XS
SM
MD
LG
4.kolo
Rezultati
04/05.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
04.09.2021 16:30
OFK Bečej 1918
1 : 0
Feniks 1995
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Tekstilac
Odžaci
04.09.2021 16:30
OFK Vršac
0 : 0
Tekstilac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
04.09.2021 16:30
Radnički (Zr)
1 : 2
Radnički 1912
Tisa
Adorjan
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
05.09.2021 16:30
Tisa
2 : 1
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
04.09.2021 16:30
Dinamo 1945
0 : 1
Omladinac
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 2
Hajduk 1912
Kula
04.09.2021 16:30
OFK Stari Grad
1 : 2
Hajduk 1912
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
05.09.2021 16:30
Borac (Š)
1 : 0
OFK Kikinda
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Borac (S)
Sakule
04.09.2021 16:30
Jedinstvo (SP)
2 : 0
Borac (S)
05.09.2021 18:32 (PFL Sombor)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije OFK Bečej 1918 4 4 0 0 12
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 4 3 0 1 9
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 4 2 2 0 8
4 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 4 2 1 1 7
5 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 4 2 1 1 7
6 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 4 2 1 1 7
7 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 4 2 0 2 6
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 4 2 0 2 6
9 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 4 2 0 2 6
10 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 4 1 1 2 4
11 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 4 1 1 2 4
12 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 4 1 1 2 4
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 4 1 0 3 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički 1912 4 1 0 3 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Dinamo 1945 4 1 0 3 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Radnički (Zr) 4 1 0 3 3

5.kolo
Sledeće kolo
11/12.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac (S)
Sakule
3 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
12.09.2021 16:00
Borac (S)
3 : 3
OFK Bečej 1918
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
11.09.2021 16:00
OFK Kikinda
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
11.09.2021 16:00
Hajduk 1912
0 : 1
Borac (Š)
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
11.09.2021 16:00
Omladinac
2 : 1
OFK Stari Grad
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
11.09.2021 16:00
1. Maj Ruma
0 : 0
Dinamo 1945
Radnički 1912
Sombor
2 : 2
Tisa
Adorjan
11.09.2021 16:00
Radnički 1912
2 : 2
Tisa
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
11.09.2021 16:00
Tekstilac
4 : 0
Radnički (Zr)
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
11.09.2021 16:00
Feniks 1995
2 : 0
OFK Vršac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.