Poraz Sloge u Ovsištu

U 12.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge poraženi su od ekipe koja nosi naziv jednog od najvećih srpskih satiričara. U rodnom mestu Radoja Domanović domaći su slavili rezultatom 2:0. Prvo poluvreme obeležila je rastrzana igra na obe strane. Obe ekipe više su vodile računa da sačuvaju svoj gol. U 5.minutu, posle naizgled bezazlenog centaršuta, u gužvi u šesnaestercu Sloge najbolje se snašao Gajić. Bilo je to 1:0 za domaće.

U nastavku meča ništa bitnije se nije promenilo na terenu. Najbolju priliku za izjednačenje gosti su imali u 74.minutu. Šut Babića završio je iznad gola. Već u sledećem minutu Pajić je postigao drugi gol za goste i postavio konačan rezultat utakmice.

Fudbaleri Sloge nastupili su bez nekolicine standardnih prvotimaca. U takvom odnosu snaga na terenu bolje su se snašli domaći fudbaleri i zasluženo ostvarili novu prvenstvenu pobedu.

Radoje Domanović ( Ovsište ) - Sloga ( Zagorica ) 2:0