Sjajni alasi za kraj godine, Dunav - Topola 88:58

Košarkaši Dunava u 12. kolu Prve regionalne lige savladali su na svom terenu ekipu Topole ubedljivim rezultatom 88: 58 (23: 09, 24: 12, 17: 15, 24: 22). Ovo je deseta pobeda Dunava u prvenstvu, koji trenutno zauzima drugu poziciju na tabeli. Već u prvih nekoliko minuta domaći igrači stavili su do znanja gostima iz Bačke Topole da nemaju puno čemu da se nadaju u ovoj utakmici. Odličnom igrom u odbrani, Dunav je već posle prbog poluvremena imao veliku prednost (47: 21) i utakmica je praktično bila rešena već tada. U drugom poluvremenu, igrači Dunava rutinski su sačuvali prednost i na kraju zasluženo slavili rezultatom 88: 58. Statistiku sa večerašnje utakmice možete pogledati sajtu kluba.
Bila je ovo poslednja utakmica u ovoj kalendarskoj godini. Takmičenje se nastavlja 25. januara poslednjim, 13. kolom prvog dela u kom Dunav gostuje u Novom Bečeju, a odmah zatim počinje i drugi deo prvenstva u kome nas očekuje zanimljiva borba za prvo mesto na tabeli koje vodi u 2. ligu Srbije tj. u Prvu B ligu.