Mlađani Vatić držao katedru u Aranđelovcu

KMF Aranđelovac je večeras dočekao veoma raspoložene momke iz Sjenice i potučen je do nogu. Kod gosta su se posebno istakli kapiten Nalović i mlađani Ersan Vatić koji je bio neuhvatljiv za igrače iz Aranđelovca, a kod domaćih dvostruki strelac Milovanović.
Domaći su počeli snažno, ali nisu imali sreće, njihova dva udarca na gol je zaustavila prečka. Gosti su poveli posle dobre akcije u 8. minutu golom osamnaestogodišnjeg Vatića, lopta je završila u maloj mrežici. Drugi pogodak malog Vatića u 18. minutu je pravo remek delo. Loptu je uzeo na centru i probacio protivničkom igraču kroz noge, a iako mu je ovaj disao za vratom sve vreme uspeo da pobegne malo na stranu, fintirao golmana i loptu pod efeom poslao u gol. Rezultatom 0:2 se otišlo na odmor.
U nastavku se nije dugo čekalo na treći pogodak za goste, koji je bio plod greške odbrane domaćih. Strelcu Malićeviću je asistirao Vatić, igrao se 22. minut. Potom Milovanović na individualni kvalitet sa dva pogotka u 27. i 28. minutu vraća nadu Aranđelovčanima u preokret. Međutim Malićević samo minut kasnije gasi tu iskru nadanja topovskim udarcem sa 10 metara pod prečku nemoćnog Mastilovića.
Vatić se u 31. minutu poigrao sa odbranom domaćih i asistirao Naloviću za peti pogodak, a kapiten gostiju je bio strelac i poslednjeg pogotka na utakmici u 35. minutu iz brzog kontranapada. Svi napori domaćih da do kraja makar ublaže poraz su ostali bez rezultata, pa im je samo ostalo da po završetku utakmice čestitaju večeras boljem protivniku.

ARANĐELOVAC - SJENICA 2:6 (0:2)

SALA: SRC Šumadija. GLEDALACA: Bez prisustva publike. SUDIJE: Radović Nikola i Radić Nemanja. STRELCI: Milovanović 27. i 28.min (Aranđelovac), Vatić 8. i 18.min, Malićević 22. i 29.min i Nalović 31. i 35.min (Sjenica).
ARANĐELOVAC: Mastilović, Milovanović, Savić, Pantelić, Mihailović - rezerve: Nikolić, Šević, Nikić.
SJENICA: Fijuljanin, Ljajić, Malićević, Mašović, Nalović - rezerve: Hodžić, Vatić, Etović.

Olimp 1 : 6 MB Namenska
Karađorđe 2015 9 : 5 Karanovac
Aranđelovac 2 : 6 Sjenica