Ubedljiv trijumf Kraljevice

Kombinovani sastav Kraljevice bio je više nego ubedljiv u pobedi protiv Pro-Rudara iz Podvisa. Četa izabranika Jugoslava Prvulovića već je na poluvremenu imala nedostižnih 4:0. Prvi gol na meču postigao je Antić glavom nakon centaršuta Gligorijevića već u 8. minutu. Nikola Aleksić, najbolji strelac Kraljevice prošle sezone, na asistenciju Nemanje Čikarića postiže svoj prvi gol u 32. minutu i najavljuje da će i ove sezone biti vrlo efikasan. Aleksić potom pogađa još dva puta, u 38. i 41. minutu pa se rezultatom 4:0 otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu viđen je sličan scenario, a mrežu gostiju načeo je Aleksić, asistent ponovo Aleksandar Gligorijević – 5:0. U 60. minutu Marko Žikić pogađa nakon odbrane golmana Mićića, a samo dva minuta kasnije asistira Tomiću za prelep pogodak – 7:0. Tačku na ubedljiv trijumf “vukova“ sa Kraljevice stavlja Aleksić petim pogotkom na meču dok Radović upisuje svoju drugu asistenciju.

U narednom kolu FSU Kraljevica “gostuje“ ekipi Šljivara na zajedničkoj “Grbavici“ dok Pro-Rudar na svom terenu dočekuje sokobanjski Trebič.

FSU KRALJEVICA – PRO-RUDAR 8:0 (4:0)

ZAJEČAR: Pomoćni teren na Kraljevici. Gledalaca: 80. Glavni sudija: Aleksandar Milosavljević (Knjaževac)
Strelci: Antić u 8., Aleksić u 32., 38., 41., 52. i 72., M. Žikić u 60. i Tomić u 62. minutu

FSU KRALJEVICA: F. Milenović, A. Gligorijević, Pavlov, Brkić, Jelenković, Milijić (od 46. Tomić), Shaffer (od 46. M. Gligorijević), Radović, Aleksić, Čikarić (od 46. M. Žikić, od 70. Tasev), Antić (od 80. Denić)

PRO-RUDAR: Mićić, Anđelković, Marjanović, Stanojević, M. Milojević, Stanković, Živković, Pavković, Mijović, N. Milojević, Nedeljković (od 60. Petrović)

Osnić 2 : 1 Omladinac
Malinik 1 : 0 Hajduk
OFK 019 3 : 2 Midžor
Graničar : Šljivar
FSU Kraljevica 8 : 0 Rudar
Trebič 3 : 0 Rudar Vrška Čuka