Nova pobeda Orlova iz Jasenova, 30 vezanih utakmica bez poraza!

Nova pobeda na stadionu ''Orlovo gnezdo''. Fudbaleri Orlova iz Jasenova nastavili su niz dobrih partija u debitanskoj sezoni u zoni ''Zapad''.

Ušao je domaći tim ponovo loše i opušteno u meč, i to ih je moglo skupo koštati. Imali su gosti dve odlične šanse u prvih 15 minuta, ali je golman Nikola Petrović bio sjajan na golu.

Posle par opomena, počeli su domaći igrači angažovanije i bolje da igraju i ubrzo je stigao rezultat 1:0 strelac Ognjen Marković. Marković je odličnim volejom sa 14 metara pogadodio donji desni ugao gola. Nastavili su domaći igrači u istom ritmu i kad su svi prisutni očekivali da Orlovi dupliraju prednost usledio je šok! Posle kornera domaćeg tima, ekipa Blagotina koristi manjak odbrambenih igrača domaće ekipe na svojoj polovini i odličnom kontrom u 44,  minutu stižu do rezultata 1:1.

U drugom poluvremu domaćin je preuzeo apsolutnu inicijativu od samog starta. Dominirao je i bilo je pitanje trenutka kada će povesti. To se i desilo posle odličnog šuta Igora Pavlovića sa nekih 20-tak metara. Nedugo zatim odličan prodor Predraga Stojkovića, asistencija kao na tacni za Aleksu Bogdanovića kome ostaje lakši deo posla i to je 3:1. Posle toga meč ulazi u malo mirniji tok, i opet kada niko nije očekivao, gosti dolaze do gola, iz ničega, ničija lopta, gostujući igrač se bolje snalazi i to je 3:2. Ovaj gol je ipak samo ''naljutio'' domaće igrače koji se nisu povukli, naprotiv krenuli su sa žestokim napadima i to je ubrzo donelo rezultat, još jednom Aleksa Bogdanović za 4:2, a samo nekoliko minuta posle toga i najbolji strelac Orlova, iskusni Igor Pavlović postiže svoj drugi pogodak sjajnim udarcem sa 18 metara. Orlovi ostaju i dalje jedina neporažena ekipa uz naravno SFS Borac iz Paraćina.

Sledeći meč Orlovi putuju ekipi Sloge iz Majdeva, gde će pokušati da nastave niz. Utakmica je zakazana za nedelju, 10.10.2021 od 15:00h. Da li će Orlovi nastaviti sa dobrim rezultatima? Sačekaćemo nedelju!