Orlovi i bombarder Pavlović nastavljaju let!

FK Orlovi - foto: arhiva kluba

Nova pobeda ekipe Orlova iz Jasenova u debitantskoj sezoni lige zona ''Zapad''. Ovog puta je ekipa Župe iz Aleksandrovca ispraćena sa 4 gola. U poslednjem minutu meča gosti su došli do utešnog gola.

Prvo poluvreme nije bilo preterano zanimljivo, igralo se nešto sporije i sa dosta malo šansi. Gostujuća ekipa pripretila je u par navrata, ali bez uspeha. U 35. minutu dosuđen je slobodan udarac za domaće. Izveo ga je Igor Pavlović, koji je sjajno šutirao i postigao prelep gol sa nekih 25 metara. Na odmor se otišlo rezultatom 1:0.

Drugo poluvreme je bilo dosta zanimljivije. Odmah na početku u 48. minutu novi slobodan udarac za ekipu Orlova. Ovog puta izveo ga je jedan od najiskusnijih igrača Orlova bivši dugogodišnji član Sloge iz Despotovca koji je kao i vino, Predrag Stojković je jedan od retkih koji postaje sve bolji s' godinama. Bio je to hirurški precizan šut sa nekih 17 metara i tako su Orlovi poveli sa 2:0. Posle tog gola, domaćin se razigrao pa je već u 53. minutu poveo sa 3:0 preko sjajnog Igora Pavlovića koji je nastavio svoj golgeterski niz od 5 golova u 3 utakmice. U 67. minutu u strelce se upisuje i Dušan Zdravković, sjajna finta i neodbranjiv šut sa 12 metara. U poslednjem minutu meča i Župa iz Aleksandrovca dolazi do utešnog gola i konačnog rezultata 4:1.

Orlovi iz Jasenova su trenutno prvi na tabeli i imaju maksimalni učinak 3/3 i odličnu gol razliku 11-1. U sledećem kolu su ponovo domaćini i na stadionu ''Orlovo gnezdo'' dolazi ekipa Juhora iz Obreža. Meč je zakazan za 11. Septembar u 16.00 časova.