Dušan Silni sa tri gola srušio Speciju, Tudor nanio novi poraz Juventusu

Fudbaleri Fiorentine savladali su Speciju sa 3-0 u 11. kolu Serije A.

Fiorentina je bila bolji rival ali nije mogla nikako postići gol. U završnici prvog poluvremena to je uspjela a strijelac iz penala bio je Vlahović. U nastavku, srpski napadač nastavio je sa sajjnom igrom. Sa još dva gola kompletirao je het-trik te je donio pobjedu svojoj ekipi.

Inter je golom Koree savladao Udineze sa 1-0. Atalanta i Lacio juče su odigrali sjajan meč koji je završen rezultatom 2-2 a Atalanta je do boda došla u nadoknadi kada je De Ron dao gol.

Juventus je doživio novi poraz. Savladala ga je Verona Igora Tudora, bivšeg fudbalera i pomoćnog trenera Juventusa. Oba gola za Veronu dao je Đovani Simeone a za drugi mu je asistirao Lazović. U nastavku je MekKeni smanjio na 2-1 ali to je bilo sve.

11 .kolo Italija: Serie A
Atalanta 2 : 2 Lazio
Bologna 2 : 0 Cagliari
Fiorentina 3 : 0 Spezia
Genoa 0 : 0 Venezia
Hellas Verona 2 : 1 Juventus
Inter 2 : 0 Udinese
Roma 1 : 2 Milan