Gosti zadovoljniji bodom

Detalj sa meča - foto: Žarko Arsić

U prvom poluvremenu sem jedne šanse za domaću ekipu u 34. minutu kada Ignjatović izlazi sam ispred gola šutira i pogađa golmana gostiju nisu pokazale obe ekipe.
U drugom poluvremenu domaći igrači su zaigrali mnogo bolje i stvorili veliki broj  šansi. U 53. minutu ponovo se Ignjatović našao u prilici kada je pokušao da lob udarcem savlada golmana gostiju ali je lopta otišla preko gola. I gosti pod vođstvom trener Vladice Milića u drugom poluvremenu su imali nekoliko šansi u 58. minutu sreća je bila na strani domaćina kada je Miladinović imao stopostotnu šansu ali je golman Jovanović odlično odbranio. Gosti su malo kasnije pripretili preko Miljkovića ali je šutirao pored gola. FUD je poveo u 69. minutu odlično je Ignjatović odigrao do Milivoja Nikolića a on preciznim šutom sa 20 metara postiže prelep gol za 1:0. Posle postignutog gola domaća ekipa je pala a veoma dobri gosti to koriste u 75. minutu Čović se prikrao i glavom postiže gola za 1:1. Do kraja domaća ekipa je do kraja pritisla goste pokušavajući da postigne pogodak gosti su se veoma dobro branili. Na kraju gosti su zadovoljniji jer nose bod kući.

FUD - Rubin (DS) 1:1 (0:0)
Brus-Gradski stadion. Gledalaca:250. Sudija: Vojin Janjić (Kruševac) 6,5. Strelci M.Nikolić 69. minutu za FUD, Čović u 75. minutu za Rubin. Igrač utakmice: M.Nikolić (FUD).

FUD: Jovanović 6,5, Obradović 6 (Vukajlović 6,5), Čaloveić 6,5, N.Nikolić 7 (Vukojević-), Simić 6,5, M.Nikolić 7,5 Pavlović 7, Mitrović 6,5, Zdravković 6,5, Luković 6,5 (Minić -), Ignjatović 7.
Rubin: N.Filipović 7, Milovanović 6,5 (J.Nikolić-), Čović 7, Karić 7, Azdejković 6,5, Miladinović 6,5 (P.Nikolic-), St.Filipović 7, Pršić 6,5 (Ivić -), Jovanović 6,5, Ugrinić 6, Miljković 6,5.

Vinogradar 4 : 1 Sebečevac
13. April 2 : 7 Sloga (Ć)
Sloga (D) 0 : 3 Temnić 1924
Jastrebac (VŠ) 1 : 0 Čitluk
FUD 1 : 1 Rubin
Sloga (L) 3 : 0 Mladost (T)