XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 567 utakmica za dan
Subota, 9 Novembar 2013

Fudbal

OFK Crvenka
Borča
1 : 1
Dunavac (D)
Dunavac
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Čukarički
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Spartak
Subotica
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 2
Donji Srem
Pećinci
Sloboda Point
Užice
2 : 1
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Inđija
Inđija
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
0 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Timok
Zaječar
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Radnik
Surdulica
0 : 0
BSK Borča
Borča
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Dolina
Padina
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Borac
Čačak
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Polet
Trbušani
Železničar
Požarevac
1 : 0
Morava
Velika Plana
Sloga
Batočina
1 : 2
Karađorđe
Topola
Jedinstvo 1945
Vladimirci
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
FAP
Priboj
2 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Ribnica
Mionica
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Jedinstvo (UB)
Ub
5 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Borac
Šabac
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Topličanin
Prokuplje
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Pukovac
Pukovac
Pusta Reka
Bojnik
0 : 1
Sloga
Leskovac
Bukovik
Razanj
0 : 1
Radan
Lebane
Rudar
Bor
0 : 2
Lugomir
Rakitovo
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Rtanj
Boljevac
1 : 1
Juhor
Obrež
SFS Borac
Paraćin
2 : 0
Dunav
Prahovo
Radnički
Lubnica
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 1
Bilećanin
Sečanj
Vršac United
Vršac
2 : 1
Tisa
Adorjan
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Crvena Zvezda
Novi Sad
5 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Sloga
Erdevik
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Polet
Sivac
4 : 3
Borac
Novi Sad
Jugović
Kać
2 : 3
Cement
Beočin
Vrbas
Vrbas
3 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
Mladost
Bački Jarak
1 : 3
Index
Novi Sad
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Sremčica
Sremčica
Resnik
Resnik
1 : 0
Palilulac
Krnjača
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 3
PKB
Padinska skela
Maršić
Maršić
3 : 1
Kolonija
Kragujevac
Karađorđe
Rača
3 : 0
Junkovac
Junkovac
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 0
Bačinac
Bačinac
Đerdap
Golubac
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Mačva 2005
Bogatić
3 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Gučevo
Banja Koviljača
6 : 3
Majur
Majur
Sindjelić
Lipnica
6 : 2
Drina
Ljubovija
OFK Osečina
Osečina
6 : 0
Joševa
Joševa
OFK Divci
Divci
4 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 2
Spartak 1924
Ljig
Mladost (D)
Dračić
2 : 1
Banjani
Banjani
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Kačer
Belanovica
Mladost (V)
Vračević
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Čajetina
Gostilje
3 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
Perućac
Perućac
0 : 5
Zlatibor
Čajetina
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
GP Zlatibor
Užice
Naisus
Rožina
0 : 5
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Palilula
Aleksinac
5 : 4
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Radnički 1924 (K)
Kočane
5 : 2
Orljane
Orljane
Mekiš
Mekiš
0 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Omladinac
Gornji Komren
1 : 2
Morava
Krušce
Aluminjum
Niš
3 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
OFK Niš
Niš
5 : 1
Rudar
Jelašnica
Budućnost
Orašje
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Radnički
Pertate
1 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Jug Bogdan
Đakus
2 : 0
Polet
Samarinovac
Zadrugar
Krupac
6 : 1
Padež
Petrovac
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Sloga
Veliko Selo
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Biljači
Biljača
2 : 4
Mladost (B)
Bosilegrad
Čelik
Belo polje
3 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Pčinja
Trgovište
1 : 2
Nebeski Anđeli
Vranje
Morava 1918
Ćuprija
4 : 1
Morava (R)
Ribare
Levač
Rekovac
6 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 0
Jasika
Jasika
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 0
Polet
Jablanica
Midžor
Kalna
5 : 1
OFK Knjaz
Trgovište
Rgotina
Rgotina
0 : 1
Borac
Vražogrnac
Sloga (P)
Plandište
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Vulturul
Grebenac
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 3
Jadran
Feketić
Čoka
Čoka
4 : 0
Bačka
Mol
Olimpija (G)
Gunaroš
1 : 0
Subotica
Subotica
Njegoš
Lovćenac
2 : 2
AFK
Ada
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Rusanda
Melenci
1 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Begej
Žitište
3 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Sloga
Čonoplja
1 : 2
Omladinac (D)
Deronje
ŽAK
Sombor
2 : 0
Borac
Bački Gračac
OFK Odžaci
Odžaci
4 : 0
Stanišić
Stanišić
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Kula
Kula
Polet
Karavukovo
1 : 1
Graničar
Gakovo
Železničar
Inđija
0 : 3
LSK Laćarak
Laćarak
Sloven (R)
Ruma
1 : 1
Radnički
Irig
Partizan
Vitojevci
3 : 0
1. Maj
Ruma
ŽSK
Žabalj
3 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Mladost (NS)
Novi Sad
4 : 2
TSK
Temerin
Tvrdjava
Bač
3 : 4
Mladost (T)
Turija
Milutinac
Zemun
1 : 2
Slavija
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Šumadija
Šopić
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Vinča
Vinča
1 : 1
Vlaška
Vlaška
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 5
Šumadija
Šumarice
Mlada krila
Metikoši
5 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Magnohrom
Kraljevo
2 : 4
Tavnik
Tavnik
Lunjevica
Lunjevica
7 : 0
Ozremica
Beršići
Parmenac
Parmenac
7 : 1
Planinac
Vujetinci
Žabare
Žabare
1 : 1
Jasenica
Božurnja
Meteor
Lapovo
1 : 2
Karađorđe
Vučić
Bare
Bare
2 : 3
Mladost MG (S)
Saranovo
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Mladost PP
Pocerski Pričinović
2 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Gorki
Glušci
0 : 3
BMR Petlovača
Petlovača
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 0
Borac
Rajković
Blagaja
Rupeljevo
6 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
Dušnik
Donji Dušnik
3 : 1
Real
Jasenica
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Pobeda
Rusna
Delijski Vis
Niš
3 : 0
Sloga (DT)
Donja Trnava
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
1 : 2
Provalija
Pirot
Zvezda
Blato
1 : 3
Temac
Temska
Borac
Barje Čiflik
10 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Ušće
Stalać
0 : 3
14. Oktobar
Izbenica
Blagotin
Poljna
2 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Mladost
Resnik
2 : 1
Napredak 1976
Jošanica
Lovac
Mali Izvor
3 : 5
Šljivar
Šljivar
Vratarnica
Vratarnica
3 : 0
Malinik
Podgorac
Glogonj
Glogonj
2 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo (M)
Martonoš
3 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa B (A)
Adorjan
5 : 2
Tromedja
Majdan
Radnički 1905
Bajmok
7 : 2
Bratstvo
Ljutovo
Mićunovo
Mićunovo
1 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Sloboda
Stara Moravica
0 : 1
Mladost 1952
Gornja Rogatica
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 3
OFK Klek
Klek
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 0
Graničar
Riđica
Jedinstvo 1947
Kolut
2 : 3
Rastina 1918
Rastina
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 0
Napredak (V)
Vašica
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 0
Sinđelić
Gibarac
Sofeks
Futog
2 : 0
Dinamo
Budisava
Slavija
Novi Sad
3 : 2
OFK Futog
Futog
TEK Sloga
Veliki Crljeni
5 : 0
OFK Budućnost
Dudovica
OFK Burovo
Burovo
1 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Mladi radnik
Junkovac
0 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Jedinstvo
Dren
4 : 3
Poljane
Poljane
Polet
Grabovac
1 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Vukićevica
Vukićevica
7 : 0
Zadrugar
Orašac
Urovci
Urovci
1 : 0
Rvati
Obrenovac
Belo Polje
Belo Polje
7 : 2
Trstenica
Trstenica
OFK Slatina
Slatina
3 : 0
Sloga 2012
Popović
Ropočevo
Ropočevo
1 : 1
Mladost
Mala Ivanča
Drlupa
Drlupa
3 : 0
OFK Rogača
Rogača
Denim
Drlupa
0 : 3
4 Juli
Mali Požarevac
Vis
Parcani
7 : 1
Vojvoda
Dučina
Mladost
Guberevac
2 : 0
Sibnica
Sibnica
Rudar 2012
Babe
1 : 4
Stojnik
Stojnik
Zvezda
Izvarica
2 : 0
Zadrugar
Osanica
Mladost
Krupaja
7 : 2
Laznica
Laznica
Budućnost
Milatovac
2 : 10
Borac
Vukovac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 1
Nepričava
Nepričava
Nomanica
Nomanica
1 : 3
Grdanica
Grdanica
Jedinstvo
Donja Lokošnica
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Susica 2012
Kukolovce
6 : 2
Vrhunac
Radonjica
Bratstvo
Bratmilovce
7 : 2
BSK
Belanovce
Milanovo
Milanovo
1 : 1
Real
Donja Jajna
Turekovac
Turekovac
4 : 2
Radnik 2013
Sisince
Radnik
Davidovac
6 : 1
Vihor
Golubovac
Omladinac (O)
Odžaci
5 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Moravac-C 74
Selište
3 : 0
Sloboda 1948
Mijajlovac
Kamenorezac 76
Dublje
9 : 0
Vinogradar
Riljac
Omladinac (U)
Ugljarevo
2 : 3
Jugovići
Bogdanje
Stevka Bozurevka
Bozurevac
2 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Mladost
Mala Drenova
1 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Ratajac
Rataje
2 : 1
Mladost (G)
Garevina
Bukovica
Bukovica
6 : 0
Polet (K)
Kobilje
Sloga
Margita
0 : 3
Graničar
Miletićevo
Dečić
Tuzi
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Mornar
Bar
1 : 1
Budućnost
Podgorica
Mogren
Budva
0 : 1
Rudar
Pljevlja
Mladost
Podgorica
2 : 1
Zeta
Golubovci
Čelik
Nikšić
0 : 1
Lovćen
Cetinje
Borac
Banja Luka
0 : 0
Čelik
Zenica
Leotar
Trebinje
0 : 2
Olimpic
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Rudar
Prijedor
Vitez
Vitez
3 : 0
Travnik
Travnik
Sloboda (NG)
Novi Grad
3 : 0
Sloga
Doboj
Podrinje
Janja
2 : 0
Borac
Šamac
Drina HE
Višegrad
1 : 2
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Drina (Z)
Zvornik
1 : 1
Sutjeska
Foča
Proleter
Teslić
2 : 1
Napredak
Donji Šepak
Modriča Maxima
Modriča
1 : 0
Rudar
Ugljevik
Kozara
Gradiška
4 : 0
Mladost
Gacko
Trijumf
Kragujevac
0 : 1
Požarevac
Požarevac
Spartak
Subotica
8 : 0
Mašinac
Niš
Rubin
Mol
3 : 1
Kikinda
Kikinda
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Indeks
Novi Sad
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Hajduk
Kula
9 : 1
Donji Srem
Pećinci
Novi Sad
Novi Sad
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 3
Proleter (NS)
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Vršac United
Vršac
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Inđija
Inđija
Jadran
Kragujevac
1 : 5
Jedinstvo Putevi
Užice
Pobeda
Beloševac
2 : 0
BIP
Čačak
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Arsenal
Kragujevac
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 2
Žitoradja
Žitorađa
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Radan
Lebane
Moravac Orion
Mrštane
7 : 0
Toplicanin
Prokuplje
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 1
Dinamo
Vranje
BASK
Beograd
2 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Palilulac
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 1
Žarkovo
Beograd
Sloboda
Lipe
1 : 2
Podunavac
Udovice
SASK
Saraorci
3 : 1
Borac
Ralja
Jedinstvo
Krnjevo
6 : 0
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Pobeda
Golobok
4 : 0
Glavaš
Glibovac
Mladost (O)
Omoljica
9 : 2
C.zvezda
Pavliš
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Rad
Beograd
3 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Čukarički
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Radnički (S)
Sombor
5 : 1
Banat
Zrenjanin
Vršac
Vršac
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
1 : 4
TSC
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Spartak
Subotica
Bečej
Bečej
1 : 1
OFK Hajduk
Kula
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 2
Dominus
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Sinđelić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Bane
Raška
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga 1940
Bajina Bašta
5 : 0
Budućnost
Arilje
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 1
AS
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Čačak 94
Čačak
Omladinac
Zablaće
0 : 3
Polet (LJ)
Ljubic
Sloboda 2
Čačak
0 : 3
BIP
Čačak
Jošanica ND
Novi Pazar
2 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Palić
Palić
0 : 1
Olimpia B
Totovo Selo
Senta
Senta
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Omladinac (O)
Opovo
3 : 3
Dolina
Padina
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 4
Banat
Vršac
Mika Antić
Pančevo
3 : 3
Borac (St)
Starčevo
Savacijum
Šabac
0 : 1
AS
Novi Pazar
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Loznica
Loznica
Zemun
Zemun
2 : 1
Sloboda Point
Užice
Rad
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Vršac
Vršac
2 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
TSC
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Spartak
Subotica
Bečej
Bečej
4 : 1
OFK Hajduk
Kula
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Železničar
Pančevo
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Dragačevo
Guča
Kiker
Kraljevo
8 : 0
BIP
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Senta
Senta
3 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Polet
Izbište
6 : 2
Partizan (U)
Uljma
Radnički 1927
Vršac
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Vršac United
Vršac
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Železničar
Pančevo
4 : 0
Petar Urošev
Pančevo
Mladost (O)
Omoljica
7 : 0
Kolonija
Kovin
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 5
Borac (St)
Starčevo
Strela
Ivanovo
2 : 4
Radnički (K)
Kovin
Mika Antić
Pančevo
5 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Borac (S)
Sakule
2 : 5
Proleter
Banatski Karlovac
Železničar
Smederevo
3 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Sloboda
Lipe
6 : 0
Podunavac
Udovice
Osipaonica
Osipaonica
2 : 5
Mladi radnik
Radinac
SASK
Saraorci
1 : 0
Borac
Ralja
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 0
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
0 : 4
Udarnik
Lozovik
Napredak
Markovac
3 : 0
Polet
Trnovče
Pobeda
Golobok
4 : 0
Glavaš
Glibovac
Takovo Junior
Gornji Milanovac
0 : 4
Borac 2
Čačak
Mladost (L)
Lučani
0 : 1
Mladost Radost
Čačak
Kosmet
Leposavić
6 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Jošanica ND
Novi Pazar
2 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Rudar (B)
Baljevac
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
3 : 17
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Radnički NB
Novi Beograd
4 : 0
Mladenovac
Mladenovac
BSK
Borča
3 : 0
BASK
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 4
Teleoptik
Zemun
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
011
Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 1
Dominus
Beograd
TSC
Bačka Topola
6 : 1
Čantavir
Čantavir
Čoka
Čoka
3 : 1
Senta
Senta
OFK Senjak
Valjevo
3 : 3
Sampion
Valjevo
Krusik
Valjevo
6 : 0
Zeleznicar
Lajkovac
Radnicki
Valjevo
3 : 2
Krusik 2
Valjevo
OFK Osecina
Osecina
7 : 1
Polet
Popucke
Karađorđe
Rača
6 : 0
Gruža
Gruža
Radnicki 1923 I
Kragujevac
3 : 2
Karađorđe
Topola
Apolon 4 II
Kragujevac
9 : 0
Sušica
Kragujevac
Šumadija 1903 I
Kragujevac
4 : 2
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Kosmet
Leposavić
2 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Rudar (B)
Baljevac
0 : 5
OFK Ras
Raška
OFK Lešak
Lešak
0 : 7
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica

Košarka

Zadar
Zadar
79 : 80
Igokea
Aleksandrovac
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
80 : 75
Krka
Novo Mesto
Cibona
Zagreb
98 : 96
Mega Vizura
Beograd
Szolnoki Olaj
Szolnok
62 : 71
Union Olimpija
Ljubljana
Sloboda
Užice
66 : 73
Smederevo
Smederevo
OKK Beograd
Beograd
75 : 62
Napredak Rubin
Kruševac
Sloga
Kraljevo
84 : 60
Tamiš
Pančevo
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
94 : 86
Vršac
Vršac
Borac
Čačak
76 : 73
Crnokosa
Kosjerić
Konstantin
Niš
78 : 73
Metalac
Valjevo
Pirot
Pirot
61 : 68
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Mladost (Č)
Čačak
78 : 82
Spartak
Subotica
Proleter Naftagas
Zrenjanin
78 : 60
Vojvodina
Novi Sad
Mladost (Z)
Zemun
84 : 96
Jagodina
Jagodina
Zlatibor
Čajetina
82 : 87
Priboj
Priboj
Polet
Ratina
75 : 70
Železničar
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
77 : 75
Plana
Velika Plana
Jablanica
Medveđa
53 : 88
Bor RTB
Bor
Jug
Vranje
92 : 74
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Rtanj
Boljevac
66 : 74
Knjaževac
Knjaževac
Stara Pazova
Stara Pazova
75 : 64
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Sveti Đorđe
Žitište
97 : 74
Odžaci
Odžaci
Nova Pazova
Nova Pazova
52 : 76
Jedinstvo
Novi Becej
Srem
Sremska Mitrovica
81 : 60
Topola
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
80 : 58
Dunav
Stari Banovci
Bask
Beograd
77 : 74
Milan Trivić
Beograd
Zvezdara
Beograd
103 : 61
Žitko Basket
Beograd
Beko
Beograd
75 : 89
Žarkovo
Beograd
Čačak Basket Tim
Čačak
85 : 86
Play off
Užice
Vladimirci
Vladimirci
64 : 95
Student BB
Bajina Bašta
Užice
Užice
44 : 82
M015
Šabac
Klik
Arilje
44 : 72
Železničar
Lajkovac
Ivanjica
Ivanjica
81 : 61
Čačak 94
Čačak
Mladost 2009 2
Zemun
90 : 69
Milan Trivić 2
Beograd
Surčin Dobanovci
Beograd
81 : 57
Flash
Beograd
Ras
Beograd
62 : 82
Zvezdara 2
Beograd
Grocka
Grocka
59 : 65
Mladenovac
Mladenovac
Umka 2009
Beograd
80 : 76
Vitez
Beograd
Radan
Lebane
55 : 75
Jastrebac
Aleksinac
Hajduk Veljko
Negotin
78 : 54
Mladost Vesna
Bela Palanka
Zone Boys
Blace
97 : 71
Negotin
Negotin
Vlasotince
Vlasotince
93 : 90
Đerdap
Kladovo
Hisar
Leskovac
86 : 68
BSK Junior
Bujanovac
Basket Top
Kragujevac
65 : 78
Šumarice
Kragujevac
Mladost
Smederevska Palanka
85 : 78
Ušće
Ušće
Župa
Aleksandrovac
70 : 55
Bane
Raška
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 20
Trepča
Kosovska Mitrovica
Budućnost
Novi Sad
80 : 95
SO Koš
Sombor
Selekta
Novi Sad
20 : 0
Apatin
Apatin
Futog Tehnomer
Futog
79 : 57
Crvenka
Crvenka
Sport Key Plus
Novi Sad
101 : 67
Kadet
Novi Sad
Feniks
Bačka Palanka
100 : 78
Mladost Veternik
Veternik
Sloboda NS
Novi Sad
86 : 68
Vojvodina NM
Novo Mileševo
Pink
Šimanovci
63 : 92
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
LSK
Laćarak
86 : 76
Družina Kozlovac
Crepaja
Indians Basket
Inđija
83 : 76
Jadran
Golubinci
Radnički
Kovin
89 : 82
Omladinac
Novi Banovci
BNS
Banatsko Novo Selo
78 : 52
Dinamo
Pančevo
Partizan
Šid
77 : 87
Kris Kros
Pančevo
Radnički
Kragujevac
92 : 77
Student Radnički
Niš
Vrbas Medela
Vrbas
89 : 70
Spartak
Subotica
Vršac
Vršac
80 : 71
Šumadija
Kragujevac
Srbobran Reahem
Srbobran
81 : 54
Vojvodina Nis Gas
Novi Sad
Crvena Zvezda
Beograd
63 : 71
Partizan
Beograd
Basket Star
Senta
82 : 75
Kovin
Kovin
Beočin
Beočin
90 : 53
Čelarevo
Čelarevo

Odbojka

Đerdap
Kladovo
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
3 : 2
Spartak (S)
Subotica
Mladenovac
Mladenovac
2 : 3
Inđija
Inđija
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 1
Dunav Volley
Novi Sad
Borac
Starčevo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Timok
Zaječar
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Tara
Bajina Bašta
0 : 3
Lučani
Lučani
Desetka
Niš
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
Milenijum
Niš
2 : 3
Radan
Lebane
Vojvodina 2
Novi Sad
3 : 0
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Rudar
Kostolac
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
VA 014
Valjevo
3 : 2
Radnički 2
Kragujevac
Tutin
Tutin
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Napredak 037
Kruševac
As
Beograd
0 : 3
Mladi Radnik 2
Požarevac
Duga
Beograd
2 : 3
Crnjanski
Beograd
Busije
Požarevac
3 : 1
Carina
Smederevo
Banat
Vršac
1 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
Partizan
Bač
3 : 2
Šid
Šid
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
K.V. Flaka
Preševo
1 : 3
Junior
Bujanovac
Vranje
Vranje
3 : 1
Mladost
Bosilegrad
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Surdulica
Surdulica
Morava
Vladičin Han
0 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Topličanin 2
Prokuplje
Istočnik
Kladovo
3 : 0
Timok 2
Zaječar
Zaječar
Zaječar
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Voša 2
Novi Sad
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Tent
Obrenovac
3 : 1
Partizan Vizura
Beograd
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Smeč 5
Kragujevac
2 : 3
Jedinstvo (U)
Užice
Libero ČA
Čačak
0 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Futog
Futog
0 : 3
Kraguj
Kragujevac
Valjevo
Valjevo
2 : 3
Radnički Beograd
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
3 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Borac
Čačak
3 : 1
Tutin Stil Jasen
Tutin
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Gimnazijalac
Kraljevo
1 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 1
Paraćin
Paraćin
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Bor
Bor
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Milenijum
Niš
1 : 3
LE-016
Leskovac
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Vranje
Vranje
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Ruma
Ruma
FOK
Futog
2 : 3
Vrbas
Vrbas
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Obilić
Beograd
2 : 3
Spas
Beograd
Sterija
Beograd
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Beograd
Beograd
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Imlek
Beograd
3 : 1
Spartak
Ljig
Zvečan
Zvečan
0 : 3
Trstenik
Trstenik
Čačak
Čačak
0 : 3
Tara
Bajina Bašta
Arilje
Arilje
0 : 3
Sjenica
Sjenica
Futog vest
Futog
0 : 3
Čemp 07
Novi Sad
Partizan
Bač
3 : 0
NS Tim
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 2
Futog 2
Futog
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 1
Volejstars
Zrenjanin
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
Koral
Vršac
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
0 : 3
Žitište
Žitište
Banat
Vršac
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
Mladost
Nova Pazova
3 : 1
Beočin Metal
Beočin
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 0
Osečina
Osečina
Tamnava Voćar
Koceljeva
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Ub
Ub
3 : 0
Ribnica
Mionica
NIS Spartak 2
Subotica
2 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Apatin
Apatin
0 : 3
Volejstars
Sombor
Komete
Beograd
1 : 3
Železnik 2012
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Pionir
Beograd
Partizan Vizura 2
Beograd
3 : 0
Blok-aut
Beograd
As
Beograd
3 : 1
As Batajnica
Beograd
Dunav
Beograd
2 : 3
Roda
Beograd
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 0
Rudar
Kostolac
ŽOK 030
Bor
2 : 3
Đerdap
Kladovo
Stampedo
Niš
3 : 0
Naissus 97
Niš
As
Niš
0 : 3
Desetka
Niš
Pirot
Pirot
3 : 0
Aleksinac
Aleksinac
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Sloga
Čalma
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Mladost
Martinci
0 : 3
Sremac
Vojka
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Srem 022
Sremska Mitrovica
Čoka
Čoka
3 : 1
Subotica
Subotica
Kikinda 2
Kikinda
3 : 2
Zlatica
Padej
Panonija
Panonija
3 : 0
NIS Spartak 3
Subotica
Slavija
Novi Sad
0 : 3
BiT
Novi Sad
Fortuna
Temerin
3 : 1
NS Volej tim
Novi Sad
Mladost
Čortanovci
2 : 3
Fok
Novi Sad

Rukomet

Meshkov
Brest
26 : 20
Nexe
Osijek
Tatran
Prešov
46 : 19
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
24 : 30
Metalurg
Skopje
Kolubara
Lazarevac
23 : 25
Jugović Unimet
Kać
Crvena Zvezda
Beograd
30 : 27
Radnički
Kragujevac
Morava
Velika Plana
30 : 29
Vrbas Carnex
Vrbas
Metaloplastika
Šabac
31 : 22
Železničar 1949
Niš
Spartak Vojput
Subotica
19 : 23
Rudar
Kostolac
ŽSK
Žabalj
31 : 33
Crvenka
Crvenka
Lavovi BP
Bačka Palanka
43 : 22
Nova Pazova
Nova Pazova
Dinamo
Pancevo
35 : 24
Mladost
Bački Jarak
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
22 : 22
Primus Car Dušan
Beograd
Bask
Beograd
24 : 25
Loznica
Loznica
Novi Beograd
Beograd
25 : 25
Metalac
Valjevo
Topličanin
Prokuplje
26 : 21
BSK Heba
Bujanovac
Vranje 1957
Vranje
33 : 32
Hajduk Veljko
Negotin
Trepča
Kosovska Mitrovica
29 : 27
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Mokra Gora
Zubin Potok
32 : 20
Priboj
Priboj
Sloga
Požega
29 : 19
Župa 54
Aleksandrovac
Šamot 65 -2
Arandjelovac
31 : 34
Bane
Raška
Brestovac
Brestovac
26 : 36
Đerdap
Kladovo
Rembas
Resavica
31 : 26
Rudar
Majdanpek
Paraćin
Paraćin
23 : 26
Majdanpek
Majdanpek
Apatin
Apatin
41 : 22
Kikinda
Kikinda
Radnički-Cement
Novi Sad
38 : 32
Crvenka II
Crvenka
Hajduk
Čurug
33 : 25
Sivac 69
Sivac
Napredak
Čestereg
26 : 27
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Jedinstvo
Novi Bečej
24 : 21
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Metalac
Futog
27 : 27
Somborelektro
Sombor
Studentski grad
Beograd
32 : 27
Sloga
Petrovac na Mlavi
Junior
Beograd
20 : 25
Rekreativo
Beograd
Mačva
Bogatić
25 : 26
Radnički
Obrenovac
Aleksinac
Aleksinac
32 : 30
Niška Banja
Niška Banja
Pirot
Pirot
29 : 28
Morava
Vladičin Han
Hisar
Leskovac
26 : 27
Radan
Lebane
Užice
Užice
30 : 36
Atenica
Atenica
Hidroelektrana
Bajina Bašta
19 : 39
Arilje
Arilje
Budućnost
Alibunar
40 : 29
Spartak
Debeljaca
Mladost (O)
Omoljica
18 : 25
Dinamo 2
Pančevo
Grafičar
Bezdan
33 : 22
Sombor
Sombor
Smederevo 2
Smederevo
30 : 29
Rukobel
Beograd
Jedinstvo
Bočar
21 : 42
Radnički
Jaša Tomić
Partizan (I)
Iđoš
26 : 43
Potisje Pleteks
Ada
Naftagas
Elemir
23 : 20
DjurA Jakšić Gradnulica
Zrenjanin
Senta
Senta
24 : 16
Partizan (H)
Horgoš
Obilić
Novi Kneževac
19 : 25
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Radnički (S)
Svilajnac
22 : 25
Vojvodina
Petrovaradin
Radnički (KG)
Kragujevac
35 : 13
Železničar
Inđija
Knjaz Miloš
Aranđelovac
10 : 0
Crvena Zvezda
Beograd
Junior
Beograd
25 : 38
BMS Milenijum
Beograd
Jabuka 95
Jabuka
20 : 30
Ravangrad
Sombor
Temerin
Temerin
24 : 20
Halas Jožef
Ada
Medicinar
Šabac
36 : 29
Radnički
Novi Beograd
Požarevac
Požarevac
28 : 37
Topčider
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
33 : 25
ORK Beograd
Beograd
Milenium
Beograd
42 : 24
Slodes
Beograd
Prijepolje
Prijepolje
10 : 0
Metalac AD
Gornji Milanovac
Čačak
Čačak
27 : 20
Sočanica
Sočanica
Pirot
Pirot
37 : 13
Đerdap
Kladovo
Topličanin
Prokuplje
28 : 30
Crveni krst
Niš
Petrovac
Petrovac na Mlavi
15 : 29
Junior
Beograd
Feniks
Beograd
25 : 18
VGSK
Veliko Gradište
Laki
Crvenka
21 : 22
Jedinstvo
Kačarevo
Vlasotince
Vlasotince
26 : 17
Žitorađa
Žitorađa
Naisa 3
Niš
24 : 21
Aleksinac
Aleksinac
Radan
Lebane
39 : 17
Morava Han
Vladičin Han
Niška Banja
Niška Banja
25 : 26
Knjaževac 2
Knjaževac
Dolovo
Dolovo
26 : 25
Partizan
Iđoš
Senta
Senta
32 : 13
Lehel
Mužlja
Sonta
Sonta
33 : 20
Železničar 2
Inđija
Odžaci
Odžaci
19 : 21
Rusin
Ruski Krstur
Tikvara
Bačka Palanka
51 : 24
Temerin 2
Temerin
Eret
Bač
18 : 20
Hajduk
Beška

Futsal

Bečej
Bečej
0 : 3
Ekonomac
Kragujevac
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
3 : 5
Ekonomac 2
Kragujevac
Raška
Raška
3 : 8
Partenon
Smederevska Palanka
Mašinac
Kragujevac
3 : 0
Užice
Užice
RB
Valjevo
1 : 5
Krčagovo
Krčagovo
Prokuplje
Prokuplje
1 : 8
Niš 92
Niš
Bor
Bor
6 : 0
vranje
vranje
Viking
Ruma
2 : 6
Nova Pazova
Nova Pazova
Leteći Holandjanin
Vrbas
6 : 2
Kikinda
Kikinda
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
5 : 4
Hajduk
Kula
BSK
Bački Brestovac
3 : 5
KMF Sombor
Sombor
Timok
Zaječar
10 : 7
Babušnica 2011
Babušnica
Dolap
Prokuplje
6 : 5
Zufo
Bujanovac
VIK Naisus
Niš
4 : 2
Gurgusovac
Knjaževac
Ekonomist
Niš
2 : 4
Kopernikus Vidre 2
Niš

Ragbi 13

Radnički
Nova Pazova
0 : 0
Niš
Niš

Hokej

Tisza Volán
Szeged
9 : 4
Vitez
Beograd