Luković trostruki strelac u pobedi FUD-a nad ekipom Sloge iz Lozne

FK FUD - foto: Žarko Arsić

Bruski metalci su ubedljivo savladali Slogu iz Lozne rezultatom 6:0 (3:0). Luković je bio precizan u 8. minutu utakmice, a Karadžić je u 16. minutu povećao prednost domaćina. Do kraja poluvremena Luković je u 27. minutu po drugi put savladao golmana Savića za veliku prednost domaće ekipe.

U drugom poluvremenu Karadžić je u 52. minutu se takođe upisao drugi put u strelece. Gosti su ostali sa igračem manje jer je Velisavljević u 68. minutu dobio direktan crveni karton. Do kraja utakmice golovima Vračarevića u 78. minutu i trećim golom Lukovića u 80. minutu postavljen je konačan rezultat.

FUD - SLOGA (L) 6:0 (3:0)

Brus-Gradski stadion. Gledalaca: 30. Sudija : Lazar Pršić (Kruševac) 7. Strelci: Luković 8, 27, 80, Karadžić 16, 52, Vračarević 78. minutu. Žuti kartoni: Jelić, Rakićević (FUD), Kovačević (Sloga). Crveni karton: Velisavljević (Sloga). Igrač utakmice: Luković.

FUD: Jovanović 7, R.Obradović 6,5 (Jovanišević-), Čaloveić 7, Jelić 7, Rakićević 6,5, Nikolić 7 (Knežević-), Karadžić 7, Varačarević 7, S.Obradović 7, Deljanin 6,5, Luković 7,5.

SLOGA (L):Savić 7, Krstić 6,5, Velisavljević 5,5, S.Nedeljković 7, Milošević 6,5, Milojević 7 (Stefanović 6 ), N.Nedeljković 6,5 (Stojanović 6,5), Mladenović 6,5, Mar.Kovačević 7, A.Vasiljević 6 (Vukojević 6,5), Milo.Kovačević 6,5 (D.Vasiljević 6).

Sloga (Ć) 3 : 4 Rubin
Borac 4 : 1 Gornji Stepoš
Čitluk 0 : 1 Sloga (D)
Polet 57 4 : 1 Dedina
FUD 6 : 0 Sloga (L)
Mačkovac 2 : 3 Jastrebac