XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 110 utakmica za dan
Subota, 22 Avgust 2009

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Mladi radnik
Požarevac
1 : 1
Spartak Z.V.
Subotica
Borac
Čačak
2 : 0
BSK Borča
Borča
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Mladost (A)
Apatin
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Novi Sad
Novi Sad
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Sevojno Point
Sevojno
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 0
Bežanija
Beograd
Indjija
Inđija
3 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Zemun
Zemun
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
Famos
Vojkovići
0 : 1
BSK
Banja Luka
Romanija
Pale
0 : 0
Proleter
Teslić
Ljubić
Prnjavor
0 : 3
Radnik
Bijeljina
Kozara
Gradiška
1 : 0
Sutjeska
Foča
Drina (Z)
Zvornik
1 : 1
Sloboda
Novi Grad
Sloga (D)
Doboj
1 : 1
Drina HE
Višegrad
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Sloboda (U)
Užice
2 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Budućnost (V)
Valjevo
0 : 2
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Sinđelić
Niš
1 : 0
Dubočica
Leskovac
Timok
Zaječar
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Svrljig
Svrljig
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Car Konstantin
Niš
Donji Srem
Pećinci
3 : 1
Dolina
Padina
Veternik Viskol
Veternik
0 : 0
Vršac
Vršac
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Metalac AV
Futog
Radnički (Š)
Šid
0 : 3
Big Bul
Bačinci
Tekstilac Ites
Odžaci
3 : 1
Sloga (T)
Temerin
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Voždovac
Beograd
2 : 3
Hajduk
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
Palilulac
Krnjača
1 : 1
Beograd
Beograd
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 1
Prijevor
Prijevor
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Radnički Zorka
Šabac
0 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Loznica
Loznica
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Ribnica
Mionica
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Selevac
Selevac
0 : 0
Gruža
Gruža
Crvena zvezda (S)
Suvodol
0 : 5
Borac
Žabari
Vrbovac
Vrbovac
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Obilić (Ž)
Živica
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Šapine
Šapine
3 : 1
Sloga (B)
Batočina
Žitorađa
Žitorađa
2 : 2
Bobište
Bobište
Pusta Reka
Bojnik
0 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Slatina (B)
Bor
Rudar (B)
Bor
1 : 1
Trgovački
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Radnik
Stari Tamiš
0 : 1
Bačka (P)
Pačir
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Dinamo
Pančevo
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Vojvodina
Novo Miloševo
4 : 1
BAK
Bela Crkva
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 5
Bačka 1901
Subotica
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Borac
Starčevo
Polet (K)
Karavukovo
1 : 2
Index
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Jugović
Kać
0 : 3
Cement
Beočin
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Šajkaš
Kovilj
Sloven
Ruma
4 : 0
Radnički (I)
Irig
Trudbenik
Beograd
0 : 0
Turbina
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
GSP Polet
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Radnički
Kovači
Magnohrom
Kraljevo
0 : 1
Borac (V)
Vraneši
Ibar
Mataruška Banja
2 : 3
Tutin
Tutin
Crnokosa
Kosjerić
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
Zlatibor voda
Gostilje
3 : 4
Budućnost
Arilje
Zadrugar
Lajkovac
5 : 0
Rajac
Kadina Luka
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Mladost
Vračević
2 : 1
ZSK
Valjevo
Marjan
Knić
2 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Karađorđe (R)
Rača
3 : 1
Borac (Lj)
Ljuljaci
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Morava (Č)
Čokot
3 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Omladinac
Malošište
0 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Mladost (O)
Orljane
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Dunav
Prahovo
Jadran
Feketić
1 : 4
Potisje
Kanjiža
Vojvodina
Perlez
0 : 0
Potisje
Knićanin
Bilećanin
Sečanj
2 : 4
Borac (Z)
Zrenjanin
Krajina
Krajišnik
1 : 4
Zadrugar
Lazarevo
Graničar
Riđica
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
PIK
Prigrevica
3 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Stanišić
Stanišić
5 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 0
Mladost
Kupinovo
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Mlada krila
Metikoši
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Crnča
Crnča
5 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Đerdap
Golubac
5 : 0
Carevac
Carevac
Čibukovac
Kraljevo
5 : 1
Progorelica
Progorelica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 1
Kablar
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 0
Omladinac (D)
Drakčići
Miločajac
Miločaj
0 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
Bežanija
Beograd
3 : 2
Rad
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Voždovac
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Timok
Zaječar
2 : 0
Mačva
Šabac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
0 : 4
OFK Beograd
Beograd

Vaterpolo

Kraljevo
Kraljevo
11 : 10
Proleter
Zrenjanin
Goč
Vrnjačka Banja
18 : 13
Jezero
Bela Crkva