Pobeda Spartaka nad Radničkim iz Sremske Mitrovice

Fudbaleri Spartaka odigrali su kontrolnu utakmicu protiv Radničkog na Gradskom stadionu u Subotici pred oko 300 gledalaca koji su se uželeli fudbala. Interesantno je da su sva tri gola postignuta u prvom poluvremenu posle udaraca glavom.

Poveo je Spartak u 6. minutu kada je Bugarin uputio centaršut a Hrstić glavom loptu smestio u mrežu za 1:0.  Osam minuta kasnije Radnički je na sličan način golom Ivića poravnao na 1:1. Pobedonosni gol postigao je Bogićević u 25. minutu.

Spartak Ždrepčeva Krv – Radnički (Sremska Mitrovica) 2:1 (2:1)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 300. Sudija: Kristijan Čapo. Strelci: 1:0 Hrstić (6.), 1:1 Ivić (14.), 2:1 Bogićević (25.)

Spartak Ždrepčeva krv:  Manojlović, Miodragović, Kerkez, Tanasijević, Bugarin, Bogićević, Đurasović, Mijić,  Todoroski, Hrstić, Rošević. Igrali su još: Vulić, Dulić, tošeski, Đurasović, Jocić, Kvaku, Kolins, Bijelović, Vidović, Mabula, Stajković

Radnički: Ostojić, Gajić, Mitrović, Isailović, Cvetković, Ivić, Pius, Đukanović, Srbijanac, Panđen, Abadžija. Igrali još: Dragićević, Radić, Ilić, Milicanović, Peter, Stevanović, Petrović, Ristović, Lukić, Cvetković, Ivković, Bilbija, Brajić.

Kolubara 2 : 1 Radnički (N)
Spartak ŽK 2 : 2 Radnik
Napredak 0 : 1 Javor Matis
Mladost (L) 2 : 1 Mladost GAT