Plaskovac rutinski u Zagorici

Nakon četiri uzastopne pobede, fudbaleri Sloge poraženi su na svom terenu od ekipe Plaskovca reziltatom 3:0. U meču punom takmičarskog naboja, sa dosta prekršaja i mnoštvom duela na svakom delu terenu, utisak je da je kvalitet gostujućeg tima odlučio pobednika. Fudbaleri Plaskovca su do gola mogli već u 4.minutu, kada je J.Janković šutirao sa 7-8 metara, a golman Jelesijević uspešno intervenisao. Domaći su uzvratili preko J.Petrovića, čiji je udarac sa 20-ak metara obranio golman gostiju. Dobru priliku gosti su imali u 19.minutu, Radojević je šutirao sa 15-ak metara, a Jelesijević odbranio. Prvi gol na meču viđen je u 26.minutu. N.Janković je izveo prekid, a Vujović zaboravljen na drugoj stativi  sa 5 metara glavom loptu poslao u mrežu. Najbliži golu domaći su bili u 33.minutu, ali je udarac glavom Lekića sa 7-8 metara obranio Janićijević.

Prvo veće uzbuđenje u drugom delu bilo je u 56.minutu. Radojević je šutirao sa 10-ak metara, a Jelesijević sačuvao svoj gol. Domaći su do izjednačenja mogli u 65.miutu, kada je Č.Petrović uposlio Milića, a ovaj sa 5 metara šutirao pored gola. Samo minut kasnje, gosti su udvostručili prednost. Radojević je iskoristio dobro proigravanje Vujovića i sa 10 metara "zakucao" loptu u mrežu. Nakon toga usledili brojni protesni domaćih igrača, koji su tvrdili da je pogodak neregularan, ali  na toj strani igrališta nije bilo pomoćnog sudije da to potvrdi. Meč je bio na ivici prekida u 67.minutu, kada je jedan gledalac ušao na teren (prethodno vešto izbegao redare), ali se (sudeći prema izjavavi delegata) u prijateljskom razgovoru vrlo kratko zadržao na terenu. Terensku nadmoć fudbaleri Plaskovca  su materiijalizovali u 90.minitu, kada je rezervista Simić umakao svojim čuvarima i postavio konačan rezultat meča.

Sloga (Zagorica) - Plaskovac 0:3

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 90. Delegat: Dobrica Radojević (Žabare). Sudija:Nemanja Popović (Natalinci), pomoćnici: Miljana Nikolić (Belosavci). Strelci: Vujović u 26., Radojević u 66. i Simić u 90.minutu za Plaskovac. Žuti kartoni: Jelesijević, Gušić (Sloga).

Sloga:Jelesijević, Stevanović, Mijović, Gušić, Dimitrijević, Milovanović, Lekić, J.Petrović. Č.Petrović, Jovanović, Popović (od 46.Milić).

Plaskovac: Janićijević, Živanović, Đorđević, J.Janković, Vujović, Perović, Vasiljević, Nikolić, Nedeljković, J.Janković, Radović (od 77.Simić).

Ranilović 4 : 2 Šumadinac (S)
B 2000 3 : 0 Brezovac
Jasenica 9 : 1 Budućnost
Kopljari 2 : 1 Partizan
Šamot 3 : 2 Mladi rudar
Sloga 0 : 3 Plaskovac