omladinac
Vajuga
2 : 0
Egeta
Brza Palanka
Napredak
Korbovo
3 : 0
Lovćen
Petrovo selo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Gunjevac
Gunjevac
1 : 1
Omladinac
Kalinovac
Stepanje
Stepanje
3 : 6
Polet
Takovo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 1
Polet
Donji Lajkovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Kosovo
Zvezdan
3 : 2
Kastrum
Gamzigrad
Lovac
Mali Izvor
4 : 2
Nacional
Lukovo
Polet 1959
Nikoličevo
0 : 5
Grlište
Grlište
Bačinac
Bačinac
2 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Radnički
Turica
3 : 1
Sloga
Kaona
Jelica
Goračići
1 : 4
Bratstvo
Dljin
Prilike
Prilike
0 : 1
Jedinstvo
Puhovo
Bjelica
Milatovići
4 : 1
Brezova
Brezova
Gorušica
Viča
0 : 1
Gradina
Rti
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Mekiš
Mekiš
0 : 3
Pobeda
Rusna
Toplica
Šarlinac
2 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Moravac (Č)
Čečina
1 : 2
Doljevac 1971
Doljevac
Mladost MG
Saranovo
1 : 1
Karađorđe
Vučić
Bare
Bare
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
Kusovac
Kusovac
2 : 2
BSK
Borač
Kotlenik
Guncati
1 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Sloga
Milatovac
1 : 0
Pobeda
Sepci
Marjan
Knić
2 : 4
Lokomotiva
Lapovo
Beli Orlovi
Brestovac
0 : 1
Grivac
Grivac
Vučak
Vučak
3 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Jezava
Smederevo
3 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Drugovac
Drugovac
3 : 1
Omladinac (S)
Seone
Podunavac
Udovice
1 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Sokolac
Bački Sokolac
3 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Sloga
Žučkovac
1 : 0
Bukovik
Vrbovac
Jedinstvo 1952
Mužinac
0 : 3
Palilulac
Šarbanovac
Rtanj
Vrmdža
5 : 3
Omladinac
Blendija
Galeb
Cerovac
0 : 2
Volujac
Volujac
Cerić
Miokus
4 : 1
Dobrava
Vukošić
Trešnjevka
Trbušac
2 : 0
Sloga (K)
Krnić
Sloga Trgošped
Mehovine
1 : 3
Mrovska
Mrovska
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 2
Radnički (K)
Koceljeva
Jevremovac
Jevremovac
5 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Karađorđe
Mišar
1 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jadran
Sanad
2 : 0
Graničar
Đala
Vinogradar
Gudurica
2 : 3
Pobeda
Parta
Banat
Dupljaja
2 : 0
Radnički 1927
Vršac
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Jedinstvo (O)
Orešac
Vitorul
Straža
3 : 0
Omladinac
Zagajica
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 3
Mladost
Belo Blato
Sloga
Jarkovac
0 : 2
Zlatica
Zlatica
Tamiš
Farkaždin
0 : 4
MSK
Mihajlovo
Proleter
Neuzina
0 : 4
Jedinstvo
Ečka
Metalac
Požarevac
6 : 0
Stig 1955
Beranje
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 1
Dunavac
Petka
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Sloga (L)
Lučica
2 : 3
Napredak (P)
Poljana
Dunav
Ostrovo
2 : 3
Sopot
Požarevac
Sloga 1949
Matijevac
2 : 2
Polet
Jalovik
Hajduk
Debrc
1 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
3 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Verko
Suvo Selo
0 : 3
Dragojevac
Dragojevac
Mladost (S)
Slatina
3 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Sinošević
Sinošević
0 : 8
Pocerina
Jevremovac
Grušić
Šabac
4 : 1
Bojić
Bojić
Sloga
Plavna
2 : 0
Proleter
Karađorđevo
Budućnost
Parage
1 : 1
Borac
Vizić
Jednota 1950
Gložan
6 : 2
Slavija
Bođani
Polet
Mirosaljci
4 : 1
Vreoci
Vreoci
Rudar
Zeoke
4 : 0
Mladi borac
Županjac
BSK
Brajkovac
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Šumadija
Mali Crljeni
OFK Radnički
Dren
4 : 3
OFK Burovo
Burovo
Bistrica
Bistrica
3 : 2
Budućnost
Dudovica
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Buljane
Buljane
Popovac
Popovac
0 : 1
ISK Izvor
Izvor
Železničar
Klačevica
2 : 0
Heroj
Busilovac
Budućnost (L)
Lebina
0 : 2
Omladinski
Paraćin
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
2 : 1
Sloboda
Krežbinac
Vlasina 2014
Donje Krajince
2 : 4
Jašunja
Jašunja
Sremski vitezovi
Irig
0 : 1
Sremac
Dobrinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
Borac
Stejanovci
3 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Vojvodina
Neradin
4 : 0
Polet
Nikinci
Car Uroš
Jazak
5 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Mladost (P)
Pavlovci
3 : 2
Jedinstvo
Ruma
Sloga
Voganj
4 : 3
Planinac
Rivica
Atletiko
Donja Jajina
3 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Veternica 1926
Leskovac
2 : 2
Milanovo
Milanovo
BSK
Belanovce
1 : 1
Real
Donja Jajina
Tolisavac - VT
Tolisavac
1 : 3
Krasava
Krasava
Bratstvo
Krupanj
1 : 4
DB Junajted
Donje Brezovice
Graničar
Obrež
1 : 6
Sloboda
Donji Tovarnik
Sremac
Deč
4 : 1
Vitez
Subotište
Sloven
Sibač
1 : 5
Mladost
Prhovo
Kameni
Ašanja
2 : 2
Lovac
Karlovčić
Šumar
Ogar
5 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Sloga
Maradik
7 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Krušedol
Krušedol
3 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Fruškogorac
Krčedin
2 : 3
Polet
Novi Karlovci
Srem
Sremska Rača
2 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Sloga (Č)
Čalma
1 : 0
Planinac
Ležimir
OFK Bosut
Bosut
3 : 2
Sremac
Jarak
Mitros
Sremska Mitrovica
6 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Napredak
Šuljam
7 : 3
Sloga (Z)
Zasavica I
Sloboda
Šašinci
4 : 1
Borac (R)
Radenković
OFK Bačinci
Bačinci
7 : 2
Sremac
Berkasovo
Napredak
Vašica
8 : 0
OFK Bingula
Bingula
Hajduk
Višnjićevo
4 : 1
Borac
Ilinci
Jednota
Šid
1 : 2
Bratstvo
Sot
Sinđelić
Gibarac
3 : 1
Graničar
Jamena
Omladinac (B)
Batrovci
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Jedinstvo
Ljuba
1 : 5
Omladinac (M)
Molovin
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
Paune
Paune
Lukavac
Lukavac
1 : 3
Bujačić
Bujačić
Rakac Stave
Stave
5 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
0 : 3
Kotešica
Kotešica
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
Mladost (L)
Leskovac
Brana Paunović
Rašanac
1 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Burovac
Burovac
2 : 0
Soko
Krvije
Beljina
Beljina
1 : 4
OFK Borac
Arnajevo
Žiča
Žiča
2 : 2
Musina reka
Musina reka
Omladinac
Drakčići
2 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost
Vrdila
3 : 0
BSK 2014
Bukovica
Studen Vitez
Studenica
0 : 2
Mlada krila
Metikoši
Zgodačica
Godačica
1 : 2
Popovići
Popovići
Mladost 1981
Štulac
0 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 1
Jedinstvo
Godačica
OFK Borac
Lovci
3 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Bresje
Bresje
Trnava
Trnava
1 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Partizan (M)
Majur
1 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Zvezda
Konatice
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Borac
Ušće
0 : 2
Krtinska
Krtinska
Duboko
Mala Moštanica
5 : 0
OFK Urovci
Urovci
Posavina
Stubline
8 : 2
Trstenica
Trstenica
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Poljane
Poljane
Jedinstvo
Dren
0 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Vukićevica
Vukićevica
1 : 2
Polet
Grabovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
3 : 0
Gorski car
Garaši
Hajduk
Ribarica
3 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Prva Iskra
Runjani
2 : 2
Vidojevica
Lešnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 3
Jelav
Jelav
Zelenika
Vitance
3 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladi radnik
Grabovica
2 : 4
Rudar
Senjski Rudnik
Sloboda 1948
Mijajlovac
3 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Jugovići
Bogdanje
4 : 1
Topoljak
Grabovac
Kamenorezac 76
Dublje
5 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Sloga 2012
Popović
2 : 1
Sibnica
Sibnica
Rudar 2012
Babe
1 : 2
Vis
Parcani
Vojvoda
Dučina
3 : 1
Stojnik
Stojnik
Karadjordje 2013
Viševac
4 : 2
Šumadija
Sipić
Mladost (B)
Bošnjane
0 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Napredak
Malo Krčmare
0 : 3
Feniks
Rača
Belfast
Kovanluk
2 : 3
Borac
Azbresnica
Baličevac 1974
Baličevac
5 : 2
Dobrič 1974
Brest
Torpedo 1924
Tabanović
5 : 0
Maovi
Maovi
Mladost
Svileuva
2 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Sloga
Viteževo
2 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Napredak
Simićevo
6 : 3
Budućnost
Kočetin
Udarnik
Sibnica
3 : 0
Mladost
Svinjarevo
Jedinstvo
Oreovica
5 : 1
BSK
Brzohode
Pobeda
Lučina
2 : 0
Gradac
Pločnik
Čukarički
Mala Kruševica
7 : 1
OFK Orašje
Orašje
Parcane
Parcane
5 : 3
Mladost
Toljevac
Ram
Ram
2 : 2
Sloga-TOP
Topolovnik
Graničar 2013
Zatonje
5 : 2
Srednjevo
Srednjevo
Mladi Borac
Majilovac
0 : 2
Pek
Kusiće
Carevac
Carevac
0 : 3
Radnički
Požeženo
Kumane
Kumane
2 : 1
Desine
Desine
Konjuh
Konjuh
0 : 3
Meševo
Meševo
Srnje
Srnje
1 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
4 : 2
Polet (K)
Kobilje
Štitari
Štitari
1 : 3
Lipovac
Lipovac
Drugari
Stanci
1 : 6
Modrica
Modrica
Bukovica
Bukovica
6 : 3
Grkljane
Grkljane
Polet (Š)
Šavrane
3 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Jablanica
Jablanica
2 : 4
Zmajevac
Belasica
Budućnost
Blaznava
3 : 1
OFK Jarmenovci
Jarmenovci
Polet
Bikinje
3 : 0
OFK Vinci
Vinci
Usije
Usije
3 : 2
Mrčkovac
Mrčkovac
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 0
Električar
Šuvajić
Barič
Barič
2 : 2
Dobra
Dobra
Vukona
Vukona
1 : 4
Radnik
Ub
Brgule
Brgule
0 : 1
Kolubara
Liso Polje
Vrelo
Vrelo
5 : 0
OFK Takovo
Takovo
Jedinstvo
Milorci
4 : 0
Sloga
Lončanik
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Sloga
Vrhovine
Murgaš 2012
Murgaš
2 : 2
Dokmir
Dokmir
Pambukovica
Pambukovica
1 : 6
OFK Paljuvi
Paljuvi
Čučuge
Čučuge
3 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Goša
Vukmanovac
3 : 4
Beočić
Beočić
Garevina
Garevina
5 : 3
Baštovan
Subotica
Mladost (G)
Garevina
6 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Mladost (R)
Raklja
0 : 0
Vražogrnac
Vražogrnci
Napredak (D)
Dubona
2 : 0
Borac
Amerić
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 1
OFK Student
Mladenovac
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Markovac
Markovac
2 : 2
Šepšin
Šepšin
Omladinac
Rajkovac
2 : 3
Napredak (M)
Međulužje
Budućnost
Đurinac
2 : 0
Jedinstvo
Troponje
Sindjelić
Grabovac
4 : 2
Mladi Radnik
Bobovo
Bratstvo
Cijevna
2 : 1
Zabjelo
Podgorica
Ibar
Rožaje
1 : 2
Jezero
Plav
Arsenal
Tivat
1 : 2
Radnički
Berane
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Dečić
Tuzi
5 : 1
Cetinje
Cetinje
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Kom
Podgorica
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Velež
Mostar
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Mladost
Velika Obarska
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Travnik
Travnik
Jedinstvo
Brodac
2 : 1
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
Sloga Junajted
Bijeljina
2 : 1
Radnički
Karakaj
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
1 : 0
Rudar
Ugljevik
Velež
Nevesinje
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
Mladost (R)
Rogatica
3 : 0
Proleter
Dvorovi
Omarska
Omarska
2 : 1
Liješće
Liješće
Borac (KD)
Kozarska Dubica
0 : 3
Župa Superpetrol
Milosavci
Mineral
Banja Vrućica
1 : 3
Jedinstvo
Žeravica
Ozren
Petrovo
1 : 1
BSK
Banja Luka
Gomionica
Bronzani Majdan
0 : 3
Sloga (T)
Trn
Mladost (S)
Seferovci
2 : 1
Karanovac
Karanovac
Ravan
Međeđa
2 : 0
Lauš
Banja Luka
Budućnost
Banja Luka
1 : 0
FSA
Prijedor
Sloga (S)
Srbac
3 : 1
Brdo
Hambarine
Potkozarje
Aleksandrovac
0 : 2
Dubrave
Dubrave
Lijevče
Nova Topola
0 : 2
Mladost (KV)
Kotor Varoš
Budućnost
Gornja Slatina
3 : 2
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
Rudanka
Rudanka
4 : 3
Ozren
Paklenica
Vranjak
Vranjak
3 : 3
Skugrić
Skugrić
Hajduk
Batkuša
1 : 2
Trebava
Osječani
Jardan
Jardan
2 : 4
Bratstvo
Bratunac
Guber
Srebrenica
1 : 0
Trnovica
Trnovica
Jedinstvo (B)
Brčko
5 : 2
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 0
Birač
Derventa
Šekovići
Šekovići
1 : 0
Srpska Varoš
Brčko
Lokanj
Lokanj
1 : 3
Majevica
Lopare
Jedinstvo (R)
Roćević
3 : 3
Podrinje
Tršić
Polet Krajišnik
Dragočaj
2 : 1
Džaja
Banja Luka
Gorica
Šipovo
0 : 0
Mladost
Zalužani
Rekreativo
Banja Luka
3 : 0
Omladinac
Banja Luka
Željezničar
Banja Luka
7 : 0
Borac (ID)
Istočni Drvar
Vrbas
Banja Luka
2 : 0
Čelinac
Čelinac
Šnjegotina
Šnjegotina
1 : 2
Krajina
Banja Luka
Sloboda
Vinska
1 : 2
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Crkvina
Crkvina
3 : 1
Mladost (D)
Dobrinja
Borac
Osinja
7 : 0
Zadrugar
Sijekovac
Sloga (J)
Jakeš
0 : 0
Rudar
Stanari
Sloga (DP)
Dugo Polje
1 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Ukrina
Čečava
3 : 1
Mladost (T)
Tišina
Bratstvo
Donja Dubica
0 : 0
Zvijezda
Kruškovo Polje
Kozara
Turjak
3 : 4
Sloboda
Donji Podgradci
Biseri
Čatrnja
3 : 0
Mladost (B)
Bajinci
Mladi Krajišnik
Kukulje
1 : 1
Borac (M)
Maglajani
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 0
Jablanica
Jablanica
Mladost (G)
Glamočani
2 : 3
Tamaris
Mrčajevci
Milan
Kosjerovo
4 : 0
Torpedo
Cerovljani
Budućnost (P)
Pilica
2 : 1
Budućnost (S)
Skelani
Jasenica
Jasenica
6 : 2
Polet
Kravica
Branjevo
Branjevo
0 : 2
Budućnost (P)
Pilica
Budućnost (S)
Skelani
3 : 0
Tabanci
Tabanci
Srpski Soko
Čelopek
1 : 1
Jadar
Kasaba
Željezničar
Ravnice
1 : 4
Brzi
Busnovi
Mrakovica
Kozaruša
4 : 2
Sloga
Rakelići
Gomjenica
Prijedor
2 : 0
Kozara
Donji Orlovci
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 1
Radnik Urije
Prijedor
Berek 1975
Prijedor
5 : 2
Bratstvo
Kozarac
Slaven
Dobrljin
0 : 2
Knežopoljac
Knežica
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 0
BUK
Gornja Bukovica
Drina Amajlije
Amajlije
3 : 0
Partizan
Donja Trnova
BSK Ledinci
Batković
2 : 1
Akademac-UIS
Triješnica
Semberija
Popovi
1 : 1
Sloga 94
Bijeljina
Jedinstvo
Suvo Polje
3 : 1
Međaši
Međaši
Magnojević 01
Magnojević
2 : 1
Priboj
Priboj
Balatun
Balatun
4 : 0
Novo Doba
Čardačine
Jedinstvo (C)
Crkvina
4 : 1
Bosna
Pisari
Polet
Čović Polje
5 : 1
Jedinstvo (O)
Obudovac 2
27. Juli
Kalenderovci
3 : 0
Borac 1975
Osinja
Vučijak
Majevac
1 : 0
Borac (K)
Kotorsko
Zborište
Zborište
3 : 0
Željezničar
Pridjel Gornji
Zvijezda
Kakmuž
7 : 0
4. Juli
Pojezna
BSK
Bušletić
1 : 1
Borac (L)
Lužani
Polet
Podnovlje
3 : 0
Hajduk
Kožuhe
Omladinac
Modriča
0 : 7
Mladost
Botajica
Zadrugar
Tarevci
4 : 2
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
4 : 0
Sloga 73
Ždreban
Partizan
Koprivna
4 : 2
Radnički
Brodsko Polje
Trebavac
Vranjak
0 : 2
Bosna 1977
Modrički Lug
Laminci
Laminci
2 : 0
13 Skojevki
Grbavci
Borac
Mašići
1 : 0
Polet
Elezagići
Vilusi
Vilusi
0 : 2
Bratstvo (O)
Orahova
Omladinac
Brestovčina
0 : 1
Romanovci
Romanovci
Kalemi
Trebovljani
4 : 3
Obradovac
Obradovac
Rasavci
Rasavci
4 : 1
Svodna
Svodna
Omladinac
Draksenić
7 : 1
Rudar
Blagaj
Kiseljak
Koprivna
1 : 1
Blatna
Blatna
Radnik
Kozarska Dubica
3 : 0
Moštanica
Božići
Partizan
Kostajnica
7 : 0
Podgrmeč
Oštra Luka
Biseri
Lišnja
4 : 1
Crni vrh
Laktaši
Budućnost
Donji Galjipovci
6 : 3
Studenac
Kobaš
Vrbas
Prijebljezi
3 : 1
Bratstvo
Povelič
Kladari
Gornji Kladari
7 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
Sava 04
Brezovo Polje
3 : 3
Grčica
Brčko
Brezik
Brezik
2 : 1
Jugović
Brčko
Omladinac
Potočari
3 : 1
Krbeti
Krbeti
Mladost (T)
Trnjaci
2 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
Jedinstvo
Koretasi
1 : 6
Zadrugar
Bukvik
Čelik
Grbavica
5 : 0
Stanovi
Stanovi
Slijepčevići
Slijepčevići
1 : 1
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Budućnost Red Star
Vucilovac
1 : 2
Sloboda
Mrtvica
Šumadinac
Kruševica
1 : 2
Petka
Petka
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 5
Strmovo
Strmovo
Borac
Arapovac
0 : 4
Sloga
Lukavica
Mladost
Bukovče
1 : 2
Belica
Belica
Hajduk
Miloševo
4 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Crnovršanin
Donje Štiplje
6 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
Mašinac
Niš
1 : 1
Napredak
Kruševac
LASK Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Spartak
Subotica
Sloga Radnički
Zemun
3 : 0
Požarevac
Požarevac
Železničar Pančevo
Pančevo
0 : 2
Jagodina
Jagodina
Karađorđe
Topola
1 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Užice
Užice
2 : 3
Šabac
Šabac
Una Fortuna
Lužnice
5 : 0
Slatke Male
Burovac
Polet
Sivac
6 : 0
Sremice
Sremska Mitrovica
BSK Borča
Borča
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
1 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Car Konstantin
Niš
1 : 3
Radnički (N) 2
Niš
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 1
Policajac
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
Žarkovo
Beograd
0 : 0
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
6 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Bežanija
Beograd
3 : 1
Internacional
Beograd
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Pobeda
Golobok
Maglić
Bački Maglić
0 : 3
Hajduk
Čurug
Mladost Radost
Srbobran
5 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Budućnost
Mladenovo
4 : 3
Vojvodina
Tovariševo
Stari Grad
Bačka Palanka
4 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Borac
Šajkaš
4 : 0
Titel
Titel
Zemun
Zemun
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Sloga
Leskovac
Rad
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Mačva
Šabac
Borac
Čačak
1 : 2
Čukarički
Beograd
AS
Novi Pazar
0 : 1
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 4
Bane
Raška
Radnički (K)
Kovin
7 : 2
Sloga
Plandište
Tutin
Tutin
2 : 1
Fenerbahče
Novi Pazar
Šabac
Šabac
1 : 0
Radnički
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
GSP Polet
Beograd
0 : 4
Siti Sport Klub
Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 1
Brodarac1947
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 2
Balkan
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
4 : 2
Banja
Beograd
Heroj 1925
Beograd
1 : 3
Milenium
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
11 : 2
Sinđelić 2012
Ugrinovci
IM Rakovica
Beograd
1 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 8
Boleč
Boleč
Srem
Jakovo
1 : 6
BSK
Borča
IM Rakovica
Beograd
2 : 3
BASK
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
03.05.2015
11:00
Radnički (P)
Pirot
SFS Borac
Paraćin
03.05.2015
11:00
Jagodina
Jagodina
Dinamo
Vranje
03.05.2015
11:00
Timok
Zaječar
Sloga
Leskovac
03.05.2015
11:00
Radnički (N)
Niš
Bačka
Mol
3 : 1
Sloga
Ostojićevo
AFK
Ada
3 : 3
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Vulturul
Grebenac
0 : 10
Sloga
Plandište
Budućnost (A)
Alibunar
9 : 5
Hajdučica
Hajdučica
Ševac
Kusić
0 : 4
Partizan (U)
Uljma
Polet
Idvor
0 : 23
Mladost (O)
Omoljica
Mika Antić
Pančevo
0 : 5
Železničar
Pančevo
Banat
Vršac
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Glavaš
Glibovac
0 : 4
Pobeda
Golobok
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Apolon
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Sport Klub 1999
Novi Pazar
0 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Granit
Jošanička Banja
5 : 6
Rudar (B)
Baljevac
Radnički
Obrenovac
2 : 4
Obrenovac 1905
Obrenovac
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Sremcica
Sremcica
Mačva
Šabac
13 : 0
Gradac
Valjevo
Trijumf
Kragujevac
0 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Tutin
Tutin
3 : 2
ND 2011
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
4 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Zemun
Zemun
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Sindjelić
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Banja
Beograd
0 : 4
Internacional
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
6 : 0
Dunav VS
Veliko Selo
Vinča
Vinčca
5 : 2
Kosmaj
Ralja

Košarka

Budućnost
Podgorica
71 : 59
Teodo
Tivat

Odbojka

Partizan
Beograd
2 : 3
Crvena Zvezda
Beograd

Rukomet

BSK Heba
Bujanovac
34 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
Hercegovina
Sečanj
31 : 23
ŽSK
Žabalj
Prva Petoletka
Trstenik
26 : 28
Priboj
Priboj
Novi Pazar
Novi Pazar
26 : 18
Mladost
Čačak
Srem Sm
Sremska Mitrovica
38 : 33
Potisje Pleteks
Ada
Kikinda
Kikinda
34 : 15
Radnički (K)
Kovin
Prva Iskra Barič
Barič
32 : 34
Mačva
Bogatić
Mladost
Smederevska Palanka
20 : 37
Umčari
Umčari
Metalac
Kraljevo
10 : 0
Štrpce Tandems
Štrpce
Karađorđe
Topola
27 : 26
Župa 54 2
Aleksandrovac
Užice
Užice
20 : 25
Omladinac
Gornji Milanovac
Hidroelektrana
Bajina Bašta
38 : 22
Zlatar 2
Nova Varoš
Golić Šarić
Banja Luka
33 : 28
Bijeljina
Bijeljina
Jagodina
Jagodina
39 : 32
Minaqua
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
27 : 32
Radnički KG
Kragujevac
Kučevo
Kučevo
36 : 28
Mladost (NP)
Nova Pazova
Metalac
Kraljevo
21 : 29
Pančevo
Pančevo

Futsal

Vinter sport
Niš
2 : 7
Fontana
Čačak
Kaskada
Gračanica
4 : 7
Bosna Kompred
Tuzla
Zrinjski
Mostar
5 : 2
Brotnjo
Čitluk
Kikinda
Kikinda
5 : 3
Hajduk
Kula

Ragbi 15

Partizan
Beograd
3 : 54
BRK Crvena Zvezda
Beograd