XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 687 utakmica za dan
Nedelja, 29 Mart 2015

Fudbal

Polet
Ljubić
0 : 0
Karađorđe
Topola
Bane
Raška
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jošanica
Novi Pazar
6 : 0
Pobeda
Beloševac
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Jedinstvo
Ub
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Kopaonik
Brus
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
Senta
Senta
Turbina
Vreoci
2 : 4
Srem
Jakovo
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
BASK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
IMT
Beograd
Dragačevo
Guča
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Braća Vuković
Lađevci
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Vodojaža
Grošnica
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet
Trbušani
1 : 1
Partizan
Cerovac
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
Borac
Žabari
2 : 0
RSK
Rabrovo
Basarac
Mišljenovac
3 : 2
Sloga (B)
Batočina
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 0
Napredak
Markovac
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 0
Sloboda
Lipe
Železničar (P)
Požarevac
1 : 0
Morava
Velika Plana
Obilić
Živica
1 : 5
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Lepenica
Badnjevac
0 : 3
Gruža
Gruža
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Sevojno
Sevojno
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
FAP
Priboj
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Radjevac
Krupanj
Župa
Aleksandrovac
0 : 2
Temnić 1924
Varvarin
Dragocvet
Dragocvet
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Rembas
Resavica
3 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Levač
Rekovac
1 : 0
Trajal
Kruševac
Juhor
Obrež
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Rtanj
Boljevac
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rudar (P)
Podvis
1 : 1
Moravica
Subotinac
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Nebeski andjeli
Vranje
Ropotovo
Ropotovo
1 : 3
Jablanica
Medveđa
Budućnost
Gložan
1 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Ljukovo
Ljukovo
4 : 2
Mladost
Bački Jarak
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 2
Sremac Vojka
Vojka
Borac
Novi Sad
4 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Index
Novi Sad
2 : 2
Sloga
Erdevik
Hajduk
Beška
3 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Preporod
Novi Žednik
1 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Bačka (P)
Pačir
Subotica
Subotica
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Borac (Sakule)
Sakule
6 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Borac (Starčevo)
Starčevo
0 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 3
Boleč
Grocka
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Baćevac
Baćevac
Železničar
Bara Venecija
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Sremčica
Sremčica
4 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Lazac
Lazac
2 : 1
Granit
Jošanička banja
Ribnica
Jovac
0 : 0
Gruža
Vitanovac
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Radnik
Ušće
Radnički
Kovači
2 : 3
Borac
Vraneši
Mataruge
Mataruge
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
Korićani
Korićani
Budućnost
Resnik
3 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 1
Maršić
Maršić
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
GP Zlatibor
Užice
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
1 : 1
Polet
Rasna
Železničar
Požega
1 : 3
Čajetina
Gostilje
Crnokosa
Kosjerić
2 : 0
Perućac
Perućac
Ariljska rampa
Požega
1 : 2
Budućnost
Arilje
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Mladost
Dračić
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Joševa
Joševa
1 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
Trlić
Trlić
Sovljak
Sovljak
5 : 0
Kačer
Belanovica
ZSK
Valjevo
1 : 2
Tulari
Tulari
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 2
Borac (L)
Lešnica
Mačva 2005
Bogatić
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Jadar
Stupnica
Drina
Ljubovija
1 : 0
Antimon
Zajača
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Borac (V)
Vladimirci
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Provo
Provo
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
BSK
Belosavci
2 : 0
Banja
Banja
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 1
Vinča
Vinča
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 2
ŽSK
Žirovnica
Šumadinac (S)
Stojnik
0 : 7
Šumadija
Toponica
Šatornja
Šatornja
6 : 0
Junkovac
Junkovac
Omladinac
Donja Rača
4 : 0
Partizan (D)
Darosava
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 4
Mlava (ML)
Malo Laole
Šapine
Šapine
2 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 0
Integral
Batuša
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Mlava (B)
Bratinac
0 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga (M)
Miloševac
0 : 4
Proleter
Vranovo
Pobeda
Golobok
2 : 1
Vodice
Vodice
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Budućnost (R)
Ratari
0 : 2
7. Juli
Vodanj
Železničar (K)
Kusadak
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Šumadija
Azanja
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Budućnost
Miliva
8 : 1
Sloga (V)
Voljavče
Sloga (DV)
Donje Vidovo
1 : 0
Bratstvo
Međureč
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
BSK
Buljane
1 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Morava
Ribare
4 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Borac
Držanovac
6 : 2
Omladinac
Podina
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 0
Real
Jasenica (Žitorađa)
Čitluk
Čitluk
0 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Šanac
Šanac
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Vinogradar
Zleginje
4 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Gradina
Pejovac
1 : 0
Naupare
Naupare
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
13. April
Lomnica
Omladinac
Pojate
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Trudbenik
Stalać
1 : 2
Mladi radnik
Bačina
Maglić
Bački Maglić
2 : 2
Budućnost
Mladenovo
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Borac
Šajkaš
7 : 0
Proleter
Ravno Selo
Kulpin
Kulpin
0 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Titel
Titel
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Dinamo
Budisava
0 : 4
Susek
Susek
Proleter
Banoštor
1 : 3
Jedinstvo
Rumenka
Vinogradar
Ledinci
0 : 1
TSK
Temerin
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Radnički
Irig
0 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 1
Partizan
Vitojevci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
1 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Sremac Graničar 1924
Adaševci
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
Napredak
Popinci
5 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Jadran
Golubinci
3 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Eđšeg
Mali Iđoš
7 : 0
Palić
Palić
Sloga
Ostojićevo
4 : 1
Čoka
Čoka
Proleter
Njegoševo
5 : 1
Potisje
Kanjiža
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Bačka
Mol
Graničar (R)
Riđica
1 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Terekveš
Svilojevo
0 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Dunav
Bački Monoštor
4 : 3
Graničar (G)
Gakovo
Hajduk
Stapar
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Lipar
Lipar
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Polet
Izbište
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Vojvodina
Crepaja
0 : 2
Slavija
Kovačica
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Zadrugar
Lazarevo
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
Napredak
Čestereg
0 : 1
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 7
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
0 : 3
Borac (O)
Ostružnica
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
7 : 0
Resnik
Resnik
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Banja (VB)
Višnjička banja
2 : 2
13. maj
Zemun
Radnički (R)
Rudovci
0 : 3
Budućnost (Z)
Zvečka
Mladost (B)
Baroševac
6 : 0
Vranić
Vranić
Šumadija (Š)
Šopić
0 : 4
Prva Iskra
Barič
Podunavac (R)
Ritopek
1 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Pinosava
Pinosava
1 : 0
Torlak
Beograd
Dunavac (G)
Grocka
1 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
2 : 2
Heroj 1925
Jajinci
OFK Leštane
Leštane
0 : 0
Vinča
Vinča
Kovačevac
Kovačevac
1 : 1
Kosmaj
Ralja
Morava
Žitkovac
5 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Borac (T)
Trnjane
3 : 0
Rutevac
Rutevac
Mladost (B)
Batušinac
0 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
Rasovača
Rasovača
6 : 0
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Malošište
Malošište
Jedinstvo
Bobovište
1 : 0
Naisus
Rožina
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
1 : 2
Knežica
Knežica
Čekmin
Čekmin
2 : 0
OFK Brza
Brza
Sloga
Lipovica
4 : 0
Šumadija
Razgojna
Radnički
Pertate
3 : 2
Vučje
Vučje
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladost
Vinarce
0 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Umac
Miroševce
2 : 0
Železničar
Brestovac
Mladi borac
Živkovo
1 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Progres
Ladovica
0 : 1
Budućnost
Orašje
Padež
Petrovac
3 : 2
Jedinstvo
Pirot
Napredak
Izvor
2 : 1
Dragoš
Pirot
Željuša
Željuša
1 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Majdanpek
Majdanpek
0 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Radnički
Klokočevac
Budućnost (PK)
Prva Kutina
3 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 1
OFK Niš
Niš
Mladost
Lalinac
2 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Radnički 1936
Trupale
3 : 1
Morava
Krušce
Rudar
Jelašnica
3 : 2
Aluminjum
Niš
Vrtište
Vrtište
7 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Radnički
Lubnica
1 : 0
ŠSK
Štipina
Sloga
Minićevo
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
Svrljiška topla
Svrljiška topla
0 : 0
Trebič
Sokobanja
Omladinac
Grezna
3 : 1
Malinik
Podgorac
Čelik
Belo polje
5 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
6 : 0
Biljači
Biljača
Ternoci
Trnovac
2 : 1
Vihor
Žbevac
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
3 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Vojvodina (S)
Seleuš
4 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ševac
Kusić
3 : 0
Dobrica
Dobrica
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Borac (P)
Pločica
4 : 1
Proleter
Mramorak
Stari Tamiš
Stari Tamiš
5 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 2
Dolovo
Dolovo
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
0 : 2
Kolonija
Kovin
Dinamo 1945
Pančevo
9 : 0
Strela
Ivanovo
Unirea
Uzdin
0 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Polet
Idvor
5 : 0
Pobeda
Samoš
Vinogradar
Crkvenac
2 : 2
Napredak
Staro Lanište
Blagotin
Belušić
2 : 1
Juhor
Glavinci
Kupinovac
Kupinovac
1 : 3
Kolare
Kolare
Mladost
Gložane
2 : 1
Ursule
Ursule
Crni Vrh
Deonica
3 : 6
Partizan
Glogovac
Resavac
Subotica
2 : 1
Morava
Kočino Selo
Rudar (S)
Stenjevac
1 : 1
Javor
Sladaja
Mladost (S)
Sikirica
1 : 0
Polet
Zabrega
Istok 63
Plana
4 : 0
Radnički
Tekija
Napredak (Sv)
Svojnovo
0 : 4
Napredak (St)
Stubica
Noćaj
Noćaj
1 : 1
Napredak
Žarkovac
OFK Brestač
Brestač
0 : 0
Fruška Gora
Ruma
Sloga
Krnješevci
1 : 0
ČSK 1939
Čortanovci
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (K)
Klenak
1 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Graničar (G)
Grabovci
1 : 3
Železničar
Inđija
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Jedinstvo (M)
Morović
7 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Železničar
Inđija
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Borac (K)
Klenak
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 3
Sloga
Krnješevci
ČSK 1939
Čortanovci
2 : 1
OFK Brestač
Brestač
Fruška Gora
Ruma
4 : 0
Noćaj
Noćaj
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 3
OFK Šikara
Sombor
OFK Metalac
Sombor
4 : 3
Jedinstvo 1947
Kolut
Omladinac
Botoš
0 : 2
Banat
Čenta
OFK Klek
Klek
2 : 1
Lehel
Mužlja
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
0 : 1
Borac
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
1 : 1
ASK
Aradac
Potisje
Knićanin
1 : 0
Naftagas
Boka
Čibukovac
Kraljevo
1 : 2
Napredak
Gračac
Morava (S)
Sirča
2 : 0
Proleter
Pečenog
Stubal
Stubal
6 : 3
Vrnjci
Vrnjci
Budućnost
Samaila
1 : 2
Zvezda
Čukojevac
Morava (M)
Mrsać
0 : 4
Jedinstvo
Dragosinjci
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Tavnik
Tavnik
Real
Podunavci
3 : 1
Grdica
Grdica
Bačka
Đurđevo
2 : 0
Obilić
Vilovo
Iskra
Kucura
6 : 1
Mladost
Radičević
Napredak
Nadalj
0 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 2
Budućnost
Savino Selo
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
2 : 1
Sloga
Lok
Hajduk
Gardinovci
0 : 3
Miletić
Mošorin
Sloboda
Donje Brijanje
9 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 2
Morava (G)
Gložane
Mladost (B)
Batulovce
1 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
Navalin
Navalin
5 : 2
Moravac
Guberevac
Gradac
Konopnica
0 : 1
OFK Morava
Leskovac
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 2
Budućnost
Zminjak
Partizan
Drenovac
0 : 3
Mladi Borac
Dublje
Duško
Klenje
1 : 0
Gorki
Glušci
Budućnost
Pocerski Dobrić
2 : 1
Sloga
Duvanište
Proleter
Šabac
0 : 3
Milicionar
Bogatić
Cer
Petkovica
2 : 1
Radnik
Glogovac
Stolice
Krupanj
1 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Mladost (B)
Brezjak
4 : 3
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Borac
Kozjak
6 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (S)
Straža
1 : 3
Cerova
Cerova
Rubin (Z)
Zalogovac
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 2
Sloga
Lozna
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Polet 57
Milutovac
1 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
14. Oktobar
Izbenica
1 : 2
Župski biseri
Lacisled
Čenej
Čenej
3 : 0
Sremac Beomal
Čerević
Centar
Novi Sad
1 : 2
Železničar
Novi Sad
Jedinstvo GVD
Grejač
9 : 2
Sloga
Korman
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 0
Tempo
Mozgovo
Pobeda 1976
Jakovlje
7 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Kraljevo
Selo Kraljevo
2 : 3
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Napredak
Banatska Topola
3 : 3
2. Oktobar
Kumane
Žabare
Žabare
2 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Ranilović
Ranilović
1 : 3
Trnava
Donja Trnava
Jasenica
Božurnja
1 : 0
Mladost
Jelenac
Maskar
Maskar
6 : 4
Sloga
Zagorica
Proleter
Jelovik
1 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Misača
Misača
Kopljari
Kopljari
0 : 0
B 2000
Aranđelovac
Budućnost
Vezičevo
4 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Radnički
Knežica
3 : 1
Mladost
Porodin
Rudar
Stamnica
3 : 2
Polet
Aleksandrovac
Borac
Veliko Laole
5 : 4
Omladinac (B)
Busur
BSK 1924
Boževac
2 : 0
Dragoš
Oreškovica
Vihor
Maljurevac
1 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 0
Sloga (D)
Drmno
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 0
Kurjače
Kurjače
Sloga (Ć)
Ćirikovac
5 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
Morava (M)
Mojsinje
1 : 0
Premeća
Premeća
Zadrugar
Gornja Trepča
3 : 2
Strelac
Miokovci
Rakova
Rakova
2 : 0
Prijatelji
Čačak
Planinac
Vujetinci
1 : 4
Lugovi
Čačak
BIP
Čačak
0 : 0
Kej
Čačak
Tisa B
Adorjan
1 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Tornjoš
Tornjoš
1 : 1
Šampion
Orom
Kutlovo
Kutlovo
6 : 0
Kremenac
Rogojevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 0
Botunje
Botunje
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 3
Žeželj
Donja Sabanta
Srbija
Ilićevo
3 : 1
Sloga
Lužnice
Zastava
Kragujevac
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
Olimpija
Torda
2 : 4
Roham
Nova Crnja
Terekves
Hetin
3 : 0
Bega
Novi Itebej
Budućnost
Banatski Dvor
1 : 0
Proleter
Međa
Sloga 1948 (M)
Malča
0 : 5
AZ Borac 2014
Azbresnica
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
0 : 5
Vulkan 1963
Brenica
Morava 1949
Čokot
1 : 4
Mramor 1927
Mramor
Supovac
Supovac
2 : 1
Sečanica
Sečanica
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 1
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Čegar 2013 (K)
Kamenica
3 : 1
Delijski Vis
Niš
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 3
Glumač
Glumač
Ježevica
Ježevica
4 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Trešnjica
Tvrdići
0 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Avijatičar
Vranjani
2 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Lazarica
Prilipac
3 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Bakionica
Bakionica
5 : 0
Duškovci
Duškovci
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 8
Sečica
Seča reka
Jerma
Sukovo
3 : 5
Zvezda
Blato
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 3
Lokomotiva
Belo Polje
Žednik
Stari Žednik
2 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Udarnik
Višnjevac
Solid
Subotica
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Bikovo
Bikovo
0 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bratstvo
Ljutovo
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Jedinstvo
Puhovo
1 : 0
Gradina
Rti
Karađorđe
Vučić
2 : 4
Pobeda
Sepci
BSK
Borač
4 : 1
Grivac
Grivac
Mladost MG
Saranovo
1 : 0
Marjan
Knić
Bare
Bare
1 : 1
Sloga
Milatovac
Kusovac
Kusovac
3 : 0
Kotlenik
Guncati
Slemen
Milušinac
2 : 2
Napredak 1976
Jošanica
Sloga
Žučkovac
1 : 1
Rtanj
Vrmdža
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 0
Galeb
Cerovac
Radnički (K)
Koceljeva
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Mrovska
Mrovska
3 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Sloga (K)
Krnić
1 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Dobrava
Vukošić
4 : 2
Karađorđe
Mišar
Volujac
Volujac
1 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Cerić
Miokus
1 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Trešnjevka
Trbušac
4 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Proleter
Neuzina
0 : 0
Zlatica
Zlatica
Mladost
Belo Blato
1 : 2
Jedinstvo
Ečka
MSK
Mihajlovo
3 : 0
Tamiš
Farkaždin
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 2
Sloga
Jarkovac
Metalac
Požarevac
0 : 2
Sloga (L)
Lučica
Dunav
Ostrovo
3 : 6
Dunavac
Petka
Sopot
Požarevac
3 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 0
Napredak (P)
Poljana
Napredak 1947
Batovac
4 : 0
Proleter
Požarevac
Sloga (R)
Ridjake
3 : 3
Dragojevac
Dragojevac
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 0
Verko
Suvo Selo
Sloga 1949
Matijevac
1 : 0
Hajduk
Debrc
Mladi borac
Županjac
2 : 4
Bistrica
Bistrica
Rudar
Zeoke
2 : 0
Lazarevac
Lazarevac
ISK Izvor
Izvor
0 : 1
Omladinski
Paraćin
Buljane
Buljane
5 : 0
Sloboda
Krežbinac
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Jedinstvo
Ratari
1 : 5
Budućnost (L)
Lebina
Vlasina 2014
Donje Krajince
0 : 3
Badince
Badince
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 0
Sremski vitezovi
Irig
Polet
Nikinci
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 0
Planinac
Rivica
Mladost (B)
Buđanovci
4 : 1
Sloga
Voganj
Sremac
Dobrinci
2 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 4
Car Uroš
Jazak
Borac
Stejanovci
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Rudar 1973
Rudare
2 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Real
Donja Jajina
Veternica 1926
Leskovac
1 : 3
BSK
Belanovce
Sremac
Jarak
3 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Planinac
Ležimir
2 : 1
Borac (R)
Radenković
Grgurevci
Grgurevci
0 : 3
Sloboda
Šašinci
BSK
Bešenovo
1 : 2
Napredak
Šuljam
Srem
Sremska Rača
0 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga (Č)
Čalma
0 : 1
OFK Bosut
Bosut
Graničar
Jamena
1 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Bratstvo
Sot
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Borac
Ilinci
1 : 0
Omladinac (M)
Molovin
OFK Bingula
Bingula
1 : 1
Jedinstvo
Ljuba
Sremac
Berkasovo
0 : 2
Omladinac (B)
Batrovci
Napredak
Vašica
2 : 2
Sinđelić
Gibarac
Hajduk
Višnjićevo
7 : 1
Jednota
Šid
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Bujačić
Bujačić
1 : 0
Kotešica
Kotešica
Mladi radnik
Valjevo
4 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Lukavac
Lukavac
0 : 3
Rakac Stave
Stave
OFK Meljak
Meljak
0 : 3
Barajevo
Barajevo
OFK Borac
Arnajevo
3 : 1
Beljina
Beljina
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Morava (R)
Rajkinac
3 : 2
Partizan (M)
Majur
OFK Borac
Lovci
0 : 3
Kolonija
Jagodina
Osaonica
Bagrdan
0 : 0
Trnava
Trnava
Poljane
Poljane
1 : 3
Zvezda
Konatice
Krtinska
Krtinska
3 : 2
Vukićevica
Vukićevica
Borac
Ušće
2 : 2
Rvati
Obrenovac
Stevka Božurevka
Božurevac
3 : 5
Sloboda 1948
Mijajlovac
Stragari
Stragari (Trstenik)
1 : 5
Omladinac
Ugljarevo
Jugovići
Bogdanje
3 : 2
Mladost
Mala Drenova
Meševo
Meševo
3 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Čarapan
Kruševac
1 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Kruševica
Kruševica
2 : 5
Globoder
Globoder
Konjuh
Konjuh
0 : 3
Vratare
Vratare
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 3
Srnje
Srnje
Zdravinje
Zdravinje
2 : 2
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
Grkljane
Grkljane
4 : 2
Trmčari
Trmčari
Modrica
Modrica
3 : 1
Zmajevac
Belasica
Lipovac
Lipovac
3 : 0
Jablanica
Jablanica
Polet (K)
Kobilje
2 : 0
Vitanovac 08
Vitanovac
Štitari
Štitari
1 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Drugari
Stanci
1 : 7
Bukovica
Bukovica
Radnik
Salakovac
11 : 0
Sloga
Veliko Selo
Strelac 001
Kožuar
1 : 6
Sloga
Lončanik
Vukona
Vukona
3 : 1
Jedinstvo
Milorci
Brgule
Brgule
0 : 2
Vrelo
Vrelo
OFK Student
Mladenovac
2 : 0
Šepšin
Šepšin
Borac
Amerić
1 : 1
Napredak (M)
Međulužje
Sloga
Granice
3 : 2
Omladinac
Rajkovac
Napredak (D)
Dubona
0 : 1
Markovac
Markovac
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 4
Šumadija 1962
Jagnjilo
Kom
Podgorica
3 : 0
Cetinje
Cetinje
Zabjelo
Podgorica
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Jezero
Plav
1 : 0
Radnički
Berane
Dečić
Tuzi
3 : 1
Bratstvo
Cijevna
Arsenal
Tivat
0 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Napredak
Donji Šepak
1 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 1
Leotar
Trebinje
Vlasenica
Zvornik
2 : 0
Sutjeska
Foča
Podrinje
Janja
1 : 2
Proleter
Teslić
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Mladost
Gacko
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
Radnički
Karakaj
2 : 0
Mladost (R)
Rogatica
Jedinstvo
Brodac
4 : 1
Famos
Vojkovići
Sloga Junajted
Bijeljina
2 : 0
Velež
Nevesinje
Liješće
Liješće
0 : 1
Jedinstvo
Žeravica
Župa Superpetrol
Milosavci
0 : 0
BSK
Banja Luka
Mladost
Donja Slatina
2 : 2
Borac (Š)
Šamac
Omarska
Omarska
1 : 0
Ozren
Petrovo
Gomionica
Bronzani Majdan
0 : 4
Budućnost
Banja Luka
Dubrave
Dubrave
1 : 1
FSA
Prijedor
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
1 : 4
Naša krila
Kostajnica
Skugrić
Skugrić
4 : 0
Trebava
Osječani
Ozren
Paklenica
3 : 0
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
Posavina
Miloševac
0 : 2
Polet 1926
Brod
Budućnost
Gornja Slatina
4 : 0
Hajduk
Batkuša
Rudanka
Rudanka
2 : 2
Vranjak
Vranjak
Birač
Derventa
4 : 1
Majevica
Lopare
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
0 : 3
Podrinje
Tršić
Trnovica
Trnovica
2 : 1
Jedinstvo (R)
Roćević
Jardan
Jardan
1 : 3
Lokanj
Lokanj
Guber
Srebrenica
6 : 0
Šekovići
Šekovići
Jedinstvo (B)
Brčko
2 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Džaja
Banja Luka
4 : 1
Šnjegotina
Šnjegotina
Polet Krajišnik
Dragočaj
1 : 5
Željezničar
Banja Luka
Gorica
Šipovo
0 : 1
Rekreativo
Banja Luka
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Rudar
Stanari
1 : 0
Mladost (T)
Tišina
Zadrugar
Sijekovac
2 : 1
Zvijezda
Kruškovo Polje
Mladost (D)
Dobrinja
0 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
Sloboda
Vinska
0 : 1
Ukrina
Čečava
Crkvina
Crkvina
2 : 0
Sloga (DP)
Dugo Polje
Borac
Osinja
3 : 3
Sloga (J)
Jakeš
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 4
Tamaris
Mrčajevci
Jablanica
Jablanica
3 : 3
Borac (Š)
Šibovska
Borac (M)
Maglajani
1 : 4
Torpedo
Cerovljani
Mladost (B)
Bajinci
1 : 1
Milan
Kosjerovo
Kozara
Turjak
1 : 0
Ratar
Stara Topola
Biseri
Čatrnja
4 : 0
Mladost (G)
Glamočani
Mladi Krajišnik
Kukulje
1 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Srpski Soko
Čelopek
3 : 1
Branjevo
Branjevo
Jadar
Kasaba
1 : 1
Jasenica
Jasenica
Tabanci
Tabanci
0 : 3
Milići
Milići
Budućnost (P)
Pilica
6 : 3
Polet
Kravica
Radnik Urije
Prijedor
8 : 0
Željezničar
Ravnice
Kozara
Donji Orlovci
3 : 1
Bratstvo
Kozarac
Sloga
Rakelići
1 : 0
Knežopoljac
Knežica
Brzi
Busnovi
1 : 2
Slaven
Dobrljin
Mrakovica
Kozaruša
3 : 1
Berek 1975
Prijedor
Gomjenica
Prijedor
1 : 3
Plamen
Donje Vodičevo
BUK
Gornja Bukovica
5 : 1
Međaši
Međaši
Partizan
Donja Trnova
1 : 0
Balatun
Balatun
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 0
Magnojević 01
Magnojević
Drina Amajlije
Amajlije
2 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
BSK Ledinci
Batković
1 : 0
Semberija
Popovi
Borac 1975
Osinja
2 : 3
4. Juli
Pojezna
Željezničar
Pridjel Gornji
0 : 2
Borac (L)
Lužani
Borac (K)
Kotorsko
0 : 0
Hajduk
Kožuhe
27. Juli
Kalenderovci
0 : 4
Polet
Podnovlje
Vučijak
Majevac
2 : 2
BSK
Bušletić
Zborište
Zborište
0 : 3
Zvijezda
Kakmuž
Mladost
Botajica
2 : 1
Sloga 73
Ždreban
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
2 : 0
Radnički
Brodsko Polje
Omladinac
Modriča
0 : 2
Bosna 1977
Modrički Lug
Zadrugar
Tarevci
4 : 1
Trebavac
Vranjak
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
1 : 0
Partizan
Koprivna
13 Skojevki
Grbavci
2 : 0
Romanovci
Romanovci
Bratstvo (O)
Orahova
3 : 6
Bratstvo (K)
Kozinci
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
1 : 0
Obradovac
Obradovac
Polet
Elezagići
0 : 1
Kalemi
Trebovljani
Borac
Mašići
0 : 1
Omladinac
Brestovčina
Stevan Dukić
Rogolji
4 : 0
Vilusi
Vilusi
Krbeti
Krbeti
3 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Obilić
Krepšić
1 : 2
Sveti Jovan
Brezik
Jugović
Brčko
1 : 3
Mladost 2003
Popovo Polje
Grčica
Brčko
1 : 0
Mladost (T)
Trnjaci
Mladost (L)
Lončari
3 : 2
Mladost (S)
Sandići
Sava 04
Brezovo Polje
2 : 7
Omladinac
Potočari
Brezik
Brezik
2 : 4
Gredice
Gredice
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 2
Šumadinac
Kruševica
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 1
Borac
Arapovac
Sloga
Lukavica
5 : 2
Petka
Petka
Sloga Radnički
Zemun
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
LASK Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Trijumf
Kragujevac
Kolibri
Kuršumlija
3 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Jerina
Smederevo
3 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Gradac
Valjevo
1 : 0
Šabac
Šabac
Karađorđe
Topola
3 : 0
Slatke Male
Burovac
Užice
Užice
0 : 4
Una Fortuna
Lužnice
Jagodina
Jagodina
4 : 2
Partizan
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 2
Borac
Čačak
Spartak
Subotica
3 : 1
Radnički (N)
Niš
BSK Borča
Borča
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Car Konstantin
Niš
29.03.2015
Borac
Bivolje
Zemun
Zemun
0 : 0
Internacional
Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 5
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
Policajac
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Bežanija
Beograd
Brodarac 2
Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 3
Rudar
Kostolac
Semendria 1924
Smederevo
6 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Vodice
Vodice
Maglić
Bački Maglić
1 : 3
Budućnost
Mladenovo
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Borac
Šajkaš
6 : 0
Proleter
Ravno Selo
Kulpin
Kulpin
2 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Titel
Titel
1 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mačva
Šabac
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Loznica
Loznica
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Mačva
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 3
Čukarički
Beograd
Sloga
Leskovac
1 : 0
Borac
Čačak
Spartak
Subotica
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Teleoptik
Zemun
3 : 2
Rad
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
6 : 0
Mladost Bambi
Lukićevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
5 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Morava
Velika Plana
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
AS
Novi Pazar
2 : 0
Bane
Raška
Obilić
Novi Kneževac
0 : 1
Subotica
Subotica
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Radnički
Valjevo
PKB
Padinska Skela
1 : 0
Banja
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
4 : 1
Brodarac1947
Beograd
GSP Polet
Beograd
5 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Palilulac
Beograd
1 : 4
Trudbenik
Beograd
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Srem
Jakovo
Grafičar
Beograd
1 : 14
IM Rakovica
Beograd
IMT
Beograd
6 : 0
Budućnost
Dobanovci
Vrbas
Vrbas
0 : 5
FK Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Vranje
29.03.2015
11:00
Real
Niš
SFS Borac
Paraćin
29.03.2015
11:00
Timok
Zaječar
Sloga
Leskovac
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
Radnički (N)
Niš
29.03.2015
11:00
Trstenik PPT
Trstenik
Glavaš
Glibovac
1 : 2
Vodice
Vodice
AS
Novi Pazar
1 : 0
Bubamara
Kraljevo
Šampion
Valjevo
3 : 4
Loznica
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Savacijum
Šabac
Akademac
Šabac
1 : 0
Radnički
Valjevo
OFK Nacional AG
Novi Pazar
3 : 1
Tutin
Tutin
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
1 : 5
OFK Ras
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Beograd 1929
Beograd
1 : 2
Vinča
Beograd
Turbina
Vreoci
0 : 2
Radnički
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 2
OFK Ras
Raška
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Zemun
Zemun
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Voždovac
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 6
Rad
Banjica
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Milutinac
Zemun
2 : 10
Dominus
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
11 : 0
Sindjelić 2012
Beograd
Torlak
Beograd
3 : 3
Poštar
Zvezdara
Internacional
Beograd
2 : 0
Balkan
Beograd
Policajac
Beograd
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Sećeranac Ada
Beograd
1 : 1
Železničar
Beograd
011 B
Beograd
4 : 2
OFK Beograd B
Beograd

Košarka

Crvena zvezda Telekom
Beograd
107 : 83
Mega Leks
Beograd
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
91 : 86
Srem
Sremska Mitrovica
Rađevac
Krupanj
71 : 76
Play off
Užice
Ivanjica
Ivanjica
75 : 76
Morava
Zablaće
Mileševac
Prijepolje
83 : 66
Užice
Užice
Vojka
Vojka
66 : 73
Dinamo
Pančevo
Ru koš
Ruma
72 : 79
Pink
Šimanovci
Radnički
Kovin
106 : 74
Jadran
Golubinci
Kris Kros
Pančevo
89 : 71
Omladinac
Novi Banovci
Nova Pazova
Nova Pazova
0 : 20
Družina Kozlovac
Crepaja
Sloga (D)
Despotovac
77 : 86
Ub
Ub
Novi Pazar
Novi Pazar
83 : 78
Šabac
Šabac
Železničar
Čačak
75 : 85
Zlatibor
Čajetina
Vitez
Beograd
57 : 56
BKK Radnički
Beograd
Žitko Basket
Beograd
60 : 80
Zvezdara
Beograd
BNS
Banatsko Novo Selo
57 : 86
Dunav
Stari Banovci
Topola
Bačka Topola
77 : 80
Hajduk
Kula
Rtanj
Boljevac
98 : 79
Jastrebac
Aleksinac
Ibar
Rozaje
63 : 56
Teodo
Tivat
Budućnost
Podgorica
91 : 81
Sutjeska
Niksic
Basket Star
Senta
77 : 56
Sivac
Sivac
Brčanka
Brčko
63 : 35
Sloboda
Novi Grad

Odbojka

Niš
Niš
3 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
VA 014
Valjevo
Partizan
Lipljan
1 : 3
Antena
Kruševac
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 2
Desetka
Niš
Vranje
Vranje
0 : 3
Milenijum
Niš
Bavanište
Bavanište
3 : 0
Mladost
Nova Pazova
Vrbas
Vrbas
1 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Futog
Futog
3 : 2
Vojvodina 2
NOvi Sad
Surdulica
Surdulica
3 : 1
Morava
Vladičin Han
Mladost (V)
Vranje
3 : 0
Junior
Bujanovac
Tamnava Voćar
Koceljeva
0 : 3
Železničar 2012
Lajkovac
Sjenica
Sjenica
3 : 0
Tara 2
Bajina Bašta

Rukomet

Jagodina
Jagodina
15 : 37
Vrbas
Vrbas
Metalac
Valjevo
32 : 28
Morava
Velika Plana
Metalac
Futog
26 : 29
ŽSK
Žabalj
Proleter
Zrenjanin
33 : 27
Lavovi BP
Bačka Palanka
Nova Pazova
Nova Pazova
27 : 27
Hercegovina
Sečanj
Radnički 2
Kragujevac
29 : 23
Knez Lazar
Kruševac
Arilje
Arilje
21 : 22
Novi Pazar
Novi Pazar
Lokomotiva
Lapovo
32 : 25
Trepča
Kosovska Mitrovica
Hajduk
Čurug
30 : 18
Vrbas Karneks 2
Vrbas
Srem Sm
Sremska Mitrovica
30 : 25
Somborelektro
Sombor
Kljajićevo
Kljajićevo
33 : 27
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Progres
Svrljig
22 : 30
Aleksinac
Aleksinac
Hisar
Leskovac
38 : 14
Železničar 2
Niš
Prva Iskra Barič
Barič
21 : 28
Ub
Ub
Omladinac (D)
Deliblato
23 : 18
Budućnost
Alibunar
Crepaja
Crepaja
19 : 25
Unirea
Uzdin
Omladinac (I)
Ilandža
29.03.2015
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Dolovo
Dolovo
43 : 7
Gaj
Gaj
Mladost (V)
Vrsac
23 : 14
Mladost (O)
Omoljica
Drina
Zvornik
39 : 29
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
39 : 15
Hercegovac
Bileća
Vardar Pro
Skopje
23 : 26
Zagreb
Zagreb
MKB-MVM Veszprém
Veszprém
32 : 21
Meshkov
Brest
Naisa
Niš
27 : 24
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Minaqua
Novi Sad
20 : 26
Medicinar
Šabac
ORK Beograd
Beograd
29 : 39
Požarevac
Požarevac
Junior 2
Beograd
27 : 33
Voždovac 1955
Beograd
Jedinstvo
Kačarevo
27 : 28
Jadran
Feketić
Gradnulica
Zrenjanin
29 : 28
Naftagas
Elemir
Jabuka 95
Jabuka
26 : 35
Miletić
Mošorin
Mladost
Srpska Crnja
26 : 17
Želja
Žabalj

Futsal

Smederevo
Smederevo
4 : 3
Kopernikus
Niš
Bosna Kompred
Tuzla
4 : 7
Nevesinje
Nevesinje
Tango
Istočno Sarajevo
3 : 4
Brotnjo
Čitluk
Sokrates
Banja Luka
5 : 10
Centar
Sarajevo
Seljak
Livno
4 : 2
Mostar Stari Grad
Mostar
Čelinac
Čelinac
7 : 5
Zrinjski
Mostar
Tango Liman
Novi Sad
1 : 2
Forum
Vršac
Viking
Ruma
2 : 0
Kikinda
Kikinda
Leteći Holandjanin
Vrbas
8 : 1
Srbobran
Srbobran
Fotoklik Fleš
Beograd
4 : 2
Ekonomist
Beograd
TMF
Beograd
2 : 1
Slodes
Beograd

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
66 : 16
Radnički (N)
Niš
Vitez
Vitez
10 : 24
Bijeli Zečevi
Banja Luka

Američki fudbal

Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
45 : 14
Angel Warriors Čačak
Čačak
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
21 : 7
Indians Inđija
Inđija
Imperatori Niš
Niš
0 : 35
Panthers Pančevo
Pančevo