Trijumf Sloge u Bukoviku

U 5.kolu međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge savladali su domaću ekipu Mladi Rudar rezultatom 2:0. Obe ekipe ostvarile su pobede u prethodnom kolu, pa su u meč ušle sa prličnom dozom samopouzdanja. Položaj na tabeli davao je ulogu favorita domaćima,ali čini se da su gosti malo više želeli pobedu i uz malo sreće zasluženo trijumfovali u Bukoviku. (prvi put od kada se takmiče u ovoj ligi) Utakmicu je obeležilo sijaset šansi i spektakularne odbrane oba golmana, među kojima je prednjačio golman gostujuće ekipe Nikola Jelesijević. Krenimo redom. Gosti su zapretili već u 3. minutu,Negovanović je sa 20-ak metara šutirao preko gola. Gosti su uzvratili u 8.minutu.Antonijević je dobro izveo slobodan udarac sa 25.metara.ali je golman Stojanović sjajnom intervencijom loptu izbacio u korner. Domaći su do gola mogli u 24.minutu.Slobodan udarac sa 17-18 metara izveo je Saša Savić,ali je pogodio stativu. Gosti si do gola došli u 30.minutu. Pavković je sa 30 metara lobovao Stojanovića. Domaći su do izjednačenja mogli u 40.minutu.Sreten Savić je izveo udarac sa 20-ak metara,ali je Jelesijević sjajno intervenisao. Drugo poluvreme donelo je još sadržajniju igru. Jelesijević je zaustavljao udarce Negovanovića u 47. i Grujića u 50. minutu. Ostao je nesavladan i posle šuta M.Pavlovića sa 5-6 metara u 62.minutu. Gosti su mogli da dupliraju vođstvo u 68. minutu,ali je šut Č.Petrovića sa 15 metara odbranio Stojanović. U 72. mnutu Sreten Savić je spektakularno izveo slobodan udarac sa 20-ak metara,ali je Jelesijević još bolje intervenisao. U 76. minutu danas odlični Babić je šutirao sa 15-16 metara,ali nedovolno dobro da bi savladao vrlo dobrog Stojanovića. Domaći su imali priliku u 80.minutu,ali je udarac Savića ponovo odbranio Jelesijević. Igrao se 82. minut kada je Č.Petrović asistirao Pavkoviću koji je sa 10-ak metara postigao svoj drugi gol i postavio konačan rezultat.

Mladi Rudar (Bukovik) - Sloga (Zagorica) 0:2. Igralište u Bukoviku. Gledalaca oko 50. Delegat: Milorad Ivanović (Darosava). Glavni sudija: Nenad Đorđević pmoćnici Saša Šundić i Sršan Kantar ( svi iz Aranđelovca ). Strelac: Miloš Pavković u 30. i 82. minutu za Slogu. Žuti kartoni: M.Pavlović, Sreten Savić (Mladi Rudar).

Mladi Rudar: Stojanović, Vidojević (od 46. Matić), Jakšić, Grujić, Saša Savić, Milićević, M.Pavlović, I.Pavlović, Huseinović (od 46. Matić), Sreten Savić, Negovanović.
Sloga: N.Jelesijević, Gajić, Dimitrijević, Vesić, Nikolić, Stevanović, J.Petrović (od 60. Č.Petrović), Antonijević, Pavković, Babić, M.Ivanović (od 60. M.Jelesijević).

Kopljari 3 : 0 Trešnjevica
BSK 0 : 6 Omladinac
B 2000 6 : 1 Proleter
Mladost 3 : 2 Plaskovac
Mladi rudar 2 : 1 Maskar
Žabare 3 : 3 Jasenica