XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 211 utakmica za dan
Nedelja, 28 Septembar 2008

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Borac
Čačak
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Smederevo
Smederevo
Mladost (L)
Lučani
1 : 2
BSK Borča
Borča
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Dinamo
Vranje
3 : 0
Indjija
Inđija
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 0
FAP
Priboj
Mačva
Šabac
4 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Timok
Zaječar
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Car Konstantin
Niš
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Palić
Palić
0 : 0
Sloven
Ruma
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
Senta
Senta
1 : 0
Vršac
Vršac
PKB
Padinska skela
1 : 1
Sopot
Sopot
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Palilulac
Krnjača
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Beograd
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sindjelić
Beograd
3 : 0
Železničar (BV)
Bara Venecija
Orlovac
Mrčajevci
0 : 1
Erdoglija
Kragujevac
Sloga (S)
Sjenica
4 : 0
Bane
Raška
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
Pobeda
Beloševac
Polet (Lj)
Ljubić
3 : 0
Vodojaža
Grošnica
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Selevac
Selevac
1 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Radnički (KO)
Koceljeva
0 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Krušik
Valjevo
3 : 1
Beloševac
Beloševac
Zvižd
Kučevo
4 : 1
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Ribnica
Mionica
0 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 0
Obilić (Ž)
Živica
Vučje
Vučje
5 : 0
Sloga (LI)
Lipovica
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Jastrebac (B)
Blace
0 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Pukovac
Pukovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 1
Sloga (LE)
Leskovac
Trajal
Kruševac
0 : 0
Kablovi
Zaječar
Putevi
Zaječar
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Temnić Lipa
Varvarin
4 : 0
Poreč
Donji milanovac
Ozren
Sokobanja
1 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Panonija
Panonija
Polet (N)
Nakovo
1 : 1
Dolina
Padina
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Veternik
Veternik
Mladost (T)
Turija
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Jugović
Kać
4 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Solunac
Rastina
2 : 2
Crvenka
Crvenka
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 0
Hajduk
Šimanovci
Ljukovo
Ljukovo
3 : 1
Polet
Karavukovo
Borac
Novi Sad
3 : 1
Radnički (I)
Irig
Milutinac
Zemun
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 1
IMT
Beograd
Lasta
Beograd
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Grafičar
Beograd
3 : 0
Trudbenik
Beograd
Rudar
Baljevac
4 : 2
Popovići
Popovići
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Borac
Vraneši
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Tutin
Tutin
2 : 3
Radnički (K)
Kovači
Radnik
Ušće
1 : 0
Morava (S)
Sirča
Budućnost (K)
Konarevo
0 : 2
Mladost (O)
Oplanići
Napredak (S)
Svračkovci
6 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 2
Velereč 94
Velereč
Rudar
Bresnica
0 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Napredak (K)
Kačulice
1 : 6
Polet (T)
Trbušani
Ovčar
Markovica
2 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Mladost (P)
Preljina
4 : 1
Prilike
Prilike
Miokovci
Miokovci
1 : 2
Dragačevo
Guča
Omladinac (Z)
Zdravčići
1 : 0
Polet (R)
Rasna
GP Zlatibor
Užice
1 : 0
Budućnost (A)
Arilje
Savinac
Visibaba
1 : 0
Perućac
Perućac
Polimlje
Prijepolje
4 : 1
Jedinstvo (K)
Kalenić
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
2 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
Arilje
Arilje
1 : 0
Zlatibor voda (G)
Gostilje
Luna Avijatičar
Vranjani
1 : 0
Sečica
Seča reka
Šumadija
Čumić
2 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Sloga (L)
Lužnice
1 : 7
Slavija
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 5
Sušica
Kragujevac
Partizan (C)
Cerovac
7 : 2
Jadran
Kragujevac
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Borac (LJ)
Ljuljaci
Beli Orlovi
Brestovac
5 : 3
Marjan
Knić
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Iskra
Donja Bukovica
1 : 2
Mladost
Vračević
Brežđe
Brežđe
1 : 1
Osečina
Osečina
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Sovljak
Sovljak
1 : 0
Jedinstvo
Milorci
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Ribnikar
Pecka
Tulari
Tulari
1 : 1
Radnik
Ub
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Sloga (K)
Kasidol
Polet
Aleksandrovac
0 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Zadrugar (O)
Osanica
1 : 3
Šapine
Šapine
Sloga (D)
Drmno
3 : 0
Crni Vrh
Miljević
Borac (Ž)
Žabari
7 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Bata Bulić
Bistrica
4 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Beli Orao
Bradarac
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Vulkan
Brenica
3 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
0 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Omladinac (GK)
Gornji Komren
2 : 4
Morava (K)
Krušce
Moravac
Gornje Međurovo
1 : 2
Radnički (T)
Trupale
Aluminjum
Niš
4 : 1
Vrtište
Vrtište
Jastrebac Proleter
Niš
1 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Brzi Brod
Brzi Brod
6 : 2
Delijski Vis
Niš
Slatina (N)
Negotin
1 : 0
Radnički
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 1
Zlot
Zlot
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Brestovac
Brestovac
Miloševo
Miloševo
0 : 2
Brodoremont
Kladovo
Majdanpek
Majdanpek
5 : 0
Rajac
Rajac
Slatina (B)
Bor
6 : 0
Krivelj
Krivelj
Bačka (P)
Pačir
6 : 2
Bajša
Bajša
Tisa
Adorjan
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Bačka (M)
Mol
1 : 1
AFK
Ada
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
Đurđin TB
Đurđin
2 : 2
Proleter
Njegoševo
Dolovo
Dolovo
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 1
Borac (S)
Starčevo
Budućnost
Banatski Brestovac
0 : 0
Mladost
Omoljica
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Polet
Izbište
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
Partizan
Gaj
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Omladinac (S)
Stepanovićevo
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Sremac
Čerević
0 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Morava (M)
Mrsać
1 : 2
Napredak (G)
Gračac
Lazac
Lazac
1 : 2
Mlada krila
Metikoši
Polet (R)
Ratina
3 : 3
Grdica
Grdica
Borac (A)
Adrani
4 : 1
Partizan
Vrba
Šumadija (Š)
Šumarice
3 : 1
Gruža
Vitanovac
Vrnjci
Vrnjci
2 : 1
Ribnica (J)
Jovac
Mladost (V)
Vrdila
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Rudar
Krepoljin
5 : 2
Napredak (TR)
Trnovče
Napredak (TO)
Toponica
2 : 3
Krilaš
Ćovdin
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Mladost (S)
Svinjarevo
Vrelo
Milanovac
4 : 1
Radnički (K)
Knežica
Carevac
Carevac
4 : 1
Desine
Desine
Polet (V)
Voluja
6 : 4
Bambi
Braničevo
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 4
Napredak (N)
Nabrđe
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
RSK
Rabrovo
0 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 1
Makce
Makce
Borac (Z)
Zabela
2 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Cer
Jadranska Lešnica
7 : 1
Stolice
Krupanj
Mladost (B)
Brezjak
2 : 2
Crnča
Crnča
Radjevac
Krupanj
7 : 1
Sloga (S)
Straža
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 0
Borac(K)
Kozjak
Rudar (B)
Brasina
0 : 3
Luk
Voćnjak
Radnički (KS)
Knez Selo
2 : 1
Omladinac
Branko Bjegović
Zadrugar
Sićevo
0 : 3
Crvena zastava
Hum
Rujnik
Rujnik
0 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Partizan
Uljma
7 : 1
Dobrica
Dobrica
Mladost
Velika Greda
1 : 2
Borac
Vračev Gaj
Hajduk
Šušara
2 : 1
Karaš
Jasenovo
Vitorul
Straža
0 : 2
Sloga
Plandište
Dunav
Banatska Palanka
1 : 0
Ratar
Kruščica
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Potporanj
Potporanj
Vinogradar
Gudurica
7 : 3
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Banat
Dupljaja
3 : 0
Vršac United
Vršac
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Žednik
Stari Žednik
Solid
Subotica
1 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Udarnik
Višnjevac
3 : 4
Subotica
Subotica
Unirea
Uzdin
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Pobeda
Samoš
0 : 3
Mladost
Vojlovica
Omladinac (O)
Opovo
1 : 3
Slavija
Kovačica
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Kolonija
Kovin
9 : 0
Borac (P)
Pločica
Železničar
Pančevo
6 : 3
Glogonj
Glogonj
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 0
Proleter
Mramorak
Borac (S)
Sakule
2 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Omladinac (D)
Drakčići
2 : 1
Kralj Petar I
Stubal
Granit
Jošanička banja
3 : 0
Kablar
Kraljevo
Napredak (P)
Poljana
5 : 0
Dunav
Ostrovo
BSK
Brežane
6 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Morava (P)
Prugovo
1 : 2
Napredak (B)
Batovac
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Dizel
Bare
2 : 0
Proleter
Požarevac
Sopot
Požarevac
3 : 0
Železničar
Požarevac
7. Juli
Bela Crkva
2 : 0
Krasava
Krasava
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 1
Bratstvo
Krupanj
Partizan
Kajtasovo
2 : 3
Omladinac
Zagajica
Ševac
Kusić
10 : 0
Fracija
Vojvodinci
Karaš
Kuštilj
4 : 0
Pobeda
Parta
Ravangrad
Sombor
4 : 3
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Borac
Čačak
1 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Napredak
Kruševac
BSK Borča
Borča
1 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Voždovac
Beograd
Rad
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
SFS Borac
Paraćin
0 : 2
Zemun
Zemun
Sloboda (U)
Užice
0 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 4
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Napredak
Kruševac
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (N)
Niš
1 : 4
Partizan
Beograd
Banat
Zrenjanin
2 : 3
Rad
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
7 : 0
Mladi radnik
Požarevac

Rukomet

Radnički
Kragujevac
25 : 23
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Vojvodina Železničar
Novi Sad
29 : 29
Kolubara
Lazarevac
Crvena Zvezda
Beograd
50 : 27
Napredak
Kruševac
Spartak
Subotica
30 : 26
Temerin
Temerin
Metalac(V)
Valjevo
27 : 42
Železnicar Gas Teh
Inđija
Cepelin
Beograd
31 : 37
Nopal Srem
Bačka Palanka

Futsal

Niš 92
Niš
2 : 2
Leteći Holandjanin
Vrbas