Meševo osvojilo važna tri boda u borbi za opstanak

Meševo je u okviru 22. kola Srpske lige Istok dočekalo ekipu GFK Dubočice iz Leskovca. Domaćoj ekipi su bili preko potrebni bodovi dok su gosti došli da pokušaju da se kući vrate neporaženi. Meševo je bolje otvorilo utakmicu . Već u prvim minutima meča domaćin je mogao da povede, Savić je mogao da postigne gol ali je bio neprecizan. Domaća ekipa povela je u 45. minutu Majdevac je odlično izveo slobodan udarac a Ristić iskoristio grešku golmana gostiju i posetižegol za 1:0.

Vodila se velika borba između oba gola. Do kraja Živić je mogao u 76. minutu da poveća prednost svoje ekipe ali se spetljao i izgubio loptu. Mogli su i gosti do boda u nadoknadi vremena tačnije u 93. minutu ali je Ljubisavljević upropastio stopostotnu šansu. Meševo je posle ove odigrane utakmice na 12. mestu sa 19 bodova i dalje mu predstoji borba za opstanak u srpskoligaškom društvu.

Meševo - Gledalaca: 200. Sudija: Aleksandar Vukadinović (Niš), Strelci: Ristić u 45. minutu, Žuti kartoni: Živić (Meševo), Jovanović, Stojković (GFK Dubočica). Igrač utakmice: Pavlović (Meševo).

Meševo: Mitić, Nikolić, Zdravković, Pavlović, Radičević, Pendo, Ristić (Stojanović), Živić, Čolović (Dašić), Majdevac, (Jeftić), Savić.
GFK Dubočica: Cvetković, Savić, D.Mladenović, Miljković (L.Mitrović), N.Mladenović (Martinović), Jovanović, Paunović (Ljubisavljević), S.Jovanović, Mitrović (Martinović), Stojković,Tolić.

Meševo 1 : 0 GFK Dubočica
Pčinja 1 : 2 GFK Jagodina
Trayal 5 : 0 Rembas
Radnički (S) 1 : 1 Timočanin
Hajduk Veljko 1 : 0 Jedinstvo (P)
Radnički (P) 3 : 1 OFK Brzi Brod