Neočekivan poraz Vranjanaca: Dinamo - Metalac 2:3

Foto VranjeNews

Vranjski Dinamo izgubio je od Metalca iz Gornjeg Milanovca sa 2:3 (0:1) u utakmici 4. kola Prve lige na Stadionu Jumko u Vranju. Gosti su u 18. minutu poveli sa 0:1 golom Aleksandra Katanića.

Dinamo je u prvom delu igre, koji je produžen za tri minuta, odigrao vrlo slabo, sa samo dve izgledne šanse, dok su gosti iz Gornjeg Milanovca mogli u dva, tri navrata da uvećaju vođstvo.

Stručni štab Dinama menjao je već u prvom delu igre, a zamenjeni su Božidar Veškovac (ušao Okamijan) i Nikola Jaćimović koga je zamenio Janko Simović. Metalac je sa golom prednosti otišao na poluvreme.

Dinamo je krenuo odlučnije u drugom delu igre, pa je preko Mladena Popovića izjednačio u 56. minutu, ali su gosti već u narednom 57. minutu odmah poveli sa 1:2.

Na 1:3 uvećao je Katanić svojim drugim golom u 68. minutu susreta. Iz penala je u 86. minutu na 2:3 smanjio kapiten Dinama Mlađan Stevanović.

Smederevo 1924 0 : 2 Budućnost
RFK Grafičar 3 : 0 Kolubara
Novi Pazar 3 : 1 Trayal
Zemun 0 : 1 OFK Žarkovo
Radnički (P) 1 : 1 Zlatibor
Kabel 1 : 0 Sinđelić
Dinamo 2 : 3 Metalac
OFK Bačka 1 : 1 Radnički 1923