KUP FSZO: Gradski derbi pripao FSU Kraljevici

Po veoma teškim uslovima za igru u okviru Kupa FSZO gradski derbi zasluženo je pripao "vukovima" sa Kraljevice. Kombinovani sastav domaćih nametnuo je svoj ritam od prvog sudijskog zvižduka. Prvi gol viđen je u 19. minutu nakon centaršuta Milana Gligorijevića. Najsnalažljiviji u kaznenom prostoru bio je kapiten Nemanja Dinić koji je preciznim udarcem savladao golmana Jovana Ranđelovića. Samo dva minuta kasnije Marko Žikić udvostručio je prednost domaćina pa se rezultatom 2:0 otišlo na odmor.

U drugom delu susreta FSU Kraljevica je nastavila u istom ritmu i već u 52. minutu Vladan Cvetković je nesebično uposlio saigrača Kevina Šafera kome nije bilo teško da pogodi mrežu. Poslednji pogodak viđen je pred sam kraj ovog susreta nakon kornera koji je izvao Šafer, a svoj prvi pogodak u dresu Kraljevice postigao je novajlija Predrag Pavlović.

Ovog vikenda Kraljevicu očekuje veliki derbi kada na megdan dolazi lider na tabeli ekipa Graničara iz Velikog Izvora. Meč je na programu u nedelju od 15 časova.

FSU KRALJEVICA - OFK 019 4:0 (2:0)

ZAJEČAR: Pomoćni teren br.1 na Kraljevici. Gledalaca: 50. Glavni sudija: Miloš Mitrović (Zaječar). Strelci: Dinić u 19., Žikić u 21., Šafer u 52. i Pavlović u 90. minutu.

FSU KRALJEVICA: Mančić, Ignjatović, Pavlov, Dinić, Jelenković, Gligorijević, Ilić (Todorović), Nedeljković (Pavlović), Šafer, Žikić, Cvetković.
OFK 019: Ranđelović, Radojević (Stevanović), Dujkić, Stojanović, Đokić, Dimitrijević (Vasiljević), Novković, Milošević, Mitrović, Jovanović (Todorović), Milojević (Nicić).

Kosovo : Šljivar
Osnić : Rgotina
Graničar : Rudar (P)
FSU Kraljevica : Midžor
Omladinac : Radnički 1946
Rudar Vrška Čuka : OFK 019