XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 227 utakmica za dan
Subota, 28 Avgust 2010

Fudbal

Rad
Beograd
0 : 0
Sloboda PS
Užice
Borac
Čačak
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Spartak ZV
Subotica
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Javor
Ivanjica
Smederevo
Smederevo
1 : 1
BSK Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Big bul Radnički
Šid
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
0 : 2
Sinđelić
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Bežanija
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
BASK
Beograd
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mačva
Šabac
3 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Budućnost
Valjevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Jedinstvo
Ub
2 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Dubočica
Leskovac
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sloga (D)
Despotovac
0 : 0
Svrljig
Svrljig
Donji Srem
Pećinci
4 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 2
Palić
Palić
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Veternik Viskol
Veternik
3 : 2
Mladost (A)
Apatin
Solunac
Rastina
3 : 3
Vršac
Vršac
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Cement
Beočin
Senta
Senta
1 : 2
Dolina
Padina
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Sindjelić
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Slavija
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Partizan (C)
Cerovac
1 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Tutin
Tutin
Vrbovac
Vrbovac
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Loznica
Loznica
Ribnica
Mionica
0 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Sloga
Leskovac
3 : 1
Pukovac
Pukovac
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 0
Moravica (S)
Subotinac
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 1
Juhor
Obrež
Jedinstvo
Novi Bečej
6 : 0
Dinamo
Pančevo
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
AFK
Ada
Metalac AV
Futog
2 : 5
Borac
Novi Sad
Jugović
Kać
0 : 1
Index
Novi Sad
1. Maj
Ruma
3 : 1
Polet
Sivac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Obilić
Zmajevo
Budućnost
Mladenovo
1 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
5 : 1
Radnički (I)
Irig
Milutinac
Zemun
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 1
Slavija
Beograd
Vinča
Vinča
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Radnički (R)
Rudovci
IMT
Beograd
3 : 3
Budućnost
Dobanovci
Turbina
Beograd
2 : 0
Borac
Ostružnica
Grdica
Grdica
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Seljak
Male Pčelice
Arsenal
Kragujevac
3 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Sumadinac
Kragujevac
3 : 1
Šumadija
Čumić
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Kolonija
Kragujevac
Srbija
Ilicevo
2 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Sloboda
Grbice
8 : 0
Kosutnjak
Kragujevac
Buducnost
Resnik
0 : 1
Marsic
Marsic
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Sloga (L)
Lužnice
Jedinstvo
Petrovac
0 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 1
Integral
Batuša
Bata Bulić
Bistrica
0 : 2
Sloga (B)
Burovac
Borac (VL)
Veliko Laole
2 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Glavaš
Glibovac
0 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Marjan
Knić
1 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Badnjevac
Badnjevac
0 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Lokomotiva
Lapovo
0 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Luk Kompenzatori
Voćnjak
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Ribnikar
Pecka
Banjani
Banjani
5 : 0
Spartak
Ljig
Jasen
Brodarevo
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Budućnost
Arilje
5 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Rutevac
Rutevac
Polet
Stajkovce
0 : 3
Veternica
Leskovac
SFK Moravac
Predejane
3 : 1
OFK Vlasotince
Vlasotince
Gradac
Konopnica
2 : 3
Buducnost
Orašje
Levac
Rekovac
1 : 3
Dragocvet
Dragocvet
Krivelj
Krivelj
3 : 1
Rajac
Rajac
Dunav
Prahovo
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Brestovac
Brestovac
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Zlot
Zlot
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Mladost
Makrešane
2 : 2
Naupare
Naupare
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Blagotin
Poljna
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Jasika
Jasika
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
FUD
Brus
6 : 1
Čitluk
Čitluk
Mladost
Donji Katun
2 : 1
Temnić
Varvarin
Dedina
Dedina
1 : 1
Sloga
Ćićevac
Bošnjane
Bošnjane
3 : 1
Sloga
Dašnica
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
Tisa
Adorjan
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Sloboda
Stara Moravica
2 : 0
Bačka
Mol
Naftagas
Elemir
2 : 0
OFK Klek
Klek
Begej
Žitište
4 : 1
Rusanda
Melenci
Borac
Zrenjanin
0 : 3
Mladost
Lukićevo
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 1
Mladost
Omoljica
Vršac United
Vršac
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Borac
Bački Gračac
3 : 2
Omladinac
Bukovac
Stanišić
Stanišić
3 : 1
Kula
Kula
Polet
Karavukovo
2 : 3
Crvenka
Crvenka
Mladost
Bački Petrovac
1 : 2
Slavija
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
4 : 0
Tvrdjava
Bač
Jedinstvo
Rumenka
2 : 1
Železničar
Novi Sad
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Borac
Šajkaš
Srbobran
Srbobran
7 : 0
Šajkaš
Kovilj
Vrbas
Vrbas
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Bečej
Bečej
0 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Kabel
Novi Sad
2 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Mladost
Kupinovo
3 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk
Višnjićevo
0 : 2
Zeka Buljubaša
Ravnje
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Železničar
Inđija
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 1
Sloven
Ruma
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 3
Partizan
Vitojevci
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 3
Graničar
Adaševci
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
1 : 0
Jadran
Golubinci
IM Rakovica
Rakovica
0 : 1
Podunavac
Ritopek
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Borac
Lazarevac
Komgrap
Beograd
0 : 2
Poštar - Zvezdara
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 1
PIK Zemun
Zemun
Rudar
Zeoke
1 : 0
Strelac
Mislođin
Policajac
Beograd
1 : 1
Dunavac
Grocka
Prva Iskra
Barič
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Mlada krila
Metikoši
4 : 2
Žiča
Žiča
Lazac
Lazac
1 : 1
Polet
Ratina
Čibukovac
Kraljevo
1 : 2
Olimpik
Novi Pazar
Đerdap
Golubac
3 : 1
Jedinstvo
Duboka
Žika Marković uča
Miljević
0 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Zadrugar
Osanica
1 : 1
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Sloga
Zagorica
Borac
Šabac
3 : 0
Duško
Klenje
Jedinstvo
Bobovište
0 : 1
Palilula
Aleksinac
Polet (V)
Vitoševac
4 : 1
Mladi Radnik
Al.Bujmir
Draževac
Draževac
3 : 0
Katun
Katun
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 3
Kraljevo
Kraljevo
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 2
Sloga
Korman
Tempo
Mozgovo
4 : 0
Polet (R)
Radevac
BSK
Belanovce
3 : 1
Mladost
Donja Lokosnica
Omladinac
Sinkovce
3 : 4
Mladi Borac
Zivkovo
Gornje Krajince
Gornje Krajince
7 : 0
Nomanica
Nomanica
Umac
Miroševce
2 : 1
Moravac
Guberevac
Goblen
Badince
2 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Real
Donja Jajna
Ursule
Ursule
6 : 1
Javor
Sladaja
Mladi Radnik
Novo Laniste
2 : 1
Sloboda
Suljkovac
Jedinstvo
Stopanja
1 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Glogonj
Glogonj
1 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Graničar
Gakovo
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Sremac
Vojka
2 : 1
Polet
Novi Karlovci
Sloga
Maradik
2 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Sloga Borac
Surduk
3 : 0
Fruškogorac
Krčedin
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 3
Podunavac
Belegiš
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 0
Lovac
Karlovčić
Napredak
Popinci
1 : 4
Sloboda
Donji Tovarnik
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Mladost
Prhovo
Sremac
Deč
7 : 0
Vitez
Subotište
Popinci
Popinci
2 : 0
Šumar
Ogar
Graničar
Obrež
0 : 2
Sloven
Sibač
BSK
Brajkovac
0 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Krtinska
Krtinska
7 : 1
Sloboda
Stubica
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Budućnost
Zvečka
0 : 1
Napredak
Medoševac
Pionir
Besni Fok
0 : 0
Napredak
Selo rakovica
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Rusanj
Rusanj
Dunav
Veliko Selo
3 : 1
Mostanica
Mostanica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Obilić
Zabrđe
0 : 3
Burovac
Burovac
Laolac
Veliko Laole
2 : 4
Zadrugar
Tabanovac
Dobrnje
Dobrnje
1 : 2
B.S.K.
Bošnjak
Soko
Krvije
3 : 0
Radnik
Pankovo
Budućnost
Vezičevo
1 : 2
7 juli
Lopušnik
Busur
Busur
0 : 2
Mlava
Zabrđe
"14 Oktobar"
Draginac
6 : 2
Polet
Loznica
Sloga
Duvaniste
4 : 2
Cer
Petkovica
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
1 : 1
Buducnost
Dobric
Savacijum
Sabac
0 : 3
Torpedo
Tabanovic
Fortuna
Bogosavac
7 : 0
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
Napredak (S)
Sevarice
1 : 4
Napredak (R)
Ribari
Dumaca
Dumaca
3 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Jedinstvo
Mala Vranjska
8 : 0
Mladost s
Sinosevic
Metlić
Metlić
1 : 2
Mladost
Slatina
Sava
Mrdjenovac
2 : 1
Draginje
Draginje
Beli Orlovi
Tobolac
6 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Jugovići
Bogdanje
0 : 1
Gradina
Pejovac
Petka
Petka
4 : 2
Mladost
Leskovac
Strmovo
Strmovo
2 : 2
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Mladi Borac
Županjac
2 : 0
Rasadnik
Lazarevac
Sokolovo
Sokolovo
2 : 2
Proleter
Vrbovno
Sloga
Kraljevo
1 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
4 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Bački Gračac
0 : 8
Omladinac
Bukovac
Stanišić
Stanišić
0 : 5
Kula
Kula
Polet
Karavukovo
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Mladi radnik (P)
Požarevac
3 : 2
Rudar
Kostolac
Timok
Zaječar
0 : 2
BSK Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Beograd
Beograd
0 : 1
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Železničar (P)
Požarevac
3 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik (P)
Požarevac
5 : 1
Rudar
Kostolac
Njegoš
Lovćenac
8 : 1
Tisa
Adorjan
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 8
Vinogradar
Hajdukovo
Sloboda
Stara Moravica
3 : 0
Bačka
Mol
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Kruševac
Kruševac
0 : 2
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Sloga
Kraljevo
Smederevo
Smederevo
2 : 0
Borac
Čačak
Bežanija
Beograd
0 : 4
Napredak
Kruševac
Loznica
Loznica
2 : 1
OFK Paraćin
Paraćin
Partizan
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Tavankut
Tavankut
0 : 4
Čantavir
Čantavir
Spartak Zlatibor voda
Subotica
11 : 0
Senta
Senta
Potisje
Kanjiža
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 1
Panter
Požarevac
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
5 : 0
Senta
Senta