XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 390 utakmica za dan
Subota, 14 Septembar 2013

Fudbal

OFK Crvenka
Borča
3 : 2
Sparta
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 0
Mladost (JR)
Jabučki rit
Rad
Beograd
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Sloboda Point
Užice
1 : 2
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Čukarički
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Spartak
Subotica
Napredak
Kruševac
1 : 1
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Donji Srem
Pećinci
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Inđija
Inđija
0 : 0
Borac
Čačak
Bežanija
Beograd
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Timok
Zaječar
2 : 0
Dolina
Padina
Radnik
Surdulica
1 : 2
Smederevo
Smederevo
Rudar
Baljevac
1 : 0
Arsenal
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
VGSK
Veliko Gradište
0 : 1
Obilić
Živica
Železničar
Požarevac
1 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 1
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 0
Jedinstvo (UB)
Ub
FAP
Priboj
1 : 2
Budućnost
Valjevo
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Sloga
Leskovac
0 : 2
Dinamo
Vranje
Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Napredak
Aleksinac
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Bukovik
Razanj
Lužnica
Babušnica
3 : 2
Budućnost
Popovac
Pusta Reka
Bojnik
2 : 2
Vlasina
Vlasotince
Rudar
Bor
5 : 0
Rembas
Resavica
Ozren
Sokobanja
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
Vršac United
Vršac
4 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Cement
Beočin
3 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Srbobran
Srbobran
0 : 1
Index
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 0
Mladost
Bački Jarak
Sloga
Erdevik
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Polet
Sivac
2 : 0
Hajduk
Beška
Jedinstvo
Stara Pazova
4 : 1
Jugović
Kać
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Slatina
Slatina
2 : 3
Mladost (P)
Preljina
Maršić
Maršić
0 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Đerdap
Golubac
2 : 0
Integral
Batuša
Jadar
Stupnica
3 : 0
Drina
Ljubovija
Spartak 1924
Ljig
1 : 3
Kačer
Belanovica
Rubribreza
Rubribreza
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Joševa
Joševa
3 : 0
Mladost (V)
Vračević
Kolubara
Jabučje
0 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
OFK Osečina
Osečina
4 : 0
OFK Divci
Divci
Jasen
Brodarevo
2 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Čajetina
Gostilje
1 : 1
Železničar
Požega
Palilula
Aleksinac
1 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 1
Naisus
Rožina
Mekiš
Mekiš
1 : 3
Rasovača
Rasovača
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 2
Borac (A)
Azbresnica
Omladinac
Gornji Komren
3 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Aluminjum
Niš
5 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
OFK Niš
Niš
2 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Radnički
Pertate
1 : 6
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 2
Jablanica
Medveđa
Trbunje
Trbunje
7 : 1
N.S. Tatko
Stara Božurna
Jug Bogdan
Đakus
1 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Spartak
Pirot
1 : 2
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
1 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Zadrugar
Krupac
1 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Biljači
Biljača
1 : 4
Levosoje
Levosoje
Sloga (R)
Ranilug
2 : 2
Morava
Parteš
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Morava 1918
Ćuprija
2 : 1
Budućnost
Miliva
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
FUD
Brus
3 : 2
Sloga Dašnica
Dašnica
Brestovac
Brestovac
6 : 1
Zlot
Zlot
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 1
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Midžor
Kalna
0 : 2
Rudar (P)
Podvis
Sloga (P)
Plandište
4 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Jadran
Feketić
4 : 2
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
AFK
Ada
Rusanda
Melenci
2 : 7
Mladost Bambi
Lukićevo
Begej
Žitište
1 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Krajina
Krajišnik
1 : 1
Vojvodina (P)
Perlez
Stanišić
Stanišić
1 : 1
Kula
Kula
Borac
Bački Gračac
4 : 0
Graničar
Gakovo
Sloga
Čonoplja
1 : 1
Polet
Karavukovo
ŽAK
Sombor
8 : 0
Crvenka
Crvenka
OFK Odžaci
Odžaci
7 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Železničar
Inđija
1 : 5
1. Maj
Ruma
Sloven (R)
Ruma
4 : 0
Partizan
Vitojevci
Veternik
Veternik
3 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Vojvodina (T)
Tovariševo
2 : 2
Borac
Šajkaš
ŽSK
Žabalj
1 : 0
Tvrdjava
Bač
Slavija
Beograd
1 : 0
Borac
Ostružnica
Policajac
Beograd
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Posavina
Stubline
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 1
Napredak
Medoševac
Krtinska
Krtinska
2 : 0
Strelac
Mislođin
Mlada krila
Metikoši
8 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Magnohrom
Kraljevo
3 : 2
Gruža
Vitanovac
Proleter
Pečenog
2 : 0
Napredak
Gračac
Mladi Rudar
Rudnik
0 : 6
Majdan
Majdan
Parmenac
Parmenac
7 : 0
Čačak 94
Čačak
Sloga
Kaona
3 : 0
Prilike
Prilike
Bratstvo
Dljin
8 : 0
Radnički
Turica
Proleter
Jelovik
0 : 2
Misača
Misača
Mladost
Jelenac
1 : 2
B 2000
Aranđelovac
Meteor
Lapovo
1 : 2
Kotlenik
Guncati
Bare
Bare
2 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Badljevica
Badljevica
1 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Polet
Voluja
1 : 0
Kurjače
Kurjače
Radnički
Koceljeva
4 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Milicionar
Bogatić
6 : 0
Napredak RIB
Ribari
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 0
Liplje
Liplje
Blagaja
Rupeljevo
5 : 4
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Tempo
Mozgovo
1 : 3
Jedinstvo
Bobovište
OFK Draževac
Draževac
2 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Jedinstvo
Šišava
3 : 3
MB Marjan
Mala Biljanica
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 1
Provalija
Pirot
Sloboda
Rasnica
3 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
1 : 2
Zvezda
Blato
Ursule
Ursule
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Malajnica
Malajnica
3 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Mladost
Resnik
2 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Bukovik
Vrbovac
4 : 3
Slemen
Milušinac
Glogonj
Glogonj
0 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Dobrica
Dobrica
Radnički Gladiolus
Tornjoš
0 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Potisje
Kanjiža
1 : 3
Sloga
Ostojićevo
Sloboda
Stara Moravica
4 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Mićunovo
Mićunovo
3 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Borac
Zrenjanin
Jedinstvo 1947
Kolut
5 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Mladost
Kruščić
6 : 0
Dinamo
Sonta
Borac
Rakovac
0 : 3
Šajkaš 1908
Kovilj
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
Susek
Susek
Soko
Nova Gajdobra
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 7
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Lazarevac
Lazarevac
2 : 1
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 3
Mladi radnik
Junkovac
OFK Burovo
Burovo
4 : 0
Sloboda
Stubica
Jedinstvo
Dren
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Zadrugar
Orašac
1 : 2
Poljane
Poljane
Polet
Grabovac
4 : 0
Rvati
Obrenovac
Vukićevica
Vukićevica
3 : 0
Trstenica
Trstenica
Urovci
Urovci
2 : 2
Belo Polje
Belo Polje
OFK Slatina
Slatina
5 : 0
Vojvoda
Dučina
4 Juli
Mali Požarevac
4 : 1
Sibnica
Sibnica
OFK Rogača
Rogača
1 : 5
Stojnik
Stojnik
Mladost
Mala Ivanča
2 : 1
Rudar 2012
Babe
Sloga 2012
Popović
0 : 2
Mladost
Guberevac
Ropočevo
Ropočevo
1 : 3
Vis
Parcani
Drlupa
Drlupa
1 : 1
Denim
Drlupa
Avala 1939
Beli Potok
2 : 2
OFK Mladost
Begaljica
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 3
Zgodačica
Godačica
Maskar
Maskar
2 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 0
Borac
Kloka
Kusovac
Kusovac
1 : 1
Kotlenik
Selo Leskovac
Mladost(L)
Leskovac
1 : 2
Manastirica
Manastirica
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 0
Vukan
Ždrelo
Mladost (R)
Ranovac
0 : 2
Napredak
Trnovče
Brana Paunović
Rašanac
0 : 1
Omladinac B
Šetonje
Rade Milošević
Dubočka
3 : 1
Melnica
Melnica
B.S.K.
Bošnjak
1 : 0
Burovac
Burovac
Dobrnje
Dobrnje
1 : 1
Laolac
Veliko Laole
Soko
Krvije
2 : 3
Mlava
Zabrđe
7 juli
Lopušnik
0 : 2
Radnik
Pankovo
OFK Homolje
Žagubica
13 : 0
Zadrugar
Osanica
Borac
Vukovac
3 : 0
Mlava
Ribare
Laznica
Laznica
1 : 3
Budućnost
Milatovac
Zvezda
Izvarica
3 : 1
Jasenovac
Krepoljin
BSK
Boževac
0 : 0
Kobilje
Kobilje
Stig (C)
Crljenac
1 : 2
Sloga (VS)
Veliko Selo
Metlić
Metlić
0 : 1
Pocerina
Jevremovac
OFK Varna
Varna
3 : 4
Rankovac
Nakučani
Granit
Radalj
1 : 3
Prva Iskra
Runjani
Sloga
Straža
0 : 0
Rudar
Brasina
Mladost Br
Brezjak
9 : 2
Luk
Voćnjak
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
2 : 0
OFK Donja Ljubovidja
Ljubovija
Grabovica
Gornja Bukovica
3 : 2
Sloga DB
Donja Bukovica
Crnča
Crnča
4 : 2
Vrhpolje
Vrhpolje
Mladost MM
Mačvanski Metković
1 : 2
Napredak
Uzveće
Omladinac
Slepčević
5 : 0
Fortuna Miki
Šabac
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 2
Culjkovic
Culjković
Maovi MH
Maovi
2 : 0
Sloga
Bogosavac
Napredak
Ševarice
0 : 3
Cer
Petkovica
Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 4
Radnički Šabački
Šabac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Šarbane
Šarbane
1 : 2
Đorđe Bodinović
Raduša
Nomanica
Nomanica
1 : 3
Goblen
Badince
Bratstvo
Zlokućane
1 : 0
Grdanica
Grdanica
Milanovo
Milanovo
1 : 3
Radnik 2013
Sisince
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
Real
Donja Jajna
Susica 2012
Kukolovce
5 : 0
BSK
Belanovce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
4 : 1
Vrhunac
Radonjica
Mladost
Tečić
1 : 0
Polet
Sekurič
Šumadinac
Dragovo
5 : 0
OFK Tvrđava
Županjevac
Radnik
Davidovac
1 : 1
Železničar
Klačevica
Borac
Gornji Katun
2 : 0
Parcane
Parcane
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 1
Kostrež
Ćićevac
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 3
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
Stevka Bozurevka
Bozurevac
1 : 5
Moravac-C 74
Selište
Mladost
Mala Drenova
1 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
Stragari
Stragari
0 : 4
Topoljak
Grabovac
Padež
Padež
3 : 2
Sokolovi
Velika Kruševica
OFK Barice
Barice
0 : 11
Sloga
Margita
Naša Krajina
Kupinik
2 : 0
Lokve
Lokve
Mitros
Sremska Mitrovica
5 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Proleter
Karađorđevo
2 : 0
Borac
Vizić
PSS-192
Jagodina
1 : 1
Omladinac
Bunar
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 0
Oniks
Lozovik
OFK Borac
Lovci
3 : 0
Bresje
Bresje
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
3 : 0
Mladost
Bukovče
Šantarovac
Šantarovac
5 : 1
Belica
Belica
Petka
Petka
2 : 0
Strmovo
Strmovo
Dečić
Tuzi
0 : 1
Mladost
Podgorica
Mornar
Bar
0 : 1
Lovćen
Cetinje
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 2
Zeta
Golubovci
Sutjeska
Nikšić
2 : 2
Rudar
Pljevlja
Grbalj
Radanovići
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Mladost
Velika Obarska
Rudar
Prijedor
0 : 1
Olimpic
Sarajevo
Zvijezda
Gradačac
1 : 0
Čelik
Zenica
Travnik
Travnik
1 : 0
Leotar
Trebinje
Vitez
Vitez
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Radnik
Bijeljina
1 : 3
Zrinjski
Mostar
Napredak
Donji Šepak
2 : 1
Sloga
Doboj
Sutjeska
Foča
1 : 0
Rudar
Ugljevik
Borac
Šamac
1 : 1
Kozara
Gradiška
Sloboda (NG)
Novi Grad
3 : 2
Modriča Maxima
Modriča
Podrinje
Janja
0 : 0
Proleter
Teslić
Drina HE
Višegrad
0 : 0
Drina (Z)
Zvornik
Spartak
Subotica
2 : 0
Napredak
Kruševac
Trijumf
Kragujevac
0 : 3
Mašinac
Niš
Novi Bečej
Novi Bečej
2 : 3
Požarevac
Požarevac
LASK Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Mačva
Šabac
13 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Kalemegdan
Beograd
3 : 2
Fruškogorac
Novi Sad
Nives
Knjaževac
1 : 7
Sloga
Zemun
Kolibri
Kuršumlija
10 : 0
Šabac
Šabac
Slatke male
Burovac
2 : 0
Gradac
Valjevo
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Borac
Čačak
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Dinamo
Pančevo
6 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Hajduk
Kula
5 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jadran
Kragujevac
0 : 6
Sloboda (Č)
Čačak
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
BIP
Čačak
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Pobeda
Beloševac
0 : 2
Javor
Ivanjica
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 0
Svrljig
Svrljig
Bor
Bor
3 : 0
Toplicanin
Prokuplje
Car Konstantin
Niš
1 : 3
Palilulac
Niš
Radan
Lebane
1 : 1
Dinamo
Vranje
Žitoradja
Žitorađa
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Bežanija
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Zemun
Zemun
1 : 3
Sinđelić
Beograd
BASK
Beograd
0 : 1
Brodarac 2
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 4
Lokomotiva
Beograd
Borac
Ralja
1 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Podunavac
Udovice
5 : 0
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
1 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
7 : 1
Glavaš
Glibovac
Železničar Kusadak
Kusadak
4 : 0
Budućnost
Ratari
Jedinstvo
Krnjevo
5 : 1
Bačinac
Bačinac
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
7 : 0
Partizan (G)
Gaj
Kolonija
Kovin
3 : 2
Radnički (K)
Kovin
Železničar
Pančevo
7 : 0
Vulturul
Grebenac
Spartak
Debeljača
1 : 1
Dolina
Padina
Dobrica
Dobrica
3 : 1
Slavija
Kovačica
Polet
Idvor
6 : 0
Borac (S)
Sakule
Napredak
Kruševac
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Rad
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
OFK Hajduk
Kula
Banat
Zrenjanin
4 : 5
Železničar
Pančevo
Inđija
Inđija
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Bečej
Bečej
Vršac
Vršac
2 : 2
Dinamo
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
0 : 5
Vrbas
Vrbas
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Zemun
Zemun
Sinđelić
Beograd
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Dominus
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 1
Bežanija
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
Internacional
Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Bane
Raška
2 : 2
AS
Novi Pazar
Budućnost
Arilje
3 : 5
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
Sloga 1940
Bajina Bašta
3 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Omladinac
Zablaće
3 : 0
Slatina
Slatina
BIP
Čačak
5 : 3
Polet (LJ)
Ljubic
Jošanica ND
Novi Pazar
6 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 6
Senta
Senta
Tavankut
Tavankut
3 : 5
Bačka
Pačir
Olimpia A
Totovo Selo
1 : 2
Subotica
Subotica
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 2
Dolina
Padina
Omladinac (O)
Opovo
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Sloboda Point
Užice
0 : 0
AS
Novi Pazar
Loznica
Loznica
3 : 3
Nacional
Niš
Napredak
Kruševac
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Savacijum
Šabac
0 : 0
Čukarički
Beograd
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Brodarac
Novi Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
TSC
Bačka Topola
3 : 3
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
OFK Hajduk
Kula
Banat
Zrenjanin
1 : 4
Železničar
Pančevo
Inđija
Inđija
0 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
3 : 1
Bečej
Bečej
Vršac
Vršac
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Vrbas
Vrbas
Bubamara
Kraljevo
1 : 4
BIP
Čačak
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Dragačevo
Guča
3 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 1
FAP
Priboj
Senta
Senta
0 : 0
Spartak
Subotica
BAK
Bela Crkva
0 : 6
Banat
Vršac
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 2
Petar Urošev
Pančevo
Kolonija
Kovin
1 : 5
Mika Antić
Pančevo
Železničar
Pančevo
9 : 1
Strela
Ivanovo
Dolina
Padina
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Borac
Ralja
2 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Podunavac
Udovice
5 : 0
SASK
Saraorci
Železničar
Smederevo
3 : 0
Proleter
Vranovo
Sloboda
Lipe
5 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Polet
Trnovče
0 : 8
Mladi borac
Veliko Orašje
Udarnik
Lozovik
10 : 0
Glavaš
Glibovac
Šumadija
Azanja
4 : 0
Napredak
Markovac
Železničar Kusadak
Kusadak
4 : 0
Budućnost
Ratari
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 1
Bačinac
Bačinac
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Borac 2
Čačak
Zvižd
Kučevo
8 : 1
Obilić
Živica
Trgovački
Petrovac
1 : 3
Borac
Žabari
Šapine
Šapine
0 : 2
Železničar
Požarevac
Kosmet
Leposavić
7 : 3
Bane
Raška
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
0 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Jošanica ND
Novi Pazar
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
7 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Granit
Jošanička Banja
2 : 4
Rudar (B)
Baljevac
011
Beograd
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Teleoptik
Zemun
4 : 1
Dominus
Beograd
Ada
Beograd
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
7 : 1
Sinđelić
Beograd
BSK
Borča
8 : 1
Kolubara
Lazarevac
Senta
Senta
4 : 0
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 11
Spartak '02
Subotica
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Dribling
Subotica
Zeleznicar
Lajkovac
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Buducnost
Valjevo
0 : 7
Radnicki
Valjevo
Gruža
Gruža
0 : 1
Apolon 4 II
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
3 : 4
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 0
Apolon 4 I
Kragujevac
OFK Ras
Raška
3 : 0
Sočanica
Sočanica
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
0 : 10
Trepča
Kosovska Mitrovica

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
24 : 31
Meshkov
Brest
Vardar Pro
Skopje
33 : 26
Partizan
Beograd
Croatia Osiguranje
Zagreb
44 : 20
Borac M:TEL
Banja Luka
Železničar 1949
Niš
30 : 27
Jugović Unimet
Kać
Vrbas Carnex
Vrbas
24 : 22
Rudar
Kostolac
PKB
Padinska Skela
20 : 28
Spartak Vojput
Subotica
Glogonj
Glogonj
33 : 27
Omladinac (D)
Deliblato
Omladinac (I)
Ilandža
36 : 23
Spartak
Debeljaca
Dolovo
Dolovo
32 : 33
Radnički
Kovin
Mladost (O)
Omoljica
30 : 21
Crepaja
Crepaja
Dinamo 2
Pančevo
31 : 29
Mladost (V)
Vrsac
Rusin
Ruski Krstur
18 : 18
Dalmatinac
Riđica
Graničar
Gakovo
33 : 28
Grafičar
Bezdan
Naisa
Niš
30 : 30
Max Sport
Nova Pazova
Knjaz Miloš
Aranđelovac
27 : 19
Kikinda
Kikinda
BMS Milenijum
Beograd
21 : 23
Jagodina
Jagodina
Crvena Zvezda
Beograd
36 : 28
Železničar
Inđija