XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
02/03.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.10.2021 15:30
OFK Bečej 1918
2 : 1
Radnički (Zr)
Tisa
Adorjan
1 : 4
OFK Vršac
Vršac
03.10.2021 15:30
Tisa
1 : 4
OFK Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 3
Feniks 1995
Stara Pazova
02.10.2021 15:30
Dinamo 1945
1 : 3
Feniks 1995
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 4
Tekstilac
Odžaci
02.10.2021 15:30
OFK Stari Grad
3 : 4
Tekstilac
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
03.10.2021 15:30
Borac (Š)
2 : 1
Radnički 1912
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
02.10.2021 15:30
Jedinstvo (SP)
1 : 2
1. Maj Ruma
Borac (S)
Sakule
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
03.10.2021 15:30
Borac (S)
1 : 3
Omladinac
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
02.10.2021 15:30
OFK Kikinda
3 : 1
Hajduk 1912
03.10.2021 17:27 (Predrag14)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Bečej 1918 8 6 1 1 19
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 8 6 1 1 19
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 8 5 2 1 17
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 8 5 1 2 16
5 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 8 5 1 2 16
6 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 8 5 0 3 15
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 8 4 2 2 14
8 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 8 4 2 2 14
9 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 8 4 0 4 12
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 8 3 0 5 9
11 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 8 2 1 5 7
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 8 2 1 5 7
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 8 2 0 6 6
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Tisa 8 1 3 4 6
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Dinamo 1945 8 1 1 6 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Radnički (Zr) 8 1 0 7 3

9.kolo
Sledeće kolo
09/10.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Hajduk 1912
Kula
1 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
09.10.2021 15:00
Hajduk 1912
1 : 3
OFK Bečej 1918
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
09.10.2021 15:00
Omladinac
1 : 0
OFK Kikinda
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
Borac (S)
Sakule
09.10.2021 15:00
1. Maj Ruma
2 : 0
Borac (S)
Radnički 1912
Sombor
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
09.10.2021 15:00
Radnički 1912
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
09.10.2021 15:00
Tekstilac
2 : 0
Borac (Š)
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
09.10.2021 15:00
Feniks 1995
3 : 0
OFK Stari Grad
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
09.10.2021 15:00
OFK Vršac
2 : 0
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Tisa
Adorjan
09.10.2021 15:00
Radnički (Zr)
2 : 1
Tisa
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.