XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 294 utakmica za dan
Subota, 31 Avgust 2013

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Donji Srem
Pećinci
1 : 3
Napredak
Kruševac
Voždovac
Beograd
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Spartak
Subotica
0 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Čukarički
Beograd
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Sloboda Point
Užice
Partizan
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 1
Proleter
Novi Sad
BSK Borča
Borča
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sindjelić
Beograd
0 : 1
Borac
Čačak
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
Inđija
Inđija
1 : 1
Dolina
Padina
Bežanija
Beograd
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Timok
Zaječar
2 : 0
Radnik
Surdulica
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Šapine
Šapine
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Metalac
Kraljevo
Rudar
Baljevac
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Karađorđe
Topola
Sevojno
Sevojno
0 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 1
Jedinstvo (UB)
Ub
Jedinstvo 1945
Vladimirci
3 : 1
Ribnica
Mionica
FAP
Priboj
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Radan
Lebane
Sloga
Leskovac
3 : 2
Napredak
Aleksinac
Topličanin
Prokuplje
5 : 1
Bukovik
Razanj
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Lužnica
Babušnica
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Dunav
Prahovo
1 : 2
OFK Bor
Bor
Rudar
Bor
0 : 0
Rtanj
Boljevac
Ozren
Sokobanja
2 : 2
Kablovi
Zaječar
Radnički (K)
Kovin
5 : 2
Bilećanin
Sečanj
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Vršac United
Vršac
1 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Omladinac
Novi Banovci
2 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Cement
Beočin
3 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
Srbobran
Srbobran
0 : 2
Vrbas
Vrbas
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
Hajduk
Beška
Sloga
Erdevik
2 : 1
Jugović
Kać
Polet
Sivac
3 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
IMT
Beograd
2 : 1
Grafičar
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Resnik
Resnik
0 : 4
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Borac (V)
Vraneši
Grdica
Grdica
3 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Slatina
Slatina
3 : 0
Gorušica
Viča
Partizan
Cerovac
3 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Maršić
Maršić
3 : 2
Sloga D
Desimirovac
Karađorđe
Rača
0 : 1
Lepenica
Badnjevac
Đerdap
Golubac
3 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Jadar
Stupnica
1 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Provo
Provo
0 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Banjani
Banjani
1 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Spartak 1924
Ljig
5 : 1
Mladost (V)
Vračević
Rubribreza
Rubribreza
3 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Joševa
Joševa
3 : 1
Mladost (D)
Dračić
Kolubara
Jabučje
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Jasen
Brodarevo
4 : 1
Sečica
Seča reka
Čajetina
Gostilje
3 : 2
Ariljska rampa
Požega
Morava
Žitkovac
3 : 0
Borac (T)
Trnjane
Palilula
Aleksinac
1 : 2
Naisus
Rožina
Mekiš
Mekiš
0 : 2
Moravica
Subotinac
Mladost (B)
Batušinac
2 : 0
Borac (A)
Azbresnica
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Aluminjum
Niš
3 : 2
Moravac 1948
Gornje Međurovo
OFK Niš
Niš
3 : 4
Sloboda
Gornja Vrežina
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 2
Umac
Miroševce
Budućnost
Orašje
0 : 0
Bobište
Bobište
Trbunje
Trbunje
0 : 5
Kosanica
Kuršumlija
Jug Bogdan
Đakus
2 : 1
Borac
Držanovac
Spartak
Pirot
2 : 3
Napredak
Izvor
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
0 : 1
Zadrugar
Krupac
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Morava 1918
Ćuprija
2 : 2
Levač
Rekovac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Trudbenik
Stalać
Poreč
Donji milanovac
1 : 0
Krivelj
Krivelj
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Rajac
Rajac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 0
Mladost
Sumrakovac
Midžor
Kalna
1 : 1
Osnić
Osnić
Rgotina
Rgotina
8 : 0
Polet
Jablanica
BSK
Bogovina
1 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
Sloga (P)
Plandište
0 : 0
Vojvodina
Crepaja
Jadran
Feketić
1 : 1
Subotica
Subotica
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Olimpija (G)
Gunaroš
Mladost Bambi
Lukićevo
0 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Rusanda
Melenci
1 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
Begej
Žitište
1 : 0
Vojvodina (P)
Perlez
Krajina
Krajišnik
0 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
ŽAK
Sombor
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
OFK Odžaci
Odžaci
9 : 0
Sloga
Čonoplja
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Polet
Karavukovo
4 : 0
Borac
Bački Gračac
OFK Mladost APA
Apatin
7 : 0
Hajduk
Stapar
Graničar
Gakovo
1 : 2
Kula
Kula
Železničar
Inđija
2 : 4
Rudar
Vrdnik
1. Maj
Ruma
3 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Veternik
Veternik
6 : 2
Mladost (T)
Turija
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 0
Tvrdjava
Bač
ŽSK
Žabalj
7 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Borac
Ostružnica
Slavija
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Policajac
Beograd
3 : 1
BSK 2012
Batajnica
Milutinac
Zemun
3 : 2
Banja
Višnjička banja
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 1
Napredak
Medoševac
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 0
Strelac
Mislođin
Krtinska
Krtinska
1 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Čibukovac
Kraljevo
3 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 0
Omladinac
Kalimanići
Parmenac
Parmenac
5 : 0
Premeća
Premeća
Sloga
Kaona
1 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Bratstvo
Dljin
5 : 1
Gradina
Rti
Sloga
Zagorica
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Mladost
Jelenac
1 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Meteor
Lapovo
0 : 2
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Bare
Bare
3 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Žitkovica
Žitkovica
4 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Polet
Voluja
1 : 1
Mlava
Bratinac
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 0
Stolice
Krupanj
Milicionar
Bogatić
4 : 0
Torpedo
Tabanović
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 2
Rajac
Kadina Luka
Blagaja
Rupeljevo
1 : 4
Savinac
Visibaba
Tempo
Mozgovo
3 : 5
Feniks 2012
Gornji Krupac
OFK Draževac
Draževac
1 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Jedinstvo
Šišava
3 : 0
Morava
Gložane
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 8
Lokomotiva
Belo Polje
Sloboda
Rasnica
2 : 3
Zvezda
Blato
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
0 : 2
Pobeda
Držina
Ursule
Ursule
1 : 1
Zenit
Oparić
Rudar
Plazane
3 : 0
Napredak (SV)
Svojnovo
Malajnica
Malajnica
3 : 1
Deli Jovan
Sikole
Partizan (U)
Uljma
4 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Radnički Gladiolus
Tornjoš
1 : 1
Tromedja
Majdan
Potisje
Kanjiža
7 : 3
Jedinstvo (M)
Martonoš
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Jedinstvo 1947
Kolut
3 : 2
Panonija
Lalić
Mladost
Kruščić
12 : 1
Rastina 1918
Rastina
Borac
Rakovac
0 : 3
OFK Futog
Futog
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 2
Sofeks
Futog
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 1
Borac 46
Obrovac
Soko
Nova Gajdobra
1 : 0
Slavija
Pivnice
Mladost (Č)
Čibutkovica
3 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 2
OFK Burovo
Burovo
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 1
Borac (A)
Adrani
Jedinstvo
Donja Lokošnica
5 : 1
Moravac
Guberevac
Nomanica
Nomanica
0 : 1
Bratstvo
Zlokućane
Turekovac
Turekovac
4 : 1
Real
Donja Jajna
Milanovo
Milanovo
4 : 0
BSK
Belanovce
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
Vrhunac
Radonjica
Susica 2012
Kukolovce
3 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Omladinac (U)
Ugljarevo
1 : 1
Omladinac (O)
Odžaci
Stevka Bozurevka
Bozurevac
0 : 4
Sloboda 1948
Mijajlovac
Mladost
Mala Drenova
0 : 0
Topoljak
Grabovac
Stragari
Stragari
2 : 3
Rujišnik
Rujišnik
Graničar
Miletićevo
2 : 2
Banat
Ilandža
OFK Barice
Barice
0 : 4
Gaj
Veliki Gaj
Naša Krajina
Kupinik
3 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 1
BSK
Bešenovo
Proleter
Karađorđevo
3 : 0
Neštin
Neštin
Hajduk
Miloševo
2 : 4
Oniks
Lozovik
PSS-192
Jagodina
2 : 0
Bresje
Bresje
OFK Dragoševac
Dragoševac
4 : 2
Mladost
Bukovče
OFK Borac
Lovci
6 : 0
Belica
Belica
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
0 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Petka
Petka
1 : 0
OFK Sokolovo
Sokolovo
Grbalj
Radanovići
3 : 1
Dečić
Tuzi
Rudar
Pljevlja
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Zeta
Golubovci
5 : 2
Mornar
Bar
Lovćen
Cetinje
1 : 3
Mogren
Budva
Čelik
Nikšić
3 : 1
Mladost
Podgorica
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
Leotar
Trebinje
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
Čelik
Zenica
4 : 1
Rudar
Prijedor
Olimpic
Sarajevo
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Rudar
Ugljevik
0 : 2
Sloga
Doboj
Napredak
Donji Šepak
1 : 1
Mladost
Gacko
Sutjeska
Foča
1 : 1
Kozara
Gradiška
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 1
Modriča Maxima
Modriča
Borac
Šamac
2 : 0
Proleter
Teslić
Sloboda (NG)
Novi Grad
0 : 1
Drina (Z)
Zvornik
Podrinje
Janja
5 : 1
Drina HE
Višegrad
Mašinac
Niš
2 : 2
Napredak
Kruševac
Spartak
Subotica
9 : 0
Požarevac
Požarevac
Trijumf
Kragujevac
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Novi Bečej
Novi Bečej
0 : 11
LASK Crvena zvezda
Beograd
Fruškogorac
Novi Sad
5 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Mačva
Šabac
2 : 0
Sloga
Zemun
Kalemegdan
Beograd
5 : 0
Šabac
Šabac
Nives
Knjaževac
1 : 4
Kolibri
Kuršumlija
Radnički (P)
Pirot
2 : 2
BSK Borča
Borča
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 2
Vršac United
Vršac
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Inđija
Inđija
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
OFK Hajduk
Kula
0 : 1
Spartak
Subotica
Jadran
Kragujevac
1 : 2
Arsenal
Kragujevac
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Sloga (P)
Požega
BIP
Čačak
0 : 7
Javor
Ivanjica
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
2 : 4
Sloga 1940
Bajina Bašta
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Toplicanin
Prokuplje
Bor
Bor
1 : 1
Dinamo
Vranje
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Radan
Lebane
1 : 1
Timok
Zajecar
Žitoradja
Žitorađa
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Radnik
Surdulica
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Voždovac
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 1
Žarkovo
Beograd
BASK
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Polet
Trnovče
1 : 4
Pobeda
Golobok
Šumadija
Azanja
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Čukarički
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 5
OFK Beograd
Beograd
Spartak
Subotica
4 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Novi Sad
Novi Sad
6 : 1
OFK Hajduk
Kula
TSC
Bačka Topola
8 : 0
Železničar
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Banat
Zrenjanin
0 : 8
Bečej
Bečej
Inđija
Inđija
4 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Vršac
Vršac
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 2
Voždovac
Beograd
BASK
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
Dominus
Beograd
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
2 : 3
Internacional
Beograd
Bane
Raška
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Olimpia B
Totovo Selo
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 8
Subotica
Subotica
Banat
Vršac
2 : 2
Dinamo
Pančevo
Borac (St)
Starčevo
7 : 1
Dolina
Padina
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
AS
Novi Pazar
Loznica
Loznica
1 : 1
Čukarički
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Savacijum
Šabac
2 : 2
Rad
Beograd
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Zemun
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
0 : 13
Partizan
Beograd
Spartak
Subotica
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Novi Sad
Novi Sad
1 : 2
OFK Hajduk
Kula
TSC
Bačka Topola
4 : 2
Železničar
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Banat
Zrenjanin
2 : 4
Bečej
Bečej
Inđija
Inđija
7 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
2 : 2
Vrbas
Vrbas
Vršac
Vršac
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Bane
Raška
3 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Bubamara
Kraljevo
1 : 1
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Šumadija 1903
Kragujevac
10 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Dragačevo
Guča
1 : 1
FAP
Priboj
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 8
Kiker
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
BAK
Bela Crkva
1 : 10
Vršac United
Vršac
BSK
Bavanište
4 : 2
Petar Urošev
Pančevo
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 7
Dinamo
Pančevo
Kolonija
Kovin
8 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Železničar
Pančevo
0 : 6
Mladost (O)
Omoljica
Dolina
Padina
10 : 0
Unirea
Uzdin
Dobrica
Dobrica
0 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Proleter
Banatski Karlovac
19 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Slavija
Kovačica
8 : 0
Borac (S)
Sakule
Glavaš
Glibovac
6 : 5
Mladi borac
Veliko Orašje
Polet
Trnovče
1 : 5
Pobeda
Golobok
Udarnik
Lozovik
3 : 1
Napredak
Markovac
Šumadija
Azanja
3 : 1
Bačinac
Bačinac
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 6
Jedinstvo
Krnjevo
Mladost Radost
Čačak
4 : 1
Borac 2
Čačak
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Mladost (P)
Preljina
Dominus
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
011
Beograd
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Ada
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
BASK
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički NB
Novi Beograd
5 : 1
Internacional
Beograd
Senta
Senta
1 : 0
Spartak '02
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 6
Dribling
Subotica
Spartak '01
Subotica
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Potisje
Kanjiža

Ragbi 13

Policajac
Beograd
0 : 0
Zmaj
Zemun
Vojna akademija
Beograd
0 : 0
Vojvoda
Pančevo
Bijeli Zečevi
Banja Luka
50 : 12
Radnički
Novi Beograd